Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 16:19   #2731
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Wiesz, zależy jakie są wymagania. Jakbyśmy robili tylko wesele to na pewno w lokalu, natomiast z poprawinami jest to różnica ok. 8tys. Dla nas sporo A i tak wychodzi dużo... Mówię o przyszłym roku, bo ceny skaczą w górę jak szalone...
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:08   #2732
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

To może bez poprawin i mniejsze wesele?
My zapraszamy 70 ,a liczymy na ok 50 osób. Mamy wesele w sali Fantazja na ul. Kolumny w czerwcu 2013. Ceny jeszcze mają ok, bo wszędzie indziej z takim rozsądnym menu to od 210- 250 zł /osoba bez poprawin.

Jest do wygrania z dziennikiem wesele na 80 osób w pałacu w Ksawerowie. Oni tam mają menu za 200 zł to jeszcze nie tak tragicznie.
W Gałkowie Małym jest Villa Roma - nam też się podobało, ale dalej od Łodzi (cena z tego co na innym forum znalazłam ok 150zł ).

Osp też są ładne- w październiku bawiliśmy się na weselu w Tuszynie

Ogródki działkowe na ul. Biegunowej też mają fajną ofertę - Zielone Zacisze , chyba forumka Spray tam wesele miała z tego co pamiętam z początku łódzkiego wątku.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 10:41   #2733
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Jeśli chodzi o nas to my chcemy z poprawinami i nie ma innej opcji hehe A gości mamy w zasadzie najbliższych
210-250 bez poprawin ??? O matko! Ja jak się dowiadywałam w różnych salach to zazwyczaj 250zł było już z poprawinami. Nam na sali OSP wyjdzie ok. 170zł/os. z poprawinami. Co prawda jest trochę zachodu, bo wszystko na naszej głowie prawie od A do Z, ale myślę, że warto.
PS. w Dworze Artusa za mój termin z poprawinami zażyczyli sobie 319 zł/os.

Edytowane przez monique_05
Czas edycji: 2013-01-31 o 10:43
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:55   #2734
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
nieśmiało witam się i ja co prawda nie bezpośrednio z Łodzi, ale z woj. łódzkiego trzeba rozruszać wątek
och,tak! bo inne watki rosna w sile, a lodzianki nic nie pisza!


Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To może bez poprawin i mniejsze wesele?
My zapraszamy 70 ,a liczymy na ok 50 osób. Mamy wesele w sali Fantazja na ul. Kolumny w czerwcu 2013. Ceny jeszcze mają ok, bo wszędzie indziej z takim rozsądnym menu to od 210- 250 zł /osoba bez poprawin.

Jest do wygrania z dziennikiem wesele na 80 osób w pałacu w Ksawerowie. Oni tam mają menu za 200 zł to jeszcze nie tak tragicznie.
W Gałkowie Małym jest Villa Roma - nam też się podobało, ale dalej od Łodzi (cena z tego co na innym forum znalazłam ok 150zł ).

Osp też są ładne- w październiku bawiliśmy się na weselu w Tuszynie

Ogródki działkowe na ul. Biegunowej też mają fajną ofertę - Zielone Zacisze , chyba forumka Spray tam wesele miała z tego co pamiętam z początku łódzkiego wątku.
u nas jak sie zdecydujemy, tez bedzie max 50 osob, nie wyobrazam sobie zapraszac wiecej osob tylko dla samego zaproszenia, to bedzie nasz dzien i my mamy sie dobrze czuc ale poki co terminu nie mamy z roznych przyczyn i wciaz odkladamy ceremonie, bo nic nie uklada sie ...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 08:20   #2735
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o nas to my chcemy z poprawinami i nie ma innej opcji hehe A gości mamy w zasadzie najbliższych
210-250 bez poprawin ??? O matko! Ja jak się dowiadywałam w różnych salach to zazwyczaj 250zł było już z poprawinami. Nam na sali OSP wyjdzie ok. 170zł/os. z poprawinami. Co prawda jest trochę zachodu, bo wszystko na naszej głowie prawie od A do Z, ale myślę, że warto.
PS. w Dworze Artusa za mój termin z poprawinami zażyczyli sobie 319 zł/os.
170 zł za osobę to już tak z kosztami wynajmu sali (to chyba ok 2 tys zł wzwyż) i dekoracjami? Nie tak dużo.
Ten dwór Artusa fajny, ale cena to ja wiem, że bardzo wysoka (chyba 220zł bez poprawin, a u nas 185 zł).
Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
och,tak! bo inne watki rosna w sile, a lodzianki nic nie pisza!




u nas jak sie zdecydujemy, tez bedzie max 50 osob, nie wyobrazam sobie zapraszac wiecej osob tylko dla samego zaproszenia, to bedzie nasz dzien i my mamy sie dobrze czuc ale poki co terminu nie mamy z roznych przyczyn i wciaz odkladamy ceremonie, bo nic nie uklada sie ...
Nie dla samego zaproszenia tylko wypada zaprosić każdego z osobą towarzyszącą nawet gdy nie jesteśmy w 100% pewni , że ją sobie znajdzie- u nas jest dużo samotnych na liście (moje koleżanki, ciotki, brat TŻ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 13:48   #2736
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
170 zł za osobę to już tak z kosztami wynajmu sali (to chyba ok 2 tys zł wzwyż) i dekoracjami? Nie tak dużo.
Ten dwór Artusa fajny, ale cena to ja wiem, że bardzo wysoka (chyba 220zł bez poprawin, a u nas 185 zł).
Tak, oczywiście to takie koszty oszacowane. U nas wynajem sali kształtuje się następująco: 1100zł+media (babeczka powiedziała, że z mediami trzeba koło 2000 liczyć, więc tak też założyłam), kucharki biorą 28zł/os + wiadomo, że kupujemy jedzenie na własną rękę (założyłam 100zł/os). Jeśli chodzi o dekoracje to babeczka, z którą rozmawialiśmy powiedziała, że cena dekoracji zaczyna się od 1100 zł, więc znowu założyliśmy 2000 zł. Gości mamy 120
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 18:33   #2737
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Sala OSP to jest istotnie duża oszczędność. Ale niestety trzeba w to włożyć dużo wysiłku, pracy i przede wszystkim czasu.. no ale wiadomo coś za coś ale jak fajnie potem jest jak wesele z dwudniowego przedłuża się jeszcze na poniedziałkowe sprzątanie i poprawiny poprawin Dodatkowo powstaje coraz więcej klimatyzowanych, ładnie odnowionych sal OSP i nie wyglądają one już tak jak kiedyś
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 08:47   #2738
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witam

Nie jestem co prawda z samej Łodzi, ale warto poczytać Wasze doświadczenia Tym bardziej, że chciałabym znaleźć fotografa z Łodzi do sesji plenerowej...

Ja za salę płacę 230 zł od osoby + maks 7% na 2014. Wydaje mi się, że cena całkowicie przystępna i jedna z najtańszych jaką znalazłam w swojej miejscowości w świetnej sali
__________________
***


***



Edytowane przez KaEs
Czas edycji: 2013-03-04 o 15:29
KaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 12:01   #2739
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

KaEs a to cena z poprawinami?
Ja będę mieć fotografa właśnie z Bełchatowa, więc nie pomogę w kwestii fotografa z Łodzi :P
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 17:02   #2740
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Tak, tak cena z poprawinami myślę, że tanio mi się trafiło.
__________________
***


***



Edytowane przez KaEs
Czas edycji: 2013-03-04 o 15:29
KaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 17:43   #2741
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Witam

Nie jestem co prawda z samej Łodzi (60km od niej, Bełchatów) ale warto poczytać Wasze doświadczenia Tym bardziej, że chciałabym znaleźć fotografa z Łodzi do sesji plenerowej... Reportaż będzie robiony przez fotografa z Bełchatowa

Ja za salę płacę 230 zł od osoby + maks 7% na 2014. Wydaje mi się, że cena całkowicie przystępna i jedna z najtańszych jaką znalazłam w swojej miejscowości w świetnej sali
na którą salę w Bełchatowie się zdecydowałaś? a cena świetna jak na nasze rejony A co do fotografa z Łodzi to polecam łódzkie forum ślubne tam jest ich mnóstwo
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 18:11   #2742
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witajcie


Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Masz już upatrzoną jakąś salę?
Jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji, jakoś w każdym z przypadków coś nam nie do końca nie leży. Ostatecznie wahamy się co do dwóch miejsc i myślę, że najdalej za tydzień podejmiemy decyzję.

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
u nas jak sie zdecydujemy, tez bedzie max 50 osob, nie wyobrazam sobie zapraszac wiecej osob tylko dla samego zaproszenia, to bedzie nasz dzien i my mamy sie dobrze czuc ale poki co terminu nie mamy z roznych przyczyn i wciaz odkladamy ceremonie, bo nic nie uklada sie ...
Mam tak samo.
Nie planujemy wesela, a przyjęcie - tak 6-7h i chcemy je spędzić z osobami najbliższymi. Ani ja ani mój A. nie mamy ochoty zapraszać piątej wody po kisielu, ludzi z którymi kontaktu nie mamy żadnego, albo widzieliśmy ich ostatnio przelotem z 'przymusu' np. z okazji pogrzebu.
Na naszej liście są aktualnie 54 osoby i myślę, że właśnie ostatecznie przybędzie coś w okolicach 50.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ten dwór Artusa fajny, ale cena to ja wiem, że bardzo wysoka (chyba 220zł bez poprawin, a u nas 185 zł).
Na prawdę, aż tyle? Zaskoczona jestem, bo byliśmy tam i o ile co prawda celujemy w przyjęcie weselne, więc cena wiadomo niższa, ale na wesele też nam namawiano i proponowano cenę 170 zł. Chyba to kwestia terminu, bo my nastawiamy się na kwiecień lub maj - w mocnym sezonie pewnie automatycznie jest drożej.


Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Witam
Ja za salę płacę 230 zł od osoby + maks 7% na 2014. Wydaje mi się, że cena całkowicie przystępna i jedna z najtańszych jaką znalazłam w swojej miejscowości w świetnej sali
Ja dla mnie to dużo, zwłaszcza w przypadku nie dużej miejscowości. Kwota mnie lekko przeraża, ale pewnie też dlatego, że my takich kosztów pod uwagę w ogóle nie bierzemy bo ani poprawiny ani całonocne wesele nas nie kręci.



My jesteśmy właśnie na etapie decyzji co do miejsca i terminu - wahamy się co do dwóch sobót 26 kwietnia bądź 10 maja, oczywiście przyszłego roku.
Jak tylko to klapniemy to atakujemy DJ (mamy 'wybranego') oraz polujemy na fotografa.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:29   #2743
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Witajcie




Jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji, jakoś w każdym z przypadków coś nam nie do końca nie leży. Ostatecznie wahamy się co do dwóch miejsc i myślę, że najdalej za tydzień podejmiemy decyzję.



Mam tak samo.
Nie planujemy wesela, a przyjęcie - tak 6-7h i chcemy je spędzić z osobami najbliższymi. Ani ja ani mój A. nie mamy ochoty zapraszać piątej wody po kisielu, ludzi z którymi kontaktu nie mamy żadnego, albo widzieliśmy ich ostatnio przelotem z 'przymusu' np. z okazji pogrzebu.
Na naszej liście są aktualnie 54 osoby i myślę, że właśnie ostatecznie przybędzie coś w okolicach 50.


Na prawdę, aż tyle? Zaskoczona jestem, bo byliśmy tam i o ile co prawda celujemy w przyjęcie weselne, więc cena wiadomo niższa, ale na wesele też nam namawiano i proponowano cenę 170 zł. Chyba to kwestia terminu, bo my nastawiamy się na kwiecień lub maj - w mocnym sezonie pewnie automatycznie jest drożej.




Ja dla mnie to dużo, zwłaszcza w przypadku nie dużej miejscowości. Kwota mnie lekko przeraża, ale pewnie też dlatego, że my takich kosztów pod uwagę w ogóle nie bierzemy bo ani poprawiny ani całonocne wesele nas nie kręci.



My jesteśmy właśnie na etapie decyzji co do miejsca i terminu - wahamy się co do dwóch sobót 26 kwietnia bądź 10 maja, oczywiście przyszłego roku.
Jak tylko to klapniemy to atakujemy DJ (mamy 'wybranego') oraz polujemy na fotografa.
osobiście nie znalazłam nigdzie taniej w okolicy (oczywiście oprócz sal OSP albo takich "tworów" gdzie owszem jest np. 190 z poprawinami, ale ciasta + napoje we własnym zakresie )
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:31   #2744
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
osobiście nie znalazłam nigdzie taniej w okolicy (oczywiście oprócz sal OSP albo takich "tworów" gdzie owszem jest np. 190 z poprawinami, ale ciasta + napoje we własnym zakresie )
Rozumiem.
Nie sądziłam, że takie ceny to jednak dół widełek za wesele z poprawinami w Twoich okolicach.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:35   #2745
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Witajcie

Mam tak samo.
Nie planujemy wesela, a przyjęcie - tak 6-7h i chcemy je spędzić z osobami najbliższymi. Ani ja ani mój A. nie mamy ochoty zapraszać piątej wody po kisielu, ludzi z którymi kontaktu nie mamy żadnego, albo widzieliśmy ich ostatnio przelotem z 'przymusu' np. z okazji pogrzebu.
Na naszej liście są aktualnie 54 osoby i myślę, że właśnie ostatecznie przybędzie coś w okolicach 50.


My jesteśmy właśnie na etapie decyzji co do miejsca i terminu - wahamy się co do dwóch sobót 26 kwietnia bądź 10 maja, oczywiście przyszłego roku.
Jak tylko to klapniemy to atakujemy DJ (mamy 'wybranego') oraz polujemy na fotografa.
wezcie maj lubie ten miesiac, jesli nie wierzyc przesadom, to moze i pogoda juz dopisze.
my mielismy date,ale sadze ze bedzie ona nieaktulna... ciagle cos sie zmienia a my zadnych konkretow nie mamy
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:39   #2746
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Rozumiem.
Nie sądziłam, że takie ceny to jednak dół widełek za wesele z poprawinami w Twoich okolicach.
chciałabym, żeby ceny były inne ale co pan zrobisz..
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:40   #2747
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
wezcie maj lubie ten miesiac, jesli nie wierzyc przesadom, to moze i pogoda juz dopisze.
my mielismy date,ale sadze ze bedzie ona nieaktulna... ciagle cos sie zmienia a my zadnych konkretow nie mamy
W przesądy to akurat absolutnie żadne nie wierzymy, nawet te pozytywne, gdzie szczęście małżonków buduje się na literce "R" - jakoś w moim otoczeniu wręcz jest odwrotnie.

Maj jest moim ulubionym miesiącem i również bierzmy go pod uwagę, ale.. mocno zastanawiamy się nad terminem kwietniowym w tydzień po świętach, bo będziemy mieć 6 osób z zagranicy które prawdopodobnie będa chciały do polski przybyć na święta i byłoby to dla nich ułatwienie - zostać po prostu tydzień dłużej, a nie przybywac na świeta, wracać do siebie i za trzy tygodnie znów przylatywać.


Co do pogody - ja akurat nie znoszę upałów w mieście, więc jak dla mnie 15 stopni może być. Dlatego też absolutnie nie chcemy ślubu latem. A na deszcz to i w sierpniu i w czerwcu można trafić.
Szczerze mówiąc pogoda mi lekko wisi.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:47   #2748
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

ija, jeśli faktycznie możecie ułatwić życie gościom z zagranicy to ja bym wybrała właśnie kwiecień poza tym :P możecie liczyć wtedy na rabaty cenowe no i łatwiej będzie dopasować wszystko
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 21:21   #2749
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
na którą salę w Bełchatowie się zdecydowałaś? a cena świetna jak na nasze rejony A co do fotografa z Łodzi to polecam łódzkie forum ślubne tam jest ich mnóstwo
sala "Przy Patykach" gł. na cenę, fajną salę, dobre opinie znajomych i wielkość sali w cenie sali mamy praktycznie wszystko łącznie z tortem, wiejskim stołem, fajerwerkami i napojami 2l na os, oprócz alkoholu

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
osobiście nie znalazłam nigdzie taniej w okolicy (oczywiście oprócz sal OSP albo takich "tworów" gdzie owszem jest np. 190 z poprawinami, ale ciasta + napoje we własnym zakresie )
Ja również nie spotkałam się z innymi cenami, a jeździłam i oglądałam sporo, po OSP nie jeździłam w ogóle, bo takie sale mnie nie interesowały w ogóle
__________________
***


***



Edytowane przez KaEs
Czas edycji: 2013-02-03 o 21:24
KaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 21:56   #2750
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
sala "Przy Patykach" gł. na cenę, fajną salę, dobre opinie znajomych i wielkość sali w cenie sali mamy praktycznie wszystko łącznie z tortem, wiejskim stołem, fajerwerkami i napojami 2l na os, oprócz alkoholu



Ja również nie spotkałam się z innymi cenami, a jeździłam i oglądałam sporo, po OSP nie jeździłam w ogóle, bo takie sale mnie nie interesowały w ogóle
no to super cena ! też rozważaliśmy tamtą salę, ale od nas to prawie 40 km, więc nie ma sensu
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 07:52   #2751
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
sala "Przy Patykach" gł. na cenę, fajną salę, dobre opinie znajomych i wielkość sali w cenie sali mamy praktycznie wszystko łącznie z tortem, wiejskim stołem, fajerwerkami i napojami 2l na os, oprócz alkoholu



Ja również nie spotkałam się z innymi cenami, a jeździłam i oglądałam sporo, po OSP nie jeździłam w ogóle, bo takie sale mnie nie interesowały w ogóle
Patyk ode mnie tez ok 40km, ale slyszalam pozytywne opinie...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:41   #2752
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Mam nadzieję, że nie będę załować wyboru No 40 km to troszkę dużo... Ja mam 10km do sali także nie ma tragedii A na jakie sale padł wybór u Was dziewczyny??
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:45   #2753
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie będę załować wyboru No 40 km to troszkę dużo... Ja mam 10km do sali także nie ma tragedii A na jakie sale padł wybór u Was dziewczyny??
U mnie wybór padł na OSP w Chechle Drugim :P Są zdjęcia na stronie ospwchechle.pl jakby ktoś chciał zobaczyć :P
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 09:36   #2754
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
U mnie wybór padł na OSP w Chechle Drugim :P Są zdjęcia na stronie ospwchechle.pl jakby ktoś chciał zobaczyć :P
trochę naszukałam się zdjęc sali tutaj jest link bezpośrednio do sali: http://ospwchechle.pl/index.php?site...y&galleryID=38
ładna sala jedyne co mi się nie podoba, to to, że przy stole Młodych 4 osoby siedzą plecami do sali jak dla mnie nie jest to zbytnio ładne, jak goście siedzą przy stole Młodych, plecami do sali
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 17:45   #2755
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
trochę naszukałam się zdjęc sali tutaj jest link bezpośrednio do sali: http://ospwchechle.pl/index.php?site...y&galleryID=38
ładna sala jedyne co mi się nie podoba, to to, że przy stole Młodych 4 osoby siedzą plecami do sali jak dla mnie nie jest to zbytnio ładne, jak goście siedzą przy stole Młodych, plecami do sali
To kwestia ustawienia stołów, u nas będzie inaczej, będzie ustawienie w literę "E" A przynajmniej ja tak chcę
A sala będzie jeszcze ładniejsza, bo ma być w tym roku wymieniana podłoga Naprawdę, wydaje mi się, że jak na OSP to sala jest super I ma klimę
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 09:58   #2756
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
U mnie wybór padł na OSP w Chechle Drugim :P Są zdjęcia na stronie ospwchechle.pl jakby ktoś chciał zobaczyć :P
chechlo zdaje sie jest za pabianicami? Dobrze chyba mysle
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 10:00   #2757
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
chechlo zdaje sie jest za pabianicami? Dobrze chyba mysle
Tak Od razu jak się wyjeżdża z Pabianic to jest Chechło I i potem Chechło II
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 12:59   #2758
ElDora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 15
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość

my mamy nietypowy sespol weselny - haliskaband
Też się chyba zdecydujemy na zespół Haliśka Band, właśnie dlatego, że nie jest to taka typowa orkiestra weselna tylko normalny zespół, no i ten głos wokalistki
Możesz coś więcej napisać o swoich wrażeniach po weselu. Na forum.wesele-lodz.pl wszyscy bardzo ich chwalą.
ElDora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 19:07   #2759
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

My jesteśmy już po i naszą salę (Fantazja ul. Kolumny w Łodzi) możemy jak najbardziej polecić Było bardzo dużo jedzenia, wszystko po imprezie zostało zapakowane do pojemników i tego wystarczyło na tydzień naprzód
Nic nie można sali zarzucić, tylko polecać Aha cenowo tak jak ustaliliśmy rok wcześniej- wzrosło tylko o 5 zł (co było w umowie przewidziane) czyli 190 zł za talerzyk już z ciastami,tortem,szampanem na powitanie i napojami ciepłymi oraz chłodnymi bez ograniczeń.
Nie musieliśmy dopłacać ani organizować dekoracji sali- sala całkiem przyjemna i dekoracje w cenie talerzyka.

Na salę od kościoła mieliśmy ok 30 minut drogi,ale każdy zmotoryzowany więc bez problemu

A jak u Was dziewczyny przygotowania?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2013-07-10 o 19:08
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 13:00   #2760
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez ElDora Pokaż wiadomość
Też się chyba zdecydujemy na zespół Haliśka Band, właśnie dlatego, że nie jest to taka typowa orkiestra weselna tylko normalny zespół, no i ten głos wokalistki
Możesz coś więcej napisać o swoich wrażeniach po weselu. Na forum.wesele-lodz.pl wszyscy bardzo ich chwalą.
dopiero teraz zauważyłam post.
Polecam serdecznie ten zespół! Nam bardzo zależało na tym, aby nie był to typowo weselny zespół. My mieliśmy na weselu skład 5 osób, na poprawinach 2 i mogę powiedzieć, że Haliśka w składzie 2osobowym dała sobie radę nawet lepiej niż w składzie 5cioosobowym Dziewczyna ma bardzo ładny głos, tylko jedyne na co mogę Cię przygotować to na jej ubiór - mnie on nie przeszkadza, ale słyszałam od gości, że bardzo zaskoczeni byli tą miniówką mnie to nie przeszkadza i cenie sobie osoby, które lubią być indywidualne polecam z czystym sumieniem! Jesli chodzi o disco polo to zagrali (na nasza prośbę) kilka utworów, ale w przewadze były te nowoczesne przyśpiewki przy stołach tez prowadzą Szczerze to nic złego nie mogę o tym zespole powiedzieć. Aha jeśli będziecie wybierać grupę 5osobową, to przyszykujcie sobie (w dniu wesela, a raczej już po ) część kaski no chyba, ze nie macie poprawin, to normalne, ze po weselu zespołowi się płaci
Polecam z czystym sumieniem!
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 21:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.