Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-13, 17:44   #3931
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Fajna ta kurteczka, to naturalna skóra ile kosztowała?
Spódniczka pocieszna, ale mi się podoba bardzo, pewnie ładnie leży? Baleriny będą do niej pasować, gładka czarna bluzka, ramoneska doda pazura. Tak jakoś to widzę
Dzięki Nie, kurtka tylko udaje skórę, ale material jest całkiem porządny, nie-ceratowy. Mimo to kosztowała 98, ale to pewnie przez nietypowy krój.
Twoja reakcja na spódniczkę jest adekwatna Leży raczej ładnie, to fakt. Zdecydowanie muszę ją łączyć z ramoneską, żeby nie wyglądać jak mała dziewczynka. No i chyba ogólny czarny minimalizm, bo na spódniczce trochę się dzieje.
Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Na krótki czas można też malować bibułą, albo suchymi pastelami (czytałam, że ta druga niszczy włosy).


Spódnica jest świetna. Lubię takie ciuchy w nietypowe wzory. Wystarczy do nich założyć gładki top i skórzaną kurtkę i mamy gotowy zestaw.
Z pastelami oglądałam kiedyś filmik, ale się boję. Poza tym na ciemnych włosach mogłoby wyjść coś dziwnego.
Dzięki Muszę ją wreszcie wypróbować, jak tylko zrobi się całkiem ciepło i nie będzie wiatru, bo przy wietrznej pogodzie byłoby ciekawie

Dzięki za podpowiedzi
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:03   #3932
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Czy gencjana może zniszczyć włosy? Pierwsze słyszę o tym, a efekt jest piękny!!
Znacie jeszcze jakieś inne "nietypowe" sposoby na zmianę koloru włosów, poza farbami i henną?


Jak mi się nie chce "odszczelić" (a właściwie nigdy mi się nie chce ) to lubię się wbić w czarną bluzę z kapturem i na to ramoneska. A jak się na taką bluzę założy jeansową kamizelkę, to już się wygląda trochę bojowo
Myślę, że nie niszczy Przynajmniej mi się nie wydaje.

Ja mam nawet właśnie taką bluzę- coś jakby jeansowa kamizelka z 'bluzowymi' rękawami. Ładnie podkreśla talię, a jest wygodna
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 20:02   #3933
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Już wszyscy o tym pisali, ale ja dzisiaj pierwszy raz po chwilowej przerwie tu jestem - masz przeprzepiękne włosy! Ale z MWH najbardziej ujęły mnie zdjęcia ze ślubu - wyglądałaś bajecznie, dosłownie!
Dzięki

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
A, bo miałam wam się pochwalić W poniedziałek poszłam z mamą na zakupy, miałam kupić buty, wyszłam z kurtką i w dodatku na buty już nie mam $$. Ale coż mogę poradzić na miłość do "skórzanych" kurtałek, a ta była akurat od pierwszego wejrzenia, do tego jest idealnie skrojona, pięknie wytaliowana i w ogóle och i ach Być może będzie trącić pańciowatością według was , ale ramoneskę już mam, a ta jest zupełnie inna, trochę elegancka, ale rockowego sznytu też jej można dodać, zależy z czym połączyć. (te ozdóbki to zamki, a przy szyi łańcuszek, zapinana jest od góry)
Ad. zał. drugi - kupiłam tą spódniczkę w zeszłym roku ale bardzo szybko zrobiło się zimno i nie miałam okazji jej założyć. Co myślicie? Trochę taka śmieszna jest przez ten wzór (jakieś baleriny czy coś tam, kapnęłam się co to dopiero po kupnie )
Kurtka jako miniaturka mnie przeraziła (co to za żakiet a'la Szanel?! ) ale w większej wersji jest bardzo fajna! Za takimi spódniczkami nie przepadam więc się nie wypowiem
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:19   #3934
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Czy gencjana może zniszczyć włosy? Pierwsze słyszę o tym, a efekt jest piękny!!
Znacie jeszcze jakieś inne "nietypowe" sposoby na zmianę koloru włosów, poza farbami i henną?
Pigmentum Castellani, farbuje na różowo
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:11   #3935
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Pigmentum Castellani, farbuje na różowo
Mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat?
Wygooglowałam to hasło i pojawiły mi się jakieś leki na grzybicę skóry
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:14   #3936
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat?
Wygooglowałam to hasło i pojawiły mi się jakieś leki na grzybicę skóry
Nooo... bo to jest lek na grzybicę Sama tym nigdy nie robiłam, ale tu masz na Margaju przykład po tym, jak część włosów pofarbowała gencjaną, a drugą część pigmentum castellani: http://3.bp.blogspot.com/--gL9NnUhAk..._8319961_n.jpg
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:47   #3937
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dzięki



Kurtka jako miniaturka mnie przeraziła (co to za żakiet a'la Szanel?! ) ale w większej wersji jest bardzo fajna! Za takimi spódniczkami nie przepadam więc się nie wypowiem
haha, mnie się z Szanel nie kojarzy, ale może to dlatego, że się nie znam Rzeczywiście na miniaturce lub z daleka te zamki mogą wyglądać jak jakieś "diamenciki" czy inny shit.

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Myślę, że nie niszczy Przynajmniej mi się nie wydaje.

Ja mam nawet właśnie taką bluzę- coś jakby jeansowa kamizelka z 'bluzowymi' rękawami. Ładnie podkreśla talię, a jest wygodna
Może kiedyś wypróbuję. Choć na razie chcę się jak najszybciej pozbyć resztek (te resztki to 3/4 długości ) farby z włosów, a że okazuje się, że na odrostach mam złotawe pasemka, to chciałabym zwiększyć ich ilość i ogólnie trochę rozjaśnić włosy, ale nie chcę walić na nie chemii, więc mam zagwozdkę. A ogólnie pamiętałam swoje włosy jako ciemniejsze i bardziej mysie, a okazują się jaśniejsze i to na tyle, że niektóre są autentycznie w kolorze złoty blond, ale tylko pojedyncze włosy, a chciałabym żeby większa ich ilość była w takim odcieniu
Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
Nooo... bo to jest lek na grzybicę Sama tym nigdy nie robiłam, ale tu masz na Margaju przykład po tym, jak część włosów pofarbowała gencjaną, a drugą część pigmentum castellani: http://3.bp.blogspot.com/--gL9NnUhAk..._8319961_n.jpg
Farbować włosy lekiem na grzybicę... i potem nie wyjdą? Ale efekt jest powalający, ciekawe czy Margaj rozjaśniała przed tym zabiegiem włosy? Wiesz może?

Zrobiłam dzisiaj mani w czarno-białe paski Później wam pokażę
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 12:52   #3938
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Farbować włosy lekiem na grzybicę... i potem nie wyjdą? Ale efekt jest powalający, ciekawe czy Margaj rozjaśniała przed tym zabiegiem włosy? Wiesz może?
Nie pamiętam, ale chyba musiała rozjaśniać
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 13:57   #3939
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość

Na All, to jakieś nn
A mogłabyś podesłać jakiegoś linka ? Szukam, szukam i nic
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:08   #3940
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Farbować włosy lekiem na grzybicę... i potem nie wyjdą? Ale efekt jest powalający, ciekawe czy Margaj rozjaśniała przed tym zabiegiem włosy? Wiesz może?
Też mnie to zastanawia. I jeszcze, jak się tym maluje? Tak samo jak gencjaną, czy może w jakiś inny sposób?
Z tego co przeczytałam, zrozumiałam, że ten lek farbuje, bo zawiera fuksynę i można ją normalnie kupić: http://www.merckmillipore.pl/poland/...8AAAEWZuEfVhTl
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:18   #3941
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Też mnie to zastanawia. I jeszcze, jak się tym maluje? Tak samo jak gencjaną, czy może w jakiś inny sposób?
Z tego co przeczytałam, zrozumiałam, że ten lek farbuje, bo zawiera fuksynę i można ją normalnie kupić: http://www.merckmillipore.pl/poland/...8AAAEWZuEfVhTl
A konkretnie co masz przez to na myśli? Bo właściwie to nie wiem, jaką konsystencję ma gencjana i jak się nią farbuje włosy. Nie miałam z nią nigdy do czynienia.
A jeśli chodzi o ten lek, to ciekawe jak po jego użyciu wyglądają stopy, skoro jest na grzybicę
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 14:52   #3942
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie zostałam porzucona w bardzo paskudny sposób. Od dziś celibat z własnej woli Boli
Współczuję. Też to przeżyłam, po 7 latach związku.

Wczoraj byłam na koncercie z chłopakiem i spotkałam eksa. Oczywiście mnie nie widział i nie znał. Chichotał z jakimś kumplem co chwilę, pewnie był pod wpływem czegoś. Potem przyszła nowa laska eksa, paliła z nim fajkę, piła piwo, a potem, gdy szłam do szatni, moje oczy uradowała słodka scenka kłótni eksa z tą swoją (miała groźną minę, a on w znany mi sposób rozpuścił kłaki i przygarbiony zaczął się tłumaczyć). A pamiętam, jak eksio zawsze twierdził, że to ja robię sceny. Żadna z nim nie wytrzyma na dłuższą metę. Aż miałam ochotę podejść do tej laski i powiedzieć, że współczuję wyboru partnera życiowego, ale i tak bym tego nie zrobiła. Przez 7 lat dobrze go poznałam, wycierpiałam wiele, miałam przez niego deprechę i do dziś mam dystans do facetów. Dziwię się, że któraś go zechciała. Tym bardziej, że już romansował na boku, kiedy jeszcze ze mną się spotykał.
Nie wiem, czy Cię to pocieszy w jakikolwiek sposób.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:54   #3943
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
A konkretnie co masz przez to na myśli? Bo właściwie to nie wiem, jaką konsystencję ma gencjana i jak się nią farbuje włosy. Nie miałam z nią nigdy do czynienia.
A jeśli chodzi o ten lek, to ciekawe jak po jego użyciu wyglądają stopy, skoro jest na grzybicę
Co do gencjany, to tutaj jest wszystko: http://addicted-tattwa.blogspot.com/...ch-wosach.html
A co do tego leku, to nie mam pojęcia. Internet też niewiele mówi o tym.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:07   #3944
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Co do gencjany, to tutaj jest wszystko: http://addicted-tattwa.blogspot.com/...ch-wosach.html
A co do tego leku, to nie mam pojęcia. Internet też niewiele mówi o tym.
http://www.hostingphpbb.com/forum/vi...um=lukabandita tu jest trochę na ten temat

Dałabym się pokroić za taki specyfik, po którym wychodziłby intensywny pomarańczowy
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 16:19   #3945
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

dziewczyny, potrzebuję kopa - pogońcie mnie do pisania pracy magisterskiej! jezu jak mi się ciężko zabrać...

Edytowane przez 201608160903
Czas edycji: 2013-04-14 o 16:21
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 16:31   #3946
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
A mogłabyś podesłać jakiegoś linka ? Szukam, szukam i nic
To była tylko jedna sztuka, która ktoś wystawiał, więc raczej jej nie znajdziesz juz
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:41   #3947
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
dziewczyny, potrzebuję kopa - pogońcie mnie do pisania pracy magisterskiej! jezu jak mi się ciężko zabrać...
Piąteczka! Mam to samo. Coś dzisiaj napisałam, ale jestem ciągle w pierwszym rozdziale, bez zrobionych badań, a do września najpóźniej muszę się wyrobić. Innej opcji chyba nie ma. A jeszcze nam bibliotekę zamykają od czerwca do września, i jak ja mam niby pisać???
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 20:03   #3948
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

co myślicie o tej kurtce? http://www.diversesystem.com/kolekcj...ia.html#czarny
wiem, że na zdjęciu wygląda jakby była z ceraty, musiałabym ją najpierw zobaczyć na żywo
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 20:10   #3949
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Piąteczka! Mam to samo. Coś dzisiaj napisałam, ale jestem ciągle w pierwszym rozdziale, bez zrobionych badań, a do września najpóźniej muszę się wyrobić. Innej opcji chyba nie ma. A jeszcze nam bibliotekę zamykają od czerwca do września, i jak ja mam niby pisać???
mnie promotorka ciśnie żeby w czerwcu/lipcu jeszcze zdążyć, właśnie wysłałam 2 korektę 2 rozdziału ale 1 jest do generalnego remontu... czemu nam się nie chce? ja sobie tłumaczę że będzie z głowy, magisterka w kieszeni ale coś słabo mi idzie łączę się z Tobą w bólu xestrellax i na zachętę do roboty baciki

Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
co myślicie o tej kurtce? http://www.diversesystem.com/kolekcj...ia.html#czarny
wiem, że na zdjęciu wygląda jakby była z ceraty, musiałabym ją najpierw zobaczyć na żywo
ładna
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 21:02   #3950
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
dziewczyny, potrzebuję kopa - pogońcie mnie do pisania pracy magisterskiej! jezu jak mi się ciężko zabrać...
Najgorzej zacząć potem juz jakos leci
Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
co myślicie o tej kurtce? http://www.diversesystem.com/kolekcj...ia.html#czarny
wiem, że na zdjęciu wygląda jakby była z ceraty, musiałabym ją najpierw zobaczyć na żywo
Ładna, ale drogo jak na eko


Gdzie jest Soll??
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 00:08   #3951
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
co myślicie o tej kurtce? http://www.diversesystem.com/kolekcj...ia.html#czarny
wiem, że na zdjęciu wygląda jakby była z ceraty, musiałabym ją najpierw zobaczyć na żywo

ładna
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 07:30   #3952
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość

Chyba jakiś okres rozstań panuje, bo co słyszę to ktoś się rozstaje. Włącznie ze mną
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Współczuję
Może jakieś zakupy na pocieszenie?[COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Trzymajcie się dziewczyny
Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
No właśnie.. Trzymajcie się.
Ja się JUŻ jakoś trzymam, choć w sobotę poszłam się upić z najlepszym przyjacielem, piłam nawet wódkę, czego zwykle nie robię. A potem... popłynęłam... ryczałam jak bóbr, a on mnie pocieszał. Nie pamiętam, jakim cudem, ale gdy poszedł siku (piliśmy w parku), zadzwoniłam do P, bo chciałam wszystko wyjaśnić, a przyjaciel wrócił, zabrał telefon, nie wiem, co robił, potem powiedział, że zachował sobie numer P, a pięć minut później (gdy ciągle ryczałam) zadzwonił do niego! O_o błagałam i płakałam, żeby tego nie robił ,ale powiedział mu, że jestem dla niego (ten przyjaciel) bardzo ważna i że jeśli jeszcze raz mnie skrzywdzi, to dostanie. Że ma skończyć te gierki, albo rozstajemy się, albo nie. Podobno P powiedział, że już to zrobiliśmy. Ja dalej nie wiem, czemu, bo nie chce rozmawiać. Nie zrozumiem go NIGDY.
Przyjaciel zabrał mnie (pijaną, nie mogłam się nawet podnieść) do siebie, graliśmy w gry, słuchaliśmy muzyki... gdyby nie to, nie wiem, co bym sobie zrobiła. Dał mi nawet tabletkę na sen czy na uspokojenie i spałam 15 godzin!
ciągle mam ochotę wpaść do P bez uprzedzenia, żeby mi wszystko wyjaśnił. Bo wiecie, spólni znajomi, imprezy, będę go widywać, a głupio mi będzie udawać, że go nie znam. No ale to jego wina, bo nie umie rozmawiać.
Uffff,

Red, kochana, zakupy nie pomogą. Jutro jadę się spotkać z kolegą decthrokowcem podobno będzie miał fotosesję do jakiegoś młodzieżowego pisma (o klimatycznych ludziach), spytał, czy może ja też chcę

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Dzięki, choć szczerze mówiąc po tym ile się naszarpałam z tym związkiem to jestem wolna i zadowolona
O, kochanie, u mnie też było dużo nerwów, ale wcale nie chciałam rozstania. Po prostu zadziwił mnie, naprawdę. To wszystko jak jakiś sen. Dalej nie wierzę. zadowolona ani wolna się nie czuję, bo potrzebowałam i potrzebuję P.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 10:56   #3953
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

czesc
ja ide w tym sezonie bardziej w rock'n'rolla niż rocka, ale ramoneska zostaje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (30,0 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (50,7 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (33,1 KB, 119 załadowań)
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 11:07   #3954
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
O, kochanie, u mnie też było dużo nerwów, ale wcale nie chciałam rozstania. Po prostu zadziwił mnie, naprawdę. To wszystko jak jakiś sen. Dalej nie wierzę. zadowolona ani wolna się nie czuję, bo potrzebowałam i potrzebuję P.
Ciesz się wolnością, widocznie nie jest Ciebie wart i nie ma co łez przez faceta wylewać. Lepiej się wcześniej rozstać niż potem szarpać. Ja gdybym mogła to bym swojego wykopała, ale sytuacja mi na to póki co nie pozwala
Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
czesc
ja ide w tym sezonie bardziej w rock'n'rolla niż rocka, ale ramoneska zostaje
Środkowa sukienka ładna. Skąd jest?
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 12:17   #3955
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
co myślicie o tej kurtce? http://www.diversesystem.com/kolekcj...ia.html#czarny
wiem, że na zdjęciu wygląda jakby była z ceraty, musiałabym ją najpierw zobaczyć na żywo
Nie no bez przesady, nie wygląda jak cerata. Ale rzeczywiście trochę droga jak na "eko". Choć fajna
Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
mnie promotorka ciśnie żeby w czerwcu/lipcu jeszcze zdążyć, właśnie wysłałam 2 korektę 2 rozdziału ale 1 jest do generalnego remontu... czemu nam się nie chce? ja sobie tłumaczę że będzie z głowy, magisterka w kieszeni ale coś słabo mi idzie łączę się z Tobą w bólu xestrellax i na zachętę do roboty baciki
Ja wiem czemu mi się nie chce. To wszystko przez problemy ze zdrowiem, które mi strasznie psychikę rozwalają. Jestem w ciągłym stresie, a to jeszcze pogarsza objawy, to błędne koło, ale nie umiem go przerwać tym bardziej, że leki na razie tylko trochę pomagają. Nie mogę się skupić, wyluzować, zająć czymś innym, ciągle myślę o swoim zdrowiu
Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość

Gdzie jest Soll??
Pewnie w pracy
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ciągle mam ochotę wpaść do P bez uprzedzenia, żeby mi wszystko wyjaśnił. Bo wiecie, spólni znajomi, imprezy, będę go widywać, a głupio mi będzie udawać, że go nie znam. No ale to jego wina, bo nie umie rozmawiać.
Uffff,
Też tak miałam , kiedy jeden z moich byłych po prostu zapadł się pod ziemię. Przestał się odzywać, przestał odbierać telefony, a któregoś dnia jak gadałam z naszym wspólnym kumplem, ten zapytał "I jak się czujesz po rozstaniu?" Rozumiecie to? Jak bym obuchem w łeb dostała. Bo nikt tak naprawdę mnie nie rzucił. Koleś był najwyraźniej takim szczeniakiem, że nie umiał się rozstać po ludzku. Najpierw zdziwienie, potem ryk, a potem byłam tak w***wiona, że miałam ochotę obić mu ryj. Do dziś nie wiem o co chodziło, i dlaczego tak zrobił. Kompletny brak szacunku.
To był mój ostatni związek, 4,5 roku temu. I wszystko jasne
Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
czesc
ja ide w tym sezonie bardziej w rock'n'rolla niż rocka, ale ramoneska zostaje
No cześć Ty tak zmieniasz te niki, że nie nadążam
Zestawienia jak zwykle świetne!

Dzisiaj pierwszy raz od chyba pół roku wreszcie założyłam ramoneskę. Od razu lepiej
Moje pasiaki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00089.jpg (91,8 KB, 50 załadowań)
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 12:23   #3956
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ciągle mam ochotę wpaść do P bez uprzedzenia, żeby mi wszystko wyjaśnił. Bo wiecie, spólni znajomi, imprezy, będę go widywać, a głupio mi będzie udawać, że go nie znam. No ale to jego wina, bo nie umie rozmawiać.
Oj weź, to byłoby zbyt upokarzające.
Zerwał bez powodu (tzn. bez wyjaśnienia?) i unika kontaktu, rozmowy? To świadczy tylko o nim :/ Ani mi się waż teraz go ścigać!
Ja jestem chyba mało uczuciowa... Też mi się zdarzały zerwania, poryczałam przez noc w poduszkę a później wykreślałam delikwenta z pamięci, stawiałam na nim krzyżyk i... zakładałam nowe konto randkowe

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
czesc
ja ide w tym sezonie bardziej w rock'n'rolla niż rocka, ale ramoneska zostaje
Wow, Ty we wszystkim wyglądasz super
Uwielbiam te buty ze środkowej fotki.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 12:24   #3957
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Nie no bez przesady, nie wygląda jak cerata. Ale rzeczywiście trochę droga jak na "eko". Choć fajna

Ja wiem czemu mi się nie chce. To wszystko przez problemy ze zdrowiem, które mi strasznie psychikę rozwalają. Jestem w ciągłym stresie, a to jeszcze pogarsza objawy, to błędne koło, ale nie umiem go przerwać tym bardziej, że leki na razie tylko trochę pomagają. Nie mogę się skupić, wyluzować, zająć czymś innym, ciągle myślę o swoim zdrowiu

Pewnie w pracy

Też tak miałam , kiedy jeden z moich byłych po prostu zapadł się pod ziemię. Przestał się odzywać, przestał odbierać telefony, a któregoś dnia jak gadałam z naszym wspólnym kumplem, ten zapytał "I jak się czujesz po rozstaniu?" Rozumiecie to? Jak bym obuchem w łeb dostała. Bo nikt tak naprawdę mnie nie rzucił. Koleś był najwyraźniej takim szczeniakiem, że nie umiał się rozstać po ludzku. Najpierw zdziwienie, potem ryk, a potem byłam tak w***wiona, że miałam ochotę obić mu ryj. Do dziś nie wiem o co chodziło, i dlaczego tak zrobił. Kompletny brak szacunku.
To był mój ostatni związek, 4,5 roku temu. I wszystko jasne

No cześć Ty tak zmieniasz te niki, że nie nadążam
Zestawienia jak zwykle świetne!

Dzisiaj pierwszy raz od chyba pół roku wreszcie założyłam ramoneskę. Od razu lepiej
Moje pasiaki:
Ja wierzę, że będzie dobrze. A facet... po prostu nie był mnie wart, ot co! Szkoda tylko, bo był fajnym przyjacielem i zawsze mi we wszystkim pomagał i podtrzymywał na duchu. Powiedziałabym nawet, że "uciekł", bo mówił, że boi się zaangażować, ale cóż... nieważne

kurtkę też bym sobie nową sprawiła
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 12:40   #3958
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Też tak miałam , kiedy jeden z moich byłych po prostu zapadł się pod ziemię. Przestał się odzywać, przestał odbierać telefony, a któregoś dnia jak gadałam z naszym wspólnym kumplem, ten zapytał "I jak się czujesz po rozstaniu?" Rozumiecie to? Jak bym obuchem w łeb dostała. Bo nikt tak naprawdę mnie nie rzucił.

Dzisiaj pierwszy raz od chyba pół roku wreszcie założyłam ramoneskę. Od razu lepiej
1. huh, no nieźle
Moje najgorsze zerwanie (właściwie sama je zaproponowałam bo nie było sensu ciągnąć związku) wyglądało tak, że ex wybierał się do Niemiec na praktyki. No i gadka szmatka, pytam żartobliwie czy będzie tęsknić. "Nie". Pomyślałam, że żartuje: "czemu nie?". "Bo cię nie kocham". Eee, no dobra, przymusu nie ma, przykro mi się zrobiło ale taki lajf. A ten dowalił: "nie jesteś dość ładna żeby się zakochać"
No i jak tu nie mieć kompleksów.

2. ja też
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 12:48   #3959
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. huh, no nieźle
Moje najgorsze zerwanie (właściwie sama je zaproponowałam bo nie było sensu ciągnąć związku) wyglądało tak, że ex wybierał się do Niemiec na praktyki. No i gadka szmatka, pytam żartobliwie czy będzie tęsknić. "Nie". Pomyślałam, że żartuje: "czemu nie?". "Bo cię nie kocham". Eee, no dobra, przymusu nie ma, przykro mi się zrobiło ale taki lajf. A ten dowalił: "nie jesteś dość ładna żeby się zakochać"
No i jak tu nie mieć kompleksów.

2. ja też
1. Ślepy był widocznie Niektórzy naprawdę nie mają za grosz kultury. Nie ważne co myślał, pewnych rzeczy się nie mówi. A może jednak czasem lepiej nie wiedzieć dlaczego ktoś cię rzuca?
Moje najgorsze rozstanie to wcale nie było to, które opisałam wcześniej, było jedno jeszcze gorsze Zdrada. Przez mojego pierwszego mężczyznę. Tego samego dnia, w którym straciłam z nim dziewictwo. A co najgorsze, przez długi czas obwiniałam siebie, za to jak on się zachował. Że pewnie było kiepsko, że się rozczarował, bla bla
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 12:54   #3960
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. IV

Xestrellax, ło matulu, mistrzostwo :/ Wcale Ci się nie dziwię, że miałaś takie przemyślenia...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.