TOP MODEL - Zostań modelką - część III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-11, 11:07   #901
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Czy tylko ja widzę, że ona ma bardzo męskie rysy twarzy?
Nie tylko ty
Cytat:
Marta- podoba mi się jej uroda ale przeraża mnie ta dziewczyna zawsze wygląda jakby miała się rozpłakać.
Dokładnie. A szkoda, bo ładna jest.
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:08   #902
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
pisałam już kiedyś w tym wątku, że tego typu dziewczyny od dawna siedzą w agencjach, a nie budzą się w wieku 20lat i ''oo, tap madl, będę drugą Rubik!''
a Anja kiedyś nawet skomentowała to, że one mało się orientują nawet w tym, co się dzieje w świecie mody, choć taka wiedza dzięki internetowi jest teraz pod ręką (rozwaliło mnie, jak któraś na castingu nie wiedziała, kto to Laetitia Casta). Tak jakby wchodziły na te castingi prosto z ulicy
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:14   #903
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Owszem, ma klasę. Udowodniła to podczas polemiki z blond Zuzą- sama stwierdziła, że wielokrotnie przed kamerami pytano ją o inne dziewczyny, a ona zawsze odmawiała wypowiedzi. Jest pewna siebie, i to się ceni. Zbyt pewna siebie, a przy tym prostacka jest Aśka.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:31   #904
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Tym razem modelki chodziły w wielkich kulach po wąskim wybiegu wysoko nad wodą.
http://www.pudelek.pl/artykul/54228/...&utm_medium=15

Pudelek chyba nawet nie ogląda, ale zawsze ma coś do powiedzenia

I jeszcze ta Renata Kurczak... Masakra!
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:42   #905
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Tym razem modelki chodziły w wielkich kulach po wąskim wybiegu wysoko nad wodą.
http://www.pudelek.pl/artykul/54228/...&utm_medium=15

Pudelek chyba nawet nie ogląda, ale zawsze ma coś do powiedzenia

I jeszcze ta Renata Kurczak... Masakra!
dobreee
widać pełen profesjonalizm ludzi którzy piszą artykuły dla plotkarskich stron.

w sumie >> program sam trochę zdradził co będzie dalej... kiedy mówią o głównej wygranej i kontrakcie pokazywane są chyba ujęcia z wybiegu gdzie bedzie już top 5 i widać tam Renatę i którąś jeszcze z dziewczyn, nie pamiętam którą
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:45   #906
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Drift Pokaż wiadomość

Bijoch dla mnie nie jest jakaś fascynująca. Poza tym jak przy decyzji się wypowiadała to według niej prawie żadna się nie nadawała.. powiedziała może o Renacie że powinni ją zostawić bo ona MOŻE coś zdziałać. to po co reszta dziewczyn? skoro według kogoś kto jest taki obeznany i tak się nie nadają? mogli by chociaż stwarzać pozory...
no bo taka jest prawda, ze praktycznie żadna nie ma warunków na wybieg

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
rozwala mnie takie coś
no
przy nagiej sesji tez na pewno będzie placz wszystkich dziewczyn - trochę to mnie dziwi, bo były już 2 edycje, bo których mogly stwierdzić, ze bez swiecenia cyckami i tylkiem się nie obejdzie
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:21   #907
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Owszem, ma klasę. Udowodniła to podczas polemiki z blond Zuzą- sama stwierdziła, że wielokrotnie przed kamerami pytano ją o inne dziewczyny, a ona zawsze odmawiała wypowiedzi. Jest pewna siebie, i to się ceni. Zbyt pewna siebie, a przy tym prostacka jest Aśka.

Jeśli dla niej to było proste- to czemu miała o tym nie mówić? Bez przesady
Podpisuję się pod tym. Będę bronić Marceli, bo to moja faworytka.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 12:22   #908
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Sympatyczna ta Zuza B. się wydaje.

Jak tak patrzyłam dziś na Martę to bardzo mi się podobała.

Rozpoznaję już wszystkie twarze tej edycji
I bardzo konkretna. Fajnie jak jest taki juror, który zna dokładnie ten świat mody "od podszewki", chociaż i tak Sokołowska odmieniła ten program na lepsze.

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Rozbawiła mnie Ania. "Nie będę świecić cyckami przed całą Polską" - to po co szła do CKMu?
A ja sobie pomyślałam wtedy, że rozumiem dziewczynę, co innego backstage na pokazie, wśród modelek, projektantów itp., a co innego w tvnie przed wszystkimi znajomymi.
Ale skoro w CKMie nie było problemu, to już nie rozumiem

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Ja też ale Renatki żal

Ekspert blend-a-med. Jakie to subtelne

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Stage diving. Nawet nie wiedziałam, że to ma swoją nazwę

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

O nieee - Ania i palec w buzi na sesji

Myślicie, że Renata odpadnie?
To jest koszmar jakiś z tymi reklamami, lokowaniem produktu... Chociaż zdecydowanie gorsza była aplikacja związana z uśmiechaniem się.



Cieszę się, że odpadła ta dziewczyna. Ładna buzia, ładna figura, ale potwornie przeciętna uroda. Do tego troszkę bez klasy dziewczyna.

Gdym miała decydować kto odpada, to wyrzuciłabym jeszcze: Annę Koryto i Joannę Zaremską (ciekawa twarz, ale jednak nie widzę jej na wybiegach).
Moje faworytki, to przede wszystkim Ania Cybulska (cudowna "babyface" moim zdaniem mogłaby olać ten program i trafić do świetnej agencji, a potem już prosto i na wybiegi i do reklam, nie wiem jak z high fashion, ale sądzę, że też). Podoba mi się też, że wydaje się być po prostu grzeczną, sympatyczną dziewczyną.
No i Marcela. Nie jest może fenomenalna, ale konkretna, zdecydowana, waleczna, ale przy tym umie się zachować. Fajna odskocznia od "szarych myszek", albo dziewczyn zbyt pewnych siebie, wręcz bezczelnych.

Aha! I jeszcze Zuzanna. Super twarz
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód

Edytowane przez lagerfeldised
Czas edycji: 2013-04-11 o 12:25
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:26   #909
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Tym razem modelki chodziły w wielkich kulach po wąskim wybiegu wysoko nad wodą.
http://www.pudelek.pl/artykul/54228/...&utm_medium=15

Pudelek chyba nawet nie ogląda, ale zawsze ma coś do powiedzenia

I jeszcze ta Renata Kurczak... Masakra!
hahaha Faktycznie!
Co do wybiegu - to pomyliło im się z drugą edycją.
I fajne określenie: "sędziowie" zamiast "jury".

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
przy nagiej sesji tez na pewno będzie placz wszystkich dziewczyn - trochę to mnie dziwi, bo były już 2 edycje, bo których mogly stwierdzić, ze bez swiecenia cyckami i tylkiem się nie obejdzie
Myślę, że w tej edycji nie będzie aktów i sesji topless, bo TVN dostał dość wysoką karę w związku z Magdą Roman z poprzedniej edycji, więc wątpię, że zaryzykują i znowu ją zrobią, bo nie mają prawa zmuszać dziewczyn do takiej sesji, więc generalnie wszystkie mogłyby odmówić i tyle byłoby tej sesji. ;P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:30   #910
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Myślę, że w tej edycji nie będzie aktów i sesji topless, bo TVN dostał dość wysoką karę w związku z Magdą Roman z poprzedniej edycji, więc wątpię, że zaryzykują i znowu ją zrobią, bo nie mają prawa zmuszać dziewczyn do takiej sesji, więc generalnie wszystkie mogłyby odmówić i tyle byłoby tej sesji. ;P
no i dobrze by było, bo dla mnie to było robione tylko w celu wzbudzenia sensacji i zwiększenia ogladalnosci
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:33   #911
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
hahaha Faktycznie!
Co do wybiegu - to pomyliło im się z drugą edycją.
I fajne określenie: "sędziowie" zamiast "jury".

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------



Myślę, że w tej edycji nie będzie aktów i sesji topless, bo TVN dostał dość wysoką karę w związku z Magdą Roman z poprzedniej edycji, więc wątpię, że zaryzykują i znowu ją zrobią, bo nie mają prawa zmuszać dziewczyn do takiej sesji, więc generalnie wszystkie mogłyby odmówić i tyle byłoby tej sesji. ;P
Nie słyszałam o tym, ale bardzo fajnie. Oglądając dwie pierwsze edycje myślałam sobie, że smutne to, iż muszą bez przerwy zmuszać dziewczyny do nagości (plus oczywiście cyrkowe sztuczki jak chodzenie po tych wiszących w powietrzu wybiegach itp.) żeby była oglądalność.
W programie prowadzonym przez Tyrę oczywiście też były emocje, kłótnie, dramaty, "cyrkowe sztuczki", ale zmuszania dziewczyn do nagości na co drugiej sesji raczej nie pamiętam. Tyra raczej zdawała się mieć szacunek do uczestniczek i nie traktować ich jak małpek w zoo.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 12:40   #912
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...Naruszono.html

Tu jest link odnośnie tej kary - 200 000 zł.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:58   #913
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
I bardzo konkretna. Fajnie jak jest taki juror, który zna dokładnie ten świat mody "od podszewki", chociaż i tak Sokołowska odmieniła ten program na lepsze.
O tak Sokołowska sprawdza się świetnie. Jakoś tak nawet Woliński i Tyszka przy niej zbledli i dobrze, bo działają na mnie jak płachta na byka!
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 13:10   #914
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
O tak Sokołowska sprawdza się świetnie. Jakoś tak nawet Woliński i Tyszka przy niej zbledli i dobrze, bo działają na mnie jak płachta na byka!
też myślę żę Sokołowska na plus widać że się zna
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 13:13   #915
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
O tak Sokołowska sprawdza się świetnie. Jakoś tak nawet Woliński i Tyszka przy niej zbledli i dobrze, bo działają na mnie jak płachta na byka!
zgadzam się, oczywiście przy niej KKP to, ahh nawet brak słów, wystrczy powiedzieć, ze Sokołowska zna sie na rzeczy, a przy tym jest sympatyczna, umie się wypowiedzieć, a jak krytykuje to bez złośliwości. Zawsze też dobrze wygląda. Zastanawia mnie ile ona ma lat, bo wygląda mi na 35, a u Wojewódzkiego było mówione, że juz 18 lat jest w branży. Nawet jakby miała ze 40 czy więcej to i tak super wygląda.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 13:21   #916
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
zgadzam się, oczywiście przy niej KKP to, ahh nawet brak słów, wystrczy powiedzieć, ze Sokołowska zna sie na rzeczy, a przy tym jest sympatyczna, umie się wypowiedzieć, a jak krytykuje to bez złośliwości. Zawsze też dobrze wygląda. Zastanawia mnie ile ona ma lat, bo wygląda mi na 35, a u Wojewódzkiego było mówione, że juz 18 lat jest w branży. Nawet jakby miała ze 40 czy więcej to i tak super wygląda.
Ja KKP nie mogłam znieść w tym programie.
Zgadzam się odnośnie wszystkiego na temat Sokołowskiej. Fajna babka, super ekspert, ekstra juror


Oglądałam Sokołowską u Kuby i pomimo tego, że on za wszelką cenę próbował pokazać, że jej zawód i pasja, to jakaś bzdura (oczywiście w sympatycznym tonie, ale ja to odebrałam za niezbyt fajne), to ona z klasą odpowiadała, zachowała pełną kulturę. Być może prywatnie się znają, lubią itp., ale jednak takie teksty typu "włącz światło, wyłącz światło, pokazy są nudne" itp. to była troszkę ignorancja z jego strony. Wypadałoby chyba, żeby gość miał szansę opowiedzieć coś o swoim zawodzie i jak dodaje - wieloletniej pasji, a nie iść na 4 pokazy i stwierdzić z góry, że to wszystko to jakieś pierdoły i "wiedzieć lepiej".
Nie czułabym się zbyt fajnie gdyby ktoś mi sugerował, że moja cała kariera opiera się na robieniu tak naprawdę niczego.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód

Edytowane przez lagerfeldised
Czas edycji: 2013-04-11 o 13:22
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 13:38   #917
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Ja KKP nie mogłam znieść w tym programie.
Zgadzam się odnośnie wszystkiego na temat Sokołowskiej. Fajna babka, super ekspert, ekstra juror


Oglądałam Sokołowską u Kuby i pomimo tego, że on za wszelką cenę próbował pokazać, że jej zawód i pasja, to jakaś bzdura (oczywiście w sympatycznym tonie, ale ja to odebrałam za niezbyt fajne), to ona z klasą odpowiadała, zachowała pełną kulturę. Być może prywatnie się znają, lubią itp., ale jednak takie teksty typu "włącz światło, wyłącz światło, pokazy są nudne" itp. to była troszkę ignorancja z jego strony. Wypadałoby chyba, żeby gość miał szansę opowiedzieć coś o swoim zawodzie i jak dodaje - wieloletniej pasji, a nie iść na 4 pokazy i stwierdzić z góry, że to wszystko to jakieś pierdoły i "wiedzieć lepiej".
Nie czułabym się zbyt fajnie gdyby ktoś mi sugerował, że moja cała kariera opiera się na robieniu tak naprawdę niczego.
A Wojewódzki potraktował kiedyś kulturalnie któregoś ze swoich gości i dał mu się wypowiedzieć? Bo nie przypominam sobie
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 14:22   #918
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
A Wojewódzki potraktował kiedyś kulturalnie któregoś ze swoich gości i dał mu się wypowiedzieć? Bo nie przypominam sobie
W sumie racja. To był mój pierwszy odcinek od dawna i chyba po prostu ponownie "zaskoczyło" mnie to jego traktowanie gości. Ten skoczek też chyba został zaproszony po to, żeby z niego zadrwić pozostawiając go w nieświadomości... No ale nie o tym wątek, także ze swojej strony kończę offtop
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 14:32   #919
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
A Wojewódzki potraktował kiedyś kulturalnie któregoś ze swoich gości i dał mu się wypowiedzieć? Bo nie przypominam sobie
Moim zdaniem zachował się świetnie wobec Piotrka Żyły, nie przerywał mu, słuchał uważnie, śmiał się z nim a nie z niego, bardzo sympatycznie. Wiadomo jak specyficzny jest i jeden i drugi. Przy Sokołowskiej zmienił się w starego Wojewódzkiego


a tak wracając do tematu programu to mam wrażenie że Woliński patrzy na dziewczyny tylko pod kątem swoich pokazów. Jak by wyglądały w jego kreacjach i czy chciałby żeby je prezentowały. Coś mu się nie widzi, od razu "nie masz szans". Poza tym, dla mnie projektant od siedmiu boleści.. bardziej widziałabym na jego miejscu Ewę Minge albo Kupisza a na miejscu Tyszki tego który robił im zdjęcia do sesji rokowej.. Emila Bilińskiego
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 14:59   #920
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Drift Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zachował się świetnie wobec Piotrka Żyły, nie przerywał mu, słuchał uważnie, śmiał się z nim a nie z niego, bardzo sympatycznie. Wiadomo jak specyficzny jest i jeden i drugi. Przy Sokołowskiej zmienił się w starego Wojewódzkiego


a tak wracając do tematu programu to mam wrażenie że Woliński patrzy na dziewczyny tylko pod kątem swoich pokazów. Jak by wyglądały w jego kreacjach i czy chciałby żeby je prezentowały. Coś mu się nie widzi, od razu "nie masz szans". Poza tym, dla mnie projektant od siedmiu boleści.. bardziej widziałabym na jego miejscu Ewę Minge albo Kupisza a na miejscu Tyszki tego który robił im zdjęcia do sesji rokowej.. Emila Bilińskiego
Też mi to przeszło przez myśl kilkukrotnie. Ogólnie rzecz biorąc, wykluczając Sokołowską i niektórych gościnnych "sędziów", to dla mnie jury i prowadząca na kiepskim poziomie w porównaniu z zagranicznymi produkcjami tego programu (i nie chodzi tu o jakiś kompleks polskości, nie chodzi mi o to, że w Polsce nie ma z czego wybierać). Chociaż Tyszka moim zdaniem też tam pasuje, nie zmienia to jednak faktu, że tak ogólnie to jury w porównaniu z innymi, to nie są aż takie autorytety w kwestii modelingu i świata mody jakie bym chciała tam widzieć. Przede wszystkim Krupy nie rozumiem, najważniejsza wydawałoby się osoba w programie ledwo mówi po Polsku, a z modelingiem takim z jakim ma do czynienia TOP MODELKA, to Krupa ma niewiele wspólnego. No ale ładna, sympatyczna, "światowa", to chyba im pasowała jako wielka gwiazda...


I jeszcze wrócę do Kuby jednak, tak dla sprostowania Nie chodziło mi o to, że źle się zachowywał w stosunku do tego skoczka, tylko sam fakt zaproszenia go wydaje mi się takim trochę "zaprośmy głupka, to się pośmiejemy". Takie odnieśliśmy ze znajomymi wrażenie, może mylne. Ale uroczy człowiek tak swoją drogą
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 15:48   #921
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Sokołowska sprawdza się świetnie. Mam wrażenie, że podnosi poziom programu. Woliński jest okropny, straszny prostak. Dżoana to wielka pomyłka
Zuza Bijoch strasznie chuda. Ale wypowiadała się sensownie i mówiąc to co naprawdę myśli. Bo tak naprawdę mało która nadaje sie do high fashion.
Marcela mnie zirytowała tym stwierdzeniem "o co tyle krzyku" bardzo nie lubię jak ktoś bez szacunku wypowiada się o emocjach innych. Zero empatii jak dla mnie.
Jest pewna siebie to plus, ale dla mnie patrzy z wyższością na innych.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:28   #922
Hermaphroditus
Raczkowanie
 
Avatar Hermaphroditus
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 217
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

A oto i komentarz samej zainteresowanej odnośnie świecenia gołymi cyckami w programie:
Tak- ale jest różnica-mieć zdjęcia topless w gazecie a latać przed kamerami w domu modelek z cyckami na wierzchu i dupą. A w CKM se świeciłam - moja sprawa

CIEKAWE
Hermaphroditus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:33   #923
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Też mi to przeszło przez myśl kilkukrotnie. Ogólnie rzecz biorąc, wykluczając Sokołowską i niektórych gościnnych "sędziów", to dla mnie jury i prowadząca na kiepskim poziomie w porównaniu z zagranicznymi produkcjami tego programu (i nie chodzi tu o jakiś kompleks polskości, nie chodzi mi o to, że w Polsce nie ma z czego wybierać). Chociaż Tyszka moim zdaniem też tam pasuje, nie zmienia to jednak faktu, że tak ogólnie to jury w porównaniu z innymi, to nie są aż takie autorytety w kwestii modelingu i świata mody jakie bym chciała tam widzieć. Przede wszystkim Krupy nie rozumiem, najważniejsza wydawałoby się osoba w programie ledwo mówi po Polsku, a z modelingiem takim z jakim ma do czynienia TOP MODELKA, to Krupa ma niewiele wspólnego. No ale ładna, sympatyczna, "światowa", to chyba im pasowała jako wielka gwiazda...


I jeszcze wrócę do Kuby jednak, tak dla sprostowania Nie chodziło mi o to, że źle się zachowywał w stosunku do tego skoczka, tylko sam fakt zaproszenia go wydaje mi się takim trochę "zaprośmy głupka, to się pośmiejemy". Takie odnieśliśmy ze znajomymi wrażenie, może mylne. Ale uroczy człowiek tak swoją drogą
Gościnni sędziowie to w ogóle dla mnie pomyłka.. Krupę u nas kreuje się na wielką gwiazdę za wielką wodą, a tam przyznajmy jej sława jest umiarkowana lekko mówiąc..

a co do Wojewódzkiego, to stawiam na nabicie oglądalności przez Piotrka bo teraz jednak jest hitem
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:52   #924
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jeśli dla niej to było proste- to czemu miała o tym nie mówić? Bez przesady
nie nie, chodzi raczej o to, że jak ktoś ma lęk wysokości to nie pójdzie i już, to chyba jasne. Jakby to zależało od niej, to już by to dawno zrobiła . trochę wyrozumiałości. Przecież ktoś bez lęku nigdy nie zrozumie, że można mieć taką barierę, więc takie komentarze się kompletnie mijają z celem.

Nie słyszałam nigdy o tej karze dla TVN-u... z drugiej strony po co podpisują kontrakt, skoro wiedzą, że i tak się nie rozbiorą?
Cytat:
Napisane przez Hermaphroditus Pokaż wiadomość
A oto i komentarz samej zainteresowanej odnośnie świecenia gołymi cyckami w programie:
Tak- ale jest różnica-mieć zdjęcia topless w gazecie a latać przed kamerami w domu modelek z cyckami na wierzchu i dupą. A w CKM se świeciłam - moja sprawa

CIEKAWE
hahaha, gdzie ona się tak wypowiedziała?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:57   #925
romys
Raczkowanie
 
Avatar romys
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 335
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Na fejsie http://www.facebook.com/pages/Anna-P...75451655800013
romys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:08   #926
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Hermaphroditus Pokaż wiadomość
A oto i komentarz samej zainteresowanej odnośnie świecenia gołymi cyckami w programie:
Tak- ale jest różnica-mieć zdjęcia topless w gazecie a latać przed kamerami w domu modelek z cyckami na wierzchu i dupą. A w CKM se świeciłam - moja sprawa

CIEKAWE
Skąd masz ten cytat?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:17   #927
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

ale to chyba nie ona prowadzi
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:22   #928
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez romys Pokaż wiadomość
Padłam...
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:25   #929
Hermaphroditus
Raczkowanie
 
Avatar Hermaphroditus
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 217
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

To jest jej oficjalny fanpage na fb
http://www.facebook.com/pages/Anna-P...75451655800013
Hermaphroditus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:53   #930
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Ale schudła przynajmniej
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 23:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.