Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 09:36   #421
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no wlasnie bo z farbami tak jest, ze zawsze wychodza ciemniej
nie ma bata zeby bylo inaczej, czy to sklepowa czy frzjerska
a niektore fryzjerki daja taki ton jak w palecie, chociaz taki i tak nie wyjdzie
pomysle pozniej i cos Ci doradze

skoro masz taki jak wkleilas to zn, ze farbowalas wczesniej na ciemniejszy odcien? bo pamietam, ze mialas ciemniejsze wlosy

a w ogole jezeli chcesz pofarbowac wlosy w zblizonym kolorze to moze koloryzacja ton w ton? z matrixa jest color sync, nie rozjasnia tylko farbuje w tym samym tonie lub ciemniej, nie niszczy wlosow a dodatkowo odzywia
tylko nie pamietam czy pokrywa siwe
tak, farbowałam na ciemniejszy

tzn. mam dosłownie kilka sztuk siwych

będę wdzięczna
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:53   #422
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

tylko synca to musialby ktos Ci na lozyc bo jego trzeba szybko nakladac, trzyma sie max do 20min jak nie mniej i splukuje bo on ciemnieje szybko
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:28   #423
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D



No nie pojechałam do lekarza, ale dzisiaj juz lepiej. Tylko katar został i osłabiona jestem. Doszedł mi tylko potworny ból kręgosłupa i chyba cza się na prześwietlenie zapisać, bo w nocy boli najbardziej, a w dzień tylko lekko odpuszcza

Moja Mama zawsze tamowała mi krew z palca skórką od chleba (nie zupełnie łysą tylko z 0,5 cm chlebka). I to najlepiej ciemny chleb
Pomagało

Miłej niedzieli
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:32   #424
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Odp: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Hej

Zu na działce z Dziadkami, korzysta z cudnej (w końcu) pogody...a ja ogarniam dom (też w końcu )

Zainstalowałam na tel aplikację wizazową ale jest tak nakręcona ze muszę trochę posiedzieć i zobaczyć o co tu chodzi
Dziwnie sie czyta i muszę poszukać cytowania

U Nas ok...Zu (odpukać) trzyma sie dzielnie bez żadnej choroby, mnie pierwszy raz powaliło i to porządnie...kończę właśnie antybiotyki i mam nadzieję ze juz będzie ok

Powiedzcie mi jakie macie buty na wiosnę? Wczoraj pół dnia jeździłyśmy po sklepach i oprócz tłumów ludzi nic nie było

Wpadnę pozniej jak łazienkę posprzatam

Buziaki




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:56   #425
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

melduje sie, melduje

dziekuje wszystkim za kciuki
dopiero dzis rano wrocilam, przylecialam w koncu samolotem, okazalo sie, ze wychodzi taniej niz autem, no i z przesiadka 3 godz a nie 10 jak samochodem i jeszcze drugie tyle tzt musialby jechac po mnie

jestem PRZESZCZESLIWA!!!!!!
wyszlo CUDOWNIE naprawde dziewczyny efekt jest niesamowity, jeszcze mam opatrunki i utrzymuje sie opuchlizna a juz jestem mega plaska, od razu boczki tez zniknely i w ogole nie mam skory, dr naciagnal ja maksymalnie, udalo sie tez bez ciecia w kotwice czyli mam tylko poziome, na dodatek dr zrobil je niesamowicie nisko (na bliznie po cc) wiec chowa sie w majtkach, jest tylko lekki luk, te boki nie ida tak wysoko jak u slawnego Szczyta i tez chowaja sie w bieliznie
poki co goi sie super, ja dochodze do siebie, a w czwartek obejrzy mnie chirurg, ale gadalam ze znajomym lekarzem, opisalam mu jak wyglada moj brzuch i powiedzial, ze nie powinno sie nic juz dziac, jakby mialy byc komplikacje to juz by byly
widzialam przez chwile moj nowy pepek - rowniez jest swietny, dokladnie taki jak chcialam, jak opisalam doktorowi
szpital super, jak u nas prywatne kliniki mozna powiedziec, opieka rowniez na najwyzszym poziomie, poznalam inne dziewczyny, bardzo sie zblizylysmy, pomagalysmy sobie nawzajem z ubieraniem itp
bol tez do przezycia - cesarka uwazam, ze boli bardziej, kto mial to wie jaki bol
najgorsza byla pierwsza noc, ale rowniez do przezycia, dalo sie zasnac, a potem z kazdym dniem coraz lepiej, po wyjsciu ze szpitala nawet nie bralam lekow przeciwbolowych a zalatwilam sobie tramal bo myslalam, ze nie wytrzymam a ja juz 3 dzien po operacji polecialam do fryzjera na umycie glowy, a kolejnego dnia do kosmetyczki, zrobilam sobie paznokcie, rzesy i maske na twarz takze odnowa kompletna

dziewczyny polecam goraco, jezeli ktos ma taki kompleks to to jest naprawde cudowne rozwiazanie
jesli dzisiaj ktos by mnie zapytal czy zdecydowalabym sie drugi raz wiedzac jak bedzie odpowiedzialabym bez wahania, ze tak
super że wszystko się udało, ja to cycki bym sobie zrobiła choć ostatnio mi o rozmiar urosły hihi niech rosną

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Sałatka z tortellini i z serem feta

Składniki:
opakowanie tortellini z mięsem
1 ogórek
2 pomidory
1 papryka
puszka kukurydzy
ser feta
2 ząbki czosnku
majonez
jogurt naturalny
przyprawy:sól,pieprz

Przygotowanie:
Tortellini ugotować,dodać pokrojone w kostkę pomidory,obranego ogórka i paprykę.Ser feta też pokroić w kostkę,dodać kukurydzę.Majonez wymieszać z jogurtem naturalnym i z czosnkiem przeciśniętym przez praskę.Przyprawić,jak ktoś lubi można dodać świeży koperek.

I tyle






lekarz tak powiedział?Przecież zmiany które mogą nastąpić w kolanie przez te zerwane wiązadła,mogą być nieodwracalne



Jola



Ja nadal
Zdrówka dla Ciebie



Kasia pleć dalej ,bo ja lubię Cię czytać



Svi cieszę się,że wszystko dobrze poszło i jesteś zadowolona Myślałam dzisiaj o Tobie
Efekt zauważalny



Śliczny

*********************
Uśmiałam się z powiedzonek Waszych dzieci Bartosz ostatnio zadaje pytania typu:mamo,a co to jest nadzieja? albo,mamo,a co to jest sponsor główny? (to chyba usłyszał gdzieś w telewizji ) A dzisiaj rano jak się obudził,stoi na łóżku,patrzy na swoje nogi i mówi:mamo,popatrz jaki duży urosłem przez noc

Ehh...ostatnio ciągle brakuje mi czasu,żeby z Wami posiedzieć
Dziekuje

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Hej

Zu na działce z Dziadkami, korzysta z cudnej (w końcu) pogody...a ja ogarniam dom (też w końcu )

Zainstalowałam na tel aplikację wizazową ale jest tak nakręcona ze muszę trochę posiedzieć i zobaczyć o co tu chodzi
Dziwnie sie czyta i muszę poszukać cytowania

U Nas ok...Zu (odpukać) trzyma sie dzielnie bez żadnej choroby, mnie pierwszy raz powaliło i to porządnie...kończę właśnie antybiotyki i mam nadzieję ze juz będzie ok

Powiedzcie mi jakie macie buty na wiosnę? Wczoraj pół dnia jeździłyśmy po sklepach i oprócz tłumów ludzi nic nie było

Wpadnę pozniej jak łazienkę posprzatam

Buziaki




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam buciki na wiosne 2 pary nowych heh balerinki i na szpileczce, czekam tylko na testowanie bo jak narazie niby cieplo w uk ale jakoś nie jestem przekonana do chodzenia w wiosennych butach.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
tak, farbowałam na ciemniejszy

tzn. mam dosłownie kilka sztuk siwych

będę wdzięczna
Też mam dosłownie kilka sztuk, ale narazie nie zamierzam farbować.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:59   #426
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Odp: Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

melduje sie, melduje

dziekuje wszystkim za kciuki
dopiero dzis rano wrocilam, przylecialam w koncu samolotem, okazalo sie, ze wychodzi taniej niz autem, no i z przesiadka 3 godz a nie 10 jak samochodem i jeszcze drugie tyle tz musialby jechac po mnie

jestem PRZESZCZESLIWA!!!!!!
wyszlo CUDOWNIE naprawde dziewczyny efekt jest niesamowity, jeszcze mam opatrunki i utrzymuje sie opuchlizna a juz jestem mega plaska, od razu boczki tez zniknely i w ogole nie mam skory, dr naciagnal ja maksymalnie, udalo sie tez bez ciecia w kotwice czyli mam tylko poziome, na dodatek dr zrobil je niesamowicie nisko (na bliznie po cc) wiec chowa sie w majtkach, jest tylko lekki luk, te boki nie ida tak wysoko jak u slawnego Szczyta i tez chowaja sie w bieliznie
poki co goi sie super, ja dochodze do siebie, a w czwartek obejrzy mnie chirurg, ale gadalam ze znajomym lekarzem, opisalam mu jak wyglada moj brzuch i powiedzial, ze nie powinno sie nic juz dziac, jakby mialy byc komplikacje to juz by byly
widzialam przez chwile moj nowy pepek - rowniez jest swietny, dokladnie taki jak chcialam, jak opisalam doktorowi
szpital super, jak u nas prywatne kliniki mozna powiedziec, opieka rowniez na najwyzszym poziomie, poznalam inne dziewczyny, bardzo sie zblizylysmy, pomagalysmy sobie nawzajem z ubieraniem itp
bol tez do przezycia - cesarka uwazam, ze boli bardziej, kto mial to wie jaki bol
najgorsza byla pierwsza noc, ale rowniez do przezycia, dalo sie zasnac, a potem z kazdym dniem coraz lepiej, po wyjsciu ze szpitala nawet nie bralam lekow przeciwbolowych a zalatwilam sobie tramal bo myslalam, ze nie wytrzymam a ja juz 3 dzien po operacji polecialam do fryzjera na umycie glowy, a kolejnego dnia do kosmetyczki, zrobilam sobie paznokcie, rzesy i maske na twarz takze odnowa kompletna

dziewczyny polecam goraco, jezeli ktos ma taki kompleks to to jest naprawde cudowne rozwiazanie
jesli dzisiaj ktos by mnie zapytal czy zdecydowalabym sie drugi raz wiedzac jak bedzie odpowiedzialabym bez wahania, ze tak
Kurze a ja nie widzę zdjęć
muszę pozniej na komputerze zobaczyć




Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
wrzuce do albumu zaraz, ale mam jeszcze opatrunki

buldozka szukam imienia na litere E, najbardziej pasuje ekler (bo go przypomina) ale kiepsko sie wymawia
Cuuudne pieski moj kumpel ma i sąsiad też...cudo :p



Mogę cytować ale zdjęć nie widac i mało buziek moze sie przyzwyczaje



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:02   #427
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Odp: Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Kurze a ja nie widzę zdjęć
muszę pozniej na komputerze zobaczyć






Cuuudne pieski moj kumpel ma i sąsiad też...cudo :p



Mogę cytować ale zdjęć nie widac i mało buziek moze sie przyzwyczaje



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też sobie ściągnęłam aplikacje, ale narazie nie korzystam bo nie mam czasu obczaić co i jak.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 12:04   #428
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Odp: Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

[/COLOR]

Mam buciki na wiosne 2 pary nowych heh balerinki i na szpileczce, czekam tylko na testowanie bo jak narazie niby cieplo w uk ale jakoś nie jestem przekonana do chodzenia w wiosennych butach.[COLOR="Silver"]


Ja sie właśnie boję ze jednak na balerinki (albo baletninki jak to mowi Zu na ) jest jeszcze za chłodno...myslalam o wysokich trampkach ale chyba też za zimno...mały wybór w tych sklepach


Chyba średnio mi sie zacytowało


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2013-04-14 o 12:06
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:07   #429
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość


No nie pojechałam do lekarza, ale dzisiaj juz lepiej. Tylko katar został i osłabiona jestem. Doszedł mi tylko potworny ból kręgosłupa i chyba cza się na prześwietlenie zapisać, bo w nocy boli najbardziej, a w dzień tylko lekko odpuszcza

Moja Mama zawsze tamowała mi krew z palca skórką od chleba (nie zupełnie łysą tylko z 0,5 cm chlebka). I to najlepiej ciemny chleb
Pomagało

Miłej niedzieli

Wiem jak to boli. Sama tak miałam niedawno.
Też powinnaś zajść w ciążę Jak ręką odjął
A tak serio to zrób koniecznie rtg. Ja miałam jeszcze skierowanie do neurologa ale już nie doczekałam wizyty.

A ja miałam tylko ciemny chleb i pomyślałam, że to tym jasnym trzeba.

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Hej

Zu na działce z Dziadkami, korzysta z cudnej (w końcu) pogody...a ja ogarniam dom (też w końcu )

Zainstalowałam na tel aplikację wizazową ale jest tak nakręcona ze muszę trochę posiedzieć i zobaczyć o co tu chodzi
Dziwnie sie czyta i muszę poszukać cytowania

U Nas ok...Zu (odpukać) trzyma sie dzielnie bez żadnej choroby, mnie pierwszy raz powaliło i to porządnie...kończę właśnie antybiotyki i mam nadzieję ze juz będzie ok

Powiedzcie mi jakie macie buty na wiosnę? Wczoraj pół dnia jeździłyśmy po sklepach i oprócz tłumów ludzi nic nie było

Wpadnę pozniej jak łazienkę posprzatam

Buziaki




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Chodzi Ci o buty dla siebie czy Zu?
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:26   #430
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Odp: Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość

Wiem jak to boli. Sama tak miałam niedawno.
Też powinnaś zajść w ciążę Jak ręką odjął
A tak serio to zrób koniecznie rtg. Ja miałam jeszcze skierowanie do neurologa ale już nie doczekałam wizyty.

A ja miałam tylko ciemny chleb i pomyślałam, że to tym jasnym trzeba.





Chodzi Ci o buty dla siebie czy Zu?
Zu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:36   #431
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Odp: Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Mam buciki na wiosne 2 pary nowych heh balerinki i na szpileczce, czekam tylko na testowanie bo jak narazie niby cieplo w uk ale jakoś nie jestem przekonana do chodzenia w wiosennych butach.[COLOR="Silver"]


Ja sie właśnie boję ze jednak na balerinki (albo baletninki jak to mowi Zu na ) jest jeszcze za chłodno...myslalam o wysokich trampkach ale chyba też za zimno...mały wybór w tych sklepach


Chyba średnio mi sie zacytowało


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Już połowa kwietnia i dawno powinnyśmy w takich butkach śmigać heh

Zła jestem na tż- ta i zwłaszcza na tego jego kolegę.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Zu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja zrozumiałam że dla nas
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 12:38   #432
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

ja tez musze kupic jakies buty na wiosne
mam tylko przejsciowe ale pewnie tez juz za male

Eryk ma na szczescie jeszcze dobre
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:47   #433
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Odp: Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez czarnula4321 Pokaż wiadomość
Już połowa kwietnia i dawno powinnyśmy w takich butkach śmigać heh

Zła jestem na tż- ta i zwłaszcza na tego jego kolegę.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------



A ja zrozumiałam że dla nas






Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja tez musze kupic jakies buty na wiosne
mam tylko przejsciowe ale pewnie tez juz za male

Eryk ma na szczescie jeszcze dobre
My mamy wysokie everesty które uwielbiam, ale Zu mówi ze cisną nowych wysokich chyba nie ma co kupować bo mówią ze wiosny nie bedzie za długo tylko od razu lato

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:49   #434
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Zu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam jedne półbuty Kornecki (kolory inne), adidasy i balerinki (na grubszej podeszwie, nie takie szmacianki). Kupiłam wcześniej bo bałam się, że przyjdzie wiosna a Ona w zimowych będzie chodziła. Wczoraj biegała w adidasach i nie narzekała, że Jej zimno.
Ostatnio chodziła w kaloszach takich ciut ocieplanych ale już kałuży brak więc poszły do szafki
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:53   #435
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Mariczka ma adidaski, clarks-a takie bardziej do sukienek czy spódnic i gumowce też.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 13:03   #436
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość








My mamy wysokie everesty które uwielbiam, ale Zu mówi ze cisną nowych wysokich chyba nie ma co kupować bo mówią ze wiosny nie bedzie za długo tylko od razu lato

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no wlasnie my mamy tez wysokie za kostke z bartka
a chce juz takie typowo wiosenne, zaraz pewnie goraco sie zrobi

aczolwiek w lato bedzie znowu jesien jak zawsze
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 13:25   #437
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Odp: Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Ja mam jedne półbuty Kornecki (kolory inne), adidasy i balerinki (na grubszej podeszwie, nie takie szmacianki). Kupiłam wcześniej bo bałam się, że przyjdzie wiosna a Ona w zimowych będzie chodziła. Wczoraj biegała w adidasach i nie narzekała, że Jej zimno.
Ostatnio chodziła w kaloszach takich ciut ocieplanych ale już kałuży brak więc poszły do szafki
Polecimy dzisiaj do decathlonu po adidaski nowe, wysokich juz nie bede brała bo chyba nie ma sensu. Jak tylko trochę cieplej jeszcze sie zrobi to kupimy balerinki i trampki i do upałów wielkich damy radę

Cytat:
Napisane przez czarnula4321 Pokaż wiadomość
Mariczka ma adidaski, clarks-a takie bardziej do sukienek czy spódnic i gumowce też.




Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no wlasnie my mamy tez wysokie za kostke z bartka
a chce juz takie typowo wiosenne, zaraz pewnie goraco sie zrobi

aczolwiek w lato bedzie znowu jesien jak zawsze
Żeby było sprawiedliwie to lato do grudnia powinno być

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:18   #438
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość

Angy ale Arturowi to chyba bajki nie odmówiłaś, co?
No nie miałam sumienia

Svi ale ekstra!!!
Ciesze się Twoim szczęściem A nosy też robi ten lekarz?
Piesek śliczny, a Egon jest git

Cześć Karo

***


Na weekend majowy jedziemy ze znajomymi na 4 dni do Amsterdamu! Ale się cieszę
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:20   #439
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Odp: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Jest tak pięknie ze kończę sprzątanie i jade trochę na świeże powietrze...sadzić kwiatki z Zu a w drodze powrotnej pojedziemy po adidaski

Miłej niedzieli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 14:35   #440
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Svi, widziałam fotki , cieszę się, że wszystko dobrze
Piesek cudo, takie maleństwo

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Miramej ja mam suszarke bebnowa taka
Mariolu, zadowolona jesteś? Na co zwrócić uwagę? Ja jestem zdecydowana na kupno i postawienie na pralce

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Uśmiałam się z powiedzonek Waszych dzieci Bartosz ostatnio zadaje pytania typu:mamo,a co to jest nadzieja? albo,mamo,a co to jest sponsor główny? (to chyba usłyszał gdzieś w telewizji ) A dzisiaj rano jak się obudził,stoi na łóżku,patrzy na swoje nogi i mówi:mamo,popatrz jaki duży urosłem przez noc

Ehh...ostatnio ciągle brakuje mi czasu,żeby z Wami posiedzieć
, sponsor główny wymiata

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
A wie ile wody i ile mleka? Czy robi sobie na oko?

Ja też mam bujną i mało nie zemdlałam

Jak krem?
(...)
Pocieszę Ciebie, że i moja ma różne akcje. Ciężko mi czasem zapanować. Jak nie byłam w ciąży to jakoś mniej mi to ciśnienie podnosiło, teraz czasem jest za ciężko
(...)

Wczoraj było bardzo ładnie, więc pół dnia na dworze. Jakoś mi dziwnie bo dwa temu kurtki zimowe a teraz wiosenne i Zuzia bez czapki.
Dziś trochę pochmurno ale na szczęście nie pada.
Wodę ja mu przygotowuję, on widzi ile jest w butelce i bierze tyle miarek, ile trzeba

Ja bez widoku byłam i też

Nie wiem, bo dałam małżowi do pracy, a sobie drugi kupię.



Ile u Was stopni?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:36   #441
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

angy robi ale nie specjalizuje sie w nich, zreszta sam sie do tego szczerze przyznaje
glownie robi piersi i brzuchy oraz powieki

ale poczytaj opinie na necie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:43   #442
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość


No nie pojechałam do lekarza, ale dzisiaj juz lepiej. Tylko katar został i osłabiona jestem. Doszedł mi tylko potworny ból kręgosłupa i chyba cza się na prześwietlenie zapisać, bo w nocy boli najbardziej, a w dzień tylko lekko odpuszcza


Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Ja mam jedne półbuty Kornecki (kolory inne), adidasy i balerinki (na grubszej podeszwie, nie takie szmacianki). Kupiłam wcześniej bo bałam się, że przyjdzie wiosna a Ona w zimowych będzie chodziła. Wczoraj biegała w adidasach i nie narzekała, że Jej zimno.
Ostatnio chodziła w kaloszach takich ciut ocieplanych ale już kałuży brak więc poszły do szafki
Iwona, jak z rozmiarówką tych Korneckiego?

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Na weekend majowy jedziemy ze znajomymi na 4 dni do Amsterdamu! Ale się cieszę
Zazdraszczam
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:43   #443
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
angy robi ale nie specjalizuje sie w nich, zreszta sam sie do tego szczerze przyznaje
glownie robi piersi i brzuchy oraz powieki

ale poczytaj opinie na necie
Dzięki, będę się interesować bardziej jak już przyjdzie ten czas
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:37   #444
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wodę ja mu przygotowuję, on widzi ile jest w butelce i bierze tyle miarek, ile trzeba

Ja bez widoku byłam i też

Nie wiem, bo dałam małżowi do pracy, a sobie drugi kupię.



Ile u Was stopni?
Aaa



No to Małż niech zda relację Ja sobie muszę drugi kupić do pracy

Wczoraj to nawet nie wiem ile było ale ciepło, dziś zimniej, więc nałożyłyśmy taką dzianą opaskę

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Iwona, jak z rozmiarówką tych Korneckiego?
Wg mnie standardowa. Zuzia nosi jakieś 26, z Korneckiego mamy 27 i są trochę za duże. Dla porównania z kapci befado nosi 25 ale ciut już zaczyna paluszek wystawać, więc musimy zmienić na 26 (czyli standardowe 27).



Zjadłam lody pistacjowe i mi mało
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:45   #445
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Odp: Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Polecimy dzisiaj do decathlonu po adidaski nowe, wysokich juz nie bede brała bo chyba nie ma sensu. Jak tylko trochę cieplej jeszcze sie zrobi to kupimy balerinki i trampki i do upałów wielkich damy radę









Żeby było sprawiedliwie to lato do grudnia powinno być

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Do grudnia może się jakoś wyrobi

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
No nie miałam sumienia

Svi ale ekstra!!!
Ciesze się Twoim szczęściem A nosy też robi ten lekarz?
Piesek śliczny, a Egon jest git

Cześć Karo

***


Na weekend majowy jedziemy ze znajomymi na 4 dni do Amsterdamu! Ale się cieszę
Zazdroszcze Amsterdamu

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Svi napisz mi prosze jak ten lekarz sie nazywa, a wiesz ile on za piersi bierze?
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:51   #446
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Furmanek
na kafeterii i beauty w polsce sa watki o nim

za piersi bierze 7-8.5 tys, zalezy jakie
eurosilikony tansze sa, mentory drozsze
a jego prace widzialam u dziewczyn na zywo, robi piekne
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:54   #447
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
Furmanek
na kafeterii i beauty w polsce sa watki o nim

za piersi bierze 7-8.5 tys, zalezy jakie
eurosilikony tansze sa, mentory drozsze
a jego prace widzialam u dziewczyn na zywo, robi piekne
Dziękuje napewno poczytam
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 16:04   #448
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tylko synca to musialby ktos Ci na lozyc bo jego trzeba szybko nakladac, trzyma sie max do 20min jak nie mniej i splukuje bo on ciemnieje szybko
ok, jak Ci cos wpadnie do głowy to pisz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 16:07   #449
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

Cześć niedzielnie

Karo http://www.texhurt.pl/przedszkolne-2...osna-2013.html my mamy takie butki (model 307), już któreś z kolei i są git

Svi efekty super

Angy weź mnie ze sobą


Słońce się schowało, wczoraj było super a dziś, nie bardzo
__________________
Mój łobuziak Alanek ur. 12.07.2009

Pola jest z nami od 03.XI.2015
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 16:14   #450
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czas szybko leci, prawie 4 latka mają nasze Dzieci :D

dzieki agga

Ola a jaki Ty chcesz odcien? zloty? popielaty? cieply? chlodny? perlowy? naturalny?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 13:16:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.