xzora - budowa mięśni i formy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 10:12   #181
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Oj nie zawsze się da patrząc, bo czasem to dotyczy mięśni położonych głębiej i to wtedy trzeba wymacać i sprawdzić ruchomość w różnych ruchach.
Zdjęć nie mam, trochę mieliśmy to na kursie omówione ale z pomocą instruktora szukaliśmy na sobie na wzajem.

Nie ukrywam, że najlepiej idzie mi na razie rozpoznawanie problemów które sama posiadam


Dziewczyny mające problemy z odcinkiem lędźwiowym, mam dla Was śmieszną propozycję róbcie rozgrzewkę z drugiej płyty Carmen Elecry Fit to Strip
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 10:26   #182
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość


Dziewczyny mające problemy z odcinkiem lędźwiowym, mam dla Was śmieszną propozycję róbcie rozgrzewkę z drugiej płyty Carmen Elecry Fit to Strip
Brzmi fajnie Ja na przykład mam tak, że jak podnoszę nogę do tyłu, to czuje takie długie,twarde, nie zbyt szerokie "coś" pośrodku nogi, biegnące jak kość i myślałam, że to mięsień, ale może kość jednak? A może przykurcz? i jeszcze jedno (przepraszam Xzora za spam i offtopy), mam jakby wypukłą kość ogonową, coś jak na zdjęciu poniżej (błagam o nie dawanie bana za goły tyłek;p), może mniej widoczne, ale z boku widzę właśnie. Czy to jest związane z jakąś wadą postawy itp?

__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 16:12   #183
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Tyle wiedzy na wszystkich dziennikach, że ledwo ogarniam
Tutaj nawet się mnie obgaduje, a ja nic nie wiem> Muszę wiedzieć. Wszystko o moim zdrowiu

Filmiki są dobre. Jak robię przysiad przed lustrem, to się kontroluję, ale jak nagrywam filmik, to jest do bani

Damy radę
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 17:44   #184
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Mayeczko nad kością ogonową sprawdź kciukiem z jednej strony, jak przyciśniesz lekko i zaczniesz masować kółka wielkości ok 2-5 zł delikatnie zwiększając nacisk ale na tyle, żeby nie było to nieprzyjemne/ bolesne dla skóry, czy pojawia się ból a nawet delikatne pieczenie i jakie są odczucia chwilę po tym jak oderwiesz rękę.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 11:39   #185
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

TS2, dzień 16, 17, 18 (05.06 - 07.06)

Intensywno - wyjazdowy okres. Bez ćwiczeń, ale z czystą dietą. Jedynie 06.06 skusiłam się na obiad, który miałam zamówiony w knajpce. Filet z piersi kurczaka musiałam sobie podarować, bo panierka słabo od niego odchodziła i bałam się glutenu, zjadłam praktycznie same frytki smażone w jakimś okropnym tłuszczu. Fuj.

TS, dzień 19, sobota 08.06

Dieta:

1. omlet z 3 jajek z serem salami na maśle, 3 łyżki kaszy jaglanej z wiórkami, 3 łyżki soczewicy
2. barszcz czerwony z ziemniakiem
P truskawki
3. polędwiczka wieprzowa, ryż, sałatka (sałata, ogórek, pomidor, rzodkiewka, oliwa, sok z cytryny)
4. ziemniaki z ogniska, rzodkiewka

Ad. Mało białka wyszło. Barszczyk od babci, smaczny bardzo, ale zabrakło czasu żeby ugotować chociaż jakieś jajko do niego. Wieczorem było spontaniczne wyjście na ognisko. Zabrałam ze sobą to co miałam białkowego w lodówce, czyli twaróg półtłusty, do tego garść orzechów. Ale że najadłam się ziemniakami, to już nie wyciągałam twarogu, żeby nikt na mnie dziwnie nie patrzył Była oczywiście kiełbasa, ale jeśli nie ma na niej składu, to wolę nie ryzykować. Poza tym nie przepadam za kiełbasą.

Trening:
Z piłką z sfd. Podobno bicepsy mam już bardziej widoczne, ale ćwicząc nie widać, żeby nabrały na sile. Z pompkami znowu regres - może to przez nieco dłuższą przerwę w treningach.



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trening 08.06.jpg (92,8 KB, 14 załadowań)
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:03   #186
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Co tam u Ciebie??Jak ćwiczenia??
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 09:24   #187
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

kapko, melduję że żyję. Zabiegany czas u mnie, do tego wyjazdy, ostatni w środę. Dzisiaj dopiero mam dzień w którym mam nadzieję zmieścić trening.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 20:55   #188
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

TS, dzień 20 - 24
Brak czasu na ćwiczenia. Miskę starałam się trzymać. Na wyjazd zrobiłam sobie chleb gryczany i serniczki, które trochę mnie podratowały. W restauracji posiłki były za małe, żebym się nimi najadła .
Dwa grzechy mam na swoim koncie - wódka z colą i czekolada. Czekoladę zjadłam już po powrocie w ramach pocieszenia za problemy z żołądkiem, które mnie dopadły: biedna, spracowana, to chociaż czekoladę sobie zjem. Ta, a dzisiaj musiałam walczyć z ochotą na więcej słodkiego.

TS, dzień 25, piątek 14.06
Dieta:
1. omlet z 3 jajek z serem salami na maśle, kasza jaglana
2. polędwiczka wieprzowa, soczewica, ryż, ogórek, oliwa, sok z cytryny
3. miruna na oleju kokosowym, kasza gryczana, sałata, pomidory, oliwa, sok z cytryny, trochę truskawek
4. więcej truskawek, twaróg, garść orzechów włoskich

Trening:

Z piłką z sfd część 1 dzień 2
Dzisiaj nie łączyłam MC i przysiadu w superserie żeby się bardziej skupić na ćwiczeniu. 16kg sztanga nie była już tak ciężka jak za pierwszym razem. Może też dlatego, że jakoś wygodniej ułożyła mi się na barkach. Wykroki w od drugiej serii zamieniłam na zakroki. Po zmianie bardziej czułam czwórki. Wznosy łydek dzisiaj zrobiłam ze sztangą - jednak robiąc po jednej nodze potrafię bardziej wymęczyć moje łydki.

Uwagi:
1. Muszę pójść do fryzjera na strzyżenie, bo przygniatam sobie sztangą włosy.
2. W ostatnim czasie coś mi organizm szalał. Chyba gromadził wodę, bo przed wyjazdem ważyłam 53kg, a dzisiaj 51kg. Przy 53 miałam mega boczki i tż się śmiał, że widać efekty ćwiczeń.
3. Codziennie mielę kawę w młynku. Kaszę jaglaną zmieliłam raz.
4. Dzisiaj opowiadałam TŻ o meduzach i się wkopałam. Tż zapytał o nazwę przeciwieństwa meduz i przyznałam się do pięknego określenia babochłop.
5. Cudownie było poćwiczyć!

Wrzucam MC z dzisiejszego treningu z prośbą o korektę:
Trening był z wzdętym brzuchem i nie bardzo mogłam napiąć mięśnie.



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trening 14.06.jpg (71,5 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2013-06-21 o 09:02
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 07:15   #189
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Po pierwsze martwy ciąg dlatego jest "martwy" że za każdym razem sztanga leży na podłodze.
Zaczynaj mając stopy pod sztangą i ciągnąc sztangę po nogach, nie odwódź jej od ciała, to nie ćwiczenie na barki

Mam wrażenie, że boisz się nico pochylić nad sztangą, żeby ją odłożyć prawidłowo.
Przy MC nie musisz schodzić do kąta prostego, pupa może być nieco wyżej, ważniejsze jest utrzymanie pleców prosto i napięcie tułowia.

Na następnym treningu dołóż nieco obciążenia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2013-06-15 o 07:20
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 07:29   #190
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Zaofftopuje - ładna pupa
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 09:34   #191
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Po pierwsze martwy ciąg dlatego jest "martwy" że za każdym razem sztanga leży na podłodze.
ups, to pokazałam

Rzabbo, dziękuję ci bardzo za ocenę. Będę poprawiać

martuska, do bycia ładną to jej dużo brakuje, ale zauważyłam, że się bardziej wypukła i twarda zrobiła odkąd ćwiczę siłowo.

Piosenka z dedykacją dla wszystkich babochłopów:
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 09:42   #192
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Ja byłam pewna że filmiki pomyliłaś i wrzuciłaś przysiady nie MC. Nawet na moje laickie oko MC robi się zupełnie inaczej.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 10:00   #193
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

haniu, bo to miał być szybki trening i ćwiczenie 2 w 1 - MCprzysiad
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 14:57   #194
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Xzora, bo tak paczam, że masz w misce mirunę (Biedronka? ). Jak sobie radzisz z tą dziwną "śledziową" skórką? Smażysz Z? Czy jakoś ściągasz?
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 17:25   #195
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

martuska, też nie lubię skóry dlatego mirunę kupuję w rybnym, gdzie są grube filety. Wtedy po usmażeniu skóra ładnie odchodzi od mięska.

Kiedyś właśnie zraziłam się do miruny jak mi się takie cienkie plastry trafiły. Nie dało się tego zjeść, żeby jakoś to mięso oddzielić.

TS, dzień 26, sobota 15.06
Dieta:
1. omlet z 3 jajek z serem salami na maśle, kasza jaglana (cała patelnia kaszy) z orzechami włoskimi
2. indyk, ryż, pomidor, sałata, oliwa, sok z cytryny
P czekoladki Merci sztuk 7
3. placki jaglane (mąka jaglana, wiórki kokosa, siemię lniane, jajko, mleko) z masą twarogową (twaróg, jogurt grecki, odrobina miodu) i truskawkami
4. (będzie) truskawki, soczewica z olejem kokosowym

bez ćwiczeń

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2013-06-16 o 20:37
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:50   #196
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

TS, dzień 27, niedziela 16.06
Dieta:
1. placki jaglane (mąka jaglana, wiórki kokosa, siemię lniane, jajko, mleko) z masą twarogową (twaróg, jogurt grecki, odrobina miodu) i truskawkami
2. indyk, ryż, pomidor, sałata, oliwa, sok z cytryny, ogórki z jogurtem greckim
P wiórki kokosa
3. polędwiczka wieprzowa, ziemniaki pieczone z oliwą, sałata, ogórek, oliwa, ogórki z jogurtem greckim
P wiórki kokosa
4. twaróg z jogurtem greckim, truskawki

Ad. Jakaś nienażarta jestem dzisiaj. Śniadanie jadłam późno (ok. 9.00) i spore, a nie mogłam się doczekać lunchu. Na lunch standardowa porcja (indyk ok. 150g), a wcale się nim nie najadłam. Nie doczekałam do obiadu i rzuciłam się na wiórki.

Aktywność:
1. Rano marszobieg 5kg - skorzystałam z pięknej pogody i zaraz po wstaniu poszłam pobiegać. Tempo rekreacyjne, bieg dla samej przyjemności ruchu na świeżym powietrzu.
2. Wieczorem trening z piłką z sfd część 1 dzień A
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trening 16.06.jpg (81,4 KB, 8 załadowań)
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 07:16   #197
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Wiesz co xzora, zjadłam te filety ze skórą Cienka jak śledziowa, oderwać się nie dało, a nie chciałam mięsa tracić, to się wściekłam, rozbebłałam je na papkę i zjadłam całe

Mąkę jaglaną do placków kupujesz, czy mielisz suchą kaszę na proszek Przetestowałabym je, podasz proporcje?
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 08:41   #198
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

martuska, jak się nie dało oderwać, to szkoda wyrzucić następnym razem szukaj grubych i dużych płatów

mąkę jaglaną mielę

Placki jaglane
1 szklanka składników suchych: zmielona kasza jaglana, można dodać zmielonych płatków kokosa, siemię lniane (ja dałam ok łyżkę siemienia, 2 łyżki kokosa i resztę szklanki napełniłam kaszą)
1 jajko
pół szklanki wody
pół szklanki mleka
szczypta soli
do masy można dodać też odżywkę białkową lub miód żeby nabrały trochę słodkości (ja zrobiłam same)

Całość miksujemy. Smażymy na patelni z odrobiną oleju kokosowego. Placki wychodzą dosyć suche, więc dobrze zjeść je z masą twarogową (twaróg i jogurt) i owocami, albo jakąś polewą.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 10:04   #199
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
martuska, jak się nie dało oderwać, to szkoda wyrzucić następnym razem szukaj grubych i dużych płatów

mąkę jaglaną mielę

Placki jaglane
1 szklanka składników suchych: zmielona kasza jaglana, można dodać zmielonych płatków kokosa, siemię lniane (ja dałam ok łyżkę siemienia, 2 łyżki kokosa i resztę szklanki napełniłam kaszą)
1 jajko
pół szklanki wody
pół szklanki mleka
szczypta soli
do masy można dodać też odżywkę białkową lub miód żeby nabrały trochę słodkości (ja zrobiłam same)

Całość miksujemy. Smażymy na patelni z odrobiną oleju kokosowego. Placki wychodzą dosyć suche, więc dobrze zjeść je z masą twarogową (twaróg i jogurt) i owocami, albo jakąś polewą.
A nie wychodzą Ci gorzkie? Bo ja kiedyś niepłukaną kaszę jaglaną tak zmieliłam i to była masakra...
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 10:09   #200
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Nie. Kaszę jak gotuję to też nigdy nie płuczę i nie jest gorzka.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 20:19   #201
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

TS, dzień 28, poniedziałek 17.06
Dieta:
1. omlet z 3 jajek na maśle z serem salami, 7 łyżek kaszy jaglanej z wiórkami kokosa
2. polędwiczka wieprzowa, ryż, ogórek, oliwa, sok z cytryny
3. polędwiczka wieprzowa, ziemniaki pieczone z oliwą, ryż, sałata, pomidor, oliwa, ogórki z jogurtem greckim
P truskawki
4. placki jaglane (mąka jaglana, wiórki kokosa, siemię lniane, jajko, mleko, miód, banan, odżywka białkowa)

Placki zrobiłam z miodem pod TŻ, do tego zapomniałam posolić. Niedobre wyszły, za słodkie.

Bez ćwiczeń
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 17:39   #202
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

TS, dzień 29 - 30

Znowu brak czasu na ćwiczenia. Dieta czysta, może pomijając szklankę kompotu

TS, dzień 31, czwartek 20.06
Dieta:
1. omlet z 3 jajek z serem salami na maśle, kasza jaglana z wiórkami kokosa i orzechami włoskimi
2. serniczki (twaróg, jajko, banan, kokos, siemię lniane miód)
3. polędwiczka wieprzowa, kasza gryczana, sałata, pomidor, ogórek, rzodkiewka, oliwa, sok z cytryny
4. truskawki, wiórki kokosa, odżywka białkowa

Gorąco. Nie wiem jak ja zrobię dzisiaj trening, jeszcze MC i przysiad na mnie czekają

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2013-06-20 o 21:31
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 21:19   #203
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
TS, dzień 29 - 30

Znowu brak czasu na ćwiczenia. Dieta czysta, może pomijając szklankę kompotu

TS, dzień 31, czwartek 20.06
Dieta:
1. omlet z 3 jajek z serem salami na maśle, kasza jaglana z wiórkami kokosa i orzechami włoskimi
2. serniczki (twaróg, jajko, banan, kokos, siemię lniane miód)
3. polędwiczka wieprzowa, kasza gryczana, sałata, pomidor, ogórek, rzodkiewka, oliwa, sok z cytryny
4. jeszcze nie wiem

Gorąco. Nie wiem jak ja zrobię dzisiaj trening, jeszcze MC i przysiad na mnie czekają
I co dałaś rade?

Ja właśnie siedzę i cieknę po 12 min z Zuzką? Nie ma to tamto cwiczyć trzeba.

Ja też dziś miałam serniczki.Wciągające są. Tylko ja robię zupełnie bez substancji słodzących i z amarantusem. W niedzielę piekłam z truskawkami-nie za dobre. Jednak banan rządzi
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 21:31   #204
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
I co dałaś rade?
było super! teraz jestem tak naładowana energią, że ciężko będzie zasnąć
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 17:24   #205
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

TS, dzień 32-33
Coś mi ostatnio czasu brakuje na dziennik i ćwiczenia
Dzień 32 czysty dietowo i z przerwą od ćwiczeń. W 33 dniu zamiast treningu była impreza rodzinna.Na imprezie jadłam niby bezpieczne pod względem glutenu potrawy - śledzie, jajka czy kurczaka, a dzisiaj mam rewolucje pokarmowe. Z grzechów jedzeniowych były 4 lampki wina i 3 kawałki ciasta (galaretka, ptasie mleczko, truskawki, bez mąki).

TS, dzień 34, niedziela 23.06.2013
1. omlet z 3 jajek z serem salami na maśle, kasza jaglana z wiórkami kokosa
P 0,5 litra soku marchew - jabłko - banan (w składzie soku był niestety cukier), duża kawa mrożona z mlekiem
2. pierś z kurczaka, kasza gryczana, sałatka (oliwa, sałata, ogórek, pomidor, rzodkiewka)
P kawałek ciasta (galaretka, ptasie mleczko, truskawki, cukier)
3.
pierś z kurczaka, ryż, sałatka (oliwa, sałata, ogórek, pomidor, rzodkiewka), truskawki, wiórki kokosa
4.wiórki kokosa, truskawki

Dzisiaj chciałabym zrobić trening. Mam nadzieję, że brzuch i niewyspanie mi nie przeszkodzą.




Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2013-06-24 o 08:51
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:56   #206
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

ciasto mniam... ja zjadłam dziś gałkę lodów czekoladowych a tak po za tym, to też ostatnio wcinam placki jaglane
też miałam mieć dziś trening ale już nie dam rady zrobić no nic zawsze miałam wolna niedzielę wiec tak zostanie...
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2013-06-23 o 19:58
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 08:56   #207
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

To ciasto to niepotrzebne było no, ale jak jest to kusi. Sama robię tylko na imieniny, urodziny, no i może jeszcze Wielkanoc i Boże Narodzenie.

W końcu nie ćwiczyłam, nie zjadłam też nic białkowego na kolacje. Dzisiaj już muszę się zebrać w garść!
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 20:23   #208
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

TS, dzień 35, poniedziałek 24.06.2013
Dieta:
1. omlet z 3 jajek z serem salami na maśle, kasza jaglana z wiórkami kokosa
2. polędwiczka wieprzowa, ryż, oliwa, ogórek, rzodkiewka, sok z cytryny
3.
polędwiczka wieprzowa, ziemniaki, sałatka (oliwa, sałata, pomidor, rzodkiewka), truskawki
4.twaróg półtłusty

Trening:
Z piłką z sfd część 1 dla średnio-zaawansowanych, dzień 1

W końcu udało mi się poćwiczyć. Ćwiczyło mi się dobrze, chociaż czułam regres w sile. Nie podoba mi się, że ostatnio cały czas mam długie przerwy pomiędzy treningami. Muszę lepiej zarządzać swoim czasem. Tak w ogóle minął miesiąc ćwiczeń, przydałoby się zrobić jakieś podsumowanie, a ja nie mam z czym wyskoczyć - nie zwiększyłam ciężarów, do tego aktualnie jestem cała wzdęta i opuchnięta. Wczoraj moje nogi pozbawione były kostek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trening 24.06.jpg (71,7 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2013-06-24 o 20:27
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 13:46   #209
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
W końcu udało mi się poćwiczyć. Ćwiczyło mi się dobrze, chociaż czułam regres w sile. Nie podoba mi się, że ostatnio cały czas mam długie przerwy pomiędzy treningami. Muszę lepiej zarządzać swoim czasem. Tak w ogóle minął miesiąc ćwiczeń, przydałoby się zrobić jakieś podsumowanie, a ja nie mam z czym wyskoczyć - nie zwiększyłam ciężarów, do tego aktualnie jestem cała wzdęta i opuchnięta. Wczoraj moje nogi pozbawione były kostek
Nie przejmuj się, rób swoje a z czasem na pewno będzie się czym chwalić
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 13:58   #210
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: xzora - budowa mięśni i formy

wkroplideszczu, tak zrobię

marudzić mogę, ale tak naprawdę to nie mam wyjścia - czy chcę, czy nie chcę to muszę się zdrowo odżywiać i ćwiczyć

od niedzieli analizowałam co mogło mi na imieninach cioci TŻ zaszkodzić i dopiero dzisiaj wpadłam - salami! nigdy więcej nie tknę sklepowych wyrobów mięsnych bez przeczytania ich składu
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.