Wypadające włosy cz. IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-02, 19:01   #4381
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Ja osobiście nie miałam Bio Silicy,ale możesz spróbować,może akurat Ci przypasuje.
Mi natomiast w aptece w głównej mierze polecają Vitapil,jeśli chodzi o kwestię włosów.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 20:11   #4382
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Vitapil ma chyba jeden z najbogatszych składów wśród preparatów dostępnych na rynku no i plusem jest, że się go bierze 1x dziennie. Na początek też bym go polecała.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 19:31   #4383
Lalita1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 167
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

To może jednak kupię ten Vitapil, a ogólnie mówiąc to nie wiem co się dzisiaj dzieje nagle zaczęło mi więcej włosów lecieć ;/
Lalita1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 17:09   #4384
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Ja używałam vitapilu przez 4 miesiące i nie zauważyłam znaczącej poprawy. za to teraz przez dłuższy czas używałam Megakrzem i tu już różnica znaczna i tez bierze sie jedna dziennie.
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 08:10   #4385
luiza_laura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 76
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cześć dziewczyny, jestem nowa w tym dziale i od razu przychodzę po poradę.
Od miesiąca wypadają mi włosy na potęgę. Cały czas ściągam je z ubrań, znajduję w jedzeniu, przy myciu muszę odtykać sitko wanny (a myję codziennie :/). Tydzień temu nawet je ścięłam ale to też nie pomogło. Zaczęłam łykać suplement na włosy Vitapil, stosować odżywki i szampony przeciw wypadaniu ale poprawy na razie żadnej nie ma.
Wczoraj byłam u dermatologa ale babka ewidentnie mnie zlała, nie oglądała mi głowy, nie zaleciła żadnych badań, stwierdziła, że to przez stres i zapisała Alpicort e. Nie wykupiłam na razie bo taka diagnoza mnie nie przekonuje.
Skoro lekarz nie chciał mi pomóc postanowiłam spróbować poszukać przyczyny na własną rękę, ale liczę, że ktoś mnie nakieruje na co powinnam zwrócić uwagę.
Dietę mam zbilansowaną i bogatą w warzywa, stresu prawie nie przeżywam.
W listopadzie odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.
Miesiąc temu miałam zabieg - usuwane znamiona z głowy - dostałam 3 zastrzyki ze znieczuleniem w głowę, czy to mogło spowodować wypadanie włosów? Zaczęło się ono kilka dni po zabiegu i bardzo nagle, wcześniej wypadało mi trochę włosów, ale różnica jest ogromna.
Proszę o pomoc!
luiza_laura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 08:52   #4386
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

s_pinka
Byłam u dermatologa i zapytałam,azotan srebra to jest jednak
luiza_laura
Myślę,że ten zabieg mógł mieć wpływ na wzmożone wypadanie włosów,obserwuj,sądzę,że zaraz Ci przejdzie
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 12:53   #4387
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

empressofshadows jednak . Jego działanie pewnie zależy od stężenia czy cuś. Jak oceniasz jego działanie na Twoje włosy? Widzisz różnicę po tym psikaniu czy nie.

luiza_laura wydaje mi się, że zabieg mógł się przyczynić do wypadania włosów, tabletki też mogły mieć wpływ. Wszystko się nałożyło i efekt w postaci wypadających włosów gotowy. Moja dermatolog uprzedzała mnie, że odrastanie włosów to proces długotrwały. Ja po 2 miesiącach suplementacji revalidem, następnie biotyną + kolagen do tego wstrętnymi (wysuszającymi) szamponami i wcierkami novoxidyl i dermena mam odrost ok 3 cm. Z tym, że włosy nadal mi wypadają i ponoć jeszcze wypadać będą. W środę byłam na kontroli tą terapię mam stosować do końca wakacji a później powoli będę się z niej wycofywać. Dzisiaj robię przegląd sklepów internetowych i zaopatrzę się w szampon rosyjski do wypadających włosów i maskę, żeby trochę ulżyć im bo te lecznicze szampon są dla mnie dość inwazyjne. Będę stosować je naprzemiennie i mam nadzieję, że powoli wyjdę na prostą. tak w skrócie wygląda moja walka z włosami.
Właśnie pisałam ostatnio, ze olejowałam włosy olejem kokosowym. Więc już tego nie robię bo miałam po nim puch . Przynajmniej dowiedziałam się, że mam włosy porowate i muszę kosmetyki dobierać specjalnie pod moje włosy. Ehhhh człowiek uczy się całe życie ;p.
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 13:41   #4388
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

s_pinka
Wiesz co, w sumie ciężko mi jest określić czy to "psikanie"coś daje Ma ono poprawić ukrwienie skóry głowy,ale jeśli chodzi o wypadanie to nie wiem,ale za bardzo nie widzę poprawy.
U mnie w użyciu również Novoxidyl ,ale szampon,wcierki używam przepisanej przez dermatologa,ale oprócz tego Jantara stosuje, i łykam Inneov.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:19   #4389
Lalita1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 167
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez empressofshadows Pokaż wiadomość
s_pinka
Wiesz co, w sumie ciężko mi jest określić czy to "psikanie"coś daje Ma ono poprawić ukrwienie skóry głowy,ale jeśli chodzi o wypadanie to nie wiem,ale za bardzo nie widzę poprawy.
U mnie w użyciu również Novoxidyl ,ale szampon,wcierki używam przepisanej przez dermatologa,ale oprócz tego Jantara stosuje, i łykam Inneov.
Ja czytałam, że Jantar też działa na wypadanie włosów i odrost, czy zauważyłaś jakieś dobre zmiany podczas stosowania? Ja chyba się skuszę i go poszukam w aptece
Lalita1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 18:20   #4390
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Wiesz baby hairów mam dosyć sporo,ale nie wiem czy to tylko dzięki Jantarowi.Bynaj mniej moja dermatolog mówiła,że mogę wcierać w skórę głowy.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:15   #4391
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

To co się dzieje aktualnie z moją skórą głowy to jest jakiś koszmar. Jest tak sucha, że dosłownie skóra mi schodzi płatami i się łuszczy cholernie tłusta zarazem, jakkolwiek to brzmi. Włosy mogłabym myc wlasciwie codziennie, mylam rano a juz teraz mam przyklapniete. Do tego łupież tłusty, żółty za paznokciami i okropnie mnie swędzi...
Czekam na tą wizytę u dermatologa jak na zbawienie.
Już sobie obiecałam, że po raz ostatni idę do lekarza... Do tej pory żaden mi nie pomógł i boję się że teraz też się zawiodę.

Skończyłam to opakowanie plastrów Dermastic- u mnie zero efektów. Mogłabym sobie taśmę klejącą naklejac i byłoby tak samo. Stówa wyrzucona w błoto... Włosów cały czas wypada mi ponad 200 z myciem i 100 bez mycia.
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 19:30   #4392
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez pinacolada93 Pokaż wiadomość
To co się dzieje aktualnie z moją skórą głowy to jest jakiś koszmar. Jest tak sucha, że dosłownie skóra mi schodzi płatami i się łuszczy cholernie tłusta zarazem, jakkolwiek to brzmi. Włosy mogłabym myc wlasciwie codziennie, mylam rano a juz teraz mam przyklapniete. Do tego łupież tłusty, żółty za paznokciami i okropnie mnie swędzi...
Czekam na tą wizytę u dermatologa jak na zbawienie.
Już sobie obiecałam, że po raz ostatni idę do lekarza... Do tej pory żaden mi nie pomógł i boję się że teraz też się zawiodę.

Skończyłam to opakowanie plastrów Dermastic- u mnie zero efektów. Mogłabym sobie taśmę klejącą naklejac i byłoby tak samo. Stówa wyrzucona w błoto... Włosów cały czas wypada mi ponad 200 z myciem i 100 bez mycia.
pinacoladko truj grzyba z nami! Ja przy tak ostrym zapaleniu skóry też przeszłam na dietę i znowu na nią wracam. Spróbuj zrobić sobie peeling skóry głowy kawą z miodem (podobno powinna być zaparzona). A jak umyjesz włosy nałóż na jakiś czas gluta z siemienia lnianego a później go zmyj. Mi ostatnio coś takiego dosyć mocno pomogło. U dermatologa nie dawaj sobie wcisnąć czegoś typu Alpicort czy Loxon, tylko mów co się dzieje ze skórą. 9/10 dermatologów to debile, ale może trafisz na tego właściwego w końcu. Masz dokładnie teraz to co ja miałam 5 lat temu, więc wiem przez co przechodzisz. Musisz zaleczyć stan zapalny, ale na tym się nie skończy.
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 08:29   #4393
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cześć dziewczyny, to już 9 miesiąc odkąd zaczęły wypadać mi włosy.Z grubości kucyka uleciały mi 2 cm . Pojechałam do endokrynologa,ale on nie przejął się wypadaniem,powiedział,że skupimy się na tym,że nie miesiączkuję regularnie i ogółem mam z tym duży problem,więc przepisał mi Mercilon. Powiedział,ze to unormuje moje hormony i włosy wtedy przestanę wypadać.
Walczę też z tłustym łupieżem i zastanawiam się czy on czasem też nie przyczynia się do wypadania. Ale nie mogę się go pozbyć...
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 13:06   #4394
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez pinacolada93 Pokaż wiadomość
To co się dzieje aktualnie z moją skórą głowy to jest jakiś koszmar. Jest tak sucha, że dosłownie skóra mi schodzi płatami i się łuszczy cholernie tłusta zarazem, jakkolwiek to brzmi. Włosy mogłabym myc wlasciwie codziennie, mylam rano a juz teraz mam przyklapniete. Do tego łupież tłusty, żółty za paznokciami i okropnie mnie swędzi...
Czekam na tą wizytę u dermatologa jak na zbawienie.
Już sobie obiecałam, że po raz ostatni idę do lekarza... Do tej pory żaden mi nie pomógł i boję się że teraz też się zawiodę.

Mam identycznie jak Ty. Moja skóra jest nie dość ,że czerwona, niemiłosiernie swędzi , sucha- płaty mi schodzą to jeszcze strasznie tłustaaaaaaaaaaaaa- muszę codziennie myć bo na drugi dzien można frytki smażyć i strasznie śmierdzi...
Jak używałam szamponów z apteki przeciw łupieżowych to łupieżu było mniej(suchego)i przynajmniej czerwona skora nie byla i nie swędziała, a odkąd zaczęłam używać naturalnego-czarnego szamponu to jest masakra.
Czytałam wczoraj ,że czosnek jest dobry na łupież- Próbowała któraś z Was?
AA jeszcze ta dieta to z czego się składa??



Dziś umyłam głowe po 110 włosach od razu rozbeczałam się i przestałam liczyć , coby się bardziej nie załamać.
Poza tym wczoraj zmierzyłam z siostrą obwód kucyka.. 4cm..
Nie wierze ,że w przeciągu roku ponad 8cm mi ubyło..



Ja przepraszam Was ,że ciagle pisze i mecze, ale ja juz nie daje rady, naprawde, jestem przerażona ,że w takim szybkim tempie tracę tyle włosów.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2013-04-07 o 13:14
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 13:56   #4395
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

dzamatasi rzuc okiem na blog lojotokowaglowa. Dziewczyna dużo pisze o swojej walce z ŁZS. Nie pamiętam, pewnie już pisałaś: byłaś z tym u jakiegoś dermatologa? Ja z ŁZS walczyłam 2 lata więc to nie jest szybka sprawa. O diecie mówimy na tym drugim wątku (znalazłam skuteczny sposób...). Tam jest co prawda o androgenówce, ale dużo dziewczyn z andrognenowym, bądź a nadwrażliwością jak się okazuje ma ŁZS. Tobie dieta też się przyda
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 15:47   #4396
Lalita1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 167
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Ja mam do Was takie pytanie, czy jak obserwujecie włosy to wypadają Wam te najdłuższe (w przypadku kiedy macie wystopniowane) ? Bo ja zauważyłam że mi wypada bardzo dużo tych długich włosów a tych krótszych dużo mniej
Lalita1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 16:09   #4397
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Zastanawiałam się jak to jest z myciem głowy. Od wielu wielu lat myję włosy codziennie rano, na drugi dzień są przyklapnięte a do tego fryzyra jest całkiem zdewastowana. Możliwe, że wynika to z faktu, że mam włosy wysokoporowate i łatwo się przygniatają w czasie snu. Jakoś się do tego przyzwyczaiłam, poza tym jak nie umyję głowy to czuję swędzenie i bardzo mnie to irytuje, ciągle drapie się po głowie a w niektórych miejscach i sytuacjach jest to niestosowne ;p. Może codzienne mycie głowy wcale nie jest czymś złym, może żadsze mycie doprowadza do ŁZS? Mi udało się tego uniknąć pomimo szybkiego przetłuszczania się skóry głowy.
Tez polecam maseczkę z siemienia lnianego .
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:17   #4398
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez s_pinka Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się jak to jest z myciem głowy. Od wielu wielu lat myję włosy codziennie rano, na drugi dzień są przyklapnięte a do tego fryzyra jest całkiem zdewastowana. Możliwe, że wynika to z faktu, że mam włosy wysokoporowate i łatwo się przygniatają w czasie snu. Jakoś się do tego przyzwyczaiłam, poza tym jak nie umyję głowy to czuję swędzenie i bardzo mnie to irytuje, ciągle drapie się po głowie a w niektórych miejscach i sytuacjach jest to niestosowne ;p. Może codzienne mycie głowy wcale nie jest czymś złym, może żadsze mycie doprowadza do ŁZS? Mi udało się tego uniknąć pomimo szybkiego przetłuszczania się skóry głowy.
Tez polecam maseczkę z siemienia lnianego .
Jest dużo racji w tym co piszesz. Mi stan skóry głowy się poprawił kiedy zaczęłam myć włosy co dziennie. Oczywiście jest to uciążliwe i często są przez to szybciej tłuste, ale w całościowym przekroju pomogło mi to. Wcześniej myłam co 2 dni i myśląc, ze sobie pomagam, robiłam sobie tylko krzywdę. Do ŁZS może doprowadzić wiele czynników, począwszy właśnie od złej pielęgnacji, przez złą dietę, mało snu, stres a skończywszy na zaburzeniach hormonalnych.
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 19:10   #4399
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lalita1995 Pokaż wiadomość
Ja mam do Was takie pytanie, czy jak obserwujecie włosy to wypadają Wam te najdłuższe (w przypadku kiedy macie wystopniowane) ? Bo ja zauważyłam że mi wypada bardzo dużo tych długich włosów a tych krótszych dużo mniej
Jeśli masz je naprawdę długie to jest to normalne. Włosy zazwyczaj żyją kilka lat. Logiczne więc jest, że jeśli włosy są bardzo długie to są również stare i wypadają, dlatego większość osób może mieć włosy tylko do pewnej długości.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 10:03   #4400
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Powiem Ci szczerze, że nie wyobrażam sobie zrobić takiego peelingu na skórze głowy.
Zanim ja to domyje to wszystkie włosy mi wypadną. Ja nawet odżywki na skalp nie nakładam. Ze wcierkami miałam okropny problem i wszystkie odstawiłam.

Kupiłam sobie jednak ten żel z mocznikiem 30% i na fragment skory głowy go zaczęłam stosować żeby zobaczyć czy i jak na mnie zadziała to nic nie dał. Skóra sucha nadal, dosłownie łuskę mam, a z tego miejsca co posmarowałam to mi włosy leciały. Może to przypadek, może nie...

U mnie to już trwa rok. 3 dermatologów, kupe kasy wydanej, zero poprawy, nawet na jeden głupi tydzień, czy dzień...
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 10:21   #4401
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez pinacolada93 Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że nie wyobrażam sobie zrobić takiego peelingu na skórze głowy.
Zanim ja to domyje to wszystkie włosy mi wypadną. Ja nawet odżywki na skalp nie nakładam. Ze wcierkami miałam okropny problem i wszystkie odstawiłam.

Kupiłam sobie jednak ten żel z mocznikiem 30% i na fragment skory głowy go zaczęłam stosować żeby zobaczyć czy i jak na mnie zadziała to nic nie dał. Skóra sucha nadal, dosłownie łuskę mam, a z tego miejsca co posmarowałam to mi włosy leciały. Może to przypadek, może nie...

U mnie to już trwa rok. 3 dermatologów, kupe kasy wydanej, zero poprawy, nawet na jeden głupi tydzień, czy dzień...
Kurcze, szkoda, że nie jesteś z Wro, mam tutaj dermatolog która mi pomogła. Nie skupiła się na wypadaniu włosów tylko na skórze, aczkolwiek zanim do niej trafiłam też minął rok i przez ten czas też zaliczyłam innych lekarzy, bez skutku. Nie wiem czy to już to pisałam, wydaje mi się, że tak: wejdz na blog łojotokowej głowy, dziewczyna naprawdę radzi sobie z łuską. I na drugim wątku Masza podaje teraz przepis na grzybobranie, czyli mord na grzybku. Jak wiesz, ŁZS to też muchomor
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:09   #4402
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Dziewczyny melduje że u mnie włosowo ok. W obwodze kucyka przybyło 0,5 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-06 18.09.17.jpg (39,3 KB, 58 załadowań)
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:00   #4403
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Dziewczyny czy mogłybyście odpowiedzieć na moje pytanie?
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:10   #4404
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mogłybyście odpowiedzieć na moje pytanie?
Za mało napisałaś troszę. To co wywnioskował endo może mieć związek z włosami, tylko pytanie co: tarczyca, hormony płciowe? Nieregularnie miesiączkujesz, to już sygnał. Łupież tłusty może być objawem zapalenie skóry, wywołanym nierównowagą hormonalną, bądź być bez związku, np. zła pielęgnacja. Jeśli masz łupież tłusty powinnaś iść do dermatologa. Poczytaj trochę o ŁZS: tak, od tego włosy lecą i to mocno. Zwłaszcza przy łupieżu tłustym. Jeśli masz już jakieś wyniki badań, wklej, popatrzymy
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:22   #4405
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

nombre
To tylko się cieszyć i gratulować
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:10   #4406
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
Kurcze, szkoda, że nie jesteś z Wro, mam tutaj dermatolog która mi pomogła. :
A czy ja bym mogła prosić o namiary do tego dermatologa?
Będę bardzo,bardzo wdzięczna

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Dziewczyny melduje że u mnie włosowo ok. W obwodze kucyka przybyło 0,5 cm

jej! Jak miło coś takiego usłyszeć/przeczytać!
gratuluję
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:56   #4407
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Apropo odgrzybiania- jestem po ponad miesięcznej kuracji doustnie ketokonazolem, którą zleciła mi dermatolog. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Ale efektów brak.

Mastiff, gdzie się zaczyna to całe odgrzybianie na tym wątku? Bo ja nie ogarniam. Przeleciałam kilka stron wstecz i nadal nie znalazłam.
Poczytam sobie, bo nie czaję o co biega.
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:18   #4408
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez pinacolada93 Pokaż wiadomość
Apropo odgrzybiania- jestem po ponad miesięcznej kuracji doustnie ketokonazolem, którą zleciła mi dermatolog. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Ale efektów brak.

Mastiff, gdzie się zaczyna to całe odgrzybianie na tym wątku? Bo ja nie ogarniam. Przeleciałam kilka stron wstecz i nadal nie znalazłam.
Poczytam sobie, bo nie czaję o co biega.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=678188&page=48 POST od #1438 (MASZA pisze). To będzie serial w odcinkach
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 17:21   #4409
Lalita1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 167
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Ja rozważam opcję pójścia do fryzjera i skrócenia włosów, chociaż strażnie mi szkoda bo mi urosły ostatnio sporo, ale co z tego jak są takie cienkie i jest ich mało ;/ ahh nie wiem już sama, bo raczej przycięcie nie będzie miało wpływu na poprawę ich stanu
Lalita1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 09:18   #4410
marcheweczka188
Raczkowanie
 
Avatar marcheweczka188
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 42
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cześć Dziewczyny! Podczytuję Was od jakiegoś już czasu.. ale postanowiłam napisać. Włosy wypadają mi od jakiegoś czasu (pół roku
) ale od 2 miesięcy dopiero zaczęłam zwracać na to większą uwagę, tracę około 100 włosów dziennie..) Dwa tygodnie temu byłam u dermatologa, zlecił mi badania morfologii krwi, TSH, Tesstosteron, SHBG i DHS-04) wszystkie badania wyszły w normie. Chociaż SHBG mam niskie, ale jednak w normie tzn mam: 31,90 a norma (19,80; 155,20).
Już sama nie wiem co mam myśleć, wykonać dodatkowe badania?
Dermatolog powiedziała że jeżeli te badania wyjdą w normie to zaprasza na badanie włosa(trichogram) oraz przepisała suplement diety Novophane, dodatkowo wcieram joanne rzepa, kuracja wzmacniająca.
Proszę dajcie znać cokolwiek..
marcheweczka188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.