Rozstanie z facetem, część XXVI - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-05, 00:56   #3871
izaw94
Raczkowanie
 
Avatar izaw94
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: xxx
Wiadomości: 223
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Amambada Pokaż wiadomość


Bardzo dobrze to znam... w prawdzie rozstanie u mnie dopiero na horyzoncie, ale już wiem, że bede miała teraz tyle zajęć, że nie będzie czasu na myślenie. Taka moja rada - zakopać wszystko, wyrzucić co się da i zająć myśli. (Łatwo mi mówić, ale trzeba mieć jakiś plan )
Trzymam za Ciebie kciuki, bo do takiego przypadku nie warto wracać nawet w myślach.
dziękuję! podnosi mnie to na duchu. Nie rozumiem tylko co mnie napadło, że po dłuższym już czasie zaczęłam o tym myśleć. Dzisiaj zamieniłam kartę z mojego do koleżanki telefonu i myślałam, że nie chcący wysłałam do niego sms. Byłam tak przerażona, że wyłączyłam telefon. Okazało się na szczęście, że to jednak nie był on
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
izaw94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 07:40   #3872
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Zazwyczaj każda chce a potem większość płacze, bo przyciąga inne babeszjozy
Otóż to

Cytat:
Napisane przez Heatseeker Pokaż wiadomość
hmm...kaguya...jestem na wyciągnięcie ręki
Ty paskudo, śledzisz mnie!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:18   #3873
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Jestem niezrównoważona psychicznie. Napisałam do niego, czy ma takie chwile ze myśli o mnie i ze zycie toczy sie dalej ze jest ktos koło mnie koło niego ale bywa niełatwo.... CISZA ... no to ja dalej że to był znak ze chce kontaktu ale bez omijania jakichs tematów i ze wspomnienie jego związku bo w nimjest) było akceptacją faktu a wspomnienie mojego swiadczy o tym ze nie chce mieszac , rozpoczynac czegos i tak dalej CISZA wiec ja znow ze mi smutno ze jestesmy obcy teraz i ze myslalam ze moge wrocic do jego zycia jako znajoma a on do mojego i ze chyba zrobilam cos strasznego ze ma mnie az tak dosc, i ze myslalam ze moemy na siebie liczyc bez wzgledu na zycie osobiste i rtego ile minelo czasu CISZA ... tadam TYTUL IDIOTKI ROKU WĘDRUJE DO....

fakt, kazałam nie kontakotowac sie ze mna w zaden sposob a teraz nagle zmienilam zdanie, znow i znow, raz zegnaj, raz chce, jestem nienormalna.... to mi się należy...
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:27   #3874
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

hittherock - sobotni, majówkowy wieczór, a Ty co przepraszam myślałaś? Że on siedzi samotnie pod kocykiem i płakusia za Tobą? Przecież on nawet jak się ze sobą zadawaliście, nie chciał od Ciebie niczego poza przyjaźnią z wątkiem łóżkowym.
No błagam, dorosła kobieta, a takie zachowanie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:42   #3875
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

No wiem, a to była noc pewnie ze nie siedział sam, dobra stało się, ale mi i tak przykro, nie wiem dlaczego... to znaczy wiem, przykro mi ze mnie spuscił wodą z toalety.... no... tak się czuję dałam mu się spuścic, sprostowanie... ale zawsze odpisywał, no tak, ale był sam wiec byłam awaryjnym wyksciem łózkowym a teraz kogos ma wiec po co mu kontakt ze mną... a ja naprawde nie mialam na mysli wracania do zwiazku ani mieszania w jego relacjach, NAPRAWDE, ale tak zamieszałam wczesniej ze nie dziwie sie ze sie mnie boi.... niezrównoważona wariatka oto kim jestem

Edytowane przez hittherock
Czas edycji: 2013-05-05 o 08:47
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:45   #3876
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Bzyka inną, więc już nie jesteś mu potrzebna, proste. Ale może w końcu się ogarniesz, zrozumiesz że on Cię już nie chce, że nie jest już żadną alternatywą dla Ciebie i zaczniesz żyć od nowa...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:51   #3877
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

czy ich gdzies ucza tych gadek o przyjaźni ble ble mozesz na mnie liczyc ble ble... smutno mi, uwierzyłam w to... ale nie ma tego złego
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 08:53   #3878
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
czy ich gdzies ucza tych gadek o przyjaźni ble ble mozesz na mnie liczyc ble ble... smutno mi, uwierzyłam w to... ale nie ma tego złego
Ja powiedziałam, że możemy obcować, ok, ale szkoda, że nie jestem już najważniejszą kobietą (przyjaźń była ładna), więc nie o wszystkim będziemy mogli gadać. Ale lepiej się czuję, gdy nie ma tego milczenia, bo to było dziecinne.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:56   #3879
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Chciałam to milczenie przerwac choc było z mojej inicjatywy, wtedy czulam ze nie dam rady sie kolegowac, teraz chyba moglabym no ale mnie olał... i dlatego smutno, musi myslec o mnie jak najgorzej...
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:59   #3880
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
czy ich gdzies ucza tych gadek o przyjaźni ble ble mozesz na mnie liczyc ble ble... smutno mi, uwierzyłam w to... ale nie ma tego złego
Ale Ty nie chciałaś przyjaźni!

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ale lepiej się czuję, gdy nie ma tego milczenia, bo to było dziecinne.
A nie jest przypadkiem tak, że lepiej się czujesz, bo wiesz że od odnowienia kontaktu już tylko mały kroczek do seksu i powrotu do tego dziwnego czegoś, co było?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:59   #3881
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja powiedziałam, że możemy obcować, ok, ale szkoda, że nie jestem już najważniejszą kobietą (przyjaźń była ładna), więc nie o wszystkim będziemy mogli gadać. Ale lepiej się czuję, gdy nie ma tego milczenia, bo to było dziecinne.
Szkoda właśnie jak ludzie w jednej chwili są najlepszymi przyjaciółmi a po chwili są zupełnie obcy dla siebie.
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 09:00   #3882
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Jej, normalnie żałuje ze sie nie zgodziła wtedy tylko tak dramatyzowałam... to dopiero głupie, jak on umie manipulowac odczuciami, zostawiał mnie i wracał kiedy chcial, wiecznie nie byl pewny... a teraz tak tym kieruje ze zaluje ze sie nie przyjaznimy gdy on ma inna kobietę, masakra
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:00   #3883
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
Chciałam to milczenie przerwac choc było z mojej inicjatywy, wtedy czulam ze nie dam rady sie kolegowac, teraz chyba moglabym no ale mnie olał... i dlatego smutno, musi myslec o mnie jak najgorzej...
Czemu sądzisz, że myśli o tobie jak najgorzej? O_o
Ja będę mogła się kolegować, ale o wspólnych imprezach nie ma mowy, bo nawet jeśli nie taka tradycyjna, to koleżeńska zazdrość zostanie, gdy będę widziała, że w kimś obcuje bliżej niż ze mną, że to nie ja jestem na pierwszym miejscu. Ech, te baby...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:01   #3884
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość
Szkoda właśnie jak ludzie w jednej chwili są najlepszymi przyjaciółmi a po chwili są zupełnie obcy dla siebie.
Jeśli to jest przyjaźń połączona z miłością i miłość się u jednej ze stron wypala, to przecież nie ma innej opcji, niż odcięcie się...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:02   #3885
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A nie jest przypadkiem tak, że lepiej się czujesz, bo wiesz że od odnowienia kontaktu już tylko mały kroczek do seksu i powrotu do tego dziwnego czegoś, co było?
Chciałam odnowić kontakt, nie seks szczerze? potrafię wyłączyć podniecenie, nie raz tak robiłam.

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość
Szkoda właśnie jak ludzie w jednej chwili są najlepszymi przyjaciółmi a po chwili są zupełnie obcy dla siebie.
Tak, to jest najgorsze. Z moją pierwszą prawdziwą miłością też tak wyszło, gdy mnie zdradziła
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:02   #3886
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale Ty nie chciałaś przyjaźni!


A nie jest przypadkiem tak, że lepiej się czujesz, bo wiesz że od odnowienia kontaktu już tylko mały kroczek do seksu i powrotu do tego dziwnego czegoś, co było?
Ale chcę teraz
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:04   #3887
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
to dopiero głupie, jak on umie manipulowac odczuciami
Lepiej popatrz jak Ty sama sobą manipulujesz...


Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
Ale chcę teraz
Nie wierzę. Nie byłabyś w stanie się z nim po prostu kolegować.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------


Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Chciałam odnowić kontakt, nie seks szczerze? potrafię wyłączyć podniecenie, nie raz tak robiłam.
Topsz, udam że nie widziałam wsiech Twoich postów o nim i Ci grzecznie przytaknę
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:05   #3888
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Topsz, udam że nie widziałam wsiech Twoich postów o nim i Ci grzecznie przytaknę
Których?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:06   #3889
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Czemu sądzisz, że myśli o tobie jak najgorzej? O_o
Ja będę mogła się kolegować, ale o wspólnych imprezach nie ma mowy, bo nawet jeśli nie taka tradycyjna, to koleżeńska zazdrość zostanie, gdy będę widziała, że w kimś obcuje bliżej niż ze mną, że to nie ja jestem na pierwszym miejscu. Ech, te baby...
Ciągłe zmiany decyzji, podpuszczanie, zaczepianie, tak sie nie zachowuje dorosła kobieta, raz chce przyjazni raz nie chce chwyta sie idiotycznych słow, zlosci, przeprasza, miesza, masakra....
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 09:06   #3890
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Których?
No to już chyba wiesz co pisałaś? Czy nie pamiętasz, bo pijana byłaś?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:09   #3891
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
Ciągłe zmiany decyzji, podpuszczanie, zaczepianie, tak sie nie zachowuje dorosła kobieta, raz chce przyjazni raz nie chce chwyta sie idiotycznych słow, zlosci, przeprasza, miesza, masakra....
Ale czekaj, to do mnie? Nigdy nie mówiłam ,że jestem "dorosła" i zrównoważona.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No to już chyba wiesz co pisałaś? Czy nie pamiętasz, bo pijana byłaś?
Ale masz na myśli, że nie chcę z nim seksu, czy co?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:12   #3892
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Lepiej popatrz jak Ty sama sobą manipulujesz...



Nie wierzę. Nie byłabyś w stanie się z nim po prostu kolegować.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------



Topsz, udam że nie widziałam wsiech Twoich postów o nim i Ci grzecznie przytaknę

byłabym... ale za późno i przykro mi ze nic nie znaczyłam tak naprawdę

a ja sama to jedna wielka plątanina....

co on o mnie musi myślec, masakra jakaś.... skoro nie zasługuje na jedno slowo chocby sorrry nieaktualne

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ale czekaj, to do mnie? Nigdy nie mówiłam ,że jestem "dorosła" i zrównoważona.



Ale masz na myśli, że nie chcę z nim seksu, czy co?
TO było o mnie, pytałaś dlaczego źlle o mnie myśli, odpowiedziałam, tak sie zachowywałam

Edytowane przez hittherock
Czas edycji: 2013-05-05 o 09:11
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:27   #3893
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ale masz na myśli, że nie chcę z nim seksu, czy co?
Po prostu nie wierzę, że będziesz mogła się z nim tak po prostu bezosobowo kolegować. Uważam, że kontakt z nim prędzej czy później zacznie Ci szarpać trzewia...za długo byłaś z nim w cholera wie czym, żeby tak po prostu przejść nad tym do porządku dziennego i się miło i bezpłciowo kontaktować. Zwłaszcza że już poleciały jednoznaczne teksty.

Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
byłabym... ale za późno i przykro mi ze nic nie znaczyłam tak naprawdę
Znaczyłaś. Lubił Cię i lubił z Tobą sypiać.

Co się takiego w Tobie zmieniło, że twierdzisz że byłabyś w stanie się z nim kolegować? Już Cię nie pociąga?

Cytat:
Napisane przez hittherock Pokaż wiadomość
co on o mnie musi myślec, masakra jakaś.... skoro nie zasługuje na jedno slowo chocby sorrry nieaktualne
Pewnie myśli że się uchlałaś i włączyło się pijackie wypisywanie. Wykorzysta to jak nie będzie miał co robić.

Daj spokój no.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:29   #3894
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Ile trzeba mieć siły w sobie by nie pisac do ex !!!
Mi się to udaje. Nie rozstaliśmy sie w kłótni i pewnie gdyby nie jeden fakt to teraz bylibyśmy najszczęśliwszą parą na świecie no ale .....
Oboje chcemy i mamy chęć się widywać ale po co odgrzewać coś co i tak nie ma przyszłości. Lepiej isc dalej.
acideve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:39   #3895
hittherock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Po prostu nie wierzę, że będziesz mogła się z nim tak po prostu bezosobowo kolegować. Uważam, że kontakt z nim prędzej czy później zacznie Ci szarpać trzewia...za długo byłaś z nim w cholera wie czym, żeby tak po prostu przejść nad tym do porządku dziennego i się miło i bezpłciowo kontaktować. Zwłaszcza że już poleciały jednoznaczne teksty.


Znaczyłaś. Lubił Cię i lubił z Tobą sypiać.

Co się takiego w Tobie zmieniło, że twierdzisz że byłabyś w stanie się z nim kolegować? Już Cię nie pociąga?


Pewnie myśli że się uchlałaś i włączyło się pijackie wypisywanie. Wykorzysta to jak nie będzie miał co robić.

Daj spokój no.
Zmieniło się to, że jest z inną, no w takie układy się nie pakuję, nie pociąga bo wiem, że moczy gdzie indziej, dosadnie mówiąc a fakt, ze mnie nie lubi juzi nie chce miec nic wspólnego jest średnio miły szczególnie ze mam poczucie winy, ze ja narozrabiałam bardziej niz on nawet...

... pewnie mysli ze znow udaje ze sie chce przyjaznic a bede wracac do przeszlosci o... i nie udowodnie mu ze jest inaczej bo za duzo sie wydarzyo i za duzo słow padło... z mojej strony głównie, to ja bylam ta ktora szalala, emocjonalnie podchodzila do wszystkiego, czepiala sie najzwyklejszych slow jak deski ratunku a on sie musial tłumaczyc, on byl spokojny jak skała zawsze.. jezuuu co ja robie, zrobiłam wczoraj.. naprawde chcialam zalagodzic... bo mnie to uwierało... a teraz czuje sie jak smiec
hittherock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:46   #3896
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Po prostu nie wierzę, że będziesz mogła się z nim tak po prostu bezosobowo kolegować. Uważam, że kontakt z nim prędzej czy później zacznie Ci szarpać trzewia...za długo byłaś z nim w cholera wie czym, żeby tak po prostu przejść nad tym do porządku dziennego i się miło i bezpłciowo kontaktować. Zwłaszcza że już poleciały jednoznaczne teksty.
.
Właśnie pisałam, że o wspólnych imprezach nie może byc mowy, więc zgadzam się z tobą.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:54   #3897
Foxy89
Rozeznanie
 
Avatar Foxy89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 652
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Dziewczyny, można się przyłączyć?

Chyba dorastam do rozstania. Jesteśmy, a może byliśmy, razem 5 lat, chociaż z kilkumiesięczną przerwą. Myślałam, że rozłąka coś da, ale niestety,wciąż mnie okłamuje i rani do granic możliwości. Mieliśmy razem zamieszkać w ciągu kilku miesięcy a ja właśnie podejmuję decyzję o rozstaniu. Tylko dlaczego to tak boli? Jeszcze wczoraj byłam pewna swojej decyzji,a dziś mam wątpliwości i standardowo bronię go przed samą sobą:/
__________________
Never never never give up !
Winston Churchill
Foxy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:57   #3898
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

kaguya, a taki kontakt tylko wirtualny nie zrobi krzywdy Twoim neuronom i trzewiom?

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Foxy89 Pokaż wiadomość
Tylko dlaczego to tak boli?
Boli wizja pożegnania się z tymi latami, zakończenia pewnego etapu...boli że się nie zmienił...boli strach przed nowym, strach przed samotnością...wszystko boli ogólnie rzecz biorąc. Ale to dobra decyzja, dla kłamstw i krzywd nie powinno być w związku miejsca.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 10:05   #3899
Foxy89
Rozeznanie
 
Avatar Foxy89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 652
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
kaguya, a taki kontakt tylko wirtualny nie zrobi krzywdy Twoim neuronom i trzewiom?

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------


Boli wizja pożegnania się z tymi latami, zakończenia pewnego etapu...boli że się nie zmienił...boli strach przed nowym, strach przed samotnością...wszystko boli ogólnie rzecz biorąc. Ale to dobra decyzja, dla kłamstw i krzywd nie powinno być w związku miejsca.


Bardzo trafna Twoja diagnoza... Przez te wszystkie lata chyba nabawiłam się myśli, że i tak wszyscy faceci są tacy sami i nie można im ufać
__________________
Never never never give up !
Winston Churchill
Foxy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 10:09   #3900
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
kaguya, a taki kontakt tylko wirtualny nie zrobi krzywdy Twoim neuronom i trzewiom?[COLOR="Silver"]
:
Wirtualny akurat wcale. Na razie lepiej, żebym go nie widziała.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.