Orbitrek cz. II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 06:53   #601
revers26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez susie_and_me Pokaż wiadomość
Ja jestem mocno przeziębiona i nie mam na nic siły... ćwiczenia leżą... trudno muszę mieć resztę sił na przezwyciężenie choroby, pozdrawiam
Zdrówka życzę. Mi aż wstyd się przyznać ale tydzień czasu ćwiczenia leżały, porządki i przygotowania do świąt ale przedwczoraj ciężko było ale przebyłam 5,5 km a wczoraj już 12 km w 40 min.
revers26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 08:49   #602
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Orbitrek cz. II

Melduje dzisiaj:
orbitrek 20 minut
przysiady 60 powtórzeń
brzuszki 20
z ciężarkami:
plecy 40
ramiona 30
triceps 30
biceps 40

Doszłam do wniosku, że orbitreka bede robic co drugi dzien, a w międzyczasie brzuszki i cwiczenia z ciężarkami...
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:29   #603
ileenka
Raczkowanie
 
Avatar ileenka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 241
Dot.: Orbitrek cz. II

dziewczyny a na jakich sprzętach Wy ćwiczycie? (chodzi mi głownie o konkretne modele), bo ja zamierzam się z zakupem, czytam i czytam jaki wybrać i im więcej czytam tym większy mam mętlik w głowie. Otóż jestem niska 160cm i ważę 75 kg
szukam jakiegoś sprzętu porządniejszego ale też w przedziale do 1500 zł no i żeby wytrzymał pod moim ciężarem bez większych pisków
Gdy chodziłam na siłownię i właziłam na orbitrek to schodziłam po 2 minutach bo strasznie się męczyłam, nie wiem właśnie czemu, podejrzewam, że był on na mnie po protu za duży, także jaki sprzęt wybrać przy tak niskim wzroście?

Edytowane przez ileenka
Czas edycji: 2013-04-04 o 14:05
ileenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 16:31   #604
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Orbitrek cz. II

Dziewczyny jak tam poświąteczne nastroje? u mnie poświąteczny zastój ćwiczeniowy i wagowy pewnie też wczoraj dopiero wskoczyłam na orbi - 8 km, ciało mokre, 25 minut ćwiczeń, myślę, ze jak na początek nie jest tak źle dzisiaj powtórka... a ciągle myślę o skalperze choc nie mam na niego czasu, to ciągnie mnie do niego, wystarczy, że pomyślę o jakimś motywatorze, to mam ochotę rzucić prace w kat i wskoczyć w wygodny strój sportowy
Podłączam się pod pytanie, na jakich orbitrekach ćwiczycie? z tej racji, że mam pierwszy, kupiłam thorna tego dedykowanego pod markety, cena wydawała się adekwatna do jakości, w decathlonie nie było za dużego wyboru, szukałam orbiego do tysiąca, później już była przepaść cenowa... orbi sprawuje się póki co dobrze, nie narzekam, nie skrzypi, być może jak zostanę jego wielką fanką, to w przyszłości kupie porządniejszy sprzęt i w niego zainwestuję, dlatego nie mam się czym chwalić, ale chętnie poczytam wasze opinie
creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 19:39   #605
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez ileenka Pokaż wiadomość
dziewczyny a na jakich sprzętach Wy ćwiczycie? (chodzi mi głownie o konkretne modele), bo ja zamierzam się z zakupem, czytam i czytam jaki wybrać i im więcej czytam tym większy mam mętlik w głowie. Otóż jestem niska 160cm i ważę 75 kg
szukam jakiegoś sprzętu porządniejszego ale też w przedziale do 1500 zł no i żeby wytrzymał pod moim ciężarem bez większych pisków
Gdy chodziłam na siłownię i właziłam na orbitrek to schodziłam po 2 minutach bo strasznie się męczyłam, nie wiem właśnie czemu, podejrzewam, że był on na mnie po protu za duży, także jaki sprzęt wybrać przy tak niskim wzroście?
Ja mam THORN E5000, 166cm i dla mnie jest ok
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 20:55   #606
revers26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez ileenka Pokaż wiadomość
dziewczyny a na jakich sprzętach Wy ćwiczycie? (chodzi mi głownie o konkretne modele), bo ja zamierzam się z zakupem, czytam i czytam jaki wybrać i im więcej czytam tym większy mam mętlik w głowie. Otóż jestem niska 160cm i ważę 75 kg
szukam jakiegoś sprzętu porządniejszego ale też w przedziale do 1500 zł no i żeby wytrzymał pod moim ciężarem bez większych pisków
Gdy chodziłam na siłownię i właziłam na orbitrek to schodziłam po 2 minutach bo strasznie się męczyłam, nie wiem właśnie czemu, podejrzewam, że był on na mnie po protu za duży, także jaki sprzęt wybrać przy tak niskim wzroście?
Ja ćwiczę jak na razie na zwykłym orbitreku z allegro - kosztował coś ponad 400zl i jakoś daje rade. Dzisiaj zaliczyłam na orbitreku 13 km w 45min.
revers26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 21:34   #607
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Orbitrek cz. II

Ileenka ja mam York 120 X Active. Mam 168 wzrostu i jak dla mnie super sprzęt. Ma wgrane programy, duży wyświetlacz.

http://www.ceneo.pl/19722474

Dziś był fitness ale jutro już orbi
__________________
Nasze ząbki

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0424849b0.png?7651


Therm Line Forte - moje recenzje
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681428
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 21:35   #608
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja mam orbitreka firmy spokey. Mam go chyba 3 lata i nadal świetnie chodzi (tylko trochę trzeba naoliwić bo czasami trzeszczy).
Wczoraj 5,5 km, dwa dni wcześniej 10.
Dzisiaj tylko Tiffany i squaty.
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 22:04   #609
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska1980 Pokaż wiadomość
Ileenka ja mam York 120 X Active. Mam 168 wzrostu i jak dla mnie super sprzęt. Ma wgrane programy, duży wyświetlacz.

http://www.ceneo.pl/19722474

Dziś był fitness ale jutro już orbi
ja bym chciała takiego tylko bez tych wszystkich programów, tylko z samym pokrętłem, bo mnie to potrzebne nie jest ale takich to York chyba nie produkuje
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 09:42   #610
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
ja bym chciała takiego tylko bez tych wszystkich programów, tylko z samym pokrętłem, bo mnie to potrzebne nie jest ale takich to York chyba nie produkuje
Ja mam York x 102 Fitness i mam tylko pokrętło - nie mam programów. Zapewne jakiś starszy model.
__________________
"At night, I pray before I sleep in hope of finding you...I'm searching for your love I walked away but I was wrong
You're the one that keeps me strong
You're the fire that keeps me warm
How will I get through this storm?"

michael jackson [*]

Edytowane przez susie_and_me
Czas edycji: 2013-04-05 o 09:56
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 10:53   #611
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek cz. II

No ale nawet jak programy są to nie trzeba z nich korzystać
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 13:46   #612
ileenka
Raczkowanie
 
Avatar ileenka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 241
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska1980 Pokaż wiadomość
Ileenka ja mam York 120 X Active. Mam 168 wzrostu i jak dla mnie super sprzęt. Ma wgrane programy, duży wyświetlacz.

http://www.ceneo.pl/19722474

Dziś był fitness ale jutro już orbi
a ile już na nim ćwiczysz? nie było żadnych awarii? nie skrzypi?
ileenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 14:38   #613
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez ileenka Pokaż wiadomość
a ile już na nim ćwiczysz? nie było żadnych awarii? nie skrzypi?
Mam go już ok 2 miesięcy. Na razie bez awarii i skrzypów. Jest cichutki. Ciczę zarówno ja jak i mąż więc jest eksploatowany dość intensywnie.
__________________
Nasze ząbki

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0424849b0.png?7651


Therm Line Forte - moje recenzje
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681428
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 16:38   #614
a-nulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Orbitrek cz. II

pierwsze dwa treningi za mna. w srode 15 minutowy, tak tylko zeby zobaczyc co i jak i wczoraj 40 minut. pierwsze wnioski sa takie: zupelnie nie mam kondycji i po 20 minutach chcialam uciekac i ze nudne to nieprawdopodobnie zeby bylo zabawniej o 19 padlam i spalam do 6 rano teraz tylko musze wyrobic sobie nawyk regularnych cwiczen i bedzie dobrze... oby.
po tych pierwszych dwoch razach moge tez spokojnie powiedziec ze moj orbitrek jest fajny, cichy, zgrabny i ladny
milego popoludnia!
a-nulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 20:13   #615
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez a-nulka Pokaż wiadomość
pierwsze dwa treningi za mna. w srode 15 minutowy, tak tylko zeby zobaczyc co i jak i wczoraj 40 minut. pierwsze wnioski sa takie: zupelnie nie mam kondycji i po 20 minutach chcialam uciekac i ze nudne to nieprawdopodobnie zeby bylo zabawniej o 19 padlam i spalam do 6 rano teraz tylko musze wyrobic sobie nawyk regularnych cwiczen i bedzie dobrze... oby.
!
Początki zawsze trudniejsze. Jak się wprawisz i wciągniesz to zobaczysz, że dzień bez orbiego uznasz za stracony.

Sen miałaś niezły

Ja dziś 35 minutek zaliczyłam
__________________
Nasze ząbki

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0424849b0.png?7651


Therm Line Forte - moje recenzje
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681428
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:49   #616
IsabellexD
Raczkowanie
 
Avatar IsabellexD
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 410
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez a-nulka Pokaż wiadomość
pierwsze dwa treningi za mna. w srode 15 minutowy, tak tylko zeby zobaczyc co i jak i wczoraj 40 minut. pierwsze wnioski sa takie: zupelnie nie mam kondycji i po 20 minutach chcialam uciekac i ze nudne to nieprawdopodobnie zeby bylo zabawniej o 19 padlam i spalam do 6 rano teraz tylko musze wyrobic sobie nawyk regularnych cwiczen i bedzie dobrze... oby.
po tych pierwszych dwoch razach moge tez spokojnie powiedziec ze moj orbitrek jest fajny, cichy, zgrabny i ladny
milego popoludnia!
Najlepiej postawić orbitreka naprzeciwko telewizora i oglądać sobie coś podczas ćwiczeń
Ja mam dziś w planach 45 minut orbiego, brzuch ze Skalpela i Tiffoczki
nie mogę się doczekać
__________________
http://www.never-loook-back.blogspot.com
Fit and healthy lifestyle
IsabellexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:51   #617
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja dzisiaj tylko 5,5 km, Tiffany i przysiady, ale może jeszcze wieczorem wskoczę na orbiego.
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 13:04   #618
a-nulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Orbitrek cz. II

wczoraj udalo mi sie zaliczyc tylko 20 minut (okolo 190 cal).
chcialam zapytac, jak najlepiej cwiczyc w celu utraty wagi?
obciazenie powinno byc mniejsze a czas dluzszy, czy wieksze?
w moim orbitreku nie ma zadnych programow, jest pokretlo i skala do 8. ostatnio ustawialam na 4... bede wdzieczna za kazda wskazowke
a-nulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 17:06   #619
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez a-nulka Pokaż wiadomość
wczoraj udalo mi sie zaliczyc tylko 20 minut (okolo 190 cal).
chcialam zapytac, jak najlepiej cwiczyc w celu utraty wagi?
obciazenie powinno byc mniejsze a czas dluzszy, czy wieksze?
w moim orbitreku nie ma zadnych programow, jest pokretlo i skala do 8. ostatnio ustawialam na 4... bede wdzieczna za kazda wskazowke
Ja mam również 8 i ćwiczę od 1 do 3 po 10 minut każdy w tym 5 minut do przodu i 5 minut do tyłu tak średnio 50 minut. Czasami też 40, bywa że 60. Intensywnie, ale w takim tempie, że mogę jeszcze nucić pod nosem, albo rozmawiać ( np. mój synek lubi konwersacje kiedy jestem zajęta ćwiczeniem ) Ja co 10 minut schodzę z orbiego, biorę łyk wody i kilkanaście razy na leg magic. Chudnę, więc uważam, że działa.
__________________
"At night, I pray before I sleep in hope of finding you...I'm searching for your love I walked away but I was wrong
You're the one that keeps me strong
You're the fire that keeps me warm
How will I get through this storm?"

michael jackson [*]
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 14:50   #620
Zyberiusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Orbitrek cz. II

Drogie Panie wybaczcie, że zaburzę na chwilę Waszą żeńską harmonię i wtrącę się z drobnymi pytaniami. Obiecują, że niedługo znikam
Przeglądając forum wielokrotnie doradzałyście jakieś sprzęty, ale niestety linki przeważnie nie były aktywne po jakimś czasie.
I tak o to pytanie przeglądając różne sprzęty natrafiłem na dwie firmy: christopeit oraz domyos- czy któraś z Pań miała styczność z orbitekami tychże firm i może się o nich wypowiedzieć?
Ewentualnie, czy ze sprzętów powiedzmy do 800 zł, no góra 1000 zł z kołem zamachowym przynajmniej 8 kg możecie z czystym sumieniem polecić jakiś model?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Zyberiusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 15:36   #621
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Zyberiusz Pokaż wiadomość
Drogie Panie wybaczcie, że zaburzę na chwilę Waszą żeńską harmonię i wtrącę się z drobnymi pytaniami. Obiecują, że niedługo znikam
Przeglądając forum wielokrotnie doradzałyście jakieś sprzęty, ale niestety linki przeważnie nie były aktywne po jakimś czasie.
I tak o to pytanie przeglądając różne sprzęty natrafiłem na dwie firmy: christopeit oraz domyos- czy któraś z Pań miała styczność z orbitekami tychże firm i może się o nich wypowiedzieć?
Ewentualnie, czy ze sprzętów powiedzmy do 800 zł, no góra 1000 zł z kołem zamachowym przynajmniej 8 kg możecie z czystym sumieniem polecić jakiś model?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
http://www.decathlon.pl/ve-420-id_8229964.html Tu masz domyos za 1000zł - koło 6kg i jak sami pisza na stronie "Przeznaczony do okazjonalnego i regularnego treningu kardio w domu (do 45 minut dziennie)." Tańszy domyos ma nawet do 30 minut, więc w to bym na pewno nie poszła...
Jeżeli chodzi o christopeit to znalazłam takiego http://www.redcoon.pl/B167372-Christ...?refId=skapiec opinie sa podzielone, jak przy wszystkim. Jednym bardziej skrzypi, innym mniej itd. Wiadomo, jedne egzemplarze mogą byc bardziej wadliwe (o czym przekonała się jedna z nas, która kupiła orbitrek z dobrymi opiniami a rozpadł sie po paru tygodniach...).
Ja mam w domu najzwyklejszy orbitrek mechaniczny i jestem zadowolona. oczywiście, chciałabym lepsza maszyne, ale mam co mam i dopiero jak zajeżdżę go na amen to kupie nowego. Ważne że jest na czym ćwiczyc...

Edytowane przez Ashia87
Czas edycji: 2013-04-08 o 15:37
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 13:23   #622
ileenka
Raczkowanie
 
Avatar ileenka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 241
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Zyberiusz Pokaż wiadomość
Drogie Panie wybaczcie, że zaburzę na chwilę Waszą żeńską harmonię i wtrącę się z drobnymi pytaniami. Obiecują, że niedługo znikam
Przeglądając forum wielokrotnie doradzałyście jakieś sprzęty, ale niestety linki przeważnie nie były aktywne po jakimś czasie.
I tak o to pytanie przeglądając różne sprzęty natrafiłem na dwie firmy: christopeit oraz domyos- czy któraś z Pań miała styczność z orbitekami tychże firm i może się o nich wypowiedzieć?
Ewentualnie, czy ze sprzętów powiedzmy do 800 zł, no góra 1000 zł z kołem zamachowym przynajmniej 8 kg możecie z czystym sumieniem polecić jakiś model?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Ja ostatnio dosyć dużo naczytałam się o wyborze orbitreka i powiem Ci, że z tego co wiem chyba nie warto inwestować w co bądź, szczególnie jak już chcesz to 1000 zł na to przeznaczyć, popatrz może w Twoim mieście ktoś chce sprzedać jakiś porządniejszy sprzęt np.Kettler lub York. Lepiej kupić z drugiej ręki coś lepszego, niż coś na czym można ćwiczyć pół godziny dziennie bo inaczej się rozleci
Na ogłoszeniach czasam można naprawdę super okazję trafić ale oczywiscie też sprzęt trzeba osobiści obejrzeć i przetestować a nie kupować w ciemno przez internet
Pozdrawiam!
ileenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 16:31   #623
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez ileenka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dosyć dużo naczytałam się o wyborze orbitreka i powiem Ci, że z tego co wiem chyba nie warto inwestować w co bądź, szczególnie jak już chcesz to 1000 zł na to przeznaczyć, popatrz może w Twoim mieście ktoś chce sprzedać jakiś porządniejszy sprzęt np.Kettler lub York. Lepiej kupić z drugiej ręki coś lepszego, niż coś na czym można ćwiczyć pół godziny dziennie bo inaczej się rozleci
Na ogłoszeniach czasam można naprawdę super okazję trafić ale oczywiscie też sprzęt trzeba osobiści obejrzeć i przetestować a nie kupować w ciemno przez internet
Pozdrawiam!
ja bym nawet w te 30 minut dziennie nie wierzyła, bo tempo tez ma znaczenie to taki orbitrek "kup i wyrzuc"
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 17:20   #624
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Orbitrek cz. II

Nie no przesadzacie. Mój orbitrek się popsuł co prawda, ale podejrzewam, że po prostu lipnie trafiłam a tak poza tym jest użytkowany codziennie przynajmniej 30 min (do godziny) i ćwiczy się ok Chociaż nadal nie jest to sprzęt, który bym polecała z czystym sumieniem, bo denerwują mnie choćby lipne materiały obudowy, ale ćwiczyć się na nim da Także nie straszcie ludzi, że jak orbitrek poniżej tysiaka to sobie nie poćwiczą, bo lepiej mieć nawet gorszy sprzęt i się ruszać niż tego sprzętu nie mieć i siedzieć na tyłku.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 17:35   #625
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja jestem tego zdania, że jak ktoś faktycznie nie ma kasy, to niech kupi tańszego, ale jak ma skąd dołożyć, to niech się nie waha.
Ale wyższa cena nie daje gwarancji bezawaryjności. To jak z samochodami. Zależy jak się trafi
Nie wiem jak to jest z orbitrekami, ale miałam kiedyś stepper za 200zł i się rozwalił po miesiącu, dlatego kupiłam orbiego za 1200 i mam nadzieję, ze wytrzyma
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:50   #626
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Nie no przesadzacie. Mój orbitrek się popsuł co prawda, ale podejrzewam, że po prostu lipnie trafiłam a tak poza tym jest użytkowany codziennie przynajmniej 30 min (do godziny) i ćwiczy się ok Chociaż nadal nie jest to sprzęt, który bym polecała z czystym sumieniem, bo denerwują mnie choćby lipne materiały obudowy, ale ćwiczyć się na nim da Także nie straszcie ludzi, że jak orbitrek poniżej tysiaka to sobie nie poćwiczą, bo lepiej mieć nawet gorszy sprzęt i się ruszać niż tego sprzętu nie mieć i siedzieć na tyłku.
eee ja nie mówie, ze poniżej 1000zł to szajs... Zyberiusz pytał o Domyos, a że na stronie wyraźnie pisze, że do 30/45 minut dziennie to od razu wiadomo, że przy "normalnym" uzytkowaniu, czyli coraz dłużej, taki orbi rozleci sie za chwile... Ten drugi model który pokazałam, jest według mnie ok, a kosztuje mniej niz 1000zł...
Druga sprawa to kupno orbitreka przez internet... Nie wiadomo jakich materiałów użyli (dobra, nawet w sklepie nie wiedzą, ale mozna dotknąc, zobaczyc...). Mnie mąż powiedział ze jak bedziemy zmieniac orbitreka to on zgodzi sie jedynie na kupno orbitreka na łożyskach. Ja sie nie znam, rzadko kiedy taka informacja jest podana na stronie, a w sklepie to widac...
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 22:12   #627
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 299
GG do ania_1988
Dot.: Orbitrek cz. II

hej dziewczyny dołączę do Was (jeśli pozwolicie od tygodnia ćwiczę znów na orbim po prawie 2 letniej przerwie (ciąża a później chroniczny brak czasu a często też lenistwo). Dziś 50 min i 400 kcal a później jeszcze ćwiczenia na brzuch. Ćwiczę od wtorku codziennie z przerwą w niedzielę

a ćwiczę na KETTLER VERSO 309

Macie jakieś ulubione zestawy piosenek bo tak mi nudno a jakoś tv też szybko mnie nudzi i nie daje powera
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania
ania_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 08:16   #628
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
eee ja nie mówie, ze poniżej 1000zł to szajs... Zyberiusz pytał o Domyos, a że na stronie wyraźnie pisze, że do 30/45 minut dziennie to od razu wiadomo, że przy "normalnym" uzytkowaniu, czyli coraz dłużej, taki orbi rozleci sie za chwile... Ten drugi model który pokazałam, jest według mnie ok, a kosztuje mniej niz 1000zł...
Druga sprawa to kupno orbitreka przez internet... Nie wiadomo jakich materiałów użyli (dobra, nawet w sklepie nie wiedzą, ale mozna dotknąc, zobaczyc...). Mnie mąż powiedział ze jak bedziemy zmieniac orbitreka to on zgodzi sie jedynie na kupno orbitreka na łożyskach. Ja sie nie znam, rzadko kiedy taka informacja jest podana na stronie, a w sklepie to widac...
Ja w sumie nie wyobrażam sobie ćwiczyć dłużej niż 45min max 1godzinę, bo bym się chyba zanudziła. I fakt, może trochę przesadziłam z wypowiedzią ale chodzi też o to, że pewnie nawet jak będzie się ćwiczyło te 45min dziennie to orbitrek powinien się trzymać skoro taką gwarancję daje producent. Wszystko zależy od tego jakie kto ma potrzeby mnie w specyfikacji coś takiego by akurat nie odrzuciło. Gorsze jest już to małe koło zamachowe
No, a co do kupna przez internet to wiadomo, że lepiej osobiście coś pomacać i obejrzeć


Wracając do ćwiczeń to postanowiłam ćwiczyć w systemie 2 dni ćwiczeń- 1 dzień przerwy itd., na zmianę orbi z chodakowską
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:01   #629
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie wyobrażam sobie ćwiczyć dłużej niż 45min max 1godzinę, bo bym się chyba zanudziła. I fakt, może trochę przesadziłam z wypowiedzią ale chodzi też o to, że pewnie nawet jak będzie się ćwiczyło te 45min dziennie to orbitrek powinien się trzymać skoro taką gwarancję daje producent. Wszystko zależy od tego jakie kto ma potrzeby mnie w specyfikacji coś takiego by akurat nie odrzuciło. Gorsze jest już to małe koło zamachowe
No, a co do kupna przez internet to wiadomo, że lepiej osobiście coś pomacać i obejrzeć


Wracając do ćwiczeń to postanowiłam ćwiczyć w systemie 2 dni ćwiczeń- 1 dzień przerwy itd., na zmianę orbi z chodakowską
Jak dla mnie to orbitrek powinien wytrzymac te 45minut codziennego treningu, ale tu ważne też jest tempo ćwiczen i ciężar ćwiczącego. Czym intensywniejsze cwiczenia i cięższy człowiek, orbitrek bedzie sie szybciej psuc i to jest normalne, więc jeżeli juz sam producent ograniczy nam czas ćwiczen to poszłabym w to gdybym ważyła 50-60kg, inaczej bałabym sie na to wejsc po miesiącu cwiczen...

Ja dzisiaj cwiczenia przekladam na wieczór, bo wczoraj wzięłam sie w koncu za przerobienie żakietu i wszędzie coś lezy - a to żakiet, a to rękawy, nożyce, nici, prujka, ścinki, podszewka... A jak to sprzątnę to do żakietu wrócę za rok pewnie
Najlepsze było, jak zwazyłam sie wczoraj rano i wieczorem... Różnica 100g ale co najlepsze ze te 100g miałam mniej WIECZOREM
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 14:56   #630
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez ania_1988 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dołączę do Was (jeśli pozwolicie od tygodnia ćwiczę znów na orbim po prawie 2 letniej przerwie (ciąża a później chroniczny brak czasu a często też lenistwo). Dziś 50 min i 400 kcal a później jeszcze ćwiczenia na brzuch. Ćwiczę od wtorku codziennie z przerwą w niedzielę

a ćwiczę na KETTLER VERSO 309

Macie jakieś ulubione zestawy piosenek bo tak mi nudno a jakoś tv też szybko mnie nudzi i nie daje powera

Witaj. Wcześniej jak ćwiczyłaś na orbim miałaś jakieś efekty. Obecnie codziennie jeździsz na orbim.
__________________
Nasze ząbki

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0424849b0.png?7651


Therm Line Forte - moje recenzje
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681428
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:15:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.