Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 16:47   #211
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Anecka dziękuję za wyjaśnieje, bo głupieję konkretnie z nerwów już, odezwę się po egzaminie
miaursula
łuk cofając robiłam na półsprzęgle, a jadąc przodek normalnie sprzęgło lekko puszczam dodaję gazu i ruszam, bo inaczej by mi gasł.
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:19   #212
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ja też mam egzamin w przyszłym tygodniu. Boję się bardzo. Chyba jeszcze nigdy tak się niczego nie bałam. Generalnie to jeżdżę słabo. Łuk raz wyjdzie, raz nie, górka to samo. Parkować chyba w ogóle nie potrafię. Reszta jako-tako idzie.
Dziewczyny, czy Wy przed egzaminem jeździłyście dobrze? Tzn, czy wydawało się Wam, że dobrze jeździcie? Na jazdach nie popełniałyście błędów?
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:21   #213
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy przed egzaminem jeździłyście dobrze? Tzn, czy wydawało się Wam, że dobrze jeździcie? Na jazdach nie popełniałyście błędów?
ja dalej popełniam błędy (oczywiście nie są jakieś drastyczne w stylu wjazd komuś na czołówkę czy przerysowanie auta podczas parkowania :P), a mam już prawko... w ogóle to niechętnie wsiadam do auta :P
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:30   #214
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Anecka wykorzystam sytuację, że tam gdzie ja robiłaś prawko i mam pytanko, wywołują mnie na placyk wychodzę i co? jak to dalej wygląda po prostu do egzaminatora podchodzę, bo tam tych eleczek będzie pewnie milion stało i w ogóle



każdy popełnia jakieś błędy a tu keirunkowskazu nie wrzucę, tu w lusterko nie spojrzę, prawie najadę na pojedynczą ciągłą- nie ma ludzi idealnych dobrze mi się jeździ, na jazdach nie stresowałam się, ale wiem ze na egz bd stres i można narobić głupich błędów czego najbardziej się boję...
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:41   #215
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

dziewczyny trzymam za Was kciuki! całkiem inaczej na to się patrzy gdy się już zda.
NIE UCZCIE SIĘ GŁUPICH SZTUCZEK ROBIENIA ŁUKU!
wyjedziecie potem w ruch drogowy i co? tam nie będzie pachołków a ta umiejętność jest potrzebna nie oszukujmy się. Ja to robię patrząc na linię delikatnie skręcając kierownicę zgodnie z liniami i przytrzymuje ją tak jeżeli jest pod odpowiednim kątem. Jeżeli linie stają się równoległe do kół wtedy prostuje i jest idealnie.
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:16   #216
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

aneta ja również tylko na lusterka patrzę a nie na metody na "małpę" ja mam wrażenie że bardzo źle jeżdżę- no dobra to nie wrażenie to fakt. strasznie się denerwuję wkurza mnie jak wszyscy pytają o egzamin i pocieszają ze zdam
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:19   #217
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
uda się
Będę zadowolona jak już teorię przejdę Chociaż tyle
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 19:20   #218
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Będę zadowolona jak już teorię przejdę Chociaż tyle
teoria pół sukcesu, mam tą połowę za sobą
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:21   #219
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy przed egzaminem jeździłyście dobrze? Tzn, czy wydawało się Wam, że dobrze jeździcie? Na jazdach nie popełniałyście błędów?
Ja na dokupionej jezdzie robilam bledy typu ze nie dalam kierunkowskazu przy omijaniu albo np za blisko aut jechalam :P

Teraz jak juz jezdze z prawkiem to czuje sie pewniej, w elce jakis 1% stresu byl a teraz nie mam w ogole, moze dlatego ze jezdze sama i nikt mi nie biadoli :P hahaha ))

Johanna, wywoluje Cie sympatyczny glos, idziesz sobie scieżynką między ludzmi ktorzy czasami wołają: do boju! haha lol.. trafiasz na plac i wychodzi egzaminator, pyta czy Ty to Ty :P kaze Ci wsiasc do auta, przedstawic sie, omawia krotko reguly gry
Potem pokazujesz co tam Ci komp wylosowal, nastepnie on ustawia Ci auto do łuku i kaze sie przygotowac, jedziesz, zaliczasz, on wsiada do auta i jedziecie na gorke, po gorce miasto i egzamin zdany
Na bank od razu pojedziesz wyjezdzajac z WORDu w prawo a) albo na jednokierunkowe tam, albo na to takie małe rondo na zadupiu Zycze Ci krotkiej trasy i nie zycze Ci jazdy po osiedlu Kopernik. Jesli bys sie tam znalazla to (jesli wiesz gdzie jest ta ulica) jesli wjedziesz na ulice Wlk. Niedzwiedzicy to tam musisz uwazac bo drzewo zaslania znak ograniczenia predkosci do 20.. zawsze tam oblewaja ludzi
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:22   #220
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
w Krakowie trzeba sobie samemu wyjechać z miejsca parkingowego przed MORDem i dojechać na placyk z łukiem, tak samo wracając do MORDu trzeba znowu zaparkować prostopadle, więc wychodzą łącznie dwa parkowania podczas egzaminu


przygotowanie do jazdy to też włączenie silnika i świateł mijania, przynajmniej ja tak robiłam. Jak egzaminator stwierdził, że ok to spuszczałam ręczny, kierunkowskaz no i na łuk :P

miaursula - ja nigdy nie dodawałam gazu na łuku.
masz racje tak sie robi z tym wjazdem na luk

trzyma kciuki za Was Babeczki!!!
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:47   #221
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja na dokupionej jezdzie robilam bledy typu ze nie dalam kierunkowskazu przy omijaniu albo np za blisko aut jechalam :P

Teraz jak juz jezdze z prawkiem to czuje sie pewniej, w elce jakis 1% stresu byl a teraz nie mam w ogole, moze dlatego ze jezdze sama i nikt mi nie biadoli :P hahaha ))

Johanna, wywoluje Cie sympatyczny glos, idziesz sobie scieżynką między ludzmi ktorzy czasami wołają: do boju! haha lol.. trafiasz na plac i wychodzi egzaminator, pyta czy Ty to Ty :P kaze Ci wsiasc do auta, przedstawic sie, omawia krotko reguly gry
Potem pokazujesz co tam Ci komp wylosowal, nastepnie on ustawia Ci auto do łuku i kaze sie przygotowac, jedziesz, zaliczasz, on wsiada do auta i jedziecie na gorke, po gorce miasto i egzamin zdany
Na bank od razu pojedziesz wyjezdzajac z WORDu w prawo a) albo na jednokierunkowe tam, albo na to takie małe rondo na zadupiu Zycze Ci krotkiej trasy i nie zycze Ci jazdy po osiedlu Kopernik. Jesli bys sie tam znalazla to (jesli wiesz gdzie jest ta ulica) jesli wjedziesz na ulice Wlk. Niedzwiedzicy to tam musisz uwazac bo drzewo zaslania znak ograniczenia predkosci do 20.. zawsze tam oblewaja ludzi
byłam na tym osiedlu z instruktorem, normalnie zacznę się modlić żeby tam nei trafić, gdzieś tam też sporo równorzędnych skrzyżowań jest, nie wiem czy to konkretnie tam w pobliżu, czy dobrze kojarzę, ale tak mi się te bloki kojarzą
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 21:27   #222
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny ! Trzymam za Was mocno kciuki, bo niedawno sama zdawalm prawko, zdalam za 4 razem wiec wiem jaki stres.
Dla rozluznie dla MIESZKANEK KRAKOWA mam ANKIETE do wypelnienia na temat KOTÓW.
Przepraszam za spam, ale pmaietam ze jest tu wiele dziewczyn z KRAKOWA, a to dal mnie bardzo wazne !
Bede Bardzo wdzieczna, ANkieta przeznaczona dla ososb zarowno majacch koty, jak i osob ktore je nie maja - jedyny limit to miejsce zamieszkania, TYLKO KRAKOWIANKI
Link do ankiety:
http://ankieta-koty.pl/
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:26   #223
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
byłam na tym osiedlu z instruktorem, normalnie zacznę się modlić żeby tam nei trafić, gdzieś tam też sporo równorzędnych skrzyżowań jest, nie wiem czy to konkretnie tam w pobliżu, czy dobrze kojarzę, ale tak mi się te bloki kojarzą
Tak, tam sa rownorzedne Osobiscie nienawidzilam tam jezdzic :/ przez waska droge, bo auta na ulicy stoja zaparkowane
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:37   #224
oliwja
Zakorzenienie
 
Avatar oliwja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Strasburg
Wiadomości: 4 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

jutro o 8 piąte podejście mam już tego dosyć..
__________________
laugh as much as you breathe
love as long as you live

oliwja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 06:59   #225
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez oliwja Pokaż wiadomość
jutro o 8 piąte podejście mam już tego dosyć..
Już 8 Zdasz
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:25   #226
oliwja
Zakorzenienie
 
Avatar oliwja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Strasburg
Wiadomości: 4 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Nie zdałam, trzeci raz z tym samym E., trzeci raz oblałam na placu.. Zwaliłam łuk podczas robienia korekty, uwsteczniam się Jak tylko zobaczyłam egzaminatora od razu zrobiło mi się słabo, wiedziałam, że nie zdam Pojutrze walczę kolejny raz. Z tego stresu wyjdą mi wszystkie włosy, całą noc nie spałam praktycznie Mam już tego dosyć, za miesiąc kończy mi się teoria...
__________________
laugh as much as you breathe
love as long as you live

oliwja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:46   #227
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez oliwja Pokaż wiadomość
Nie zdałam, trzeci raz z tym samym E., trzeci raz oblałam na placu.. Zwaliłam łuk podczas robienia korekty, uwsteczniam się Jak tylko zobaczyłam egzaminatora od razu zrobiło mi się słabo, wiedziałam, że nie zdam Pojutrze walczę kolejny raz. Z tego stresu wyjdą mi wszystkie włosy, całą noc nie spałam praktycznie Mam już tego dosyć, za miesiąc kończy mi się teoria...
Też dziś miałam na 8 i oblałam :/
Nigdy nie byłam dobra z parkowania :/ no nic nikt nie mówił że będzie łatwo, trzeba próbować dalej.
A u Was takie krótkie terminy są ?
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:51   #228
oliwja
Zakorzenienie
 
Avatar oliwja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Strasburg
Wiadomości: 4 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Też dziś miałam na 8 i oblałam :/
Nigdy nie byłam dobra z parkowania :/ no nic nikt nie mówił że będzie łatwo, trzeba próbować dalej.
A u Was takie krótkie terminy są ?
Tak, mogłam się nawet na jutro zapisać, ale chcę trochę odpocząć. I nie wiem czy sobie przed następnym nie wziąć tabletki uspokajającej.. Jak myślicie? Bo na razie jest 5:0 dla stresu
Mam nauczkę po dzisiejszym egzaminie, że nie wolno lekceważyć rzeczy, które się umie.. Też się bałam parkowania zawsze, i na dwóch egzaminach na których wyjechałam na miasto zawsze się dziwiłam jakim cudem mi wyszło..
__________________
laugh as much as you breathe
love as long as you live

oliwja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:11   #229
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

współczuję dziewczyny - dołączę do grona pokonanych w piątek hehe. a co do tabletek polecam labofarm , ja biorę przed snem i super działają wysypiam się bez żadnych głupich myśli w nocy a rano jestem spokojna ale nie otumaniona. są ziołowe bez recepty i kosztują jakieś 6 zł
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 09:14   #230
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez oliwja Pokaż wiadomość
Tak, mogłam się nawet na jutro zapisać, ale chcę trochę odpocząć. I nie wiem czy sobie przed następnym nie wziąć tabletki uspokajającej.. Jak myślicie? Bo na razie jest 5:0 dla stresu
Mam nauczkę po dzisiejszym egzaminie, że nie wolno lekceważyć rzeczy, które się umie.. Też się bałam parkowania zawsze, i na dwóch egzaminach na których wyjechałam na miasto zawsze się dziwiłam jakim cudem mi wyszło..
u mnie dwa tygodnie się czeka, no to i tak nie jest jakoś dużo, a powiem szczerze że wolałabym z dnia na dzień :P

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
współczuję dziewczyny - dołączę do grona pokonanych w piątek hehe. a co do tabletek polecam labofarm , ja biorę przed snem i super działają wysypiam się bez żadnych głupich myśli w nocy a rano jestem spokojna ale nie otumaniona. są ziołowe bez recepty i kosztują jakieś 6 zł
nawet tak nie myśl bo zdasz
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:49   #231
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

eweska - zdam jak zdemontuję kamery zapakuję egzaminatora do bagażnika i pojadę na łuk dla tira zresztą zapowiadają na piątek burze z piorunami więc super warunki na zdanie
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:53   #232
oliwja
Zakorzenienie
 
Avatar oliwja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Strasburg
Wiadomości: 4 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
współczuję dziewczyny - dołączę do grona pokonanych w piątek hehe. a co do tabletek polecam labofarm , ja biorę przed snem i super działają wysypiam się bez żadnych głupich myśli w nocy a rano jestem spokojna ale nie otumaniona. są ziołowe bez recepty i kosztują jakieś 6 zł
dzięki, jesteś już którąś z kolei osobą która je poleca, więc je kupię

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
eweska - zdam jak zdemontuję kamery zapakuję egzaminatora do bagażnika i pojadę na łuk dla tira zresztą zapowiadają na piątek burze z piorunami więc super warunki na zdanie
ja wiem, że to tak trudno myśleć pozytywnie, ale myśl sobie, że jedziesz tam po to, aby zdać, a może się uda pierwsze podejście?
__________________
laugh as much as you breathe
love as long as you live

oliwja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 10:51   #233
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
eweska - zdam jak zdemontuję kamery zapakuję egzaminatora do bagażnika i pojadę na łuk dla tira zresztą zapowiadają na piątek burze z piorunami więc super warunki na zdanie
U mnie od rana dziś lało :/ dopiero ze dwie godzinki temu przestało.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 10:58   #234
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

oliwja - tak pierwsze z wielu - zaczynam wrzucać na luz - trudno mało kto od razu zdaje
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 11:10   #235
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Sereniti a jak się czujesz? pamiętam z poprzednich postów, że coś tam było nie tak
dużo daje też podejście także nie mażemy się idziemy do przodu zdawałam 6 razy i co pwpw.pl jest częściej odwiedzaną stroną niż facebook ;p
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:16   #236
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Witam

Trzymam kciuki za wszystkie zdające w najbliższym czasie. Będzie dobrze!
Na uspokojenie polecam melisę. Piłam ją cały tydzień przed egzaminem. Zrobiłam sobie też herbatkę i przelałam do butelki i wzięłam ze sobą na egzamin. No i tego Snickersa też

Czekam już 2 tygodnie za dokumentem Mam nadzieję, że w następny weekend będę już mogła smigać, bo autko w komisie czeka na odbiór. Nie ukrywam, że się obawiam, czy w ogóle będę sama w stanie nim wrócić do domu
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:38   #237
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

aneta - miło ze pytasz. czuje się kijowo kolano nadal spuchnięte niby ortopeda nic tam nie widzi złego ale boli mimo smarowania maściami. z oczami też nie wesoło - mimo leków zapalenie spojówek przeszło na drugie oko w związku z czym nie mogę nosić soczewek w których cały czas chodziłam na jazdy i w ogóle poza domem a nowych okularów jeszcze mi nie zrobili w salonie - czekam już 10 dni podobno są problemy ze sprowadzeniem szkieł o tak dużym cylindrze jak się wali to wszystko - nie wyobrażam sobie jak na egz będę jeździć w okularach bo jednak to jest różnica tak przy okazji to nawet nie wiem czy to nie będzie problem w kwestii formalnej - na dowodzie nie mam bryli ale na badaniach powiedziałam lekarzowi że noszę soczewki i wpisał mi że mogę prowadzić tylko w soczewkach lub okularach - jak sądzicie egzaminator może się przyczepić do tego?
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:03   #238
Mraleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Eweska Ty miałaś dzisiaj łączony egzamin? Myślałam, że tylko testy dziś zdajesz...
sereniti ja też noszę soczewki i mam dużą wadę. Na egz. byłam w soczewkach i egzaminator tylko spytał o korekcję bo takie coś mam wpisane w papierach powiedziałam, że mam soczewki i ok chociaż miałam też przygotowaną karteczkę sprzed kilku lat, że noszę soczewki jakby co...
Ja sobie nie wyobrażam jeżdżenia w okularach całkiem inne pole widzenia. Niestety znam też ból noszenia okularów bo kilka lat pod rząd potrafiłam leczyć zapalenie spojówek i rogówek miesiącami i różnymi kroplami, maściami... Mam nadzieję, że takie coś mi się teraz nie przytrafi bo właśnie w okolicach lata takie coś mi się przytrafiało...
Ja sobie wczoraj rozcięłam trochę nożem rękę (na szczęście lewą ale i tak z plastrem chodzę) za to na prawej stopie mam ranę jak po pękniętym pęcherzu i suszę żeby szybciej się zagoiło (nie wiem czy to jest najlepszy sposób?)
Jutro na 7 wybieram się do Wordu łapać jakiś termin do wtorku i zaniosę pisemko o przedłużenie testów... Zobaczymy co mi się uda załatwić i co będzie dalej...
Mraleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:07   #239
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczynki da sie zdać za pierwszym dziś 8: 43 zobaczyłam tak starannie wypisane POZYTYWNY
Anecka miałam szczęście do egzaminatora Pan Jordan tak wiele dobrego o nim słyszałam i sprawdziło się
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:28   #240
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Johanna super gratulacje!
Mraleczka - ja niestety mam to na tle alergicznym - zawsze latem takie akcje mam z oczami akurat na egzamin
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-26 15:17:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.