Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-02, 21:10   #2311
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Heeej gdzie jesteście? Jeju, dziś ja chyba sobie odetnę głowę - pęka mi
Ale pochwale się, że mamy pierwszego ząbka Jeszcze go nie widać ale stuka o łyżeczkę Lucky jak nie jesteś pewna czy Maksiu ma już ząbki to postukaj U nas jest jeden na dole

Madziu widzisz wczoraj obyło sie bez smoczka na noc ale dziś już płakała i musiałam jej dać... Będę powoli ograniczać i dawać tylko wtedy jak będzie się wyraźnie domagać Z tym bezdechem to fatalnie podobno trzeba wtedy dmuchać w buźkę albo potrząsnąć z głową do dołu Nie jestem pewna....

Magdulka bidulko, pewnie miałaś dziś stresa... nie wiem czy zdołałabym sie skupić na pracy, pewnie ciągle bym myślała o Ali. Jesteś dzielna Dobrze, że już TŻ wraca

Ala ma teraz fazę na wstawanie, podchodzi do wszystkiego i sie podciąga na nogi A jaka zadowolona Ja trochę mniej bo nie wiem czy już może? Pojutrze idziemy do ortopedy sprawdzić bioderka.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 22:26   #2312
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dobry wieczorek Duzo radosci i samych pysznosci dl TYMKA
Moj maly cus poplakuje niedawno wrocilismy i bylismy w restauracji tz dam mu pomidora , troche pory i taka kuleczke z kurczaka .I zadlawil sie az wymiotowal myslam ze tz ubije , nie pomysli i daje.A teraz chyba po tej porze go brzuch boli .Dalam calpol i moze przejdzie.
Doridee kup kup szczoteczke jak juz zebul idzie GRATLACJE slyszalam tez o pascie dla maluchow ale czy to prawda? i watpie zeby to wyplul napewno zje O te wstawanie to sie nie martw Kartal tez sie podnosi ale do kolan jeszcze nie stanol na stopki.

Lucky zasowaj na zakupy poprawisz sobie humorek ja dzis bylam i sobie sprawilam telefon hehe Prada -fajowy bez klawiaturki dotykowy To Londyn chyba troche zwiedzilas no chyba ze tak kulas i serio te 2 miesiacy w biblotece siedzialas .I jak podoba ci sie ?Jakbys mi same piatki dawala to oj lubialabym cie oj lubiala haha.
Madzia nie martw sie tez bym panikowala jakbymi sie tak maly zanosil to normalne i chyba sie dmucha w twarz.A glowa do gory to jak dziecko sie zadlawi czyms.
Magdulka pierwszy dzien za toba teraz bedzie tylko lepiej Maly pozna kolegow nudzic sie mu tam nie bedzie.

I koniec koncow moj maly siedzi z nami w pokoju i klaka sobie juz go nie boli brzuszek albo sciamnial spryciaz maly.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 08:25   #2313
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee wiesz jak ten zabek pozniej mocno grycie . U Alex idzie juz 3-ci zabek . Dziewczyny mam juz umowiona wizyte do dermatologa na czwartek . A do pediatry to chyba w poniedzialek sie umowie albo jak uda mi sie wcisnac to pojde w piatek...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 08:44   #2314
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

normalnie nie wiem w co rece wlozyc... tyle sprzatania a jeszcze spacerek... dzis znow ladna pogoda, oby świeta byly takie...

Monka - siedzialam troche w bibliotece ale glownie zwiedzalam no i w ogole odpoczywalam . mieszkalam u znajomego w richmond i baaardzo duzo anglii zobaczylam - nie tylko londyn, choc glownie
nono poszaleliscie z Kartalem, dobrze ze sie nic nie stalo

Doridee - gratuluje zabka

magdulka - pierwsze koty za ploty, nie przejmuj sie, wsztystkie kiedys wrocimy do pracy ... i wtedy ten watek umrze??? oby nie
najwazniejsze ze maly tego zle nie znosi no a o usmiechu milosci po powrocie z pracy slyszalam - u mnie jest on zarezerwowany dla taty

lece na sniadanko i na spacerek cos tu pusto ostatnio
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 08:48   #2315
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

cześć .

wczoraj wzięłam sobie dzień wolny w pracy i miałam posprzątać chatę .Skończyło się na rozłożeniu dywanu w salonie ,żeby Ninka mogła raczkować bo po panelach jej nie wygodnie.
Nie nawidze dywanów i na pewno ściągnę go od razu jak Mała zacznie chodzić.

W niedzielę byliśmy na giełdzie w Olsztynie ,było tyle aut ,ze szok.oczywiście nie udąło nam się sprzedac naszego ale wcale mi nie zależało na sprzedaży ,ja pojechałam ,żeby zrobić sobie przy okazji zakupy.
Skończyło się jednka na tym ,że kupiłam Nince buciki i spodnie w HM.
A o sobie zapomniałam ,ale nie żałuję ,bo uwielbiam stroic córcię .

Wyjeżdzając zostawiliśmy mała u teściów ,przyjeżdżamy a ona z siniakiem na policzku ,tak jej pilnowali.
Zwyła im się tam na całego ,więcej nie pojedzie.
Nie zna ich ,a jeszcze w obcym domu.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 09:47   #2316
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Gosiula o rany.. biedna Ninka Moja Ala też reaguje płaczem na nieznajomych W niedzielę tez przywitała dziadków płaczem.. ale zaaklimatyzowała sie po pół godzince i już było dobrze To chyba taki wiek. No ale ja byłam cały czas przy niej, a Ninka została sama w obcym otoczeniu. Jakie buciki kupiłaś? Ja też musze Ali jakieś kupić bo wstyd sie przyznać ale w zasadzie nie ma żadnych Z jednych wyrosła, drugie za duże.. Po domku śmiga w skarpetkach a na spacerek zakładam jej miękkie paputki które i tak ciągle ściąga
No właśnie - na co zwracać uwagę przy wyborze bucików dla takiego malucha Czy teraz jeszcze nie ma to większego znaczenia?

Monka są pasty dla takich maluchów ale raczej ich pediatrzy nie polecają Wystarczy sama woda lub rumianek. Może dziś kupie szczoteczkę

Milka a czemu do dermatologa? Daj znać co powiedział lekarz

Lucky w święta podobno ma być ciepło ale deszczowo Jedziecie gdzieś??? My zostajemy w domku i bardzo sie z tego cieszę

WIECZNA SZÓSTKA MĘCZENNIKÓW
Magdulka - 36 dzień ćwiczeń (22 powtórzeń) 6 dni do końca
Lucky - 33 dzień ćwiczeń (20 powtórzeń) 9 dni do końca

Wenezja, ja - 12 dzień ćwiczeń (10 powtórzeń)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 09:52   #2317
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=179539286
kupiłam jej takie ,ale to bardziej dla wyglądu niż z potrzeby.
dopóki dzieci nie chodza same ,to nie trzeba im wkładać butków .
Były jeszcze cudne złote balerinki ,ale za wielkie.
Te co kupiłam tez sa za duze ,ale poczekamy
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 12:21   #2318
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

No... Byliśmy wczoraj u ortopedy. Wszystko gra Lekarz powiedział, że bardzo duuuża jest. No nie mała na pewno. Pytaliśmy o to siadanie. Dziecko ma czas i nie trzeba popędzać. Nie chce siadać, to nie zmuszać. Jedynie kłaść na brzuszku i starczy

Kolejny dzień niewyspany... Coś mam problemy z zaśnięciem. Potem, jak już się uda, to wybudzam się w nocy po kilka razy. W końcu najlepiej śpi mi się rano i wtedy Emilka dochodzi do głosu... Ale jestem padnięta...

gosiula, też miałam chrapkę na te buciorki. Zastanawiam się jeszcze nad takimi różowymi-brokatowymi z kokardkami Narazie się powstrzymuję, bo trzeba najpierw kupić sukienkę, a do niej butki- wybieramy się na komunię w maju . Z ciekawości zapytam... Za ile udało Ci się je upolować?
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 12:34   #2319
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

kupiłam za dyche mniej niż na allegro, czyli za 19,90.
Te rózowe widziałam ,one sa tez złote, srebrne ,zielone,zółte ,niebieskie, ufff,chyba wszystkie kolory wymieniłam.
Są piękne, ale niestety najmniejsze to 22. Czyli sporo za duze.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 17:32   #2320
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Poniewaz dermatolog jest od spraw skornych; dzwonilam do pediatry ale stwierdzil ze w takim wypadku powinnam udac sie do Dermatologa. Pediatra to jest pediatra ... Dermatolog lepiej sie zna na problmasz skornych
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 18:45   #2321
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee mam pytapnie gdzie kupilas ta mate z pianki moze na allegro ? to mogla bys podac mi linka
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 19:07   #2322
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

milka co do raczkowania Alex to niestresuj sie tak,wczoraj podczytywałam mamusie majowo czerwcowe i tam jedna mama czerwcowa własnie pisała ze jej dziecko dopiero niedawno zaczęło pełzac i raczkowac.Wejdz tam i poczytaj.Pisze ze z dnia na dzien nagle zaczelo.Glowa do góry)

Doridee moja tez płaksa,jak kogos dłuzej niewidzi płacze,nawet na tesciow
Gratulujemy ząbka
A z wstawaniem Ali to jest tak, ze jak to robi sama ,to moze


Alabamo sto lat z okazji 8 miesiąca Tymusia
__________________
Nadia-mój mały WIELKI skarb)))
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 20:41   #2323
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

A ja wchodze teraz do pokoju sprawdzic czy sisunia spi a ten w rogu stoi hehe az tz-ta zawolalam hehe ale czadowo ale sie ciesze bo tak to sie do kolan podnosil a teraz pierwszy raz sam stanol juhuuuuuuu hehe zaraz do babci zdzoniw pochwalic sie he .A taki maraton juz dzis mialam z pokoju do pokoju i jeszcze nie spi .
Lucy jeszcze masz czas wyrobisz sie ze sprzataniem , tym nie dygaj.
Gosiula widze ze za tesciami nie przepadasz a co do tego siniaka kazdy z nas wie ze to sekunda i cos sie stanie napewno nie zrobili tego umyslnie ale przez przypadek sie to stalo Moj maly nawet zemna w pokoju cos sobie nabije chwila moment a przeciez nie bede miec caly czaso ocz w niego wlepione bo tak sie nie da funkcjonowac.Butki zajefajne slodkie
Wenezja pij mleko na noc cieple podobno pomaga no talbletki to raczej nie bo potem nam do 12 bedziesz spac albo spi w kratke , jedna noc nie spij a gwarantuje ze na nastepna juz o 22 bedziesz llac jak Emka hehe
Doridee mi kolezanka mowila ze podeszfa ma byc w polowie taka wypukla i takie mam teraz Sama kurcze nie jestem pewna.

Milka mi sie wydaje ze Doridee chciala wiedziec czemu do dermatologa czy cos Alex ma problem ze skorka .Moj maly tez ma dalej lekko szorstkie policzki ale od czego to?

dla tych ktorych nie ma ale beda i byli hehe
maly mi ryczy no niech to
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 21:29   #2324
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Milka dokładnie chodziło mi dlaczego wybieracie sie do dermatologa, czy Alex ma jakieś problemy skórne? Puzzle kupowałam na allegro ale ten sprzedający już ich nie ma w ofercie Musisz pooglądać na allegro, kup co najmniej 20szt. i lepiej jak to będą cyferki i literki. Ja mam zwierzęta i owoce, są co prawda ładniejsze i bardziej kolorowe ale mają małe elementy które dziecko może połknąć.

Raniu Ala sama wstaje, łapie sie wszystkiego i najpierw na kolanka a potem na nóżki A najfajniejsza do tego jest mama Jutro idę do ortopedy to i tak zapytam dla spokojności

Gosiula buciki fajniusie i niedrogie, tez muszę uderzyć do H&M

Wenezja może meliska albo właśnie gorące mleko na noc? Może czymś się stresujesz?
Moja Ala tez sama nie siada ale posadzona siedzi już stabilnie i długo tzn. aż sie nie znudzi bo wierciuch z niej straszny

Monka gratulacje dla małego spryciarza Kartal już się rozraczkował? Pisałaś ostatnio, że już próbuje, a może sie przed wami ukrywa?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 21:48   #2325
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Alex ma suche czerwone plamki na ciele lekarka mi mowila ze to "skaza'' ktora rozchodzi sie po ciele w trybie przyspieszonym . Ma plamke na glowce, raczce prawie cale plecki i na lopatkach na udach ..... Nie wiem po co suchalam tych razdziaw z O.N.E powinnam isc wczesniej do innego lekarza....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 22:26   #2326
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee no juz cos raczkuje ale kurcze duzego popisu nie ma kawalek podlogi i tyle.Na lozku poraczkuje ale to takie jak juz mowilam po"kilku glebszych"zasowa zasowa i bum lewa prawa i lezy hehe smiesznie to wyglada.Nie ma biedak gdzie sie wszalec , chyba juz w tym miesiacu bedziemy miec dom to tam poszaleje .Zeby go dac na podloge to musismy stol na lozko dawac hehe wiec duzej przestrzeni to on nie ma .

Milka ja tez ci radze idz lepiej do innego lekarza a jak cie stac to lepiej wybrac prywatnego bo wtedy sie biora za robote i widza czego na studiach sie nauczyli.Ja nie mam zadnego panstwowego lekarza ktoremu bym ufala taka prawda i wole juz zaplacic i wiedziec ze maly jest pod dobra opieka .

Chyba z ponad 1 h walczylam z nim zeby zasnol dalam mu calpol i zel i spi nie wiem moze mu jakies nowe zebule ida .W sumie je ale dzis wszamal rano melko z kaszka o 12 pare lyzek zupki poszedl spc ok 3 zjadl reszte sloiczka i deserek z banana i gruszki i wieczorem o 20 mleko z kaszka No za duzo tego nie bylo.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 22:27   #2327
mamuta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 392
GG do mamuta
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dziewczyny piszecie, że Wasze maluchy raczkują i wstaja już na nóżki , jestem w szoku , moja Emilka nie Jak przeczytałam co Wasze skarby umieją, to Emilcię też na czworaka usiłowała postawić ale sie rozjeżdża i bardzo zdziwiona na mnie patrzy, co ja od niej chcę . Kacper zaczął wstawać w wieku 9msc. a raczkować jak miał 10msc. i to i tak było szybko (tak mi sie wydawało ) w porównaniu z dziećmi z rodziny i znajomych, dlatego jestem taka zdziwiona doridee Emilka jest prawie taka jak Ala, ale w rozwoju motorycznym jest do tyłu , mamy za to 6 ząbków
__________________
Bloguję
http://wytwornia-mamuty.blogspot.com/
mamuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 23:46   #2328
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Mamuta nie ma co sie dziwic kazde dziecko inaczej sie rozwija nasze juz maja po 7 miesiecy to juz chyba ten wiek ,sama widzisz ile twoja malutka ma juz zebulow az 6 no no gratulacje hehe a niektor dzieciaczki jeszcze nie maja.Zanim sie obejrzysz to juz Emilka zacznie raczkowac jak juz przeciez cos zaczyna .
To fotki z dzisiejszego wstawania hehe i jedna z naszedo doswiadczenia spiochowego co by bylo gdyby rece byly tam gdzie nogi .Chyba mnie dziecko nie zabije jak fotki zobaczy co mama z nim robi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KARTaL I SLON.JPG (115,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lapy lapy 4 lapy.JPG (120,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mniam lozeczko.JPG (116,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uchachany.JPG (101,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yo yo.JPG (118,5 KB, 15 załadowań)
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 06:33   #2329
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witam babeczki

Wszystkiego naj,naj dla wszystkich bobasów którym sie nalezą zyczonka
Monka gratulacje dla Kartalka za wstawanie.
wczoraj sama obnizyłam materac na sam dół łóżeczka,bo doczekac sie graniczyło z cudem.
Igor teraz wstaje juz wszędzie gdzie tylko moze sie dobrze złapac.
Dziś ide z nim do lekarza,miał katar i przeszło .A dziś w nocy strzasznie kasłał,
Zmykam trzeba porządki jeszcze zrobic przed świętami.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 07:20   #2330
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dokładnie 9 miesięcy temu urodził sie nasz wspaniały długowłosy Igorek Wszystkiego najlepszego z tej okazji!!! Miłości, szczęścia i zdrówka zdrówka zdrówka

Mamutko no pewnie, ze sie nie przejmuj tym, ze Emi jeszcze nie raczkuje Ala też dłuuugo stała w miejscu, jak inne dzieciaczki już dawno sie przekręcały - ona nie, ssały stopki - ona nie. Ale jak sie rozbuja to w bardzo krótkim czasie nadrobiła wszystko Pewnie niemały wpływ mają ćwiczenia którymi ją stymulowałam Teraz raczkuje jak mały perszing Przyznam, że czasem wolałabym żeby poleżała spokojnie na macie. Teraz jak pisze ciągle do mnie podchodzi i sie wspina po moich nogach Nie da mamusi popisać

Monka Kartal jest niesamowity - jak mamusia Haha, a ja kiedyś śpiochy tak nałożyłam niechcący Tylko nie miały zabudowanych stópek i i matce się pomyliło

Liczniczek wrzucę później bo Lula znowu atakuje moje nogi
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 07:28   #2331
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

jejku jak ten czas leci. Rosną te nasze dzieciaki i tylko odłożonych ubranek przybywa.
nie mam komu ich oddać ,ale moze ktoś z rodziny sie zdecyduje
Odpukać ,ale moja dziecinka trzy noce przespała bardzo ładnie. Ona ma tylko taki motyw przewodni ,że jak zaśnie powiedzmy o 20.30 .to po pól godzinie się budzi i wtedy trzeba ją przylulac i śpi praktycznie do rana.

Monka -masz rację swoich teściów nie trawię .Mają bardzo blisko do nas i przez siedem miesięcy teściowa była 5 razy ,w tym raz na chrzcinach ,a dwa razy żeby synuś ja odwiózł do domu.
Teść był tylko na chrzcinach.
Ostatnio w niedziele mi powiedział ,ze mam dziecko chore umysłowo ,że tak płakała ,myślałam ,ze go strzele w w ten głupi pysk.
Więcej tam nie pojade ,wolę w razie czego poprosić nianie ,zeby mi przy[pilnowała Ninki.


Moja Miska tez już wstaje ,a do tego jak wstanie przy wersalce to potrafi na chybotliwych nóżkach przejśc przy wersalce całą jej długosć.
A ja się trzęsę ,zeby sobie krzywdy nie zrobiła.


Ja mam często taki motyw ,ze pampersa podkładam jej pod tyłek odwrotnie i rzepy wychodza na wierzchu.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 09:40   #2332
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

dzień dobry, przyszłam zaglądnąc do zeszłorocznych letnich mamuś
mam nadzieje już niedługo korzystać z Waszych doświadczeń i na bank będę tu wracac i zamęczac Was pytaniami

tymczasem zycze zdrowka Wam i pociechom
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 10:24   #2333
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

monka Kartal super ,fajne zdjęcia.Uśmiech zabójczy
Kancia witaj,jestes przed? U nas znajdziesz tysiące porad na wszelkie problemy,napisz kiedy będziesz mamą.


STO LAT, STO LAT, DLA IGORKA !!!!!!!!!!!!!

mamuta nie ma co porównywac dzieci,bo wszystko idzie indywidualnie z rozwojem.Moja staje raczkuje zebow zas nie ma wcale,a leci jej 9 miesiąc
juz pisałam milce ze wyczytalam na innym wątku ze dziecko z czerwca dopiero od niedawna zacelo pelzac i raczkowac i to samo z nia na dzien,więc pewnie dopiero po roku mozna stwierdzic jakies tyły w rozwoju albo pozniej

gosiula moja tesciowa powiedziala ostatnio zebym poszla do lekarze bo mala malo spi i ciagle sie wierci i chyba jakas znerwicowana jest,bo ona pamięta ze dzieci to tylko spią dodam ze ma ok 70 lat,wiec chyba malo pamięta
bo mala placze jak ja sila trzyma na kolanach ona chce po podłodze raczkowac

dodala abym malej miksowala zupę i dawala butlą bo niepotrzebie tak sie męczyc lyżeczką,no i po co jej zakladam dzinsy,skoro to jeszce niemowlę,jak spytalam co to odpowiedziala jakies inne spodnie
na początku mieli wielkie ALE do imienia i zwracali sie do niej inaczej
takze ciesze sie ze sa u mnie nieczęsto i tylko jak sie ich zaprosi,ja rowniez niezbyt chetnie tam bywam.
__________________
Nadia-mój mały WIELKI skarb)))
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 10:41   #2334
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Rania- u mnie jeśli chodzi o imię to powiedzieli ,ze brzydko chcemy nazwać ( jeszcze przed urodzeniem Ninki).

Moja teściowa jest jeszcze młodą babka , ma nieco ponad 50 lat ,ale chyba
nigdy się nie zrozumiemy.

Niech się ktoś odezwie ,bo umrę z nudów .
Siedzę w pracy i nie mam nić do roboty.
Podczytuję sobie mamy majowo- czerwcowe.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 12:16   #2335
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Rania termin mam na 22.08.07 i na pewno będe tutaj szukać porad
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 12:57   #2336
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

ja tylko na chwileczke, chciałam Wam naisać, że wycofano reklamę "stop pneumokokom" HURRA! nienawidziłam jej baaardzo

Gosiula - Maks tez się budzi regularnie po godzince na krótkie przytulenie

aaaaaaaaa no i oczywiście :
STO LAT STO LAT STO LAT!!!! dla IGORKA duże buziaczki dla niego i mamusi

papapa
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 13:21   #2337
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dziewczyny dziękujemy za życzenia.
My juz po wizycie u lekarza.
Na oskrzelach nie ma zmian a kaszelek to z katarku.
Przepisała nam MUCOFLUID na rozrzedzenie wydzieliny w nosku .
Ach wiecie ze zapomniałam ze dzis Igor konczy 9 miesiecy.
Skupiłam sie na przygotowaniach bo mój tz ma dziś urodzinki heh

U mnie tez sie nie podobało imię jakie wybraliśmy.
Wszyscy dookoła mówili ze takie ruskie.A ime jest skandynawskie )
zmykam całuski
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 13:41   #2338
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

aa doczytałam,ze piszecie o tesciach.
Ja swojej tesciowej nie cierpie i nie bywa u nas zbyt czesto.
Tesc jak jest trzezwy to jest ok.
A dla mnie ta kobieta jest rąbnięta.Nigdy nie dałam jej zadnego syna na spacer i nie dam .Bywam u nich tylko na urodzinach i świetach , jak dla mnie to i tak za często.
Wiem ze to rodzice mojego Sebastiana i czasami jest mu przykro.Ale nic na to nie poradze.
Wystarczy ze ich toleruje.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 13:46   #2339
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

kasia- a ja myslałam ,ze to tylko ja tak mam ,ale mnie pocieszyłaś.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 14:06   #2340
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dziewczyny jak czytam co piszecie o teściach to jeszcze bardziej cieszę sie, ze ja mam takich suuuper i jednocześnie przykro mi że Wy nie możecie sie dogadać Bo tak czy siak jest to najbliższa rodzina... Moi zrobiliby dla mnie i dla Ali wszystko, to co powiem jest świętością Aż czasem mi głupio bo nikt nigdy mnie tak nie traktował i nie rozpieszczał Robią wszystko dla mojej wygody, kupili nam na święta zmywarkę żebym nie musiała zmywać ręcznie, pomagają nam finansowo.. no naprawdę Teście na wagę złota

Kancia witaj i o wszystko pytaj Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie

Raniu, Gosiu, Kasia - Wasze dzieci maja przepiękne imiona. Do Nadii mam największy sentyment bo zawsze chciałam tak nazwać swoją córeczkę, sama nie wiem czemu zmieniliśmy na Alę Nie pamiętam już, chyba dlatego że stało sie ostatnio bardzo popularne, chociaż ja znam tylko naszą Nadię Myśleliśmy też nad Nataszą bo bardzo podobają nam sie rosyjskie imiona

Kasiu dobrze, ze to nic poważnego i obędzie sie bez poważniejszych leków Oby do świat zupełnie wydobrzał Wszystkiego najlepszego dla TŻ
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.