Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 09:33   #3511
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Ja muszę co dzień po niego chodzić
Bo jak kupuję to jest "eee chyba nie będę serka jeść jeden wystarczy", a potem całe opakowanie do truskawek znika

No i na jutro znowu TŻ placuszków się zachciewa

Skończy się na tym że do końca sezonu będziemy ciągnąć na serku homo z owocami i leczo
To znaczy ja, bo TŻ jeszcze ciastkami z Lidla się opycha
Codzienne przebieżki do Lidla i jest okazja do ruchu i spalenia kalorii.

Ja nauczyłam się, że wolę pójść po "świeżą" dostawę aniżeli ma mi coś zalegać w lodówce albo lądować w koszu :/ Oczywiście są wyjątki od reguły, natomiast zapasów jako takich nie robię. Poza tym jest zawsze okazja do bycia na bieżąco z ofertą

Taki serek świetnie smakuje z sezonowymi owocami
Ja np. bardzo lubię klasyczne danie czyli makaron z serem i truskawkami. Ogólnie lato to znakomita okazja do smakowania i jak dla mnie mogłoby trwać cały rok. Świeże warzywa i owoce - bajka

Leczo również bardzo lubię - wczoraj jadłam


Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
a propos pankejków gotowch - u mnie było wczoraj pełno opakowań jeszcze i wziełam na przetestowanie


ps. masakra, jaka ta sukienka ma wielki dekolt.. http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_42256.htm

siedze w pracy i cały czas sie poprawiam ;/


a alladynek wcale nie widziałam wczoraj.. [zapomnialam że były w ogole w ofercie, teraz dopiero, patrząc na stronkę przypomniało mi się o nich]
Duży ?

Ja swojej jeszcze nie mierzyłam. Natomiast jak zakładam tunikę z kotwicą to muszę uważać, bo przy schylaniu się jest darmowe "kino" na całą okolicę I również muszę się co chwila poprawiać, żeby nie "grzeszyć" zbytnio golizną

Alladynki widziałam, nic specjalnego w tej cenie. Nie dość, że krótkie ( długość za kolano ) to jeszcze prześwitujące

Cytat:
Napisane przez JohnLena Pokaż wiadomość
Ja widziałam i nie zrobiły na mnie wrażenia :/
Na mnie również
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 09:46   #3512
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Odp: Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
W ubiegłym roku kupiłam 2 pary tych spodenek i nic się z nimi nie dzieje dobrze się noszą. A dziś dokupiłam kolejne 2 pary. Jest 6 kolorów: czarny, szary, fiolet, mięta, różowe i granatowe. Skład 95 % bawełna , 5% elasten.

W tej cenie polecam
To mozei ja sie słuszne, bo krotkich spodenek nigdy za wiele

A tak w ogole to sie witam, bo jestem tu po raz pierwszy
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:08   #3513
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Odp: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:13   #3514
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Odp: Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

ladysith ta sukienka chyba jest z zalozenia plazowa a tam mozna pokazac ciało i stroj kapielowy, natomiast jak ja mierzylam to dekolt mialanormlany jak top
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:59   #3515
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Odp: Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ladysith ta sukienka chyba jest z zalozenia plazowa a tam mozna pokazac ciało i stroj kapielowy, natomiast jak ja mierzylam to dekolt mialanormlany jak top
W mojej ocenie sukienka jest uniwersalna i nadaje się również do noszenia na codzień. Ja mam przynajmniej mam wobec niej taki zamiar.

Za to na plażę osobiście wolę coś lżejszego i cieńszego
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:03   #3516
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Odp: Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

fasion nooo ja mam za grube nogi przed kolanami by w niech chasac na codzien gdybym miala chudsze nogi to pewnie miaalbym dla niej takie zastosowanie codzienne a podobna, ciut dluzsza (dla mnei super )nabylam w tesco z F&F i calkiem dobrze dopasowana w biuscie
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:08   #3517
agajanta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 399
GG do agajanta Send a message via Skype™ to agajanta
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Ja dzisiaj poleciałam dzieciakom po ciuchy wszystkie super także warto było

Edytowane przez agajanta
Czas edycji: 2013-07-04 o 12:53
agajanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 12:15   #3518
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Codzienne przebieżki do Lidla i jest okazja do ruchu i spalenia kalorii.




Duży ?

Ja swojej jeszcze nie mierzyłam. Natomiast jak zakładam tunikę z kotwicą to muszę uważać, bo przy schylaniu się jest darmowe "kino" na całą okolicę I również muszę się co chwila poprawiać, żeby nie "grzeszyć" zbytnio golizną

Alladynki widziałam, nic specjalnego w tej cenie. Nie dość, że krótkie ( długość za kolano ) to jeszcze prześwitujące



Na mnie również
większy niż w tamtym tshircie z kotwicą...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ladysith ta sukienka chyba jest z zalozenia plazowa a tam mozna pokazac ciało i stroj kapielowy, natomiast jak ja mierzylam to dekolt mialanormlany jak top
no chyba pisało ze plażowa ????
ale nie wygląda.. jak normalna sukienka, taka z tshirtu..
materiał chyba taki sam jak taka różowa z tamtego tygodnia..

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
fasion nooo ja mam za grube nogi przed kolanami by w niech chasac na codzien gdybym miala chudsze nogi to pewnie miaalbym dla niej takie zastosowanie codzienne a podobna, ciut dluzsza (dla mnei super )nabylam w tesco z F&F i calkiem dobrze dopasowana w biuscie
jak stoję to mam do kolan, ale jak chodzę to się podnosi (tam samo jak ta z poprzedniej oferty) - dlatego ubrałam leginsy do niej.. [zresztą przy mojej figurze nie noszę krótkich sukienek na gołe ciało]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:11   #3519
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
fasion nooo ja mam za grube nogi przed kolanami by w niech chasac na codzien gdybym miala chudsze nogi to pewnie miaalbym dla niej takie zastosowanie codzienne a podobna, ciut dluzsza (dla mnei super )nabylam w tesco z F&F i calkiem dobrze dopasowana w biuscie
Oj tam oj tam - dziewczyny pokazujcie nogi bo jak nie teraz to kiedy !

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
większy niż w tamtym tshircie z kotwicą...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------


no chyba pisało ze plażowa ????
ale nie wygląda.. jak normalna sukienka, taka z tshirtu..
materiał chyba taki sam jak taka różowa z tamtego tygodnia..

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------


jak stoję to mam do kolan, ale jak chodzę to się podnosi (tam samo jak ta z poprzedniej oferty) - dlatego ubrałam leginsy do niej.. [zresztą przy mojej figurze nie noszę krótkich sukienek na gołe ciało]
Jeszcze szerszy .... u lala .....

Ja swojej jeszcze nie mierzyłam, więc nie wiem jak będzie się prezentować. Mam nadzieję, że na długość będzie ok. Jeśli nie będzie mi służyć za tunikę
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:32   #3520
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

fasion takie grube balerony to ja nie pokaze a na plaze mam "pareło" i blade czesci nie wystawiane na slonce, smaruję już brązującycm balsamem, by nie było widać takiej różnicy
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:49   #3521
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez roxi92 Pokaż wiadomość
czy ktoś może kupował sandały damskie na koturnie? takie z łączonym jeansem? jak się sprawują? wygodne? Są u mnie na przecenie, za 22zł i się zastanawiam...
Są super. Bardzo wygodne i stabilne, fajnie wyglądają na nodze, chodzę w nich na całkiem długie spacery Warto jak najbardziej. Też się zastanawiałam bo są dość wysokie ale moim zdaniem dużo porządniejsze niż obecnie wystawione w biedronce. Także kupiłam na wyprzedaży ale jeszcze za 29zł, dobrze że nie czekałam bo był ostatni nr 39. Mam ten model bardziej zabudowany, właściwie z grubego szarego materiału a nie z dżinsu.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-07-04 o 13:51
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 14:34   #3522
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
fasion takie grube balerony to ja nie pokaze a na plaze mam "pareło" i blade czesci nie wystawiane na slonce, smaruję już brązującycm balsamem, by nie było widać takiej różnicy
Pokazuj pokazuj ! Na plażę również wolę chustę, pareo.

A jakiego balsamu używasz ?
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:52   #3523
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam - dziewczyny pokazujcie nogi bo jak nie teraz to kiedy !



Jeszcze szerszy .... u lala .....

Ja swojej jeszcze nie mierzyłam, więc nie wiem jak będzie się prezentować. Mam nadzieję, że na długość będzie ok. Jeśli nie będzie mi służyć za tunikę
albo podciągałam dekolt zeby cycki schować, albo podciagałam z boku bo ramię na wierzchu... ;P


ps. pankejki z tostera i dżem borówkowy z tyg skandynawskeigo = mniaaam [ja nei cierpie naleśników na słodko :P ] chyba zjem całe opakowanie na kolację ;p
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 23:43   #3524
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
albo podciągałam dekolt zeby cycki schować, albo podciagałam z boku bo ramię na wierzchu... ;P


ps. pankejki z tostera i dżem borówkowy z tyg skandynawskeigo = mniaaam [ja nei cierpie naleśników na słodko :P ] chyba zjem całe opakowanie na kolację ;p
Zawsze mnie kusił ten dżem, ale ostatecznie nigdy nie kupiłam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 00:19   #3525
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Zsiadłe mleko pojawiło się i w lidlu, ale biedronkowe lepsze
Jelly beansy dzisiaj wpadły i lody pomarańczowe (są pyszne, takie sorbetowe, ale jak zerknęłam na skład w poszukiwaniu kaloryczności to aż żałowałam, że spojrzałam bo skład nieciekawy, a danych o kcal brak)
No i młode ziemniaczki.

Widziałam tym razem jakieś nowe ciasteczka typu markizy w malutkich i większych paczuszkach, nie wiem czy ktoś już wspominał.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-07-05 o 00:22
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 01:00   #3526
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Zsiadłe mleko pojawiło się i w lidlu, ale biedronkowe lepsze
Lidlowego jeszcze nie piłem a Biedronkowe mi nie smakuje
Wszędzie pchają to mleko w proszku i potem wszystko smakuje jednakowo - jogurt, maślanka, kefir, zsiadłe mleko. Jak zamknąć oczy nie poznasz co pijesz. I to mleko właśnie też takie jest ni to jogurt ni kefir, zsiadłego mleka w smaku zupełnie nie przypomina.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 01:09   #3527
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Lidlowego jeszcze nie piłem a Biedronkowe mi nie smakuje
Wszędzie pchają to mleko w proszku i potem wszystko smakuje jednakowo - jogurt, maślanka, kefir, zsiadłe mleko. Jak zamknąć oczy nie poznasz co pijesz. I to mleko właśnie też takie jest ni to jogurt ni kefir, zsiadłego mleka w smaku zupełnie nie przypomina.
Piłem to za dużo powiedziane bo i lidlowe i biedronkowe jest bardzo gęste. Lidlowe do tego grudkowate, biedronkowe ma gładszą konsystencję..choć w sumie pewnie jest produkowane regionalnie i zależy skąd pochodzi to, które do nas trafia. Lidlowe ma rzeczywiście mleko w proszku. Ale szczerze mówiąc takie prawdziwe, domowe piłam w dzieciństwie i nie bardzo pamiętam jak smakowało, trudno mi porównać
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 04:30   #3528
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Odp: Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zawsze mnie kusił ten dżem, ale ostatecznie nigdy nie kupiłam
Ja uwielbiam borowke i zurawine. (Mam jeszcze zachomikowany ten z maliny moroszki ale nie bylo do czego jeszcze otworzyc)


Fashionismypassion
Specjalnie dla porownania ubralam kotwice dzisiaj-dekolt mniejszy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 06:58   #3529
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

A którą konkretnie oliwę z tygodnia greckiego bardziej polecacie? Bo w gazetce jest kilka.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 07:30   #3530
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

fasion kupilam Ziaja sopot, ma dosc dobre opinie - ale po pierwszej aplikacji, mimo ze porzadnie rozmasrowalam, zorbilam nawet przed peeling mam dwie plamy na udach moze sie wyrowna albo cos.
Aplikacja w rekawiczkach zeby pozniej wkolo paznokci nie miec zabarwionych skorek, bo nigy mi sie udalo mi sie nie zabarwic Zaaplikowalam na noc, i jak w nocy wstawalm do dziecka, to niezly smrodek byl
wiec ma dzialanie samoopalacza z duza iloscia balsamu
na opalonych czesciach nie powstaly plamy

kiedys mialam garniera, ale smierdzial, kleil sie i robil straszne plamy.

co do borowkowego dziemu - kupilam kiedys w lidlu, ale ze stalej oferty z borówek, w takim kanciastym sloiku, bardzo smaczny do nalesnikow z serkiem homo idealny. Byl jeszcze jakis w stalej ofercie, ale mial gorszy skład

Ide rano z dzieckiem do auta, a ona się pyta: MAMO JEDZIEMY DO LIDLA??

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2013-07-05 o 07:33
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 07:45   #3531
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Zsiadłe mleko pojawiło się i w lidlu, ale biedronkowe lepsze
Jelly beansy dzisiaj wpadły i lody pomarańczowe (są pyszne, takie sorbetowe, ale jak zerknęłam na skład w poszukiwaniu kaloryczności to aż żałowałam, że spojrzałam bo skład nieciekawy, a danych o kcal brak)
No i młode ziemniaczki.

Widziałam tym razem jakieś nowe ciasteczka typu markizy w malutkich i większych paczuszkach, nie wiem czy ktoś już wspominał.
Dobre te jelly beans? Zastanawiałam się nad kupnem i w końcu nie wzięłam Top przedłużany bardzo fajny, szkoda, że w moim lidlu zostały tylko zielone, bo polowałam na koralowy, ale i tak jestem zadowolona. Za to masło orzechowe jest mdłe i pływa w oleju (z innych firm nie miałam tego problemu, mam te smooth)
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 08:05   #3532
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Lidlowego jeszcze nie piłem a Biedronkowe mi nie smakuje
Wszędzie pchają to mleko w proszku i potem wszystko smakuje jednakowo - jogurt, maślanka, kefir, zsiadłe mleko. Jak zamknąć oczy nie poznasz co pijesz. I to mleko właśnie też takie jest ni to jogurt ni kefir, zsiadłego mleka w smaku zupełnie nie przypomina.
We Wrocławiu są mlekomaty, gdzie mleko ma ok. 4,5-5% tłuszczu. Kupuję sobie butle a potem mam przepyszne zsiadłe mleko, gęste, jak galaretka prawie. Rozejrzyj się, czy u was nie ma też mlekomatów, bo wydaje mi się, że właśnie na Śląsku też są.
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 08:19   #3533
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Mlekomat dobra sprawa Też polecam.

Dudi jadłam ten serek homo śniadaniowy.. Jak dla mnie jest za bardzo taki mączny, ale jadłam go tylko na kanapce, a nie jako sos do owoców

Oliwki z pestkami mojemu Mężowi bardzo posmakowały i powiedział, że może się 'męczyć' z wyjmowaniem pestek jak tak dobre Chociaż specjalistą od smaku oliwek nie jest

Ja mam sukienkę tylko, że tą: http://www.lidl.pl/static_content/li...86409_03_v.jpg. Jak dla mnie dekolt też za duży, pod pachami już zwęziłam, ale jeszcze ramiączka sobie skrócę, żeby mi cycków nie było widać Ogólnie sukienka świetna.. Teraz w niej w pracy siedzę. Na gorąc jest boska Szkoda tylko, że ciekawych kolorów nie było - dlatego czarną wybrałam..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 09:37   #3534
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
fasion kupilam Ziaja sopot, ma dosc dobre opinie - ale po pierwszej aplikacji, mimo ze porzadnie rozmasrowalam, zorbilam nawet przed peeling mam dwie plamy na udach moze sie wyrowna albo cos.
Aplikacja w rekawiczkach zeby pozniej wkolo paznokci nie miec zabarwionych skorek, bo nigy mi sie udalo mi sie nie zabarwic Zaaplikowalam na noc, i jak w nocy wstawalm do dziecka, to niezly smrodek byl
wiec ma dzialanie samoopalacza z duza iloscia balsamu
na opalonych czesciach nie powstaly plamy

kiedys mialam garniera, ale smierdzial, kleil sie i robil straszne plamy.

co do borowkowego dziemu - kupilam kiedys w lidlu, ale ze stalej oferty z borówek, w takim kanciastym sloiku, bardzo smaczny do nalesnikow z serkiem homo idealny. Byl jeszcze jakis w stalej ofercie, ale mial gorszy skład

Ide rano z dzieckiem do auta, a ona się pyta: MAMO JEDZIEMY DO LIDLA??
Polecam Lierene do ciemnej karnacji , jestem slaba w tych tematach i zawssze robia mi sie plamy , to jedyny balsam brazujacy po ktorym ich nie mam
Dzieciak wie co dobre







Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
Dobre te jelly beans? Zastanawiałam się nad kupnem i w końcu nie wzięłam Top przedłużany bardzo fajny, szkoda, że w moim lidlu zostały tylko zielone, bo polowałam na koralowy, ale i tak jestem zadowolona. Za to masło orzechowe jest mdłe i pływa w oleju (z innych firm nie miałam tego problemu, mam te smooth)
Ja je bardzo lubie , ale ja w ogole jestem zelkowa



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:15   #3535
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
We Wrocławiu są mlekomaty, gdzie mleko ma ok. 4,5-5% tłuszczu. Kupuję sobie butle a potem mam przepyszne zsiadłe mleko, gęste, jak galaretka prawie. Rozejrzyj się, czy u was nie ma też mlekomatów, bo wydaje mi się, że właśnie na Śląsku też są.
Np pod Carrefourem w Katowicach, albo pod Realem w Mysłowicach. Ale póki co muszę pić mleko 1,5%
Super się spienia do kawy takie mleko
Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Dudi jadłam ten serek homo śniadaniowy.. Jak dla mnie jest za bardzo taki mączny, ale jadłam go tylko na kanapce, a nie jako sos do owoców
Jak on jest dla Ciebie mączny to sobie spróbuj śmietany z Piątnicy, albo serka z Włoszczowej To dopiero mączniaki
A tak poważnie to być może w Twoim regionie robi go inny producent i coś tam sobie dodał. Dla mnie i TŻ ten serek jest wręcz aksamitny

Edytowane przez DudiBoy
Czas edycji: 2013-07-05 o 10:16
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:36   #3536
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Jak on jest dla Ciebie mączny to sobie spróbuj śmietany z Piątnicy, albo serka z Włoszczowej To dopiero mączniaki
A tak poważnie to być może w Twoim regionie robi go inny producent i coś tam sobie dodał. Dla mnie i TŻ ten serek jest wręcz aksamitny
Śmietany w ogóle nie używam w kuchni, ale za to walczę z jogurtami Jak odkryłam te jogurty naturalne małe po 150 ml sprzedawane w czteropaku w Lidlu tak ich teraz nie ma... Chyba wycofali
Na razie dobrze sprawuje się jogurt naturalny Bakomy.
Możliwe, że u mnie producent inny. Muszę go przetestować do sosów lub owoców, a nie na kanapki Dam mu chyba jeszcze jedną szansę
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:44   #3537
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Myska, spróbuj jogurtów naturalnych Pilos 200g, 1.5% tłuszczu, fajne bo gęste, bardzo smaczne i nie kwaśne.

Nie polecam jogurtów z wapniem - strasznie wodniste :/
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:50   #3538
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Myska, spróbuj jogurtów naturalnych Pilos 200g, 1.5% tłuszczu, fajne bo gęste, bardzo smaczne i nie kwaśne.

Nie polecam jogurtów z wapniem - strasznie wodniste :/
No właśnie te duże nam nie podeszły.. Coś z nimi było nie tak z tego co pamiętam..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:58   #3539
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Ja lubię te jogurty z wapniem właśnie ze względu na to, że są takie rzadkie, idealnie nadają się do sosów na zimno
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:14   #3540
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 4

Ja nie lubię takich wodnistych, bo lubię gęste sosy i mi to przeszkadza
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.