E-singielki ;) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-12, 23:59   #901
atram01
Raczkowanie
 
Avatar atram01
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 236
Dot.: E-singielki ;)

Kurcze kilka dni mnie nie było a tu z 2 strony rozmów się potoczyły. Pochwalę się a co ,jest czym. Zdałam egzamin z fizyki Pomimo ,że wnerwiał mnie chłopak gdy się uczyłam tektami"Piękna nie ucz się".
A tak o kobietach słyszałam niedawno dobry tekst"Z kobietą jest jak z prądem, nie musisz rozumieć by kopło"
Poza tym przyjaciółka powiedziałami niedawno ,że miłość to poprostu akceptacja wad ,więc można zaakceptować reczniki i deski.
atram01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 00:54   #902
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez xXxKaSkAxXx Pokaż wiadomość
Witam. Niedawno wróciłam do domu.Nieco zniesmaczona w sumie, dzięku dwom nurtujących mnie pytaniom,które to pozwoliły sobie zadać osoby przebywający niedawno w moim towarzystwie,a mianowicie ''Kasia przeszlibyśmy się na jakieś wesele,to kiedy czas na Ciebie?'', "no ileż można czekać na jakiegoś kawalera w Twoim towarzystwie?''. No ile? No bardzo długo można czekać, bo jeżeli mam się związać z pierwszym lepszym facetem który za mną gania,i być z nim na siłe,krzywdząc go tym samym, to ja podziękuje. No ludzie, ciotki moje i nie ciotki oraz babcie, musicie przyjąć do wiadomości, że nie każdy może mieć tę ''miłość'' u boku od tak,i jak się chce. Czy was tez dobijają czasami takimi pytaniami?ee po co pytam.Pewnie ze tak czyli moje miłe ,witajcie w klubie
Każda z nas z całego serca Cię popiera

Cytat:
Napisane przez Jace Pokaż wiadomość
Łee. Nieciekawie ;/
A ja znam przypadek faceta, którego nie idzie uprosić, żeby odwieszał po sobie ręcznik. Zamiast tego rzuca go na pralkę, która sobie stoi obok zlewu, bo przecież ciężko jest wziąć i powiesić na haczyk

Ale żeby już tak nie jeździć po facetach, musicie przyznać, że same też święte nie jesteśmy i oni pewnie narzekają na nas tak samo jak my na nich. Ja np. wszędzie zostawiam swoje rzeczy (o których potem zapominam) i lubię jeść w łóżku, a wiecie, jak to się kończy
Dzisiaj nie miała czasu zrobić jak normalny człowiek zakupów i pojechałam do Tesco 24 h .
Na parkingu podchodzi pijaczyna , całkiem młoda , max 40 lat . Ja pakuje te siaty do bagażnika , jest północ ,jestem zmęczona ( stałam w kolejce 20 min ...były otwarte 3 kasy ) wiec od razy mu mówię, że niczego mu nie dam i nie będę z nim rozmawiać . Coś tam psioczył pod nosem, jakiś agresywny typ , ale poszedł sobie . Już kończę pakować i znowu facet wraca .
Myśle ,że to się źle skończy . Albo mnie stłucze , albo okradnie za nim ktoś mi pomoże . Zaczęłam okrążać auto i powiedziałam mu , że jeżeli się nie odsunie to nawet się nie będę fatygowałam wołaniem ochrony sklepu , od razu dzwonie po policję . Wskoczyłam do samochodu i plułam sobie w brodę tą swoją niezależnością , dzielnością i jeżdżeniem po sklepach w nocy .

Faceci w takich momentach są niezastąpieni . Jakoś moim zdaniem lepiej sobie radzą w stresujących sytuacjach . No chyba , że pójdę na jakiś kurs kontroluj swoją histerię oraz lekcje kickboxingu

Cytat:
Napisane przez atram01 Pokaż wiadomość
Kurcze kilka dni mnie nie było a tu z 2 strony rozmów się potoczyły. Pochwalę się a co ,jest czym. Zdałam egzamin z fizyki Pomimo ,że wnerwiał mnie chłopak gdy się uczyłam tektami"Piękna nie ucz się".
A tak o kobietach słyszałam niedawno dobry tekst"Z kobietą jest jak z prądem, nie musisz rozumieć by kopło"
Poza tym przyjaciółka powiedziałami niedawno ,że miłość to poprostu akceptacja wad ,więc można zaakceptować reczniki i deski.
Oj, to koleżanka mało jeszcze wie , ja się nauczyłam mieszkając 2 lata z facetem , że miłość to przede wszystkim sztuka kompromisów . A ręczniki i deski to nie są wady tylko niechlujstwo . Jak by się Panowie poczuli gdybyśmy tak po prostu wrzucały tampony/podpaski do śmietnika ? Pewnie by się porzygali . Wiem , że to okropny przykład
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 07:29   #903
atram01
Raczkowanie
 
Avatar atram01
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 236
Dot.: E-singielki ;)

Może i mało wiem ale ręcznik nie na miejscu , a podpaska to 2 różne sprawy. Ręcznik idzie przeżyć. Kompromis kompromisem ,a co nieco trzeba zaakceptować.
atram01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 10:54   #904
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: E-singielki ;)

powiem wam, że ja mieszkam z bratem, który jest strasznym bałaganiarzem
jak jest u niego dziewczyna (przyjeżdża na kilka, kilkanaście dni zazwyczaj), to wtedy jak nie on, sprząta, ogarnia.
a jak jesteśmy sami to jest masakra i nie wiem co z tym zrobić, macie może jakies pomysły?
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 13:55   #905
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
powiem wam, że ja mieszkam z bratem, który jest strasznym bałaganiarzem
jak jest u niego dziewczyna (przyjeżdża na kilka, kilkanaście dni zazwyczaj), to wtedy jak nie on, sprząta, ogarnia.
a jak jesteśmy sami to jest masakra i nie wiem co z tym zrobić, macie może jakies pomysły?
Nic mu nie zrobisz
Miałem takiego samego współlokatora i nie było na niego możliwości

Rozpisałem się na poprzedniej stronie i zostałem zignorowany
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:45   #906
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: E-singielki ;)

Czeeść. Powiem Wam, że deska mnie też wkurza.
A tak ogólnie to jak Wam mija dzień? Mi nudno i chciałabym gdzieś wyskoczyć wieczorem, ale pewnie będzie mi to dane dopiero w weekend.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 17:06   #907
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Nic mu nie zrobisz
Miałem takiego samego współlokatora i nie było na niego możliwości

Rozpisałem się na poprzedniej stronie i zostałem zignorowany
Absolutnie nie zostales , przeczytalam i wzielam do serca Koniec z fiatami , fordami i francuzami

Mimo wszystko , 30 letni kawaler -goraca sztuka , 30 letnia panna -nikt jej nie chcial . Chociaz nie watpie , ze ciotki daja popalic :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
powiem wam, że ja mieszkam z bratem, który jest strasznym bałaganiarzem
jak jest u niego dziewczyna (przyjeżdża na kilka, kilkanaście dni zazwyczaj), to wtedy jak nie on, sprząta, ogarnia.
a jak jesteśmy sami to jest masakra i nie wiem co z tym zrobić, macie może jakies pomysły?
Biedna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez atram01 Pokaż wiadomość
Może i mało wiem ale ręcznik nie na miejscu , a podpaska to 2 różne sprawy. Ręcznik idzie przeżyć. Kompromis kompromisem ,a co nieco trzeba zaakceptować.
Moj przyklad byl malo trafny :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

[1=8dffddb6e628bfb98112858 ba516cbd40bf27d07_5e28e20 31c1d9;41304185]Czeeść. Powiem Wam, że deska mnie też wkurza.
A tak ogólnie to jak Wam mija dzień? Mi nudno i chciałabym gdzieś wyskoczyć wieczorem, ale pewnie będzie mi to dane dopiero w weekend. [/QUOTE]

Jeszcze jeden dzien i weekend

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 18:11   #908
Siwy_Dym
...
 
Avatar Siwy_Dym
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 451
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
To moje pytanie brzmi: gdzie kobiety mają oczy wiążąc się z takim facetem? Bo jeżeli z nim postanawiają zamieszkać to raczej wiedzą coś o nim :P
Po 1. zakochujesz się w facecie z reguły zanim z nim zamieszkasz, wyobrażasz sobie sytuację w której kobieta mówi "kocham go ale nie opuszcza deski, nie mogę z nim być!" - brzmi absurdalnie nie?

Po 2. jak widać są kobiety dla których znoszenie takiego niechlujstwa (czy też nawyków) jest kompromisem, a przynajmniej są takie do czasu

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Rozpisałem się na poprzedniej stronie i zostałem zignorowany
Nie śmiałabym zignorować
Siwy_Dym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 18:56   #909
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez Siwy_Dym Pokaż wiadomość
Po 1. zakochujesz się w facecie z reguły zanim z nim zamieszkasz, wyobrażasz sobie sytuację w której kobieta mówi "kocham go ale nie opuszcza deski, nie mogę z nim być!" - brzmi absurdalnie nie?

Po 2. jak widać są kobiety dla których znoszenie takiego niechlujstwa (czy też nawyków) jest kompromisem, a przynajmniej są takie do czasu


Nie śmiałabym zignorować
Prawda jest chyba taka, że kobiety na samym początku nie widzą/akceptują te złe nawyki facetów. Przymykają na nie oczy, bo w końcu Misio jest idealny, a sytuacja gdy juz razem mieszkają jest trudna do przeskoczenia. Zresztą większość cech wynosi się z domu. Jeśli matka tego nie nauczyła, to ciężko będzie dziewczynie to zmienić.
Aczkolwiek, kto nie próbuje ten nie wie jak jest
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 19:53   #910
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Każda z nas z całego serca Cię popiera



Dzisiaj nie miała czasu zrobić jak normalny człowiek zakupów i pojechałam do Tesco 24 h .
Na parkingu podchodzi pijaczyna , całkiem młoda , max 40 lat . Ja pakuje te siaty do bagażnika , jest północ ,jestem zmęczona ( stałam w kolejce 20 min ...były otwarte 3 kasy ) wiec od razy mu mówię, że niczego mu nie dam i nie będę z nim rozmawiać . Coś tam psioczył pod nosem, jakiś agresywny typ , ale poszedł sobie . Już kończę pakować i znowu facet wraca .
Myśle ,że to się źle skończy . Albo mnie stłucze , albo okradnie za nim ktoś mi pomoże . Zaczęłam okrążać auto i powiedziałam mu , że jeżeli się nie odsunie to nawet się nie będę fatygowałam wołaniem ochrony sklepu , od razu dzwonie po policję . Wskoczyłam do samochodu i plułam sobie w brodę tą swoją niezależnością , dzielnością i jeżdżeniem po sklepach w nocy .

Faceci w takich momentach są niezastąpieni . Jakoś moim zdaniem lepiej sobie radzą w stresujących sytuacjach . No chyba , że pójdę na jakiś kurs kontroluj swoją histerię oraz lekcje kickboxingu



Oj, to koleżanka mało jeszcze wie , ja się nauczyłam mieszkając 2 lata z facetem , że miłość to przede wszystkim sztuka kompromisów . A ręczniki i deski to nie są wady tylko niechlujstwo . Jak by się Panowie poczuli gdybyśmy tak po prostu wrzucały tampony/podpaski do śmietnika ? Pewnie by się porzygali . Wiem , że to okropny przykład

kurcze, Ty to odważna jesteś!Ja bym się chyba nie wybrala o tej godzinie do sklepu,bo wiadomo ze byle gdzie, na parkingu śpią tam jakieś typy.No ale jak mus to mus. Mnie proszą o dorzucenie się do piwa w biały dzień o normalnej godzinie, i tylko i wyłącznie dlatego żawsze im dam jakaś złotówke, bo zaraz mam jakies wizje że mszczą się na moim samochodzie. A tego bym nie przezyła i nie podarowała oj nie!
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 20:05   #911
Fantaghiro7
Raczkowanie
 
Avatar Fantaghiro7
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 341
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez xXxKaSkAxXx Pokaż wiadomość
Witam. Niedawno wróciłam do domu.Nieco zniesmaczona w sumie, dzięku dwom nurtujących mnie pytaniom,które to pozwoliły sobie zadać osoby przebywający niedawno w moim towarzystwie,a mianowicie ''Kasia przeszlibyśmy się na jakieś wesele,to kiedy czas na Ciebie?'', "no ileż można czekać na jakiegoś kawalera w Twoim towarzystwie?''. No ile? No bardzo długo można czekać, bo jeżeli mam się związać z pierwszym lepszym facetem który za mną gania,i być z nim na siłe,krzywdząc go tym samym, to ja podziękuje. No ludzie, ciotki moje i nie ciotki oraz babcie, musicie przyjąć do wiadomości, że nie każdy może mieć tę ''miłość'' u boku od tak,i jak się chce. Czy was tez dobijają czasami takimi pytaniami?ee po co pytam.Pewnie ze tak czyli moje miłe ,witajcie w klubie
Takie pytania to normalka. Ja teraz walczę z mamą, która dziesiąty raz pyta czy może jednak znajdę jakiegoś kolegę, z którym pójdę na wesele. Żadne argumenty do niej nie przemawiają
Dla mnie apogeum było to jak wujek zadzwonił do mnie w sylwestra i spytał czy nie ma tam kogoś odpowiedniego na imprezie
Fantaghiro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 21:22   #912
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Odp: Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Mimo wszystko , 30 letni kawaler -goraca sztuka , 30 letnia panna -nikt jej nie chcial . Chociaz nie watpie , ze ciotki daja popalic :P
Nie prawda
30 letnia kobieta też potrafi być atrakcyjna i zawrócić facetowi w głowie
Wiem co mówię

Cytat:
Napisane przez Fantaghiro7 Pokaż wiadomość
Takie pytania to normalka. Ja teraz walczę z mamą, która dziesiąty raz pyta czy może jednak znajdę jakiegoś kolegę, z którym pójdę na wesele. Żadne argumenty do niej nie przemawiają
Dla mnie apogeum było to jak wujek zadzwonił do mnie w sylwestra i spytał czy nie ma tam kogoś odpowiedniego na imprezie
Ciężką masz tą rodzinę
Nie przejmuj się
Ciesz się tym co masz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez shawty19 Pokaż wiadomość
Prawda jest chyba taka, że kobiety na samym początku nie widzą/akceptują te złe nawyki facetów. Przymykają na nie oczy, bo w końcu Misio jest idealny, a sytuacja gdy juz razem mieszkają jest trudna do przeskoczenia. Zresztą większość cech wynosi się z domu. Jeśli matka tego nie nauczyła, to ciężko będzie dziewczynie to zmienić.
Aczkolwiek, kto nie próbuje ten nie wie jak jest
Chyba wszystko powiedziane w temacie
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 07:05   #913
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: E-singielki ;)

Jasne , ze moze byc atrakcyjna , ja tylko nawiazuje to ciotek ,ktore sie dopytuja kiedys slub :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:39   #914
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: E-singielki ;)

Moje wkur*ienie sięga zenitu ...
Piątek do reszty zje**ny
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani

Edytowane przez ponury1939
Czas edycji: 2013-06-14 o 12:40
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:58   #915
Jace
Wtajemniczenie
 
Avatar Jace
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 016
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Moje wkur*ienie sięga zenitu ...
Piątek do reszty zje**ny
Co się stało?
Jace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:46   #916
Siwy_Dym
...
 
Avatar Siwy_Dym
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 451
Dot.: E-singielki ;)

No właśnie.. co jest? kijowo tak mieć skopany piątek..

ja się za to wybieram na piwko dzisiaj
Siwy_Dym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 15:21   #917
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: E-singielki ;)

a ja dziś wybieram się na koncerty
trzeba się zrelaksować przed weekendem w szkole
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 19:42   #918
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Moje wkur*ienie sięga zenitu ...
Piątek do reszty zje**ny
Któż Ci wyrządził taką krzywdę?Zaraz z nim pogadam
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 20:27   #919
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez Jace Pokaż wiadomość
Co się stało?
Gadanie z była dziewczyna nie jest dobrym rozwiązaniem.
Jak zawsze staram się rozstać w zgodzie i utrzymywać jakiś tam kontakt to w tym przypadku zaczyna mnie to bardziej wkur***ać.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Siwy_Dym Pokaż wiadomość
No właśnie.. co jest? kijowo tak mieć skopany piątek..

ja się za to wybieram na piwko dzisiaj
Udanego koncertu

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKaSkAxXx Pokaż wiadomość
Któż Ci wyrządził taką krzywdę?Zaraz z nim pogadam
Dziękuję za troskę
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 20:29   #920
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez xXxKaSkAxXx Pokaż wiadomość
kurcze, Ty to odważna jesteś!Ja bym się chyba nie wybrala o tej godzinie do sklepu,bo wiadomo ze byle gdzie, na parkingu śpią tam jakieś typy.No ale jak mus to mus. Mnie proszą o dorzucenie się do piwa w biały dzień o normalnej godzinie, i tylko i wyłącznie dlatego żawsze im dam jakaś złotówke, bo zaraz mam jakies wizje że mszczą się na moim samochodzie. A tego bym nie przezyła i nie podarowała oj nie!
Wtedy sobie pomyślałam , że jestem głupia nie odważna :P Chyba zacznę robić tak jak Ty i dawać parę złoty .
U mnie jest takich ludzi mnóstwo , szczególnie w centrum miasta , machają Ci jak parkujesz , że niby chcą Ci pomóc zaparkować . Wtedy już mi ciśnienie skacze . Później mówią , że Ci popilnują auto za dwa złote ....

Ponury co się stało ? Twoje pytające o ślub ciotki przyjeżdżają z wizytą ?
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 20:36   #921
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Wtedy sobie pomyślałam , że jestem głupia nie odważna :P Chyba zacznę robić tak jak Ty i dawać parę złoty .
U mnie jest takich ludzi mnóstwo , szczególnie w centrum miasta , machają Ci jak parkujesz , że niby chcą Ci pomóc zaparkować . Wtedy już mi ciśnienie skacze . Później mówią , że Ci popilnują auto za dwa złote ....

Ponury co się stało ? Twoje pytające o ślub ciotki przyjeżdżają z wizytą ?
Do mnie takie typy nawet nie podchodzą bo widocznie wyglądam jak zbir

Ciotki to małe piwo. Moja była podniosła mi ciśnienie do granic możliwości.
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 21:46   #922
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Do mnie takie typy nawet nie podchodzą bo widocznie wyglądam jak zbir

Ciotki to małe piwo. Moja była podniosła mi ciśnienie do granic możliwości.

Niestety, nie wiem co powiedzieć, ponieważ nie znam sytuacji między wami. Nie powiem też olej ją nie jest tego warta bo jej nie znam, i relacji jaka was łączy też nie. Mogę jedynie powiedzieć głowa do góry, wszystko jakoś się ułoży, a są z Tobą chociaż ''wirtualnie'' znane Ci dobrze i troche mniej (np. tak jak ja) koleżanki z forum
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 00:38   #923
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Do mnie takie typy nawet nie podchodzą bo widocznie wyglądam jak zbir

Ciotki to małe piwo. Moja była podniosła mi ciśnienie do granic możliwości.

To muszę poćwiczyć robienie groźnej miny , bo jestem magnezem na takich ludzi

Nie przejmuj się ex i jak masz ochotę rozwiń temat , mi zawsze lepiej jak się wygadam .
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 10:18   #924
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez xXxKaSkAxXx Pokaż wiadomość
Niestety, nie wiem co powiedzieć, ponieważ nie znam sytuacji między wami. Nie powiem też olej ją nie jest tego warta bo jej nie znam, i relacji jaka was łączy też nie. Mogę jedynie powiedzieć głowa do góry, wszystko jakoś się ułoży, a są z Tobą chociaż ''wirtualnie'' znane Ci dobrze i troche mniej (np. tak jak ja) koleżanki z forum
Wiem że wszystko się ułoży. Paradoksalnie wczorajsza rozmowa rozwiała moje wszystkie wątpliwości na jej temat.

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
To muszę poćwiczyć robienie groźnej miny , bo jestem magnezem na takich ludzi

Nie przejmuj się ex i jak masz ochotę rozwiń temat , mi zawsze lepiej jak się wygadam .

Ja nie robię groźnych min Zawsze chodzę krótko ostrzyżony
Kiedyś miałem zabawną sytuację

Przyszedłem do koleżanki z jej chłopakiem, a do niej akurat przyjechał jej brat z kolegą. Brat jak i kolega to klimaty mocno metalowe (glany, ćwieki, długie włosy). Z racji że byłem krótko ostrzyżony to kolega brata tej koleżanki podobno całą moją wizytę bał się że go pobije, bo jak sam stwierdził
,,On jest kibicem, a kibice biją ludzi"
Oczywiście dodam że przyszedłem tam w pokojowych zamiarach bo chwilę wcześniej udało nam się zdobyć zdjęcia z jakimś włoskim piłkarzem więc ja i kolega cieszyliśmy się jak dzieci


Nie chcę wylewać swoich żali. Teraz wiem że decyzja o rozstaniu była jedną z najlepszych jaką podjąłem w tym roku.
Teraz jestem gorącą sztuką do wzięcia
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani

Edytowane przez ponury1939
Czas edycji: 2013-06-15 o 10:48
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 10:41   #925
Siwy_Dym
...
 
Avatar Siwy_Dym
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 451
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Nie chcę wylewać swoich żali. Teraz wiem że decyzja o rozstaniu była jedną z najlepszych jaką podjąłem w tym roku.
to jest najważniejsze, żeby zamknąć pewną część życia

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Teraz gestem gorącą sztuką do wzięcia
uważaj bo się zaczniemy ustawiać w kolejce
Siwy_Dym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 10:43   #926
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez Siwy_Dym Pokaż wiadomość
uważaj bo się zaczniemy ustawiać w kolejce
Mało prawdopodobne
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 12:22   #927
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: E-singielki ;)

Ponury to slabo , bo na krotko sie nie ogole :P

No ba , jestem pewna ze kolejka sie bedzie robic

Na poczatku pisalam o tym wyjezdzie , co same pary i kolezanka powiedziala , ze jezeli moj ex nie jedzie i ja jestem sama to lepiej zebym kogos sobie znalazla . Ten wyjazd byc moze w ogole nie wypali , bo kolezanka rozstala sie ze swoim chlopakiem . Kara za to , ze sie mnie czepiala .
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 12:33   #928
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Odp: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Ponury to slabo , bo na krotko sie nie ogole :P

No ba , jestem pewna ze kolejka sie bedzie robic

Na poczatku pisalam o tym wyjezdzie , co same pary i kolezanka powiedziala , ze jezeli moj ex nie jedzie i ja jestem sama to lepiej zebym kogos sobie znalazla . Ten wyjazd byc moze w ogole nie wypali , bo kolezanka rozstala sie ze swoim chlopakiem . Kara za to , ze sie mnie czepiala .
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nigdy nie cieszylem się jakimś rozchwytywaniem u kobiet więc nie sadze aby się coś w tej kwestii zmieniło

Jak byś była bardzo okrutna to teraz Ty byś mogła poznęcać nad tą koleżanką za to jak ona traktowała Ciebie
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 13:05   #929
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: Odp: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Nigdy nie cieszylem się jakimś rozchwytywaniem u kobiet więc nie sadze aby się coś w tej kwestii zmieniło

No to uważaj bo zawsze może się to zmienić
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 14:01   #930
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: E-singielki ;)

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Gadanie z była dziewczyna nie jest dobrym rozwiązaniem.
Jak zawsze staram się rozstać w zgodzie i utrzymywać jakiś tam kontakt to w tym przypadku zaczyna mnie to bardziej wkur***ać.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



Udanego koncertu

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



Dziękuję za troskę
dzięki, koncert był bardzo udany

i tak, masz rację, rozmowy z ex, nie są dobrym rozwiązaniem.

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Ponury to slabo , bo na krotko sie nie ogole :P

No ba , jestem pewna ze kolejka sie bedzie robic

Na poczatku pisalam o tym wyjezdzie , co same pary i kolezanka powiedziala , ze jezeli moj ex nie jedzie i ja jestem sama to lepiej zebym kogos sobie znalazla . Ten wyjazd byc moze w ogole nie wypali , bo kolezanka rozstala sie ze swoim chlopakiem . Kara za to , ze sie mnie czepiala .
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
może i lepiej, że ten wyjazd nie wypalił, na pewno spędzisz fajnie czas w inny sposób
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 19:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.