W świetnej formie: ćwicz z Mel B - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 21:47   #1531
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Szczerze mówiąc ostatnio ćwiczyłam w zeszłą środę W pt. przejechałam się rowerem jakieś 23 km, ale jakoś nie czułam się "spełniona", tak mnie ciągnęło do ćwiczeń i tego pozytywnego zmęczenia! Dziś mi się udało poćwiczyć i od razu lepiej się czuję Za mną pół godzinki z Tiffany, a z Mel cardio, nogi, pośladki, abs, ramiona i klatka. Jest moc!!
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:36   #1532
Raquel_2
Raczkowanie
 
Avatar Raquel_2
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 151
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dziś znów rozgrzewka, trening całego ciała, cardio i pośladki. Oraz dużo, dużo czerwonej herbaty.

Hm, a tak na marginesie, to coraz częściej mam dziwne wrażenie, że jeśli na przykład ćwiczę codziennie przez cztery dni, a piątego robię sobie przerwę, to tego piątego dnia zaczynam automatycznie tyć. Nie wiem z czego to wynika.
Raquel_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 08:30   #1533
Anka579
Rozeznanie
 
Avatar Anka579
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 798
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Polecam Tone It Up
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post41141730
__________________

Anka579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 09:10   #1534
blackmarta
Raczkowanie
 
Avatar blackmarta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 225
Odp: Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez CallMe Pokaż wiadomość
jak czytam, że ćwiczenia np. Mel B. to dla was relaks to czuje się zazdrosna, bo dla mnie to męki też bym tak chciała ale mam wrażenie, że taki czas nigdy nie nadejdzie
Ja takie męki miałam z E. Ch. Bo strasznie mnie to nudziło, ale z Mel jest inaczej
__________________
Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało.

dbam o włosy.
57-58-59-60-61-62-...-za biust -...-do talii
Moje włosy
blackmarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 12:59   #1535
Kasienka1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dzisiejszy trening zaliczony. Mel B rozgrzewka, całe ciało, pośladki oraz Tiffany - boczki i na koniec rozciąganie z Mel B. Może wieczorem coś jeszcze dorzucę do tego a teraz krótki odpoczynek
Kasienka1231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 13:32   #1536
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

musze sciagnac sobie wszytskie cwiczenia z mel B bo robie skalpel w ewą- podoba mi się ale juz zaczynam to wykonywać tak no hmmm lajtowo, dlatego robie skalpel zaraz po nic 5-8min rozciagania i dopiero ABS z mel B, a dzisiaj chciałam wiecej! dlatego wzięłam psa na spacer 1,5km szybkiem spacerkiem, a na powrót- bieg bylo mega chce mi sie jeszcze a juz jestem po kąpieli, wieczorem coś chyba zrobie jesli nie bedzie padał deszcz to rolki
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 14:01   #1537
Anka579
Rozeznanie
 
Avatar Anka579
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 798
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dziewczyny nie pracujecie i nie studiujecie że macie tyle czasu na ćwiczenia? :/
__________________

Anka579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 14:04   #1538
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

ja niestety nie pracuje obecnie, ale pewnie niedlugo sie zmieni, natomiast studiuję ale godzine w ciagu dnia zawsze znajde a przysiady robie kiedy np. myje zęby albo peeling hehehe w lazience;p albo nie wiem stoje w kuchni to noge podnosze na bok już z przyzwyczajenia
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 15:11   #1539
Kasienka1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja jestem tegoroczną maturzystką i mam dłuuuuuuugie wakacje
Kasienka1231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 18:00   #1540
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez CallMe Pokaż wiadomość
jak czytam, że ćwiczenia np. Mel B. to dla was relaks to czuje się zazdrosna, bo dla mnie to męki też bym tak chciała ale mam wrażenie, że taki czas nigdy nie nadejdzie
hah, tylko posladki reszta to męka

Też bym chciała więcej ćwiczyć, a tu nie dość że studia i praca to jeszcze mieszkam w kawalerce z chłopakiem i jak sie nam nie zgrają grafiki żebym była sama w domu to nie mam jak :/ Jakbym miała sama swój pokój to codzień wieczorem bym mogła
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 18:02   #1541
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

30min z Mel B posladki i uda + 30min różnych ćwiczeń, czy jęsli czuję ból(?)/ mięśnie(?) to czy ćwiczenia działają?
tyle się naczytałam że mogą nie działać..:/
nie mam centymetra, i nie mam czym się zmierzyć:/
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 18:26   #1542
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

zalezy co chcesz osiągnąć tymi ćwiczeniami, bo jesli masz tkankę tłuszczową i się odchudzasz, jestes nie zadowolona z tego jak wygladasz , to kup ten centymetr, kosztuje pare złotych i sie zmierz dokladnie, ja np. sie nie zastanawiam nad pomiarami bo jestem szczupła, widze w lusterku efekty (mam mięśnie brzucha, i calkowity juz zarys, a nogi to mam już mega jędrne i nie mam cellulitu).
także ja jestem bardzo zadowolona i nie przestanę ćwiczyć max4 razy w tyg. min.2 jeśli nie mam sposobności bo np. wszyscy są w domu i nie mam jak, ale teraz kupiłam buty do biegania i oprócz rolek (na ktore musi być sucho) to będę biegać nawet w deszcz
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 18:39   #1543
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

ćwicze codziennie godzinę, zastanawiam się czy nie jest to zbyt dużo? chce wymodelować nogi
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:24   #1544
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

zalezy co cwiczysz??
ja cwicze tak regularnie 5 tydzien, skalpel robilam dzisiaj 6 raz i działa dalej, robie równo z Ewką nawet czasem wiecej tych serii, staram się zawsze robić 5 powtorzen więcej niż ona, ale niektore cwiczenia jak to podnoszenie nogi na bok robię powoli i dokladnie, wlasnie zalezy co cwiczysz nie martw się, ćwicz efekty zauwazysz na pewno!!

a no i oczywiscie"wyprowadzaj się na spacer" zeby nie tylko w domu coś robić
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:26   #1545
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja dzisiaj skromnie, ale lepsze 45 minut niż nic. Cardio z Mel i pół godzinki z Tiffany
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:30   #1546
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

ja to sie ciesze ze znowu zaczełam bo przez 3 dni mnie brzuch bardzo bolal i nie moglam nawet ;/ jedynie jakos tam przysiady, zawzielam sie dzisiaj zrobilam skalpel pozniej to rozciaganie no i abs i jeszcze poszlam na spacer z psem gdzie udalo mi sie pobiegac... chcialam więcej ale wiem ze musze sprawdzić swoje możliwości zeby nie miec sporych zakwasów
przysiady robie regularnie od grudnia i widze jaki już mam twardy t*łek no i to uniesienie dlatego nie zrezygnuje jak to mowie ostatnio 'nie chce być skinny chce być fit"
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:16   #1547
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cześć Dziewczynki!
Dołączam do Was z ćwiczeniami z Mel B
Ćwiczę od niecałego tygodnia, mniej więcej po 1,5 h dziennie. Nie wiem czy nie za dużo, ale jak widzę swoje niedoskonałości to chcę jeszcze i jeszcze ;p Ćwiczę pupę, ramiona, brzuch, cardio, abs, nogi .. różnie. Ogólnie wszystko ;p Dzisiaj poćwiczyłam dodatkowo z Chodakowską. Kurcze..na jutro sobie zaplanowałam turbo spalanie z chodakowską, ale po przejrzeniu filmiku (ćwiczeń) jestem załamana, jutro chyba umrę ;p Ćwiczę też troszkę z Tiffany Rothe
Dodatkowo nie jem słodyczy (dzisiaj zjadłam trochę żurawiny, czy to źle? ;p) , nie jem po 18 i piję 1,5 litra wody dziennie, tak plus minus.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.. Jak miną dwa tygodnie odkąd zaczęłam to powiem Wam czy są jakieś rezultaty, po ważeniu, mierzeniu itp
Aaa dodatkowo zamówiłam sobie hula hop ;p dużo się naczytałam, że jest świetne na zrzucenie brzuszka. Jestem ciekawa. Będę kręcić ;p
Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

kiiicik jakie masz rezultaty po tych trzech miesiącach ćwiczeń?
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:24   #1548
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

żurawina to nie slodycze przeciez, lepsze to niż jakiś baton, ale jesli masz ochote na slodycze to czekolada gorzka jest bardzo dobra
ja wole orzechy nerkowce jesc i rodzynki niz slodycze, ale oczywiście jesli mam na cos ochote to jem, nie mam z tym problemow bo sie nie odchudzam
życzę wytrwałości, ja robie skalpel bo podoba mi sie co sie dzieje z moimi nogami, jakie są jędrne itd za tydzien zrobię killer, albo może coś calkiem innego
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:37   #1549
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Skalpel jest fajny a robiłaś turbo? jeżeli tak to jak wrażenia? ciężko?
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 20:42   #1550
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki!
Dołączam do Was z ćwiczeniami z Mel B
Ćwiczę od niecałego tygodnia, mniej więcej po 1,5 h dziennie. Nie wiem czy nie za dużo, ale jak widzę swoje niedoskonałości to chcę jeszcze i jeszcze ;p Ćwiczę pupę, ramiona, brzuch, cardio, abs, nogi .. różnie. Ogólnie wszystko ;p Dzisiaj poćwiczyłam dodatkowo z Chodakowską. Kurcze..na jutro sobie zaplanowałam turbo spalanie z chodakowską, ale po przejrzeniu filmiku (ćwiczeń) jestem załamana, jutro chyba umrę ;p Ćwiczę też troszkę z Tiffany Rothe
Dodatkowo nie jem słodyczy (dzisiaj zjadłam trochę żurawiny, czy to źle? ;p) , nie jem po 18 i piję 1,5 litra wody dziennie, tak plus minus.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.. Jak miną dwa tygodnie odkąd zaczęłam to powiem Wam czy są jakieś rezultaty, po ważeniu, mierzeniu itp
Aaa dodatkowo zamówiłam sobie hula hop ;p dużo się naczytałam, że jest świetne na zrzucenie brzuszka. Jestem ciekawa. Będę kręcić ;p
Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

kiiicik jakie masz rezultaty po tych trzech miesiącach ćwiczeń?
Jeśli nie ćwiczyłaś wcześniej to 1,5 godz to faktycznie sporo. A ile ważysz i masz wzrostu? Niejedzenie po 18 to też głupi pomysł (chyba że śpisz już o 20-21)- ostatni posiłek ze 2-3 godz przed snem.
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:51   #1551
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
Jeśli nie ćwiczyłaś wcześniej to 1,5 godz to faktycznie sporo. A ile ważysz i masz wzrostu? Niejedzenie po 18 to też głupi pomysł (chyba że śpisz już o 20-21)- ostatni posiłek ze 2-3 godz przed snem.
Może i masz rację z tym niejedzeniem ale dlaczego mówisz, że to głupi pomysł? chyba lepiej nie jesć za dużo niż jeść

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

A ja się z tym lepiej czuję
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:20   #1552
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Może i masz rację z tym niejedzeniem ale dlaczego mówisz, że to głupi pomysł? chyba lepiej nie jesć za dużo niż jeść

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

A ja się z tym lepiej czuję
zbyt duża przerwa między kolacją, a sniadaniem. Mozesz spowolnić metabolizm.
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 22:32   #1553
natalieveronique
Raczkowanie
 
Avatar natalieveronique
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 100
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Hej dziewczyny, mogę dołączyć?
Trafiłam pare dni temu na Wasz wątek, gdy szukałam ćwiczeń dla siebie i strasznie mnie Wasze wpisy zmotywowały do działania ;p
Od kilku tygodni jestem na ścisłej diecie ( na razie Dukan, ale za pare dni wracam powoli do zdrowego odżywiania, faza powrotu itd )
Staram się biegać 2-3 razy w tygodniu, ale ta beznadziejna pogoda tylko mnie demotywuje, więc zabieram się do ćwiczeń
Dzisiaj zrobiłam rozgrzewke, cardio i pośladki. Może nie zbyt duzo, ale zawsze coś Ćwiczenia w sumie całkiem przyjemne, mimo wkładanego w nie wysiłku, szybko leci czas, ale pompki i 'skoczki' na koncu cardio mnie pokonały tym razem ;p
__________________
61-60-59-58-57-56-55-54-53kg

- zapuszczam włosy i paznokcie
- odkrywam nowe zespoły
- OSZCZĘDZAM! - na festiwale, płyty, ciuchy i buty

MUZYKA


TUMBLR
natalieveronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 22:45   #1554
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
kiiicik jakie masz rezultaty po tych trzech miesiącach ćwiczeń?
W połowie czerwca będą 4 miesiące i wtedy biorę cm i dam znać jakie zmiany
A tak, to jestem jędrniejsza na całym ciele, pupa twarda, kształtna, uniesiona, można rzec apetyczna Nogi smuklejsze, nabrały kształtu, robi się fajna przerwa poniżej ud Brzuch z pewnością mniejszy, ale schodzi wolno. Dodam, że jem wszystko, nie jestem na żadnej diecie, więc wsuwam ciasta, spaghetti, majonez itp. Oczywiście z rozsądkiem (większym lub mniejszym)
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 07:32   #1555
xxPaulinkaxx17
Przyczajenie
 
Avatar xxPaulinkaxx17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

I jak efekty?
Ja codziennie daję radę bo rowerek,fittapy i mel B dziś 5 dzień i 1 kg mniej
xxPaulinkaxx17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 08:15   #1556
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Hej!
Ja na dzisiaj mam zaplanowane :

Mel B:
-rozgrzewka
-cardio
-nogi
-ćwiczenia rozluźniające/rozciągające
Chodakowska:
-turbo spalanie (jak nie będę dawała rady to zrobię skalpel
Tiffany Rothe:
-boczki

Od moich ćwiczeń z Nimi nie minął nawet pełny tydzień, ale coś mnie podkusiło i teraz się pomierzyłam. 0 1 cm mniej w talii, biodrach, udzie, łydce ;p Myślałam, że po tak krótkim czasie nie będzie jeszcze żadnych efektów a tu proszę. Jestem zadowolona
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:37   #1557
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez xHannahx Pokaż wiadomość
Skalpel jest fajny a robiłaś turbo? jeżeli tak to jak wrażenia? ciężko?
nie ćwiczylam turbo, podoba mi się skalpel ale dołacze do tego inne cwiczenia polecane przez dziewczyny tak zeby mniej wiecej tydzien/dwa ćwiczyć to samo, a pozniej coś innego żeby poruszyć inne mięśnie, aż się wprawie i bede wszystko przeplatać

dzisiaj skalpel zrobilam, ale mozna powiedzieć że tą część z ćwiczeniami na pośladki i nogi- czyli tą drugą część 2x, ale od rana biegam sprzątam itp itd, takze wszystko połączyło sie w ładną całość + 4km z psem

na killera może jutro się pokuszę
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 14:43   #1558
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

a co moze stać się jeżeli przestanę ćwiczyć? czy to co do tej pory zyskałam, np. załóżmy jędrnośc albo szczuplejsze nogi, czy je się traci?
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:30   #1559
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez natalieveronique Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę dołączyć?
Trafiłam pare dni temu na Wasz wątek, gdy szukałam ćwiczeń dla siebie i strasznie mnie Wasze wpisy zmotywowały do działania ;p
Od kilku tygodni jestem na ścisłej diecie ( na razie Dukan, ale za pare dni wracam powoli do zdrowego odżywiania, faza powrotu itd )
Staram się biegać 2-3 razy w tygodniu, ale ta beznadziejna pogoda tylko mnie demotywuje, więc zabieram się do ćwiczeń
Dzisiaj zrobiłam rozgrzewke, cardio i pośladki. Może nie zbyt duzo, ale zawsze coś Ćwiczenia w sumie całkiem przyjemne, mimo wkładanego w nie wysiłku, szybko leci czas, ale pompki i 'skoczki' na koncu cardio mnie pokonały tym razem ;p
Dukan ani inne diety alternatywne nie są wskazane, możesz sobie tą dietą bardzo obciążyć nerki.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:06   #1560
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez papryczzka Pokaż wiadomość
a co moze stać się jeżeli przestanę ćwiczyć? czy to co do tej pory zyskałam, np. załóżmy jędrnośc albo szczuplejsze nogi, czy je się traci?
pewnie tak, ja po liceum nie bylam juz tak aktywna sportowo i przez 3 lata moje nogi stracily na jędrności i pojawil sie delikatny cellulit.;/ pozniej juz zaczelam cwiczyc chociaz raz na jakis czas a teraz to juz calkiem sie temu poswiecam i traktuje jak hobby, relaks, potrzebe zmęczenia ciala i umysłu
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 17:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.