pięćdziesiatki z plusem - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-12, 21:17   #1351
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Alketko kochana,to bardzo mlodo zostałaś wdową.
Ja czasami sobie myśle,ze gdyby mnie cos takiego spotkalo to nie wiem czy poradzilabym sobie z tym.
Cieplutko Cie pozdrawiam
Masz racje kochana nie mozna żyć tylko wspomnieniami
Jesteś młoda,atrakcyjna, na pewno jeszcze spotkasz kogoś w swoim życiu kto wniesie radosc i szczescie w Twoim życiu

Tez poproszę przepis na nalewke dlaczego tylko Malińówka ma sie nią
delektowac
Pozdrowionka Malinówko
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 21:28   #1352
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Alketko ja własnie przyniosłam od koleżanki "PAWILON MAŁYCH DRAPIEŻCÓW" Krystyny Kofty i też zasiądę do czytania .
Na wątku Danusi piszą dzisiaj na temat przyjażni . Nie piszę, że wiem co znaczy strata ukochanej osoby i najbliższego przyjaciela bo mi się to nie zdarzyło, wiem jednak , że życie toczy się dalej i nie można poprzestać wyłącznie na wspomnieniach. Najbardziej smutne są rocznice na szczęście jutro będzie nowy dzień pełen zajęć i wspomnienia przycichną.
Może ta książka którą czytasz ukoi Twoje myśli , a ja przytulam Cię serdecznie/ chociaż tylko wirtualnie/.


Pozdrowionka Niko!
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 21:34   #1353
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Robótko jak udała się imprezka? Nauczyłaś się luzować kuraka?
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 21:42   #1354
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dzięki Kochane ja z natury jestem osobą pogodną ali dziś same wiecie czasami coś w człowieku pęka i musi dać ujście swoim emocjom, wybaczycie mi.Pozdrawiam cieplutko,jutro dam przepis obiecuje.













Dzięki Kochane za wsparcie ja jestem osobą pogodną,otwartą ale czasami coś w człowieku pęka i musi się z kimś podzielić,dobrze że mam Was
Przepis na nalewkę i likier podam jutro okej.
pozdrawim cieplutko życzę spokojnej nocy
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 21:45   #1355
robótka
Zadomowienie
 
Avatar robótka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 230
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Późno,ale jestem.Spotkanko udane, nauczyłam się - będę próbować w domu.Stwierdzam ,że to nie takie trudne. Chociaż tylko pokazano tak bez faszerowania z wykorzystaniem pojemnika Ultra plus z Tupperware- do pieczenia.Zamiast jakiegoś farszu pani użyła kostkę masła i dużo zieleniny.Najważniejsze są jednak podstawy, a zabawę z faszerowaniem to już każdy sam może sobie w/g własnej koncepcji zrobić.
Dalej robię różę, coś mam za sztywne palce i nie wychodzi tak jak myślałam, albo nie znam ułatwienia zwijania brzegów.
robótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 22:03   #1356
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Alketko dobranoc i .






Robótko ja kończę pierwszy pokrowiec na komórkę. Znalazłam na wątku i wybrałam taki najprostszy. Teraz modzę kwiatuszki które potem doczepię na wierzchu. Róż nigdy nie robiłam ale kiedyś zwijałam w ten sposób brzegi sukieneczki z krepiny dla aniołka. Pamiętam , że zwijałam cienkim drutem do dziania skarpetek.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 22:12   #1357
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez Alketa Pokaż wiadomość
Malinówko Dzięki Kochanie wiem że na Ciebie zawsze można liczyć jutro prześlę Ci adres na pw ,fajnie ze zajrzałaś ,jakoś mi dziś smutno myślę że dlatego że dziś mam taką smutną rocznicę już 5 lat minełło jak srtaciłam najlepszego przjaciela TŻ i nic innego mi nie pozostało jak wspomnienia ale przecież nie można żyć tylko wspomnieniami prawda?.Pozbieram się i cieplutka kąpiel dobra książka,czytam właśnie Biegnącą z wilkami dobra ale jednocześnie trudna dająca dużo do myślenia ja lubię tego typu książki,które coś po sobie zostawiają,dają do myślenia podsuwają jakieś refleksje coś wnoszą w nasze życie
Pozdrawiam cieplutko
Alketko przytulam Cięjak mogę najmocniej.Bardzo Ci współczuję i łączę się w smutku z Tobą.
Pozostało Ci dużo-wspomnienia pięknych chwil.Czy nie można żyć tylko wspomnieniami?Nie można.Trzeba żyć dniem dzisiejszym i nadzieją,ze jeszcze szczęście przed Tobą.Wiem jak Ci ciężko..Szkoda,że nie mogę dziś usiąść z Tobą,obejrzeć starych fotografii i powspominać Człowieka,który wart jest tych wspomnień skoro nazwalaś Go największym przyjacielem..Całuję Cię kochanie.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 23:00   #1358
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Alketko - powiadają ,że czas leczy rany ,ale moim zdaniem jedynie zabliżnia i dobrze jest , kiedy mamy wspomnienia .To tak jakby ta osoba nam bliska była z nami ,bo w rzeczywistosci póki pamietamy -żyje w nas , jedynie nie możemy dotknac jej fizycznie . Nie będę pisac górnolotnych słów -przytulam Cię do serca mocno i jestem z Tobą . Strata kogos bliskiego dotyczy każdego z nas , nikt nie zna dnia ani godziny , też straciłam ojca, potem prawdziwego przyjaciela - po prostu trzeba nauczyc sie z tym zyć . "Biegnąca z wilkami " -chyba dobrą lekture wybrałas na ten czas , taki rodzaj poradnika psychologicznego ,tylko,ze zycie czasem pisze nieoczekiwane scenariusze . Tych radosnych, optymistycznych Ci zycze .
Malinówko - pozdrawiam i dziekuje .
Danusiu, Robótko, Damurku ,Niko -bardzo Was lubię , mimo ,ze jestem senna musiałam tu zajrzec .
Bietko -wyrazy uszanowania i podziwu , mimo szaleńczego tempa dnia -nie zapominasz o nas .
__________________
Drzewo nie smagane deszczem i wichrem nie rośnie silne i zdrowe .
/Seneka/
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 23:07   #1359
robótka
Zadomowienie
 
Avatar robótka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 230
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Alketko, Wiem, że smutno ci w taki dzień, ale jesteś daleko i nie mogę ciebie przytulić, próbować ukoić smutek,pomyśl jednak ile tu życzliwych osób myśli o tobie.Być może czas kiedyś zatrze złe wspomnienia.Jesteśmy z tobą.
Malinówko Kawa mnie zapytała dlaczego podłączam się pod wspólny wątek, a nie założę tu swojego ,tylko ze swoimi pracami - nie wiem czy powinnam mieć osobny i tylko czasem coś na wspólnym napisać, czy pokazać.Mam mnóstwo pomysłów na zrobienie różnych drobiazgów.Część już zdążyłam zrobić,których jeszcze nie pokazałam, ale się zastanawiam,co zrobić.Mam przecież na innym forum swoją stronkę.Chyba jednak niech zostanie tak jak jest - co o tym myślisz?
Czekam na twój skończony pokrowiec - na pewno jest piękny- znając twoje prace, wyobrażam sobie, że tak będzie.
Wszystkim idącym do łóżeczka życzę miłych snów.
robótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 23:15   #1360
robótka
Zadomowienie
 
Avatar robótka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 230
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Sonatko zawsze potrafisz napisać coś miłego cieszę się, że nawet zmęczona nie zapominasz o nas.
Widzę tu zaglądającą Pomponkę dlaczego nic nie piszesz? Porozmawiaj z nami!!!!!!!!!!!
robótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 23:40   #1361
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez robótka Pokaż wiadomość
Malinówko Kawa mnie zapytała dlaczego podłączam się pod wspólny wątek, a nie założę tu swojego ,tylko ze swoimi pracami - nie wiem czy powinnam mieć osobny i tylko czasem coś na wspólnym napisać, czy pokazać.Mam mnóstwo pomysłów na zrobienie różnych drobiazgów.Część już zdążyłam zrobić,których jeszcze nie pokazałam, ale się zastanawiam,co zrobić.Mam przecież na innym forum swoją stronkę.Chyba jednak niech zostanie tak jak jest - co o tym myślisz?
.
Przecież ja już w którymś z postów mówiłam Ci ,że powinnaś mieć tutaj swój wątek. Jesteś twórcza i to w różnych dziedzinach i będzie bardzo wygodnie wszystkie Twoje prace widzieć w jednym wątku a nie w różnych. Teraz to nie wszystkie dziewczyny wiedzą, że nie tylko dziergasz kurki czy koszyczki ale też wykonujesz inne prace , kartki, witraże, kwiaty i tak by można wymieniać. Dlatego wręcz konieczny jest jeden wspólny wątek . Do dzieła Moja Droga!

Sonatko

Życzę dobrego odpoczynku i do miłego spotkania jutro a właściwie to już dzisiaj.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 23:41   #1362
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Robótko - moim zdaniem powinnaś załączyć link z adresem swojej stronki , wtedy bez szukania każdy może podziwiać prace . Malinówko -tez chyba masz sporo prac , potrafisz umieścic zdjęcia itd - nie pokusisz się o swoją stronkę i link z adresem ?
To chyba wiosenne zmęczenie , oczy mi sie kleją -dobrej nocy .
__________________
Drzewo nie smagane deszczem i wichrem nie rośnie silne i zdrowe .
/Seneka/
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 01:23   #1363
robótka
Zadomowienie
 
Avatar robótka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 230
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

No właśnie Malinówko ma rację Sonatka, też powinnaś założyć ze swoimi pracami wątek i podać do niej link np w podpisie. Masz też piękne prace, które giną wśród innych prac i nasze dziewczyny nie zawsze je wyłowią wśród innych.Jutro mam zamiar zrobić z wnusią coś nowego, oczywiście każda swoją pracę.Teraz idę spać.Pa do rana.
robótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 06:42   #1364
jola
Raczkowanie
 
Avatar jola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 208
GG do jola
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie dziewczyny kiedy czytam te wasze wypowiedzi łza się w oczu kręci wiem co to znaczy stracić kogoś bliskiego wiem jakie to ogromne przeżycie jak serce z bólu pęka straciłam syna w Wielkanoc 2006 i wiem jak trudno z tym pogodzic miał 20 lat życie przed nim i przed nami .
jola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 06:53   #1365
jola
Raczkowanie
 
Avatar jola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 208
GG do jola
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinówka dzięki za zaproszenie do waszego grona
jola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 07:57   #1366
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Moje kochane witam Was goraco

Też wiem co znaczy stracie kogos bliskiego,kiedy mialam 23 lata zmarła moja mama.Przegrała walkę z okrutną chorobą.Minelo tyle lat...........

Jolu kochana,nie wiem jakie slowa mogą Cie pocieszyć moja kochana po stracie dziecka
Zdajemy sobie z tego sprawę,ze ludzie odchodza ale ból jaki w nas zostaje czasami jest tak wielki...........czasami nie do zniesienia..........
Jolu...........pomału czas ukoi Twoj ból

Pozdrawiam Was wszystkie,i buziaczki też ślę

Alketko
Malinówko
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 09:45   #1367
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez jola Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny kiedy czytam te wasze wypowiedzi łza się w oczu kręci wiem co to znaczy stracić kogoś bliskiego wiem jakie to ogromne przeżycie jak serce z bólu pęka straciłam syna w Wielkanoc 2006 i wiem jak trudno z tym pogodzic miał 20 lat życie przed nim i przed nami .
O Boże,nawet tego czytać nie mogę.Człowiek myśli,ze jest pępkiem świata,ze jego tragedie są największe ,a potem zwala go z nóg takie nieszczęście-dwudziestoletni Chłopiec.I łzy same się cisną do oczu.Jolu nie mogę Cie pocieszyć więc przytulam tylko najmocniej i najcieplej jak umiem.
Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość

Jolu...........pomału czas ukoi Twoj ból
Wiem kochanie po co napisalaś te słowa.Wiem,że spieszysz jak zawsze z pomocą. Ale nie Jolu,żaden czas nie ukoi bólu po stracie Dziecka.Jestem starą kobietą.Mam za sobą śmierć Taty,Babci,Teściów,Wielu ukochanych krewnych i bliskich mi osób.Przed sobą (oby jak najpóżniej) i to mi spędza sen z powiek , ostateczne pożegnanie mojej najukochańszej 87-letniej Mamy,dla której jestem całym światem i która dla mnie jest opoką,osobą kochającą mnie bezinteresownie ,która zawsze jest po mojej stronie,która stanie do walki z każdym,kto spróbuje mi zrobić krzywdę. Ale utrata dziecka nie da się z niczym porownać.Moja Ewunia umarła 44 lata temu.Miała 6 miesięcy i 12 dni.Dla mnie to było wczoraj.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 10:07   #1368
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez starsza pani;
Ale nie Jolu,żaden czas nie ukoi bólu po stracie Dziecka.
Wiem,zdaje sobie z tego sprawę jak serce cierpi a myśli kłebią sie i rozpaczają.
Ktoś kto nie przeżył śmierci Dziecka tak jak ja,nie zna tego cierpienia.Rozpacz Matki po utracie Dziecka jest tak wielka,że aż łzy same cisna sie do oczu...........

Masz racje Starsza pani,nie wazne ile Dziecko ma lat jak odchodzi i ile lat minęło,tęsknota jest zawsze taka sama.

Syn moje znajomej, 21 lat zginął tragicznie w wypadku samochodowym.
Nawet nie wiem jak napisać o Jej rozpaczy ale ma drugiego Syna dla ktorego musi zyć.......minęły 2 lata,wiem że cierpi..........ale musi żyć nie może pogrążać sie w smutku.

Dlatego,pisząc o czasie,który może rzeczywiscie nie ukoi bolu ale może pozwoli nauczyć sie z tym zyć........
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 10:35   #1369
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Nikuś całuję Cie. Masz rację.

Robótko,przepraszam,że sie wtracam bo nie mnie zadawałaś pytanie,ale bardziej odpowiada mi Twoja obecność w tym i w naszym 60+ wątku.Napiszesz trochę o dniu codziennym,pocieszysz,roz bawisz,pokażesz swoje cudeńka i to jest fajne.
Taki wątek tylko z Twymi pracami byłby uboższy.No chybaże na jednym ograniczałabyś się do wystawiania prac a pozostałych dwóch nie zaniedbywałabyś.
Tak np.jak robi to Poziomka.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 12:10   #1370
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość

Robótko,przepraszam,że sie wtracam bo nie mnie zadawałaś pytanie,ale bardziej odpowiada mi Twoja obecność w tym i w naszym 60+ wątku.Napiszesz trochę o dniu codziennym,pocieszysz,roz bawisz,pokażesz swoje cudeńka i to jest fajne.
Taki wątek tylko z Twymi pracami byłby uboższy.
Starsza pani wiesz przecież , że najczęściej zagląda się na swój wątek . Dziewczyny które wykonują różne prace chętnie zaglądaja na taki wątek nie tylko w poszukiwaniu inspiracji ale też z wieloma prośbami o pomoc w wykonaniu jakiejś rzeczy, wzoru czy ściegu. I tu najczęściej i najszybciej dostaną taką pomoc. Nie muszą biegać po różnych wątkach w poszukiwaniu Robótki.
A Robótka z pewnością nie przestanie pokazywać swoich prac na naszych wątkach.
Och odpowiedziałam za nią, przepraszam ale myślę , że tak właśnie będzie .
Pozdrawiam cieplutko.

Edytowane przez Malinówka
Czas edycji: 2007-04-13 o 12:33
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:27   #1371
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Pozdrawiam Wiosennie Wszystkie Dziewczyny!


Niko
jak udały się zakupy rzeczy potrzebnych do remontu? Czy wybrałaś już kafelki , glazurę a może flizy nie wiem jak się u was mówi? W jakiej tonacji urządzisz swoją nową łazienkę?

Bietko nasza zabiegana dziewczynko, trzymam Cię za słowo i postaram się odwdzięczyć niech no mi tylko malinóweczki urosną i dojrzeją.

Jolu , .

Sonatko, Robótko - dziękuję .Fakt trochę prac się uzbierało , to może jakąś małą galerię utworzę, tylko muszę w fotosiku się zalogować .
Właśnie zorientowałam się,że na wizażu można również założyć swoją galerię fotek.

Alketko czekamy na przepisy

Edytowane przez Malinówka
Czas edycji: 2007-04-13 o 16:33 Powód: dopisek
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:45   #1372
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinoweczko kochana,kupiłam kafelki......szczerze mówiąc to nie wiem jak sie u nas mowi.
Zmieniamy wanne na przysznic a najważniejsza rzecz to nowa kanalizacja.
Tonacja moja Droga łazienki ma być zimna,ale jak już zrobią to napiszę czy rzeczywiscie wyszlo tak jak chcialam.
śle
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 13:28   #1373
jola
Raczkowanie
 
Avatar jola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 208
GG do jola
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

dzięki wszystkim za miłe słowa i wsparcie , biorę sie za robotę muszę zrobić aniołki i bąbeczki żeby juz miec bo pózniej nie mogę sie wyrobić a tak to bedzie gotowe.może poratujecie wzorkami ?
jola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 13:31   #1374
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez Malinówka Pokaż wiadomość
Starsza pani wiesz przecież , że najczęściej zagląda się na swój wątek . Dziewczyny które wykonują różne prace chętnie zaglądaja na taki wątek nie tylko w poszukiwaniu inspiracji ale też z wieloma prośbami o pomoc w wykonaniu jakiejś rzeczy, wzoru czy ściegu. I tu najczęściej i najszybciej dostaną taką pomoc. Nie muszą biegać po różnych wątkach w poszukiwaniu Robótki.
A Robótka z pewnością nie przestanie pokazywać swoich prac na naszych wątkach.
Och odpowiedziałam za nią, przepraszam ale myślę , że tak właśnie będzie .
Pozdrawiam cieplutko.
TYŻ PRAWDA.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 13:58   #1375
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez jola Pokaż wiadomość
dzięki wszystkim za miłe słowa i wsparcie , biorę sie za robotę muszę zrobić aniołki i bąbeczki żeby juz miec bo pózniej nie mogę sie wyrobić a tak to bedzie gotowe.może poratujecie wzorkami ?
Jolu ty pracusiu. Ja dziergałam aniołki z wzorków zamieszczonych na wątku robótkowym " szydełkowe drobiazgi /nie tylko na Boże Narodzenie/...". Tam też dziewczyny podają linki do stron w necie z przeróżnymi ozdobami świątecznymi.
Opis wykonania prostego aniołka /ze zdjęciami/podała Damurek też na tym wątku.
Zajrzyj tam koniecznie . Na wątku Damurka też znajdziesz wiele inspirujących pomysłów na ozdoby świąteczne. Zaczekaj też na wątek Robótki to znajdziesz tam super mikołaje na korkach po szampanie. Mówię Ci są super.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 16:34   #1376
jola
Raczkowanie
 
Avatar jola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 208
GG do jola
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinówko ty to umiesz pocieszyc co z CIebie za fajna kobita Nic dziwnego że tu tak szaleją za Tobą te kobitki
jola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 17:12   #1377
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam kochane
Dzieki Wam za te słowa pocieszenia,płynące z głębi serca jesem b wzruszona czuję jakbym Was znała całe wieki
Dobrze mi tu z Wami,jesteście jak dobre duszki
Teraz obiecany przepis
Nalewka z pigwy
1 kg pigwy(po usunięciu gniazdek nasiennych)
Pół litra spirytusu
1 butelka 0,75 l dobrej białej wódki
Pigwę kroimy w cienkie plastereczki (ja robię w dużym zakręcanym słoju) i zalewamy alkoholem.
minimalny czas stania to 6 tygodni po tym czasie zlewamy alkohol z owoców do butelek.
Pozostale owoce zasypujemy 1 kg cukru i zostawiamy na minimum 3 tygodnie (nalezy dodze wstrząsnąćaby cukier byl w owocach a nie na wierzchu)
Nie należy martwic się tym że cukier może pozostać nie rozpuszczony,pigwa ma to do siebie że wezmie tyle cukru co potrzeba.
Po3 tyg mieszamy syrop z alkoholem zlanym wcześniej.
Minimalny czas stania 2 tyg
Najlepiej zapomnieć o nij na 3 lata
Jest pyszna aż szkoda pić.
Pozostałe owoce tam będzie trochę cukru nie rozpuszczonego zalewam białą wódką tak aby owoce były przykryte na minimum 4 tyg od czasu do czasu trzeba wstrząsnąć
Zlewam i mam likier pigwowy słodki w sam raz dla kobitek
Smacznego
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 17:28   #1378
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Diewczyny takie nalewki w ten sam sposób można robić z innych owoców,ale są inne proporcje cukru (pigwa jak wiecie jest kwaśna)
Pyszna jest również z czarnej porzeczki ,wiśni i tego co macie pod ręką
Kiedyś robiłam z leśnych jeżyn była wspaniała
Odezwę się jeszcze wieczorkiem
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 17:34   #1379
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Alketko dziękuję za przepisy. Robię nalewkę z wiśni i z włoskich orzechów/mam w ogrodzie drzewo orzecha włoskiego/.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 18:28   #1380
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie
Co mnie troche nie ma to już tyle tu się dzieje, że nie mam czasu pisać tylko czytam i czytam !!!
I łzy sie cisną i buzia sie śmieje... nie ma to jak wpaść do przyjaciół !!!

Alketko ściskam mocno i cieszę się ,że jesteś z nami i już nie będziesz sama Wiem : słowa ale słowa też dają dużo ciepła i tego ciepła i ukojenia Tobie życzę

Niko współczuję i troche zazdroszczę- też mnie czeka remont łazienki Mieszkam w staryn domku więc remonty u nas to prawie chleb powszedni Mam nadzieję,że wszystko wyjdzie tak , jak sobie zaplanowałaś

Jolu , Ciebie też ściskam i cieszę się,że jesteś tu - bo jak sama widzisz tutaj samo życie i sama radość mieszka !!!!


bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.