Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 18:54   #4891
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Mysia Bogusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem już po próbnym makijażu. Wyszedł świetnie i baaardzo mi się podoba. Wczoraj byłam w Poznaniu mierzyć swoją sukienkę i poszło trochę gorzej, jest piękna i idealnie taka jak sobie wymarzyłam, tyle tylko że z nerwów zrzuciłam kilka kilogramów i panie muszą mi ją sporo zwężyć... Boję się co będzie później... W przyszłym tygodniu próbna fryzura...
Gdzie robisz makijaz i fryzure?
A co do sukni, czy ceny w poznaniu sa wyzsze o duzo wiecej niz w lesznie za ta sama suknie. I czy dana suknia wyglada tak samo w tych dwoch miastach? Bo slyszalam ze jeden model a wygladaja w lesznie o wiele gorzej.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 20:19   #4892
nefe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

A ja właśnie dzisiaj odebrałam sukienkę wszystko wygląda przepięknie Ślub 6.07. o 15.00 w Janie jak spytałam proboszcza co z kwiatami to powiedział, że mam chyba ważniejsze rzeczy na głowie...
nefe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 08:52   #4893
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
Gdzie robisz makijaz i fryzure?
A co do sukni, czy ceny w poznaniu sa wyzsze o duzo wiecej niz w lesznie za ta sama suknie. I czy dana suknia wyglada tak samo w tych dwoch miastach? Bo slyszalam ze jeden model a wygladaja w lesznie o wiele gorzej.
Makijaż robi mi zaprzyjaźniona kosmetyczka ze Wschowy - Marta. Przyjechała do mnie do domu i tak samo też umówiłyśmy się na dzień ślubu... Jeszcze w tygodniu przed wpadnie do mnie na regulację brwi i henne... Czesać mnie będzie Asia z Feminy. Co do sukienki to trudno mi powiedzieć, czy widać różnice między modelami z Leszna, a tymi z Poznania. Mojej sukienki w Lesznie w ogóle nie mają więc sprawa jest chyba jasna. A koszt za moją to 2500 zł. W Lesznie jest taki plus, że niektóre modele można wypożyczać, w Poznaniu trzeba kupić...
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 09:30   #4894
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

"Mysia Bogusia" Jakie są koszty wypożyczenia sukni w Lesznie?

Dziewczyny słyszałyście może opinie o zespole COLORADO ? Został mi polecony, ma wolny termin na moją datę, więc się zastanawiam...
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 10:31   #4895
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Mysia Bogusia Pokaż wiadomość
Makijaż robi mi zaprzyjaźniona kosmetyczka ze Wschowy - Marta. Przyjechała do mnie do domu i tak samo też umówiłyśmy się na dzień ślubu... Jeszcze w tygodniu przed wpadnie do mnie na regulację brwi i henne... Czesać mnie będzie Asia z Feminy. Co do sukienki to trudno mi powiedzieć, czy widać różnice między modelami z Leszna, a tymi z Poznania. Mojej sukienki w Lesznie w ogóle nie mają więc sprawa jest chyba jasna. A koszt za moją to 2500 zł. W Lesznie jest taki plus, że niektóre modele można wypożyczać, w Poznaniu trzeba kupić...
Dzięki bardzo za odpowiedź. Ktoś mi już mówił, że w Poznaniu nie można wypożyczać, ale właśnie nie miałam 100% pewności.

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
"Mysia Bogusia" Jakie są koszty wypożyczenia sukni w Lesznie?

Dziewczyny słyszałyście może opinie o zespole COLORADO ? Został mi polecony, ma wolny termin na moją datę, więc się zastanawiam...
Osobiście jak pytałam na Wolności, to babki mi mówiły, że to zależy od ceny wyjściowej sukni, od tego ile razy była wypożyczona.

Edytowane przez 91greeneye
Czas edycji: 2013-05-30 o 10:33
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 11:37   #4896
Magdalena2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Kochajaca Pokaż wiadomość
Magdalena a którego sierpnia w Kazimierzu? My tez slubujemy w sierpniu i proboszcz pozwolił nam na swojego organiste
Ja mam ostatniego sierpnia, a Ty??

Razem z moim przyszłym mężem również zastanawiamy się nad zmianą organisty...
Magdalena2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:38   #4897
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
"Mysia Bogusia" Jakie są koszty wypożyczenia sukni w Lesznie?

Dziewczyny słyszałyście może opinie o zespole COLORADO ? Został mi polecony, ma wolny termin na moją datę, więc się zastanawiam...
Wypożyczenie sukienki w Lesznie zależy od modelu jaki wybierzesz. Jak pytałam na wolności to ceny wahały się od 1 000 do mniej więcej 1 800 zł, zależy co ci się spodoba, z którego roku to model i ile razy już ktoś go wypożyczał... Mi niestety żadna nie wpadła w oko więc musiałam po swoją pojechać do Poznania, tam jednak w wypożyczanie się nie bawią. Szyją na miarę i trzeba kupić, ale zawsze można spróbować ją sprzedać...
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 18:50   #4898
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

1000-1800 to całkiem sporo jak na wypożyczenie. Chyba jednak dopłacę parę stówek więcej i kupie swoją, własną najwyżej spróbuje sprzedać, a jak sytuacja pozwoli - zostawię na pamiątkę :P

Straaaasznie wpadła mi w oko ta suknia: http://http://www.suknie-vivien.pl/images/stories/suknie_1_Affezione/angita.jpg

Co sądzicie?
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:21   #4899
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
1000-1800 to całkiem sporo jak na wypożyczenie. Chyba jednak dopłacę parę stówek więcej i kupie swoją, własną najwyżej spróbuje sprzedać, a jak sytuacja pozwoli - zostawię na pamiątkę :P

Straaaasznie wpadła mi w oko ta suknia: http://http://www.suknie-vivien.pl/images/stories/suknie_1_Affezione/angita.jpg

Co sądzicie?
Ladna choc nie w moim typie. Mi sie strasznie podobaja z duza iloscia tiulu i koronki.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:53   #4900
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Odp: Wesele w Lesznie i okolicach

Niesamowite jak rozne mamy doswiadczenia. Mialam wesele w Banderozie i wcale nie bylo tanio i kiepsko. Goscie bawili sie na sali. Zadnych plazowiczow nie uraczylam. Jedzenie bylo rewelacyjne, a obsluga bardzo mila. Faktycznie klima kiepska i ich noclegi beznadziejne. Wybralabym to miejsce ponownie.
Mialam tort z Jokera i byl pyszny.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Co do bukietu, to polecam wybrac sie... na targ na Holenderskiej Wiem jak to brzmi, ale babki w tamtejszej kwiaciarni nie zdzieraja i bardzo przykladaja sie do pracy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 09:37   #4901
edek198821
Zadomowienie
 
Avatar edek198821
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 1 236
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
1000-1800 to całkiem sporo jak na wypożyczenie. Chyba jednak dopłacę parę stówek więcej i kupie swoją, własną najwyżej spróbuje sprzedać, a jak sytuacja pozwoli - zostawię na pamiątkę :P

Straaaasznie wpadła mi w oko ta suknia: http://http://www.suknie-vivien.pl/images/stories/suknie_1_Affezione/angita.jpg

Co sądzicie?

ładna
a co do wypożyczenia to ja płacę 900zł suknia plus przy oddawaniu 100zł za czyszczenie i żadnych ukrytych kosztów więc mi się to opłaca bo była używana tylko raz a przynajmniej po ślubie nie będę się z nią 'męczyć" ;] więc mi to pasuje
edek198821 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 14:09   #4902
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez edek198821 Pokaż wiadomość
ładna
a co do wypożyczenia to ja płacę 900zł suknia plus przy oddawaniu 100zł za czyszczenie i żadnych ukrytych kosztów więc mi się to opłaca bo była używana tylko raz a przynajmniej po ślubie nie będę się z nią 'męczyć" ;] więc mi to pasuje
A kiedy dostajesz suknię do domu i kiedy musisz ją oddać?

Jedna z was pisała, by za bukietem rozglądać się na Holenderskiej.
Ja polecam moją dekoratorkę, która odpowiedzialna jest za wystrój sali, dekoracje auta, mój bukiet i butonierkę dla narzeczonego.
Wszystko załatwiłam za jednym spotkaniem u p. Adrianny Urbanowskiej. Na jej stronie jest trochę zdjęć, więc sobie zobaczcie www.artdeco-dekoracje.pl
Osobiście wybrałam taki bukiet: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f5af3f190.html tylko będę mieć trochę mniejszy, bo ten ogólnie jest ogromny. Jak babka liczyła mniej więcej co by wyszło 150zł, ale dla mnie zrobi taki sam za 100zł.

Edytowane przez 91greeneye
Czas edycji: 2013-05-31 o 14:17 Powód: dodanie wiadomosc o bukiecie
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 15:06   #4903
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Śliczny ten różowy bukiet, taki subtelny.
Podobają mi się bukiety poleconej przez Ciebie Panią. Możesz mi zdradzić, w jakiej cenie są pozostałe usługi? Zdobienie sali, stołu młodych, butonierka itd.

Dziewczyny, a co jeśli wypożyczę suknie, i ulegnie ona uszkodzeniu (podarcie, plama nie do sprania, itp) ?
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 20:52   #4904
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
Śliczny ten różowy bukiet, taki subtelny.
Podobają mi się bukiety poleconej przez Ciebie Panią. Możesz mi zdradzić, w jakiej cenie są pozostałe usługi? Zdobienie sali, stołu młodych, butonierka itd.

Dziewczyny, a co jeśli wypożyczę suknie, i ulegnie ona uszkodzeniu (podarcie, plama nie do sprania, itp) ?
Co ile dokładnie kosztuje to nie umiem Ci powiedzieć. Natomiast to co pamiętam - dekoracja auta - ona ją zrobi, a my wypożyczymy (bo po co mi to) 50zł wybrałam takie coś http://artdeco-dekoracje.pl/images/5...68921798_n.jpg tylko, że storczyki będą (oczywiście sztuczne ) i po boku auta nic nie będzie, tylko białe kokardy na klamkach od drzwi.
Jeżeli chodzi o stół prezydialny to nie pamiętam ceny (ona wszystko wymienia co ile kosztuje)
Pamiętam natomiast, że sufit wychodzi drogo (dużo materiału, szycie, zawieszanie) 400zł (takie coś http://www.lubartowcity.pl/files/pic...M2MDAzOT_o.jpg - tylko zdjęcie akurat z neta pierwsze lepsze)
Za całą sale płacimy 800zł, za bukiet + butonierka 100, auto 50.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 08:39   #4905
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
1000-1800 to całkiem sporo jak na wypożyczenie. Chyba jednak dopłacę parę stówek więcej i kupie swoją, własną najwyżej spróbuje sprzedać, a jak sytuacja pozwoli - zostawię na pamiątkę :P

Straaaasznie wpadła mi w oko ta suknia: http://http://www.suknie-vivien.pl/images/stories/suknie_1_Affezione/angita.jpg

Co sądzicie?
Ale śliczna ta sukienka. Ale z doświadczenia wiem, że inaczej na zdjęciu, a inaczej na żywo, jak się ją założy... Ja też szukałam sukienek ze zdjęć, a kupiłam całkiem inną! Trzeba mierzyć...
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 10:13   #4906
edek198821
Zadomowienie
 
Avatar edek198821
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 1 236
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
A kiedy dostajesz suknię do domu i kiedy musisz ją oddać?

Jedna z was pisała, by za bukietem rozglądać się na Holenderskiej.
Ja polecam moją dekoratorkę, która odpowiedzialna jest za wystrój sali, dekoracje auta, mój bukiet i butonierkę dla narzeczonego.
Wszystko załatwiłam za jednym spotkaniem u p. Adrianny Urbanowskiej. Na jej stronie jest trochę zdjęć, więc sobie zobaczcie www.artdeco-dekoracje.pl
Osobiście wybrałam taki bukiet: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f5af3f190.html tylko będę mieć trochę mniejszy, bo ten ogólnie jest ogromny. Jak babka liczyła mniej więcej co by wyszło 150zł, ale dla mnie zrobi taki sam za 100zł.
dostaję we wtorek a oddaję w poniedziałek..nie mam napisane kiedy oddać więc idzie się z babkami dogadać...

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
Śliczny ten różowy bukiet, taki subtelny.
Podobają mi się bukiety poleconej przez Ciebie Panią. Możesz mi zdradzić, w jakiej cenie są pozostałe usługi? Zdobienie sali, stołu młodych, butonierka itd.

Dziewczyny, a co jeśli wypożyczę suknie, i ulegnie ona uszkodzeniu (podarcie, plama nie do sprania, itp) ?
pytałam i babka mówiła że nic mnie nie interesuje tylko przy oddawaniu właśnie płacę to 100zł za czyszczenie sukni...żadnych innych kosztów nie ponoszę
edek198821 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:13   #4907
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez edek198821 Pokaż wiadomość
dostaję we wtorek a oddaję w poniedziałek..nie mam napisane kiedy oddać więc idzie się z babkami dogadać...

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------



pytałam i babka mówiła że nic mnie nie interesuje tylko przy oddawaniu właśnie płacę to 100zł za czyszczenie sukni...żadnych innych kosztów nie ponoszę
To jeżeli można się z nimi dogadać to fajnie. Mi się podoba ta suknia http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,6168.html jest w Rawiczu. Ale babki nie wypożyczają sukni, które mają na dole koronki bądź tiul, bo najczęściej są później uszkodzone. A jak mają inny dół to wypożyczają.
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:45   #4908
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Wypożyczacie suknie za takie kwoty, a ja swojej raz założonej za 500zł nie mogę sprzedać
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 12:49   #4909
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Wypożyczacie suknie za takie kwoty, a ja swojej raz założonej za 500zł nie mogę sprzedać
To pokaż nam jaką masz na sprzedaż
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 15:29   #4910
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
To pokaż nam jaką masz na sprzedaż
Priv Nie chcę robić reklamy Może falbany już nie są w modzie
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:12   #4911
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Priv Nie chcę robić reklamy Może falbany już nie są w modzie
Obejrzałam, suknia ładna, ale nie taka jaką sobie wymarzyłam
To co mi się podoba - kosztuje 2500-3000 i mam nadzieje, że w 2500 się zmieszczę
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:14   #4912
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 91greeneye Pokaż wiadomość
Obejrzałam, suknia ładna, ale nie taka jaką sobie wymarzyłam
To co mi się podoba - kosztuje 2500-3000 i mam nadzieje, że w 2500 się zmieszczę
Dziękuję
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 23:28   #4913
Lena_2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez fiooolka Pokaż wiadomość
Lena, nasze wesele za niecały miesiąc. Jak ten czas leci! Dam znać po wszystkim oczywiście

Goście wszyscy już potwierdzeni, odmówiło nam tylko 5 osób, więc spoko

Została jeszcze spowiedź przedślubna.
W czwartek jedziemy po garnitur i boty dla B.
Czekamy na wódkę i trzeba jechać po napoje.
Muszę ogarnąć niektóre dekoracje, bo zdeklarowałam się pomóc koleżance, która nam dekoruje salę.
Kwiaty wybrane, dogadane z sąsiadem na przewiezienie ich z giełdy do Leszna.
Robię cały czas listę rzeczy, które muszę zabrać do Leszna, znając mnie o czymś zapomnę

Nadal nie mamy wybranego pierwszego tańca czeka nas jeszcze spotkanie z DJem w sprawie repertuaru, późno, ale niestety mamy ostatnio bardzo mało czasu ze względu na pracę.

W przyszłym tygodniu kolejna przymiarka sukienki - jest super. Zamówione w salonie buty też wyszły świetnie
Spotykam się też niedługo z panią od dekoracji kościoła.
W cukierni ciasto i tort już zamówiony, muszę tylko dowieźć elementy dekoracyjne
Musze przypomnieć się kamerzystom

Co jeszcze powinnam mieć ogarnięte na tą chwilę??

Fiooolka opowiadaj jak po weselu w Specjale? i czy wszystko się udało jak planowałaś? Dużo szczęścia zyczę
Lena_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 17:00   #4914
fiooolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 101
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny!!
Mimo tego, że pogoda nam zbytnio nie dopisała to ślub i wesele mieliśmy bardzo udane

Bardzo, bardzo, bardzo gorąco polecam Wam Specjał i ich salę w Przybyszewie!! Goście byli zachwyceni wszystkim!
Obsługa rewelacyjna, uwijali się jak mrówki, co sami goście także zauważyli, szefowa cały czas nadzorowała pracę kelnerów, jedzenie przepyszne (mała wtopa z rosołem, który był chłodny, ale to bardziej z naszej winy, bo przedłużyliśmy znacznie wejście i życzenia, ale w trakcie imprezy obróciliśmy to w żart, że zamówiliśmy chłodnik z kury i goście się śmiali )

Bukiet robiła mi Pani Iwonka z kwiaciarni IWA na ul.Wiecierzyńskiego w Lesznie, pięknie wytrzymał cały dzień i rzut podczas oczepin Gorąco ją polecam, mimo, iż załatwiane było to w bardzo krótkim czasie (miałam problem z poprzednią kwiaciarnią) to spisała się na medal! Bukiet był piękny, taki jak sobie wymarzyłam

Fryzura - Monika z Art Team. Jestem bardzo zadowolona, mimo, iż kok troszkę się poluzował i jedno małe pasmo włosów mi wyleciało, ale Mama podpięła wsuwką i było ok. A to dlatego, że miałam za bardzo wycieniowane włosy.

Makijaż - Maja Dec-Polaszek - bez zarzutu

Tort idealnie obliczony na ilość gości, przepięknie wykonany, tak jak sobie wymarzyliśmy - Cukiernia Kowolka na ul.Sygietyńskiego w Lesznie. Ciasto także przepyszne

DJ Mateusz Dworczak spisał się rewelacyjnie!!!! Nie dam złego słowa o nim powiedzieć. Muzyka była świetna, nie za długie przerwy, zabawy fajnie przeprowadzone

Co do kamerzystów to wypowiem się jak dostaniemy gotowy materiał

Edytowane przez fiooolka
Czas edycji: 2013-06-04 o 17:05
fiooolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 21:35   #4915
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez fiooolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!
Mimo tego, że pogoda nam zbytnio nie dopisała to ślub i wesele mieliśmy bardzo udane

Bardzo, bardzo, bardzo gorąco polecam Wam Specjał i ich salę w Przybyszewie!! Goście byli zachwyceni wszystkim!
Obsługa rewelacyjna, uwijali się jak mrówki, co sami goście także zauważyli, szefowa cały czas nadzorowała pracę kelnerów, jedzenie przepyszne (mała wtopa z rosołem, który był chłodny, ale to bardziej z naszej winy, bo przedłużyliśmy znacznie wejście i życzenia, ale w trakcie imprezy obróciliśmy to w żart, że zamówiliśmy chłodnik z kury i goście się śmiali )

Bukiet robiła mi Pani Iwonka z kwiaciarni IWA na ul.Wiecierzyńskiego w Lesznie, pięknie wytrzymał cały dzień i rzut podczas oczepin Gorąco ją polecam, mimo, iż załatwiane było to w bardzo krótkim czasie (miałam problem z poprzednią kwiaciarnią) to spisała się na medal! Bukiet był piękny, taki jak sobie wymarzyłam

Fryzura - Monika z Art Team. Jestem bardzo zadowolona, mimo, iż kok troszkę się poluzował i jedno małe pasmo włosów mi wyleciało, ale Mama podpięła wsuwką i było ok. A to dlatego, że miałam za bardzo wycieniowane włosy.

Makijaż - Maja Dec-Polaszek - bez zarzutu

Tort idealnie obliczony na ilość gości, przepięknie wykonany, tak jak sobie wymarzyliśmy - Cukiernia Kowolka na ul.Sygietyńskiego w Lesznie. Ciasto także przepyszne

DJ Mateusz Dworczak spisał się rewelacyjnie!!!! Nie dam złego słowa o nim powiedzieć. Muzyka była świetna, nie za długie przerwy, zabawy fajnie przeprowadzone

Co do kamerzystów to wypowiem się jak dostaniemy gotowy materiał
fiooolka masz jakieś zdjęcia? Pochwalisz się? Ja też byłam w sobotę na weselu. Pogoda była straszna, ale w kluczowych momentach nie padało...(wejście i wyjście z kościoła, zdjęcie grupowe)
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 18:03   #4916
nefe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

wszystkiego najlepszego w miodowym miesiącu Nasz wielki dzień dokładnie za miesiąc. Wszystko chyba załatwione (mam nadzieję) ale trzeba jeszcze dograć szczegóły. Nerwy zaczynają dawać o sobie znać... A taka byłam odważna :P Macie jakiś pomysł na niestandardową piosenkę na podziękowanie dla rodziców?
nefe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 18:41   #4917
91greeneye
Raczkowanie
 
Avatar 91greeneye
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez nefe88 Pokaż wiadomość
wszystkiego najlepszego w miodowym miesiącu Nasz wielki dzień dokładnie za miesiąc. Wszystko chyba załatwione (mam nadzieję) ale trzeba jeszcze dograć szczegóły. Nerwy zaczynają dawać o sobie znać... A taka byłam odważna :P Macie jakiś pomysł na niestandardową piosenkę na podziękowanie dla rodziców?
Z moim bierzemy Preludium "To dzięki wam" Dla mnie lepsze niż oklepane (choć ładne) "cudownych rodziców mam."
91greeneye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 20:32   #4918
ewaaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Nam nasz zespół polecił piosenkę zespołu Jack "Dziękuję Rodzicom".
ewaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 21:41   #4919
edek198821
Zadomowienie
 
Avatar edek198821
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 1 236
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez ewaaa87 Pokaż wiadomość
Nam nasz zespół polecił piosenkę zespołu Jack "Dziękuję Rodzicom".

też fajne
my będziemy mieć bayerfull "walc dla rodziców"
edek198821 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 17:15   #4920
nefe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

cały czas mówiłam, że chciałbym coś, przy czym się nie poryczę :P co myślicie o ,,Za każdy uśmiech twój" Anny Jantar?
nefe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.