pięćdziesiatki z plusem - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-19, 11:49   #1471
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dzień Dobry Miłe Moje!
Pierwszy raz spotkało mnie to co Was tak często spotyka. Napisałam posta a on poleciał niestety w kosmos. Stało sie to dlatego,że wczorajszy silny wiatr uszkodził linie elektryczne w okolicy i bez przerwy dzisiaj wyłączają nam prąd.

Dlatego też życzę Wszystkim miłego dnia , spokojnej, owocnej pracy i do spotkania wieczorkiem.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 15:34   #1472
jola
Raczkowanie
 
Avatar jola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 208
GG do jola
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

sa to nici brilant znakomity ze 400 g za 35 zł kolor niebieski rozowy biały ze złotą lub srebrna nitka
jola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 15:39   #1473
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam Kochane
Malinówko jak Twoja główka,mam nadzieje ze lepiej.Cisnienie idzie w górę to i samopoczucie lepsze.Koniec tygodnia ma być ładny.Myślę że wypad do przyjaciół na grillauda mi się
Bietko widze żez paluszkiem lepiej,jak tak z ochotą gnasz do pracy pozdrawiam serdecznie
Nika ja Ci mówilam że nie bedzie łatwo,ale wytrzymasz i wkótce będziesz miała salon do kąpieli
Sonatko komputer jest ale korzystanie z niego prywatnie niemozliwe zresztą i tak nie ma na to czasu Dziś mam nockę wrócę dopiero rano
Mam nadzieję że doszła moja wiadomość.Pozdrawiam serdecznie
Robótko trzymaj się cieplutko
Togorko co w pracy?Dobry tydzień? Jeśli zły to się już konczy
Pozdrawiam cieplutko miłego wieczoru
Dziewczyny dzis spicie i za mnie
Miłego wieczorku zyczę
Do jutra PA PA
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 18:37   #1474
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Telegram:
Pozdrawiam,,,czuje się,,czytam Was regularnie,w pracy nadal kiepsko,,,będe wiecej pisac jak będe w normalnym stanie ducha.Dziękuje,ze o mnie pamietacie
Toogra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lovee.jpg (7,9 KB, 0 załadowań)
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 19:43   #1475
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Kochane jestem...operacja sie udala.....jestem bardzo slaba..bole mam straszne.....dziekuje kochane za pamiec,PW(Toogra zdrowka zycze),mysle o was.....
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 19:49   #1476
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam Moje Miłe!
Jestem bardzo zmęczona . Całe popołudnie pracowałam w ogrodzie i już rąk nie czuję. Jak ja teraz mam trzymać szydełko . A właśnie zaczęłam dziergać małego szydełkowca-słonika. Palę się do pracy ale mam sztywne paluszki od trzymania szpadla, grabi i innych narzędzi ogrodniczych.
Robótko czy dzisiaj też biegałaś załatwiając ważne sprawy?
Niko dla cudownej kąpieli w nowoczesnej łazience zniesie się wszystkie utrudnienia ,prawda?
Sonatko kurczaczki już mają piórka i wyglądają jak dorosłe kurczaki. Milutkie są tylko przez tydzień ,potem wyglądają nieciekawie.
Bietko jak łapka , mniej boli ? Takie zranienia są paskudne i długo się goją. Współczuję!,:cmok :
Alketko spokojnej nocki w pracy
Damurku wklejaj , wklejaj co tylko uda się sfotografować . Wszystkie lubimy patrzeć jak ogród zmienia swoje oblicze z dnia na dzień. Ja również będę wklejała fotki ze swojego ogrodu i z lasu i z innych miejsc w mojej okolicy.
Jolu już mam taką nitkę kupioną w ubiegłym roku. Zamierzałam dziergać nią bombki ale anioły pochłonęły mnie tak bardzo, że nie zdążyłam.
Toogro miło, że mimo złego samopoczucia nie zapominasz i zaglądasz do nas.
Johanno tak bardzo się cieszę ,że już po wszystkim i że jesteś z nami mimo bólu. Trzymaj się dzielnie i zdrowiej jak najszybciej. Całusy ślę

Miłego wieczoru życzę!
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 20:21   #1477
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dobry wieczorek ! Paluszek boli ale ciut lepiej niż wczoraj ( wczoraj póżnym wieczorem myślałam o jechaniu na dyżur do szpitala... tak było żle..) Ale dziś już będę spać i nawet za Alketkę się wyśpię

Johanno
życzę powrotu do zdrówka, trzymaj się cieplutko

Togrusiu
i Tobie też dużo siły i dobrego samopoczucia ślę

Malinóweczko Ty też trochę się pooszczędzaj bo lato jeszcze daleko a Ty zasuwasz ,że sił nie starczy!!! odpocznij

Sonatko, nocny Duszku na miłą.. noc...ranek ...dzień

Nikuś czy już się czujesz jak królowa w łazience? podrzucimy Ci bąbelki na dobry nastrój nie daj się ponieść sprzątaniu ...

Danusiu
gdzie jesteś? Zdrówka i słonecznych dni życzę

Robótko a Ty odpoczniesz wreszczie? na miły wieczorek

Jolu i Damurku miłego wieczorku życzę

Wszytkie Moje Miłe spokojnej nocy
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 21:15   #1478
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Pozdrowienia wieczorne wszystkim ślę
sr.johanna - cieszę się ,ze jestes juz po operacji , jutro napewno ból będzie mniejszy a potem to juz tylko wspomnienie po tym przykrym wypadku .Szybkiego powrotu do całkowitego wyzdrowienia Ci zycze .
Malinóweczko -oszczedzaj siły , nie przemęczaj się tym bardziej ,ze pogoda jest zmienna . U mnie sladu wiatru ,az zdziwiłam się ,ze macie klopoty z elektrycznościa . Myślę ,ze do mnie to dopiero dotrze , juz drugi dzień boli mnie głowa ,a zazwyczaj związane to jest ze zmiana pogody .
Bietko - jestes dzielna i wytrzymała ,ale bądz ostrozna z tego typu raną
Toogro -piekny prezent nam sprawiłas swoim telegramem , myslami jesteśmy z Toba .
Alketko - spokojnego dyzuru , tak ciezko pracujesz przez tyle godzin -całym sercem jestem z Tobą . Wogóle jak udaje Ci sie przestawiać swój organizm w tym szalonym rytmie dobowym .
Niko - prace chyba powoli zmierzaja do konca , czyli usmiech -coraz szerszy
Robótko -miłego wieczoru i odprężenia przy pracach .
Jolu, Damurku
__________________
Drzewo nie smagane deszczem i wichrem nie rośnie silne i zdrowe .
/Seneka/
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 22:06   #1479
robótka
Zadomowienie
 
Avatar robótka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 230
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Bietko dla mnie odpoczynkiem jest dzierganie.Czasem siedzę,a czasem półleżąco dziergam,żeby nogi odpoczęły.
Malinóweczko widzę,że nie czytałaś uważnie tego co napisałam,wiedziałabyś dlaczego mnie nie widać często na wątku.Siedzę wieczorem dopiero i dziergam.
Damurku mam troszkę biegania, do tego jeszcze od rana mam zawsze jakiegoś gościa, toteż dzierganie odkładam i stąd te opóźnienia.
Zresztą napisałam o tym wcześniej. Mam część róż zrobionych, ale dopiero jak bukiet cały będzie gotowy to założę wątek.
Chyba za dużo zrzędzę, bo nie wszystkie czytają co napisałam. Znów mi odezwały sie zatoki i boli mnie głowa,toteż wcześniej niż zwykle chodzę spać.
Johanna, cieszę się ,że już po wszystkim i juz nas odwiedziłaś.Teraz może być tylko lepiej.
Alketko posiedzę troszkę z tobą, ale nie tak długo jak zawsze.Dziś u mnie nocuje-wnusia.
Nika pokaż nam później fotki swojej łazienki,na pewno będziesz mieć śliczną.
|Sonatko, jutro ci napiszę na pw o wszystkim.
Danusiu nie chowaj się w kącie .Wierz mi mam też powody,żeby się schować i czekać nie wiem na co,ale muszę nie myśleć o problemach.Trzeba włączyć pozytywne myślenie i zająć się czymkolwiek lub nawet pogadać z kimś,a już jest inaczej.
Wszystkim przesyłam buziaczki.

Edytowane przez robótka
Czas edycji: 2007-04-19 o 23:53
robótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 06:56   #1480
jola
Raczkowanie
 
Avatar jola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 208
GG do jola
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

http://www.tindirindi.lt/forum/postg...filename=8.jpg http://www.tindirindi.lt/forum/postg...ilename=8b.jpg ktora robiła takiego aniołka jakos nie moge sie tu polapac z tymi wzorkami?
jola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 07:41   #1481
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie Moje Słoneczka

Czytam Was kochane moje ale co sie stalo z paluszkiem Bietki cos mi umknelo i musialam nie doczytac jaka rana Bietko kochana,pewnie pisalas o tym, to napisz tylko nr postu to doczytam.W każdym bądź razie mam nadzieję,ze wszystko już jest w porządku i nic Cie nie boli

Sonatko,Alketko moje kochane wiem ,że teraz bede miala ładna łazienke i roboty zbliżaja sie ku końcowi ale juz jestem tym zmeczona.Nie obyło sie bez problemów i malych kłopotów ale to mam juz za sobą.
Sprzątania ogrom wielki ale takie sprzatanie dla końcowego efektu sprawia przyjemnośc więc czekam na to z niecierpliwoscią.
Pozdrawiam cieplutko

Robotko moja,oczywiscie,ze wkleje Wam zdjecia mojej łazienki ,najpierw przed remontem i po remoncie.
To jest nieprawdopodobne ile prac,i przerobek trzeba wykonac w łazience,zeby byla funkcjonalna i nowoczesna.No ale cóż chcialam to mam.Caluski Kochana moja

Johannko Skarbie,pomyśl,że za kilka dni zapomnisz o wszystkim i będziesz miala sprawną rączke

Malinowko moja kochana,znioslam wszystkie trudy i niedogodnienia juz chce ,zeby byl koniec tego wszystkiego.

Toogrusia caluje Cie i pozdrawiam i myśle o Tobie

Joluniu Droga,ja niestety nie pomogę Ci w dziergankach.Dziewczyny wiedzą ,ze w tych sprawach mam dwie lewe rece.
Ale wiem,ze poradzisz sobie i zrobisz piekne Aniolki.

Starsza pani energie pozytywna śle,mam nadzieję,ze wszystko u Ciebie jest dobrze

Pozdrowienia dla wszystkich zaglądających tu Pań
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 08:04   #1482
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie Moje Miłe!


Cytat:
Napisane przez robótka Pokaż wiadomość

Malinóweczko widzę,że nie czytałaś uważnie tego co napisałam,wiedziałabyś dlaczego mnie nie widać często na wątku.Siedzę wieczorem dopiero i dziergam.
i oberwało mi się . Aż przeczytałam jeszcze raz wszystkie posty a tam piszesz , że na spotkania biegniesz ACT a to na zebrania i stąd to zapytanie. Wiem , wiem pisałaś też że humorek nie najlepszy, że nogi spuchnięte ale pomyślałam ,że dlatego też taka jesteś zabiegana, żeby złemu się nie dać. Moje nogi też są spuchnięte od jakiegoś czasu ale nie biorę do głowy , łykam proszki i robię swoje . Liczę że to minie i się nie przejmuję. A Ciebie proszę nie gniewaj się na mnie . Wczoraj pisałam skrótami bo bałam się wyłączenia prądu . Cały czas u nas wieje i takie wyłączenia są na porządku dziennym. Taka to u nas Polska B.

Wszystkim życzę przyjemnego dnia ! Do spotkania wieczorkiem bo znów zapowiedzieli wyłączenie prądu.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 14:01   #1483
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Zajrzałam na chwileczkę a tu nikogo i wątek spadł na koniec prawie.
Nie rozpisuję się bo za chwilę mogą znowu wyłączyć prąd . A wiatr wciąż hula za oknem.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 16:01   #1484
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Drogie Sąsiadki,wpadam tu co dziennie aby podpatrzeć co u Was słychać.Radość,śmiech,życ zliwość-i bardzo dobrze.Proszę w zamian wpadajcie do 60+,czekam tam na Was.Dziękuje za pamięć i pozdrowienia.Całuję mocno
Czy próbowałyście się dowiedzieć (przez PW) dlaczego Szymonka przestała sie odzywać?
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 16:15   #1485
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Pozdrawiam serdecznie milego weekendu dla wszytskich.St.Pani takze wiele razy się dopytywałam o Szymonke tak nagle zniknęła
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 16:18   #1486
robótka
Zadomowienie
 
Avatar robótka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 230
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Malinóweczko nie bierz sobie tak bardzo do serca tego co napisałam.Nie jestem zła na nikogo,a tym bardziej na ciebie.Mam sporo problemów i nie chcę sie rozpisywać na ten temat.Jestem tym wszystkim zmęczona i wykończona.Nawet nie mam chęci na moje dłubanki.Robię jednak ,ale wieczorem-zresztą tak się składa,że ciągle coś idę załatwiać,albo ktoś przychodzi.Dziś była moja przyjaciółka , a ma przyjść jeszcze syn (najmłodszy)dzisiaj lub jutro w zależności jak da radę.Do pracy chodzi, ale ma problem z ubraniem buta, złatwił sobie palce od nogi- dobrze,że nie złamał tylko mocno zbite.W poniedziałek idę do sądu, bo znów w kółko coś chcą- sędzia powiedział inaczej, a pismo mówi co innego.Muszę iść wyjaśnić.
Dzisiaj pustki widzę- pogoda do spania, to i na forum pusto.Zajrzę późnym wieczorem,bo jeszcze muszę po 19 iśc do koleżanki pomoże mi pismo napisać( jest prawnikiem)
robótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 16:36   #1487
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam Serdecznie
Malinówko jak słyszę że pracujesz w ogrodzie przy takiej pogodzie to mnie dreszcze biorą.Nie martw się ja mieszkam w Polsce C ,także nie jesteś taka ostatnia Oszczedzaj się kochanie bo o przeziębienie nie trudno.
Praca w ogrodzie to naprawdę frajda pod warunkiem że jest cieplutko.
Bietko miło mi że choć troszkę ze mną siedziałaś i pamiętałaś
Sonatko do pracy w tym systemie zdążyłam się już przyzwyczaić,ale te nocne dyżury coraz bardziej mnie męczą
Nika kiedy oblewamy Twoją łazienkę?
Togorko wekend przed Tobą główka do góry nie myśl o pracy odpoczywaj
Danusiu serdecznosci zajrzę do Was wieczorkiem
Bietko powolutku paluszek się wygoi będzie dobrze cierpliwości
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 17:34   #1488
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Pozdrowienia z wietrznych Mazur!


Cytat:
Napisane przez bietkadd Pokaż wiadomość



Malinóweczko Ty też trochę się pooszczędzaj bo lato jeszcze daleko a Ty zasuwasz ,że sił nie starczy!!! odpocznij
Ależ to dopiero uwertura przed właściwym koncertem pracy. Jak malinóweczki znajdą się pod folią to dopiero mam mnóstwo pracy , podlewanie, pielęgnacja, pielenie i tak w kółko do pierwszych zbiorów. Potem jeszcze więcej pracy. Ale jak ja to lubię.

Cytat:
Napisane przez so_na_ta Pokaż wiadomość

Malinóweczko -oszczedzaj siły , nie przemęczaj się tym bardziej ,ze pogoda jest zmienna . U mnie sladu wiatru ,az zdziwiłam się ,ze macie klopoty z elektrycznościa . Myślę ,ze do mnie to dopiero dotrze , juz drugi dzień boli mnie głowa ,a zazwyczaj związane to jest ze zmiana pogody .
.
Życzę z całego serca żeby do ciebie nie dotarło. Wieje potwornie . Jak dzisiaj jechałam autem to myślałam że zaraz znajdę się w rowie. Na szczęście autko duże i się nie dało podmuchom.

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość




Malinowko moja kochana,znioslam wszystkie trudy i niedogodnienia juz chce ,zeby byl koniec tego wszystkiego.

już nie mogę doczekać się fotek twojej eleganckiej łazieneczki.





Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
Drogie Sąsiadki,wpadam tu co dziennie aby podpatrzeć co u Was słychać.Radość,śmiech,życ zliwość-i bardzo dobrze.Proszę w zamian wpadajcie do 60+,czekam tam na Was.Dziękuje za pamięć i pozdrowienia.Całuję mocno
Dziękuję za miłe słowa . Obiecuję wpadać jeszcze częściej na 60+ . Wiesz tak mi się zdaje ,że jeszcze trochę i nastąpi całkowite zjednoczenie naszych klubów .
Pozdrawiam gorąco i przesyłam.

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
Czy próbowałyście się dowiedzieć (przez PW) dlaczego Szymonka przestała sie odzywać?
Owszem , bardzo wszystkie martwiłyśmy się o nią więc napisałam PW . Niestety nie dostałam odpowiedzi. To nie jest dobrze, tak mi się zdaje.


Cytat:
Napisane przez Toogra Pokaż wiadomość
Pozdrawiam serdecznie milego weekendu dla wszytskich.St.Pani takze wiele razy się dopytywałam o Szymonke tak nagle zniknęła
Toogrusiu Twój telegramik super - expresik , najważniejsze że trzymasz się dzielnie i o nas nie zapominasz. Pozdrawiam serdecznie i dobrego odpoczynku/najlepiej aktywnego/ życzę.

Cytat:
Napisane przez robótka Pokaż wiadomość
Malinóweczko nie bierz sobie tak bardzo do serca tego co napisałam.Nie jestem zła na nikogo,a tym bardziej na ciebie.Mam sporo problemów i nie chcę sie rozpisywać na ten temat.Jestem tym wszystkim zmęczona i wykończona.Nawet nie mam chęci na moje dłubanki.Robię jednak ,ale wieczorem-zresztą tak się składa,że ciągle coś idę załatwiać,albo ktoś przychodzi.Dziś była moja przyjaciółka , a ma przyjść jeszcze syn (najmłodszy)dzisiaj lub jutro w zależności jak da radę.Do pracy chodzi, ale ma problem z ubraniem buta, złatwił sobie palce od nogi- dobrze,że nie złamał tylko mocno zbite.W poniedziałek idę do sądu, bo znów w kółko coś chcą- sędzia powiedział inaczej, a pismo mówi co innego.Muszę iść wyjaśnić.
Dzisiaj pustki widzę- pogoda do spania, to i na forum pusto.Zajrzę późnym wieczorem,bo jeszcze muszę po 19 iśc do koleżanki pomoże mi pismo napisać( jest prawnikiem)
Robótko cieszę się ,że wszystko jest ok /jak mówi mój synuś/.
Nie daj się tym wszystkim kłopotom i troskom . Trzeba wierzyć ,że będzie lepiej.
A u mnie świeci słońce i pada śnieg. Tak, tak właśnie śnieg . Śnieg na prześliczne kwiatki mirabelek. Ale niech tam i tak wiosna górą.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 20:24   #1489
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Oj Malinóweczko ,przeszło do nas ? Wieje okropnie, rzuca samochodem a zimno przy tym Podobno w nocy minusy mają być a dla mnie ciepłolubnego stworzenia to okrutna zapowiedż... Moje nieliczne lilie leżą już pokotem i nie wiem? czy mam mojemu psiuniowi dac w pupsko za przegalopowanie po moich kwiatach czy też to zimno tak....oj, aż żal A Ty dzielna dziewczyna, której zimno nie strasznie bo zagrzana do boju z pracą ! Podziwiam siły i energię


Nikus to nic strasznego - puszka dla psiunia i paskudne , bardzo bolesne skaleczenie i ...już się pomału goi Cieszę się ,że Ty się cieszysz swoją komnatą kąpielową ! Miłego wieczorku


Alketko wiernie przy Tobie trwałam i bardzo Cię podziwiam za to nocne czuwanie ! Ja w nocy to jestem jak dziecko: podusia i aaaa


Robótko
współczuję Ci bardzo tych zapasów z sądem ! Kiedyś miałam z nimi do czynienia i nie jest miłe wspomnienie Dobrze,że umiesz się choć trochę odstresować . Życzę spokojnej nocy

Danusiu
zaraz lecę do Was ( zaglądam często ale tempo,czas , brak,- nie piszę ale tu dla Ciebie

Sonatko spokojnego wieczorku Ty nasz Duszku Może uda nam się poklikać kiedyś...Uśmiechnij się

Damurku, Jolu miłego wieczorku

I wszystkim zaglądającym miłych chwil
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 21:42   #1490
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dobry Wieczorek
Dobry bo w domku
Malinówko nie martw się to tylko chwilowe załamanie pogody.
Wracając do Twojej pracy w ogródku,to najważniejsze jest ,że lubisz to co robisz.Sprawia Ci to frajdę,nawet jak to jest ciężka praca.....podziwiam
Bietko ja też kocham spać (mogę za pieniądze,na umowę,zlecenie,wszystkie formy dozwolone)
W domu jak jestem godz 24 to maks.Muszę spać conajmniej 6 godz.
Robótko mam nadzieję że wszystko Ci się jakoś ułoży.
Współczuję szarpanie się z urzędami,sądami to koszmar
Sonatko jak Twoja główka.......boli?
Nie ma Cię więc chyba boli.
Wszystkiego NAJ żeby nie bolała
Nika widzę że Cię nie ma ,myślę ze szykujesz dla nas oblewanie łazienki. Czekamy!!!!!!!!!!!!
Togorko Wekend przed nami
Wszystkim życzę spokojnej nocy i oczywiscie kolorowych snów
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 22:59   #1491
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

witam nocną porą , przegladałam wizaż , nadal sporo tu nowych dla mnie stron .
Alketko - na szczęście głowa przestała mnie już boleć - miło ,że pomyslałaś o mnie .
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki , bez wyszczególniania o tej porze kazda mi wybaczy -jestem pewna .
__________________
Drzewo nie smagane deszczem i wichrem nie rośnie silne i zdrowe .
/Seneka/
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 09:09   #1492
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Życzę miłego ,słonecznego, zdrowego i absolutnie wesołego weekendu Wszystkim Koleżankom z wątku a i innym zaglądającym też

Mam wolne ( hihi pozornie i córcia wpadła na weekend i słonko świeci i CIESZę SIę !!!!!! BUZIAKI : cmok:
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 09:49   #1493
robótka
Zadomowienie
 
Avatar robótka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 230
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam .
Bietko,u nas też słonko świeci może już nie będzie zimowych niespodzianek.Jak paluszek?
Alketko, są sprawy,które denerwują i jakoś się dochodzi do równowagi, ale czasami są takie,gdzie zadra zostaje do końca życia i chociaż nie o mnie tu chodzi bezpośrednio,to jednak się nie pozbieram tak szybko.Nie potrafię nawet napisać o tym bez nerwów i płaczu.Jedyne co mam w głowie to-zająć się czymś i nie ropamiętywać ........
Malinówko - bardzo opornie idą mi te róże, jeszcze listki i ogonki do dwóch i połączyć. Zawsze robiłam je bardzo szybko.Podziwiam że tak lubisz pracę w ogrodzie.
Niko - dobry duszku-miłego dnia i szybkiego zakończenia remontu.
Sonatko wysłałam wiadomość na pw- wczoraj wieczorem nie było dostępu do neta i gg też było nieczynne- nie wiem jaka przyczyna, ale byłam zła, bo się z kuzynką umówiłam na pogaduszki,na gg.
Iza nie męcz oczu jak nie musisz.
Uściski dla wszystkich tu zaglądających z życzeniami miłego dnia.
robótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 11:17   #1494
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam
Dziś u nas cudowne słoneczko,choć wieje chłodny wiatr.
Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie życzę udanego dnia
Wpadnę wieczorkiem
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 11:38   #1495
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez bietkadd Pokaż wiadomość
Oj Malinóweczko ,przeszło do nas ? Wieje okropnie, rzuca samochodem a zimno przy tym Podobno w nocy minusy mają być a dla mnie ciepłolubnego stworzenia to okrutna zapowiedż... Moje nieliczne lilie leżą już pokotem i nie wiem? czy mam mojemu psiuniowi dac w pupsko za przegalopowanie po moich kwiatach czy też to zimno tak....oj, aż żal A Ty dzielna dziewczyna, której zimno nie strasznie bo zagrzana do boju z pracą ! Podziwiam siły i energię
Bietko Kochanie chociaż raz to opóźnienie w wegetacji na coś się przydało. To zimno i to okropne wietrzysko nic nie zrobią moim letnim kwiatkom ponieważ ledwie z ziemi wychyliły noski. Mój pies /wilk o imieniu Morris/ też robi mi dywersję na grządkach ale tylko na tych świeżo skopanych. Może bierze przykład z ptaków i robaczków poszukuje , czy co?
Przesyłam uściski i życzę żeby pogoda nie popsuła Twojego dobrego humorku.

Cytat:
Napisane przez Alketa Pokaż wiadomość

Malinówko nie martw się to tylko chwilowe załamanie pogody.
Wracając do Twojej pracy w ogródku,to najważniejsze jest ,że lubisz to co robisz.Sprawia Ci to frajdę,nawet jak to jest ciężka praca.....podziwiam
Alketko to wielka radość patrzeć jak rozwijają się roślinki które sama posadziłaś. Podobno najpiękniej rosną te które są stale doglądane i podziwiane.
Nawet na parapecie czy na balkonie warto założyć sobie mini ogródeczek . Proponuję a nawet zachęcam!
Pozdrawiam , pięknej pogody, ciepełka i miłego odpoczynku u przyjaciół przy grillu życzę

Cytat:
Napisane przez robótka Pokaż wiadomość

Malinówko - bardzo opornie idą mi te róże, jeszcze listki i ogonki do dwóch i połączyć. Zawsze robiłam je bardzo szybko.Podziwiam że tak lubisz pracę w ogrodzie.
Praca w ogrodzie to moja główna pasja. Od lat przyglądam się jak wszystko rośnie , ciągle coś tam zmieniam, przesadzam , dosadzam i wcale mi to nie znudziło się. Żałuję jedynie tego, że u nas jest taka słaba ziemia/dosłownie piasek prawie jak na plaży/ a także długo utrzymujące się niskie temperatury i z tego powodu wiele roślin nie chce tu rosnąć.
Robótko czasami tak jest ,że trzeba trochę oderwać się od dzierganek albo zacząć coś nowego robić. Bukiet z pewnością będzie prześliczny i warto zaczekać nieco dłużej na efekty Twojej pracy.
Przesyłam i .
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 17:29   #1496
robótka
Zadomowienie
 
Avatar robótka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 230
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Syn z Kasią poszli do góry,to mogę się zabrać za robótki.Jak tu pusto.Tylko widzę ,że Malinówka jest obecna, chociaz się nie odzywa.
robótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 17:57   #1497
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez robótka Pokaż wiadomość
Syn z Kasią poszli do góry,to mogę się zabrać za robótki.Jak tu pusto.Tylko widzę ,że Malinówka jest obecna, chociaz się nie odzywa.
Nie piszę bo próbuję stworzyć album z dziergankami i przesłać go do albumu zdjęć w Google. Zarejestrowałam się tam i jak będę miała link to go wkleję.
Ale to nie jest łatwe dla takiego laika jak ja.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 19:06   #1498
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Pozdrawiam Serdecznie
Grill średnio wyszedł,wiał lodowaty wiatr i w koncu przenieśliśmy się do domu (a to nie to samo)
Robótko z całego serca życzę Ci aby Twoje sprawy potoczyły się po Twojej myśli. Dobrze że jak się czymś zajmiesz to nie rozpamietujesz.
Czasmi to się udaje.Stres niszczy zdrowie,więc może nie warto
Malinówko doskonale rozumiem Twoją radość,jak patrzysz na swoje roślinki,jak urosły od wczoraj Nie mówiłam tego w złej wierze,kiedyś uprawiałam z moją mamą działkę i była to dla mnie frajda (teraz to tylko wspomnienie)
Nika zajrzyj na chwilkę......ot tak dla relaksu
To kiedy oblewamy Twoją łazienkę??????
Sonatko co u Ciebie,intensywnie odpoczywasz czy sprzątasz.
Wpadnij choć na chwilkę czekamy
Togorko Czy miło spędzasz wekend?
Bietko Fajnie że córcia wpadła masz wesoło.
Osobiście lubię dom pełen ludzi,jak coś się dzieje.Jestem wtedy w siódmym niebie.Człowiek to jednak stadne stworzenie.Pozdrawiam cieplutko
Danusiu fajnie że do nas zajrzałaś,brakowało mi Ciebie
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 21:29   #1499
Alketa
Rozeznanie
 
Avatar Alketa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 799
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Taka tu dziś pustynia.
Trudno pozostaje mi książka i cieplutkie łóżeczko,zwłaszcza że jutro biegnę do pracy.
Pozdrawiam cieplutko.
Kolorowych snówi miłej niedzieli dla wszystkich
PS odezwę się jutro wieczorkiem
__________________
Nigdy nie możesz zająć się ważnymi sprawami, bo zawsze są jeszcze pilniejsze.
Alketa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 21:43   #1500
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Właśnie wróciłam z kosmosu... i nie mam już siły na powtórkę
Buziaczki na dobre sny Moje Miłe !!!!
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.