Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 19:24   #4861
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. X

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Wstawiam obiecane zdjęcie Kamila.
Bez koszuli? wakacyjna laba
on jest bardzo do Ciebie podobny Basiu ale faktycznie zupełnie inne typy
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 19:48   #4862
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. X

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Hej ja tylko melduje ze dotarliśmy do Kołobrzegu pozdrawiam dziewczynki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miłej zabawy .

Ależ tu cicho.
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 19:54   #4863
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Hej ja tylko melduje ze dotarliśmy do Kołobrzegu pozdrawiam dziewczynki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Suuuper - wypoczywajcie

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Mieliśmy bardzo fajne po południe.Poszliśmy na spacer,do kawiarni na kawe mrożoną,a potem do baru na soczek(tż nie chce pić żeby mi nie było smutno).Pózniej byliśmy u mojej mamy.W piątek porywamy ją do baru na piwo(ja oczywiście soczek).Teraz sobie puścimy jakiś film.
Ale fajnie Izus tak sie ciesze, ze jestes spokojniejsza i od razu szczesliwsza oby tak dalej

Staraczki pytanko mam - ktoras jeszcze czeka na termin @???? Bo juz sie pogubilam aaa jeszcze jedno: czy dajecie jakies witaminki tztom??? Bo ja swojemu tylko magnez...
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 19:58   #4864
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
Suuuper - wypoczywajcie


Ale fajnie Izus tak sie ciesze, ze jestes spokojniejsza i od razu szczesliwsza oby tak dalej

Staraczki pytanko mam - ktoras jeszcze czeka na termin @???? Bo juz sie pogubilam aaa jeszcze jedno: czy dajecie jakies witaminki tztom??? Bo ja swojemu tylko magnez...
Tu najlepiej byłoby zrobić listę staraczek to byłoby trochę bardziej wiadomo. Ja próbowałam coś takiego robić w klubie, ale jakoś nie wypaliło.
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:02   #4865
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Tu najlepiej byłoby zrobić listę staraczek to byłoby trochę bardziej wiadomo. Ja próbowałam coś takiego robić w klubie, ale jakoś nie wypaliło.
Jest na 1 stronie ale mocno nieaktualna.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:09   #4866
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jest na 1 stronie ale mocno nieaktualna.
Wiem i dlatego myślałam o tym aby ją uaktualnić, bo ja się czasami gubię.
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:09   #4867
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jest na 1 stronie ale mocno nieaktualna.
żeby była aktualna musicie wysyłać informacje o sobie do intuil, ona na pewno wszystko uaktualni ale nie jest w stanie wyciągać z waszych postów na jakim etapie jesteście bo nie jest na bieżąco.
często tak było, że osoby zafasolkowane nie chciały żeby je przenieść ze staraczek żeby nie zapeszyć itp. dlatego dane z pierwszego postu są zmieniane tylko na życzenie osób które ich dotyczą.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 20:18   #4868
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
żeby była aktualna musicie wysyłać informacje o sobie do intuil, ona na pewno wszystko uaktualni ale nie jest w stanie wyciągać z waszych postów na jakim etapie jesteście bo nie jest na bieżąco.
często tak było, że osoby zafasolkowane nie chciały żeby je przenieść ze staraczek żeby nie zapeszyć itp. dlatego dane z pierwszego postu są zmieniane tylko na życzenie osób które ich dotyczą.
Ok. Rozumiem ja się nie klasyfikuję do żadnej grupy, bo nie mogę się na dobre zdecydować, czy chcę się starać, czy nie. Ostatnio znowu nachodzą mnie myśli o dziecku, ciąży, chociaż wiem, że nie jest to możliwe w obecnej sytuacji.
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:20   #4869
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Ok. Rozumiem ja się nie klasyfikuję do żadnej grupy, bo nie mogę się na dobre zdecydować, czy chcę się starać, czy nie. Ostatnio znowu nachodzą mnie myśli o dziecku, ciąży, chociaż wiem, że nie jest to możliwe w obecnej sytuacji.
hehe, a to już inna kwestia. może potrzebna jest nowa kategoria...
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:25   #4870
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

czytam dziewczyny o Waszych troskach związanych z rozwojem dzieci i tak mi się przypomniało, że neurolog nam mówił o asymetrii i ja to zbagatelizowałam, nigdzie nie poszłam
dodam, że to ten sam pan, który proponował nami iść do genetyka, na 4 usg bioderek do kolegi (bo te 3 wcześniejsze mogły być przecież zrobione źle) i na rehabilitację do jego znajomej bo moje ośmiomiesięczne wtedy dziecko wstawało od dwóch tygodni a nie raczkowało (zmobilizowana przez rodziców zaczęła raczkować kilka dni po wizycie)

martwi mnie ciągle waga mojego dziecka, wygląda na to że znowu przez miesiąc nie przybrała nic a nawet odrobinę schudła....
apetyt marny a przy tym ruchliwa tak, że została przezwana "śrubokrętem"

Perse- może wbrew pozorom łatwiej będzie jak Tz-et wróci do pracy?
Dziewczyny- mnie się przez pierwsze 1,5 miesiąca przewinęło ponad 50 osób przez dom
upał jak na Majorce, krwawienie do 12 tygodni po cc, niegojąca się rana przez tygodnie,
Tz-et przez cały miesiąc miał wolne ale tylko raz się zdarzyło, ze był cały dzień w domu (jednej niedzieli jak jego siostra ze szwagrem mieli przyjechać) , a tak to codziennie jeździł bo sianokosy, bo żniwa, bo teściowa chora
jak Kasia skończyła miesiąc to na cały miesiąc przeniósł się do teściowej bo miała wtedy operację na serce, przyjeżdżał co 2-3 dni na chwilę, zabierał obiad, który dla nich gotowałam i jechał- sama kazałam mu się przeprowadzić bo wiedziałam, że z teściową jest źle
i ciągle to do mnie wraca, że to był okropny czas
jak myślę o kolejnej ciąży to mimo, że jestem podwójną AM mam większy lęk o te pierwsze tygodnie, miesiące z małym dzieckiem niż o ciążę
teraz powoli nauczyłam się do tego, że w kwestiach opieki muszę liczyć na siebie a jak Tz-et jest i pomoże to jest fajniej i szybciej i lżej
chociaż znowuż w kwestiach wychowawczych różnimy się bardzo i co przy mnie nie wolno (np szperać w szufladzie pod łóżeczkiem) to przy tacie wolno
i tak o to jak zawsze skupiłam się na sobie i żaleniu
miałam trudny weekend, wybaczcie

agatko- wypoczywajcie
BERBIE
- pokaż proszę mieszkanie po remoncie
Wiktorku - uściski od cioci zebry i koleżanki Kasi

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
hehe, a to już inna kwestia. może potrzebna jest nowa kategoria...
niezdecydowane?
są kibicujące

bacha- świetne chłopaki, każdy inny
fioluś- Twój Staś przesłodki, a ciałka ma sporo

kocurku - Marcel uroczy "kudłatek"
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:38   #4871
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
teraz powoli nauczyłam się do tego, że w kwestiach opieki muszę liczyć na siebie a jak Tz-et jest i pomoże to jest fajniej i szybciej i lżej
ktoś tu zapomniał o całym parterze pomocników :P
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 21:09   #4872
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

tak, tak racja, dziękuję, że mnie trochę do pionu przywołujesz
teraz przez wakacje staram się "odciążyć" moich pomocników ale nie wyobrażam sobie jakbym była sama z Kasią i już Mamie wspominam, że jak Bozia nam da kolejne dziecko to Mama się przeprowadza do nas do nowego mieszkania

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Mamusie i przyszłe Mamusie- macie kartę rossnę z Rossmanna?
my odebraliśmy w Rossmannie fajny prezent na Urodziny
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:14   #4873
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
już Mamie wspominam, że jak Bozia nam da kolejne dziecko to Mama się przeprowadza do nas do nowego mieszkania
hue hue, ale tam też będzie już zastany jeden pomocnik

A co Kasia dostała? wczoraj się zarejestrowałam, to(m) pytam
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:18   #4874
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Mamusie i przyszłe Mamusie- macie kartę rossnę z Rossmanna?
my odebraliśmy w Rossmannie fajny prezent na Urodziny
Ja mam a my nic nie dostaliśmy
__________________
17.09.2006 KAMIL
14.01.2012 TOBIASZ



07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
10.10.2016[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:32   #4875
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

pani- co do tej pomocy ze strony Teściowej to dochodzę do wniosku, że chciałabym Kasię dać jak najszybciej do przedszkola, jakoś z obawą patrzę na to, że miałaby zostać z Teściową,
ostatnio przyjechaliśmy tam i chciałam Kasię położyć spać bo jak przejdzie jej godzina snu to potem już nie chce zasnąć i jest bardzo rozdrażniona, teściowa ją porwała i poszła z nią na drogę gdzie kopary i inne maszyny kopały kanalizację, żeby Kasia maszyny zobaczyła
huk, kurz, niebezpiecznie - nikt mnie o zdanie nie pytał, po 10 minutach ich nieobecności byłam bliska płaczu, powstrzymałam się przed zrobieniem 'wojny" tylko dlatego, że mieliśmy tam spędzić dzień do wieczora
a z drugiej strony widzę, że Teściowa nie ma na tyle siły i cierpliwości, żeby z Kasią być jak nas nie będzie (zresztą chyba kiedyś wspomniała o tym tz-etowi) ale mnie na każdym kroku sama od siebie powtarza, że będzie Kasią się zajmować

napiszę Ci na priv jaki prezent z Rossmanna aby innym niespodzianki nie zepsuć

jak myślę o tych moich pierwszych tygodniach macierzyństwa to uświadamiam sobie, że ja gdzieś miała zakodowane, że dzieckiem (zwłaszcza maleńkim) może zajmować się jedynie mama i tata i że to obciach jak ktoś pomaga, że to ujma, że tz-eta nie ma a ja korzystam z pomocy Rodziców czy Rodzeństwa, włączyło mi się od pierwszych minut gdy ze szpitala odebrał mnie Brat ze Siostrą bo Tz-et był w pracy
potem chciałam wszystko sama przy Kasi robić lub ewentualnie z Tz-etem a że go nie było to zostawałam ze wszystkim sama i nikogo nie chciałam do pomocy dopuść, dobrze, że po miesiącu wyluzowałam bo myślę, że skończyłoby się psychozą....

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Bacha - nam przyszło na maila info, trzeba było się zalogować na swoją stronę i wybrać prezent i drogerię
dostaliśmy coś innego ale jestem zadowolona
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:39   #4876
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Bacha Na emaila przychodzą powiadomienia o prezentach

Zeberko mam kartę, ale ostatnio się rozczarowałam, bo rabat dziecko dostaje do 3 urodzin, a potem przepada Ale lubimy ich Pampersy, więc i tak zaglądamy.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:43   #4877
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

fioluś- nie wiedziałam, mam nadzieję, że jak Kasia skończy 3 lata będę mieć kolejną kartę

dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenia w rodzinie/ u znajomych w kwestii powiązania wysokiego ciśnienia z bólami kręgosłupa?
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:56   #4878
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Kubek, Iza, Hosenko gratuluję kolejnych tygodni i mocno kciukam za spokojność kolejnych

Perse, mi się wydaje że jak Twojej Mamy nie będzie to i z TŻ dojdziesz do porozumieniamoże On czuje się odsunięty, nie wiem niepotrzebny?Wiem, że Mama Ci pmaga, lepiej się czujesz jak jest z Wami ale teraz Artuś Ty i TŻ tworzycie swoją rodzinkę mi mama opowiadała że jak ja się urodziłam i mieszkaliśmy z dziadkami to mój Tato był z boku bo babcia twierdziła, że kobiety się lepiej zajmą dziećmi mama się temu poddała wtedy. Jak urodziła się moja Sis już nie popełniła tego błędu-Tato od początku był angażowany we wszystko. Ja też tak zrobiłam po urodzeniu Roszpunki-mój Mąż przewija Małą, kąpie, obcina paznokcie. Moja Mama chciała brac urlop i przyjechać nam "pomóc" ale grzecznie odmówiliśmytrzymam za Was kciuki

Kocurku, Synuś cudny

Aduniu Twoja Córcia też

za Staraczki najmocniejsze
nam za 3 dni mija rok od zobaczenia cieniu cienia na teście ciązowym


I przez Panią zamawiam angel wingsy z la millou


Zeberko ja marzę o rodzeństwie dla Roszpunki ale nie wiem czy podołam lękowi od wizyty do wizyty...
Mam nadzieję, że teściowa więcej nie będzie robić takich numerów

Agatko udanego odpoczywaniamy jedziemy nad morze za niecały miesiąc

Nie umiem wybrać nosidełka
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 22:04   #4879
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

dobry wieczór!

ja podczytuję z krzaczorów. nie potrafię się wbić jakoś

ale było o mnie więc piszę.

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Wiem i dlatego myślałam o tym aby ją uaktualnić, bo ja się czasami gubię.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jest na 1 stronie ale mocno nieaktualna.
Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
żeby była aktualna musicie wysyłać informacje o sobie do intuil, ona na pewno wszystko uaktualni ale nie jest w stanie wyciągać z waszych postów na jakim etapie jesteście bo nie jest na bieżąco.
często tak było, że osoby zafasolkowane nie chciały żeby je przenieść ze staraczek żeby nie zapeszyć itp. dlatego dane z pierwszego postu są zmieniane tylko na życzenie osób które ich dotyczą.
Dokładnie jest tak jak Berbie napisała. Umowa jest taka, że sama nic nie zmieniam. Nie każdy chce. Zmieniam, kiedy dostanę info na priv.

Więc czekam (czasem coś przeczytam i nie zrobię od razu to mi wypada z głowy za co bardzo przepraszam, ale staram się pamiętać).

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Ja mam a my nic nie dostaliśmy
My też nie, dostaliśmy prezent na wskoczenie na 6% rabatu - gazetkę Skarb - gdyby nie to, że odbierałam w rossmanie pod blokiem rodziców, to bym chyba im napisała, że takie prezenty to porażka u wstyd. Jeszcze w momencie jak mama z dzieckiem specjalnie to ten 'prezent' ma do miasta jechać...
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 08:02   #4880
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Pani no podoba się

Dzięki dziewczynki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 08:39   #4881
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
I przez Panią zamawiam angel wingsy z la millou

ja przez Fiol

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
zresztą chyba kiedyś wspomniała o tym tz-etowi) ale mnie na każdym kroku sama od siebie powtarza, że będzie Kasią się zajmować
no wlasnie... i badz tu czlowieku madry... nie urazic/zrazic i jednoczenie powierzyc wbrew sobie...

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
dostaliśmy prezent na wskoczenie na 6% rabatu - gazetkę Skarb
bezczelnosc...

Agatka, slonko masz?
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 08:52   #4882
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dokładnie jest tak jak Berbie napisała. Umowa jest taka, że sama nic nie zmieniam. Nie każdy chce. Zmieniam, kiedy dostanę info na priv.
Nie no spoko, mi to nie przeszkadza, tylko napisalam, że jest
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 08:56   #4883
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Witam
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 09:15   #4884
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Hej!


Od wczoraj jest u mnie babcia i jej siostra. Przyjechały na tydzien i juz żałuje ze je zaprosiłam

Za mało jesz, buzia ci wychudla... (to nic ze czuje sie jak pyza, d..a rosnie i sie patrzeć na siebie nie moge) a czy ten tablet to nie szkodzi? Itd. Dobrze, ze babcia o psie i jego potencjalnej szkodliwosci na ciaze ( ) juz nic nie mowi, bo bym ja juz do domu wyslala a tak to moze jeszcze wytrzymam
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 09:17   #4885
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Hej!

Mama pojechała, Mały rano dał popis, zakrztusił się chyba 5 razy przy 60 ml.....
Ale teraz sobie śpi
TŻ pierwsze co zrobił po przebudzeniu, to włączył kompa......
Dziewczyny, ja rozumiem, co piszecie i wiem, że tak pewnie będzie, ale nie do końca to widzę. Mój TŻ czasami zachowuje się jak dziecko. A przy Małym to w ogóle średnio mi pomoże... No zobaczymy, będę zdawać relację

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 09:19   #4886
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. X

A nie odganiasz go za bardzo od dziecka? moze sam sie czuje odrzucony i zbędny?
Dajesz mu przewijac, kąpać, karmić?
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 09:32   #4887
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Dzień dobry
oby dla Was taki był
bo nad moim życiem aktualnie jakieś ciemne chmurzyska wiszą. Problem goni problem Kurcze no..wiecznie wszystko pod górkę..

Agatko udanych wakacji odpocznijcie.
Perse szkoda, że Tż się tak zachowuje. Na pewno Ci ciężko,bo raczej miałaś inne wyobrażenia co do tego jak to będzie jak Artur się urodzi.
Barbi czekam na efekt malowania sypialni Na pewno będzie super! Mój tż po malowaniu naszej śmiał się że w końcu ma odpowiednie warunki na płodzenie No i trzymam kciuki - wiesz za co kochana

No i nie wiem co więcej .. ściskam każdą z Was
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 10:17   #4888
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Witam

Kłuje mnie czasem po bokach i jakby ciągnie ale gin mówił że to normalne bo macica się powiększa i rozciąga.
A jak dzisiaj?

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Medi - moj tz doskonale wie czego oczekuje, to nie jest zagadka za 100 punktow. Troche sie juz poprawil ale i tak nie potrafie mu wybaczyc poczatkow.
Monia, bardzo to przykre...

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja położyłam ostatnie krople farby na ściany niestety mi jej zabrakło, wiec malowanie przeciągnie się do jutra.
No, to czekamy na zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Hej ja tylko melduje ze dotarliśmy do Kołobrzegu pozdrawiam dziewczynki
Oby Wam pogoda dopisała!

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
aaa jeszcze jedno: czy dajecie jakies witaminki tztom??? Bo ja swojemu tylko magnez...
Ja mojego szprycuję folikiem i Salfazinem.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dokładnie jest tak jak Berbie napisała. Umowa jest taka, że sama nic nie zmieniam. Nie każdy chce. Zmieniam, kiedy dostanę info na priv.

Więc czekam (czasem coś przeczytam i nie zrobię od razu to mi wypada z głowy za co bardzo przepraszam, ale staram się pamiętać).
Inutil, jeśli chcesz, to możemy zrobić tak, jak kiedyś. Ja uaktualnię listę i wyślę Ci ją na PW. Co Ty na to?
I napisz kilka słów, co u Ciebie i Julka

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
bo nad moim życiem aktualnie jakieś ciemne chmurzyska wiszą. Problem goni problem Kurcze no..wiecznie wszystko pod górkę..
Anitko, no co tam? Co to za chmurzyska?


Podzieliłam się z moim P. Waszymi radami na temat możliwości przesunięcia @. I mnie jego reakcja trochę zbiła z tropu. Powiedział, że uważa to za idiotyczny pomysł (dosłownie!), żebym na miesiąc przed staraniami brała jakąś chemię i hormony. Na początku byłam trochę zła na niego, ale potem do mnie dotarło, że chłopina się chyba jednak martwi o mnie
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2013-07-15 o 10:26
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 10:22   #4889
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość


Mamusie i przyszłe Mamusie- macie kartę rossnę z Rossmanna?
my odebraliśmy w Rossmannie fajny prezent na Urodziny
Cytat:
Napisane przez zebrawpaski;41791832[COLOR=Silver
]

[/COLOR]Bacha - nam przyszło na maila info, trzeba było się zalogować na swoją stronę i wybrać prezent i drogerię
dostaliśmy coś innego ale jestem zadowolona
mam, ale mi nie wiem czemu nie przychodza powiadomienia teraz zajrzałam i w zakladce był ten prezent to kliknęłam i ma przyjśc nie wiem tylko co to ma być

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
My też nie, dostaliśmy prezent na wskoczenie na 6% rabatu - gazetkę Skarb - gdyby nie to, że odbierałam w rossmanie pod blokiem rodziców, to bym chyba im napisała, że takie prezenty to porażka u wstyd. Jeszcze w momencie jak mama z dzieckiem specjalnie to ten 'prezent' ma do miasta jechać...
jest lista tych prezentów które się otrzymuje w związku z przejściem na wyższy poziom sa numery zestawów http://www.rossnet.pl/Rossne/prezentyrossnelista
czasem jest to gazetka (po to nawet nie mam zamiaru iść) a czasem skarpetki czy body nam niedługo wskoczy rabat i wychodzi na to że dostaniemy gazetkę, więc nawet się nie pofatyguję
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 10:34   #4890
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Za mało jesz, buzia ci wychudla... (to nic ze czuje sie jak pyza, d..a rosnie i sie patrzeć na siebie nie moge) a czy ten tablet to nie szkodzi? Itd. Dobrze, ze babcia o psie i jego potencjalnej szkodliwosci na ciaze ( ) juz nic nie mowi, bo bym ja juz do domu wyslala a tak to moze jeszcze wytrzymam
Strasi ludzie wiedzą lepiej
Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Dzień dobry
oby dla Was taki był
bo nad moim życiem aktualnie jakieś ciemne chmurzyska wiszą. Problem goni problem Kurcze no..wiecznie wszystko pod górkę..
Co się dzieje?
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

A jak dzisiaj?

Podzieliłam się z moim P. Waszymi radami na temat możliwości przesunięcia @. I mnie jego reakcja trochę zbiła z tropu. Powiedział, że uważa to za idiotyczny pomysł (dosłownie!), żebym na miesiąc przed staraniami brała jakąś chemię i hormony. Na początku byłam trochę zła na niego, ale potem do mnie dotarło, że chłopina się chyba jednak martwi o mnie
Ból kręgosłupa przeszedł po tym jednym dniu.W brzuchu czasem coś zakłuje.

Wiesz może on ma troche racji.Choć wiem że wyjazd z @ to nie jest wielka przyjemność.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.