Gra o tron - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 15:10   #1081
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez torunska_ksiezniczka Pokaż wiadomość
o prostytutce ale też chyba o tym służącym Tyriona co sobie używał w burdelu i co wyjawił, przynajmniej ja tak zrozumiałam

TEGO nie było za to kolejny sadysta obok Joffrey'a, tym bardziej torturujący Theona,

ale spoiler nieeeeeeeeeeeeee, a ja jeszcze tańca nie przeczytałam a buuu
To nie był służący tylko Podric Payne- jego giermek.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Tici Pokaż wiadomość
Nie wiem, w sumie Dany to babka najbardziej nieprzewidywalna. Ona jedna pragnie spokoju na świecie ale jest mądrzejsza niż Starkowie. Chociaż kto wie - Starkowie potrafia zabijać dla zasady (jak senior Stark ściął tego chłopaka w pierwszym odcinku) a dany za to, co nie przejdzie się po pustyni, to zostawia za sobą spalone miasta.
Tylko od dwóch odcinków jej praktycznie nie ma.

Wyrzuca Joraha pomimo tego, że kilka razy ocalił jej życie. Pieprzy się z Daario który jest mordercą nie mniejszym od Drogo.
Stark ściął go bo był dezerterem z Nocnej Straży. To był jego obowiązek. Jeżeli on by tego nie zrobił, zrobiła by to nocna straż.


---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Właśnie tak coś podczytuję i słyszę, że Dany już pokazała szczyt swoich możliwości i nic ciekawego już się nie stanie. Niby trochę szkoda, ale jakoś ona mi tam nie pasuje na królową kontynentu, którego na oczy nie widziała.

Ja zawsze mam pompę z niej gdy mówi. jESTEM DEAnERYS TYRGERYAN MATKA SMOKÓW bla bla bla a jakiś czas później pieprzy się ze zwykłym mordercą
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:24   #1082
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość
Pieprzy się z Daario który jest mordercą nie mniejszym od Drogo.




Ja zawsze mam pompę z niej gdy mówi. jESTEM DEAnERYS TYRGERYAN MATKA SMOKÓW bla bla bla a jakiś czas później pieprzy się ze zwykłym mordercą
Przepraszam ale co to ma do siebie?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:34   #1083
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Przepraszam ale co to ma do siebie?
To, że nie dorasta Jonowi Snow albo Nedowi czy Arya-i ( nie wiem jak napisać jej imię) do pięt.
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:39   #1084
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Gra o tron

Ja pytam o część z seksem. Że niby o czym ma to według ciebie świadczyć?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:42   #1085
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Ja pytam o część z seksem. Że niby o czym ma to według ciebie świadczyć?
O jej hipokryzji, niedojrzałości- mam na myśli wszystkie jej uczynki łącznie z tym.
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:44   #1086
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Gra o tron

Ok, więc wyjaśnij jak seks z takim mężczyzną świadczy o hipokryzji i niedojrzałości.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:49   #1087
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Ok, więc wyjaśnij jak seks z takim mężczyzną świadczy o hipokryzji i niedojrzałości.

Nie zamierzam ci nic tłumaczyć.
Sama się domyśl
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 15:49   #1088
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Gra o tron

O tak, jestem wielka Dany, urodzona w sztormie, mam metr dziesięć wzrostu i zgrywam twardziela. Podobało mi się jak ją gościu ten bogaty podsumował wtedy. 'czy ktos w ogole wie, ze ty istniejesz?'

Ale to nie jest chyba ta książka, żeby w niej szukać bohaterów tylko dobrych albo tylko złych. Każdy ma swoje racje i chyba wolę takich pół na pół niż jak ktoś jeździ na jednorożcu plującym tęczą pokoju a przed nim bieży baranek a nad nim lata motylek.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:54   #1089
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość
Nie zamierzam ci nic tłumaczyć.
Sama się domyśl
Zwyczajnie nie możesz tego uzasadnić
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:57   #1090
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
O tak, jestem wielka Dany, urodzona w sztormie, mam metr dziesięć wzrostu i zgrywam twardziela. Podobało mi się jak ją gościu ten bogaty podsumował wtedy. 'czy ktos w ogole wie, ze ty istniejesz?'

Ale to nie jest chyba ta książka, żeby w niej szukać bohaterów tylko dobrych albo tylko złych. Każdy ma swoje racje i chyba wolę takich pół na pół niż jak ktoś jeździ na jednorożcu plującym tęczą pokoju a przed nim bieży baranek a nad nim lata motylek.
Ja mierzę ich swoją miarą. W sensie: Jakbym się czuł na miejscu tej osoby robiąc to co ona (wyrzuty sumienia itp.). I np. nie czułbym się źle będąc na miejscu Jona Snow-a, Neda Stark-a, Cebulowego Rycerza. Za to czułbym się źle na miejscu Robba (łamanie przysięgi) czy Dany ( różne głupie zachowania).

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Zwyczajnie nie możesz tego uzasadnić
Po prostu takie proste rzeczy mógłbym tłumaczyć 10- latkowi.
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 16:07   #1091
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Gra o tron

O rly? Więc wyobraź sobie, że mentalnie mam 10 lat i proszę bardzo, jedziesz.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 17:25   #1092
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 717
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość

Ja zawsze mam pompę z niej gdy mówi. jESTEM DEAnERYS TYRGERYAN MATKA SMOKÓW bla bla bla a jakiś czas później pieprzy się ze zwykłym mordercą
Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość
O jej hipokryzji, niedojrzałości- mam na myśli wszystkie jej uczynki łącznie z tym.
Wcale to nie musi być świadczyc o hipokryzji, skoro jest właśnie taką 'szychą' to może robić co chce i brać co chce

Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość

Po prostu takie proste rzeczy mógłbym tłumaczyć 10- latkowi.
Oj kolego, ktoś się z Tobą nie zgadza, to wypadałoby się ustosunkować, a nie chowac za takimi tekstami


Kurczę, a ja nie moge uwierzyć, że między sezonami sa tak długie przerwy. To zrozumiałe, oczywiście, ale nie wytrzymam tak długo!! Pewnie po 3cim sezonie przeczytam wszystkie pozostałe książki Przynajmniej będę mogła czytać te wszystkie spoilery

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2013-05-07 o 17:26
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 17:37   #1093
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Ja pytam o część z seksem. Że niby o czym ma to według ciebie świadczyć?
Że jest głupia i się puszcza z brzydalami
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:19   #1094
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
"Ciężko powiedzieć, które z całej czwórki wyjdzie na tym układzie najgorzej. Zapewne będzie to Sansa. Chociaż Loras z pewnością pozna głębię niespotykanego cierpienia. "
Jezu, w takim razie przepraszam nie wiem, dlaczego ja tam zrozumiałam, że on powiedział o sobie w takim razie cofam wszystko
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:59   #1095
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Wcale to nie musi być świadczyc o hipokryzji, skoro jest właśnie taką 'szychą' to może robić co chce i brać co chce



Oj kolego, ktoś się z Tobą nie zgadza, to wypadałoby się ustosunkować, a nie chowac za takimi tekstami


Kurczę, a ja nie moge uwierzyć, że między sezonami sa tak długie przerwy. To zrozumiałe, oczywiście, ale nie wytrzymam tak długo!! Pewnie po 3cim sezonie przeczytam wszystkie pozostałe książki Przynajmniej będę mogła czytać te wszystkie spoilery
Nieskalani jako lekka piechota nie wytrzymają natarcia ciężkiej konnicy. Więc z jej teraźniejszymi siłami nie ma szans na wygraną. Musiała by zdobyć Dothraków a można się spodziewać reakcji lordów gdy wyląduje z dzikusami w Westeros.

Tak, ale to wpływa na jej reputację. I z pewnością nie na plus. W jaki sposób mogłaby być pokochana przez Westerosian jeżeli w skład jej dworu i kochankami będą bez honorowi mordercy ? Gdyby Lannisterowie zaoferowali temu jegomościowi okrągłą sumkę, nie zawahałby się. A ona o tym dobrze wiedziała. Jeżeli się nie zmieni będzie gorszym władcą od Roberta ( broń boże). Bo Robert walczył ponieważ musiał. A ona chcę przejąć tron bo jej się "należy". Nie obchodzi ją czy król który teraz go posiada jest dobrym królem ilu ludzi zginie. Jest małą kapryśną dziewczyną. Dla większości będzie "dupodajką". Przy odrobinie szczęścia zepchną ją do morza.(dzikus-Khal Drogo, jej późniejszy mąż również).

Sprawa ma się inaczej z Aegonem który traktuje Żelazny Tron jako swój obowiązek, który ciężko spoczywa na jego barkach. Nie jako przywilej urodzenia.


Irytuje mnie do tego stopnia, że chcę jej śmierci

Wygnała ser. Joraha pomimo tego, że tyle razy uratował jej życie i oddałby je dla niej.
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"

Edytowane przez MasterOfPupets
Czas edycji: 2013-05-07 o 19:07
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:05   #1096
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Gra o tron

Ciekawa jestem czy ona w ogóle potrafi wymienić królestwa Westeros, wie co to ściana i zna jakieś nazwiska poza Lannister. Może gdzieś dalej w książkach coś o tym jest ale ja nie doszłam tam.
Z jakiegoś powodu jej rodzinę wybito, jak rozumiem lata rozmnażania się miedzy sobą zrobiły swoje i nie byli zbyt dobrymi władcami.
Do tego ta ilosc artow z nia na dA ostatnio mnie dobija XD Ona sie jakby wylansowala na sexy facecie, smokach i wygladzie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:38   #1097
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy ona w ogóle potrafi wymienić królestwa Westeros, wie co to ściana i zna jakieś nazwiska poza Lannister. Może gdzieś dalej w książkach coś o tym jest ale ja nie doszłam tam.
Z jakiegoś powodu jej rodzinę wybito, jak rozumiem lata rozmnażania się miedzy sobą zrobiły swoje i nie byli zbyt dobrymi władcami.
You know nothing, candycotton
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:03   #1098
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość
Nieskalani jako lekka piechota nie wytrzymają natarcia ciężkiej konnicy. Więc z jej teraźniejszymi siłami nie ma szans na wygraną. Musiała by zdobyć Dothraków a można się spodziewać reakcji lordów gdy wyląduje z dzikusami w Westeros.

Tak, ale to wpływa na jej reputację. I z pewnością nie na plus. W jaki sposób mogłaby być pokochana przez Westerosian jeżeli w skład jej dworu i kochankami będą bez honorowi mordercy ? Gdyby Lannisterowie zaoferowali temu jegomościowi okrągłą sumkę, nie zawahałby się. A ona o tym dobrze wiedziała. Jeżeli się nie zmieni będzie gorszym władcą od Roberta ( broń boże). Bo Robert walczył ponieważ musiał. A ona chcę przejąć tron bo jej się "należy". Nie obchodzi ją czy król który teraz go posiada jest dobrym królem ilu ludzi zginie. Jest małą kapryśną dziewczyną. Dla większości będzie "dupodajką". Przy odrobinie szczęścia zepchną ją do morza.(dzikus-Khal Drogo, jej późniejszy mąż również).

Sprawa ma się inaczej z Aegonem który traktuje Żelazny Tron jako swój obowiązek, który ciężko spoczywa na jego barkach. Nie jako przywilej urodzenia.


Irytuje mnie do tego stopnia, że chcę jej śmierci

Wygnała ser. Joraha pomimo tego, że tyle razy uratował jej życie i oddałby je dla niej.
Bawisz mnie Dziękuję ci za to.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:45   #1099
torunska_ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar torunska_ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Narnia
Wiadomości: 648
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość
To nie był służący tylko Podric Payne- jego giermek.
giermek = służący, o niego mi chodziło
torunska_ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 09:34   #1100
Tici
Raczkowanie
 
Avatar Tici
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 462
Dot.: Gra o tron

No wiecie co, tak brzydko mówić i Calisi
A co do jej armii. To może kłopot będzie z mroźnym klimatem ale w sumie nikt nie karze jej zajmować zimnej północy. Przeciez w stolicy jest całkiem ciepło. Jeżeli chodzi o uzbrojenie, to trzeba pamietać ze to są prawie super żołnierze. Nie zapijaczone, tępe osiłki a giętcy i zdyscyplinowani zabijacy, którzy ze swoimi włóczniami mogli by dać sobie radę z konnymi. A zresztą spłoszeniem koni zajmą się smoki.:P
Tici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:40   #1101
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Tici Pokaż wiadomość
No wiecie co, tak brzydko mówić i Calisi
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:27   #1102
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Gra o tron

No ja nie moge , gdzie nie wejde to sie czepiaja pisowni. Wiesz , ze chodzi o Khaleesi , to albo w jakis normalny sposob zwraca sie uwage albo nic nie mowi. W ksiaze Martina jest mnostwo slowotworstwa nie zwiazanego z jezykiem slowianskim, a jezeli ktos nie czytal tylko oglada serial z lektorem to ciezko jest wymagac by znal kazda nazwe. Szczegolnie , ze moze nie siedzi dzien i noc na forum czekajac na twoj komentarz a pozniej kaligrafuje go do swojego pamietnika .
Ale mam dzisiaj bojowy humor Ale to dlatego, ze jedna dziewczyna zrobila wielkie halo , ze pisze sie Cristina a nie Christina. Ludzie juz lepiej zwracac uwage forumowicza , ze pisze sie w ogole zamiast wogle , czy skad zamiast z kad , a nie robic wieelkie halo z nazw wlasnych , chociaz to ja teraz robie wielkie halo
Nastepny razem przesledze historie wiadomosci czepiajacego sie w nieladny sposob i wypisze wszystkie bledy , ortograficzne i gramatyczne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:33   #1103
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Odp: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
No ja nie moge , gdzie nie wejde to sie czepiaja pisowni. Wiesz , ze chodzi o Khaleesi , to albo w jakis normalny sposob zwraca sie uwage albo nic nie mowi. W ksiaze Martina jest mnostwo slowotworstwa nie zwiazanego z jezykiem slowianskim, a jezeli ktos nie czytal tylko oglada serial z lektorem to ciezko jest wymagac by znal kazda nazwe. Szczegolnie , ze moze nie siedzi dzien i noc na forum czekajac na twoj komentarz a pozniej kaligrafuje go do swojego pamietnika .
Ale mam dzisiaj bojowy humor Ale to dlatego, ze jedna dziewczyna zrobila wielkie halo , ze pisze sie Cristina a nie Christina. Ludzie juz lepiej zwracac uwage forumowicza , ze pisze sie w ogole zamiast wogle , czy skad zamiast z kad , a nie robic wieelkie halo z nazw wlasnych , chociaz to ja teraz robie wielkie halo
Nastepny razem przesledze historie wiadomosci czepiajacego sie w nieladny sposob i wypisze wszystkie bledy , ortograficzne i gramatyczne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a kij tam z Calisi, zwał jak zwał, ale 'karze' to już gorsza sprawa XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:48   #1104
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
a kij tam z Calisi, zwał jak zwał, ale 'karze' to już gorsza sprawa XD
Zwrocic uwage na"calisi " gdzie Martin sobie wymyslil ta nazwe, ale nie zwrocic uwagi na polska pisownie
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 12:08   #1105
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Odp: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
No ja nie moge , gdzie nie wejde to sie czepiaja pisowni. Wiesz , ze chodzi o Khaleesi , to albo w jakis normalny sposob zwraca sie uwage albo nic nie mowi. W ksiaze Martina jest mnostwo slowotworstwa nie zwiazanego z jezykiem slowianskim, a jezeli ktos nie czytal tylko oglada serial z lektorem to ciezko jest wymagac by znal kazda nazwe. Szczegolnie , ze moze nie siedzi dzien i noc na forum czekajac na twoj komentarz a pozniej kaligrafuje go do swojego pamietnika .
Ale mam dzisiaj bojowy humor Ale to dlatego, ze jedna dziewczyna zrobila wielkie halo , ze pisze sie Cristina a nie Christina. Ludzie juz lepiej zwracac uwage forumowicza , ze pisze sie w ogole zamiast wogle , czy skad zamiast z kad , a nie robic wieelkie halo z nazw wlasnych , chociaz to ja teraz robie wielkie halo
Nastepny razem przesledze historie wiadomosci czepiajacego sie w nieladny sposob i wypisze wszystkie bledy , ortograficzne i gramatyczne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie, z szacunku do autora poszukałabym sobie, jak się to zapisuje
I nie rób wielkiego halo, bo oburzyłaś się o nic; po prostu forma "Calisi" mnie rozbawiła, bo takiej wersji jeszcze nie słyszałam
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 12:41   #1106
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Gra o tron

Ja tam zawsze mówię Żofrej XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 15:18   #1107
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Odp: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Nie, z szacunku do autora poszukałabym sobie, jak się to zapisuje
I nie rób wielkiego halo, bo oburzyłaś się o nic; po prostu forma "Calisi" mnie rozbawiła, bo takiej wersji jeszcze nie słyszałam
Mnie też to rozbawiło, potraktowałam to jako celowy zabieg, tak jak np. pisze się czasem Majkel Dżekson [jestem tak prosta, że mnie to śmieszy].
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 19:34   #1108
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Odp: Gra o tron

Loras Tajler Robert Baratijon
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 19:56   #1109
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Odp: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez MasterOfPupets Pokaż wiadomość
Loras Tajler
Brat Stevena?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 20:49   #1110
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Odp: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Brat Stevena?
Nie, Łilasa Tajlera i Margarery Tajler
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 14:32:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.