Wrażliwy facet - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 19:45   #31
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Odp: Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Większość kobiet lubi wrażliwość u faceta tylko i wyłącznie w przypadku, gdy ma się z tego $$$. Teraz kobiecie nie zaimponuje się znajomością literatury, jakimś fajnym hobby czy wrażliwością wobec innych ludzi. Liczy się:
- ile euro, dolarów, PLN wpływa na konto
- jakim jeździsz samochodem
- jaki masz dom i mieszkanie

Naturalnie są jakieś tam wyjątki, ale większość ludzi jest jaka jest.
No to wiadomo chyba. Co mi po wrazliwym facecie jesli nie stac go na najnowsze ferrari w kolorze mojej szminki i kupno mi innego futra na kazdy dzien tygodnia??pff trzeba miec jakies wymagania helooo nie bede sie potem przed ludzmi na miescie wstydzic pokazywac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 20:05   #32
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Większość kobiet lubi wrażliwość u faceta tylko i wyłącznie w przypadku, gdy ma się z tego $$$. Teraz kobiecie nie zaimponuje się znajomością literatury, jakimś fajnym hobby czy wrażliwością wobec innych ludzi. Liczy się:
- ile euro, dolarów, PLN wpływa na konto
- jakim jeździsz samochodem
- jaki masz dom i mieszkanie

Naturalnie są jakieś tam wyjątki, ale większość ludzi jest jaka jest.
Racja

Ja jak chce wyrwać panienkę choć trochę ładniejszą niż pani z mięsnego obok mojego bloku to pożyczam od kumpla ładny samochód jest czarny i błyszczący .A do knajpy biorę stówkę i dziesięć złotych ,stówka na wabia ,a dyszka na przehulanie
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 20:07   #33
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez fajny_nick Pokaż wiadomość
Pytanie stricte do kobiet.

Każda kobieta mówi, że wrażliwość jest dobrą cechą u mężczyzny. Niestety z moich obserwacji nie przekłada się to na rzeczywistość i kobiety często wybierają tzw. samców alfa i często egoistów.

Jak to w końcu jest? Jakich facetów lubicie? Wrażliwych, którzy zawsze o was się troszczą i są dla was całym życiem, czy może bardziej egoistycznych, dla których jesteście jedynie dodatkiem do życia? A może coś po środku tych dwóch typów faceta?

Liczę na szczerze odpowiedzi.
jakoś ne udało mi się poderwać wrażliwego faceta,bo wszyscy ode mnie uciekają
lubię wrażliwców,choć ich nie rozumiem.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Większość kobiet lubi wrażliwość u faceta tylko i wyłącznie w przypadku, gdy ma się z tego $$$. Teraz kobiecie nie zaimponuje się znajomością literatury, jakimś fajnym hobby czy wrażliwością wobec innych ludzi. Liczy się:
- ile euro, dolarów, PLN wpływa na konto
- jakim jeździsz samochodem
- jaki masz dom i mieszkanie

Naturalnie są jakieś tam wyjątki, ale większość ludzi jest jaka jest.
wystarczy,że ja jestem samica alfa.mam kasę,samochód i mieszkanie,a on musi być moim dodatkiem czyt. tlem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 20:32   #34
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Większość kobiet lubi wrażliwość u faceta tylko i wyłącznie w przypadku, gdy ma się z tego $$$. Teraz kobiecie nie zaimponuje się znajomością literatury, jakimś fajnym hobby czy wrażliwością wobec innych ludzi. Liczy się:
- ile euro, dolarów, PLN wpływa na konto
- jakim jeździsz samochodem
- jaki masz dom i mieszkanie

Naturalnie są jakieś tam wyjątki, ale większość ludzi jest jaka jest.
No to chyba muszę być chora umysłowo bądź nie jestem kobietą ( no, ale pipkę i cycki mam kurde ).
Bo wybrałam bogatego umysłowo, a ubogiego finansowo. I popatrz no tylko jeździmy combi, korona z glacy nie spadła.

A miałam bogatego faceta kiedyś, to mnie jego rodzicie nie cierpieli (bo miałam mały dom, dużą rodzinę, bo ojciec to kierowca, a matka sprzątaczka, ja z twarzy też mało wyjściowa, genów nie zmienię) i sobie znalazł ładniejszą,bogatą która doskonale pasowała do rodziny i nowego samochodu.
__________________
...
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 20:40   #35
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Wrażliwy facet

A każdy facet leci wyłącznie na wielkie biusty, długie blond włosy i lateksowe mini. Do tego chłopom w tych czasach nie imponuje intelekt, kobiecość, wrażliwość. Oczywiście są wyjątki, ale taki jest schemat...
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 20:54   #36
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
No to wiadomo chyba. Co mi po wrazliwym facecie jesli nie stac go na najnowsze ferrari w kolorze mojej szminki i kupno mi innego futra na kazdy dzien tygodnia??pff trzeba miec jakies wymagania helooo nie bede sie potem przed ludzmi na miescie wstydzic pokazywac
Jedyna szczera!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jakoś ne udało mi się poderwać wrażliwego faceta,bo wszyscy ode mnie uciekają
lubię wrażliwców,choć ich nie rozumiem.
Może masz "wulgarny/ostry" typ urody albo uważają Ciebie za kobietę zbyt niemądrą bądź zbyt mało wrażliwą. Zapytaj ich.

Cytat:
wystarczy,że ja jestem samica alfa.mam kasę,samochód i mieszkanie,a on musi być moim dodatkiem czyt. tlem
Jeśli masz kasę, auto i mieszkanie, to wręcz podejrzane, że jeszcze samca sobie nie znalazłaś.

Cytat:
Napisane przez Blobby Pokaż wiadomość
A miałam bogatego faceta kiedyś, to mnie jego rodzicie nie cierpieli (bo miałam mały dom, dużą rodzinę, bo ojciec to kierowca, a matka sprzątaczka, ja z twarzy też mało wyjściowa, genów nie zmienię) i sobie znalazł ładniejszą,bogatą która doskonale pasowała do rodziny i nowego samochodu.
Sama znalazłaś przyczyny, dlaczego z bogatym nie jesteś.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
A każdy facet leci wyłącznie na wielkie biusty, długie blond włosy i lateksowe mini. Do tego chłopom w tych czasach nie imponuje intelekt, kobiecość, wrażliwość. Oczywiście są wyjątki, ale taki jest schemat...
Blondynki są fajne. Przez blondynki nie zwracam uwagi na brunetki. Jednak jak widzę lateks to niestety kojarzy mi się to z latarnią ...
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:06   #37
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Wrażliwy facet

Że facetom chce się wchodzić na wizaż i trollować
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 13:43   #38
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Jedyna szczera!



Może masz "wulgarny/ostry" typ urody albo uważają Ciebie za kobietę zbyt niemądrą bądź zbyt mało wrażliwą. Zapytaj ich.
prawda jest taka,że wrażliwi panowie najczęściej gustuja w głupiutkich kobietach,a te mądre ich przerażają

a skąd wiem,?bo często wykorzystuję męską przewagę,aby coś zdobyć.
ostatnio pan z marketu zaniósł mi 3 pary drzwi do auta i władował na pakę


Cytat:
Jeśli masz kasę, auto i mieszkanie, to wręcz podejrzane, że jeszcze samca sobie nie znalazłaś.
a kto powiedział,że jestem sama?
napisałam,że nie mialam okazji spotykać się z wrażliwcem

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-06-01 o 13:46
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:02   #39
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Odp: Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
prawda jest taka,że wrażliwi panowie najczęściej gustuja w głupiutkich kobietach,a te mądre ich przerażają

a skąd wiem,?bo często wykorzystuję męską przewagę,aby coś zdobyć.
ostatnio pan z marketu zaniósł mi 3 pary drzwi do auta i władował na pakę
Wrazliwy nie znaczy słaby ani fizycznie ani psychicznie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:41   #40
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Odp: Dot.: Wrażliwy facet

ja nie lubię wrażliwych facetów ani romantyzmu..
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 17:25   #41
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Odp: Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Wrazliwy nie znaczy słaby ani fizycznie ani psychicznie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nikt nie powiedział,że wrażliwiec jest słaby
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 19:04   #42
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez fajny_nick Pokaż wiadomość
Pytanie stricte do kobiet.

Każda kobieta mówi, że wrażliwość jest dobrą cechą u mężczyzny. Niestety z moich obserwacji nie przekłada się to na rzeczywistość i kobiety często wybierają tzw. samców alfa i często egoistów.

Jak to w końcu jest? Jakich facetów lubicie? Wrażliwych, którzy zawsze o was się troszczą i są dla was całym życiem, czy może bardziej egoistycznych, dla których jesteście jedynie dodatkiem do życia? A może coś po środku tych dwóch typów faceta?

Liczę na szczerze odpowiedzi.
Wiesz, to zależy od tego, czy wrażliwość jest okazywana w odpowiedni sposób i w odpowiednich momentach. Bo czasami, gdy kobieta ma słabszy dzień chętnie zobaczy przy swoim boku silne męskie ramię.
Dla mnie wrażliwość jest owszem cechą pożądaną, aczkolwiek wolę wiedzieć, kto w związku jest facetem. Parę razy musiałam wiać przed takim typem "wrażliwca", bo był właśnie zbyt wrażliwy i byle uwaga z mojej strony była uznawana za atak na jego osobę.

Najważniejsze, żeby we wszystkim był jakiś umiar.
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:04   #43
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez fajny_nick Pokaż wiadomość
Jak to w końcu jest? Jakich facetów lubicie? Wrażliwych, którzy zawsze o was się troszczą i są dla was całym życiem, czy może bardziej egoistycznych, dla których jesteście jedynie dodatkiem do życia? A może coś po środku tych dwóch typów faceta?
*a my dla nich Tak. Wolę wrażliwych i takiego wybrałam na męża. Jesteśmy razem 6ty rok i ciągle czuję się dla niego tak samo ważna jak na początku okresu zakochania. Nie wyobrażam sobie być olewana i tak ciągle latać za facetem mimo braku zainteresowania z jego strony. A są takie kobiety
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:05   #44
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
*a my dla nich Tak. Wolę wrażliwych i takiego wybrałam na męża. Jesteśmy razem 6ty rok i ciągle czuję się dla niego tak samo ważna jak na początku okresu zakochania. Nie wyobrażam sobie być olewana i tak ciągle latać za facetem mimo braku zainteresowania z jego strony. A są takie kobiety
a uważasz,że niewrażliwy facet olewa swoje kobiety?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:19   #45
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a uważasz,że niewrażliwy facet olewa swoje kobiety?
Niekoniecznie. Ale tak mi się skojarzyło jak autorka napisała czy wolimy wrażliwego czy niewrażliwego który jest egoistyczny i dla którego jesteśmy dodatkiem
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:32   #46
pandzio
Raczkowanie
 
Avatar pandzio
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 271
Dot.: Wrażliwy facet

Wrażliwość u faceta dla mnie musi objawiać się umiejętnością dostosowania do danej sytuacji np. kiedy mam gorszy okres w życiu. Oczywiście nie wymagam tego, aby sam się domyślał. Chodzi o reagowanie na moje potrzeby tak, żebym czuła się kochana i potrzebna właśnie wtedy kiedy mam momenty słabości. Kiedy facet jest wrażliwy to jest w stanie być blisko mnie i mnie zrozumieć. Typ macho chyba nie byłby w stanie tego zapewnić, bo nie interesowałby go taki "problem".
__________________
Zapuszczam włosy, ciekawe ile wytrzymam jest 20 cm, będzie 40 !!!
Pilniej się uczę
Odchudzam się!!! 63-62-61-60-59-57-56-55
pandzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:45   #47
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Ale tak mi się skojarzyło jak autorka napisała czy wolimy wrażliwego czy niewrażliwego który jest egoistyczny i dla którego jesteśmy dodatkiem
autor
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:57   #48
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
autor
Sorry;P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 20:03   #49
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez fajny_nick Pokaż wiadomość
Pytanie stricte do kobiet.

Każda kobieta mówi, że wrażliwość jest dobrą cechą u mężczyzny. Niestety z moich obserwacji nie przekłada się to na rzeczywistość i kobiety często wybierają tzw. samców alfa i często egoistów.

Jak to w końcu jest? Jakich facetów lubicie? Wrażliwych, którzy zawsze o was się troszczą i są dla was całym życiem, czy może bardziej egoistycznych, dla których jesteście jedynie dodatkiem do życia? A może coś po środku tych dwóch typów faceta?

Liczę na szczerze odpowiedzi.
Ja szukam przede wszystkim partnera. Byłam w związku z osobą bardzo dominującą, zaborczą, toksyczną, wymagającą absolutnego posłuszeństwa i podporządkowania.
Minął rok, a ja wciąż dochodzę do siebie po tym, ile zła wyrządził ten ktoś w moim życiu.

I byłam też z chłopakami, którzy nie byli ani typem macho, ani nie byli podlegli. Partnerstwo - to słowo-klucz i ideał. Czasem oni mieli słabsze dni, czasem ja, ale tak naprawdę nikt nie był niczyim dodatkiem, ani nikt nie musiał za nikogo podejmować decyzji. Współpraca i równość -> to miało sens, tyle w temacie.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 21:27   #50
WszyscyUmrzemy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 41
Dot.: Odp: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje Master.O.P ze Ty nie jesteś na tyle wrażliwe co narcystyczny:p

Nie mowie ze to cos zlego, poznalam kilku facetow ktorzy wprost o sobie mowia ze sa narcyzami:p ale gdzies w definicje wrazliwosci jak tak opisujesz siebie mi sie nie wpasowujesz:p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Raczej nie jestem narcystyczny a jeżeli nawet to tylko trochę bo bardzo często dążę do perfekcji w wyglądzie( 99 procent tego to rzeczy których nie mogę zmienić) itp. Na przykład, strasznie mi się podoba mój kolor oczu ale jednak wolałbym mieć takie jak mój dziadek ( w pewnym świetle wydawały się fioletowe) a najlepiej zielony i niebieski który w określonym świetle wydaje się fioletowy, i to czasem prowadzi do jakiś zaburzeń poczucia wartości. To tak jak cieszyć się z czegoś, ale jednak to wciąż za mało. Przykładowo jadąc samochodem staram się tak dobrać obroty silnika, zmieniać bieg by jazda była jak najbardziej płynna, nie obciązająca dla silnika. Czasem bardzo mnie to absorbuje a jednocześnie uważam, że płynnie jeżdżę i się z tego cieszę. Nie mam tego cały czas ale jednak zdarza się.


Zresztą co tu się rozczulać. Trzeba zrobić ennagram haha

Nowe konto, miałem formata i pokasowały mi sie pozapisywane hasła ;/

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
prawda jest taka,że wrażliwi panowie najczęściej gustuja w głupiutkich kobietach,a te mądre ich przerażają

a skąd wiem,?bo często wykorzystuję męską przewagę,aby coś zdobyć.
ostatnio pan z marketu zaniósł mi 3 pary drzwi do auta i władował na pakę



a kto powiedział,że jestem sama?
napisałam,że nie mialam okazji spotykać się z wrażliwcem


To zależy od faceta. Mój brat cioteczny jest wrażliwcem ( on się do tego nie przyzna ale tak jest) a jego poprzednia dziewczyna była raczej silną kobietą.

Edytowane przez WszyscyUmrzemy
Czas edycji: 2013-06-02 o 21:19
WszyscyUmrzemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 10:15   #51
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wrażliwy facet

Wszystko zależy od tego, jak bardzo jest wrażliwy. Lubię tych, co okazują uczucia, nie lubię egocentryków (nie egoistów, bo egoizm to cecha pozytywna).
dla mnie facet ma być silny, ale to nie oznacza, że facet wrażliwy=słaby oczywiście, mam kolegę, który potrafi się rozkleić, gdy odmówię spotkania, ale to chyba przewrażliwienie.
Facet ma być sobą i tyle.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:15   #52
WszyscyUmrzemy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 41
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego, jak bardzo jest wrażliwy. Lubię tych, co okazują uczucia, nie lubię egocentryków (nie egoistów, bo egoizm to cecha pozytywna).
dla mnie facet ma być silny, ale to nie oznacza, że facet wrażliwy=słaby oczywiście, mam kolegę, który potrafi się rozkleić, gdy odmówię spotkania, ale to chyba przewrażliwienie.
Facet ma być sobą i tyle.
I powiedz mi jak można być egoistą i mieć rodzinę, partnera, przyjaciela ?
WszyscyUmrzemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:35   #53
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nikt nie powiedział,że wrażliwiec jest słaby
Tak zrozumiałam z poprzedniego posta. Napisałas, że wrażliwi mężczyźni gustują najcześciej w głupiutkich kobietach bo mądre je przerażają(czyt. są od nich silniejsze) A wrażliwy mężczyzna może być jak najbardziej typem alfa.
I nie do końca zrozumiałam tekstu, że wiesz to bo często wykorzystujesz męską przewagę..to ten pan który Ci pomógł był wrażliwy czy nie czy może Ty udawałaś wtedy głupiutką czy jeszcze inaczej bo nie zrozumiałam tego przykładu? Bo nie od dziś wiadomo, że ładna dziewczyna wystarczy, że zatrzepocze rzęsami w poczuciu bezradności i zaraz znajdzie sie jakiś silny pan który chętnie się dowartościuje uśmiechem pięknej dziewoi która go zasypie podziękowaniami:p


Cytat:
Napisane przez WszyscyUmrzemy Pokaż wiadomość
I powiedz mi jak można być egoistą i mieć rodzinę, partnera, przyjaciela ?
To kwestia zdrowego egoizmu W zdrowych związkach oboje partnerzy muszą czasem być trochę egoistami. W toksycznym jedno będzie egoistą a drugie beznadziejnym altruistą-kiepskie połączenie.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-06-03 o 15:42
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:08   #54
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez WszyscyUmrzemy Pokaż wiadomość
I powiedz mi jak można być egoistą i mieć rodzinę, partnera, przyjaciela ?
Egoizm I egocentryzm to pojecia rozne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:08   #55
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wrażliwy facet

Jakiś czas temu zauważyłam, że moja definicja wrażliwości nie pokrywa się z definicją wrażliwości większości "romantyków", których poznałam. Bo WEDŁUG MNIE wrażliwości nie dowodzą:
-pseudoromantyczne smsy w stylu: smutno mi....; życie jest złe....; jakieś smutne buźki itp. A już najbardziej potrafi mnie wpienić, gdy ta osoba nie chce powiedzieć o co jej chodzi, a gdy sobie odpuszczam pytanie, to wielki foch.
-niezaradność życiowa- nie, wrażliwy facet, to niekoniecznie taki, który w wieku 30lat siedzi na garnuszku u mamusi. Bo on taki wrażliwy:P
-brak praktyczności w życiu- ciągnięcie kobiety na spacer w blasku księżyca przy 20 stopniach mrozu itp
-brak pewności siebie
-bycie bluszczem

Dla mnie wrażliwy mężczyzna powinien mieć dobre serce i dbać o bliskie mu osoby. Właściwie to dlaczego niby samiec alfa nie może być wrażliwy? Przecież to się nie wyklucza. Choć jak przeglądam niektóre portale, to dochodzę do wniosku, że dla niektórych nieudacznik= wrażliwy.
Jeśli ktoś jest wieczną marudą życiową, to niech się weźmie za siebie, a nie tworzy dziwne teorie, że kobiety nie lubią wrażliwych mężczyzn.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:30   #56
WszyscyUmrzemy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 41
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zauważyłam, że moja definicja wrażliwości nie pokrywa się z definicją wrażliwości większości "romantyków", których poznałam. Bo WEDŁUG MNIE wrażliwości nie dowodzą:
-pseudoromantyczne smsy w stylu: smutno mi....; życie jest złe....; jakieś smutne buźki itp. A już najbardziej potrafi mnie wpienić, gdy ta osoba nie chce powiedzieć o co jej chodzi, a gdy sobie odpuszczam pytanie, to wielki foch.
-niezaradność życiowa- nie, wrażliwy facet, to niekoniecznie taki, który w wieku 30lat siedzi na garnuszku u mamusi. Bo on taki wrażliwy:P
-brak praktyczności w życiu- ciągnięcie kobiety na spacer w blasku księżyca przy 20 stopniach mrozu itp
-brak pewności siebie
-bycie bluszczem

Dla mnie wrażliwy mężczyzna powinien mieć dobre serce i dbać o bliskie mu osoby. Właściwie to dlaczego niby samiec alfa nie może być wrażliwy? Przecież to się nie wyklucza. Choć jak przeglądam niektóre portale, to dochodzę do wniosku, że dla niektórych nieudacznik= wrażliwy.
Jeśli ktoś jest wieczną marudą życiową, to niech się weźmie za siebie, a nie tworzy dziwne teorie, że kobiety nie lubią wrażliwych mężczyzn.

Właśnie, marudnictwo nie jest wrażliwością.

Haha, to zależy jak kto odczuwa zimno. Gdy temperatura jest wyższa niż -15 to mam ciepłe dłonie.

Edytowane przez WszyscyUmrzemy
Czas edycji: 2013-06-03 o 16:32
WszyscyUmrzemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:00   #57
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez WszyscyUmrzemy Pokaż wiadomość
Właśnie, marudnictwo nie jest wrażliwością.

Haha, to zależy jak kto odczuwa zimno. Gdy temperatura jest wyższa niż -15 to mam ciepłe dłonie.
Ja nawet przy +30 mam lodowate ręce
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:08   #58
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zauważyłam, że moja definicja wrażliwości nie pokrywa się z definicją wrażliwości większości "romantyków", których poznałam. Bo WEDŁUG MNIE wrażliwości nie dowodzą:
-pseudoromantyczne smsy w stylu: smutno mi....; życie jest złe....; jakieś smutne buźki itp. A już najbardziej potrafi mnie wpienić, gdy ta osoba nie chce powiedzieć o co jej chodzi, a gdy sobie odpuszczam pytanie, to wielki foch.
-niezaradność życiowa- nie, wrażliwy facet, to niekoniecznie taki, który w wieku 30lat siedzi na garnuszku u mamusi. Bo on taki wrażliwy:P
-brak praktyczności w życiu- ciągnięcie kobiety na spacer w blasku księżyca przy 20 stopniach mrozu itp
-brak pewności siebie
-bycie bluszczem

Dla mnie wrażliwy mężczyzna powinien mieć dobre serce i dbać o bliskie mu osoby. Właściwie to dlaczego niby samiec alfa nie może być wrażliwy? Przecież to się nie wyklucza. Choć jak przeglądam niektóre portale, to dochodzę do wniosku, że dla niektórych nieudacznik= wrażliwy.
Jeśli ktoś jest wieczną marudą życiową, to niech się weźmie za siebie, a nie tworzy dziwne teorie, że kobiety nie lubią wrażliwych mężczyzn.
Żadne z tych zachowań nie ma nic wspólnego z wrażliwością u mężczyzny
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:41   #59
fajny_nick
Raczkowanie
 
Avatar fajny_nick
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
GG do fajny_nick
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
-brak praktyczności w życiu- ciągnięcie kobiety na spacer w blasku księżyca przy 20 stopniach mrozu itp
Może jestem jakiś głupi, ale kompletnie nie rozumiem podanego przez Ciebie przykładu w porównaniu do "praktyczności" w życiu.
__________________
80 ---> 95 kg
fajny_nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:44   #60
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Wrażliwy facet

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie wybieram faceta który dla otoczenie jest pewnym siebie "niegrzecznym chłopcem" a przy mnie wrażliwym i ciepłym mężczyzną. To mój ideał egoisty nie zniesę w żadnym wypadku. Męskie łzy mi nie przeszkadzają jeśli są dowodem wrażliwości i dużego serca a nie płaczliwości i niestabilności emocjonalnej.
O właśnie

I mężczyzna musi być dobry. Po prostu być dobrym człowiekiem.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.