Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 14:22   #1
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254

Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)


Witam serdecznie wszystkie dziewczyny
Swój ślub planujemy na czerwiec 2014 i po obejrzeniu kilku sal stwierdziliśmy jednoznacznie, że nie dla nas są typowe sale, dlatego też zdecydowaliśmy się na salę będącą swego czasu wiejską stodołą i całe przyjęcie chcemy oprzeć na motywie wiejskim podglądając trochę śluby amerykańskie. Czy jest tu może kto, kto ma podobne plany? Skromnie i z pewną dozą nieśmiałości szukam dziewczyn, z którymi będę mogła wymienić się pomysłami, inspiracjami, sposobami i miejscami, gdzie można niektóre rzeczy wykonać Czy któraś z was planuje takie wesele?

Wrzucę kilka zdjęć obrazujących naszą wizję


Acha oczywiście przeszukałam forum i nic nie znalazłam, mam nadzieję, że nie przeoczyłam identycznego wątku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 68.jpg (93,7 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (47,7 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (60,8 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chantalandrea096.jpg (67,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 482373_10151607459231579_1546304421_n.jpg (56,0 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rustic-wedding-.jpg (124,8 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mjw22-thumb-800x382-3287.jpg (42,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9747web.jpg (45,5 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rustic-wedding-cake-table.jpg (115,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (62,2 KB, 127 załadowań)
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:42   #2
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Ja coprawda już dawno po ślubie, ale chętnie wkleję kilka pomysłów
Czerwiec-sierpień to idealne miesiące na taki rustykalny klimat

Oświetlenie :
lights2.jpg lights11.jpg lights4.jpg lights6.jpg lights7.jpg lights10.jpg

Do dekoracji rustykalnych idealne są hortensje, kłosy i 'polne kwiaty'. Polecam też trawę lub mech. Może znajdziesz coś na Blogu

aaa pięknie tez wyglądają bukiety z trawułki :
11.jpg birds_of_a_feather_jessica_joe2011001.jpg White-Astilbe-Bouquets.jpg 4fe015942d5cd.jpg
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:30   #3
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

takaya bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! Bardzo mi się podoba właśnie takie oświetlenie, a tata mojego narzeczonego jest elektrykiem, więc już zaczynamy tworzyć lampki do podwieszenia na drewnianych belkach super są też kwiatki w słoikach, które widzę na Twoim blogu (Twój prawda?) i na pewno też będziemy takie robić chętnie pooglądam wszystko co tam masz, bo siedzę teraz po uszy w temacie
i bardzo podobają mi się białe krzesła, których niestety nie ma na naszej sali. Już myśleliśmy, żeby przeforsować pomysł u właścicieli, ale narazie się wstydzimy hehe

Tak myślałam, że będzie ciężko mi znaleźć entuzjastki tego stylu, bo chyba nie jest jeszcze popularny w Polsce.. a Ty Takaya swój ślub miała w takim wiejskim stylu?

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

ach i bardzo mi się podoba trawułka! nie widziałam wcześniej takich bukietów, a ja sama myślałam o jakiejś mieszance z peoniami
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:12   #4
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Ten styl mi się bardzo podoba

Planuję ślub na ten rok i odrobinkę się tym stylem inspiruję. Odrobinkę, bo nie wiem co z tego wyjdzie. Ale będzie dużo światełek, lampionów ze świeczkami itp

Inspiracje takie luźne Bardziej kolorami czy pomysłami na wykorzystanie lampionów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1bąbelkowy mix.psd.jpg (148,2 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1lightsdark.psd.psd.jpg (179,5 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1orange&coral.jpg (129,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweetsm.jpg (178,0 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez AnonimowaMoni
Czas edycji: 2013-05-27 o 18:18
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:22   #5
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

kiiko ja ślub miałam w maju i uparłam się na jasną zieleń jako kolor przewodni Bukiet z zielonej hortensji i jabłuszkowe buciki a że sala miała fioletowe ściany to zrobiliśmy duet. Ja miałam bardziej tradycyjne wesele, chociaż to było pierwsze i jedyne na jakim byłam z okrągłymi stołami
Sporo robiłam sama bo sala świeża a z resztą sprawiło mi to ogromną frajdę
Tak blog jest mój i TUTAJ możesz zobaczyć niektóre zdjęcia Byłam z siebie niesamowicie dumna, bo walczyłam jak lwica o te buciki Mam rozmiar 42 więc wszystkie firmy odpadały. Udało mi się dogadać z właścicielką sklepu i wysłałam jej próbki tkanin, pół roku obie szukałyśmy odpowiedniej i jej się udało Chociaż później bojowałam o zielony obcas (bo miał być biały, bezowy albo czarny ><)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 09:59   #6
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Ten styl mi się bardzo podoba

Planuję ślub na ten rok i odrobinkę się tym stylem inspiruję. Odrobinkę, bo nie wiem co z tego wyjdzie. Ale będzie dużo światełek, lampionów ze świeczkami itp

Inspiracje takie luźne Bardziej kolorami czy pomysłami na wykorzystanie lampionów
Moni super inspiracja, ekstra słodkie stoły na ostatnim zdjęciu! Ja też się obawiałam co z tego wyjdzie, ale jak znalazłam 'naszą' salę (wklejone zdjęcie z zewnątrz) i porozmawiałam z właścicilem to jestem spokojna no może niezupełnie spokojna, ale spokojniejsza a Twój ślub odbędzie się w to lato
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg u rowdala.jpg (76,0 KB, 123 załadowań)
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 10:08   #7
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
kiiko ja ślub miałam w maju i uparłam się na jasną zieleń jako kolor przewodni Bukiet z zielonej hortensji i jabłuszkowe buciki a że sala miała fioletowe ściany to zrobiliśmy duet. Ja miałam bardziej tradycyjne wesele, chociaż to było pierwsze i jedyne na jakim byłam z okrągłymi stołami
Sporo robiłam sama bo sala świeża a z resztą sprawiło mi to ogromną frajdę
Tak blog jest mój i TUTAJ możesz zobaczyć niektóre zdjęcia Byłam z siebie niesamowicie dumna, bo walczyłam jak lwica o te buciki Mam rozmiar 42 więc wszystkie firmy odpadały. Udało mi się dogadać z właścicielką sklepu i wysłałam jej próbki tkanin, pół roku obie szukałyśmy odpowiedniej i jej się udało Chociaż później bojowałam o zielony obcas (bo miał być biały, bezowy albo czarny ><)
Takaya piękne masz te buciory i bukiet! jaki nasycony kolor tak właśnie sobie myślę, że to musi być bardzo satysfakcjonujące tak wszystko zorganizować po swojej myśli pięknie to wszystko u Ciebie to wyglądało i mimo że nie-rustykalny styl, to jest mnóstwo dodatków, które wydaje mi się dają weselu jakiś indywidualny charakter a na weselu z okrągłymi stołami ja również jeszcze nie byłam i powiedz mi moja droga robiłaś sama taki wieszak jak są tam na zdjęciach? też są ekstra
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 11:43   #8
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

kiiko dzięki
Nie wieszaka dla siebie nie robiłam- nie miałam już czasu. Numerki stołów sklejałam jeszcze w sobotę rano zrobiłam taki dla koleżanki z jej imieniem i podarowałam jako prezent na wieczór panieński, ale jej ten pomysł w ogóle się nie spodobał wolała zostawić suknię na białym plastikowym wieszaku z salonu. Było mi przykro, bo trochę nad nim siedziałam ale nie wszystkim musi się to podobać
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 15:52   #9
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
Moni super inspiracja, ekstra słodkie stoły na ostatnim zdjęciu! Ja też się obawiałam co z tego wyjdzie, ale jak znalazłam 'naszą' salę (wklejone zdjęcie z zewnątrz) i porozmawiałam z właścicilem to jestem spokojna no może niezupełnie spokojna, ale spokojniejsza a Twój ślub odbędzie się w to lato
Będzie fajnie

No my będziemy mieli słodki stół... z Polskimi słodyczami i smakołykami Pod obrusem albo na ( jeszcze nie wiem) będą lampki choinkowe na białych kablach i chyba świeczniki gdzieś na górze.
Ślubujemy w sierpniu USA xD

A ja nie wiem co z tego wyjdzie, bo ślub za niecałe 3 miesiące, uroczystość miała być bardzo kameralna a robi się więcej ludzi i nie wiem gdzie się odbędzie

Edytowane przez AnonimowaMoni
Czas edycji: 2013-05-28 o 15:54
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 16:18   #10
tyna25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 131
GG do tyna25
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Hej, dziewczyny!! ja wychodzę za mąż we wrześniu tego roku i również trochę inspiruję się rustykalnym stylem.
W załączniku Nasze dodatki ślubne: zaproszenia, buteleczki (będą załączone do zaproszeń), podziękowania dla gości - pudełeczka w kształcie kawałka tortu (będą jeszcze przewiązane wstążeczką, kiedy zostaną uzupełnione słodkościami)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nosidełko_do alkoholu.jpg (64,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130313_231105z.jpg (32,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130311_230958b.jpg (39,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130311_230944b.jpg (39,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130311_214147p.jpg (69,5 KB, 56 załadowań)
__________________
moje "dzieła" http://papierkowa-robota.blogspot.com

28.09.2013
16:00
tyna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 16:21   #11
tyna25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 131
GG do tyna25
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

a takie dodatki jeszcze planujemy na naszym weselu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18a88efeaefa10bfb569f672fa565bb0.jpg (72,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9fe74e96204886f0cb214ad8c431c986.jpg (41,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 580eac327d0168694be0287b0ce15d8b.jpg (37,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rustic-wedding-cake-table-380x253.jpg (18,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Orange-Skin-Flower.jpg (90,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ff8a10cdb79074a1c0c79bde26b284a3.jpg (20,3 KB, 43 załadowań)
__________________
moje "dzieła" http://papierkowa-robota.blogspot.com

28.09.2013
16:00
tyna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 12:06   #12
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
kiiko dzięki
Nie wieszaka dla siebie nie robiłam- nie miałam już czasu. Numerki stołów sklejałam jeszcze w sobotę rano zrobiłam taki dla koleżanki z jej imieniem i podarowałam jako prezent na wieczór panieński, ale jej ten pomysł w ogóle się nie spodobał wolała zostawić suknię na białym plastikowym wieszaku z salonu. Było mi przykro, bo trochę nad nim siedziałam ale nie wszystkim musi się to podobać

kurcze zawsze to dla mnie takie dziwne kiedy ktoś wybiera masówkę zamiast czegoś naprawde spersonalizowanego mi sie te wieszaki bardzo podobają i nie wiem czy sobie takiego nie machnę takaya a jaką miałaś sukienke?

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Będzie fajnie

No my będziemy mieli słodki stół... z Polskimi słodyczami i smakołykami Pod obrusem albo na ( jeszcze nie wiem) będą lampki choinkowe na białych kablach i chyba świeczniki gdzieś na górze.
Ślubujemy w sierpniu USA xD

A ja nie wiem co z tego wyjdzie, bo ślub za niecałe 3 miesiące, uroczystość miała być bardzo kameralna a robi się więcej ludzi i nie wiem gdzie się odbędzie
bierzecie ślub w usa? oo no to tam dużo łatwiej o różne dodatki, które w Polsce są wręcz rarytasem ... 3 miesiące to bardzo niedługo muszę Ci powiedzieć

Cytat:
Napisane przez tyna25 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!! ja wychodzę za mąż we wrześniu tego roku i również trochę inspiruję się rustykalnym stylem.
W załączniku Nasze dodatki ślubne: zaproszenia, buteleczki (będą załączone do zaproszeń), podziękowania dla gości - pudełeczka w kształcie kawałka tortu (będą jeszcze przewiązane wstążeczką, kiedy zostaną uzupełnione słodkościami)
super, rewelacyjne są pudełeczka w kształcie tortu-jeszcze takich nie widziałam a wasza sala jest w nowoczesnym stylu?

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez tyna25 Pokaż wiadomość
a takie dodatki jeszcze planujemy na naszym weselu
pierwsze kieliszki są rewelacyjne macie je? można gfdzieś takie dostać? a dodatki z pieńków też mi sie bardzo podobają
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:34   #13
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość



bierzecie ślub w usa? oo no to tam dużo łatwiej o różne dodatki, które w Polsce są wręcz rarytasem ... 3 miesiące to bardzo niedługo muszę Ci powiedzieć



super, rewelacyjne są pudełeczka w kształcie tortu-jeszcze takich nie widziałam a wasza sala jest w nowoczesnym stylu?
Tak wyszło, Narzeczony nie wyobraża sobie sprowadzać się do PL

Niby łatwiej o takie pierdoły, ale drożej, niestety. W większości i tak się samemu większość robi

Ślubujemy 24 sierpnia, więc czasu mało i mi jakoś ciężko to na odległość ogarnąć
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 21:58   #14
tyna25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 131
GG do tyna25
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

nasza sala jest uniwersalna, bo to dawna szkoła na wsi przerobiona na salę. z tego powodutaka stylizacja będzie tam jak najbardziej pasowała.

ciszę śpiew, że podobają się moje pudełeczka, co ja się przy nich nameczylam :-P

wieszaki takie też mamy. udało mi się je wykonać własnoręcznie
__________________
moje "dzieła" http://papierkowa-robota.blogspot.com

28.09.2013
16:00
tyna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 16:35   #15
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
kurcze zawsze to dla mnie takie dziwne kiedy ktoś wybiera masówkę zamiast czegoś naprawde spersonalizowanego mi sie te wieszaki bardzo podobają i nie wiem czy sobie takiego nie machnę takaya a jaką miałaś sukienke?
Niestety spotykam wiele osób, które wolą 'sklepowe' niż wykonane ręcznie
Ja miałam całkiem prostą rybkę z gładkiej matowej tafty. Może nie jest szałowa, ale ja właśnie takiej szukałam i zakochałam się w niej z miejsca bo tak pięknie profilowała mi talię a w salonach słyszałam,że rybka to nie fason dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rochii_de_mireasa_17005_2.jpg (171,1 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress.jpg (84,9 KB, 125 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:55   #16
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Tak wyszło, Narzeczony nie wyobraża sobie sprowadzać się do PL

Niby łatwiej o takie pierdoły, ale drożej, niestety. W większości i tak się samemu większość robi

Ślubujemy 24 sierpnia, więc czasu mało i mi jakoś ciężko to na odległość ogarnąć
ach to Ty jesteś w Polszy? a no to faktycznie wyobrażam sobie, że ciężko.. naprawde jest drożej? myślałam, że takie rzeczy jak girlandy z trójkącików (jest jakaś profesjonalna nazwa na to?? ) albo te szklanki-słoiki będą bardzo tanie.. o! albo te czerwone słomki w paseczki, które w PL kosztują miliony

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tyna25 Pokaż wiadomość
nasza sala jest uniwersalna, bo to dawna szkoła na wsi przerobiona na salę. z tego powodutaka stylizacja będzie tam jak najbardziej pasowała.

ciszę śpiew, że podobają się moje pudełeczka, co ja się przy nich nameczylam :-P

wieszaki takie też mamy. udało mi się je wykonać własnoręcznie
ojej to napaliłam się teraz na te wieszaki jak szczerbaty na suchary mówicie, że łatwo to zrobić?
szkoła też bardzo fajne miejsce! a planujecie jeszcze jakoś przystrajać salę? Tyna pochwal się i Ty sukienką, bo ja potrzebuję inspiracji )

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Niestety spotykam wiele osób, które wolą 'sklepowe' niż wykonane ręcznie
Ja miałam całkiem prostą rybkę z gładkiej matowej tafty. Może nie jest szałowa, ale ja właśnie takiej szukałam i zakochałam się w niej z miejsca bo tak pięknie profilowała mi talię a w salonach słyszałam,że rybka to nie fason dla mnie
Takaya ja również nie szukam szałowej księżniczki tylko prostą zwiewną sukienkę bardzo ładnie wyglądałaś, a Twój wybranek jaki uroczy on miał klasyczny garnitur?
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:31   #17
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
ach to Ty jesteś w Polszy? a no to faktycznie wyobrażam sobie, że ciężko.. naprawde jest drożej? myślałam, że takie rzeczy jak girlandy z trójkącików (jest jakaś profesjonalna nazwa na to?? ) albo te szklanki-słoiki będą bardzo tanie.. o! albo te czerwone słomki w paseczki, które w PL kosztują miliony

Jeszcze 1,5 miesiąca tu siedzę, hehe

Wiesz, póki co rozglądałam się za lampionami. Takie jak w załączniku oraz za takimi malutkimi świecznikami na tealighty.

Te "bąbelki" jak ja to mówię wychodzą zdecydowanie drożej niż w PL. Generalnie nam udało się kupić w USA po takiej cenie jak są w Polsce, ale to była jakaś wyprzedaż i pakowane po 12 sztuk. Więc dość nieporęcznie, bo można było zamówić tylko 12,24 itp.

A te malutkie "świeczniczki" w Pepco kupowałam je po 99 gr sztuka, tam natomiast już nie pamiętam czy sztuka kosztowała chyba 3$, nie chcę skłamać, ale przebitka spora. Jeśli porównujemy ceny nasze i ich to wychodzi sporo drożej
Póki co w sprawach oświetleniowych się orientowałam tylko. Co do napisów to chyba się je robi samemu??

Aczkolwiek może te pierdoły o których piszesz są tam tańsze nie wiem, bo za tym się jeszcze nie rozglądałam Jesteśmy na etapie poszukiwania patery na cupcakes ( zamiast tortu) oraz pomysłu na kwiaty i pływające świeczki w naczynkach ( ale to już Tż kupi w USA, ja oprócz tych malutkich tealightów przywiozę tylko polskie słodycze na słodki stół). A no i lampek choinkowych na białym kablu szukamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bąbelki4.jpg (43,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikea.jpg (17,2 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez AnonimowaMoni
Czas edycji: 2013-06-02 o 20:37
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 08:57   #18
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
Takaya ja również nie szukam szałowej księżniczki tylko prostą zwiewną sukienkę bardzo ładnie wyglądałaś, a Twój wybranek jaki uroczy on miał klasyczny garnitur?
Dzięki
Tak TŻ miał mocno dopasowany gładki czarny garnitur z Vistuli, biała koszula i czarny krawat Na sesji mieliśmy 30st więc był bardziej na luzaka dlatego koszula wyciągnięta i kołnierzyk rozpięty Oboje nie lubimy ślubnych kamizelek i muszników Niektóre ciotki-klotki rozpaczały,że czarny garnitur tylko na pogrzeb ale moim zdaniem własnie taki jest najbardziej elegancki

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2013-06-03 o 09:00
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:10   #19
tyna25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 131
GG do tyna25
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:

ojej to napaliłam się teraz na te wieszaki jak szczerbaty na suchary mówicie, że łatwo to zrobić?
szkoła też bardzo fajne miejsce! a planujecie jeszcze jakoś przystrajać salę? Tyna pochwal się i Ty sukienką, bo ja potrzebuję inspiracji )[COLOR="Silver"]
Skoro mi udało się zrobić takie wieszaki to myślę że Ty też nie powinnaś mieć najmniejszego problemu. Muszę je jeszcze roichę dopracować i chyba nie bedzie tak źle

salę będzie nam stroiła babeczka od cateringu. My tylko przygorujemy wiejski stół z wędlinami oraz nalewkami (o którym pisałam już wcześniej)
moja sukienka to HALLE producenta Igar a wygląda tak jak ja zdjęciu tylko ja raczej zrezygnuję z koła, żeby sukienka była bardziej zwiewna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130323_115649.jpg (217,8 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg greatest_de9399802a.jpg (42,9 KB, 81 załadowań)
__________________
moje "dzieła" http://papierkowa-robota.blogspot.com

28.09.2013
16:00
tyna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 19:27   #20
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Widzę,że same "proste" sukienki

Ja też nie mam wymyślnej
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 21:49   #21
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Jeszcze 1,5 miesiąca tu siedzę, hehe

Wiesz, póki co rozglądałam się za lampionami. Takie jak w załączniku oraz za takimi malutkimi świecznikami na tealighty.

Te "bąbelki" jak ja to mówię wychodzą zdecydowanie drożej niż w PL. Generalnie nam udało się kupić w USA po takiej cenie jak są w Polsce, ale to była jakaś wyprzedaż i pakowane po 12 sztuk. Więc dość nieporęcznie, bo można było zamówić tylko 12,24 itp.

A te malutkie "świeczniczki" w Pepco kupowałam je po 99 gr sztuka, tam natomiast już nie pamiętam czy sztuka kosztowała chyba 3$, nie chcę skłamać, ale przebitka spora. Jeśli porównujemy ceny nasze i ich to wychodzi sporo drożej
Póki co w sprawach oświetleniowych się orientowałam tylko. Co do napisów to chyba się je robi samemu??

Aczkolwiek może te pierdoły o których piszesz są tam tańsze nie wiem, bo za tym się jeszcze nie rozglądałam Jesteśmy na etapie poszukiwania patery na cupcakes ( zamiast tortu) oraz pomysłu na kwiaty i pływające świeczki w naczynkach ( ale to już Tż kupi w USA, ja oprócz tych malutkich tealightów przywiozę tylko polskie słodycze na słodki stół). A no i lampek choinkowych na białym kablu szukamy
te lampioniki bardzo mi sie podobają pierwszy raz je widziałam w jakiejś restauracji na szklanek szybie i wyglądały ekstra a w jakiej cenie są u nas? a co do napisów/trójkącików to wyobraź sobie, że takie są na all za 35 zł
http://allegro.pl/girlanda-baner-slu...267550969.html
te cupcaki zamiast tortu to też moje małe marzenie, ale niestety my mamy w cenie za osobę tort, więc pewnie nie będziemy szaleć z babeczkami
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 22:37   #22
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dzięki
Tak TŻ miał mocno dopasowany gładki czarny garnitur z Vistuli, biała koszula i czarny krawat Na sesji mieliśmy 30st więc był bardziej na luzaka dlatego koszula wyciągnięta i kołnierzyk rozpięty Oboje nie lubimy ślubnych kamizelek i muszników Niektóre ciotki-klotki rozpaczały,że czarny garnitur tylko na pogrzeb ale moim zdaniem własnie taki jest najbardziej elegancki
mój narzeczony 2 tyg temu był świadkiem na weselu naszych przyjaciół i miał dokładnie czarny garnitur i czarny krawat i ja również uważam że wyglądał bardzo eleganco
ja muszę przyznać, że mi jednak również podobają się troche bardziej szalone outfity panów młodych takie jak niżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NJ-duo-2.jpg (56,1 KB, 96 załadowań)
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 22:39   #23
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez tyna25 Pokaż wiadomość
Skoro mi udało się zrobić takie wieszaki to myślę że Ty też nie powinnaś mieć najmniejszego problemu. Muszę je jeszcze roichę dopracować i chyba nie bedzie tak źle

salę będzie nam stroiła babeczka od cateringu. My tylko przygorujemy wiejski stół z wędlinami oraz nalewkami (o którym pisałam już wcześniej)
moja sukienka to HALLE producenta Igar a wygląda tak jak ja zdjęciu tylko ja raczej zrezygnuję z koła, żeby sukienka była bardziej zwiewna
będę musiała zrobić taki wieszaczek, faktycznie wydaje się nietrudny

też bym zrezygnowała z koła-na pewno to dużo wygodniejsze wyjście
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 22:42   #24
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Widzę,że same "proste" sukienki

Ja też nie mam wymyślnej
a no chyba się takie tu zebrałyśmy, co delikatnie mówiąc nie odnalazłybyśmy się w sukni poniżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg za☠☠☠ioza.jpg (31,6 KB, 51 załadowań)
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 22:44   #25
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

PS. ale napstrykałam postów jak głupia
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 17:16   #26
tyna25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 131
GG do tyna25
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
PS. ale napstrykałam postów jak głupia
a pisz sobie ile chcesz, ja chętnie poczytam
__________________
moje "dzieła" http://papierkowa-robota.blogspot.com

28.09.2013
16:00
tyna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 19:53   #27
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
te lampioniki bardzo mi sie podobają pierwszy raz je widziałam w jakiejś restauracji na szklanek szybie i wyglądały ekstra a w jakiej cenie są u nas? a co do napisów/trójkącików to wyobraź sobie, że takie są na all za 35 zł
http://allegro.pl/girlanda-baner-slu...267550969.html
te cupcaki zamiast tortu to też moje małe marzenie, ale niestety my mamy w cenie za osobę tort, więc pewnie nie będziemy szaleć z babeczkami
Najtaniej lampioniki znalazłam na allegro chyba 7,50 zł za sztukę.
A takie napisy to ja bym chyba robiła na papierze takim grubszym do scrapbookingu. To znaczy ja prawdopodobnie takie zrobię. Tż mi pokazywał,że u nich w sklepie kupi się śliczne literki a ja tylko trójkąciki powycinam i gotowe Wyjdzie grosze.

Co do babeczek decyzja została podjęta od razu. Nie będzie zabawy z krojeniem tortu, jakimś głupim ( nie chcę nikogo urazić, to tylko moje zdanie i odczucie) karmieniem się tym ciastem itp. Poza tym my mamy mało gości, więc tak fajniej

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
a no chyba się takie tu zebrałyśmy, co delikatnie mówiąc nie odnalazłybyśmy się w sukni poniżej
W życiu

To ja pokażę swoją Czeka na mnie w USA i po przylocie oddamy do salonu do zmniejszenia i skrócenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja suknia.jpg (43,9 KB, 118 załadowań)

Edytowane przez AnonimowaMoni
Czas edycji: 2013-06-04 o 19:57
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 07:57   #28
kiiko
Zakorzenienie
 
Avatar kiiko
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 6 254
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Moni mi sie też nie podoba to dzielenie, ale podejrzewam, że właściciel nam powie, że nie da sie tego zamienić bo chyba łatwiej machnąć 1 tort niż 180 babeczek niestety będziemy mieli sporo gości na weselu (w tym kontekście niestety ) i niektóre opcje są ciężko wykonalne
jeśli chodzi o trójkąciki to tak tak, ja również mam plan robić je ręcznie mam sporą ilość darmowych rączek przyjaciół i przyjaciółek do pracy, więc będziemy rozdzielać zadania hehe
suknie jest super! właśnie w takie bym celowała
a ja sie potajemnie kocham w sukience (o dziwo) kim kardashian ona jest dla mnie przepiękna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kim's dress.jpg (71,9 KB, 143 załadowań)
kiiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 16:08   #29
AnonimowaMoni
Zakorzenienie
 
Avatar AnonimowaMoni
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3 618
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
Moni mi sie też nie podoba to dzielenie, ale podejrzewam, że właściciel nam powie, że nie da sie tego zamienić bo chyba łatwiej machnąć 1 tort niż 180 babeczek niestety będziemy mieli sporo gości na weselu (w tym kontekście niestety ) i niektóre opcje są ciężko wykonalne
jeśli chodzi o trójkąciki to tak tak, ja również mam plan robić je ręcznie mam sporą ilość darmowych rączek przyjaciół i przyjaciółek do pracy, więc będziemy rozdzielać zadania hehe
suknie jest super! właśnie w takie bym celowała
a ja sie potajemnie kocham w sukience (o dziwo) kim kardashian ona jest dla mnie przepiękna
No ja do pomocy będę miała tylko rączki Tż, ale on bardzo chętnie pomoże

Dół sukienki fajny, ale ta pierzasta góra mi nie leży.

Co do mojej sukienki to ja początkowo chciałam podobną do drugiej ślubnej sukienki księżnej Kate i podobny sweterek, ale niestety u mnie zaważyły koszty.
Swoją kupiłam na wyprzedaży w salonie ( oj w USA to mają takie wyprzedaże, nie to co u nas) za 20% ceny.
AnonimowaMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 22:12   #30
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Polskie wesele w stylu rustykalnym inspirowane hameryką :)

A czy któraś z Was się orientuje czy w okolicy Wrocławia są takie sale ?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.