Bezsennośc przy nim !! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 12:28   #31
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

Ja mam ten problem, że mój facet potrzebuje do snu komfortowych warunków, co kończy się na tym, że sypia u siebie w domu :/ Ale jak już spał u mnie, dałam mu osobny pokój, osobne łóżko, osobną pościel, i dało radę. Innym razem po prostu zeszłam z łóżka, kiedy zasnął, i położyłam się na podłodze.
I nie mam w tym żadnego dyskomfortu, najważniejsze, że jest między nami bliskość Że przed snem możemy się poprzytulać, porozmawiać... A potem nad ranem znów do siebie wrócić I odwiedzamy się czasem w nocy w naszych pokojach

Ochhhh... Tęsknię za tym, kiedy go nie ma.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:33   #32
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

też jestem wybredna nie mogę spać nie w swoim łóżku, nieważne, z partnerem, kolegą, koleżanką: nigdy nie zasnę.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:38   #33
booombelek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyną.
Wiadomości: 8 711
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

a ja nie mam z tym problemu, bo jestem strasznym śpiochem. Z obecnym partnerem nigdy nie miałam problemu, że nie mogłam przy nim usnąć, wręcz przeciwnie, oboje nie mamy z tym problemu a usypiamy w 30sekund
z poprzednim partnerem tak miałam, nijak nie mogłam usnąć, wierciłam się po łóżku z boku na bok i chociaż śpioch ze mnie to usnąć nie mogłam.
booombelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:43   #34
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że się leczy?
Zdarza mu się chrapać po alkoholu i w zimie jak zapomnę dać nawilżacze na kaloryfery, natomiast nie chrapie permanentnie, to się jakoś leczy? Nie wiedziałam nawet. W jaki sposób to zbadać?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:47   #35
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Zdarza mu się chrapać po alkoholu i w zimie jak zapomnę dać nawilżacze na kaloryfery, natomiast nie chrapie permanentnie, to się jakoś leczy? Nie wiedziałam nawet. W jaki sposób to zbadać?

Trzeba pójść do laryngologa i poszukać przyczyny chrapania
To wbrew pozorom nie jest błahostka.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:51   #36
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Trzeba pójść do laryngologa i poszukać przyczyny chrapania
To wbrew pozorom nie jest błahostka.
Spróbuję go namówić, chociaż wiem, że ciężko będzie. Dzięki za info
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 13:05   #37
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Trzeba pójść do laryngologa i poszukać przyczyny chrapania
To wbrew pozorom nie jest błahostka.
No i chrapanie przeszkadza drugiej osobie. Ja bym zabiła, gdyby chrapał
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 19:45   #38
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

Też tak mam czasem, ale to raczej zaburzenie mojej przestrzeni, z resztą mam lekki sen także... Duże łóżko lub oddzielne kołdry- może akurat
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 20:57   #39
RudaKita07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 59
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

a ja hm polecam małe lózko wiem jestem jedyna tutaj chyba, ale ze swoim Tż nie umiemy spac w dużym łózku razem on ma duze wyro i ja mam duze wyro, kazdy osobno kocha spac w duzym łożku, ale jak ile razy spałam u niego.. jak bylismy zmeczeni to owszem zasnelismy, ale tak to bylo masakrycznie. Za to bylismy w Krakowie u naszego kumpla na tydzien i spalismy na ym oberwanej, niewygodnej jednoosobówce i byliśmy wyspani wiele razy jak u kogos nocowaliśmy i spaliśmy na małym łóżku to byliśmy wyspani, nieważne czy wczesniej bylismy padnieci. Mój Tż uznał, ze chyba na takich łóżkach mam za małe pole do popisu jesli chodzi o moje wiercenie się
RudaKita07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 08:10   #40
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

Ja jestem ze swoim 4 lata, bardzo często śpimy razem i hmm zawsze wtedy mam gorszy sen, budzę się w nocy, mam kozmary. Od jakiegoś czasu śpimy pod oobną kołdrą i jest troszeczkę lepiej. Ale cóż, lubię przy nim zasypiać ale nie nawidzę z nim spać Lubię rozwalić się na swoim łóżku, mieć całą kołdrę dla siebie, nie musieć znosić kopania, wiercenia się itd. Nie lubię z kimś spać

Edytowane przez pannaporanna
Czas edycji: 2013-04-22 o 08:11
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:56   #41
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Jeśli taka opcja odpowiada i jednemu i drugiemu, to ok - ale myślę, że większość osób nie byłaby za szczęśliwa, jakby partner oznajmił, że chce spać pod oddzielnymi kołdrami
Czemu? Ja bym się chyba załamała gdyby mój nalegał na spanie pod jedną kołdrą. Któreś zawsze by marzło w nocy:p Oboje mamy tendencję do spania z odkrytymi nogami i ze zwiniętą w kulę kołdrą pod głową. Naprawdę ciężko byłoby nam to pogodzić śpiąc pod jedną kołdrą.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Osobne koldry to lepiej niz osobne lozka.
My spimy pod dwoma koldrami bo TZ ma tendencje do zawijania koldry miedzy nogami a ja nie mam sily z nim walczyc.
O właśnie. Zanim dokupiłam drugą kołdrę, musieliśmy spać pod jedną kiedy u mnie nocował. Ciągle marzł bo mu było głupio ze mną walczyć w nocy:p On znowu drugiej kołdry nie ma i ostatnio wolałam u niego spać pod kocą niż żebyśmy oboje się męczyli...

Mój TŻ ma problem ze spaniem ze mną. Wprawdzie w ciągu dwóch lat trochę się to poprawiło-zasypia ale się nie wysypia, budzi się w nocy itp. Na początku zasypialiśmy o północy a on o 5 rano mnie budził żeby się pozegnać bo przez 5 godzin nie mógł oka zmrużyć i czekał tylko do pierwszego dziennego autobusu żeby jechać do siebie i się przespać chociaż trochę.
NAjpierw mi to przykrość sprawiało..Teraz się przyzwyczaiłam do tego ze potrzebuje łóżka 2x2 dla siebie żeby się porządnie wyspać:p Mam nadzieję że to się zmieni jak zamieszkamy razem
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 19:11   #42
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

Moi rodzice od kilkudziesięciu lat śpią osobno, tylko dlatego, że mają kompletnie różne preferencje co do stylu spania - jedno zasypia późno, drugie o 22 już śpi, jedno lubi otwarte okno, drugie marznie, jedno śpi spokojnie, drugie kręci się i układa z godzinę, zanim zaśnie.

Mój ex lubił ciepło, ja z kolei zasnę tylko przy zakręconym grzejniku (zima) lub otwartym oknie (reszta roku). Spałam z nim w jednym pokoju przez ponad 2 lata i męczyłam się strasznie, bo wiecznie było mi gorąco i duszno.
Pewnie, wspólne spanie jest fajne, ale czasem po prostu się nie da.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 19:37   #43
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Bezsennośc przy nim !!

A ja polecam dwie kołdry

W naszym przypadku świetnie się sprawdza zwłaszcza, że ja jestem zmarźlakiem i lubię być okryta po samą szyję, a TŻ układa jakieś dziwne konstrukcje ze swojej kołdry, bo w nocy jest mu gorąco.

Jeśli mamy ochotę, zawsze można przyjść pod kołdrę partnera, także z przytulaniem nie ma żadnego problemu.

Moim zdaniem najlepiej pożyczyć drugą kołdrę/powlec koc w poszewkę i wypróbować to rozwiązanie na kilka nocy, zobaczyć jak się z tym czujecie.
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.