Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-13, 21:30   #3901
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Chyba taaak, ale wiadomo,że jakby było mnie stać to (...)
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:38   #3902
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Mnie też się nie podobają foty, o których piszecie.

Ale TŻ-towi się podobają, bo on się zajmuje fotami z zamiłowania i chce się reklamować coraz bardziej z fotografią, robi nowe kursy i kupił new obiektyw ostatnio No i on twierdzi tak jak Opiumalfa, że takie właśnie muszą niby być :PP
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 22:03   #3903
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość

Gratki! To najważniejsze!
Teraz jeszcze zespół i foto, a potem już z górki
mamy już i wodzireja i foto także z grubsza mamy pozałatwiane
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość

gratulacje a ja właśnie się zbieram na spotkanie z fotografem.
dziękuję, powodzenia
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość

Super!
Pochwal się, bo nie pamiętam jak wygląda (chyba już zamieszczałaś zdjęcia)
http://www.zatoka.bydgoszcz.pl/galeria.html wrzucę tak, więcej można obejrzeć do dyspozycji są dla nas obie sale, ta duża balowa i ta mniejsza taka stylizowana na starą. ( w sumie cały budynek jest stary i zabytkowy)
Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Gratulacje
My idziemy dzisiaj do Kościoła, mam nadzieję, że uda nam się ustalić godzinę

Eeeeee
Słabe.
dziękuję :
Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Siemano

podpisaliśmy umowę z zespołem!!!!!


ii kupiłam sobie nową kurtkę skórzaną

idę oglądać pamiętniki z wakacji i zabieram się za pisanie pracy
gratulacje!
Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
graaaats

dziękuję
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A gdzie Cię obcierają? Może takie sandałkowe byłyby rozwiązaniem?
sandałkowe obcieraja mnie wszędzie gdzie są paseczki, czyli najczęściej mały i duży palec u stopy w czółenkach pięta i grzbiet stopy gdzie się but zaczyna. mówię, u mnie ciężko
Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem co mam zrobić. Chciałabym je trochę rozjaśnić, ale tylko na sam ślub, a później wrócić do swojego koloru. Tylko boję się, że fryzjer zrobi to nieumiejętnie i mi za bardzo je rozjaśni,a tego tez nie chcę


wstawiam fotkę moich włosów. myślałam nad cieniutkimi pasemkami dosłownie o ton jaśniejsze tylko. Ale nie wiem czy pasemka nie będą wyglądały tandetnie? może lepiej będzie je całe zafarbować?
ale później zaś będzie lipa z odrostami, bo będą bardziej widoczne...
piękne włosy, nie farbuj!
Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
pochwalę się UMOWA Z SALĄ PODPISANA
gratulacjeee!
Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
A my byliśmy w Kościele i zaklepaliśmy godzinę
widzę dziś dzień decyzji gratki!
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 22:21   #3904
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

No nic kobiety, sobota a tu trzeba iść spać. Nie ma jak wstawać w niedzielę o 6 i siedzieć na zajęciach cały dzień Dobranoc.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:24   #3905
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Te za mgla jak mowicie to owszem moda ale na analogi. Zdjecia z aparatow analogowych sa takie a teraz jest trend na wlasnie taki styl. Cyba ze ktos rzeczywiscie foci analogiem. Mi sie podoba😀


Sent from my iPad using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:26   #3906
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:47   #3907
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?
Wiesz zależy czy wiedziałabym że tż zna się na tym i umie ocenić jak ktoś w czymś będzie wyglądał czy często jest tak że mija się z prawdą w tym temacie Jeśli to drugie to raczej bym się nie przejęła bo bym wiedziała że jak zobaczy mnie w sukni to zmieni zdanie
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 07:38   #3908
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cześć !

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ja chcę, bo wiem, że będę miała niezapomniany panieński I bez striptizera oczywiscie

pięknie muszą mieć ogrom mamony

missmalezji
Tycikata
karolinusia
Blondi
gratuluję dziewczyny !

Tycikata ale masz ładne włoski a nie zrobią Ci się pasemka od słońca ? takie są najlepsze

misiadelko a mi się podobają takie zdjęcia, ale pojedyncze Może ze 2-3 w tym stylu z pleneru, ale z kościoła - rzeczywiście wychodzi smutno..

mala_czarna jeśli byłaby to moja wymarzona i inne by mi się nie podobały to brałabym ją ! Jak się już wystroisz i pokażesz w dzień ślubu swojemu Tżtowi to i tak będzie zachwycony
Ja bym chciała, żeby suknia podobała się mojemu Tżtowi, ale mamy zupełnie inny gust i prawdopodobnie suknia nie przypadnie mu do gustu. Ale ja nie kupię sobie sukienki która mi się nie podoba, albo w której będę się źle czuła tylko po to, aby uszczęśliwić Tżta Będzie musiał się z tym pogodzić
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 07:45   #3909
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?
To zależy. Generalnie mamy podobny gust, tzn. takie same nam się podobają, więc nie przewiduję problemu w tym temacie
Wiem, że np. byłby problem, gdyby mi się podobały takie falbaniaste, szerokie, duże princeski
Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
No właśnie ten znajomy odradzał mi Acera. Są tańsze, ale podobno słabe materiały...
Aaaa teraz co ja zrobię jak nie dostanę na siebie rat? ;(
Miałam Acera i to była porażka
Teraz mam 2.5 roku jakiegoś MSI i nic mu nie jest Ja dużo nie potrzebuję, bo w gry nie gram, więc tylko Internet, pakiet Office, jakiś film obejrzeć i tyle.

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
-na tym blogu jest napisane zeby nie rozczesywac mokrych wlosow, ktoras tak robi?

Zawsze rozczesuję na mokro, bo jak zostawię do wyschnięcia, to dopiero wtedy jest masakra.
Mam szczotkę Tangle Teezer, ona nie wyrywa tak bardzo włosów. Ale jak dla mnie ma ten minus, że żeby rozczesać włosy pod spodem, to trzeba się namachać.
Albo można czesać porządnym grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami.
Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Ja miałam trzy osiemnastki - jedną dla rodziny, drugą dla znajomych i trzecią w grupie, w której się udzielałam Trzy razy zdmuchiwałam świeczki
Ja tak samo, tylko w sumie cztery Jedną dla rodziny, jedną ze znajomymi z klasy, jedną z przyjaciółmi z innego kręgu i jedną taką duuuużą dla wszystkich znajomych w klubie



i do pracy.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Ja chcę, bo wiem, że będę miała niezapomniany panieński I bez striptizera oczywiscie

O matko jak pieknie

Ale ogromny minus - oni maja wesele, a tu ludzie idą i się gapią Myślałam, że to jakoś zamknięte dla ludzi z zewnątrz będzie.

Ale naprawdę cudnieeeee, na dodatek pogoda im się udała
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 08:01   #3910
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

3majcie proszę kciuki dziś za mnie i chór, mamy fajną i ważną imprezę do zagrania w Krakowie (bilety kosztują majątek, taakże tego )
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 08:16   #3911
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Wiesz, z własnych doświadczeń Ci nie powiem, bo nigdy nie pracowałam, ale moje koleżanki z pierwszych studiów, które już od prawie roku pracują i uczą w podstawówce to mają naprawdę tony papierów do wypełnienia i BARDZO dużo się przygotowują do zajęć z dzieciakami. Ja z mojej doświadczeń z praktyk też pamiętam, że na lekcje z młodszymi dużo bardziej się przygotowywałam niż z gimnazjalistami. Z gimnazjalistami to tylko podręcznik się leciało, a maluchom szykowałam różne cudeńka, malowanki, wycinanki itp.
Ja sobie nie wyobrażam studiować dziennie i jednocześnie pracować w szkole. Ale jeśli masz tyle siły to czemu nie
Malowanki, wycinanki? Ja mam na myśli klasy 4-6 Dałam im tylko jedną kolorowankę - musieli pomalować Hobbita zgodnie z opisem
Sporo czasu spędziłam na praktykach i powiem Ci, że więcej czasu na przygotowania do lekcji poświęcam teraz - żeby jakoś tych gimnazjalistów poderwać, zaciekawić. Lecąc podręcznikiem zanudziłabym ich na śmierć... Chyba, że miałaś lepszy podręcznik od mojego, o co nietrudno
Mam na myśli pracę w szkole na pół etatu, czyli w praktyce jakieś dwie klasy, czyli 2 (maks. 4) godziny pracy dziennie
Wiem, że przygotowanie fajnej lekcji trwa długo, ale teraz pracuję w soboty i niedziele po 10 h dziennie i mimo to daję radę zaplanować ciekawe konspekty, więc jeśli dostanę staż w szkole i zwolnią mi się weekendy to już na pewno ogarnę. Widziałam już plan zajęć na moich magisterskich - poniedziałek cały wolny, a we wtorki, czwartki i piątki zaczynam od 13. Tylko środa zawalona, ale dam radę

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?
Nie wzięłabym jej... Nie mówię, że moja postawa jest jakoś szczególnie godna podziwu, każda z nas ma swoje podejście, ale ja chcę w tym dniu zachwycić TŻta. To dla niego i dla mnie to wszystko Wiem, że on nie włożyłby na siebie czegoś, co mi się nie podoba... Chociaż ostatnio uparł się, że nie zgoli brody do ślubu, a ja się waham, czy ogolony nie wyglądałby bardziej elegancko

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Monikkad, jeszcze coś Ci napiszę Kocham moje studia i są dla mnie bardzo wysokim priorytetem, nie wyobrażam sobie zaniedbywania ich... Ale prawda jest taka, że na bieżąco nie wymaga się ode mnie pisania żadnych kolokwiów, po prostu czytam zadane lektury; jest ich pięć ton tygodniowo, ale jeśli ktoś wyrobi sobie nawyk szybkiego i częstego czytania, to nadąży. Tylko sesja jest ciężka, bo trzeba napisać kilka prac semestralnych jednocześnie... Ale może przeżyję, jak dwa razy do roku zrobię sobie tydzień bez spania
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 08:20   #3912
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?
Mojemu TŻ nie podobają się koronki, zupełnie i w żadnej postaci. Mnie natomiast bardzo przypadły do gustu, ale uczciwie mówiąc nie pasuje mi raczej suknia koronkowa i nie będę takiej miała. Nie mówiąc już o tym że nie stać mnie na te cuuuudne kiecki z Nabli.
Także u nas sytuacja wygląda jednak ciut inaczej
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 08:42   #3913
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
A my byliśmy w Kościele i zaklepaliśmy godzinę

19.06.2014r. godz. 17:30

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------


Kurczę, ja już widzę, jak my będziemy mieć problem z wyborem foto.
Nam z TŻ nie podobają się strasznie takie zdjęcia, kiedy jest jakiś fokus na np. PM, a reszta z tyłu zamazana... A po tym co wklejacie to wychodzi na to, że to jest powszechna praktyka
gratulacje!

ja akurat lubię ten efekt, i tak jak wspominała Opiumalfa, tak się po prostu fotografuje. takie niezamazane zdjęcia wyjdą zwykłą cyfrówką, która łapie ostrość na całym kadrze
ale podejrzewam, że to jest kwestia dogadania się z fotografem, także nie martwcie się, znajdziecie na pewno kogoś

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Te za mgla jak mowicie to owszem moda ale na analogi. Zdjecia z aparatow analogowych sa takie a teraz jest trend na wlasnie taki styl. Cyba ze ktos rzeczywiscie foci analogiem. Mi sie podoba😀


Sent from my iPad using Tapatalk
mnie też

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?
na pewno wzięłabym to pod uwagę, bo jednak to dla tż chciałabym wyglądać najpiękniej. ale jeżeli żadna inna ci się nie podoba, a tż nie widział jej na Tobie, to może ją weź? może jak ją zobaczy na żywo, w dniu ślubu, to mu się spodoba?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:28   #3914
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Heeeeeej
Ale leniwy niedzielny poranek. Wczoraj się troche nasprzątałam, za to dzisiaj błogie lenistwo. Muszę się zaraz zebrać i jechać do sklepu, od jakiegoś czasu walczymy z gołębiami i co chwilę dokupujemy nowe antygołębne gadżety. Niestety ciągle bez efektu Jak już usuniemy je z jednego miejsca, to na drugi dzień są w innym...

Blondi2989 Gratuluję załatwienia ślubu w kościele! U mnie z tym właśnie jest najgorzej bo wszystko pozałatwiałam mailowo ale do księdza przecież nie wyślę maila a kościół 180 km stąd... Na dodatek okazało się, że skoro jesteśmy zameldowani w Gd to musimy mieć jeszcze zgodę od księdza z naszej parafii w Gd. I to nic że on nawet nie ma nas w kartotekach... Pod koniec maja jedziemy do moich rodziców i wtedy pójdziemy zarezerwować termin, mam nadzieję że będzie jeszcze dostępny...

mala_czarna_21 Ja wiem mniej więcej jakie kiecki podobają się mojemu TŻ i mam podobny gust więc z tym jest OK. Ale gdyby była taka sytuacja że ja bym była mega zakochana w sukience a on by stwierdził że do d... to bym się chyba zastanowiła i spróbowała znaleźć inną. Wg mnie powinno być tak, że obojgu nam ma się podobać. Skoro to jest mój przyszły mąż to powinnam wiedzieć jaki ma gust, co lubi, i nie wyskakiwać w sukience z dekoltem kiedy on wolałby skromniejszą. Poza tym małżeństwo to też sztuka kompromisów. I najważniejsze: w tym dniu powinnam podobać się przede wszystkim TŻ bo to nasz dzień, a nie ciotkom i wujkom.

antonina_bielska powodzenia!!!


Dziewczynom które przyklepały orkiestrę/fotografa/kamerzystę Gratuluję!!! Kolejny krok na przód i kolejna rzecz odhaczona


Co do zdjęć:
Ja się na tym nie znam, dla mnie zdjęcia mają być przede wszystkim ładne. Na pewno chciałabym, żeby w pakiecie były zarówno zdjęcia mega ostre, z żywymi kolorami, jak takie za mgłą, czarno-białe itd. Ale najważniejsza rzecz jakiej oczekuję od fotografa, to żeby zrobił zdjęcia które w pełni oddadzą atmosferę tego dnia, żeby było widać dobrą zabawę.
Dobrym pomysłem jest też zrobienie zdjęć z każdym gościem/parą z wesela. Moja koleżanka na weselu podchodziła z TŻ do gości jak siedzieli przy stole i fotograf robił zdjęcia, a później jak rozsyłali wszystkim kopie filmu o zdjęć to każdy dostał w kopercie właśnie to zdjęcia z Parą Młodą
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:31   #3915
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?
Ni kupiłabym takiej sukni, akurat tego dnia stroję się dla TŻta Jest wiele sukni za którymi szaleję, a TŻtowi się nie podobają, ale jest drugie tyle za którymi szalejemy oboje, więc coś się znajdzie na pewno Np. TŻ uwielbia tą Agnes z tiulowym dołem, sam o niej często wspomina
Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
Cześć !



pięknie muszą mieć ogrom mamony

missmalezji
Tycikata
karolinusia
Blondi
gratuluję dziewczyny !

Tycikata ale masz ładne włoski a nie zrobią Ci się pasemka od słońca ? takie są najlepsze

misiadelko a mi się podobają takie zdjęcia, ale pojedyncze Może ze 2-3 w tym stylu z pleneru, ale z kościoła - rzeczywiście wychodzi smutno..

mala_czarna jeśli byłaby to moja wymarzona i inne by mi się nie podobały to brałabym ją ! Jak się już wystroisz i pokażesz w dzień ślubu swojemu Tżtowi to i tak będzie zachwycony
Ja bym chciała, żeby suknia podobała się mojemu Tżtowi, ale mamy zupełnie inny gust i prawdopodobnie suknia nie przypadnie mu do gustu. Ale ja nie kupię sobie sukienki która mi się nie podoba, albo w której będę się źle czuła tylko po to, aby uszczęśliwić Tżta Będzie musiał się z tym pogodzić
Albo z wesela czasem takie widuję... Jak na stypie

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
To zależy. Generalnie mamy podobny gust, tzn. takie same nam się podobają, więc nie przewiduję problemu w tym temacie
Wiem, że np. byłby problem, gdyby mi się podobały takie falbaniaste, szerokie, duże princeski

Miałam Acera i to była porażka
Teraz mam 2.5 roku jakiegoś MSI i nic mu nie jest Ja dużo nie potrzebuję, bo w gry nie gram, więc tylko Internet, pakiet Office, jakiś film obejrzeć i tyle.



Zawsze rozczesuję na mokro, bo jak zostawię do wyschnięcia, to dopiero wtedy jest masakra.
Mam szczotkę Tangle Teezer, ona nie wyrywa tak bardzo włosów. Ale jak dla mnie ma ten minus, że żeby rozczesać włosy pod spodem, to trzeba się namachać.
Albo można czesać porządnym grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami.

Ja tak samo, tylko w sumie cztery Jedną dla rodziny, jedną ze znajomymi z klasy, jedną z przyjaciółmi z innego kręgu i jedną taką duuuużą dla wszystkich znajomych w klubie



i do pracy.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

O matko jak pieknie

Ale ogromny minus - oni maja wesele, a tu ludzie idą i się gapią Myślałam, że to jakoś zamknięte dla ludzi z zewnątrz będzie.

Ale naprawdę cudnieeeee, na dodatek pogoda im się udała
I ciekawe czy im nie piździło, mieszkam nad morzem i zawsze, nawet latem, zakładam coś z długi rękawem, bo wieje...

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
3majcie proszę kciuki dziś za mnie i chór, mamy fajną i ważną imprezę do zagrania w Krakowie (bilety kosztują majątek, taakże tego )


---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość


Co do zdjęć:
Ja się na tym nie znam, dla mnie zdjęcia mają być przede wszystkim ładne. Na pewno chciałabym, żeby w pakiecie były zarówno zdjęcia mega ostre, z żywymi kolorami, jak takie za mgłą, czarno-białe itd. Ale najważniejsza rzecz jakiej oczekuję od fotografa, to żeby zrobił zdjęcia które w pełni oddadzą atmosferę tego dnia, żeby było widać dobrą zabawę.
Dobrym pomysłem jest też zrobienie zdjęć z każdym gościem/parą z wesela. Moja koleżanka na weselu podchodziła z TŻ do gości jak siedzieli przy stole i fotograf robił zdjęcia, a później jak rozsyłali wszystkim kopie filmu o zdjęć to każdy dostał w kopercie właśnie to zdjęcia z Parą Młodą
Tak, ostatnio sie z tym spotkalam na jedym weselu i też bym chciała Ale nie wiem kiedy podchodzić, bo niektórzy nie schodzą z parkietu a podczas jedzenia też słabo, trzeba odczekać moment dobry. Tam akurat była beznadziejna orkiestra, wiec prawie wszyscy siedzieli... A też tak bym chciała takie foty z kazdym
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:44   #3916
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem co mam zrobić. Chciałabym je trochę rozjaśnić, ale tylko na sam ślub, a później wrócić do swojego koloru. Tylko boję się, że fryzjer zrobi to nieumiejętnie i mi za bardzo je rozjaśni,a tego tez nie chcę


wstawiam fotkę moich włosów. myślałam nad cieniutkimi pasemkami dosłownie o ton jaśniejsze tylko. Ale nie wiem czy pasemka nie będą wyglądały tandetnie? może lepiej będzie je całe zafarbować?
ale później zaś będzie lipa z odrostami, bo będą bardziej widoczne...
Masz piękne włosy, kolor nic z nimi bym nie robiła! wiem, że nudno jest mieć cAŁy czas to samo na głowie, ale na prawdę szkoda takich włosów... Mówi to doświadczona osoba w farbowaniu która farbuje już od gimnazjum (blond). (w liceum rodzice mi nie pozwolili przefarbować się na czarno, więc któregoś pięknego dnia zaskoczyłam ich przychodząc do domu z czarną głową)
Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
pochwalę się UMOWA Z SALĄ PODPISANA


Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
A my byliśmy w Kościele i zaklepaliśmy godzinę

19.06.2014r. godz. 17:30

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------


Kurczę, ja już widzę, jak my będziemy mieć problem z wyborem foto.
Nam z TŻ nie podobają się strasznie takie zdjęcia, kiedy jest jakiś fokus na np. PM, a reszta z tyłu zamazana... A po tym co wklejacie to wychodzi na to, że to jest powszechna praktyka


Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Spokojnie, kwestia tego jakie to jest dobre zdjęcie też jest względna.
I fajnie byłoby gdyby podobali mi się foto za 1000 zł

Chodzi mi o to, że np tutaj: http://fotolinea-serwer.home.pl/auto...ub-w-gdyni.jpg
(czwarte zdjęcie od góry, tam gdzie się całują), ja bym chciała zobaczyć miny tych świadków, a nie rozmazane tło.
Jejuuuuuuuu uwielbiam takie zdjęcia! sama też często staram się taki efekt uzyskać i wkurzyłabym się gdyby mój fot. tak nie zrobił aż zaskoczona jestem, że ktoś za czymś takim nie przepada

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?
jest mnóstwo sukni, nie założyłabym takiej, na pewno wybierzesz drugą i trzecią wymarzoną ja na obecną chwilę mam ich chyba z 10 ja tego dnia chcę wyglądać najpiękniej dla męża, żeby mi się nie rozmyślił przed ołtarzem dobrze, że mamy podobny gust

Dziewczyny muszę się pochwalić, właśnie szykuję się na GRILLA sezon grillowy się rozpoczyna a studenci robią go dosłownie wszędzie

korzystajcie ze słonka, jest pięknie aż żyć się chce
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:48   #3917
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
wstawiam fotkę moich włosów. myślałam nad cieniutkimi pasemkami dosłownie o ton jaśniejsze tylko. Ale nie wiem czy pasemka nie będą wyglądały tandetnie? może lepiej będzie je całe zafarbować?
ale później zaś będzie lipa z odrostami, bo będą bardziej widoczne...
Ładny masz kolor, nie wiem czy bym coś w nim zmieniała

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Kurczę, ja już widzę, jak my będziemy mieć problem z wyborem foto.
Nam z TŻ nie podobają się strasznie takie zdjęcia, kiedy jest jakiś fokus na np. PM, a reszta z tyłu zamazana... A po tym co wklejacie to wychodzi na to, że to jest powszechna praktyka
Doskonale Cię rozumiem
My mamy tych:
www.panoramaprojekt.com
Ale gdybyśmy mieli mnóstwo kasy to bym wzięła http://www.robertkruk.com/blog/ chociaż w sumie sama nie wiem bo tych naszych strasznie polubiłam

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Szukam sobie jakichś fajnych kolczyków, mają być duże i bardzo ozdobne, totalnie nieskromne... i nic...
Jak coś znajdziesz to pokaż Ja chcę takie na wesele
Tylko wielkie kolczyki, nic więcej!

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Dobrym pomysłem jest też zrobienie zdjęć z każdym gościem/parą z wesela. Moja koleżanka na weselu podchodziła z TŻ do gości jak siedzieli przy stole i fotograf robił zdjęcia, a później jak rozsyłali wszystkim kopie filmu o zdjęć to każdy dostał w kopercie właśnie to zdjęcia z Parą Młodą
Ja chcę zdjęcia z każdym gościem, ale na pewno nie pozowane przy stole, jak goście jedzą kotleta

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

U nas słońce było wczoraj, nawet okna pomyłam
A dzisiaj 5 stopni i szaro jakby miało za chwilę się rozpadać
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:52   #3918
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość

Co do zdjęć:
Ja się na tym nie znam, dla mnie zdjęcia mają być przede wszystkim ładne. Na pewno chciałabym, żeby w pakiecie były zarówno zdjęcia mega ostre, z żywymi kolorami, jak takie za mgłą, czarno-białe itd. Ale najważniejsza rzecz jakiej oczekuję od fotografa, to żeby zrobił zdjęcia które w pełni oddadzą atmosferę tego dnia, żeby było widać dobrą zabawę.
Dobrym pomysłem jest też zrobienie zdjęć z każdym gościem/parą z wesela. Moja koleżanka na weselu podchodziła z TŻ do gości jak siedzieli przy stole i fotograf robił zdjęcia, a później jak rozsyłali wszystkim kopie filmu o zdjęć to każdy dostał w kopercie właśnie to zdjęcia z Parą Młodą
Ja nie chcę zdjęć z każdą parą, chcemy na zdj. od fotografa być przede wszystkim my będzie 1 wspólne grupowe, gdzie każdy będzie uwieczniony. Bedzie mnóstwo lustrzanek na ślubie także takie z osobna, możemy sobie zrobić naszymi a te za tzw. za mgłą fajny można uzyskać efekt robiąc zdjęcie po prostu pod sł0ńce ja też chcę takie!
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:53   #3919
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Dzień dobry

Witam się ze śniadankiem i kawką.

Przyszłam się w sumie przywitać i napisać, że żyję.
Pędzę ostatnio strasznie. W weekend również. Wczoraj w końcu dzień bez spraw służbowych to dla odmiany w domu mnóstwo do zrobienia - jak się jakiś czas nie ogarniało tego i owego to tak jest.
TŻ się śmieje że jestem terminatorem, bo zamiast usiąść i odpocząć, bo kolejny tydzień będzie jeszcze intensywniejszy to ja czyściłam, myłam, szorowałam, obiad na wypasie zrobiłam, na zakupy dwa razy wybyłam i w efekcie ledwo chwilę siedziałam.

W ramach zakupów: upolowałam buty wiem, że to nic nadzwyczajnego, ale ja mam olbrzymi problem z kupowanie butów - mam małą stopę (35/36) i bardzoooooooooo wąską. Bardzo ciężko mi coś dobrać.
Przy okazji trafiłam na promocję -20% więc idealnie.
Swoją drogą jeśli planujecie kupić bouty to w CCC jeszcze dzisiaj obowiązuje ten upust -20% na wszystkie buty z kolekcji wiosennej i letniej.


Dopijam kawkę, trzeba by łepetynę uprać, ciucha jakiegoś wybrać, bo za dwie godziny wybieramy się na chrzciny.. podwójne!


Mam ambitny plan zajrzeć do Was wieczorem na dłużej.


Miłego dnia
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 10:03   #3920
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
A znasz się? Chętnie bym wysłuchała jakiś podpowiedzi

Pamięć nie musi być ogromna 500mb wystarczy.
Ram minimum 8mb.


http://allegro.pl/samsung-i3-2x2-4gh...139583579.html

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-net...gt610-w8.bhtml

http://www.karen.pl/product/184049/K...04PL_12GB.html

http://www.neo24.pl/?p=hp_g6_2323sw_12gb_mysz

http://allegro.pl/laptop-acer-e1-571...162551806.html

Właśnie wróciłam z zakupków Kupiłam sobie Czerwone spodnie - rurki o 2 rozmiary mniejsze i brązowe trampki, bielizne, spinki do włosków
Na samym początku odrzuciłabym acera bo one lubią się czesto psuć....
Co do HP tam lubi bateria szybko padać....
Lenovo to jest stary IBM wiec jego moge polecić.... Mój TZ ma lenovo bateria mu b.dobrze służy i z laptopem nic na razie się nie dzieje
Samsung- hmm nie słyszałam jeszcze dobrego ani złego słowa na ten temat bo jak to mówili na studiach, lepiej inwestować w laptopa którego firm zajmuje się tylko komputerami.

Z tych wszystkich wybrałabym lenovo.
Ale poszukaj sobie jeszcze wśród laptopów Asus. Są jednymi z najlepszych.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?

Jezeli to twoja wymarzona to bym brała, w dniu ślubu choćbyś ubrała worek z ziemniaków i tak dla TZ będziesz najcudowniejsza xD
a czemu mu się nie podoba? widział ją?!
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:06   #3921
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość
ja bym nie informowała dopóki czegoś nie znajdę wiesz różnie bywa wcale nie tak łatwo znaleźć pracę która sie opłaca pod względem zarobków i umowy

Chyba że stać Was na to żeby TŻ Cie utrzymywał
To zmienia postać rzeczy Bo znam dziewczyny które mogą pracować ale nie muszą bo jak facet pracuje np na kopalni to kobieta nie musi pracować bo stać ich na opłaty i życie.


Tam jest umowa o pracę na miesiąc przez agencje i prawdopodobnie jest szansa że po 2 latach dadzą na dłużej ale to nie jest nic pewnego ani na piśmie tego nie mam

Zgodne z prawem niestety....
tak chyba było 20 lat temu mój TŻ zarabia więcej niż np górnik w jego wieku (nie mówię o górnikach, którzy pracują 20lat i są na wyższych stanowiskach) i niestety nie stać nas na to, żeby On utrzymywał nas obydwoje tzn z głodu może byśmy nie umarli, ale trzeba by było zapomniec o oszczędzaniu, wakacjach, wypadach do kina czy restauracji, nowych ciuchach itp. A dla mnie to już nie jest normalne życie, tylko wegetacja

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Nie zmieniałabym na Twoim miejscu pracy bo tak to chociaż po tym przepracowanym roku, na normalnej umowie, będziesz miała prawo do zasiłku.


Ale po co chcesz już pisać? Jesteś na l4 to sobie odpoczywaj i rozglądaj się za nową pracą. Jak się zwolnienie skończy albo znajdziesz coś nowego to wtedy złóż wypowiedzenie.


O witaj w gronie wysokich


Mam tak samo, moje ulubione i najwygodniejsze szpilki to zawsze te 10+ Mam jedne zwykłe czarne lakierowane na 7cm to chodzę w nich jak kaczka, zero gracji, leżą nieużywane :P



Byłam dzisiaj na rozmowie, w przyszłym tygodniu się dowiem czy zmieniam pracę
po to, żeby dali mi święty spokój i nie zamęczali mnie smsami, telefonami, mailami itp nie chce słyszeć o tej firmie, doprowadziła mnie naprawdę do okropnego stanu

alew narazie tylko pinformowałam o dalszym L4, tyle

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?
szczerze? Nie przejęłabym się tym zbytnio bo i tak moim zdaniem jak Cię już zobaczy taką wyszykowaną i piękną to nie będzie mógł oczu od Ciebie oderwać a w tym dniu to Ty masz się czuć najpiękniej jak Ty się tak będziesz czuła to TŻ taką Cię będzie widział


my wczoraj byliśmy na ślubie u mojej Siostry wszystko wyszło fajnie. Moja Siostra miała bardzo ładną, fruzyrę, makijaż, bukiecik no i strój wyglądała naprawdę ślicznie, nie wielkim kosztem ale jak już pisałam to był cywilny tylko bo za jakieś 2-3 lata panują kościelny
po ceremonii w USC przejechaliśmy do restauracji gdzie był obiad dwudaniowy i tort po tym jeszcze nasza Mamcia zaprosiła nabliższych do naszeg mieszkania i zrobiła jeszcze jakiś poczęstunek było naprawdę bardzo przyjemnie
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:11   #3922
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

dzięku za odpowiedzi

mam taką jedną kieckę na myśli, nie jakąs wymarzoną czy coś ale po prostu bardzo mi się podoba i czuję że to było to, bo ciągle miałam jakieś ale, a to za stroja, a to za skromna, tiulowy dół mnie na sto proscent nie przekonuje a muślinowy wydaje się za skromny i czuję się...niewidoczna
satyna i tafta odpada i znalazłam jedną z falbanami ale jak TZ zobaczył to stwierdził, że dawno tak brzydkiej sukienki nie widział itp

cóż.... życie
przemyślę temat
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:13   #3923
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore mają proste włosy też stosują pielęgnację dla kręconowłosych

a i są takie, którym się wydawało, że mają proste puszące się włosy, a po takiej pielęgnacji zonk, włoski się pięknie pokręciły

nie wierzysz? zobacz:
http://www.anwen.pl/2011/10/moja-wos...ria-kasia.html

http://www.anwen.pl/2012/04/moja-wos...hill-cake.html

http://www.anwen.pl/2012/07/moja-wos...a-paula-c.html

http://www.anwen.pl/2012/08/moja-wos...talcia250.html

http://www.anwen.pl/2012/10/moja-wos...-alex1989.html

naprawdę są takie naturalne efekty ?

chciałabym zacząć bo zawsze chciałam mieć kręcone
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:20   #3924
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dzięku za odpowiedzi

mam taką jedną kieckę na myśli, nie jakąs wymarzoną czy coś ale po prostu bardzo mi się podoba i czuję że to było to, bo ciągle miałam jakieś ale, a to za stroja, a to za skromna, tiulowy dół mnie na sto proscent nie przekonuje a muślinowy wydaje się za skromny i czuję się...niewidoczna
satyna i tafta odpada i znalazłam jedną z falbanami ale jak TZ zobaczył to stwierdził, że dawno tak brzydkiej sukienki nie widział itp

cóż.... życie
przemyślę temat
Ale jeszcze pozostaje pytanie: jak zareaguje jak zobaczy w niej Ciebie?
Ostatnio trochę podczytuję różne fora na temat ślubów i niektóre dziewczyny piszą że miały swój ideał sukni ale jak zaczęły mierzyć to okazało się, że najlepiej wyglądają w tych które im się nie podobały. To samo w drugą stronę, suknie w katalogach wyglądają cudnie na modelkach, ale nagle widzisz zdjęcie jakiejś PMki w tej samej sukni i czar pryska! Więc jeśli naprawdę czujesz że to ta suknia to pokaż się w niej TŻ-owi i wtedy dopiero będziesz się martwić jego reakcją.
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:25   #3925
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Moim jedynym problemem na dzień dzisiejszy są końcówki, reszta włosów (poza dniami trolla) wygląda jak tafla. A końcówki tnę, tnę, tnę, zabezpieczam i g...o. Już siedzę na tym wątku i podczytuję, ale problemem jest znalezienie przyczyny rozdwajajacych się suchych końcówek a nie pielęgnacja chyba.
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:29   #3926
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Mala czarna, najpierw ją przymierz, bo może się okazać, że wyglądasz w niej fatalnie
A może się okazać, że cudnie i wtedy warto mu się pokazać żeby się przekonał, że to, co na manekinie/wieszaku/w katalogu było paskudne, do Ciebie pasuje idealnie

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Misiadelko, na końcówki polecam olejek rycynowy i serum termoochronne Marion, mi bardoz pomogło
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:31   #3927
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Mariona spróbuję, bo jeszcze nie miałam, dziękuję Rycyny mam 4 butelki w domu, ale ja mam bardzo jaśniutkie włosy i boję się, że mi przyciemni
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:34   #3928
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

No tak, rycynowy przyciemnia troszkę
A Marion jest naprawdę bardzo fajny a kosztuje 8zl. Do tego bardzo wydajny.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:41   #3929
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Kupowałaś w zwykłej drogerii czy w ross/naturze/...?
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:42   #3930
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Już przymiarki u Nas w toku, ślubujemy w przyszłym roku! PM 2014 cz.10

Siema z rana
Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tak zupełnie retorycznie, co zrobiłybyście jakbyście wiedziały że wasza wymarzona kiecka ślubna kompletnie się TZ nie podoba?
Nie wiem. Mój chłop ma takie podejście do moich strojów i fryzur, że jak mi się podoba, to tego się trzymajmy. Jemu się najlepiej podobam bez niczego Chociaż mam kilka ciuchów w swojej szafie, których on nienawidzi. To takie szerokie spodnie z wysokim stanem a'la lata 80 i spódnica midi za kolano plisowana. Twierdzi, że to babcine szmaty i zero seksu mam w nich (A toż to hit blogerek)
Ale jak już bym była w takiej sytuacji, to chyba bym się zastanowiła. Cenię sobie jednak jego zdanie.

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
3majcie proszę kciuki dziś za mnie i chór, mamy fajną i ważną imprezę do zagrania w Krakowie (bilety kosztują majątek, taakże tego )
Trzymamy!

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość

Co do zdjęć:
Ja się na tym nie znam, dla mnie zdjęcia mają być przede wszystkim ładne. Na pewno chciałabym, żeby w pakiecie były zarówno zdjęcia mega ostre, z żywymi kolorami, jak takie za mgłą, czarno-białe itd. Ale najważniejsza rzecz jakiej oczekuję od fotografa, to żeby zrobił zdjęcia które w pełni oddadzą atmosferę tego dnia, żeby było widać dobrą zabawę.
Dobrym pomysłem jest też zrobienie zdjęć z każdym gościem/parą z wesela. Moja koleżanka na weselu podchodziła z TŻ do gości jak siedzieli przy stole i fotograf robił zdjęcia, a później jak rozsyłali wszystkim kopie filmu o zdjęć to każdy dostał w kopercie właśnie to zdjęcia z Parą Młodą
O, tu się zgadzam
Ale nie pasuje mi wizja robienia sobie zdjęć ze wszystkimi. Weź wszystkich pozbieraj do kupy, ciężka sprawa.
Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry



W ramach zakupów: upolowałam buty wiem, że to nic nadzwyczajnego, ale ja mam olbrzymi problem z kupowanie butów - mam małą stopę (35/36) i bardzoooooooooo wąską. Bardzo ciężko mi coś dobrać.
Przy okazji trafiłam na promocję -20% więc idealnie.
Swoją drogą jeśli planujecie kupić bouty to w CCC jeszcze dzisiaj obowiązuje ten upust -20% na wszystkie buty z kolekcji wiosennej i letniej.



Miłego dnia
Nieeeee nie mów mi o promocjach żadnych!! Mam odwyk!
Postanowiłam ekstremalnie odkładać pieniądze, ŻADNYCH ciuchów. Ewentualnie buty do biegania w przyszłym miesiącu.
A tak mi się marzą wiosenne trampeczki albo baleriny
Ba, mam zamiar przeżyć do piątku za 30 zł
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.