Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-10, 22:32   #1681
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
oby, oby, postanowiłam, że na dzisiaj wystarczy, dokończę jutro, jak któraś z Was ma zastrzeżenia albo jakieś uwagi proszę o PW, będę robić update na bieżąco, dobrej nocy
Kawał dobrej roboty odwaliłaś, oby Ci za to grzywa wyrosła!!

właśnie mi Kolamara przypomniała o czosnku, ja kroje ząbki bardzo drobno i popijam wodą + do posiłków i polecam, chyba że ktoś lubi chrupać

Jania, zdecydowanie do twarzy Ci z optymizmem, a za to co rano napisałaś powinnaś w dupę dostać ja się martwię, a się okazuje, że Ty się martwisz na zapas ....
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 22:45   #1682
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez neo999 Pokaż wiadomość
...to agent też nie będzie zachwycony.

Na szczęście uratowały Cię etiopskie lilie.
Och... dziekuję... wiedziałam że mimo mej chochlikowej zlośliwości Ty jeden potrafisz dostrzec we mnie dobre cechy i piękno duszy i umysłu ...oczywiście ciała nie.
Nie dość że agent to ksiądz jak nic!
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 22:53   #1683
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Ty jeden potrafisz dostrzec we mnie dobre cechy i piękno duszy i umysłu ...oczywiście ciała nie.
Na drugi raz wrzucaj miedzianą wannę, pewnie coś dostrzegę.
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 23:06   #1684
Pug
Raczkowanie
 
Avatar Pug
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Maszkowa
Zapomniałam powiedzieć, że ja też bardzo chętnie pomogę przy sezamie, ale niestety najwcześniej 20 maja Jakby było wtedy jeszcze coś do roboty, to pamiętaj, że ja się zgłaszam! Może nie mam jakiejś ogromnej wiedzy, ale w poszukiwaniach informacji jestem, jak FBI
Pug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 23:24   #1685
smerfetka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 135
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Gosiu jak napisałas o pestkach to dopiero się skapnęłam że wysłałam wam przez pomyłkę cos innego bo w tym co chciałam wysłać było tylko o włosogłówkach (straszne paskudy których mam nadzieję że nie posiadam) a słyszała któras z was o piciu olejku rycynowego na oczyszczenie z robaczków?
smerfetka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 23:29   #1686
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 596
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

No wlasnie troche sie dziwilam skad te wlosoglowki Ci sie wziely? Dawaj linka
Gosiakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 23:30   #1687
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

oki biorę Cię Pug. Przypomnij się za miesiąc. Pracy nie zabraknie....

Smerfetunia... przy takim poślizgu jaki da Ci rycynowy to nawet wspomnienia z dzieciństwa pooooooooolecą.... to głupota jest. Możliwe że jakby zabic pasożyty a potem jes sruuu to by to miało jakiś sens. Z resztą każda sensowna kuracja na pasożyty jest tak zbudowana. Męczymy zabijamy i sruuu i powtarzamy przez jakiś czas by usunąc również jaja itd.
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704

Edytowane przez maszkowa
Czas edycji: 2013-04-10 o 23:40
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 23:49   #1688
smerfetka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 135
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

http://pasozyty.net/art5.html

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Z tym olejkiem rycynowym dopiero dzisiaj przeczytałam ale skoro to taki ekstremalny przeczyszczasz to dobrze że napisałas zanim spróbowałam
smerfetka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 06:28   #1689
maniek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 185
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Za..je... fajnie
od dwóch dni nie mogę się zalogować a nawet to mnie natychmiast wywala w kosmos, nie wiem chyba już z 50 raz próbuję coś napisać, jeżeli to przez radiowy internet to będę miała przymusową przerwę od udzielania się na wątku.
__________________
olej z pestek dyni
olej z ogórecznika
tran
beta karonten
palma sabałowa
Solgar VM75
wierzbownica
Salfazin
Olimp Chela-Ferr Med
,

maniek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 06:38   #1690
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 228
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

janiaw no właśnie ja jakoś nie widzę u siebie objawów zagrzybienia - infekcje intymne mam sporadycznie, nie choruję, czasem jestem osłabiona, ale raczej po nocy, gdy dzieci śpią niespokojnie. Czytałam o tych objawach i w sumie to może kilka mogłabym do siebie przypisać. Z drugiej strony nie wiem co jest powodem wypadania, swędzenia łebka, więc postanowiłam się przyłączyć do diety. Prawda jest taka, że nie wiem czy dam radę wytrzymać, będę się starać, mam motywację. Nie chcę tylko schudnąć za bardzo i to będzie podstawa tego czy wytrwam w diecie.

s_pinka ja to się chyba najbardziej do twojej teorii skłaniam i Maszki, że to mógł być brak cukru, do tego podrażnienie octem i mało papu i taki efekt. Do tej pory jedna kawka z 1,5 łyżeczki cukru, coś słodkiego czasem jeszcze wpadło i tak codziennie. Nie biorę pod uwagę odstawienia kawy, bo piłam jedną z 1 łyżeczki z dużą ilością śmietanki i juz zdarzało mi się nie pić kilka dni i nic mi nie było.

Po dzisiejszym myciu bilans znowu lepszy 35 szt. Wczoraj przez cały dzień łącznie z wcieraniem wypadło jakieś 12 szt, więc nie zapeszając poprawa jest znaczna.

Albo pijawy albo wcierki, albo witaminki a najpewniej wszystko razem działa.
__________________
wewnętrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemię lniane

zewnętrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:01   #1691
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Sailorek panika mnie wczoraj zdusiła, już zciskam poślady i szczerze w uśmiechu
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 08:53   #1692
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Kolamara ta dieta w zasadzie nie jest do chudnięcia. Ja oczywiście nie obrażę się jak zrzucę parę kilo ale to nie jest tu najistotniejsze. Masz jeść i jeść ale zdrowo i tylko produkty polecane. Więcej warzyw i soki, kaszy, ryży i produktów bogatych w błonnik i ciut mniej mięsa. Pamiętaj co pisała maszkowa nie można się głodzić bo wtedy grzyb zjada Ciebie. W tej sytuacji musisz jeść większe porcje, prawdopodobnie częściej i będzie dobrze.
Poza tym cukier jest jak uzależnienie i nie ma się co dziwić, że po jego odstawianiu czujemy się źle. Dlatego tak ciężko mi było zebrać się do takiej diet a moje samopoczucie jest teraz do d... .
http://www.narkotyki.pl/nietypowe-uzaleznienia/uzaleznienie-od-cukru/

Tak się zastanawiam czy ma któraś z Was pomysł na tortillę z mąki orkiszowej albo gryczanej? To by było niezłe rozwiązanie dla pracujących. Zabrać sobie do pracy takiego zawijańca albo nawet dwa.


cukrowa ciekawostka
"
Cukier jest obecny w wielu produktach, które spożywamy na co dzień, i nie koniecznie muszą mieć one słodki smak. Może zaskoczyć fakt, iż znajdziemy go np. w gotowanej szynce, parówkach, sosach, keczupie, musztardzie i marynowanych warzywach. Wobec tych uwarunkowań zjadamy około 25 łyżek cukru każdego dnia. W rocznym podsumowaniu pochłaniana przez nas ilość tej substancji wynosić nawet 45 kilogramów! Tymczasem nasz organizm zadowoliłby się dawką 7 gramów cukru dziennie, wciąż funkcjonując jak należy. Mało komu udaje się nie przekraczać tej ilości, bowiem ta substancja bardzo łatwo uzależnia."

Edytowane przez s_pinka
Czas edycji: 2013-04-11 o 08:57
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:03   #1693
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

s_pinka dokładnie wiem, o czym piszesz. Dla mnie pierwsze dni bez cukru to była katastrofa (mówię o cukrze prostym). Dostawałam furii. Potrafiłam nawet o 23 lecieć na stacje benzynową, żeby kupić batonik! Także, było ze mną już źle, a co dziwne...całe życie prawie nie jadłam słodkiego. Od miesiąca jem sporo mniej i odstawiłam z dnia na dzień. Niestety jeśli dostanę tabliczkę czekolady to pochłonę ją na raz Więc w moim przypadku albo wszystko albo nic
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:16   #1694
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Dziewczyny, powiedzcie mi jakie ilosci poszczegolnych rzeczy brac, zeby w ogole byla szansa, ze cos dadza? To tak w temacie tej dyskusji o palmie i ilosci ekstraktu mnie naszlo.

Bo w podpisach macie tylko 1xcostam, 2xcostam i ciezko sie polapac

Chodzi mi glownie o wierzbownice w tabletkach, dynie, wiesiolka. Co do tego ostatniego to mam akurat oeparol-femina, wiec nie sam wiesiolek.

Z innych rzeczy to po lekturze akrykulow ze stronki o pasozytach to rzucilo mi sie w oczy jedno odnosnie diety na candide:

"Z uzupełnień pokarmowych zalecany jest dobry, wszechstronny preparat witaminowo – mineralny, zawierający koniecznie dużą dawkę witaminy C z bioflawonoidami, kompleks witamin B oraz pierwiastków mineralnych Ca, Fe, Mg, Se, Zn. Nie może to być preparat do którego produkcji używano drożdży. Preparaty wolne od drożdży mają specjalne oznaczenia."

Ups, a moj vitapil na pewno ma drozdze, wiec chyba sredni wybralam. No nic, zmienie jak sie skonczy
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:42   #1695
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Przyznaję sie, zaniedbałam watek i mam miesiąc nadrabiania, ale jako zadośćuczynienie moge napisać parę recenzji tj. biokap, bo stosuje go juz dosyć długo, Spectral RS, bo byłam uboższa przez niego o kilkaset złotych-uzyłam pare butelek, jantar, woda brzozowa, folligen, seboradin forte-4 opakowania, alpecin C1
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:49   #1696
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Przyznaję sie, zaniedbałam watek i mam miesiąc nadrabiania, ale jako zadośćuczynienie moge napisać parę recenzji tj. biokap, bo stosuje go juz dosyć długo, Spectral RS, bo byłam uboższa przez niego o kilkaset złotych-uzyłam pare butelek, jantar, woda brzozowa, folligen, seboradin forte-4 opakowania, alpecin C1
Nombre, z tego co widziałam, miałaś problem z zahamowaniem wypadania odrostu, ale w pewnym momencie to się ustabilizowało.
Mogłabyś napisać jak wyglądała Twoja kuracja? ewentualnie, co Twoim zdaniem miało duży wpływ na zmianę.
Chce sobie to do kupy wszystko zebrać i ułożyć wszystkie suple tak, aby wspomóc również bejbiki.
Na końcu pójdę z tym do Maszki, żeby zweryfikowała


Jania, ile już kwas kaprylowy bierzesz? bo dla nas to chyba za niedługo koniec będzie?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-04-11 o 09:53
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:50   #1697
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Gosiakol- szampon Klorane z chininą stoi u mnie w łazience. Całe szczęście, że tylko 100 ml, bo jest tragiczny. U mnie spowodował masakryczne wypadanie włosów, przesuszył je na wiór. Byłam załamana. Włosy takie błagie, cienkie po nim na drugi dzień.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:58   #1698
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

jasne. U mnie nawet w najgorszym momencie, gdy miałam typowy, ksiązkowe androgeowe czyli od listopada 2011 włosy odrastały bez problemu, ale do czasu wizyty u endokrynolnologa czyli koncem grudnia 2011 nowe wypadały intensywnie. Wcierki, ani suplementy tego nie dały rady zatrzymać. Androcur natomiast zadziałam bardzo szybko i to jemu zawdzieczałam przystopowanie wypadania odrostu.

U mnie wcierki dawały jeden głowny,pozytywny skutek-odrost. Naintensywniejszy po Spectralu. Na przystopowanie wypadania nie miały wiekszego wpływu, a jak juz to krotkotrwaly
__________________
wewnetrznie: magnez+vit.b6, selen, witamina b clomplex, lioven, antychol, dynia+cynk zamiennie z palma, siemie lniane,

zewnetrznie: biokap, kozieradka, seboradin men, olej łopianowy
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:09   #1699
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Sailorku no właśnie kończe opakowanie i zastanawiam się czy kupować następne? Może Maszkowa nam podpowie.

Qleczko- ja biore 1 wierzbo i ona mi głównie łojotok hamuje, przy 2 wyschłabym jak wiór, co do odrostu nie jestem pewna. Natomiast jeśli nie masz łojotoku to może z palmą spróbuj. Z tego co widac w podpisach to też 1 biorą (ekstrakt)w towarzystwie biosisteroli-antychol, lioven, olej z dyni.
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 10:14   #1700
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 228
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

quleczka ja wierzbownicę piję, tzn. susz - 2 razy dziennie po 1 łyżce naparu na szklankę wody.
__________________
wewnętrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemię lniane

zewnętrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:27   #1701
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Sailorku no właśnie kończe opakowanie i zastanawiam się czy kupować następne? Może Maszkowa nam podpowie.
Optymalnie jest od 30 do 50 dni - tak twierdzą na stronie solgar. Jeśli to prawda, mnie pozostało jeszcze 15, aby dobić do 50tki.

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
jasne. U mnie nawet w najgorszym momencie, gdy miałam typowy, ksiązkowe androgeowe czyli od listopada 2011 włosy odrastały bez problemu, ale do czasu wizyty u endokrynolnologa czyli koncem grudnia 2011 nowe wypadały intensywnie. Wcierki, ani suplementy tego nie dały rady zatrzymać. Androcur natomiast zadziałam bardzo szybko i to jemu zawdzieczałam przystopowanie wypadania odrostu.

U mnie wcierki dawały jeden główny,pozytywny skutek-odrost. Naintensywniejszy po Spectralu. Na przystopowanie wypadania nie miały większego wpływu, a jak juz to krotkotrwaly
Nombre, dziękuje.
A jak teraz Twoje włoski? nadal jesteś na Androcurze?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-04-11 o 10:28
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:27   #1702
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Z tego co widac w podpisach to też 1 biorą (ekstrakt)
No ale palma jest w roznych dawkach, stad ta "jedna" to tak naprawde niewiele mowi

Ja myslalam o wierzbownicy bo mam i tradzik i tlusta skore i ŁZS...wiec "wysychanie" to u mnie raczej nie problem

Tak czy inaczej poki co ide w przyszly piatek robic badania chormonow, wiec na razie nie biore bo chce znac stan "wyjsciowy" zanim cos zaczne.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:30   #1703
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Z tego co widac w podpisach to też 1 biorą (ekstrakt)w towarzystwie biosisteroli-antychol, lioven, olej z dyni.
Jania, ma być 320mg, w moim przypadku to dwie tabletki
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:56   #1704
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Poczekajcie trochę, napiszę o co chodzi z tą palmą
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:58   #1705
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez kolamara Pokaż wiadomość
janiaw no właśnie ja jakoś nie widzę u siebie objawów zagrzybienia - infekcje intymne mam sporadycznie, nie choruję, czasem jestem osłabiona, ale raczej po nocy, gdy dzieci śpią niespokojnie. Czytałam o tych objawach i w sumie to może kilka mogłabym do siebie przypisać. Z drugiej strony nie wiem co jest powodem wypadania, swędzenia łebka, więc postanowiłam się przyłączyć do diety. Prawda jest taka, że nie wiem czy dam radę wytrzymać, będę się starać, mam motywację. Nie chcę tylko schudnąć za bardzo i to będzie podstawa tego czy wytrwam w diecie.

s_pinka ja to się chyba najbardziej do twojej teorii skłaniam i Maszki, że to mógł być brak cukru, do tego podrażnienie octem i mało papu i taki efekt. Do tej pory jedna kawka z 1,5 łyżeczki cukru, coś słodkiego czasem jeszcze wpadło i tak codziennie. Nie biorę pod uwagę odstawienia kawy, bo piłam jedną z 1 łyżeczki z dużą ilością śmietanki i juz zdarzało mi się nie pić kilka dni i nic mi nie było.

Po dzisiejszym myciu bilans znowu lepszy 35 szt. Wczoraj przez cały dzień łącznie z wcieraniem wypadło jakieś 12 szt, więc nie zapeszając poprawa jest znaczna.

Albo pijawy albo wcierki, albo witaminki a najpewniej wszystko razem działa.

Cytat:
Napisane przez s_pinka Pokaż wiadomość
Kolamara ta dieta w zasadzie nie jest do chudnięcia. Ja oczywiście nie obrażę się jak zrzucę parę kilo ale to nie jest tu najistotniejsze. Masz jeść i jeść ale zdrowo i tylko produkty polecane. Więcej warzyw i soki, kaszy, ryży i produktów bogatych w błonnik i ciut mniej mięsa. Pamiętaj co pisała maszkowa nie można się głodzić bo wtedy grzyb zjada Ciebie. W tej sytuacji musisz jeść większe porcje, prawdopodobnie częściej i będzie dobrze.
Poza tym cukier jest jak uzależnienie i nie ma się co dziwić, że po jego odstawianiu czujemy się źle. Dlatego tak ciężko mi było zebrać się do takiej diet a moje samopoczucie jest teraz do d... .
http://www.narkotyki.pl/nietypowe-uzaleznienia/uzaleznienie-od-cukru/

Tak się zastanawiam czy ma któraś z Was pomysł na tortillę z mąki orkiszowej albo gryczanej? To by było niezłe rozwiązanie dla pracujących. Zabrać sobie do pracy takiego zawijańca albo nawet dwa.


cukrowa ciekawostka
"
Cukier jest obecny w wielu produktach, które spożywamy na co dzień, i nie koniecznie muszą mieć one słodki smak. Może zaskoczyć fakt, iż znajdziemy go np. w gotowanej szynce, parówkach, sosach, keczupie, musztardzie i marynowanych warzywach. Wobec tych uwarunkowań zjadamy około 25 łyżek cukru każdego dnia. W rocznym podsumowaniu pochłaniana przez nas ilość tej substancji wynosić nawet 45 kilogramów! Tymczasem nasz organizm zadowoliłby się dawką 7 gramów cukru dziennie, wciąż funkcjonując jak należy. Mało komu udaje się nie przekraczać tej ilości, bowiem ta substancja bardzo łatwo uzależnia."
Dlatego ja nie slodze i nie ciagnie mnie do slodyczny. Potrafie kilka miesiecy nic nie zjesc, chociaz sa i takie dni gdy powstrzymac sie nie moge.

Wstawialyscie tu zdjecia kosmetykow.
Hmm to maja byc wszystkie kosmetyki?czy stosowane w ciagu calego miesiaca?
Niektore wstawilam. Znalazlby sie jeszcze balsam na lysienie z ilami(ale przelany do innego opakowania)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 080420133429.jpg (112,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110420133441b.jpg (116,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110420133442.jpg (121,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110420133443.jpg (108,9 KB, 37 załadowań)
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:00   #1706
evelineau
Zakorzenienie
 
Avatar evelineau
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 313
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Pokaż wiadomość
Susse, ja uzywam od 4 lat praktycznie non-sop Seboradin Niger fioletowy, z czarna rzodkwia i wlasciwie tylko o tym kosmetyku moge sie wypowiedziec. Nie zatrzymal wypadania, nie zauwazylam nigdy po nim samym jakiegos naglego odrostu, ale wlosy sa po nim ladne, lsniace, jakby ciezsze. Jest to moja ostatnia butelka, bo w tym czasie uzywalam tez chwilowo innych szamponow i na wypadanie nie wplywalo to w zaden sposob, wiec za ta cene Seboradinu kupowac nie warto.

Najfajniejsze wlosy w zyciu mialam po Klorane z chinina, tez na wypadanie. Bylam w szoku, ze samo umycie nim wlosow moze je tak zmienic - bylo ich jakby dwa razy wiecej, nawilzone, fajnie sie ukladaly, ALE jakis jego skladnik powodowal u mnie wzmozone wypadanie. Cholernie zaluje, bo gdyby nie to dla wygladu wlosow uzywalabym go juz zawsze. Moze sie odwaze raz jeszcze, moze dzis juz byloby ok
Jak bedziecie mialy okazje go wyprobowac to polecam, ale na poczatek tylko saszetke albo mala buteleczke. ( Klorane sprzedaje takie bejbiki 50ml,100ml, probki 10ml moga miec w aptekach)


Dzis nacielam sie na koncowke bardzo we Fr znanego programu nt zdrowia, ktory emituja codziennie i rozkladaja wszystko na czesci piersze. Dzis bylo o wypadajacych wlosach i oczywiscie za pozno sie jorgnelam, ale zdazylam jeszcze uslyszec jak doktorek mowil, ze wypadanie wlosow ze stresu nie jest potwierdzone zadnymi badaniami Ostatnie na ten temat maja sto lat i podaja, ze owszem, stres moze wplynac na pewne typy wlosow (ciekawe jakie). To by w sumie pasowalo do moich obserwacji, ja nie raz pisalam i mastiff chyba przytakiwala, ze okresy wypadania jakos sie rozmijaly z okresami wzmozonego stresu, u mnie na pewno. Nigdy nie widzialam tej zaleznosci u siebie, ale oczywiscie to ze nie ma badan nie znaczy, ze nie moze byc prawda. Moze do nich napisze i poprosze, zeby zbadali temat blokerow dht

Ja sie staram ograniczyc cukier i ciezko jest, ciagnie mnie, moglabym wsunac cala czekolade bez problemu. Za to TZ nie tknal cukru w prostej postaci od wczoraj. Widzisz Masza , niebezposrednio wplynelas na mojego chlopa

Czytalyscie w artykule od Smerfetki? 300 g pestek z dyni trzeba zjesc na raz, zeby zabic grzyba
Czesto mam tak, ze jakis produkt jest swietny dla wlosow ale np. skalp go nie toleruje...
Uwielbiam pestki dyni, slonecznika itd. strasznie szybko mi na tym paznokcie rosna
__________________
evelineau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:11   #1707
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

[QUOTE=Sailor Star

Nombre, dziękuje.
A jak teraz Twoje włoski? nadal jesteś na Androcurze?[/QUOTE]

Androcur odłozyłam juz pare miesięcy temu, jestem na samym Yasminie.

Z włosami dobrze, bywaja dni że nie wypada ani jeden. Przy myciu tez przyzwoite ilości

edit. wklejam zdjęcia przedzialka. Na 2 fotce to nie łupież, to ziarenka kozieradki, ktore wryły sie do szczykawy i wyladowały na włosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-10 18.45.24.jpg (35,8 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-10 18.46.52.jpg (34,2 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-10 18.43.24.jpg (25,1 KB, 96 załadowań)
__________________
wewnetrznie: magnez+vit.b6, selen, witamina b clomplex, lioven, antychol, dynia+cynk zamiennie z palma, siemie lniane,

zewnetrznie: biokap, kozieradka, seboradin men, olej łopianowy

Edytowane przez nombre
Czas edycji: 2013-04-11 o 12:23
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:05   #1708
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Ile brać palmy

W kapsułkach palma może być w postaci sproszkowanego ziółka, lub ekstraktu (wyciągu). Trzeba też patrzeć na to, czy w kapsie jest sama palma, czy coś jeszcze (co może podobnie działać).
Niektóre apteki lub sklepy nie podają dokładnych składów, trzeba szukać i sprawdzać w innych.
W skrócie: robiono badania i wyszło, że przeciętnie ważący człek potrzebuje około 320mg ekstraktu/dzień. (dla kudełkuff)

Przykłady kapsów z ekstraktami (wyciągami):

Sterko 320mg
http://www.i-apteka.pl/product-pol-1...-kapsulek.html

Fitoprost 160mg (czyli bierzemy dwie)
http://aptekajakmarzenie.pl/fitopros...go-p-1495.html

Prostamol Uno 320mg
http://aptekajakmarzenie.pl/prostamo...o-p-19518.html

Prostenal 30mg (tylko, ale ma jeszcze olej z dyni, pokrzywę, mącznicę lekarską) trudno powiedzieć ile kapsów zadziała na kudły
http://aptekajakmarzenie.pl/prostenal-kaps-p-4121.html

Prostenal Perfekt 320mg (+dużo pokrzywy)
http://aptekajakmarzenie.pl/prostena...ps-p-1776.html
I tu (powyżej) mamy przykład, że apteka podaje coś innego niż producent:
Prostenal Perfekt 160mg (pokrzywy dużo, ale o połowę mniej) (czyli bierzemy dwie, ewentualnie jedna też może styknąć bo mamy pokrzywę)
http://www.walmark.eu/pl/Pages/lista...uplement-diety
Najprawdopodobniej apteka pomnożyła sobie wszystko razy dwa. I to może wprowadzać w błąd.

Kapsy z ekstraktami dostępne na m.in. na Allegro (wychodzi taniej):

Puritan's Pride 320mg
http://www.puritan.com/saw-palmetto-...-320-mg-000293

Puritan's Pride 160mg (bierzemy dwie)
http://www.puritan.com/saw-palmetto-...-160-mg-006895

Puritan's Pride 250mg (ekstrakt 4:1 odpowiednik 1000mg proszku) ja teraz to mam, biorę jedną (prompterro bierze zdaje się dwie)
http://www.puritan.com/saw-palmetto-...1000-mg-001594

Now Foods 320mg (+dynia)
http://www.nowfoods.com/Supplements/...ts/M082393.htm

Now Foods 160mg (bierzemy dwie)
http://www.nowfoods.com/Supplements/...ts/M002966.htm

Swanson 320mg
http://www.swansonvitamins.com/swans...20-mg-60-sgels

Swanson 160mg (bierzemy dwie)
http://www.swansonvitamins.com/swans...0-mg-120-sgels

Uwaga, uwaga: są też kapsy zawierające sproszkowane ziółko.
Jak nigdzie w opisie nie ma mowy o ekstrakcie (wyciągu) to znaczy że mamy proszek.
Dam tylko jeden przykład:
Swanson 540mg proszek!!! (trzeba brać 3 kapsy!!! a może i więcej???)
http://www.swansonvitamins.com/swans...40-mg-250-caps

Jeśli prócz palmy bierzemy coś jeszcze, np. wierzbonek to można sobie dawki zmniejszyć. Może też być tak, że komuś tak po prostu wystarczy mniej, a kudełki i tak wykiełkują.

Żeby nieco zagmatwać dodam jeszcze, że ekstrakt może być suchy i wyglądać jak proszek (lub sprasowana tabletka). Ale jak już pisałem na opakowanku powinno być wyraźnie zaznaczone że mamy ekstrakt.

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2013-04-11 o 22:31
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:50   #1709
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Czy ktoś z Was używał kwasu mlekowego do pielęgnacji włosów?
Dokopałam się do takiej informacji
"Szampony i odżywki z kwasem mlekowym powodują szybszy porost włosów. Właściwość ta powodowana jest tym ze kwas ten pobudza cebulki włosów. Dzięki temu włosy szybciej rosną i są mocniejsze."
Jakoś sobie nie przypominam czy była o tym mowa ale w gąszczu tylu różnych metod i przepisów na wcierki mogłam to przeoczyć.
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:52   #1710
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Naintensywniejszy po Spectralu. Na przystopowanie wypadania nie miały wiekszego wpływu, a jak juz to krotkotrwaly
No widzisz, a nie mówiłam, że Spectral jest dobry, sama też będę go recenzować, bo warto. Używałam też kilku innych produktów tej firmy, też wrzucę recenzje.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.