Rozłąka z ukochanym część III :D - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-18, 00:08   #3361
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Hej, dołączam się do was. Co do mojej sytuacji to ja i mój TŻ jesteśmy osobno od marca, conajmniej na 1,5 roku lub dłużej . Czasem nie wiem co czuję, tak jakby brak obecności jego przy mnie wpływał na ochłodzenie moich uczuć. Czy wy tez tak macie?
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 00:10   #3362
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Myślałam nad pociągiem, ale strach się bać jak się patrzy na ceny 70-100€ w jedną stronę, w tym przesiadka w Berlinie. Do tego zatrzymuje się w mieście obok tego, w którym mieszka TŻ, więc jeszcze pociągiem lub autobusem trzeba się tłuc. A ja jadę polskim busikiem bezpośrednio, za 360 zł w obie strony (w tym wybieram sobie wedle uznania kiedy chcę wrócić), i to do miasta TŻ Rok temu się porwałam na samolot, ale chyba nigdy więcej.
Moja koleżanka jeździ nad Bałtyk, więc najpierw do Szczecina, a potem ma jedną przesiadkę i na końcu autobusem kilka kilometrów. Ona tak jeździ już od kilku lat
Na Twoim miejscu też bym wybrała busa
Ja się też będę męczyć busem i to ponad 30 godzin, ale już się nie mogę doczekać
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 00:12   #3363
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Hej, dołączam się do was. Co do mojej sytuacji to ja i mój TŻ jesteśmy osobno od marca, conajmniej na 1,5 roku lub dłużej . Czasem nie wiem co czuję, tak jakby brak obecności jego przy mnie wpływał na ochłodzenie moich uczuć. Czy wy tez tak macie?
Witaj Jeśli chodzi o ochłodzenie uczuć, to nie, raczej niczego takiego nie odczuwam. Ale podtrzymanie ich w związku na odległość nie jest proste, najważniejszy według mnie jest częsty kontakt. Bez tego nietrudno stać się obojętnym.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 00:12   #3364
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Hej, dołączam się do was. Co do mojej sytuacji to ja i mój TŻ jesteśmy osobno od marca, conajmniej na 1,5 roku lub dłużej . Czasem nie wiem co czuję, tak jakby brak obecności jego przy mnie wpływał na ochłodzenie moich uczuć. Czy wy tez tak macie?
Witaj
1,5 roku to sporo, ale jeśli obojgu Wam zależy to wytrwacie Co do moich uczuć, to ja przez ponad 8 miesięcy ani raz nie poczułam, że osłabły, wręcz przeciwnie, tęsknię coraz bardziej i myślę o nim ciągle
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 00:42   #3365
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

A ja mam właśnie tak, że mam wrażenie że to wszystko to był tylko sen, a moje życie wyglada tak jak przed poznaniem TŻ. Rozmawiamy ze sobą często i dużo, o wszystkim i robimy rownież wszystko jak para... Wiem , ze jako dziecko jak jechałam na kolonie, to jak wracałam to rodzice też wydawali mi się dziwni. Wydaje mi się, że brakuje mi bliskości tak bardzo, że wypieram swoje prawdziwe emocje. Myślicie że tak może być?
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 08:29   #3366
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

sporo tu nowych ostatnio
cześć
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 10:09   #3367
booombelek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyną.
Wiadomości: 8 711
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Hej, dołączam się do was. Co do mojej sytuacji to ja i mój TŻ jesteśmy osobno od marca, conajmniej na 1,5 roku lub dłużej . Czasem nie wiem co czuję, tak jakby brak obecności jego przy mnie wpływał na ochłodzenie moich uczuć. Czy wy tez tak macie?
witaj,

szczerze Ci powiem, że też miałam tak jak mówisz, ale.. na samym początku. Z czasem, ze słowem, z gestem mi to przeszło, ale rozumiem, że tak jest. Musisz jednak pamiętać, że nie bez powodu jesteście razem i nie bez powodu się pokochaliście trzymam kciuki
booombelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 11:01   #3368
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Dzięki , tak wiem. Mam wspaniałego mężczyznę i warto poczekać, chociaż czasami mam ochotę to wszystko rzucić w kąt i przestać się martwić i przejmować.
Teraz się bardzo cieszę bo TŻ dostał dziś wiadomość z góry,że zaakceptowali jego termin wolnego. Więc na początku sierpnia spędzimy razem cudowne wakacje
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 11:05   #3369
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Dziewczyny, a jeśli chodzi o mnie to Tż teraz ma tylko godzinkę drogi do mnie.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 11:17   #3370
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jeśli chodzi o mnie to Tż teraz ma tylko godzinkę drogi do mnie.
Godzinka to bliziutko Super.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 11:38   #3371
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Dzięki , tak wiem. Mam wspaniałego mężczyznę i warto poczekać, chociaż czasami mam ochotę to wszystko rzucić w kąt i przestać się martwić i przejmować.
Musisz sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie: czy rzucenie tego w kąt byłoby dla Ciebie bardziej korzystne niż czekanie? Plusy i minusy, co lepsze a co gorsze. Co przysporzyłoby Ci więcej cierpienia, a co jest dla Ciebie mniej uciążliwe. Warto nad tym pomyśleć i zastanowić się porządnie, tak żeby z jednej strony nie cierpieć dla idei, a z drugiej być może nie zaprzepaścić czegoś fajnego. Spróbuj nad tym pomyśleć

syklamen to faktycznie rzut beretem, ale Ci zazdroszczę
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 12:01   #3372
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Musisz sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie: czy rzucenie tego w kąt byłoby dla Ciebie bardziej korzystne niż czekanie? Plusy i minusy, co lepsze a co gorsze. Co przysporzyłoby Ci więcej cierpienia, a co jest dla Ciebie mniej uciążliwe. Warto nad tym pomyśleć i zastanowić się porządnie, tak żeby z jednej strony nie cierpieć dla idei, a z drugiej być może nie zaprzepaścić czegoś fajnego. Spróbuj nad tym pomyśleć

syklamen to faktycznie rzut beretem, ale Ci zazdroszczę
Na TŻ warto czekać. Jest wspaniałym człowiekiem. A zmartwienia są głownie z powodu miejsca jego pobytu. Nie jest tam zbyt bezpiecznie , a w zasadzie słowo bezpieczeństwo w tym kraju nie istnieje, no i te wszystkie choroby... Oczywiście czuję się samotna, ale wstępując w ten związek wiedziałam na co się piszę, tylko nie wiedziałam, że już po dwóch miesiącach będę miała wrażenie, jakbym tego człowieka nigdy nie poznała. A był gdzieś tam głęboko tylko w wyobraźni
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 15:24   #3373
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Gdzie jest Sylwia?
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:39   #3374
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Godzinka to bliziutko Super.
Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
syklamen to faktycznie rzut beretem, ale Ci zazdroszczę
Tż zaczął pracę i jest bliżej mnie. Ale i tak nie widzimy się w tygodniu, bo czasu brakuje, tylko w weekendy i to pewnie nie w każde. Poza tym teraz wakacje idą i znowu utrudniona sprawa, bo ja do domu rodzinnego pojadę na trochę. Nie ma tak różowo niestety.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 17:28   #3375
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Ja już mam wakacje
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 19:03   #3376
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez elonka12 Pokaż wiadomość
Gdzie jest Sylwia?
jestem nie pisze, bo u mnie bez zmian czekam..
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 20:08   #3377
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cerveza_ super to teraz pełen relaks i odpoczynek

sylwusiach wreszcie się doczekasz już bliżej niż dalej do końca!

A u mnie dziś się pojawiła możliwość, że jednak 27 czerwca pojadę. Jutro się wszystko wyjaśni już na 100%. Trzymajcie kciuki
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 20:24   #3378
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
jestem nie pisze, bo u mnie bez zmian czekam..
Już myślałam,że uciekłaś z wątku
Kiedy się spodziewasz wieści?
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 20:28   #3379
booombelek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyną.
Wiadomości: 8 711
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Frumoasa
booombelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 20:30   #3380
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Pokaż wiadomość
Frumoasa
Dzięki
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 19:34   #3381
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Niedawno skończyłam pakowanie, wyjeżdżam za niecałą godzinę. Nie cierpię sama podróżować, uch Zawsze się stresuję, że zapomniałam 100 niezbędnych rzeczy.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 19:48   #3382
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Niedawno skończyłam pakowanie, wyjeżdżam za niecałą godzinę. Nie cierpię sama podróżować, uch Zawsze się stresuję, że zapomniałam 100 niezbędnych rzeczy.
Udanej podróży i oczywiście wspaniałych chwil z TŻ!!
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 19:49   #3383
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Udanej podróży i oczywiście wspaniałych chwil z TŻ!!
Dziękuję Mam nadzieję, że jednak wszystko wzięłam
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 20:17   #3384
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dziękuję Mam nadzieję, że jednak wszystko wzięłam
Ja przed pakowaniem zawsze robię listę, ale potem też się zastanawiam czy jednak wszystko mam
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 21:54   #3385
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Odp: Rozłąka z ukochanym część III :D

Nie wiem czy lista by pomogła, w końcu robiąc ją też można o czymś zapomnieć Ja po prostu ogolocilam szafę i łazienkę, i mam nadzieję że to wystarczy. Mam jeszcze parę ładnych rzeczy TZ, bo zawsze jeśli nie zapomni czegoś DO mnie, to na pewno zapomni czegoś ODE mnie :banghead:

A tak w ogóle to siedzę w opóźnionym autobusie i cieszę się, że mam Wizaz i nie umrę z nudów
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-06-19 o 21:55
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 21:58   #3386
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Hej, Dziewczyny
W związku z sytuacją, która miała u mnie ostatnio miejsce zaczęłam się zastanawiać nad wyrozumiałością w związku. Ze strony partnerek, bo wieść niesie, że to one mają z tym najczęściej problem
Przez wyrozumiałość rozumiem wspieranie partnera w trudnych chwilach nawet wtedy, kiedy niejako "odbija" się to na nas, np. partner poświęca nam mniej czasu lub jest to czas gorszy jakościowo, czy też przez dłuższy lub krótszy czas z różnych powodów nie ma ochoty na seks. Umiecie w takich sytuacjach zachować się wspierająco i wyrozumiale? Czy może macie tendencję do myślenia o sobie jak o "pępku świata" i zamiast wspierania partnera w gorszych chwilach traktujecie je jako coś, co dzieje się przeciwko Wam i obrażacie o to, że partner np nie reaguje na czułości lub chwilowo zachowuje się inaczej?
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 22:57   #3387
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Dziewczyny, czuję się okropnie. Możliwe, że jednak pojadę za tydzień, ale po dzisiejszej rozmowie z G. to mi się odechciało wszystkiego Już mnie ten wyjazd wcale nie cieszy
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 23:10   #3388
inezka92
Raczkowanie
 
Avatar inezka92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 246
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czuję się okropnie. Możliwe, że jednak pojadę za tydzień, ale po dzisiejszej rozmowie z G. to mi się odechciało wszystkiego Już mnie ten wyjazd wcale nie cieszy
Oj nieciekawie masz z tym wyjazdem , a G. cos przeskrobal pewnie jak juz ci sie wyjazdu odechcialo po rozmowie z nim?




U mnie wcale tez nie lepiej tz niby dzwoni, ale te rozmowy sa takie nijakie, "suche", brak w nich czulosci. Czuje, ze sie od siebie oddalamy, nie ma tematow do rozmow... Wszystko jest nie tak glupi wyjazd wszystko psuje
inezka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 23:22   #3389
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

Cytat:
Napisane przez inezka92 Pokaż wiadomość
Oj nieciekawie masz z tym wyjazdem , a G. cos przeskrobal pewnie jak juz ci sie wyjazdu odechcialo po rozmowie z nim?

U mnie wcale tez nie lepiej tz niby dzwoni, ale te rozmowy sa takie nijakie, "suche", brak w nich czulosci. Czuje, ze sie od siebie oddalamy, nie ma tematow do rozmow... Wszystko jest nie tak glupi wyjazd wszystko psuje
W sumie nic takiego nie zrobił... Ale pisaliśmy o nas, jak to będzie jak przyjadę i kilka jego słów mnie zasmuciło. Niby go rozumiem, to, że nie możemy się afiszować, ale bez przesady... żeby znowu cały czas w ukryciu? Przecież to żadna zbrodnia Zastanawiam się teraz czy on naprawdę zamierza przez 3 miesiące w pracy przed ludźmi udawać, że się nie znamy? To chore W pracy się nie znamy, a wieczorem i podczas weekendu wielka miłość... Nie widzę tego jakoś. Postanowiłam sobie, że jeśli przez ten czas nic się nie zmieni, on nie podejmie żadnej decyzji co dalej to nawet jakbym miała płakać po nim 5 lat to nie będziemy razem

Kochana, może to tylko takie przejściowe? Z tego co zauważyłam to wiele par podczas rozłąki przechodzi taki okres. Będzie lepiej, zobaczysz

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez cantara_007 Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny
W związku z sytuacją, która miała u mnie ostatnio miejsce zaczęłam się zastanawiać nad wyrozumiałością w związku. Ze strony partnerek, bo wieść niesie, że to one mają z tym najczęściej problem
Przez wyrozumiałość rozumiem wspieranie partnera w trudnych chwilach nawet wtedy, kiedy niejako "odbija" się to na nas, np. partner poświęca nam mniej czasu lub jest to czas gorszy jakościowo, czy też przez dłuższy lub krótszy czas z różnych powodów nie ma ochoty na seks. Umiecie w takich sytuacjach zachować się wspierająco i wyrozumiale? Czy może macie tendencję do myślenia o sobie jak o "pępku świata" i zamiast wspierania partnera w gorszych chwilach traktujecie je jako coś, co dzieje się przeciwko Wam i obrażacie o to, że partner np nie reaguje na czułości lub chwilowo zachowuje się inaczej?
U mnie to jest tak, że to chyba właśnie ja bardziej wspieram i jestem bardziej wyrozumiała... A może po prostu taka głupia. Już sama nie wiem. Wkurza mnie i smuci cała ta sytuacja.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 10:31   #3390
Lemony
Raczkowanie
 
Avatar Lemony
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 142
Dot.: Rozłąka z ukochanym część III :D

@cantara_007,
A u ciebie ostatnio jest taka sytuacja? Tzn, oziębiły się twoje relacje z twoim partnerem, brakuje seksu, bo on ma jakieś problemy? Nie musisz odpowiadać, jak nie chcesz
Co do twoich pytań - staram się być wyrozumiała, różnie z tym bywa, bo jak widzę jak mojemu partnerowi jest ciężko to też odbija się to na mnie, ale nie było jeszcze takich sytuacji, żeby w złych sytuacjach mój próbował się ode mnie odsunąć czy coś. Być może w takich sytuacjach nie śmiejemy się, wiadomo, ale po prostu jesteśmy przy sobie, wtulamy się bez słowa w siebie i próbujemy porozmawiać o problemach.
Więc ja ci chyba w tej sytuacji słabo podpowiedziałam, ale może ktoś inny jeszcze się wypowie
Lemony jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 23:00:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.