W świetnej formie: ćwicz z Mel B - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 08:32   #1801
mamtrzynogi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 17
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli boli szyja po ćwiczeniach to właśnie oznacza, że ćwiczenia są wykonywane nieprawidłowo, bo ciągniecie szyją a nie mięśniami brzucha. No na tym niestety te ćwiczenia polegają, żeby wykonywać je siłą mięśni brzucha (a wierzcie mi, że będą szybsze efekty). To samo się tyczy bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym po ćwiczeniach (sama to przerabiałam), jeśli ktoś ma problemy z kręgosłupem to powinien darować sobie ćwiczenia, gdzie trzeba odrywać od podłoża właśnie tą część kręgosłupa. Takie ćwiczenia są właśnie przy ćwiczeniach na brzuch Mel B ale za to spokojnie możecie ćwiczyć ABS Mel B bo tam takich ćwiczeń nie ma (i ja właśnie również ćwiczę tylko ABS na mięśnie brzcha).

muszę się bardziej postarać żeby podnosić się brzuchem właśnie myślałam żeby ćwiczyć tylko abs ale nie wiem jakie to może dać mi efekty, bo właśnie chciałabym swoją oponkę zgubić oczywiście bez redukcji się nie obejdzie ale nie wiem też czy ćwiczenia abs pomagają na tę część brzucha dzisiaj i tak poświęcam się nogom i pupie ;p
zamierzam jeszcze zacząć biegać...no dobra,truchtać bo bieganiem tego nazwać nie można i zobaczymy czy po miesiącu będą jakieś mniejsze wymiary :p
__________________
"Wszystko zaczyna się w głowie. To od niej zależy czy dokonasz niemożliwego."

MŻ i więcej ruchu!
mamtrzynogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 09:51   #1802
scarlett_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Wciaz staram sie korygowac moja postawe podczas cwiczen i wczoraj dalam sobie wycisk - zero podciagania sie szyja. Dzis czuje brzuch bardziej wyraznie niz zwykle po cwiczeniach i jestem z siebie zadowolona

Chcialabym poruszyc jeszcze jedna kwestie - cwicze 6 razy w tyg. Kiedy zaczynalyscie cwiczyc, po jakim czasie dopadl was "kryzys"? Nie mowie o lenistwie, ale o sytuacji gdzie miesnie calego ciala maja juz dosc tej radykalnej zmiany i cwiczenia ktore na poczatku nie sprawialy nam problemu zaczynaja troche ciazyc? U mnie tak jest np. z cwiczeniem na nogi Mel B - przez pierwsze 1,5 tyg moglam je robic codziennie, a teraz czuje jakbym byla slabsza :P
scarlett_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 10:42   #1803
Ewusia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 26
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
40 min z mel (full body 20minutowe, brzuch i posladki) do tego 20 z tiffany za mną
'full body" to cardio ? czy jeszczde coś innego?
Ewusia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 11:12   #1804
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez mamtrzynogi Pokaż wiadomość
muszę się bardziej postarać żeby podnosić się brzuchem właśnie myślałam żeby ćwiczyć tylko abs ale nie wiem jakie to może dać mi efekty, bo właśnie chciałabym swoją oponkę zgubić oczywiście bez redukcji się nie obejdzie ale nie wiem też czy ćwiczenia abs pomagają na tę część brzucha dzisiaj i tak poświęcam się nogom i pupie ;p
zamierzam jeszcze zacząć biegać...no dobra,truchtać bo bieganiem tego nazwać nie można i zobaczymy czy po miesiącu będą jakieś mniejsze wymiary :p
No przecież w ABS-ie mamy ćwiczenia chyba na wszystkie mieśnie brzucha. A jak chcesz to możesz sobie dodatkowo (ja tak robię) jak jest ćwiczenie z podnoszeniem i opuszczaniem wyprostowanych nóg, to jak nogi są w górze można zastosować tzw. brzuszki odwrócone i unieść tyłek w górę, Wtedy działają również dolne partie brzucha.
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 11:22   #1805
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ta pogoda na mnie źle działa, non stop pada, nic mi się przez to nie chce
Już wolę te upały, przynajmniej mam motywację, że się nosi krótkie spodenki itp.
Wczoraj sobie odpuściłam trening. Dziś już się zmobilizowałam i za mną:
Tiffany: boczki, całe ciało, bikini, cardio
Mel: cardio, nogi, pośladki, ramiona, abs
Od razu mam czyste sumienie
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 11:59   #1806
kaczkadziwaczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

dzięki za rady magda*M mnie niestety boli trochę kark, ale mam za słabe mięśnie brzucha póki co i to pewnie temu :/ zaraz biorę się za mel b i boczki z tiffany a takie pytanie techniczne, czy ćwiczycie w butach?
kaczkadziwaczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 12:13   #1807
scarlett_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez kaczkadziwaczkaa Pokaż wiadomość
dzięki za rady magda*M mnie niestety boli trochę kark, ale mam za słabe mięśnie brzucha póki co i to pewnie temu :/ zaraz biorę się za mel b i boczki z tiffany a takie pytanie techniczne, czy ćwiczycie w butach?
Za zawsze cwicze w butach, bo w skarpetkach slizgam sie po dywanie kiedy np. robie mountain climbing Mel B. Domyslam sie tez, ze buty maja jakies zadanie asekuracyjne, bo skoro jest odpowiedni rodzaj butow do cwiczen to musi ku temu byc jakis powod
scarlett_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 12:15   #1808
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez kaczkadziwaczkaa Pokaż wiadomość
a takie pytanie techniczne, czy ćwiczycie w butach?
Głównie ćwiczę w butach, a jak jest gorąco to po prostu na boso, w samych skarpetkach nigdy
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 12:42   #1809
mamtrzynogi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 17
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

no właśnie nie wiedziałam jak jest z abs'em ale dziękuję za wyjaśnienie chciałabym w końcu wykonać wszystkie ćwiczenia prawidłowo, poczytam jeszcze o ćwiczeniach na te dolne partie, może coś dorzuce

ja niestety ćwicze boso bo dzięki temu nie ślizgam się po wykładzinie ale chyba skombinuje sobie jakies laczki ;p
__________________
"Wszystko zaczyna się w głowie. To od niej zależy czy dokonasz niemożliwego."

MŻ i więcej ruchu!
mamtrzynogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 13:31   #1810
truuskawkaa
Przyczajenie
 
Avatar truuskawkaa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Witam , mam tak jak wy ponad tydzień poćwiczyłam i jak były te upały to już mi się nie chciało i miałam przerwę . Mam zamiar znowu zacząć ćwiczyć od poniedziałku ale od miesiąca stosuję dietę i są efekty

miesiąc temu ważyłam 69kg
na dzień dzisiejszy 63,5
cel: 57kg
truuskawkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 13:55   #1811
bejbeDomi
Raczkowanie
 
Avatar bejbeDomi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez truuskawkaa Pokaż wiadomość
Witam , mam tak jak wy ponad tydzień poćwiczyłam i jak były te upały to już mi się nie chciało i miałam przerwę . Mam zamiar znowu zacząć ćwiczyć od poniedziałku ale od miesiąca stosuję dietę i są efekty

miesiąc temu ważyłam 69kg
na dzień dzisiejszy 63,5
cel: 57kg

Super rezultaty! Jaka diete stosujesz?
bejbeDomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 14:21   #1812
mamtrzynogi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 17
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez truuskawkaa Pokaż wiadomość
Witam , mam tak jak wy ponad tydzień poćwiczyłam i jak były te upały to już mi się nie chciało i miałam przerwę . Mam zamiar znowu zacząć ćwiczyć od poniedziałku ale od miesiąca stosuję dietę i są efekty

miesiąc temu ważyłam 69kg
na dzień dzisiejszy 63,5
cel: 57kg
Gratuluję! ładny spadek wagi, moim celem jest 65 kg ale to jeszcze kawał drogi do tego ;p

nogi i pośladki zaliczone chociaż musiałam robić przerwy, między poszczególnymi ćwiczeniami :< może w pt się uda w całości
__________________
"Wszystko zaczyna się w głowie. To od niej zależy czy dokonasz niemożliwego."

MŻ i więcej ruchu!
mamtrzynogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 14:40   #1813
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Ta pogoda na mnie źle działa, non stop pada, nic mi się przez to nie chce
Już wolę te upały, przynajmniej mam motywację, że się nosi krótkie spodenki itp.
Wczoraj sobie odpuściłam trening. Dziś już się zmobilizowałam i za mną:
Tiffany: boczki, całe ciało, bikini, cardio
Mel: cardio, nogi, pośladki, ramiona, abs
Od razu mam czyste sumienie
Ja dzisiaj miałam taki dzień, że o 11.45 obudziłam się, ale ciągle ziewałam i byłam śpiąca dalej i zasnęłam jeszcze na chwilę i o 13 dopiero wstałam. wybudziłam się tak naprawdę dopiero, gdy zaczęłam ćwiczyć. Dodałam sobie wczoraj ćwiczenia Tiffany na boczki.. dzisiaj ledwo umiem robić skręty

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez truuskawkaa Pokaż wiadomość
Witam , mam tak jak wy ponad tydzień poćwiczyłam i jak były te upały to już mi się nie chciało i miałam przerwę . Mam zamiar znowu zacząć ćwiczyć od poniedziałku ale od miesiąca stosuję dietę i są efekty

miesiąc temu ważyłam 69kg
na dzień dzisiejszy 63,5
cel: 57kg
WOW! Jak to osiągniełaś?
Wspaniałe rezultaty!
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:38   #1814
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez truuskawkaa Pokaż wiadomość
Witam , mam tak jak wy ponad tydzień poćwiczyłam i jak były te upały to już mi się nie chciało i miałam przerwę . Mam zamiar znowu zacząć ćwiczyć od poniedziałku ale od miesiąca stosuję dietę i są efekty

miesiąc temu ważyłam 69kg
na dzień dzisiejszy 63,5
cel: 57kg
W miesiąc 5 kg? Łaadnie, u mnie mija miesiąc a z wagi zleciało tylko około 1,5 kg
Jaka to dieta?
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 23:23   #1815
common
Raczkowanie
 
Avatar common
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RP
Wiadomości: 342
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cześć

ćwiczę z Mel 11 dni Mam nadzieję, że będa fajne rezultaty. Na początku przerobiłam wszystkie ćwiczenia a teraz ostatecznie chcę zostać przy takim zestawie:

rozgrzewka, brzuch/abs (zamiennie co 2. dzień), pupa, cardio, rozciąganie

W sumie po 45 minut wychodzi 4 razy w tygodniu.

Wcześniej robiłam zaraz po rozgrzewce cardio, a później budowa mięsni, ale przeczytałam art., że właśnie cardio powinno być na końcu. Co Wy na to?

Widzę też, że ćwiczenia na boczki Tiffani sa bardzo popularne...

Moją największą bolączką jest dieta. Mam dosłownie 'wir' na jedzenie i pochłaniam wszystko w ogromnych ilościach Trochę mnie to przeraża, bo nie wiem czy ćwiczenie i obżeranie się ma sens.



Edit: seksi ćwiczenie na te boczki z Tiffani !
__________________
"racja jest jak dupa, każdy ma swoją"

Edytowane przez common
Czas edycji: 2013-06-26 o 23:27 Powód: dopiska
common jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 01:53   #1816
kaczkadziwaczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

To samo pomyślałam o tych ćwiczeniach na boczki śmiałam się sama do siebie jakie wykonuje seksi ruchy W ogóle to jak je robiłam to wydawało mi się, że nie są zbyt wymagające, a czuję po bokach ból mięśni przy zginaniu się, ale to chyba dobrze i o to chodzi ciekawe tylko czy będą jakieś efekty, jeżeli robiłabym 2 razy dziennie te ćwiczenia
kaczkadziwaczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:31   #1817
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez common Pokaż wiadomość
Cześć

ćwiczę z Mel 11 dni Mam nadzieję, że będa fajne rezultaty. Na początku przerobiłam wszystkie ćwiczenia a teraz ostatecznie chcę zostać przy takim zestawie:

rozgrzewka, brzuch/abs (zamiennie co 2. dzień), pupa, cardio, rozciąganie

W sumie po 45 minut wychodzi 4 razy w tygodniu.

Wcześniej robiłam zaraz po rozgrzewce cardio, a później budowa mięsni, ale przeczytałam art., że właśnie cardio powinno być na końcu. Co Wy na to?

Widzę też, że ćwiczenia na boczki Tiffani sa bardzo popularne...

Moją największą bolączką jest dieta. Mam dosłownie 'wir' na jedzenie i pochłaniam wszystko w ogromnych ilościach Trochę mnie to przeraża, bo nie wiem czy ćwiczenie i obżeranie się ma sens.



Edit: seksi ćwiczenie na te boczki z Tiffani !
Jeżeli chcesz w miarę szybko zobaczyć rezultaty to radzę zastosować chociaż MŻ . Ja nie miałam zamiaru zrzucać za dużo z wagi, ćwiczę w tej chwili od marca (w zeszłym roku ćwiczyłam od sierpnia do grudnia), nie ograniczałam jedzenia i dopiero teraz, ponieważ nie byłam zadowolona zbytnio z rezultatów wizualnych, postanowiłam ograniczyć słodycze (pozwalam sobie tylko na coś słodkiego delikatnie w weekendy), jem troszkę mniejsze porcje ale częściej (co 3 godzinki mało i w miarę zdrowo), koło 19-tej ostatni najmniejszy posiłek (najczęściej jogurt z odrobiną musli). I dopiero teraz widzę, ze brzuch faktycznie robi się bardziej płaski i boczki znikają (przynajmniej tak mi się wydaje ). Mierzyć i ważyć będę się dopiero koło 13 lipca to dam znać. Także jeśli pochłaniasz duże ilości jedzenia to nie licz na spektakularne efekty. Sorki ale musiałam Ci to napisać.

Ja wczoraj wykonałam:
- Mel rozgrzewka
- Cardio
- Tiffany cardio
- Boczki
- Mel ABS
- Mel pośladki

Edytowane przez magda*M
Czas edycji: 2013-06-27 o 07:32
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:50   #1818
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dziewczyny jak to w końcu jest z tym cardio? Powinno się je robić na końcu czy na początku? Ja do tej pory robiłam na początku, ale przeczytałam gdzieś, że ćwiczenia siłowe powinno się robić na początku, ponieważ tłuszcz spala się po ok 30 minutach ćwiczeń, więc cardio na końcu. Sama już nie wiem...
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:16   #1819
iguuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 21
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Wg mnie cardio na początku, trzeba najpierw rozgrzać organizm, bo dopiero wtedy zaczynamy spalać zbędną tkankę tłuszczową. No i mięśnie też będą się "robić" na rozgrzanym organizmie

Ja kilka dni przerwy miałam :/ to przez tą pogodę wstrętną.... Dzięki za słowa otuchy Wprowadziłam od wczoraj sobie dietę, bo bez tego chyba ani rusz. Dużo warzyw, owoce, jogurty, gotowane kurczak. Mam nadzieję, że będą jakieś efekty, bo się załamię chyba...

Powodzenia wszystkim
__________________
Bokwa- motywator doskonały

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
iguuana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 08:34   #1820
truuskawkaa
Przyczajenie
 
Avatar truuskawkaa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Hej na początku to chodzi o to żeby 15 min przed głownymi posiłkami wypić szklankę wody i 30 minut po posiłkach jem 5 razy dziennie.
podam przykładowy dzień :

śniadanie: kanapka z szynką
2 śniadanie : truskawki
obiad: mięso duszone lub gotowane do tego surówka lub mizeria
podwieczorek: banan
kolacja: kanapka z szynką

z diety na pewno trzeba wykluczyć słodycze , napoje , ziemniaki , sosy
zupy.
truuskawkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:35   #1821
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

ja niestety w meisiac -2kg a wcale nie chcialam dlatego teraz cwicze i jem i jem i jeszcze raz jem, zrobilam sobie wczoraj fotki i jestem mega zadowolona z wyglądu i tego jak wyglądają mieśnie na brzuchu, musze teraz kupić sobie jakieś białko dla sportowców i uzupełnić posiłki w węglowodany, czyli masa masa masa
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:24   #1822
truuskawkaa
Przyczajenie
 
Avatar truuskawkaa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

jakie ćwiczenia najlepiej robić na brzuch ? te z Mel B są dobre ?? nie chodzi mi o to żeby mieć mięśnie tylko żeby oponka trochę zmalała :P
truuskawkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:48   #1823
common
Raczkowanie
 
Avatar common
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RP
Wiadomości: 342
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz w miarę szybko zobaczyć rezultaty to radzę zastosować chociaż MŻ . Ja nie miałam zamiaru zrzucać za dużo z wagi, ćwiczę w tej chwili od marca (w zeszłym roku ćwiczyłam od sierpnia do grudnia), nie ograniczałam jedzenia i dopiero teraz, ponieważ nie byłam zadowolona zbytnio z rezultatów wizualnych, postanowiłam ograniczyć słodycze (pozwalam sobie tylko na coś słodkiego delikatnie w weekendy), jem troszkę mniejsze porcje ale częściej (co 3 godzinki mało i w miarę zdrowo), koło 19-tej ostatni najmniejszy posiłek (najczęściej jogurt z odrobiną musli). I dopiero teraz widzę, ze brzuch faktycznie robi się bardziej płaski i boczki znikają (przynajmniej tak mi się wydaje ). Mierzyć i ważyć będę się dopiero koło 13 lipca to dam znać. Także jeśli pochłaniasz duże ilości jedzenia to nie licz na spektakularne efekty. Sorki ale musiałam Ci to napisać.
Cześć dziewczyny

Chyba zastosuje się do rady MŻ faktycznie, takie ćwiczenia większych efektów mieć nie będa jak będę się non stop opychać, a i motywacja mi spadnie. Jak ktoś to dobitnie napisz to łatwiej człowiekowi zrozumieć także dzięki magda*M.

Co do cardio, ja Cwiczyłam je najpierw przed siłowymi, teraz ćwiczę po. Wydaje mi się, że chyba po faktycznie lepiej. Tym bardziej, że tak czy inaczej przezd siłowymi jest rozgrzewka ( no chyba, że robicie bez), więc mięśnie są pobudzone.

Wam też tak w miarę kolejnych dni ćwiczeń czasami brakuje siły na to co wcześniej robiłyście bez problemu? Nie wiem czy to kwestia dokładniejszego wykonywania ćwiczeń... czy coś innego
__________________
"racja jest jak dupa, każdy ma swoją"
common jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 10:08   #1824
xHannahx
Raczkowanie
 
Avatar xHannahx
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 247
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Mnie właśnie dzisiaj zabrakło sił.. Chyba dopada mnie kryzys.

Dzień 27, zaliczone :
Mel B:
-rozgrzewka
-ramiona
-biust i kl
-abs
-brzuch
-cardio
-rozciąganie
Tiffany:
-brzuch i kl
-mięśnie ramion
-nogi i pośladki
xHannahx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 10:11   #1825
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez kaczkadziwaczkaa Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam o tych ćwiczeniach na boczki śmiałam się sama do siebie jakie wykonuje seksi ruchy W ogóle to jak je robiłam to wydawało mi się, że nie są zbyt wymagające, a czuję po bokach ból mięśni przy zginaniu się, ale to chyba dobrze i o to chodzi ciekawe tylko czy będą jakieś efekty, jeżeli robiłabym 2 razy dziennie te ćwiczenia
Dla mnie tiffoczki kojarzą się z tańcem
Efekty będą na pewno!!

Cytat:
Napisane przez common Pokaż wiadomość

Wam też tak w miarę kolejnych dni ćwiczeń czasami brakuje siły na to co wcześniej robiłyście bez problemu? Nie wiem czy to kwestia dokładniejszego wykonywania ćwiczeń... czy coś innego
ja jak kilka dni pod rząd robię brzuch z Mel to mnie boli szyja, dlatego te ćwiczenia zawsze idą mi trochę gorzej, dlatego ja odstawiam na 2-3 dni, regeneruje się i robię je znów

Podziwiam dziewczyny, które za jednym zamachem robią wszystkie ćwiczenia z Mel, ja zawsze sobie je łącze w różne zestawy żeby mi się za szybko nie znudziły.

Dziś np zrobiłam:
- abs
- pośladki
- rozluźniające
Wszystko oczywiście z Mel B i na sam koniec 11 dzień challenge wall sit
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 13:28   #1826
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez truuskawkaa Pokaż wiadomość
jakie ćwiczenia najlepiej robić na brzuch ? te z Mel B są dobre ?? nie chodzi mi o to żeby mieć mięśnie tylko żeby oponka trochę zmalała :P
najlepszym sposobem na zgubienie oponki jest np. bieganie, moj chłopak biega 3 miesiace i schudł 9kg a najbardziej mu zalezlao wlasnie zeby zrzucic brzuch i udalo mu sie
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 14:45   #1827
mniejwiecej
Raczkowanie
 
Avatar mniejwiecej
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 178
GG do mniejwiecej
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Całkiem niedawno temu ćwiczyłam z Mel B brzuch 10 min i brzuszek zmalał ;-) do tego pośladki i cardio.
Ostatnio przerzuciłam się na Ewkę ( killer).
mniejwiecej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 15:58   #1828
Cornie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 46
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cześć Cwicze z Mel jakies 2 tyg i jestem zachwycona! Wprawdzie nie schudłam, ale ciało jest dużo jędrniejsze i już bardziej zdefiniowane!
Dziś rozgrzewka, brzuch, nogi, pupa, klatka i rozluźniające, miało być więcej ale akurat obiad zaczał dzwonić że gotowy
Cornie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 17:01   #1829
mamtrzynogi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 17
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

no przede mną jeszcze ćwiczenia :< ale dzisiaj tylko abs i moze te boczki zobaczę Tiffany skoro wszyscy zachwalają właśnie nie wiem jak Wy to robicie że całe zestawy ćwiczeń zaliczacie !

ja to chyba nóg i pośladków nie będę robić jednego dnia bo nie daje rady, ale może to kwestia wprawy.

Ciężko u mnie z regularnym odżywianiem przez co i z przemianą materii więc MŻ mnie jako tako ratuje, ale zjadłam dzisiaj na obiad schabowego co polecane nie jest ;p

skoro te ćwiczenia na boczki takie fajne to może chłopakowi się spodobają ;p chociaż na chwile obecna nie wyobrażam sobie przy nim ćwiczyć

fajnie wygladaja te cwiczenia ;p a jak z efektami?
__________________
"Wszystko zaczyna się w głowie. To od niej zależy czy dokonasz niemożliwego."

MŻ i więcej ruchu!

Edytowane przez mamtrzynogi
Czas edycji: 2013-06-27 o 17:19
mamtrzynogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 17:53   #1830
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja się dzisiaj strasznie nabiegałam, jak o 8 wyszłam z domu, pozałatwiałam wszystko, pobiegalam po mieście to o 13 wróciłam i od razu ćwiczenia. Przed chwilą znowu w biegu byłam i dopiero teraz znalazłam czas, zeby cokolwiek napisać.

Podczas moich dzisiejszych ćwiczeń, gdy miałam zacząć robić ćwiczenia na pośladki zabrakło mi jakos internetu, ale na szczęście pamiętam już co jest kiedy i ile trwa. Włączyłam sobie stoper w telefonie, radio i ćwiczyłam

Jutro wyniki maturalne... Aż strach spojrzeć na tą kartkę.
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 17:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.