Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-02, 19:19   #601
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy oprócz suszenia w³osów g³ow± w dó³ macie jakie¶ sposoby na zwiêkszenie objêto¶ci w³osów? Do sza³u mnie to doprowadza... Wcieram jantar, mam babyhair, ale zanim one osi±gn± tak± d³ugo¶æ ¿eby by³o widaæ gêstsze w³osy, to minie sporo czasu...
ja wcieram wodê brzozow± - nie do¶æ ¿e od¶wie¿a w³osy , nie muszê myæ codziennie to te¿ trochê siê podnosz± od nasady.
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:53   #602
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

W³a¶nie o niej czyta³am! Chyba zakupiê Dziêki
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:29   #603
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
ja wcieram wodê brzozow± - nie do¶æ ¿e od¶wie¿a w³osy , nie muszê myæ codziennie to te¿ trochê siê podnosz± od nasady.
A gdzie j± kupujesz? Najlepiej napisz jakiej firmy
__________________
"Cz³owiek jest tylko raz m³ody. Pó¼niej musi ju¿ szukaæ sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

By³o 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:36   #604
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Wcze¶niej kupowa³am w takich ma³ych buteleczkach nie pamiêtam firmy ale mocno lecia³a alkoholem i trochê wysusza³a w³osy. Teraz kupujê w Rossmannie firmy Isana 500 ml za chyba nieca³e 7 z³. Mi bardzo pasuje choæ ró¿ne s± opinie - zreszt± wiadomo ka¿dy w³os lubi co innego
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:33   #605
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez lioele Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w tym tygodniu bêdê ju¿ zamawiaæ w koñcu
Powiedzcie jeszcze czego u¿ywacie na koñcówki?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-avocado.html

takie serum by siê nadawa³o? Bo z tego co widzê to nie ma silikonów(chyba?). Chyba , ¿e alkohol bêdzie szkodziæ?
ja uzywam jedwabiu CHI, buteleczka 15ml ok. 3,50 na allegro. Silikony nie s± szkodliwe, a wrêcz zalecane do w³osów, które s± podatne bardzo na rozdwajanie (zw³aszcza zim±, kiedy mamy kontakt ze swetrami itp) - przy tym jednak niektórzy zapominaj± o nawil¿aniu.. st±d efekt wysuszenia. Silikony same w sobie nie wysusz± Ci w³osów, one tworz± tak± powierzchniê ochronn± i s± ok. Serio

Alkohol w tym serum jest do¶c wysoko w sk³adzie. Mo¿e (i prawdopodobnie bêdzie) wysuszaæ.

Je¶li serio jestes anty-silikonow± "maniaczk±", to zabezpieczaj sobie w³oski olejami (np. olej kokosowy, arganowy - jaki tam chcesz), niewielk± ilo¶æ rozetrzyj w palcach i na koñcówki zim± jednak i tak lepiej sprawdzaj± siê silikony - s± po prostu "mocniejsze" w chronieniu w³osa.

Cytat:
Napisane przez benio87 Poka¿ wiadomo¶æ
A czy dodajecie p³ynnej keratyny do szamponu?
do szamponu nie ma sensu moim zdaniem. Ja dodaje do od¿ywek/masek, bo te trzymam d³u¿ej ni¿ szampon na g³owie szampony nie s± nastawione na nawil¿anie, tylko na mycie, wiêc szkoda marnowaæ keratynê, lepiej j± wrzuciæ do czego¶, co ma szansê "zostaæ" na w³osach d³u¿ej ni¿ 30 sekund.

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy oprócz suszenia w³osów g³ow± w dó³ macie jakie¶ sposoby na zwiêkszenie objêto¶ci w³osów? Do sza³u mnie to doprowadza... Wcieram jantar, mam babyhair, ale zanim one osi±gn± tak± d³ugo¶æ ¿eby by³o widaæ gêstsze w³osy, to minie sporo czasu...
ja polecam zrobienie sobie suchego szamponu. Kupne maj± w sobie alkohol, ale taka samoróbka jest ca³kiem spoko. Ja u¿ywam na przyklapa czêsto krzemionki (na kolorówce mo¿na kupiæ, przy okazji spisuje siê jako puder i jest niedroga), ostatnio by³ te¿ na g³ownej na wiza¿u jaki¶ przepis na suchy szampon, tego nie próbowa³am, ale wydaje siê byæ ok
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:50   #606
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziêkujê za poradê, zabieram siê za czytanie
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:53   #607
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja tydzieñ temu robi³am Encanto metod± mieszan±. Wcze¶niej robi³am raz Cocochoco ale nie by³am zadowolona z efektów bo w³osy wcale nie by³y proste a jedynie wyg³adzone. Po Encanto s± ¶wietne - g³adkie i proste
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 11:07   #608
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziêkujê za odpowied¼. )

A mam pytanie jeszcze co do szamponu. Bo ka¿dy poleca BD i Hipp a mnie po takich szamponach wypadaj± okropnie w³osy :/ Lubiê szampony Alterra ale podobno sk³adnik Sodium Coco Sulfate który nie s³u¿y prostowaniu, a co z szamponem Cece keratin&cherry ? W pierwszej notce pisze ¿e jest polecany a ma SLS podobno. Wiêc jak to jest? Mo¿e jest jeszcze jaki¶ szampon który by siê nadawa³?
__________________
..zakochana w piêknych w³osach <3
wiêc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 11:47   #609
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez datlies Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowied¼. )

A mam pytanie jeszcze co do szamponu. Bo ka¿dy poleca BD i Hipp a mnie po takich szamponach wypadaj± okropnie w³osy :/ Lubiê szampony Alterra ale podobno sk³adnik Sodium Coco Sulfate który nie s³u¿y prostowaniu, a co z szamponem Cece keratin&cherry ? W pierwszej notce pisze ¿e jest polecany a ma SLS podobno. Wiêc jak to jest? Mo¿e jest jeszcze jaki¶ szampon który by siê nadawa³?
Nie wiem ile razy jeszcze mamy o tym napisaæ...
Cytat:
11. Jakich szamponów/od¿ywek/masek moge u¿ywaæ?
Polecane s± szampony i od¿ywki nie zawieraj±ce Sodium chloride (sól), poniewa¿ teoretycznie przyspiesza ona wyp³ukiwanie siê keratyny.
Mo¿na u¿ywaæ wszelkich od¿ywek w sprayu, serum, jedwabi, itp.
SLS NIE MAJ¡ WP£YWU NA PROSTOWANIE.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:53   #610
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Przepraszam, co ja poradzê ¿e na innych stronach, gdzie najwyra¼niej siê nie znaj± :/ , znalaz³am ¿e pisze inaczej. Nie doczyta³am tego. Ale dziêkujê za pomoc.
__________________
..zakochana w piêknych w³osach <3
wiêc zapuszczamy i dbamy!

Edytowane przez datlies
Czas edycji: 2013-06-03 o 13:55
datlies jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:55   #611
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
ja uzywam jedwabiu CHI, buteleczka 15ml ok. 3,50 na allegro. Silikony nie s± szkodliwe, a wrêcz zalecane do w³osów, które s± podatne bardzo na rozdwajanie (zw³aszcza zim±, kiedy mamy kontakt ze swetrami itp) - przy tym jednak niektórzy zapominaj± o nawil¿aniu.. st±d efekt wysuszenia. Silikony same w sobie nie wysusz± Ci w³osów, one tworz± tak± powierzchniê ochronn± i s± ok. Serio

Alkohol w tym serum jest do¶c wysoko w sk³adzie. Mo¿e (i prawdopodobnie bêdzie) wysuszaæ.

Je¶li serio jestes anty-silikonow± "maniaczk±", to zabezpieczaj sobie w³oski olejami (np. olej kokosowy, arganowy - jaki tam chcesz), niewielk± ilo¶æ rozetrzyj w palcach i na koñcówki zim± jednak i tak lepiej sprawdzaj± siê silikony - s± po prostu "mocniejsze" w chronieniu w³osa.


do szamponu nie ma sensu moim zdaniem. Ja dodaje do od¿ywek/masek, bo te trzymam d³u¿ej ni¿ szampon na g³owie szampony nie s± nastawione na nawil¿anie, tylko na mycie, wiêc szkoda marnowaæ keratynê, lepiej j± wrzuciæ do czego¶, co ma szansê "zostaæ" na w³osach d³u¿ej ni¿ 30 sekund.


ja polecam zrobienie sobie suchego szamponu. Kupne maj± w sobie alkohol, ale taka samoróbka jest ca³kiem spoko. Ja u¿ywam na przyklapa czêsto krzemionki (na kolorówce mo¿na kupiæ, przy okazji spisuje siê jako puder i jest niedroga), ostatnio by³ te¿ na g³ownej na wiza¿u jaki¶ przepis na suchy szampon, tego nie próbowa³am, ale wydaje siê byæ ok
ja sama sobie krece
z skrobi ryzowej i kukurydzianej po 10 g i krzemionka 1 probka: gdzy dodaje jeszcze olejki eteryczne dodaje podczas ucierania jeszcze troche krzemionki by byl badziej sypki

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez datlies Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowied¼. )

A mam pytanie jeszcze co do szamponu. Bo ka¿dy poleca BD i Hipp a mnie po takich szamponach wypadaj± okropnie w³osy :/ Lubiê szampony Alterra ale podobno sk³adnik Sodium Coco Sulfate który nie s³u¿y prostowaniu, a co z szamponem Cece keratin&cherry ? W pierwszej notce pisze ¿e jest polecany a ma SLS podobno. Wiêc jak to jest? Mo¿e jest jeszcze jaki¶ szampon który by siê nadawa³?
omg
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 14:15   #612
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nie ka¿dy...uwazam, zê BD to najgorszy badziew jaki swiat widzia³...juz szare myd³o by³oby lepsze
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:50   #613
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Naprawdê to takie dziwne ¿e nie chcê spier**liæ zabiegu za kilkaa stówek, a znalaz³am inna informacje któr± chcia³am wyja¶niæ? Czyta³am pierwszy post kilka razy nawet ale s³owa o SlS nie znalaz³am czy mo¿e byæ czy nie mo¿e. Gdybym nie czyta³a o tym zabiegu to bym nie wyczyta³a te¿ takich g³upot jak to z szamponami z sls, tak¿e uwa¿am ¿e z lekka szydy nie na miejscu.
__________________
..zakochana w piêknych w³osach <3
wiêc zapuszczamy i dbamy!

Edytowane przez datlies
Czas edycji: 2013-06-03 o 15:02
datlies jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:52   #614
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw :*
Wiadomo¶ci: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

i pomy¶leæ, ¿e nawet tytu³ w±tku mówi "przeczytaj 1 post!"
aagusiaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 15:36   #615
Chanelka86
Raczkowanie
 
Avatar Chanelka86
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska i ¶wiat
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej!
Zastanawiam siê nad poddaniem siê pierwszemu zabiegowi takiemu prostowaniu jednak w salonie fryzjerskim, jednak trochê siê obawiam, ¿e zniszczê sobie tym w³osy (czyta³am ró¿ne opinie w necie). A dodam, ¿e mam w³osy rzadkie, delikatne, farbowane, oczywi¶cie pusz±ce siê i falowane.
Bojê siê, ¿e po tym zabiegu ca³kowicie zostanê bez w³osów
Czy zauwa¿y³y¶cie na sobie jakie¶ negatywne efekty, nadmierne wypadanie w³osów, przet³uszczanie siê, ³amliwo¶æ, itp? Czy w³osy s± mocno przyklapniête i bardzo trac± na objêto¶ci?
Chanelka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:07   #616
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Kobietki mam szybkie pytanie
w mojej suszarce nie da sie regulowaæ nawiewu wiec bede musiala suszyæ ciep³ym powietrzem, du¿y to minus?
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:47   #617
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Babki, jeszcze jak ktos pyta nawet o to samo, ale na tematycznie powazanym watku - wybaczam. Jednak... jesli ktos zaklada oddzielny watek - setny na temat dekoloryzacji - to mnie zlosc zalewa. Czlowiek nawet nie chce wchodzic na te nowe watki oscylujace wokol tego samego.

Zeby sie nie denerwowac i nie unosic, moze lepiej odsylac do pierwszego postu i tyle. Ja czasem tez sierota jestem i ogarniecie sie zajmuje troche Wierze, ze i inni troche tak maja, choc wiem, ze to wkurzajace, jak milionowy post z tym samym pytaniem

Co do Encanto to klikne sobie je u dystrybutora, od razu pakiet 3 po 240 (zestaw). Za granice wysylaja za 25 zet . Szukalam na Ebay USA, szukalam na Ebay UK - a tu z PL jest dostawa Gdyby ktos szukal zrodelka i taki sam nieszczesny za granica (gdzie nie znaja sie na keratynie) to jest to encantokeratin . pl.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 17:23   #618
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez datlies Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam, co ja poradzê ¿e na innych stronach, gdzie najwyra¼niej siê nie znaj± :/ , znalaz³am ¿e pisze inaczej. Nie doczyta³am tego. Ale dziêkujê za pomoc.
W porz±dku, wiemy ¿e na ró¿nych stronach wypisuj± g³upoty Jednak w naszym FAQ zawar³y¶my wszystko, co najwa¿niejsze i gdyby unikanie SLS by³o konieczne to na pewno by¶my o tym wspomnia³y A po prostu nie jeste¶ pierwsz± osob±, która o to pyta (jest o tym na prawie ka¿dej stronie tego w±tku), dlatego czasami nam puszczaj± nerwy...
Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Poka¿ wiadomo¶æ
nie ka¿dy...uwazam, zê BD to najgorszy badziew jaki swiat widzia³...juz szare myd³o by³oby lepsze
Haha, nie jest taki z³y Muszê przyznaæ, ¿e jako¶ siê do niego przemog³am, zale¿a³o mi na sprawdzeniu higieny w³osów bez slsów (oczywi¶cie nie dlatego, ¿e niby szkodz± prostowaniu tylko ot, tak) i jak myjê nim 2 razy w tygodniu w³osy, a 1 raz myjê Johnons Baby, który SLS zawiera i fajnie oczyszcza, to jest w miarê ok, £upie¿u nie mam, o ile umyjê ten raz w tyg w³osy czym¶ innym Ale nie wiem czy kupiê BD drugi raz... Sza³u nie robi
Cytat:
Napisane przez Chanelka86 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!
Zastanawiam siê nad poddaniem siê pierwszemu zabiegowi takiemu prostowaniu jednak w salonie fryzjerskim, jednak trochê siê obawiam, ¿e zniszczê sobie tym w³osy (czyta³am ró¿ne opinie w necie). A dodam, ¿e mam w³osy rzadkie, delikatne, farbowane, oczywi¶cie pusz±ce siê i falowane.
Bojê siê, ¿e po tym zabiegu ca³kowicie zostanê bez w³osów
Czy zauwa¿y³y¶cie na sobie jakie¶ negatywne efekty, nadmierne wypadanie w³osów, przet³uszczanie siê, ³amliwo¶æ, itp? Czy w³osy s± mocno przyklapniête i bardzo trac± na objêto¶ci?
Prostowanie keratynowe nie niszczy w³osów. Dziêki niemu nasze w³osy s± g³adkie, miêkkie i w jakim¶ stopniu proste. Niestety je¶li masz rzadkie w³osy, to mo¿esz byæ zawiedziona efektem braku objêto¶ci. Jak ja mia³am swoje naturalki, to wygl±da³am niczym Król Lew, a teraz jednak widaæ, ¿e w³osów wcale tak du¿o nie mam. Przyklap najwiêkszy jest ¶rednio do oko³o 2tygodni-miesi±ca, jednak jak suszy siê w³osy g³ow± w dó³, to mo¿na go unikn±æ Jedyny minus encanto, to w³a¶nie ta strata na objêto¶ci...
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 17:28   #619
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw :*
Wiadomo¶ci: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ

Co do Encanto to klikne sobie je u dystrybutora, od razu pakiet 3 po 240 (zestaw). Za granice wysylaja za 25 zet . Szukalam na Ebay USA, szukalam na Ebay UK - a tu z PL jest dostawa Gdyby ktos szukal zrodelka i taki sam nieszczesny za granica (gdzie nie znaja sie na keratynie) to jest to encantokeratin . pl.
Encanto nie ma dystrybutora w polsce. to po prostu osoba prywatna, ktora zalozyla sobie strone i sprzedaje tak jak inni na allegro
aagusiaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 18:46   #620
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Kobietki mam szybkie pytanie
w mojej suszarce nie da sie regulowaæ nawiewu wiec bede musiala suszyæ ciep³ym powietrzem, du¿y to minus?
susz z wiêkszej odleg³o¶ci je¶li siê boisz. ale niektórzy susz± ciep³ym nawiewem i te¿ im wychodzi.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:05   #621
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
susz z wiêkszej odleg³o¶ci je¶li siê boisz. ale niektórzy susz± ciep³ym nawiewem i te¿ im wychodzi.
dobra, juz jestem po
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:07   #622
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
dobra, juz jestem po
i jak?
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:24   #623
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
i jak?
smierdzi zdechla ryba szczypalo mnie w oko jak nie wiem co (cocochoco)
zobaczymy po pierwszym myciu
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:37   #624
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez datlies Poka¿ wiadomo¶æ
Naprawdê to takie dziwne ¿e nie chcê spier**liæ zabiegu za kilkaa stówek, a znalaz³am inna informacje któr± chcia³am wyja¶niæ? Czyta³am pierwszy post kilka razy nawet ale s³owa o SlS nie znalaz³am czy mo¿e byæ czy nie mo¿e. Gdybym nie czyta³a o tym zabiegu to bym nie wyczyta³a te¿ takich g³upot jak to z szamponami z sls, tak¿e uwa¿am ¿e z lekka szydy nie na miejscu.
bylo o tym pisane w watku co 2 strony.. wystarczylo przeczytac chociaz 5. To jest 10 minut roboty, a zapewniam, ze wszelkie watpliwosci zostana rozwiane. Nie dziw sie, ze tak dziewczyny reaguja, skoro 3 razy dziennie odpowiadaja na takie samo pytanie. I nastepna gwiazda wchodzi i nie chce sie jej paru stron przeczytac.. Jak nie masz 10 minut, to klikasz "przeszukaj watek" (na gorze), wpisujesz "SLS" i wyskakuje to: https://wizaz.pl/search/index.php?to...so=1&query=SLS
a tam ju¿ na samym pocz±tku JEST odpowiedz na Twoje pytanie. Magia?

Cytat:
Napisane przez Chanelka86 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!
Zastanawiam siê nad poddaniem siê pierwszemu zabiegowi takiemu prostowaniu jednak w salonie fryzjerskim, jednak trochê siê obawiam, ¿e zniszczê sobie tym w³osy (czyta³am ró¿ne opinie w necie). A dodam, ¿e mam w³osy rzadkie, delikatne, farbowane, oczywi¶cie pusz±ce siê i falowane.
Bojê siê, ¿e po tym zabiegu ca³kowicie zostanê bez w³osów
Czy zauwa¿y³y¶cie na sobie jakie¶ negatywne efekty, nadmierne wypadanie w³osów, przet³uszczanie siê, ³amliwo¶æ, itp? Czy w³osy s± mocno przyklapniête i bardzo trac± na objêto¶ci?
to tez bylo walkowane w watku.. nawet strone-dwie wczesniej Strona 19, tam chyba by³o najwiêcej info, bo duzo dziewczyn dementowa³o plotki
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:03   #625
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
smierdzi zdechla ryba szczypalo mnie w oko jak nie wiem co (cocochoco)
zobaczymy po pierwszym myciu
Cocochoco ¶mierdzi ryb±? Moje zawsze piêknie pachnie!
Aaaa i dwa razy suszy³am ciep³ym powietrzem, wysz³o dobrze.
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:08   #626
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Cocochoco ¶mierdzi ryb±? Moje zawsze piêknie pachnie!
Aaaa i dwa razy suszy³am ciep³ym powietrzem, wysz³o dobrze.
Mialam cocochoco pure, to niebieskie w buteleczce pachnialo a przy prostowaniu i teraz smierdzi wlasnie zdechlakiem
Juz mnie ciekawi efekt nie wiem czy wytrzymam 3 dni
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:26   #627
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
Encanto nie ma dystrybutora w polsce. to po prostu osoba prywatna, ktora zalozyla sobie strone i sprzedaje tak jak inni na allegro
To moze cos przegapilam. Jednak fajnie, ze ktos to sprzedaje. Kilka osob pisalo, ze tam kupowalo i ze jest ok. Mnie to cieszy, bo nie mam jak inaczej zamowic tej keratyny, jedynie jakies inne marki i bez zalaczonej odzywki.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:36   #628
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

zdecydowanie ponad BD wolê wax...szampony i od¿ywki s± boskie te¿ nie maj± sls ani innych swinstw a w³oski sa po nich jak po odnowie jakiej¶

ja zawsze susze gor±cym bo inaczej bym z mieisac musia³a w ³azience siedzieæ :P

jutro chyba robie znowu...bo po sciêciu w³osów cos jest nie tak
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:02   #629
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hm, to mo¿e skupiê siê na waxa
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:14   #630
benio87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Mi te¿ Babydream nie s³u¿y - strasznie pl±cze w³osy, s± szorstkie i musze je myæ dwa razy, ¿eby poczuæ, ¿e s± umyte... ale ma jeden ogromny plus - w³osy siê wolniej przet³uszczaj±
benio87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.