WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-05, 20:16   #1201
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40655139]A może mi ktoś jeszcze podpowie jak ze Starego Miasta dostać się komunikacją miejską na Dworzec Centralny (lub okolice)? Najlepiej jakoś bez przesiadek? Szukam na ZTM i mi 'wyskakuje' tramwaj 23 i 33 ale w rozpisce trasy nie widzę stosownych przystanków [/QUOTE]
Sprawdz na jakdojade.pl

BTW, co do ryb, to nie wiem, ale nigdzie nie mogę dostać owoców morza (gł. małże mnie interesują), ani w Tesco, Almie, PiP, żadnym Leclerku czy innym Realu
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 20:33   #1202
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Znacie jakąś fajną restauracje, gdzie można pójść z babcią na jakieś dobre ciacho?
Stary dom na Puławskiej ma rewelacyjne ciacha , jeszcze slodko słono niedaleko placu konstytucji.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w waszych sklepach wybór ryb jest tak ubogi ja u mnie? Zawsze standardowo łosoś (na wszelkie sposoby: surowy, wędzony), makrela, śledzie, a poza tym syfiaste pangi, tilapie i miruny. Jak jest dorsz, to jest święto. Wobec takiego wyboru zazwyczaj biorę łososia, ale już mi się znudził. Jest jakaś sieć supermarketów z większym wyborem zdrowych ryb? Nastawiam się, że może będę musiała przejechać całe miasto. Trudno

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------


uważaj na przerzutki w maximach. Miałam już właśnie maxima kupić, ale doczytałam, że stosują w nich bardzo słabe biegi. Łańcuch może często spadać.
Jeżeli chodzi o ryby i owoce morze to kupowalam kiedyś w Makro i Leclercu , probowalas tam?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 20:47   #1203
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Wielka, olbrzymia prooośba: pilnie szukam jakiegoś poleconego i godnego (mojego cennego czasu ) dermatologa ! Każda informacja będzie dla mnie bardzo cenna, oczywiście już z góry dziękuję
Jutro mam pierwszą wizytę u nowego, dam znać czy warto.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 20:55   #1204
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40655139]A może mi ktoś jeszcze podpowie jak ze Starego Miasta dostać się komunikacją miejską na Dworzec Centralny (lub okolice)? Najlepiej jakoś bez przesiadek? Szukam na ZTM i mi 'wyskakuje' tramwaj 23 i 33 ale w rozpisce trasy nie widzę stosownych przystanków [/QUOTE]

Ale skąd konkretnie chcesz jechać?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 21:10   #1205
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Odp: Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Znacie jakąś fajną restauracje, gdzie można pójść z babcią na jakieś dobre ciacho?
Kotłownia na Żoliborzu z tańszych a z droższych Różana na Mokotowie. Ich tort bezowo daktylowy... i wnętrze mają bardzo ładne
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 21:35   #1206
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40655139]A może mi ktoś jeszcze podpowie jak ze Starego Miasta dostać się komunikacją miejską na Dworzec Centralny (lub okolice)? Najlepiej jakoś bez przesiadek? Szukam na ZTM i mi 'wyskakuje' tramwaj 23 i 33 ale w rozpisce trasy nie widzę stosownych przystanków [/QUOTE]
z przystanku "Stare Miasto" (schodzisz po schodach przy Zamku Królewskim na ulicę i tam jest przystanek) autobusem 160. dojeżdża bezpośrednio pod Dworzec Centralny.

ewentualnie tramwajem 18 (z tego samego przystanku), ale on jedzie do Metra Centrum, a nie bezpośrednio pod Dworzec (stamtąd na dworzec trzeba się przejść 3-4 minuty)
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 22:03   #1207
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Czy byłyście kiedyś w sklepie Ziaji? Chcę kupić peeling AHA 25% i nie wiem, czy mi go bez problemu sprzedadzą.
Ja byłam na wileńskiej (kupowałam peeling nano ), ale pytałam o enzymatyczny dla profesjonalistów i ekspedientka powiedziała mi, że ten mogą kupować "normalni" ludzie, ale cena jest o 20-30% wyższa. z mocnymi specyfikami i takimi do samodzielnego rozrabiania już jest problem i trzeba być kosmetologiem/kosmetyczką/kimśtam:P

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40655139]A może mi ktoś jeszcze podpowie jak ze Starego Miasta dostać się komunikacją miejską na Dworzec Centralny (lub okolice)? Najlepiej jakoś bez przesiadek? Szukam na ZTM i mi 'wyskakuje' tramwaj 23 i 33 ale w rozpisce trasy nie widzę stosownych przystanków [/QUOTE]

jeszcze jest z okolicy (przystanek plac zamkowy) 175 bezpośrednio pod centralny
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 23:02   #1208
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Może nie restauracja, ale raczej kawiarnia: Cava na Nowym Świecie. Bezowy tort malinowy jest nie do pobicia
Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Stary dom na Puławskiej ma rewelacyjne ciacha , jeszcze slodko słono niedaleko placu konstytucji
Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Kotłownia na Żoliborzu z tańszych a z droższych Różana na Mokotowie. Ich tort bezowo daktylowy... i wnętrze mają bardzo ładne
Dzięki jakieś jeszcze propozycje?
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 06:52   #1209
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w waszych sklepach wybór ryb jest tak ubogi ja u mnie? Zawsze standardowo łosoś (na wszelkie sposoby: surowy, wędzony), makrela, śledzie, a poza tym syfiaste pangi, tilapie i miruny. Jak jest dorsz, to jest święto. Wobec takiego wyboru zazwyczaj biorę łososia, ale już mi się znudził. Jest jakaś sieć supermarketów z większym wyborem zdrowych ryb? Nastawiam się, że może będę musiała przejechać całe miasto. Trudno
Jeśli chodzi o supermarkety, to ja zawsze większy wybór widziałam w Carrefourze czy Auchan, chyba też w Leclercu. Jeśli masz własną działalność (lub znasz kogoś, kto ma ), to w Selgorsie i w Makro mają duże stosika rybne. W Lidlu wybór mały, ale za to sprzedają pstrągi (których nie wymieniłaś jako tych,które Ci się przejadły) w całości i często w filetach.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 14:23   #1210
Asiczkaa
Rozeznanie
 
Avatar Asiczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 979
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Sprawdz na jakdojade.pl

BTW, co do ryb, to nie wiem, ale nigdzie nie mogę dostać owoców morza (gł. małże mnie interesują), ani w Tesco, Almie, PiP, żadnym Leclerku czy innym Realu
Małże świeże często widuję w Piotrze i Pawle na Stawki. Głównie w piątki, pakowane próżniowo. Generalnie dostawy ryb i owoców morza mają w poniedziałki, środy i piątki. W Almie24 jest opcja (bodajże od czwartku do niedzieli) zamawiania "egzotycznych" okazów.

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w waszych sklepach wybór ryb jest tak ubogi ja u mnie? Zawsze standardowo łosoś (na wszelkie sposoby: surowy, wędzony), makrela, śledzie, a poza tym syfiaste pangi, tilapie i miruny. Jak jest dorsz, to jest święto. Wobec takiego wyboru zazwyczaj biorę łososia, ale już mi się znudził. Jest jakaś sieć supermarketów z większym wyborem zdrowych ryb? Nastawiam się, że może będę musiała przejechać całe miasto. Trudno [COLOR="Silver"]
Tak jak wyżej dość duży wybór ryb jest w Piotrze i Pawle i można tam też sobie zamawiać ryby na życzenie. Sama nie zamawiałam ale jakaś Pani przede mną jakiś czas temu zamawiała ryby i chyba krewetki. A oprócz standardu są takie ryby jak: dorsz (filety i polędwica), często też tuńczyk się znajdzie, sola, okoń nilowy, makrele i pstrągi surowe w całości. I jak już napisałam wyżej w Almie24 był spory wybór i można było zamawiać mniej znane u nas gatunki (zamawiałam ryby różne jakość była ok). Ale skoro mają taka możliwość przez net to pewnie stacjonarnie też da radę.
Asiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 16:19   #1211
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Asiczkaa Pokaż wiadomość
Małże świeże często widuję w Piotrze i Pawle na Stawki. Głównie w piątki, pakowane próżniowo. Generalnie dostawy ryb i owoców morza mają w poniedziałki, środy i piątki. W Almie24 jest opcja (bodajże od czwartku do niedzieli) zamawiania "egzotycznych" okazów.



Tak jak wyżej dość duży wybór ryb jest w Piotrze i Pawle i można tam też sobie zamawiać ryby na życzenie. Sama nie zamawiałam ale jakaś Pani przede mną jakiś czas temu zamawiała ryby i chyba krewetki. A oprócz standardu są takie ryby jak: dorsz (filety i polędwica), często też tuńczyk się znajdzie, sola, okoń nilowy, makrele i pstrągi surowe w całości. I jak już napisałam wyżej w Almie24 był spory wybór i można było zamawiać mniej znane u nas gatunki (zamawiałam ryby różne jakość była ok). Ale skoro mają taka możliwość przez net to pewnie stacjonarnie też da radę.
Aj, równo rok temu mieszkałam dikładnie vis-a-vie tego PiP na Stawki.
Teraz mieszkam na obrzeżach i już tam nie bywam, aleskoro mówisz, że bywają, to się kiedyś wybiore
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 20:31   #1212
Carpathia
Raczkowanie
 
Avatar Carpathia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Może to nie supermarkety ale polecam dwa świetnie zaopatrzone sklepy rybne. Jeden jest przy Puławskiej przed Metrem Wilanowska od strony centrum (obok Befsztyka) a drugi na ul. Wiktorskiej. Na Wiktorskiej zawsze można zastać świeże krewetki i inne kolorowe rybne pyszności których nawet nazw nie ogarniam
Carpathia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 20:58   #1213
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o supermarkety, to ja zawsze większy wybór widziałam w Carrefourze czy Auchan, chyba też w Leclercu. Jeśli masz własną działalność (lub znasz kogoś, kto ma ), to w Selgorsie i w Makro mają duże stosika rybne. W Lidlu wybór mały, ale za to sprzedają pstrągi (których nie wymieniłaś jako tych,które Ci się przejadły) w całości i często w filetach.
Dziękuję za podpowiedzi. W moim Carrefourze słabo z rybami, ale Auchana muszę sprawdzić. I Makro też, bo mam kartę Akurat pstrąga nie lubię, ale rzeczywiście tego nie napisałam. Jeszcze raz dziękuję

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiczkaa Pokaż wiadomość

Tak jak wyżej dość duży wybór ryb jest w Piotrze i Pawle i można tam też sobie zamawiać ryby na życzenie. Sama nie zamawiałam ale jakaś Pani przede mną jakiś czas temu zamawiała ryby i chyba krewetki. A oprócz standardu są takie ryby jak: dorsz (filety i polędwica), często też tuńczyk się znajdzie, sola, okoń nilowy, makrele i pstrągi surowe w całości. I jak już napisałam wyżej w Almie24 był spory wybór i można było zamawiać mniej znane u nas gatunki (zamawiałam ryby różne jakość była ok). Ale skoro mają taka możliwość przez net to pewnie stacjonarnie też da radę.
Dziękuję, cena w PiP pewnie zwali mnie z nóg, ale spróbuję
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 22:12   #1214
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Ja byłam na wileńskiej (kupowałam peeling nano ), ale pytałam o enzymatyczny dla profesjonalistów i ekspedientka powiedziała mi, że ten mogą kupować "normalni" ludzie, ale cena jest o 20-30% wyższa. z mocnymi specyfikami i takimi do samodzielnego rozrabiania już jest problem i trzeba być kosmetologiem/kosmetyczką/kimśtam:P
Dziękuję. A czy ekspedientka jakoś uzasadniła czemu nie można kupić kosmetyku mocniejszego? Orientuje się ktoś czy w sklepie, w którym towar jest wystawiony i jest to sprzedaż detaliczna można mi odmówić sprzedaży? Przecież przed ekspedientką w sklepie nie muszę się legitymować dyplomem bo niby jakim prawem. Na pewno jest to w jakiejś ustawie, ale może ktoś już obadał, bo jakoś nie mam weny teraz tego szukać.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 22:30   #1215
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Dziękuję. A czy ekspedientka jakoś uzasadniła czemu nie można kupić kosmetyku mocniejszego? Orientuje się ktoś czy w sklepie, w którym towar jest wystawiony i jest to sprzedaż detaliczna można mi odmówić sprzedaży? Przecież przed ekspedientką w sklepie nie muszę się legitymować dyplomem bo niby jakim prawem. Na pewno jest to w jakiejś ustawie, ale może ktoś już obadał, bo jakoś nie mam weny teraz tego szukać.
te kosmetyki są na półkach, ale bez cen. z rozmowy mojej raczej wnioskuję, że jak umiejętnie pogadasz z kobietą i przedstawisz, że wiesz co to za produkt i że krzywdy (raczej) sobie nie zrobisz to sprzeda, ale zniżki nie da. ja się nie orientuję dokładnie czy to, co Cię interesuje należy do tej grupy "wyższego ryzyka". najlepiej zadzwoń to będziesz wiedziała co i jak : http://www.ziaja-sklep-warszawa.pl/pds/28/
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 23:08   #1216
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Ja byłam na wileńskiej (kupowałam peeling nano ), ale pytałam o enzymatyczny dla profesjonalistów i ekspedientka powiedziała mi, że ten mogą kupować "normalni" ludzie, ale cena jest o 20-30% wyższa. z mocnymi specyfikami i takimi do samodzielnego rozrabiania już jest problem i trzeba być kosmetologiem/kosmetyczką/kimśtam:P
na wileńskiej tzn w centrum hand. warszawa wileńska ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 23:14   #1217
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
te kosmetyki są na półkach, ale bez cen. z rozmowy mojej raczej wnioskuję, że jak umiejętnie pogadasz z kobietą i przedstawisz, że wiesz co to za produkt i że krzywdy (raczej) sobie nie zrobisz to sprzeda, ale zniżki nie da. ja się nie orientuję dokładnie czy to, co Cię interesuje należy do tej grupy "wyższego ryzyka". najlepiej zadzwoń to będziesz wiedziała co i jak : http://www.ziaja-sklep-warszawa.pl/pds/28/
Dzięki za odpowiedź. Poszperałam w przepisach i wydaje mi się, że zarówno odmowa sprzedaży towaru wystawionego jak i konieczność przedstawiania "kompetencji" jest bezprawna. W każdym razie zajadę tam w tygodniu i najwyżej będę sie kłócić

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
na wileńskiej tzn w centrum hand. warszawa wileńska ?
Nie, trochę obok. W pasażu wileńskim
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:49   #1218
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
na wileńskiej tzn w centrum hand. warszawa wileńska ?
Nie.

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Poszperałam w przepisach i wydaje mi się, że zarówno odmowa sprzedaży towaru wystawionego jak i konieczność przedstawiania "kompetencji" jest bezprawna. W każdym razie zajadę tam w tygodniu i najwyżej będę sie kłócić

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------



Nie, trochę obok. W pasażu wileńskim
Powodzenia!

Właśnie tam (wejście do pasażu kilka metrów od hebe)
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 17:05   #1219
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez --olka-- Pokaż wiadomość
jutro mam pierwszą wizytę u nowego, dam znać czy warto.
I jak ?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 19:42   #1220
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Gdzie zrobię badania lekarskie do pracy? Najlepiej w okolicach centrum albo mokotowa
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:45   #1221
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

A nie dostałeś skierowania do konkretnej placówki współpracującego z zakladm pracy? Ja robiłam w medicover, jest na Mokotowie, chyba na Woloskiej.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk 2
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:50   #1222
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Jeszcze nie dostałam. Ale z tego co mi powiedziano, to mogę zrobić w dowolnym miejscu.
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:01   #1223
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Ja jak się zapisywalam na badania to chcieli skierowańie, bo musieli mi dobrac lekarzy, do których szlam (okulisty, laryngolog, itd.) na podstawie zaznaczonych na skierowanie czynników niebezpiecznych. U mnie ten problem był, ze miałam kilku lekarzy do obskoczenia i nie dało się szybko w jeden dzień wszystkich obskoczenia, w Piasecznie aby udało mi się na dwa dni po Godzińie rozłożyć. Jak zadzwońilam na infolinia Medicover to mi tm od razu dobrami lekarzy i placówkę tak, żeby to szybko w miare poszlo.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk 2
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:00   #1224
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
I jak ?
Eh. Niewiele doradzę. U mnie w sumie sytuacja jest oczywista, owa dermatolog także potwierdziła to, o czym wiedziałam od dawna (kuracja izotretinoiną). Tłumaczyć długo nie tłumaczyła, może dlatego, że widziała, że sama wszystko wiem. Na plus to, że dała mi e-maila i numer do siebie w razie wątpliwości (to raczej standard w takim leczeniu) i mam przyjść bezpłatnie po receptę, gdy podejmę decyzję.

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Gdzie zrobię badania lekarskie do pracy? Najlepiej w okolicach centrum albo mokotowa
Ja robiłam w Medicorze na Czerniakowskiej. Tylko dlatego, że dostałam skierowanie od pracodawcy. Dwa dni mi to zajęło, jednego dnia tylko krew i mocz, drugiego okulista i "zwykły". Badania jak badania, wiadomo, jak to wygląda.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 22:22   #1225
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Szukam antykwariusza, który zna się na rzeczy i wyceni mi moje ponad 100 letnie książki. Szczerze mówiąc niekoniecznie się orientuję, jak to przebiega i czy za samą wycenę się płaci, ale sprawa jest dosyć pilna, bo książki leżą u siostry, a w związku z wyprowadzką nie ma sensu ich tachać. Ew. jeśli będą oferować jakieś grosze to czy mogę zanieść takie książki do biblioteki? Znacie procedurę w takim przypadku? Do której warszawskiej biblioteki mogę się udać?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 06:20   #1226
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Jeszcze nie dostałam. Ale z tego co mi powiedziano, to mogę zrobić w dowolnym miejscu.
roiłam w Gadmedzie na Świętokrzyskiej, szybko sprawnie i bezproblemowo

Olka, gdzie byłaś u dermatologa?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 07:59   #1227
kzu
Raczkowanie
 
Avatar kzu
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 48
WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Gdzie mogę wejść na dach wysokiego budynku (i nie pkin) bez uprawnień do prac na wysokościach i nie płacąc 1000 zł?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 09:08   #1228
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

możesz spróbować w budynku TPSA przy rondzie ONZ, na ul. Twardej. Pewnie asystowałby Ci ochroniarz, jeśli udałoby Ci się dostać.. Trzeba spytać się w Recepcji..
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 10:31   #1229
aisha_
Raczkowanie
 
Avatar aisha_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 221
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Dzięki jakieś jeszcze propozycje?
Kwiatkarnia na Zakopiańskiej, na Saskiej Kępie
aisha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:13   #1230
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez kobieta_wamp Pokaż wiadomość
Dzięki jakieś jeszcze propozycje?
Jest bardzo duzo fajnych miejsc , polecam blog restauratica . Juz niestety troche taka reklama na tym blogu i nic wiecej, ale mimo wszystko duzo ciekawych miejsc odkryla autorka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 18:05:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.