Od dzis biegam aby schudnąć!!! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 12:17   #271
Ang el
Raczkowanie
 
Avatar Ang el
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 49
Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Dołączam się ostatnio miałam długą przerwę - skręcenie kostki - ale najwyższy czas wrócić. Maraton sam się nie przebiegnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ang el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 12:50   #272
jakwino
Raczkowanie
 
Avatar jakwino
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 222
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

bothlooks ja też będę tuptać w Nike'u ale że lenistwo bierze górę i 2 tyg nie biegałam to pewnie bede bardziej jak Korzeniowski dreptać
misiskuku ostatnio mi gps w tel non stop kłamie mimo, że po mieście biegam, i zainstalowałam SportsTrackera (kiedyś to było Nokia Sports Tracker - czarno czerwone logo) i on owszem , też zgubił gps i trase mi wyrysował tylko z jednego kilometra, ale dystans już dobrze policzył, także polecam. Ewentualnie jeszcze aplikacja Nike Run (teraz juz niepotrzebny jest chip w bucie) też daje radę z głupiejącym gps'em
jakwino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 12:53   #273
Ang el
Raczkowanie
 
Avatar Ang el
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 49
Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Chipa w bucie nie opłaca się kupować - jest jednorazowy, wystarczył mi na pól roku treningów


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Ang el
Czas edycji: 2013-05-29 o 14:47
Ang el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 13:39   #274
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ostro, ale dupek. DObrze, że kopnęła go gdzie trzeba. A jak wyglądał ten jego atak?
nie wie dokładnie bo ją zaatakował od tyłu, wcześniej w ogóle go nie widziała...chyba ze gdzies go mijala i nie zwrocila na niego uwagi

w kazdym badz razie nagle poczula jakby ktos ją kopnął w plecy, przewróciła się i od razu obróciła na plecy a on już na niej siedział

tak jej adrenalina skoczyła, akurat koleś raczej niedoswiadczony w tego typu akcjach bo łatwo go z siebie zrzuciła, kopneła z calego impetu w jaja i zwiala

policja poinformowana, ale on się ulotnił

a koleżanka od miesiąca nie wychodzi już sama biegać bo się koszmarnie boi
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 15:42   #275
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Rety, wspolczuje jej. Pieprzony zbok. rozumiem jej strach i dlatego sama boje sie biegac. zawsze z kolezanka
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 18:23   #276
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Rety, wspolczuje jej. Pieprzony zbok. rozumiem jej strach i dlatego sama boje sie biegac. zawsze z kolezanka

A ja już nie biegam słuchając muzyki no i unikam raczej lasów czy parków w późnych godzinach. Jedynie w weekendy pobiegam sobie po lesie ale wtedy dużo ludzi biega, jeździ na rowerach, spaceruje itd.

No i ja biegam jednak z psem, który w dodatku nie jest proludzki więc wierzę że czyni to ze mnie słaby obiekt do ataku
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 18:59   #277
Ang el
Raczkowanie
 
Avatar Ang el
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 49
Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Ja biegam z chłopakiem. We dwoje zawsze raźniej i bezpieczniej
Ang el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 19:32   #278
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

mozna??

szukam fajnych kolorowych butow do biegania pomozecie ??? w kwocie o 300 zl
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 06:37   #279
bothlooks
Raczkowanie
 
Avatar bothlooks
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Niedawno wróciłam z biegania - chyba troszkę za wcześnie wyszłam (wstałam, zjadłam śniadanie i takie tam, wyszłam po 1/2h od wstania), bo kręciło mi się w głowie trochę - więc zrobiłam 3,7km / 22 min.

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
mozna??

szukam fajnych kolorowych butow do biegania pomozecie ??? w kwocie o 300 zl
Ja mam dwie pary - easytone czarne i biało różowo szare z decathlonu i szczerze mówiąc zawsze do biegania wybieram czarne bo mi szkoda tych drugich brudzić :P W nich ćwiczyłam w domu i jeżdżę w nich na rowerze
bothlooks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 07:05   #280
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez bothlooks Pokaż wiadomość
Niedawno wróciłam z biegania - chyba troszkę za wcześnie wyszłam (wstałam, zjadłam śniadanie i takie tam, wyszłam po 1/2h od wstania), bo kręciło mi się w głowie trochę - więc zrobiłam 3,7km / 22 min.



Ja mam dwie pary - easytone czarne i biało różowo szare z decathlonu i szczerze mówiąc zawsze do biegania wybieram czarne bo mi szkoda tych drugich brudzić :P W nich ćwiczyłam w domu i jeżdżę w nich na rowerze
easytone te buty nie nadają się do biegania
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 07:17   #281
bothlooks
Raczkowanie
 
Avatar bothlooks
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

dlaczego?
bothlooks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 07:30   #282
Ang el
Raczkowanie
 
Avatar Ang el
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 49
Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Ja mam nike vomero 7, ale się trochę rozkleiły bo zbyt długo je trzymalam przy kaloryferze. Tak to pegasusy 28 były całkiem wygodne
Ang el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 07:34   #283
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez bothlooks Pokaż wiadomość
dlaczego?
to buty wylacznie do chodzenia buty biegowe mają całkiem inna konstrukcje i są stabilne

chyba że masz ten model
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RunTone-Action-Womens-J19625-300x282.jpg (16,7 KB, 11 załadowań)
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 09:22   #284
libacjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 50
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Generalnie easytony nie nadają się moim zdaniem do niczego innego oprócz zwykłego chodzenia. Przez te poduszki i uwypuklenia na podeszwie stopa nie jest stabilna i nawet na fitnesie robiąć jakiekolwiek ćwiczenia rozgrzewkowe noga jest mocno przeciążona bo nie stoi stabilnie i musi dodatkowo wykonywać kolejną pracę .

Ale słyszałam dużo pozytywów na temat tych butów do codziennego ulicznego użytku
__________________
Czerwiec 2012 -początek olejowania włosów
Dbam o cere i włosy i paznokcie
Zdrowo się odżywiam

Codzienne treningi
libacjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 11:36   #285
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Achh! Ile nowych nicków! Witam wszystkie biegaczki!

Ja wróciłam z Polski - było niesamowicie! I w sumie poza ogromną ilością alkoholu, nie zaniedbałam za bardzo odżywiania - nie ciągnęło mnie do słodyczy, ani jakichś gazowanych syfów. Opiłam się za to świeżych soków wyciskanych, objadłam prawdziwego, razowego chleba...

Nie wiem jeszcze, czy dziś wrócę do biegania, czy może jutro (pogoda...), ale pewnie będzie jak na początku - po tych kilku dniach przerwy...
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 11:46   #286
bothlooks
Raczkowanie
 
Avatar bothlooks
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Trochę poczytałam o easytonach no i rzeczywiście raczej nie służą do biegania - ja do tej pory biegalam tylko w nich i bardzo dobrze mi w nich było Następnym razem spróbuję te z decathlonu, a z czasem pewnie zainwestuję w typowo biegowe. Ale dziękuję za podpowiedź
bothlooks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 11:54   #287
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Jak Wy dajecie radę przebiec 9 km :O
ja po 40 minutach padam (to narazie mój czasowy wyznacznik), endomondo przekłamuje mi km bo biegam po zadupiach
wczoraj było mi za zimno, kolka mnie złapała, założyłam za ciepłą bluzę - same nieszczęścia. z przerwami (marszem) dałam radę tylko 35 min..

dziś ładniej, może wieczorem wyjdę

zawsze o ile nie ze szwagierką, to z telefonem i szybką muzyką - nic tak na mnie motywująco nie działa. chyba jednak wolę biegać sama.
Dokładnie mam to samo. Tez biegam po zadupiach, właściwie to jakieś polne ścieżki, wały nad rzeką itp. no i odnoszę wrażenie, że endomondo jakoś o 1km mi przekłamuje tą trasę. Bo licznik rowerowy pokazuje mi właśnie 1 km więcej na tej trasie. A na innych trasach, zdecydowanie dłuzszych, ale to już pokonywanych na rowerze potrafi niekiedy przekłamać o 5-6 km

Cytat:
Napisane przez Ang el Pokaż wiadomość
Dołączam się ostatnio miałam długą przerwę - skręcenie kostki - ale najwyższy czas wrócić. Maraton sam się nie przebiegnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czyli rozumiem, że koleżanka już jest zapaloną biegaczką i ma taką kondychę, że trenuje do maratonu ? Pięknie Tak trzymać


A dzisiaj BURZA Gdyby jeszcze kropiło to poszłabym biegać... ale tutaj co rusz się błyska i grzmi Może jakoś ustabilizuje się i pod wieczór pójdę. Dzisiaj miałam mieć dzień regeneracji, ale przełożyłam go na wczoraj i za to dzisiaj miałam iść biegać, a tutaj d** I wyjdzie 2 dni bez biegania, a ja na prawdę nie chcę siedzieć bezczynnie i nic nie robić A do siłowych ćwiczeń tak brak mi mobilizacji.... już praktycznie prawie całkowicie zaprzestalam je wykonywać, bo mnie mega nudzą... a wiem, że to bardzo źle.
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 12:13   #288
corestudio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Bieganie to fajna sprawa, zresztą każda forma rucha to frajda dla ducha i ciała, ale nie zapominajcie kochani o rozciąganiu po krótkiej rozgrzewce i po bieganiu. A co gdy pada deszcz .... w domu można zrobić serię brzuchów i stretching
corestudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 16:27   #289
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Wczoraj biegałam 40 minut, miałam wyjątkowo dobry dzień - wyjątkowo po takim dystansie bez choćby najmniejszego odpoczynku nie miałam wrażania, że zaraz zemdleję
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 20:51   #290
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Wczoraj biegałam 40 minut, miałam wyjątkowo dobry dzień - wyjątkowo po takim dystansie bez choćby najmniejszego odpoczynku nie miałam wrażania, że zaraz zemdleję
Wow, szacun Ile wprawiałas się w taką formę?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 22:43   #291
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Może zacznę od tego, że koszmarnie nie chciało mi się ruszyć z domu, ale trenując swój stalowy charakter się przemogłam...
Biegałam dzisiaj po deszczu i najpierw byłam mokra, bo w powietrzu była taka wilgoć, że czułam się oblepiona po 5 minutach. Potem zmokłam, bo zaczęło padać już tradycyjnie. Potem przestało, ale znów się zrobiło wilgotno.
Po przebiegnięciu trochę krótszej trasy niż zazwyczaj stwierdziłam, że czasami trzeba posłuchać siebie i zostać w domu.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 23:09   #292
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Ja chyba dopiero w niedziele pojdę pobiegać- łapie mnie jakieś przeziębienie więc od 3 dni zamiast wstać wczesniej i biegać, to się wyleguję w cieple. Bolą mnie mięśnie i stawy i liczę na to, że odpoczynek, dużo płynów i witamina C pomoże zwalczyc choróbsko
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 09:30   #293
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Mi wczoraj udało się wyjśc z domu akurat w czasie miarę bezdeszczowej pogody. Zrobiłam dłuzsza trasę niż zwykle, a pod sam koniec trasy cos zrobiło się z moim endomondo i przestał pokazywać mi czas biegu, więc końcówkę dobiegłam bez marszobiegu, czyli było jakos 20 minut ciągłego biegu pod sam koniec Tylko, że w domu okazało sie, że to coś co mi się stalo z endomondo to niewłączony gps i się nieźle wkurzyłam.... bo chciałam zobaczyć na wykresie jak wczoraj mi szło, szczegolnie w okresie gdy nie zwolniłam, a wręcz przyspieszyłam. Do tego zrobiłam dłuższą trasę i już sama nei wiem ile wczoraj przebiegłam
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 10:54   #294
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Kakcia Pokaż wiadomość
Mi wczoraj udało się wyjśc z domu akurat w czasie miarę bezdeszczowej pogody. Zrobiłam dłuzsza trasę niż zwykle, a pod sam koniec trasy cos zrobiło się z moim endomondo i przestał pokazywać mi czas biegu, więc końcówkę dobiegłam bez marszobiegu, czyli było jakos 20 minut ciągłego biegu pod sam koniec Tylko, że w domu okazało sie, że to coś co mi się stalo z endomondo to niewłączony gps i się nieźle wkurzyłam.... bo chciałam zobaczyć na wykresie jak wczoraj mi szło, szczegolnie w okresie gdy nie zwolniłam, a wręcz przyspieszyłam. Do tego zrobiłam dłuższą trasę i już sama nei wiem ile wczoraj przebiegłam
Sprawdź sobie na http://www.runningmap.com/
Ja nie lubię biegać z komórką (na wypad biorę tylko chusteczki, klucz od mieszkania i szminkę ochronną), więc sprawdzam sobie po powrocie do domu rysując trasę
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:57   #295
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Dziewczyny, mam do Was pytanie jako początkująca. Są jakieś zasady w bieganiu, których trzeba się stosowac aby bieg był efektywniejszy, mniej męczący itp?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 21:18   #296
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

od jutra jestem z Wami
mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona

W zeszłym roku zaczełam biegać i bardzo mi sie to spodobało do czasu aż nie nabawiłam sie okropnego zbicia biodra ( wywróciłam się na nierównym chodniku do dziś mam bliznę..). Wole biegać po polnych drogach, ale żeby do takich dotrzeć, niestety troche chodników trzeba pokonać.Doszłam do 5 km bez przerwy, co zajmuje mi jakies+- 30 min.
Chciałam znów biegać na jesień jednak 2,3 razy wyszłam i ciągle zaczynało się od infekcji gardła;/

Od jutra wielki COME BACK)
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 12:18   #297
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

U mnie dzisiaj tylko 6km, bo pięta mi dokucza. Po sprawdzeniu w necie wygląda to na problem z podścięgnem podeszwowym. Zaczynam więc rehabilitację- rolowanie piłeczki i rozciąganie....ech....
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 22:58   #298
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

No dziewczyny - wczoraj coś próbowałam podbiec, ale dobrnęłam może do 1km, bo powietrze stało i temperatura przekraczała 25st w cieniu (a ja bardzo źle znoszę taką temp nawet siedząc), więc wróciłam z bólem głowy i mroczkami przed oczami.
Ale dzisiaj, z okropnymi skurczami od okresu, ze świadomością długiej i zakrapianej alkoholem, przerwy, przebiegłam swoją zwykłą trasę w rekordowym czasie (niezamierzenie)! I jeszcze moje wybiegi po schodach - dobiłam do 9 i pewnie bym mogła jeszcze, ale już się bałam o dokuczające kolano.
Moje skurcze związane z okresem, obejmują dolne partie pleców i pośladki, bywały tak silne, że traciłam równowagę. Dzisiaj się okazało, że mimo ciężkich kilku pierwszych metrów biegu, mięśnie się jakby rozluźniły i nie przeszkadzały mi w treningu!

Muszę dodać, że podczas tych kilku dni folgowania sobie, widziałam również inne zmiany - zeszła mi opuchlizna z mięśni (to, co towarzyszy ćwiczeniom, bieganiu też, mięśnie pracują i 'puchną', szczególnie, jeśli ma się jeszcze zakwasy) i całe ciało wygląda smuklej, szczuplej i zdrowiej! Nie miałam problemu ze snem (choć spałam zaledwie kilka godzin na dobę, po aktywnych wydarzeniach dnia), nie miałam ciągot do słodyczy ani słodkich napojów (zgrzeszyłam zieloną IceTea z butelki na kaca :P), za to sięgałam po produkty, które napełniały mnie na długi czas (warzywa, owoce, syte obiady wegetariańskie, ryby), dzięki czemu też lepiej zniosłam urodzinowe pijaństwo.
Myślę, że to pokazuje też, jak organizm przywyczaja się do zmian i nawet jak jest już z nich zwolniony, wcale nie chce wracać do złych nawyków.
Nadal jem za mało, ale teraz będę mieć czas nad tym popracować.

Waga ani drgnęła, straciłam 1cm 'opuchlizny' z uda, no i teraz wracamy do formy. Czas zastanowić się nad kolejnym/innym sportem, może jakiś basen...?
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 23:01   #299
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
od jutra jestem z Wami
mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona

(...)

Od jutra wielki COME BACK)


U mnie dzisiaj niespełna 6 km w 32 minuty, ale ostatnie metry tak wyśrubowałam tempo, że myślałam, że nie dobiegnę do furtki.

W sumie cieszę się, że jutro mam wolne od biegania Potem poniedziałek i może następnie środa, ale z tą środą, to najpierw muszę obczaić, czy nie okaże się, że sama jestem z dziećmi w domu ina bieganie to sobie mogę popatrzeć na YT
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 23:25   #300
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Ja po tygodniowej przerwie poszłam pobiegać. Wiedziałam, że będzie trochę słabiej i było- tylko 25 min. Biegało mi tego biegania w tym tygodniu- jakaś taka bez energii byłam i taka ociężała. Teraz się napociłam i już mi lepiej

aaaa i jeszcze się pochwalę- waga pokazała 74kg po raz pierwszy od 5-6 lat!
__________________
Blogowanie

Edytowane przez niusuance
Czas edycji: 2013-06-01 o 23:29
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 02:46:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.