Razem schudniemy 20kg! - część VI - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 11:20   #2311
MAXI 85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Hejo

Dzisiaj mam wolne więc sprzątam, sprzątam, piorę, gotuję idt. To się nazywa wypoczynek

O wczorajszym dniu wolę nie wspominać. Nie chcecie wiedzieć co zjadłam Należy mi się porządne lanie.

Dzisiaj staram się być grzeczna, ale przed chwilą do kawy wpadły 2 ciastka. Na tym grzeszku dzisiaj musi się skończyć bo MUSZĘ mieć w końcu spadek wagi w tabelce. Muszę przerwać tą złą passę która trwa już stanowczo za długo.

Słodka za szybko mnie pochwaliłaś
MAXI 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 11:47   #2312
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Ja dziś jestem w pracy do 14 (teraz ) ale też po powrocie będę sprzątać, prać, układać, gotować i piec
TŻ wyjechał wolna chataaaaaaaaa!! na początku mi smutno było że wyjechał ale teraz korzystam

Maxi
, najgorzej zjeść na noc, przynajmniej u mnie. Jak zjadłaś 2 ciastka to spalisz podczas sprzątania, nie martw się.
TYLKO JUŻ DZIŚ NIC NIE-DIETYCZNEGO NIE JEDZ!!!

a zanosi Ci się na spadek w tabelce?
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)


Edytowane przez SlodkoOstra
Czas edycji: 2013-06-29 o 11:48
SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 11:54   #2313
anafora12345
Rozeznanie
 
Avatar anafora12345
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: za górami za lasami
Wiadomości: 769
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Hejka ale dzisiaj mam parcie na jedzenie szok nigdy tak nie miałam ale @ zbliża się więc zganiam na to i jeszcze waga stanęła !!! Jeszcze jadę na grilla do znajomych więc pewnie więcej kalorii wpadnie więc trzeba teraz spalać
Pewnie wszystkie sprzątają gotują itp
Maxi cholewa w poniedziałek widzę minimum 0,5 kg spadku u Ciebie A 2 ciastka to nie tragedia byle więcej nic nie wpadło A w ramach pokuty biegaj przy sprzątaniu i tańcz szybciej spalisz a są tego plusy szybciej sprzątniesz i więcej spalisz
Słodka każdy jest inny u mnie góra to masakra wielkie ramiona i brzuch to moja zmora ale będę pracować nad tym nawet jak osiągnę swój cel który i tak przesunęłam z 58 do 55 niby 3 kg ale różnica jest
__________________
07.02.14
"Nie bój się cieni , one świadczą o tym , że gdzieś jest światło "
anafora12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 12:00   #2314
Longlife
Raczkowanie
 
Avatar Longlife
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 312
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Słodka Dziękuję za pochwałę . Tak cwiczę, jezdze na rowerze, ale w tym tygodniu niestety nie, bo go rozwaliłam, ale codziennie z Mel B trening brzucha i ABS.

Mam już 80 kg do celu ślubnego zostało 5 kg, a po ślubie dalej walka.
Longlife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 12:13   #2315
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Anafora: no po schudnięciu (i w czasie) ćwiczenia są baaaardzo ważne, bez ćwiczeń wygląda się dobrze tylko w ciuchach (chyba że ma się naście lat )
2 lata temu ważyłam 54, ale to było mimo wszystko jeszcze ciut za dużo dla mnie - tzn wszędzie ok z wyjątkiem brzucha. Więc postaram się te 53 osiągnąć, z ćwiczeniami na brzuch

Longlife: gratulacje! a do ślubu ile Ci zostało?
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 12:41   #2316
Longlife
Raczkowanie
 
Avatar Longlife
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 312
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Dziękuję bardzo Słodka dla takich gratulacji warto się odchudzać . Z dniem dzisiejszym do ślubu zostało mi 50 dni czyli spokojnie byc zrzucić te 5 kg. W marcu dobijałam do 90 kg przy wzroscie 175 za takie cos powinni wsadzac do wiezienia. Na własne życzenie się spasłam. Teraz waże prawie mniej o 10 kg i czuje się znacznie lepiej. Do slubu nie zdaze wiecej schudnac dlatego cel załozyłam sobie 75 kg, aby realnie szło go osiągnac. Po ślubie ciąg dalszy walki planuje tak jeszcze 5-10 kg. Bo kiedys wazylam 70 kg i dobrze się czułam i tez wyglądałam, ale marzy mi się 65 ale jesli nie bede czuła potrzeby chudniecia dalej to wtedy stabilizacja. Cyferki to nie wszystko .

Juz od dawna chciałam schudnac, ale nie mialam motywacji, a teraz stala sie nia suknia slubna, gdyz w kazdej wygladalam jak wieloryb
Longlife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 13:35   #2317
MAXI 85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Słodka obiecuję że dzisiaj już nie wpadną żadne słodycze, żadne przekąski typu chipsy. Obiad też postaram się zjeść dietetyczny. Własnie gotuję wielki gar kapusty i dusi się schab z marchewką. Wiem że wieprzowina jest bardziej kaloryczna ale schab z świni jest najchudszy. Do tego0 będzie duszony a nie smażony więc myślę że nie jest najgorzej Jeszcze na kolację muszę coś wymyślić. Te 2 ciastka były zamiast 2 śniadania więc jakoś ujdzie.
Póki co zanosi się u mnie na spadek. Jest już nawet 7 z przodu tylko jeszcze muszę to utrzymać do poniedziałku

Ja za to jutro będę cały dzień w pracy. Tak mi się nie chce iść w niedzielę do pracy że aż mnie skręca. Od czasu pracy w Obi jeszcze nie byłam w niedzielę w pracy i znowu ciężko będzie mi się przyzwyczaić. Do tego jutro będę siedzieć tylko na kasie bo w niedzielę nie ma żadnych dostaw towarów i nie trzeba wprowadzać faktur
Jutro też przyjeżdża moja mama z synkiem siostry i zamiast z nimi siedzieć to ja pójdę do pracy

Anafora na razie mam więcej niż - 0,5 kg ale czy ja to utrzymam do poniedziałku Muszę to utrzymać! Nie ma innej opcji!
MAXI 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 14:38   #2318
anafora12345
Rozeznanie
 
Avatar anafora12345
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: za górami za lasami
Wiadomości: 769
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Longlife a sukienkę już masz ??Masz jakieś zdjęcia sukni chetnie bym sobie zobaczyła No jakby przycisnąć to nawet i więcej byś schudła ale żeby zaś suknia nie wisiała na Tobie
Maxi kochana ty musisz utrzymać to nie tylko do poniedziałku ale do następnego musi być kolejny spadek Ja na Ciebie mam oko więc wiesz hm Ja chce widzieć u Ciebie 6 z przodu więc bierz się w garść No i na pocieszenie Ci powiem że jak w lipcu zejdziesz do 75 to podejrzewam że każda rzecz z sieciówki na Ciebie będzie dobra więc sprężaj tyłeczek
__________________
07.02.14
"Nie bój się cieni , one świadczą o tym , że gdzieś jest światło "
anafora12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 19:42   #2319
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Ufffff sprzątałam 4 godziny a jeszcze nie skończyłam!!
Została mi podłoga do umycia i łazienka, zostawię już na jutro chociaż chciałam mieć niedzielę wolną, ale jestem wykończona. A jeszcze muszę ciasto upiec i zrobić ćwiczenia.
Miałam chętkę na jakiś deser dziś po obiedzie, ale oglądałam film z Drew Barrymore i ona jest taka śliczna i szczuplutka że pomyślałam że chcę wyglądać tak samo i powstrzymalam się

Longlife:
ja też chciałabym zobaczyć sukienkę!
75 kg i 175 cm - będziesz już dobrze wyglądać

Maxi: ok, trzymam za słowo, to czekam aż odezwiesz się tuż przed pójściem spać i zdasz relację z dnia
współczuję niedzieli w pracy. Ja w sobotę już nie cierpię chodzić, a co dopiero w niedzielę.
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 21:57   #2320
MAXI 85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Słodka zdaję relację z mojego dzisiejszego jadłospisu:
I. bułka wieloziarnista z pastą jajeczną
II. 2 wafelki, kawa z mlekiem
III. 2 ziemniaki, schab duszony, kapusta zasmażana
IV. pół bułki wieloziarnistej, twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką

Anafora wiem ale najpierw muszę dotrwać do tego poniedziałku, później będę myśleć o następnym
MAXI 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 22:15   #2321
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Longlife! jedziemy na jednym wozku! tez mam 85, tez mierze no 174 ale to prawie to samo :_) kurka mam motywacje
cwiczysz mocno?

a u mnie kolejny etap zycia, bo szkole skonczylam
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 22:30   #2322
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Maxi: jadłospis zaakceptowany
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 23:28   #2323
Longlife
Raczkowanie
 
Avatar Longlife
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 312
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Sylwoha cwicze ile mogę staram się godzinę dziennie od poniedziałku do piątku.
Zresztą jak mi teraz zleciało prawie to 10 kg i słyszę o schudłas, o ładnie wyglądasz to samo daje motywacje, więc najgorszy jest początek. Zresztą widziałyście jak jadłam wczesniej, teraz pilnuje się, jem warzywa, a kiedys potrafiłam ich nie jesc 2-3 dni z rzedu.

A wątek pomaga tez, za nim siegne w sklepie po czekolade mysle, przeciez nie moge powiedziec dziewczynom, ze zjadlam tabliczke czekolady, jaki wstyd i tak jej nie kupuje . Co innego zjesc 2 kostki .

A co do sukni to wypozyczam, ale nową, wiec jej w domu nie mam, ale wygladam w niej zle, tzn. czuje sie w niej grubo, albo inaczej zobaczyłam to na zdjęciach i stwierdziłam, ze tak nie moze byc, ale w tym salonie jest tak, ze jesli do slubu znajde inna sobie tam suknie to mogę zmienic, a ze co chwile maja nowe dostawy to mysle ze wymienie. Choc z drugiej strony skoro schudlam, to bardziej mnie scisna i moge juz ok wygladac, musze jechac na przmiarke.
Longlife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 08:00   #2324
anafora12345
Rozeznanie
 
Avatar anafora12345
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: za górami za lasami
Wiadomości: 769
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

longlife na pewno po 10 kg różnica będzie widoczna gołym okiem myślałam że masz już sukienkę w domu A w necie nie ma tych sukienek ?Właśnie zaraz zabieram się za zrobienie deserku w twoim wykonaniu
Maxi i dziś trzymamy się diety bo jak nie to
A ja wczoraj poszalałam z % i malutka nadwyżka jest ale tylko 0,1 na+ więc prawie jak nic dzisiaj spręże tyłek i jutro musi być spadek bo w tym tygodniu marnie idzie chyba przez to że na jutro planowana jest @
__________________
07.02.14
"Nie bój się cieni , one świadczą o tym , że gdzieś jest światło "
anafora12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 09:46   #2325
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

kochane, wpadam tylko napisać, że poza ostatnimi % się trzymam. Nie mam dostępu do neta i nie wiem jak szybko to się zmieni :/ Postaram się zaglądać z biblioteki itd.
trzymajcie sie
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 11:26   #2326
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

żrę w kącie
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 11:36   #2327
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Heej lasencje!

Mam trochę luzu to mogę się odezwać ;p
Przedwczoraj 5km, ale to z koleżanką, dlatego tak mało.
Wczoraj było 8km, bo już sama.
Dzisiaj tez idę pobiegać z koleżanką, więc myślę, że też malutko zrobimy.

Waga coś nie chce zbytnio spadać

Jadłospis z wczoraj:
I. 2 kromki ciemnego chleba z sałatą, pomidorem, ogórkiem, serem białym chudym, pół plastra sera żółtego, szynka chuda
II. Jogurt activia
III. Makaron z jogurtem naturalnym i truskawkami
IV. Lód z biedry na patyku, z sorbetu truskawkowego - 98 kcal, 1 wafel ryżowy z nutellą (tu trochę zawaliłam, ale nie popadajmy w paranoje )
V. Serek wiejski + puszka mieszanki meksykańskiej -> kukurydza, groszek, papryka

Jadłospis z dzisiaj:
I. 2 kromki ciemnego chleba z sałatą, serek biały chudy, szczypior, pomidor, ogórek, szynka chuda
II. Jabłko iii .... pączek nie wiem co mnie podkusiło!
III. Rybka + warzywa na patelnie
IV. 3 marchewki, 2 chrupkie
V. Wieśniak, ogórek, sałata

Chyba nie jest źle nie?


la girafe - Tak wiem, że trzeba normy wyrabiać. Ci co się nie sprawdzają to po prostu out!, dlatego mam nadzieję, że jakoś sobie poradzę
Jak to żresz?! Idź pobiegaj a nie!!!

atramo - Co Ty gadasz? Aż tak źle z wynikami? Ale umowę przecież na miesiąc podpisujesz, a nie na kilka, więc popracowałabyś te kilka miechów, a potem miałabyś w dupce ;p i nic nie musiałabyś oddawać. A co znalazłaś?

Bottega - To chyba miała być do mnie wiadomość Ja znalazłam pracę w call center, ale to z TP SA/orange chyba ;p
A mi ostatnio % zbrzydły, za dużo tego wpadało

sylwoha - Ja jem kasze manną na śniadanie czasem, więc myślę, że jak najbardziej powinnaś jeść, sycące i dostarcza energii na resztę dnia

MAXI - Lepiej zjeść rano do kawy te dwa ciastka, niż wieczorem się nimi obżerać!

Longlife - Do ślubu spokojnie zrzucisz te 5kg, jak ładnie się postarasz
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg


Edytowane przez Silvia09
Czas edycji: 2013-06-30 o 11:38
Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 15:52   #2328
lordi
Raczkowanie
 
Avatar lordi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 302
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Hej
Blizniaki wczoraj skonczyly 2 tyg. poki co wszystko w porzadku. Przybieraja na wadze i czujemy sie dobrze. Nie powiem czasem mam urwanie d*** zwlaszcza jak zostaje z nimi sama czyli prawie codziennie bo maz i rodzice pracuja wiec dopiero po poludniu mam przy nich pomoc. Dzisiaj odjechala moja tesciowa, ktora byla mi pomoc...

Jesli chodzi o mnie to na diecie za bardzo nie jestem bo troche karmie piersia troche dokarmiam butelka ale jak sie wazylam w piatek to do wagi sprzed ciazy brakowalo mi cale 0,1kg
No nic ide troche odpoczac poki dzieciaki spia
Pozdrawiam
__________________
Czas się wziąć za siebie! Odwielorybiam sie...
Bylo: 86 kg /
Jest: 66 kg /mniej o 20 kg

Ciąża bliżniacza
8tydz : 67,5kg
20tydz : 70,3kg
30tydz : 77,5kg
w dniu porodu : 79,7kg
2tyg po porodzie: 66,6kg
lordi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 15:59   #2329
atram00100
Rozeznanie
 
Avatar atram00100
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 731
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

sylwoha, silvia, słodka nieee no zdane, tylko chciałam iść na politechnikę, a teraz to mogę pomarzyć

silvia
szczegółów dowiem się w czwartek. Jest to praca w różnych hipermarketach, będę pakowała ludkom zakupy i zachęcała do kupna ksiązek i innych pierdół za co dostanę dodatkową kaskę .

Maxi weź się w garść !! Przestań się z sobą patyczkować, jedzenie ma zawładnąć Twoim życiem??

Lordi WOW!!! spisałaś się na medal!
__________________
"Nie zdołasz wiele w życiu dokonać, jeżeli pracować będziesz tylko w te dni, kiedy ci samopoczucie dopisuje." Jerry West



atram00100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 16:10   #2330
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Skończyłam sprzątać mieszkanie błyszczy!

Kurczę, za dobre ciasto zrobiłam. Kruche z jabłkami i lukrem, boskie jest, troszkę go zjadłam...Wieczorem przychodzą koleżanki. I jeszcze będą krakersy z pesto z buraczków ale postaram się mało jeść

Na obiad zaraz będę jeść paprykę nadziewaną wołowiną z cebulą i pomidorami.

Atram:
lepiej na PG ciśnij, bo po tym jest praca (ja skończyłam mat-fiz, mam peeełno znajomych po politechnice i wszyscy mają pracę, a ci po uniwersytecie........ ) Są takie kierunki, gdzie jest więcej miejsc niż chętnych, może cos takiego? Albo z drugiego naboru? A może wszystkim źle poszło w tym roku? Nie poddawaj sie!
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 16:35   #2331
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

atram - Też widziałam chyba to ogłoszenie u mnie w mieście!! Że jakieś gadżety trzeba ludziom wciskać z jakiś fundacji właśnie typu książeczki itp. to jest to? haha
Laska nie przejmuj się, chociaż spróbuj złożyć papiery, przecież nic nie tracisz, a potem będziesz żałowała, że nie spróbowałaś.

SlodkoOstra - Ranyy ile godzin Ty sprzątałaś to mieszkanie! Co Ty w domku jakimś mieszkasz? Ja swój pokój jeden potrafię wysprzątać w mniej niż godzinkę, czyli kurze, mycie podłogi, odkurzanie i układanie ciuchów w szafce

Mój obiados:


A za 2,5 godzinki idę biegać! Mimo, że mam cholerne zakwasy ...
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg


Edytowane przez Silvia09
Czas edycji: 2013-06-30 o 16:36
Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 16:39   #2332
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Silvia co to jest za mięsko? bo na obrazku wygląda jak kurze szyjki
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 16:44   #2333
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

szczurku - hahahha rozwaliłaś mnie! To jest rybaa!!! mam ch ... aparat ;p
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 16:44   #2334
atram00100
Rozeznanie
 
Avatar atram00100
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 731
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Silvia no to jest chyba to, w akcie desperacji złożyłam do nich CV Mam nadzieję, że nie okaże się, że będę mogła pracować tylko 3 razy w tygodniu, wszędzie są jakieś kruczki .
Mi to mięsko wygląda na rybkę

Słodka, Silvia będę składać na politechnikę do Gdańska, tak jak chciałam, ale wątpię, że mnie przyjmą . Najwyżej zostanę u siebie w mieście i pójdę na jakąś ekonomie z matematyką i już ...
__________________
"Nie zdołasz wiele w życiu dokonać, jeżeli pracować będziesz tylko w te dni, kiedy ci samopoczucie dopisuje." Jerry West



atram00100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 16:54   #2335
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Podaję dzisiaj wagę do tabelki, bo jutro z samego rana jadę zawieźć mamę do szpitala, potem na uczelnie, a później na szkolenie do pracy.
65,6.

atramo - Noo ja tam akurat CV nie składałam, bo nie lubię kasy I się tam nie wyobrażam ;p
Ekonomia uniwersalny kierunek Sama jestem na nim

I się nie zgodzę ze SlodkoOstrą, że ludzie po uniwersytetach nie mają pracy. To tylko kwestia tego czy ktoś ma doświadczenie, czy się szkoli we własnym zakresie czy od razu po studiach bez niczego myśli, że pracę dostanie.
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 17:03   #2336
atram00100
Rozeznanie
 
Avatar atram00100
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 731
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Silvia "Noo ja tam akurat CV nie składałam, bo nie lubię kasy " 2 razy czytałam, bo nie zczaiłam , ale tam chyba bez kasy (fiskalnej ) sprzedajesz, tak mi się wydaje...
Teraz i po technicznych kierunkach z praca ciężko. Kwestia szczęścia
__________________
"Nie zdołasz wiele w życiu dokonać, jeżeli pracować będziesz tylko w te dni, kiedy ci samopoczucie dopisuje." Jerry West



atram00100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 17:11   #2337
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

atram - hehe mogłam to inaczej ująć No bo tak się zastanawiam, pakowanie zakupów to raczej włącznie z obsługą kasy, chociaż. Sama zobaczysz to mi powiesz ;p
Szczęścia też, ale w większości włożenie trochę pracy w siebie.
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 20:31   #2338
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

Niedziela wybiegana! W końcu przekroczyłam 500km!!!

Coś mnie podkusiło i stanęłam na wagę ... jest mniej niż dzisiaj rano Ja nie wiem zjem więcej waga mi spada, mam dietę stoi w miejscu. W końcu coś się może ruszy ;p
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:18   #2339
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

dziewczyny, nadeszla chwila w ktorej odchodze z tabelki, mysle ze na miesiac, ale badz co badz nie chce psus statystyk, ale mam na plusie 1,5 kg- nie mam pojecia skad. Ale dopoki nie przekrocze 84 nie wchodze do niej...
takze szczurku..narazie mnie przesun na liste rezerowych
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:35   #2340
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część VI

sylwoha - Nie przesadzasz? Chcesz odejść z tabelki, bo Ci się noga powinęła? Ile razy ja miałam nadwyżkę, nawet nie pamiętam kiedy miałam spadki jakiekolwiek.
Ciśniesz dalej i czekasz , aż spadnie.
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.