Moda na sukces :D - Strona 195 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-10, 16:23   #5821
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: Moda na sukces :D

Sama nie wiem jak to się stało, ale ogladałam dziś MODE NA SUKCES i ............nic nie wiem! Niby patrzyłam w ten telewizor, czyżbym dostała chwilowego zaćmienia? Ze mna chyba bardzo żle już jest .
Nie ma za co NATINA2.
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:57   #5822
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Moda na sukces :D

Morgan jest NIENORMALNA!
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 18:32   #5823
agnique
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: daleko daleko
Wiadomości: 807
Dot.: Moda na sukces :D

Cytat:
Napisane przez B_a_b_y Pokaż wiadomość
Morgan jest NIENORMALNA!
no coś ty?
agnique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 18:46   #5824
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Moda na sukces :D

ale kolorek to piękny wybrała dla córusi... nie powiem
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 09:50   #5825
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: Moda na sukces :D

fajny byl wczoraj odcinek jak Stefanii chciala rabac drzewo ktore trzymala Brook jej tekst, ze nie pomyslala, iz moze trafic Brook mnie powalil
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 09:53   #5826
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces :D

czy mozliwe by one się zaprzyjaźniły????
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 10:08   #5827
agnique
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: daleko daleko
Wiadomości: 807
Dot.: Moda na sukces :D

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
czy mozliwe by one się zaprzyjaźniły????
przez chwilę tak się stanie
agnique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 10:11   #5828
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces :D

Cytat:
Napisane przez agnique Pokaż wiadomość
przez chwilę tak się stanie
a potem???
powiedzcie za co Stefka tak najbardziej nienawidzi Brook???
za Erica???
za Ridga???
czy za Torna???
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 11:52   #5829
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Moda na sukces :D

raczej za Erica..
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 12:12   #5830
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Moda na sukces :D

za Erica chyba... gdzie sie podziała Pestka? z checia bym przeczytała co bedzie dalej bo nie bardzo mam czas ogladac
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 13:24   #5831
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces :D

na str 194 post 5807 są streszczenia na najblizszy tydzień a tu na kolejny :
poniedziałek 23.04
Morgan domaga się od Tima wyjaśnień. Dowiaduje się, że mężczyzna ma pewien plan. Kobieta zgadza się na jego realizację. Deacon mówi Amber, że nigdy nie będzie mogła zaufać Rickowi. Nadal ją uwodzi. Chłopak widzi, że Deacon i Amber się całują. Jest tym wstrząśnięty.

Tim i Morgan informują Taylor, że nie ma żadnych szans na odzyskanie wolności. Mówią też, co się z nią stanie, jeśli będzie próbowała uciec. Amber ponownie zapewnia Deacona, że nigdy nie odejdzie od Ricka, ponieważ jest mu całkowicie oddana. Tymczasem Rick chce odwołać ślub, o czym informuje zaskoczoną Amber.

wtorek 24.04
Amber nie rozumie, dlaczego Rick chce odwołać ślub. Domaga się wyjaśnień, ale chłopak milczy. Informuje natomiast Brooke o tym, że widział, iż Amber całowała się z Deaconem. Brooke ostrzega Amber, żeby trzymała się z daleka od Ricka. Taylor nie ma możliwości ucieczki zostaje przykuta łańcuchem.

Taylor próbuje uciec, ale zostaje przyłapana przez Tima. Morgan nadal ma nadzieję, że podporządkuje sobie Ridge'a, zwłaszcza że zniknęła Taylor. Deacon jest pewien, że Amber będzie lepiej bez Ricka. Bridget wpada w kłopoty, kiedy okazuje się, że próbuje wejść do baru, używając fałszywej legitymacji.

środa 25.04
Morgan zmusza Taylor, żeby zadzwoniła do Ridge'a i powiedziała mu, że odeszła od niego z własnej woli. Ma nadzieję, że ta wiadomość go uspokoi. Tymczasem Tim oznajmia Morgan, że nie zamknie więcej Taylor w piwnicy. Deacon pomaga Bridget wyjść z kłopotów. Przymyka oko na fałszywą legitymację i wpuszcza ją do baru.

Tim pozwala Taylor posłuchać nagranego głosu Ridge'a. Kobieta nie może powstrzymać łez. Prosi Tima, żeby jej pomógł. Zapewnia go, że Morgan chce ją zabić. Tim jednak jej nie wierzy. Tymczasem Ridge nie może się pogodzić ze zniknięciem Taylor. Zastanawia się, czy jego żona kiedykolwiek do niego wróci.

czwartek 26.04
Morgan po raz kolejny próbuje uwieść Ridge'a, ale on ją odtrąca. Na prośbę Taylor i w tajemnicy przed Timem Steffy dzwoni do Ridge'a. On nie może uwierzyć w to, że słyszy głos córki.

Tim przyłapuje Steffy na rozmowie przez telefon. Okazuje się, że dziewczynka zadzwoniła do taty. Tim jest zły. Czuje, że zawiódł Morgan. Kobieta, która jest świadkiem rozmowy małej Steffy z Ridge'em, próbuje go przekonać, że to był głupi dowcip.

piątek 27.04
Amber nie może zrozumieć dziwnego zachowania Ricka, który twierdzi, że to z jej powodu odwołał ślub. Deacon stara się ją pocieszyć. Przekonuje, że Rick to nie jest chłopak dla niej. Stephanie słyszy, gdy Brooke przyznaje się do tego, że dzięki niej Rick zerwał z Amber. Jest oburzona zachowaniem synowej.

Stephanie prosi Brooke, żeby pokazała jej zdjęcia Ricka i Amandy. Nie może uwierzyć, że Brooke posunęła się tak daleko. Bridget chciałaby dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczym wybawcy. Deacon próbuje ją oczarować.
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 13:35   #5832
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces :D

Cytat:
Napisane przez zapałeczka Pokaż wiadomość
raczej za Erica..
tez tak uważam...
choc przed ich romansem tez nie lubila Brook ...
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 15:59   #5833
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Moda na sukces :D

Jutro (sobota 14 marca) o 17 :20 będzie reportaż o modzie na sukces Piotr Kraśko wybrał się so USA specjelnie dla nas z okazji 20 lecia serialu heheheh Muszę to zobaczyć!
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 16:03   #5834
201701090933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 465
Dot.: Moda na sukces :D

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Jutro (sobota 14 marca) o 17 :20 będzie reportaż o modzie na sukces Piotr Kraśko wybrał się so USA specjelnie dla nas z okazji 20 lecia serialu heheheh Muszę to zobaczyć!
A ja nie będe mogła obejrzeć
201701090933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 17:18   #5835
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Moda na sukces :D

kiedy w końcu Taylor zostanie uwolniona??? strasznie jestem ciekawa jak to sie potoczy ...
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 14:09   #5836
agnique
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: daleko daleko
Wiadomości: 807
Dot.: Moda na sukces :D

wydaje mi się, że to potrwa ze dwa tygodnie
agnique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 14:36   #5837
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Moda na sukces :D

ten program ma tylko 10 minut ten Piotra Kraśko...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 15:16   #5838
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Moda na sukces :D

o której jest??
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 16:15   #5839
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Moda na sukces :D

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Jutro (sobota 14 marca) o 17 :20 będzie reportaż o modzie na sukces Piotr Kraśko wybrał się so USA specjelnie dla nas z okazji 20 lecia serialu heheheh Muszę to zobaczyć!
Ja też z takim entuzjamem czekałam na ten program Szkoda tylko, że trwał 10 minut
Stefka wyglądała okropnie a Taylor, Brook i Amber trzymają się super
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 16:56   #5840
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Moda na sukces :D

dawno nie oglądałam Mody dziś patrze a tu takie zmiany, Morgan więzi Teylor
cała ta sytuacja jest zabawna zwłaszcza jak się dzisiaj biły
Teylor to jakaś kaleka, zamiast ją porządnie trzasnąć tym kołkiem (chyba??) w łeb to ją tylko lekko palła w plecy
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 22:27   #5841
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Moda na sukces :D

mnie strasznie wkurza watek porwanej Taylor, chce zeby juz ja uwlnili i jakos zemscili sie na tej Morgan wrrrr
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 06:24   #5842
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Moda na sukces :D

http://youtube.com/watch?v=JGhntyDRzmo
To jest trochę tego reportażu, a może i cały nie wiem bo nie widziałam w tv

W każdym razie mnie też wkurza wątek o porwaniu Taylor :/
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 11:28   #5843
201701090933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 465
Dot.: Moda na sukces :D

Że co? Ridż przystojny?
201701090933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 13:17   #5844
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Moda na sukces :D

Dziewczyny a macie jakieś fotki z tego specjalnego reportażu?
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 08:29   #5845
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Moda na sukces :D

A ja mam ostatnio manię obserwowania jakichś gaf serialowych. Przedwczoraj lektor przetłumaczył (dwukrotnie) Amber MORGAN,a ona nazywa się MOOR (W scieniejak Brook mówiła, że ta ASmber nie wyjdzie za jej synka).
Poza tym to biedne dziecko ma trochę za dużo perukę i jest jakieś niemrawe... Nic nie mówi. Nie płacze, jakieś takie odjechane

A a propos tego krótkiego programu to mnie udało się przypadkowo oberzeć i muszę stwierdzić, że Brook się postarzała, ale wygląda bardzo naturalnie i chyba nie miałą wiele operacji Staka za to wygląda potwornie! Jest prawie łysa! A ta napięta skóra na jej twarzy... beee
Ridż osiwiał i wygląda jeak Eric. Tejlor to antyreklama operacji plastycznych i zywa przestroga, żeby tego nie robić

Ale łatwo się krytykuje...
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 08:43   #5846
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Moda na sukces :D

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
A ja mam ostatnio manię obserwowania jakichś gaf serialowych. Przedwczoraj lektor przetłumaczył (dwukrotnie) Amber MORGAN,a ona nazywa się MOOR
Też coś mi nie pasowało
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 08:59   #5847
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Moda na sukces :D

Ja też to zauważyłam
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 10:14   #5848
201701090933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 465
Dot.: Moda na sukces :D

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
Ja też to zauważyłam
Nom ja tez ale najpierw myslałam ze mi sie przesłyszałam ale teraz widze ze nie
A tej dziewczynce to mogli by dac jakas naturalniej wygladajaca peruke :P
201701090933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 10:50   #5849
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Moda na sukces :D

tą Amber Morgan też zauważyłam z siostrą a raczej usłyszałam i ta cała Stefi, ups przepraszam Stejsi ma jakąś dziwną tą perukę faktycznie hehe
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 11:34   #5850
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces :D

poniedziałek, 23.04.07, odc. 3297 + 3298

--------------------------------------------------------------------------------



Morgan domaga się od Tima wyjaśnień. Dowiaduje się, że Tim ma pewien plan. Morgan zgadza się na jego realizację. Deacon przekonuje Amber, że nigdy nie będzie mogła zaufać Rickowi. Nadal ją uwodzi. Rick widzi, jak Deacon i Amber całują się. Jest wstrząśnięty.

Tim i Morgan informują Taylor, że nie ma żadnych szans na uwolnienie. Mówią jej także, co się z nią stanie, jeśli będzie próbowała uciec. Amber ponownie zapewnia Deacona, że nigdy nie odejdzie od Ricka, ponieważ jest mu całkowicie oddana. Tymczasem Rick chce odwołać ślub, o czym informuje zaskoczoną Amber.



wtorek, 24.04.07 ,odc. 3299 + 3300

--------------------------------------------------------------------------------



Amber nie rozumie, dlaczego Rick chce odwołać ślub. Domaga się wyjaśnień, ale Rick milczy. Informuje natomiast Brooke o tym, że widział, jak Amber całowała się z Deaconem. Brooke ostrzega Amber, żeby trzymała się z daleka od Ricka. Taylor nie ma możliwości ucieczki - zostaje przykuta łańcuchem.

Taylor próbuje uciec, ale zostaje przyłapana przez Tima. Morgan nadal ma nadzieję, że uda jej się omotać Ridge'a, zwłaszcza teraz, kiedy z horyzontu zniknęła Taylor. Deacon jest pewien, że Amber będzie lepiej bez Ricka. Bridget wpada w tarapaty, kiedy okazuje się, że próbuje wejść do baru, używając fałszywej legitymacji.



środa, 25.04.07 ,odc. 3301 + 3302

--------------------------------------------------------------------------------



Morgan zmusza Taylor, żeby zadzwoniła do Ridge'a i powiedziała mu, że odeszła od niego z własnej woli. Ma nadzieję, że ta wiadomość go uspokoi. Tymczasem Tim oznajmia Morgan, że nie zamknie więcej Taylor w piwnicy. Deacon pomaga Bridget wyjść z opresji. Przymyka oko na fałszywą legitymację i wpuszcza ją do baru.

Tim pozwala Taylor posłuchać nagranego głosu Ridge'a. Taylor nie może powstrzymać łez. Prosi Tima, żeby jej pomógł. Zapewnia go, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo - Morgan chce ją zabić. Tim jednak jej nie wierzy. Tymczasem Ridge nie może się pogodzić ze zniknięciem Taylor. Zastanawia się, czy jego żona kiedykolwiek do niego wróci.



czwartek, 26.04.07, odc. 3303 + 3304

--------------------------------------------------------------------------------



Morgan po raz kolejny próbuje uwieść Ridge'a, ale on ją odtrąca. Steffy, na prośbę Taylor i w tajemnicy przed Timem, dzwoni do Ridge'a. Ridge nie może uwierzyć w to, że słyszy głos swojej córki.

Tim przyłapuje Steffy na rozmowie przez telefon. Okazuje się, że dziewczynka zadzwoniła do swojego taty. Tim jest zły. Czuje, że zawiódł Morgan. Morgan, która jest świadkiem rozmowy małej Steffy z Ridgem, próbuje go przekonać, że to był głupi dowcip.



piątek, 27.04.07, odc. 3305 + 3306

--------------------------------------------------------------------------------



Amber nie może zrozumieć dziwnego zachowania Ricka, który twierdzi, że to właśnie z jej powodu odwołał ślub. Deacon stara się ją pocieszyć. Przekonuje ją, że Rick to nie jest chłopak dla niej. Stephanie słyszy jak Brooke przyznaje się do tego, że to dzięki niej Rick zerwał z Amber. Jest oburzona zachowaniem swojej synowej.

Stephanie prosi Brooke, żeby pokazała jej zdjęcia Ricka i Amandy. Nie może uwierzyć, że Brooke posunęła się tak daleko. Bridget chciałaby dowiedzieć się czegoś więcej o swoim tajemniczym wybawcy. Deacon próbuje ją oczarować.

poniedziałek, 30.04.07, odc. 3305 + 3306

--------------------------------------------------------------------------------



Brooke jest pewna, że Rick będzie na nią zły, kiedy dowie się o uknutej przez nią intrydze. Tymczasem Rick, dzięki pomocy Stephanie, uświadamia sobie, jak było naprawdę. Amber pocałowała Deacona po tym, jak zobaczyła zdjęcia Ricka z Amandą. Rick postanawia wszystko wyjaśnić. Taylor stara się przekazać Ridge’owi wiadomość o miejscu swojego pobytu.

Rick ostrzega Brooke, że odwróci się od niej, jeśli nie zostawi Amber w spokoju. Brooke boi się, że może stracić syna. Taylor nadal jest przetrzymywana przez Morgan. Próbuje przekonać Tima, żeby ją wypuścił. Obiecuje mu, że jeśli to zrobi nie trafi do więzienia. Tymczasem Ridge zaczyna podejrzewać, że Morgan wie coś o jego małej córeczce.



wtorek, 01.05.07 ,odc. brak

--------------------------------------------------------------------------------









środa, 25.04.07 ,odc. 3307 + 3308

--------------------------------------------------------------------------------



Taylor martwi się, co się stanie z nią i jej małą córeczką, Steffy. Ma jednak nadzieję, że Ridge ją odnajdzie. Morgan robi wszystko, żeby Ridge wreszcie jej zaufał. On jednak jest pewien, że Morgan nie mówi mu całej prawdy. Postanawia dowiedzieć się, co przed nim ukrywa. Rick nie może odnaleźć Amber. Wynajmuje prywatnego detektywa.

Brooke jest zła na Stephanie za to, że powiedziała Rickowi o zdjęciach. To przez nią zepsuły się jej stosunki z synem. Kiedy jednak Rick atakuje matkę, Stephanie staje w jej obronie. Amber spędza miło czas z Deaconem, jednak przez cały czas myśli o Ricku.
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.