Nie zrozumiałe zachowanie Exa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 08:41   #1
niesiaaa11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7

Nie zrozumiałe zachowanie Exa.


Witajcie Kochane Wizażanki. Zglaszam sie do Was w dosyć głupiej sprawie, ale naprawdę nie mam do kogo się zwrócić, a jestem bardzo zagubiona więc proszę nie krytykujcie mnie. Liczę na Wasze większe doświadczenie z facetami.

Mój były chłopak ciagle robi mi aluzje, że jest sam, że od rozstania nikog nie ma. Ja w ogóle nie poruszam takich tematów. Zresztą mamy raczej słaby kontakt. W końcu napisałam do niego wyraźne pytanie "Po co ciągle mi to mówi", ale on nie odpisał. Czasami zachowuje sie jakby nadal mnie kochał czasami jakbym była obca. Od rozstania minęło 6 miesięcy.
Powiedzcie mi jak według Was powinnam to interpretować. Czy po prostu gada tak bo gada i nic to nie oznacza czy chce mi coś tym pokazać. Wiem, że nie siedzicie w jego głowie, ale jak Wy byście to interpretowały..bo ja przyznam szczerze, że głowie się i głowie i sama nie wiem..
niesiaaa11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 08:46   #2
Limonkowa_
Raczkowanie
 
Avatar Limonkowa_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 70
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

A po co Ci ta wiedza? Bo jak nie chcesz juz z nim byc to po prostu go olej i tyle.
Limonkowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 08:48   #3
niesiaaa11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Przepraszam Was za błąd w tytule. Nie wiem jak to się stało.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

W tym właśnie problem, że ja nadal go kocham i kiedy sobie wszystko poukładałam on na nowo mąci mi w głowie...
niesiaaa11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 08:48   #4
naamarelle
Zakorzenienie
 
Avatar naamarelle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: midway
Wiadomości: 3 708
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

A czy decyzja o zerwaniu to była twoja decyzja?
Jeśli tak, to może chce ci dać do zrozumienia, że byłaś dla niego ważna i jak to on wielce cierpi bo jeszcze nikogo nie ma... Może liczy po cichu na jakiś powrót?
A może, ma problem z zaakceptowaniem tego że idziesz dalej, jakoś sobie radzisz bez niego i tym sposobem chce cię "zdołować", żebyś poczuła się w jakiś sposób winna, że on biedny nie może się pozbierać ...
naamarelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 10:25   #5
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Chcesz wrócić ?nie chcesz?

Jak chcesz to próbuj.Ale z tego co piszesz to raczej chyba nie bardzo kwapi Ci się do powrotu,ja bym już zamknęła ten rozdział w życiu i szła do przodu
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 10:32   #6
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Skoro Ci nie odpisał na pytanie to znaczy, że sam nie wie czego chce i liczy na Twoje działanie. Słowem = dziecinada. A totalnie już nie rozumiem par które zrywają ze sobą 5 razy w tygodniu z byle powodu.

Po co z nim zrywałaś skoro go kochasz
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:34   #7
niesiaaa11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Zerwałam z nim bo się coraz częściej kłóciliśmy..ja nie mogłam momentami już tego wytrzymać..mimo ogromnego uczucia. On chciał żebym wróciła, ale ja nie chciałam. Potem ja chciałam wrócić, ale wtedy on nie chciał..
niesiaaa11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 15:49   #8
Shari89
Raczkowanie
 
Avatar Shari89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 44
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Jeszcze kilka miesięcy i sama zrozumiesz, że zerwanie z nim to była dobra decyzja a tym co mówi się nie przejmuj, ewidentnie wygląda to tak jak by chciał wzbudzić w Tobie poczucie winy...
Shari89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 17:01   #9
katte88
Raczkowanie
 
Avatar katte88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 55
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Skoro nie chcesz z nim być to olej go, nie odpisuj na smsy itd. aż da sobie spokój.
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."
katte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 17:54   #10
niesiaaa11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Tylko, że ja właśnie nadal go kocham..I dopóki nie zaczął się odzywać miałam to wszystko już zamknięte.., a teraz coraz częściej o nim myślę..i może nawet szczerze przyznam liczę, że coś jeszcze będzie, ale trudno to stwierdzić bo tak naprawdę strasznie nie jestem pewna co tak naprawdę teraz czuję..
niesiaaa11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:13   #11
katte88
Raczkowanie
 
Avatar katte88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 55
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Cytat:
Napisane przez niesiaaa11111 Pokaż wiadomość
Tylko, że ja właśnie nadal go kocham..I dopóki nie zaczął się odzywać miałam to wszystko już zamknięte.., a teraz coraz częściej o nim myślę..i może nawet szczerze przyznam liczę, że coś jeszcze będzie, ale trudno to stwierdzić bo tak naprawdę strasznie nie jestem pewna co tak naprawdę teraz czuję..
To musisz to przemyśleć i się zastanowić. Jeśli go kochasz i chciałabyś żeby jeszcze coś z tego było to walczcie o związek.
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."
katte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 19:01   #12
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Cche zebys byla swiadoma tego, ze jak wrocicie do siebie to te wszystkie klotnie przez ktore z nim zerwalas wroca, moze nie od razu ale jak tylko chlopak poczuje sie "bezpiecznie"
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:29   #13
naamarelle
Zakorzenienie
 
Avatar naamarelle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: midway
Wiadomości: 3 708
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Zastanów się czy warto wracać do siebie jeśli ciągle się kłóciliście i czy on jest osobą która popracuje nad sobą, nad związkiem i coś się zmieni. Kochasz go a jednak miałaś już czegoś dosyć na tyle by powiedzieć nie i odejść.

Z tego co piszesz jak mu zasugerowałaś że chciałaś wrócić to się nie zgodził a teraz zalewa cię informacjami że jest samiuśki jak palec i od rozstania nikogo nie miał itp. mam wrażenie że jest bardzo niedojrzały i dziecinny w swoim zachowaniu....
naamarelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 08:50   #14
Shari89
Raczkowanie
 
Avatar Shari89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 44
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Najlepiej będzie jak dasz sobie trochę czasu. I zastanów się czy lepiej się czujesz bez niego czy z nim.
Długo byliście razem?
Shari89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 10:25   #15
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Cytat:
Napisane przez niesiaaa11111 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane Wizażanki. Zglaszam sie do Was w dosyć głupiej sprawie, ale naprawdę nie mam do kogo się zwrócić, a jestem bardzo zagubiona więc proszę nie krytykujcie mnie. Liczę na Wasze większe doświadczenie z facetami.

Mój były chłopak ciagle robi mi aluzje, że jest sam, że od rozstania nikog nie ma. Ja w ogóle nie poruszam takich tematów. Zresztą mamy raczej słaby kontakt. W końcu napisałam do niego wyraźne pytanie "Po co ciągle mi to mówi", ale on nie odpisał. Czasami zachowuje sie jakby nadal mnie kochał czasami jakbym była obca. Od rozstania minęło 6 miesięcy.
Powiedzcie mi jak według Was powinnam to interpretować. Czy po prostu gada tak bo gada i nic to nie oznacza czy chce mi coś tym pokazać. Wiem, że nie siedzicie w jego głowie, ale jak Wy byście to interpretowały..bo ja przyznam szczerze, że głowie się i głowie i sama nie wiem..
nie rozumiem po co chcesz wiedzieć.
były to były i tego się trzymaj,a jeśli najdzie cię sentyment to zastanów się,dlaczego stał się EKSEM
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 11:01   #16
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nie zrozumiałe zachowanie Exa.

Cytat:
Napisane przez niesiaaa11111 Pokaż wiadomość
Zerwałam z nim bo się coraz częściej kłóciliśmy..ja nie mogłam momentami już tego wytrzymać..mimo ogromnego uczucia. On chciał żebym wróciła, ale ja nie chciałam. Potem ja chciałam wrócić, ale wtedy on nie chciał..
to jak zabawa kotka z myszką, dziś chcę wrócić, jutro on nie będzie chciał.
jeśli jednak postanowisz, że chcesz spróbować, to nic nie stoi na przeszkodzie, tylko aby była to przemyślana decyzja i w miarę pewna. Takim wracaniem-nie wracaniem można się nieźle ranić.
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.