Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 18:35   #541
09e2b5c34d8a909cda794e83dcae2dec4e41a1a9_666b79f1a2a52
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 77
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

CZyli sobie jeszcze poczekamy... Ale "najgorsze" już za nami

Dziękuje za gratulacje!:c mok:
09e2b5c34d8a909cda794e83dcae2dec4e41a1a9_666b79f1a2a52 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 19:58   #542
Anagothique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Jak ja zazdroszczę tym, które kursu jeszcze nie ukończyły. Ja prawko już zdałam, ale teraz jakoś niespecjalnie mi się chce jeździć, chociaż powinnam, żeby nie zapomnieć co i jak, bo to nie tak proste, jak jazda na rowerze
Niemniej jednak gratuluję wszystkim, które jak ja, mają to już za sobą. Ja tam bardzo miło wspominam kurs i chętnie bym do tego wróciła.
W moim WORDzie zawsze mówią, że prawo jazdy do odbiory do dwóch tygodni. Ja swoje miałam chyba po tygodniu.
Anagothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 07:13   #543
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Odp: Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anagothique Pokaż wiadomość
Jak ja zazdroszczę tym, które kursu jeszcze nie ukończyły. Ja prawko już zdałam, ale teraz jakoś niespecjalnie mi się chce jeździć, chociaż powinnam, żeby nie zapomnieć co i jak, bo to nie tak proste, jak jazda na rowerze
Niemniej jednak gratuluję wszystkim, które jak ja, mają to już za sobą. Ja tam bardzo miło wspominam kurs i chętnie bym do tego wróciła.
W moim WORDzie zawsze mówią, że prawo jazdy do odbiory do dwóch tygodni. Ja swoje miałam chyba po tygodniu.
Chętnie oddałabym Ci moje jazdy zostało mi jeszcze 10 godz i tak się wkurzam bo nie wychodzi mi ostatnio ruszanie pod górkę bez ręcznego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 08:06   #544
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Odp: Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. X

bez ręcznego to dopiero się nauczysz jak będzie dłuuuugo jeździć - na kursie a tym bardziej na egzaminie tylko z ręcznego! nawet nie próbuje bez niego wystarczy że lekko Ci się auto cofnie, egzaminator po hamulcu i pozamiatane. po to jest ręczny żeby z niego korzystać
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 12:23   #545
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków -

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
bez ręcznego to dopiero się nauczysz jak będzie dłuuuugo jeździć - na kursie a tym bardziej na egzaminie tylko z ręcznego! nawet nie próbuje bez niego wystarczy że lekko Ci się auto cofnie, egzaminator po hamulcu i pozamiatane. po to jest ręczny żeby z niego korzystać
Tak mówisz? To lepiej dla mnie, bo z ręcznym mi lepiej wychodzi, trochę mnie pocieszyłaś a mogę z ręcznego nawet jak mam minimalną górkę, czy to jakiś błąd w stylu 'niepotrzebne używanie ręcznego'?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 13:32   #546
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciu

jakie tam niepotrzebne ja na egzaminie nawet przy lekkim spadku zaciągałam ręczny i za to mnie egzaminator pochwalił nawet - lepiej tak ruszyć niż stoczyć się na auto z tyłu
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:55   #547
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Odp: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ale mnie pocieszyłaś, już myślałam że to będzie mój wyrok na egzaminie ciekaqe co mój onsyruktor powie na to że z ręcznego będę ruszała bo nawet ostatnio z nim tego nie obgadałam, taka byłan wkurzona że tylko ustaliłam następną jazdę i powiedziałam że wtedy pogadamy bo już nie miałam siły
Dobrze że trafiłam na ten wątek, inaczej dawno zwątpiłabym w to że kiedykolwiek mi się coś uda w tym samochodzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 13:18   #548
Anagothique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Odp: Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. X

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Chętnie oddałabym Ci moje jazdy zostało mi jeszcze 10 godz i tak się wkurzam bo nie wychodzi mi ostatnio ruszanie pod górkę bez ręcznego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moje mi zdecydowanie za szybko zleciały Ale 10 godzin Tobie szybko minie.
Ja na B1 się uczyłam ruszać i z ręcznego(właściwie tylko dlatego, że o tym łaskawie przypomniałam instruktorowi...) i ze sprzęgłem, ale często mi gasł wtedy, na egzaminie nawet nie ryzykowałam. Na B nawet ani razu nie ruszałam z górki na sprzęgle, zawsze ręczny, na egzaminie też. No teraz, jak jeżdżę, tez, jest mi tak po prostu wygodniej.
Na egzaminie to nie powinien być błąd, wręcz przeciwnie, instruktorzy powtarzali, żeby często korzystać na spadkach z ręcznego, bo jest to dobrze widziane. No to korzystałam i nawet pamiętałam, żeby zwolnić ręczny. Mój instruktor mówił, że jakiś jego kursant(nie kursantka! ) 100 m przejechał na ręcznym, więc nie jesteśmy jedyne, które o tym zapominamy !
Anagothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 18:16   #549
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Odp: Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. X

moja koleżanka cały łuk zrobiła na ręcznym zastanawiała się czemu auto tak wyje
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 21:35   #550
Partyzant K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 49
Dot.: Odp: Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. X

Eh... mimo ze zdalam musze sobie jeszcze długooo poczekać na mój upragniony plasticzek ;C Nie mam na razie pieniędzy na opłatę-za-wydanie-prawa-jazdy.
Trudno ;]

Co do ruszania na wzniesieniu: warto zaciagnac reczny, bo wtedy po prostu łatwiej sie rusza. Można to robić równiez na światlach

Edytowane przez Partyzant K
Czas edycji: 2013-06-22 o 21:37
Partyzant K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 21:59   #551
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Wazne ze prawko zdane, odbior to juz pikus mozna poczekac

Ja z recznego nie korzystam tylko dlatego ze u mnie w miescie nie ma wzniesien nawet malych. Z reszta i tak bym pewnie nie korzystala Ja juz w srode wyprowadzam sie do Anglii i musze ojca przypilic zeby dal mi jeszcze pojezdzic autem eh i bede musiala sie rozstac z jazdą na minimum rok a jest to dla mnie trudne, bo na prawko czekalam 10 lat :P w koncu mam i wyjezdzam :/ a kocham jezdzic samochodem.. eh to jak zabrac dziecku lizak :/ tak sie czuje
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 11:59   #552
Anagothique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wazne ze prawko zdane, odbior to juz pikus mozna poczekac

Ja z recznego nie korzystam tylko dlatego ze u mnie w miescie nie ma wzniesien nawet malych. Z reszta i tak bym pewnie nie korzystala Ja juz w srode wyprowadzam sie do Anglii i musze ojca przypilic zeby dal mi jeszcze pojezdzic autem eh i bede musiala sie rozstac z jazdą na minimum rok a jest to dla mnie trudne, bo na prawko czekalam 10 lat :P w koncu mam i wyjezdzam :/ a kocham jezdzic samochodem.. eh to jak zabrac dziecku lizak :/ tak sie czuje
Ja jak zdałam b1 to mnie kusiło jeździć, nawet "zwykłym" autem. Jak się zabrałam za B, to cały kurs jeździłam z wielką przyjemnością. A jak zdałam i dostałam plastik... to jakoś niespecjalnie mam ochotę z niego korzystać. Najgorsze, że jak zajedzie potrzeba jazdy za jakiś czas, to już nie będę pamiętać, co i jak
Anagothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 20:22   #553
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anagothique Pokaż wiadomość
Ja jak zdałam b1 to mnie kusiło jeździć, nawet "zwykłym" autem. Jak się zabrałam za B, to cały kurs jeździłam z wielką przyjemnością. A jak zdałam i dostałam plastik... to jakoś niespecjalnie mam ochotę z niego korzystać. Najgorsze, że jak zajedzie potrzeba jazdy za jakiś czas, to już nie będę pamiętać, co i jak
ja z kursu wracałam zawsze tak nakręcona strasznie, bo to nowa rzeczy inna, a jak coś zaczęło wychodzi to w ogóle bajka, a tutaj jak już plastik jest i jeżdżę, no to jeżdżę, żadna rewelacja jak każda inna rzecz, która się robi
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 21:12   #554
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wazne ze prawko zdane, odbior to juz pikus mozna poczekac

Ja z recznego nie korzystam tylko dlatego ze u mnie w miescie nie ma wzniesien nawet malych. Z reszta i tak bym pewnie nie korzystala Ja juz w srode wyprowadzam sie do Anglii i musze ojca przypilic zeby dal mi jeszcze pojezdzic autem eh i bede musiala sie rozstac z jazdą na minimum rok a jest to dla mnie trudne, bo na prawko czekalam 10 lat :P w koncu mam i wyjezdzam :/ a kocham jezdzic samochodem.. eh to jak zabrac dziecku lizak :/ tak sie czuje
dasz rade jako bedzie dobrze)

trzymam kciuki za zdajace w tym Tygodniu
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 07:52   #555
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

No to ja walczę w tym tygodniu Jeszcze jutro dwie godzinki jazd mam i środa dzień egzaminu :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 08:48   #556
SlodkaIstotka
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaIstotka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 387
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny! w kwietniu 2012 podchodziłam do ostatniego (13) egzaminu... potem dalam sobie spokój. Teraz stwierdziłam, że chcę jeszcze próbować ale niewiem, co robić. Przeprowadziłam się do dużego miasta, wiem, że kurs sam w sobie powinnam mieć jeszcze ażny i że muszę przenieść papiery
Proszę doradźcie mi, co jeszcze muszę zrobić...bo jestem w kropce.
Ktoś może poleca jakąś szkołę jazdy ze Szczecina??
__________________
Studentka Bezpieczeństwa wewnętrznego
Wym: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792082
SlodkaIstotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 10:30   #557
Anagothique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
ja z kursu wracałam zawsze tak nakręcona strasznie, bo to nowa rzeczy inna, a jak coś zaczęło wychodzi to w ogóle bajka, a tutaj jak już plastik jest i jeżdżę, no to jeżdżę, żadna rewelacja jak każda inna rzecz, która się robi
Dokładnie! Mi tam się chyba 3 instruktorów przewinęło, 1 z b1 i 2 na B i tylko od jednego jak wracałam i jak szłam na jazdy to mnie trafiało, że 'o matko, znowu on'. Pozostali dwaj byli mega. I pamiętam, jak mnie po jeździe chwalił, to mi się tak milusio robiło i wesoło, że coś wyszło aa teraz nie ma kto pochwalić... tylko rodzice, którzy jeżdżą 'na luzie' i 'dziwia', że ja zostałam nauczona jeździć na biegu
Anagothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 11:43   #558
Partyzant K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 49
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Anecka Głowa do góry

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
No to ja walczę w tym tygodniu Jeszcze jutro dwie godzinki jazd mam i środa dzień egzaminu :P
Powodzenia!


Mam pytanie: ile czasu minęło, gdy zaczęłyście same jeździć autem? tydzień, miesiąc, rok? to kwestia wprawy, wyczucia auta?
Wczoraj rozmawiałam z mamą i twierdzi, że jak narazie (po odbiorze prawa jazdy) to mogę sobie jeździć "do sklepu i z powrotem"
Zabrzmiało to jakby nie miała do mnie zaufania i nie wierzyła we mnie
Na początku sierpnia planujemy wyjazd nad jezioro. Trasa ok. 80 km i z chęcia chcialabym poprowadzić samochód, ale mama nie chce sie zgodzić... (wiadomo, że nie całą trasę; przecież mozemy się w połowie drogi zamienić)
Mam niedzieję, że mowi tak bo po prostu nie wie jak jeżdżę.... :
Partyzant K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 12:23   #559
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 99
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Ja w środę odebrałam prawko , a w czwatek już sama jechałam około 20 kh , a niedługo wraz z rodzicami u boku jako pasażerowie do częstochowy i spowrotem ..

Z tym ,że ja jeżdżąc na egzamin pokonywałam sama 200 km do miasta egzaminacyjnego .. I tak prawie 5-6 razy ... Więc trichę tych kilometrow mialam .

A obecnie mam praiwe 3000 km zrobione .. - po roku od odebrania prawka .
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 16:46   #560
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

To i ja się pochwale!
długo na watek nie wchodziłam bo nie chciałam się nakrecac! ale już teraz emocje opadly wiec mogę pisać
7 czerwca zdałam teorie, a 20 czerwca miałam egzamin praktyczny i udało się za pierwszym razem bylam niesamowicie opanowana jak na moje możliwości, prawie zero stresu, az się sama sobie dziwiłam ... i egzaminator mowiacy ze tu kończymy egzamin wlasnie, bo ...wynik jest pozytywny!
powiedzcie mi ile się średnio tak naprawdę czeka na dokument?
jutro jade z potwierdzeniem zaplaty do starostwa
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 17:13   #561
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

gratulacje
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 18:15   #562
brr
Raczkowanie
 
Avatar brr
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 498
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Partyzant K Pokaż wiadomość
Anecka Głowa do góry



Powodzenia!


Mam pytanie: ile czasu minęło, gdy zaczęłyście same jeździć autem? tydzień, miesiąc, rok? to kwestia wprawy, wyczucia auta?
Wczoraj rozmawiałam z mamą i twierdzi, że jak narazie (po odbiorze prawa jazdy) to mogę sobie jeździć "do sklepu i z powrotem"
Zabrzmiało to jakby nie miała do mnie zaufania i nie wierzyła we mnie
Na początku sierpnia planujemy wyjazd nad jezioro. Trasa ok. 80 km i z chęcia chcialabym poprowadzić samochód, ale mama nie chce sie zgodzić... (wiadomo, że nie całą trasę; przecież mozemy się w połowie drogi zamienić)
Mam niedzieję, że mowi tak bo po prostu nie wie jak jeżdżę.... :
Do mnie też rodzice nie mają zaufania. Od odebrania prawa jazdy jechałam raz z mamą i sama byłam trochę przerażona, bo autem które mam ćwiczyłam tylko łuki przed egzaminami, więc trochę czasu minie dopóki całkowicie go ogarnę, bo jeździ się zupełnie inaczej, niż na swifcie...


martha330 gratulacje

Edytowane przez brr
Czas edycji: 2013-06-24 o 18:17
brr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 18:47   #563
oliwja
Zakorzenienie
 
Avatar oliwja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Strasburg
Wiadomości: 4 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

ja również się pochwalę, odebrałam dzisiaj plastik teraz tylko czekam na pierwszą przejażdżkę, ale to któryś z rodziców musi się odważyć wsiąść ze mną do samochodu
__________________
laugh as much as you breathe
love as long as you live

oliwja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 20:11   #564
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi ile się średnio tak naprawdę czeka na dokument?
jutro jade z potwierdzeniem zaplaty do starostwa
ogromne gratulacje
ja zdałam w poniedziałek 3. 06 z WORDu dokumenty do mojego starostwa wpłynęły 5.06 w srodę i za tydzień w środę 12. 06 miałam plastik do odbioru kobitka mówiła mi, że bd czekać 10 dni roboczych, a tutaj wcześniej było

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez SlodkaIstotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny! w kwietniu 2012 podchodziłam do ostatniego (13) egzaminu... potem dalam sobie spokój. Teraz stwierdziłam, że chcę jeszcze próbować ale niewiem, co robić. Przeprowadziłam się do dużego miasta, wiem, że kurs sam w sobie powinnam mieć jeszcze ażny i że muszę przenieść papiery
Proszę doradźcie mi, co jeszcze muszę zrobić...bo jestem w kropce.
Ktoś może poleca jakąś szkołę jazdy ze Szczecina??
jak czujesz się na siłach i motywacja do jeżdżenia jest to nie ma na co czekać przenosić dokumenty, na pewno wykupuj godzinki- popytaj znajomych gdzie robili kurs i do jazdy, ćwiczyć i ćwiczyć a później tylko lepiej będzie i nie obejrzysz się, a tutaj plastik w kieszonce będzie- powodzenia!
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 20:30   #565
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
ogromne gratulacje
ja zdałam w poniedziałek 3. 06 z WORDu dokumenty do mojego starostwa wpłynęły 5.06 w srodę i za tydzień w środę 12. 06 miałam plastik do odbioru kobitka mówiła mi, że bd czekać 10 dni roboczych, a tutaj wcześniej było
widze wlasnie opis ze bardzo szybko dostalas dokumencik! wiec i ja zacieram rece sama nie wiem jak to wyszlo!

ale oczywiście trzymam kciuki za zdające byle się nie stresować!
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 21:44   #566
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
No to ja walczę w tym tygodniu Jeszcze jutro dwie godzinki jazd mam i środa dzień egzaminu :P
Cytat:
Napisane przez Partyzant K Pokaż wiadomość
Anecka Głowa do góry



Powodzenia!


Mam pytanie: ile czasu minęło, gdy zaczęłyście same jeździć autem? tydzień, miesiąc, rok? to kwestia wprawy, wyczucia auta?
Wczoraj rozmawiałam z mamą i twierdzi, że jak narazie (po odbiorze prawa jazdy) to mogę sobie jeździć "do sklepu i z powrotem"
Zabrzmiało to jakby nie miała do mnie zaufania i nie wierzyła we mnie
Na początku sierpnia planujemy wyjazd nad jezioro. Trasa ok. 80 km i z chęcia chcialabym poprowadzić samochód, ale mama nie chce sie zgodzić... (wiadomo, że nie całą trasę; przecież mozemy się w połowie drogi zamienić)
Mam niedzieję, że mowi tak bo po prostu nie wie jak jeżdżę.... :
to Ja wam powiem ze odkad mam prawko czyli do 16.05 to jedzilam 1 raz! i to ELKA z bo akurat tak wyszlo i 1 raz na parkingu tylko zawraclam i z 500metrow przjechalam z tata ogolnie to majac w rodzince 2 autka z ktorego 1 moge jedzic niby to nie ma go w domku wtedy kiedy wracam z pracy.wiec postanowilam ze we Wrzesniu biore kredyt i kupuje auto

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
To i ja się pochwale!
długo na watek nie wchodziłam bo nie chciałam się nakrecac! ale już teraz emocje opadly wiec mogę pisać
7 czerwca zdałam teorie, a 20 czerwca miałam egzamin praktyczny i udało się za pierwszym razem bylam niesamowicie opanowana jak na moje możliwości, prawie zero stresu, az się sama sobie dziwiłam ... i egzaminator mowiacy ze tu kończymy egzamin wlasnie, bo ...wynik jest pozytywny!
powiedzcie mi ile się średnio tak naprawdę czeka na dokument?
jutro jade z potwierdzeniem zaplaty do starostwa
bravooo!!! ja czekalam 3 tygodnie
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 21:49   #567
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Partyzant K Pokaż wiadomość
Anecka Głowa do góry



Powodzenia!


Mam pytanie: ile czasu minęło, gdy zaczęłyście same jeździć autem? tydzień, miesiąc, rok? to kwestia wprawy, wyczucia auta?
Wczoraj rozmawiałam z mamą i twierdzi, że jak narazie (po odbiorze prawa jazdy) to mogę sobie jeździć "do sklepu i z powrotem"
Zabrzmiało to jakby nie miała do mnie zaufania i nie wierzyła we mnie
Na początku sierpnia planujemy wyjazd nad jezioro. Trasa ok. 80 km i z chęcia chcialabym poprowadzić samochód, ale mama nie chce sie zgodzić... (wiadomo, że nie całą trasę; przecież mozemy się w połowie drogi zamienić)
Mam niedzieję, że mowi tak bo po prostu nie wie jak jeżdżę.... :
Ja odebralam prawo jazdy jakos kolo 10.30 i pierwsza jazde mialam o 10.35 :P 70km autostrada do Wroclawia a tam tramwaje.. i od tamtego razu jezdze prawie codziennie Wczoraj zabralam dzieci z podworka :P i zrobilam im przejazdzke na ranczo (30km) coby sie odchamili od kompow


martha, gratuluje!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 07:38   #568
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dlatego jeśli jakimś cudem uda się zdać za którymś tam razem to na jesień chcę kupić sobie autko już mam upatrzone dwa modele, którymi byłabym zainteresowana :P Jak uda się jutro zdać to super, może jeszcze przed wakacjami odbiorę prawko :P Wyjeżdżam na miesiąc do FR i jednak wolałabym mieć już prawko za sobą, no ale jak dobrze pójdzie z terminami to jeszcze może jedno podejście uda się zaliczyć do 20 lipca :P
Ale na razie jestem myśli że nie będzie to konieczne :P Jutro mam zdać i zdam ! hehehehe tak sobie mów :P
No ale autko będe chciała zakupić jak najwcześniej, żeby samej jeździć bo mąż naszym autem jeździ do FR i nie miałabym nawet czym próbować swoich sił i bez sensu bo im dłużej pewnie bym nie jeździła to później bałabym się pewnie jeździć znając siebie.

Kto zdaje jeszcze w tym tygodniu ???? Czyżby wiekszość z wątku już z prawkiem ??
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 07:51   #569
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dlatego jeśli jakimś cudem uda się zdać za którymś tam razem to na jesień chcę kupić sobie autko już mam upatrzone dwa modele, którymi byłabym zainteresowana :P Jak uda się jutro zdać to super, może jeszcze przed wakacjami odbiorę prawko :P Wyjeżdżam na miesiąc do FR i jednak wolałabym mieć już prawko za sobą, no ale jak dobrze pójdzie z terminami to jeszcze może jedno podejście uda się zaliczyć do 20 lipca :P
Ale na razie jestem myśli że nie będzie to konieczne :P Jutro mam zdać i zdam ! hehehehe tak sobie mów :P
No ale autko będe chciała zakupić jak najwcześniej, żeby samej jeździć bo mąż naszym autem jeździ do FR i nie miałabym nawet czym próbować swoich sił i bez sensu bo im dłużej pewnie bym nie jeździła to później bałabym się pewnie jeździć znając siebie.

Kto zdaje jeszcze w tym tygodniu ???? Czyżby wiekszość z wątku już z prawkiem ??
Na pewno zdasz, trzymamy kciuki
No niestety nie wszystkie już z plastikiem, ja dalej walczę na kursie Ale w następnym tygodniu kończę i idę powalczyć na egzamin
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 07:57   #570
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Na pewno zdasz, trzymamy kciuki
No niestety nie wszystkie już z plastikiem, ja dalej walczę na kursie Ale w następnym tygodniu kończę i idę powalczyć na egzamin
No bo już myślałam, że sama tu bez plastiku zostałam :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-26 15:17:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.