Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-12, 14:52   #2791
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Albo mysla ze jak karmią to nie ma szansy na ciaze...ja nie wiem kto to wymysla. A potem pisza ze ma malutkie dziecko, 3 mczne, a tu znowu ciaza...chyba ginki nie uświadamiają, bo ja rozumiem ze jakas kobieta nie wie. Ale musi dopytać o to lekarza. Albo lekarz ma jej powiedzieć. Tyle ze to w jej interesie przecież lezy.

z tymi porodami co za roznica jak rodzisz. chyba logiczne ze to matka ma rodzic jak Ona musi, chyba logiczne tez ze matka ma przezyc poród. I co ma do tego czy kocha dziecko. Jak ona chce cesarka chociażby ze wzgledow psychicznych bo inaczej by padła ze stresu ma rodzic cesarka. Komfort matki to jest zdrowie dziecka. Nie powiecie ze jest inaczej
a te wszystkie oksytocyny i inne hormony wydzielające się podczas podoru naturalnego daje się w zyle podczas cesarki, całą filozofia, i niestety (niestety przeciwnikom cesarek) wychodzi na to samo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 14:54   #2792
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Albo mysla ze jak karmią to nie ma szansy na ciaze...ja nie wiem kto to wymysla. A potem pisza ze ma malutkie dziecko, 3 mczne, a tu znowu ciaza...chyba ginki nie uświadamiają, bo ja rozumiem ze jakas kobieta nie wie. Ale musi dopytać o to lekarza. Albo lekarz ma jej powiedzieć. Tyle ze to w jej interesie przecież lezy.

z tymi porodami co za roznica jak rodzisz. chyba logiczne ze to matka ma rodzic jak Ona musi, chyba logiczne tez ze matka ma przezyc poród. I co ma do tego czy kocha dziecko. Jak ona chce cesarka chociażby ze wzgledow psychicznych bo inaczej by padła ze stresu ma rodzic cesarka. Komfort matki to jest zdrowie dziecka. Nie powiecie ze jest inaczej
a te wszystkie oksytocyny i inne hormony wydzielające się podczas podoru naturalnego daje się w zyle podczas cesarki, całą filozofia, i niestety (niestety przeciwnikom cesarek) wychodzi na to samo
i uważam dokładnie tak samo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 14:54   #2793
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko, mi nikt tak nie powiedział, spróbował by tylko :pała: ale czytałam już takie rzeczy na forach i się za głowę łapałam, że te baby takie farmazony są w stanie stworzyć i dalej propagować i do w XXI wieku.

wysłałam jeszcze 3 bo już się nie mieściły w jednego maila
Nie swędzi mnie nos ale muszą być bardzo dobrze dopasowane, bo inaczej boli byłam na jednej poprawce, bo aż miałam na nosie taki ślad od noska, że aż mi się mały siniak zrobił, ale troszkę poluzowali i jest ok
Wygodne są, nie czuję ich na nosie
Kitka te twoje są jakiej firmy?

Mierzyłam w vison express i w takim zwykłym optyku - w każdym proponowali co innego, tzn. inny kształt.
Teraz mam metalowe pełne prostokątne, pół oprawki metalowe i takie bez oprawek.
Szybko mi się nudzą i na jesień chciałam takie czarne cięższe, podobają mi się w połączeniu z jasnymi włosami
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 14:57   #2794
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość


ale już wiem, że nie mogę truskawkowych

ależ mam bogate doświadczenie życiowe
A to masz babo doswiadczenie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja Cię pomęczę o to ale później, póki co nie chcę sobie zaprzątać głowy porodem

Ale wiecie cooo, od dwóch dni czuję ruchy mojego brzdąca delikatne bardzo, ale raczej się nie mylę, jelito ani żołądek to to raczej nie jest więc czasem mnie tam smyrnie, wieczorem albo rano
super

Ja ginekologie będę miała na 6 roku. Ale już miałam tydzień, miałam teraz praktykę, cokolwiek wiem (może mało) ale cos już widziałam. Wiec chętnie odpowiem. A nie naleze do osob straszących, raczej zawsze staram się pisać plusy i minusy czegos. I tak wybiera dana osoba ze swoim lekarzemCzy porod czy cesarka nic strasznego. Kazde jest inne, po prostu. Roznia się-wiadomo. ale o tym Kitko pogadaj ze swoja ginka a ja napiszę Ci od siebie jak zechcesz pw

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Oczywiście ze najlepiej by było-rozkładasz nogi, dwa razy poprzesz i urodzoneno ale to się zdaża raz na milion. Jakbym miała pewność ze tak urodze jasne ze wolalabym naturalnie. Bez dodatkowych atrakcji związanych z porodem. ale kto tak ma
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 14:59   #2795
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Kitka te twoje są jakiej firmy?

Mierzyłam w vison express i w takim zwykłym optyku - w każdym proponowali co innego, tzn. inny kształt.
Teraz mam metalowe pełne prostokątne, pół oprawki metalowe i takie bez oprawek.
Szybko mi się nudzą i na jesień chciałam takie czarne cięższe, podobają mi się w połączeniu z jasnymi włosami
E-xeo jakieś czy coś, tak mam na oprawkach. Ja kupowałam u optyka w swoim mieście, w Vision już nie chciałam, mam poprzednie
ciemne, ciężkie bardzo fajnie do jasnych jak ja teraz mam ciemniejsze włosy to trochę mi dziwnie w nich, mam wrażenie, że mnie nieco przytłaczają, że już za ciemno.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A to masz babo doswiadczenie



super

Ja ginekologie będę miała na 6 roku. Ale już miałam tydzień, miałam teraz praktykę, cokolwiek wiem (może mało) ale cos już widziałam. Wiec chętnie odpowiem. A nie naleze do osob straszących, raczej zawsze staram się pisać plusy i minusy czegos. I tak wybiera dana osoba ze swoim lekarzemCzy porod czy cesarka nic strasznego. Kazde jest inne, po prostu. Roznia się-wiadomo. ale o tym Kitko pogadaj ze swoja ginka a ja napiszę Ci od siebie jak zechcesz pw

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Oczywiście ze najlepiej by było-rozkładasz nogi, dwa razy poprzesz i urodzoneno ale to się zdaża raz na milion. Jakbym miała pewność ze tak urodze jasne ze wolalabym naturalnie. Bez dodatkowych atrakcji związanych z porodem. ale kto tak ma
jasne, będę gadać i wypytywać o wszystko, ale jeszcze jest czas
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 14:59   #2796
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Dziewczyny, potem zajrze Ide robic obiad bo już mi lepiej bo tabsie na @. Także mogę już jesc

Milego wieczoru
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 15:04   #2797
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potem zajrze Ide robic obiad bo już mi lepiej bo tabsie na @. Także mogę już jesc

Milego wieczoru
smacznego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 15:06   #2798
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potem zajrze Ide robic obiad bo już mi lepiej bo tabsie na @. Także mogę już jesc

Milego wieczoru
Miłego


Kitka
a coś z tymi z vision się działo?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 15:17   #2799
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Miłego


Kitka
a coś z tymi z vision się działo?
Nie, ale zdzierali na szkłach i oprawkach też, a nie mieli jakichś zachwycających
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 15:18   #2800
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
też byłam wychowywana tak, jak pisałyście, ale nie odbiło się to na mojej psychice

Nie wiem czemu panuje taka obiegowa opinia o jedynakach
też nie wiem czemu, znam jedynaków rozpieszczonych jak i bardzo pracowitych i zaradnych, to tak samo jak z rodziną wielodzietną, panuje opinia że dzieci są zaniedbane, matka zapuszczona i wiecznie smętna albo zła, a prawda jest taka że to zależy od rodziny, od tego czy w małżeństwie jest dobrze, czy ze sobą się dogadują, pomagają nawzajem, czy razem wychowują dzieci, czy jedno z nich nie ma czasem depresji lub jakiejś choroby która powoduje że jest tak a nie inaczej
Znam też oczywiście rodziny w których była parka i jedne dzieci są dla siebie przyjaciółmi a drugie wrogami.
Stereotypy są bez sensu. Ja mam czwórkę i mam czas zadbać o siebie, mam czas wyjść do fryzjera czy do dentysty, co nie znaczy że czasem nie bywam zmęczona, tak też czasem bywa, ale przecież dzieci rosną i zaczną mi więcej pomagać (mam nadzieję), no chyba że ktoś ma czworo naraz to rzeczywiście ma ciężko.
A teraz wracam do tematu farbowania
Ja już po kolejnym farbowaniu, tym razem loreal majirel 8,1; moim zdaniem wyszło bardzo ładnie, nawet popielato, jest bardziej popielato niż po pierwszym farbowaniu, z czego się cieszę
oby tylko ta farba tak szybko się nie spłukiwała jak alfaparf, tamta schodziła po 2 tygodniach.
Ścięłam też ostatnio włosy i od razu mi lepiej bo już były dość zniszczone i wypadały, teraz będę odżywiać i zapuszczać, grzywkę też zapuszczam na dłuższą bo krótsza nie chce mi się układać.
a oto efekty (przed i po):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4232-.jpg (50,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4418-.jpg (51,9 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-07-12 o 15:23
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 15:23   #2801
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Drugi załącznik się nie otwiera
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 16:07   #2802
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Lavia trzymam kciuki za rozmowe, dasz rade kochana!

Nie jadlam, jadlam jeszcze te polane biala czekolada i truskawkowym czyms

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam do Was pytanie. Odkad nie biore tabsów czyli kilka mcy mam bolesne miesiączki. Ból odczuwam już na dzień przed a w dniu wystąpienia bez nurofenu się nie obejdzie, a i tak całkowicie nie przechodzi. Macie jakies sposoby na szybkie uśmierzenie tego bolu? I w ogole ostatnio byłam u gina i pyta mnie czy mam regularne cykle. Ja mysle mysle a Ona zebym podała najkrótszy i najdluzszy jaki pamiętam. To ja 27-32 dni. A Ona ze to bardzo regularne. Choć teraz przez sesje miałam rozregulowana @. Bo ostatni cykl miałam 32 dni, liczyłam ze @ dostane w ten poniedziałek,a tu dziś jak mnie brzuch boli, lyknelam procha, polezalam i @ przyszla...czyli ten cykl 26 dniowy.
Ale to może kwestia stresu sesyjnego.
Tak czy siak moja pytanie jest takie-czy Wy macie bardzo regularne @? Jak w zegarku, co do dnia? Czy nie jestem wyjątkiem z tymi kilkudniowymi wahaniami?
Dodam jeszcze, że zawsze w sumie odkąd się temu "przypatruje" czuję owulke, ból jak na @ ale krócej i mniejszy. Znaczy przeciąga się w ciągu dnia, ale boli słabiej i co jakiś czas zakuje a nie ciagle jak na @.
Jakos jak lykalam tabsy problem bolesnych miesiączek był mi obcy a teraz boli.
To ja sie wypowiem tez, a co A wiec przed ciaza mialam miesiaczki nieregularne, ale... no wlasnie tak jakby regularne Co miesiac mialam w tym samym dniu I przed mnie bolal brzuchol, i pierwsze 2-3 dni byla masakra, potem juz ok. A okres u mnie trwal 6 dni niestety Teraz po tabsach to 4 dni gora

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ex szkoda, że się nie uda, może kiedyś

Ale jestem dzisiaj zła Mama niechcąco stuknęła mnie w zegarek bransoletką i mam rysę na pół szkła tego raczej nie zareklamuję, prawda? Bo uszkodzenie mechaniczne ale szkiełko nie powinno się dac tak łatwo zarysowac, inmy zegarek od ponad 5 lat męczę i szkło jak nowe

Ja sobie szkło mogę wymienić na swoj koszt ale tez nie wiem czy w aparcie robia? A jak zrobie u zwyklego zegarmistrza to mi gwarancja przepadnie, bo zegarek byl otwierany w nieautoryzowanym punkcie ja to mam takiego parszywego pecha do nowych rzeczy eh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ojj wspolczuje z tym zegarkiem

No, mam nadzieje ze uda nam sie spotkac Moze jak zakopia te dziury i wyremontuja wszystko wpadne

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Leee to lipa bo niewygodnienie wiem czemu nie lubie gumek...nie tyle może gumek jako gumek ale samego tego faktu zakładania gumki

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------



Kitka ale kobiety karmiące mogą lykac tabsy. Inne, takie jednoskladnikowe. Ginekolog Ci wyjasni ale spokojnie można.
Ja tez gumek nie lubie Tzn samo opakowanie gumek i ich otwieranie itp to mnie kreci, bo ja lubie wszystko co nowe i do otwarcia, ale potem to juz lipa jest Gumkom mowie stanowcze: nie

Wlasnie, masz racje Agatko, sa minitabletki dla kobiet karmiacych Swoja droga- na porodowce lezalam z dziewczyna ktora jakos 2-3 miechy po urodzeniu pierwszego dziecka znowu zaszla w ciaze, wiec Kitka uwazaj

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
O to chwała Bogu, bo mój TŻ to najchętniej by mi zaraz całą gromadkę spłodził

ale wiecie co, za to teraz nie mam za bardzo ochoty na igraszki, Mamuśki, powiedzcie, że to minie
Kitus moze Cie to nie pocieszy ale nie moge Ci tego powiedziec, niektore kobitki cala ciaze maja niechec do seksu Ale moze a nuz Ci sie odmieni, musisz byc cierpliwa bo hormony Ci szaleja teraz
Ja cala ciaze chcialam az milo teraz to samo zreszta Ostatnio wstalam z rana i pierwsze moje slowo to bylo "szekszu" Lubie te nowe tabsy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 16:58   #2803
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Albo mysla ze jak karmią to nie ma szansy na ciaze...ja nie wiem kto to wymysla. A potem pisza ze ma malutkie dziecko, 3 mczne, a tu znowu ciaza...chyba ginki nie uświadamiają, bo ja rozumiem ze jakas kobieta nie wie. Ale musi dopytać o to lekarza. Albo lekarz ma jej powiedzieć. Tyle ze to w jej interesie przecież lezy.

z tymi porodami co za roznica jak rodzisz. chyba logiczne ze to matka ma rodzic jak Ona musi, chyba logiczne tez ze matka ma przezyc poród. I co ma do tego czy kocha dziecko. Jak ona chce cesarka chociażby ze wzgledow psychicznych bo inaczej by padła ze stresu ma rodzic cesarka. Komfort matki to jest zdrowie dziecka. Nie powiecie ze jest inaczej
a te wszystkie oksytocyny i inne hormony wydzielające się podczas podoru naturalnego daje się w zyle podczas cesarki, całą filozofia, i niestety (niestety przeciwnikom cesarek) wychodzi na to samo
To u mnie to byl hit, rozwarcie robilo mi sie jakos 8h, meczylam sie niesamowicie ze skurczami, i jak juz mialam w koncu to rozwarcie 10cm nie mialam sily przec Skurcze tak mnie wymeczyly Parlam godzine chyba bez skutku, juz ledwo lezalam, i wtedy dopiero laskawie dostalam oksycotyne w zyle

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

A jak podczas skurczow chcialam znieczulenie to uslyszalam ze jest tylko jeden lekarz na caly oddzial ktory moglby mi dac znieczulenie i on do mnie nie przyjdzie bo ktos inny go moze potrzebowac Nie wyobrazacie sobie nawet jaka bylam w☠☠☠☠iona, teraz jesli mialabym rodzic drugi raz to tylko ze znieczuleniem albo ewentualnie cesarka

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Ogladalam te spodnie z bershki i w oko mi wpadly jeszcze te http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...4%85%2BBSK/433 i te http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...elementami/400 trzeba pogadac z tz..

Poza tym to uslyszalam od niego wczoraj ze fajnie by bylo jakbym zapuscila wlosy dlugie do pasa i zebym nosila taka prosta tafle z tych wlosow na ramionach A wiec bede zapuszczac a jak cos do zapuszczania bedzie potrzebne to tz z checia mi pomoze i to kupi W koncu sie rozumiemy z moim facetem

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Wiecie, podjelam tez decyzje ze narazie odpuszczam z ta kapiela Moje wlosy na koncach sa w strasznym stanie, mega przesuszone po tych poprzednich farbowaniach, i narazie bede robic jedna farba co miesiac, a jak juz odbuduje choc troche kondycje wlosow, zetne te konce i calosc troche zapuszcze zrobie kapiel, jesli wytrzymam to bedzie gdzies kolo pazdziernika. Narazie czaje sie na joaske orzechowy braz, i chyba zdradze palette dla niej bo paletka wychodzi mi niestety strasznie ciemno

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Bunny czy jakbym zrobila wlosy aska naturia mleczna czekolada wyszloby mi cos na tych moich ciemnych wlosach? Czy lepiej celowac w ten orzechowy?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 17:41   #2804
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ex a można wiedzieć jakie tabsy bierzesz ?
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 17:51   #2805
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Weszłam na chwilkę dosłownie napisać Wam, że rozmowa w Tally Weijl poszła bez rewelacji....zaproponowal i mi pół etatu i że odezwa sie ale maja duzo chetnych....no i wracajac zmarnowana zobaczylam ze w sklepie z obuwiem jest tabliczka że poszukuja pracownika to odechcenia weszlam i spytalam czy mozna zostawić CV a szefowa do mnie czy mogla by od razu ze mna rozmowe przeprowadzic :P no to sie zgodziłam i nawet byłam dzisiaj juz na dniu próbnym
i chyba spodobałam im się bo od jutra juz zaczynam pracę i normalnie mam płatne za te dni próbne. Tylko że po 12h na pełen etat.....jeszcze nigdy tak nie pracowalam ale chyba dam radę...najwyzej mi nogi z tyłka wyjdą a sklep w którym mam pracować to ten http://www.pl.altero.eu/ otworzyli go niedawno i jest u nas pierwszy w Łodzi
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 17:57   #2806
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ja juz po podcieciu
Fryzjerka jak zwykle szokla,że mam tak blyszczce wlosy farbujac Palette
Ale jest bardzo fajna i sympatyczna i juz jestemy na "ty"
Poleciala mi robic sobie plukanke z cytryny, ale ja pomyslslam,że moge kupic ten Ocet z malin z Marionu, Asia nasza go uzywala z tego co kojarze
Asiu mozesz mi co otej plukance powiedziec, jak ja stosowalas i jakie byly efekty

W ogole bylam w Biedronce i kupilam ksiazke za 9,99 "Córy Nocy" chyba nie musze pisac jaki jest temat przewodni i juz pochłonełam cała

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Weszłam na chwilkę dosłownie napisać Wam, że rozmowa w Tally Weijl poszła bez rewelacji....zaproponowal i mi pół etatu i że odezwa sie ale maja duzo chetnych....no i wracajac zmarnowana zobaczylam ze w sklepie z obuwiem jest tabliczka że poszukuja pracownika to odechcenia weszlam i spytalam czy mozna zostawić CV a szefowa do mnie czy mogla by od razu ze mna rozmowe przeprowadzic :P no to sie zgodziłam i nawet byłam dzisiaj juz na dniu próbnym
i chyba spodobałam im się bo od jutra juz zaczynam pracę i normalnie mam płatne za te dni próbne. Tylko że po 12h na pełen etat.....jeszcze nigdy tak nie pracowalam ale chyba dam radę...najwyzej mi nogi z tyłka wyjdą a sklep w którym mam pracować to ten http://www.pl.altero.eu/ otworzyli go niedawno i jest u nas pierwszy w Łodzi
Gratuluje:cmo k:
Dasz rade po 12 robic, na poczatku jest ciezko i wieczorem nie wiesz co masz z nogami zrobic, ale przyzwyczaisz sie i pozniej to juz nie bedzie problem. Ja przez to stanie ma łydki twardsze niz moj Tż

A jak chcesz sie wygadac z Tż do pisz na PW

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-07-12 o 17:58
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:40   #2807
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

EX
Twoja babcia w El, ja jade niedługo nad morze to się spotkamy, ja Kitka i Twoja babcia

Bunny
widziałam ze nie jesz, zresztą lodów nie ruszylas wiec to nie od nich. Ja mam się dobrze. A z brzuchem tak jak rozmawialysmy, szczegolow nie napisze bo rozmawialysmy ale gastro koniecznie. Nic nie boli, jak ASIA mowi beka się powietrzem i tyle. Lepiej wiedzieć co jest żeby potem wiedzieć czym się leczyc. A nie zastanawiać i nic nie jescMusisz koniecznie się zdiagmozowac, jeśli masz skierowanie na gastro.
no nie wiadomo co mi jest ;(
rodzinna dala mi skierowanie do gastrologa- mam termin na 25 lipca, on zdecyduje co dalej. do tego czasu mam nifuroksazyd i probiotyk, jak bedzie sie pogarszac mam skierowanie do szpitala na reku- i mam jechac jak uznam ze jest zle czy dostane goraczki
poki co jade na bulce z maslem i herbacie/wodzie.
co ciekawe- brzuch boli mnie potwornie po zjedzeniu czegos i jelita tez, potem po wyproznieniu ustaje wszystko.....
coz to jest to nie wyglada jak jelitowka, z drugiej strony znowu?
w styczniu mialam ostatni ostry niezyt zoladkowo- jelitowy...
jak zapytalam rodzinna u ktorej bylam czy to nie jelito drazliwe to spojrzala na mnei dziwnie i ze nie...
ale skad ona moze wiedziec jak nawet nei zlecila mi krwi czy moczu? niewiadomo co mi sie teraz dzieje
chcialam skierowanie na gastroskopie to powiedziala ze bez sensu bo jelit nie zobacza i wg niej nie ma potrzeby ech...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
EX
to się musimy zgadac, a jak

LAVIA
z tymi Tztami tak jest ze chyba lepiej ich nie mieć
co rusz któras z Was przez TZta placze...ja przoduję w tym na pewno, ale u mnie to zawieje ciagle wiec ja się już przyzwyczaiłami pcaze pro formaAle u Was wszystkich zawsze jak opisujecie to Ci TZci tacy idealni. Ja tylko narzekamno ale jak widać nie ma rozy bez kolców.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Dziewczyny ja mam do Was pytanie. Odkad nie biore tabsów czyli kilka mcy mam bolesne miesiączki. Ból odczuwam już na dzień przed a w dniu wystąpienia bez nurofenu się nie obejdzie, a i tak całkowicie nie przechodzi. Macie jakies sposoby na szybkie uśmierzenie tego bolu? I w ogole ostatnio byłam u gina i pyta mnie czy mam regularne cykle. Ja mysle mysle a Ona zebym podała najkrótszy i najdluzszy jaki pamiętam. To ja 27-32 dni. A Ona ze to bardzo regularne. Choć teraz przez sesje miałam rozregulowana @. Bo ostatni cykl miałam 32 dni, liczyłam ze @ dostane w ten poniedziałek,a tu dziś jak mnie brzuch boli, lyknelam procha, polezalam i @ przyszla...czyli ten cykl 26 dniowy.
Ale to może kwestia stresu sesyjnego.
Tak czy siak moja pytanie jest takie-czy Wy macie bardzo regularne @? Jak w zegarku, co do dnia? Czy nie jestem wyjątkiem z tymi kilkudniowymi wahaniami?
Dodam jeszcze, że zawsze w sumie odkąd się temu "przypatruje" czuję owulke, ból jak na @ ale krócej i mniejszy. Znaczy przeciąga się w ciągu dnia, ale boli słabiej i co jakiś czas zakuje a nie ciagle jak na @.
Jakos jak lykalam tabsy problem bolesnych miesiączek był mi obcy a teraz boli.
ja mam cykle najczesciej 26-27-28 dni. ale zdarzaly sie 21 i 40 dni
bol pierwsze 2 dni- na przeciwbolowych, kolejne 4 dni juz spokojne...

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
To u mnie to byl hit, rozwarcie robilo mi sie jakos 8h, meczylam sie niesamowicie ze skurczami, i jak juz mialam w koncu to rozwarcie 10cm nie mialam sily przec Skurcze tak mnie wymeczyly Parlam godzine chyba bez skutku, juz ledwo lezalam, i wtedy dopiero laskawie dostalam oksycotyne w zyle

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

A jak podczas skurczow chcialam znieczulenie to uslyszalam ze jest tylko jeden lekarz na caly oddzial ktory moglby mi dac znieczulenie i on do mnie nie przyjdzie bo ktos inny go moze potrzebowac Nie wyobrazacie sobie nawet jaka bylam w☠☠☠☠iona, teraz jesli mialabym rodzic drugi raz to tylko ze znieczuleniem albo ewentualnie cesarka

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Ogladalam te spodnie z bershki i w oko mi wpadly jeszcze te http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...4%85%2BBSK/433 i te http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...elementami/400 trzeba pogadac z tz..

Poza tym to uslyszalam od niego wczoraj ze fajnie by bylo jakbym zapuscila wlosy dlugie do pasa i zebym nosila taka prosta tafle z tych wlosow na ramionach A wiec bede zapuszczac a jak cos do zapuszczania bedzie potrzebne to tz z checia mi pomoze i to kupi W koncu sie rozumiemy z moim facetem

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Wiecie, podjelam tez decyzje ze narazie odpuszczam z ta kapiela Moje wlosy na koncach sa w strasznym stanie, mega przesuszone po tych poprzednich farbowaniach, i narazie bede robic jedna farba co miesiac, a jak juz odbuduje choc troche kondycje wlosow, zetne te konce i calosc troche zapuszcze zrobie kapiel, jesli wytrzymam to bedzie gdzies kolo pazdziernika. Narazie czaje sie na joaske orzechowy braz, i chyba zdradze palette dla niej bo paletka wychodzi mi niestety strasznie ciemno

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Bunny czy jakbym zrobila wlosy aska naturia mleczna czekolada wyszloby mi cos na tych moich ciemnych wlosach? Czy lepiej celowac w ten orzechowy?
ja bym probowala ta mleczna czekolada
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:51   #2808
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Nie o to mi chodziło Teściowa ma dorosłe dzieci i ma czas zadbać o siebie Ona nie ma ani czasu, ani obawiam się nawyku dbania o siebie. Chociaż przed ślubem taka nie była. A zmęczenie to efekt ilości dzieci i częstości ciąż Wiem, że dawniej kobiety miały po piętnaścioro i było ok, ale teraz to jakoś organizmy chyba słabsze mamy
W sumie nie moja sprawa- chce to ma
Mam inne poglądy - uważam, że dziecko zasługuje na posiadanie szczęśliwej i zadbanej mamy, bez względu ile ma lat
miekoniecznie ale niewazne, jak ktos nie chce o siebie dbac to nie zrobi tego i tak

ex- skad dokładnie jestes?

kitka- ja biore tabsy a kp, sa specjalne a ochotka wraca.. ja cała ciaze miałam zakaz,bo była zagrozona' rodziłam naturalnie.. i wrocilo

bunny- to zrobie moze jutro fotke i wrzuce do albumu0
i dbaj o siebie! do lekarzy marsz!
a moze wlasnie ty masz jakies alergie pokarmowe? moja córa wymiotuje po chocby łyzeczce czegos z mlekiem krowim, no chocby lizneła nawetzupki ze smietana to rzyga jak kotek,czesto bylismy w szpitalach poki jej nie wykryto aalergii.. poza tym podejrzewam gluten,choc miala ekspozycje robiona o to samo, i truskawki i cytrusy ma zakazane jeszcze.. wymioty, biegunka, bole brzuszka...

shizaxa-
dzieki za opinie
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2013-07-12 o 19:54
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:34   #2809
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
miekoniecznie ale niewazne, jak ktos nie chce o siebie dbac to nie zrobi tego i tak

ex- skad dokładnie jestes?

kitka- ja biore tabsy a kp, sa specjalne a ochotka wraca.. ja cała ciaze miałam zakaz,bo była zagrozona' rodziłam naturalnie.. i wrocilo

bunny- to zrobie moze jutro fotke i wrzuce do albumu0
i dbaj o siebie! do lekarzy marsz!
a moze wlasnie ty masz jakies alergie pokarmowe? moja córa wymiotuje po chocby łyzeczce czegos z mlekiem krowim, no chocby lizneła nawetzupki ze smietana to rzyga jak kotek,czesto bylismy w szpitalach poki jej nie wykryto aalergii.. poza tym podejrzewam gluten,choc miala ekspozycje robiona o to samo, i truskawki i cytrusy ma zakazane jeszcze.. wymioty, biegunka, bole brzuszka...

shizaxa-
dzieki za opinie
mozliwe ze to jakies alergie...
ale jak mam to sama stwierdzic? na razie wyczailam ze nieraz mam nietolerancje na smietane, zupy ze smietana, jogurty itp.
a tak poza tym to raczej wszystko dobrze toleruje, nie mam tak ze cos zjem i zaraz bol, a przynajmniej nie kojarze innych takich rzeczy.
no i w razie takiej reakcji na pokarm biegunki/wymioty chyba same ustepuja po dobie/dwoch?
a mnie meczy najczesciej kolo tygodnia albo i lepiej- do 3ech na lekach...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 20:52   #2810
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mozliwe ze to jakies alergie...
ale jak mam to sama stwierdzic? na razie wyczailam ze nieraz mam nietolerancje na smietane, zupy ze smietana, jogurty itp.
a tak poza tym to raczej wszystko dobrze toleruje, nie mam tak ze cos zjem i zaraz bol, a przynajmniej nie kojarze innych takich rzeczy.
no i w razie takiej reakcji na pokarm biegunki/wymioty chyba same ustepuja po dobie/dwoch?
a mnie meczy najczesciej kolo tygodnia albo i lepiej- do 3ech na lekach...
Bunny a do poradni alergologicznej zrobic testy na alergie? Moze to rzeczywiscie jakis trop
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 21:40   #2811
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny a do poradni alergologicznej zrobic testy na alergie? Moze to rzeczywiscie jakis trop
nigdy nie robilam zadnych testow alergicznych, po latach wiem ze mam na antybiotyki typu c i jady owadow (po ukaszeniu najczesciej od razu pogotowie bo prega idzie ;/)
no i mleko i jego przetwory ale to jest okresowe przychodzi i mija...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 21:47   #2812
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
EX
to się musimy zgadac, a jak

LAVIA
z tymi Tztami tak jest ze chyba lepiej ich nie mieć
co rusz któras z Was przez TZta placze...ja przoduję w tym na pewno, ale u mnie to zawieje ciagle wiec ja się już przyzwyczaiłami pcaze pro formaAle u Was wszystkich zawsze jak opisujecie to Ci TZci tacy idealni. Ja tylko narzekamno ale jak widać nie ma rozy bez kolców.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Dziewczyny ja mam do Was pytanie. Odkad nie biore tabsów czyli kilka mcy mam bolesne miesiączki. Ból odczuwam już na dzień przed a w dniu wystąpienia bez nurofenu się nie obejdzie, a i tak całkowicie nie przechodzi. Macie jakies sposoby na szybkie uśmierzenie tego bolu? I w ogole ostatnio byłam u gina i pyta mnie czy mam regularne cykle. Ja mysle mysle a Ona zebym podała najkrótszy i najdluzszy jaki pamiętam. To ja 27-32 dni. A Ona ze to bardzo regularne. Choć teraz przez sesje miałam rozregulowana @. Bo ostatni cykl miałam 32 dni, liczyłam ze @ dostane w ten poniedziałek,a tu dziś jak mnie brzuch boli, lyknelam procha, polezalam i @ przyszla...czyli ten cykl 26 dniowy.
Ale to może kwestia stresu sesyjnego.
Tak czy siak moja pytanie jest takie-czy Wy macie bardzo regularne @? Jak w zegarku, co do dnia? Czy nie jestem wyjątkiem z tymi kilkudniowymi wahaniami?
Dodam jeszcze, że zawsze w sumie odkąd się temu "przypatruje" czuję owulke, ból jak na @ ale krócej i mniejszy. Znaczy przeciąga się w ciągu dnia, ale boli słabiej i co jakiś czas zakuje a nie ciagle jak na @.
Jakos jak lykalam tabsy problem bolesnych miesiączek był mi obcy a teraz boli.
Agatka ja mam nie regularny i do tego beznadziejnego gina anemie wykluczyłam, muszę innego gina poszukać...ja mam tak że 2 dni mam mini, potem 3dni przerwa i 3 dni normalny okres...w tym miesiącu ten 1 z 3dni był straszny...zdychałam a tabsów do pracy nie wzięłam...cały kręgosłup lędźwiowy mnie bolał...ale np co do długości cyklu to jest mniej więcej równy +-30dni...i owulację też wyczuwam kiedy jest...
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Przy moich nieregularnych cyklach to naturalna metoda, jak rosyjska ruletka
ja bym się bała przy moich obecnych cyklach naturalnie zabezpieczać...
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja Cię pomęczę o to ale później, póki co nie chcę sobie zaprzątać głowy porodem

Ale wiecie cooo, od dwóch dni czuję ruchy mojego brzdąca delikatne bardzo, ale raczej się nie mylę, jelito ani żołądek to to raczej nie jest więc czasem mnie tam smyrnie, wieczorem albo rano
takie smyranie właśnie na początku opodobno jest

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Weszłam na chwilkę dosłownie napisać Wam, że rozmowa w Tally Weijl poszła bez rewelacji....zaproponowal i mi pół etatu i że odezwa sie ale maja duzo chetnych....no i wracajac zmarnowana zobaczylam ze w sklepie z obuwiem jest tabliczka że poszukuja pracownika to odechcenia weszlam i spytalam czy mozna zostawić CV a szefowa do mnie czy mogla by od razu ze mna rozmowe przeprowadzic :P no to sie zgodziłam i nawet byłam dzisiaj juz na dniu próbnym
i chyba spodobałam im się bo od jutra juz zaczynam pracę i normalnie mam płatne za te dni próbne. Tylko że po 12h na pełen etat.....jeszcze nigdy tak nie pracowalam ale chyba dam radę...najwyzej mi nogi z tyłka wyjdą a sklep w którym mam pracować to ten http://www.pl.altero.eu/ otworzyli go niedawno i jest u nas pierwszy w Łodzi
gratulację Lavia!!
i współczuję zdarzenia z tż...

Ja dziś po nocce spałam 1h20min potem zakupy w second handzie, centrum handlowe, chwila w domu, odwiedziny u rodziców i farbowanie przez sis palette deluxe 318. wypiłam tylko 2kawy i energy drinka i teraz nawet spać mnie nie ciągnie, przemogłam sen

Kupiłam sobie dziś 2 pary butów w Diversie:
http://www.diversesystem.com/kolekcj...tofel.html#roz
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...46429062_n.png
oraz spódnicę rozkloszowaną zieloną...
żałuję że nie wzięłam rozkloszowaniej limonkowej w sinsey... siostrze i narzeczonej brata wyszukalam w sinsey super torebki i niedrogie 35/40zł...koszulek bad/good nie było
kupiłam też laptopa na raty już go kocham

włosy po farbowaniu ok, kondycja dobra, choć skóra szczypała strasznie kolor zbliżony do londy 12/9 którą miałam...nie chce mi się już dziś zgrywać zdjęć z komórki ale są jakby za jasne na długościach te moje włosy i odrost ten co teraz pokryłam i poprzedni jest jakby żółciejszy...postaram się jak nie dziś to jutro Wam to pokazać
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-07-12 o 22:01
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 21:58   #2813
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kijowa pogoda wieczorem była i tak 2 pierwsze zdjęcia na balkonie, reszta w domu, dwa ostatnie pokazują lekko odznaczający się odrost...zdjęcia robione telefonem, może jutro uda mi się lepsze zrobić

PALETTE DELUXE 318
DSC00241.jpgDSC00242.jpgDSC00244.jpgDSC00245.jpgDSC00246.jpgDSC00247.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-07-14 o 18:02
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 21:59   #2814
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

real kolor to ten z domu raczej, nie wiem czemu na zewnątrz wyszły takie żółtawe, może to dlatego że słońca nie było i foty telefonem robione...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 22:05   #2815
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mozliwe ze to jakies alergie...
ale jak mam to sama stwierdzic? na razie wyczailam ze nieraz mam nietolerancje na smietane, zupy ze smietana, jogurty itp.
a tak poza tym to raczej wszystko dobrze toleruje, nie mam tak ze cos zjem i zaraz bol, a przynajmniej nie kojarze innych takich rzeczy.
no i w razie takiej reakcji na pokarm biegunki/wymioty chyba same ustepuja po dobie/dwoch?
a mnie meczy najczesciej kolo tygodnia albo i lepiej- do 3ech na lekach...
znam to
Ja odchorowala juz wczorajsza pomidorowa na smietanie
Moze Kitka faktycznie ma racje i porobic w przuchodni alergologicznej jakies testy, chociaz kiedys czytalam,że teraz coraz wiecj osob ma nietolerancje na nabial
Ale moje objawy przy Twoich to pryszcz.
Kiedys myslalam,że umre jak zjadlam surowa marchewke z biedronki
Na prawde dziewczyny mialam smierc w oczach, poszlam do pokoju mamy i prosilam ja zeby mnie na pogotowie zawiozla

Kupilam ta odzywke...
Bunny...... bedzie good?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sklad.jpg (31,0 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-07-12 o 22:07
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 22:09   #2816
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nigdy nie robilam zadnych testow alergicznych, po latach wiem ze mam na antybiotyki typu c i jady owadow (po ukaszeniu najczesciej od razu pogotowie bo prega idzie ;/)
no i mleko i jego przetwory ale to jest okresowe przychodzi i mija...
Może Twój żołądek nie toleruje laktozy? Moja znajoma nie może jej spożywać bo... właśnie nie pamiętam co... Czy ma wysypkę, czy jakieś problemy żołądkowe.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 22:13   #2817
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

hej!


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja juz po podcieciu
Fryzjerka jak zwykle szokla,że mam tak blyszczce wlosy farbujac Palette
Ale jest bardzo fajna i sympatyczna i juz jestemy na "ty"
Poleciala mi robic sobie plukanke z cytryny, ale ja pomyslslam,że moge kupic ten Ocet z malin z Marionu, Asia nasza go uzywala z tego co kojarze
Asiu mozesz mi co otej plukance powiedziec, jak ja stosowalas i jakie byly efekty

W ogole bylam w Biedronce i kupilam ksiazke za 9,99 "Córy Nocy" chyba nie musze pisac jaki jest temat przewodni i juz pochłonełam cała

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------


Gratuluje:cmo k:
Dasz rade po 12 robic, na poczatku jest ciezko i wieczorem nie wiesz co masz z nogami zrobic, ale przyzwyczaisz sie i pozniej to juz nie bedzie problem. Ja przez to stanie ma łydki twardsze niz moj Tż

A jak chcesz sie wygadac z Tż do pisz na PW
tak używałam i wydawało mi się ,że włoski sa fajne tzn błyszczały się ,ale bardziej podeszła mi płukanka z YR z malin nawet cascada pisała , że ma bardzo dobry skład i po niej włosy były piekniejsze ale moje włosy ogólnie sa błyszczące więc ciężko cos konkretnego napisać i nich

zrobiłam dziś kolejne zakupy
4szt -biustonosze (jeden 5zł,dwa po 10zł ,i jeden po 18zł ) ale fason i materiał super nie jakaś tandeta
i bluzka za którą nie zapłaciłam babka tak się zamotała na kasie z tymi biustonoszami, że wsadziła mi bluzke do reklamówki ,a jej nie skasowała ,spódniczke w sh za 4,90 baze pod cienie i kolejny różowy lakier do paznokci

nadal nie mam kostiumu wszędzie takie flaki nieusztywniane wiszą ,a ja chce miseczki sztywne
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 22:13   #2818
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Renatka te spódnice rozkloszowane skóropodobne są w RI ale drogie bo ponad 100zł, w New Look za 60zł i Bershce za 60zł ale u mnie mają w poniedziałek do Bershki dowieźć dopiero;(
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 22:19   #2819
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



tak używałam i wydawało mi się ,że włoski sa fajne tzn błyszczały się ,ale bardziej podeszła mi płukanka z YR z malin nawet cascada pisała , że ma bardzo dobry skład i po niej włosy były piekniejsze ale moje włosy ogólnie sa błyszczące więc ciężko cos konkretnego napisać i nich

zrobiłam dziś kolejne zakupy
4szt -biustonosze (jeden 5zł,dwa po 10zł ,i jeden po 18zł ) ale fason i materiał super nie jakaś tandeta
i bluzka za którą nie zapłaciłam babka tak się zamotała na kasie z tymi biustonoszami, że wsadziła mi bluzke do reklamówki ,a jej nie skasowała ,spódniczke w sh za 4,90 baze pod cienie i kolejny różowy lakier do paznokci

nadal nie mam kostiumu wszędzie takie flaki nieusztywniane wiszą ,a ja chce miseczki sztywne
Te z YR to chyba 2x drozsza jest
moze narazie sprobuje ta z Marionu i zobacze czy taka forma pielgnacji w ogole mi pasuje

W tym roku tez rozgladalam sie za strojem ,ale absolutnie nic mi sie nie podobalo, jedynie chyba w Calzedonii cos mi w oko wpadlo Wiec moze tam zajdz i zobacz
Tam z tego co pamietam to usztywniane byly i w ładnych kolorkach
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 22:24   #2820
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Chyba w poniedziałek przed pracą pojadę jeszcze do tego sinsay mimo że w innym mieście jest :P
bo strasznie żaluję że nie kupiłam tej spódniczki
1045098_474624382625445_409705398_n.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.