Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 08:52   #1381
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Siema!

Pora się przeprosić ze swoimi włosami i ponownie zacząć o nie dbać. Wczoraj się lekko przeraziłam ich stanem, takie rzadkie i liche się zrobiły. Przez ostatnie miesiące tylko myłam szamponem i na dodatek chodziłam spać z mokrymi włosami.

Zamówiłam sobie w Kalinie:
1 x NATURALNY TONIK DO WŁOSÓW. PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW.
1 x BALSAM NA BRZOZOWYM PROPOLISIE BEZ PARABENÓW
1 x DROŻDŻOWA MASKA DO WŁOSÓW. NA POROST WŁOSÓW.
1 x SZAMPON NA BRZOZOWYM PROPOLISIE BEZ SLS I PARABENÓW
no i dodatkowo:
1 x BAJKAŁ: NAWILŻAJĄCY KREM NA DZIEŃ. BEZ PARABENÓW.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 09:33   #1382
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Ja się nie odzywam, bo praktyczne nie mam dostępu do komputera. W czwartek pojechałam do Tżta, miał urodziny i świętowaliśmy .

Mi tak włosy lecą, kupiłam olej łopianowy i wcierkę na wypadanie babuszki agafii i trochę lepiej. Jeszcze drożdże zacznę pić. Paznokcie to mi się tak łamią Leci do mnie regenerum, nawet ładny skłąd ma : Jakbym mogła kupić stacjonarnie olejek macadamia to chyba kupiłabym sam olejek jednak

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Zamierzam nim smarować też rzęsy, jak mi ostatnio pięknie urosły się zageściły
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 09:35   #1383
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja się nie odzywam, bo praktyczne nie mam dostępu do komputera. W czwartek pojechałam do Tżta, miał urodziny i świętowaliśmy .

Mi tak włosy lecą, kupiłam olej łopianowy i wcierkę na wypadanie babuszki agafii i trochę lepiej. Jeszcze drożdże zacznę pić. Paznokcie to mi się tak łamią Leci do mnie regenerum, nawet ładny skłąd ma : Jakbym mogła kupić stacjonarnie olejek macadamia to chyba kupiłabym sam olejek jednak

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Zamierzam nim smarować też rzęsy, jak mi ostatnio pięknie urosły się zageściły
Ja też ostatnio codziennie olejuję paznokcie i już widzę pierwsze efekty. Używam przeterminowanej Alterry z migdałami.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 09:44   #1384
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

ja też ! skórki przede wszystkim tylko wolę coś co będę mogła do torebki włożyć. teraz robię konopnym,arganem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 09:46   #1385
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Zbiory kosmetyków włosowych! Jak ktoś chce pooglądać to zapraszam

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21695
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 09:53   #1386
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
ja też ! skórki przede wszystkim tylko wolę coś co będę mogła do torebki włożyć. teraz robię konopnym,arganem.
Ja tylko wieczorem, a w weekendy rano smaruję, więc mi to wszystko jedno. Ciekawe czy będę miała takie efekty jak dziewczyny z wątku o olejowaniu paznokci.

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Zbiory kosmetyków włosowych! Jak ktoś chce pooglądać to zapraszam

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21695
Ładny zbiorek.
Ja mam tylko szampon Green Pharmacy, resztkę Kallosa Placenta i przeterminowaną miodową maskę Joanny.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:06   #1387
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio codziennie olejuję paznokcie i już widzę pierwsze efekty. Używam przeterminowanej Alterry z migdałami.
Ja dawno, dawno temu olejowałam paznokcie . Włączałam sobie film, po czym wkładałam paznokcie do miseczki z podgrzanym olejkiem rycynowym. Po miesiącu były niesamowicie twarde. A później jakoś złapało mnie lenistwo
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 10:29   #1388
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Piękny bukiecik.
Cytat:
Napisane przez daria_z Pokaż wiadomość
śliczne!
Mam nadzieję, że ładnie zrobi, bo jakoś podejrzanie tanio wyszło za wszystko.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Siema!

Pora się przeprosić ze swoimi włosami i ponownie zacząć o nie dbać. Wczoraj się lekko przeraziłam ich stanem, takie rzadkie i liche się zrobiły. Przez ostatnie miesiące tylko myłam szamponem i na dodatek chodziłam spać z mokrymi włosami.

Zamówiłam sobie w Kalinie:
1 x NATURALNY TONIK DO WŁOSÓW. PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW.
1 x BALSAM NA BRZOZOWYM PROPOLISIE BEZ PARABENÓW
1 x DROŻDŻOWA MASKA DO WŁOSÓW. NA POROST WŁOSÓW.
1 x SZAMPON NA BRZOZOWYM PROPOLISIE BEZ SLS I PARABENÓW
no i dodatkowo:
1 x BAJKAŁ: NAWILŻAJĄCY KREM NA DZIEŃ. BEZ PARABENÓW.
Fajne zamówienie Wszystko oprócz kremu na dzień miałam Krem mam w wersji na noc i uwielbiam Tonik, balsam i maska genialne Szampon niestety podrażniał mi skalp, myślałam że się po nim zadrapię

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Zbiory kosmetyków włosowych! Jak ktoś chce pooglądać to zapraszam

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21695
Spora kolekcja

Ja wczoraj obfociłam swoją i też wyszło sporo tego, a to tylko kosmetyki których używam. Nie robiłam zdjęć tych, co gdzieś zalegają na półkach.

I świeżutkie zdjęcie włosów sprzed paru dni. Ostatnio bardziej mi wypadają, muszę kupić ten tonik Agafii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_fhdr.jpg (36,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2_fhdr.jpg (37,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3_fhdr.jpg (25,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4_fhdr.jpg (45,5 KB, 5 załadowań)
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:32   #1389
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Pierwszy raz zdarzyło mi się obudzić z migreną Przespałam się jeszcze chwilę i chyba przeszło. Ciśnienie jest dzisiaj tak skopane, faszeruję się właśnie kawą.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:50   #1390
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Mnie rzadko który szampon podrażnia, więc mam nadzieję, że ten będzie okej. Tylko coś mi się w banku skopało, nie dochodzą do mnie kody smsowe i nie mogę zapłacić.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Smakołyki masz w tej kolekcji.
Ja dopiero teraz na nowo się zainteresowałam kosmetykami do włosów , wcześniej nawet nie zwracałam uwagi na te wszystkie zagraniczne "wynalazki".
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:50   #1391
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Mnie rzadko który szampon podrażnia, więc mam nadzieję, że ten będzie okej. Tylko coś mi się w banku skopało, nie dochodzą do mnie kody smsowe i nie mogę zapłacić.
A to chyba że Mnie znaczna część szamponów podrażnia


Poluję na ten krem, podobno świetny http://sylveco.pl/lekki-krem-brzozowy Póki co mam spore zapasy, jak coś zużyję to go kupię
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 10:55   #1392
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Wczoraj zrobiłyśmy z mamą to ciasto: http://www.mojewypieki.com/przepis/k...dyniowa-pianka trochę czasochłonne, ale pyszne!

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Poluję na ten krem, podobno świetny http://sylveco.pl/lekki-krem-brzozowy Póki co mam spore zapasy, jak coś zużyję to go kupię
Gdzieś już widziałam zachwyty nad nim.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:07   #1393
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

Smakołyki masz w tej kolekcji.
Ja dopiero teraz na nowo się zainteresowałam kosmetykami do włosów , wcześniej nawet nie zwracałam uwagi na te wszystkie zagraniczne "wynalazki".
Lepiej dla portfela, że wcześniej ich nie próbowałaś Ja już nie wyobrażam sobie z powrotem przestawić się na drogeryjne wynalazki. Rosyjskie bardzo mi służą i te do włosów i do twarzy

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłyśmy z mamą to ciasto: http://www.mojewypieki.com/przepis/k...dyniowa-pianka trochę czasochłonne, ale pyszne!

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------



Gdzieś już widziałam zachwyty nad nim.


Ostatnio mam fazę na owoce Naciągnęłam trochę rodziców i tym sposobem w lodówce mam nektarynki, arbuza, czereśnie, porzeczki i jabłka Jem jak opętana, wczoraj waga pod wieczór pokazała 45 kg Do końca ciąży na bank przekroczę 50.

Na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-brzozowy.html i blogach ma świetne recenzje. Muszę go mieć
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:17   #1394
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Lepiej dla portfela, że wcześniej ich nie próbowałaś Ja już nie wyobrażam sobie z powrotem przestawić się na drogeryjne wynalazki. Rosyjskie bardzo mi służą i te do włosów i do twarzy



Ostatnio mam fazę na owoce Naciągnęłam trochę rodziców i tym sposobem w lodówce mam nektarynki, arbuza, czereśnie, porzeczki i jabłka Jem jak opętana, wczoraj waga pod wieczór pokazała 45 kg Do końca ciąży na bank przekroczę 50.

Na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-brzozowy.html i blogach ma świetne recenzje. Muszę go mieć
Uważaj, bo się spasiesz.

Ja w ostatnim tygodniu codziennie jadłam pizzę w pracy, przynajmniej po 2 kawałki. Chyba trzeba trochę spasować, bo to się źle może skończyć.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:21   #1395
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłyśmy z mamą to ciasto: http://www.mojewypieki.com/przepis/k...dyniowa-pianka trochę czasochłonne, ale pyszne!
Wygląda smakowicie. Kruche ciasto robię identyczne do pleśniaka.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Zaraz zobaczę, czy mam wystarczającą ilość malin na krzaczkach i może zrobię.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:30   #1396
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Uważaj, bo się spasiesz.

Ja w ostatnim tygodniu codziennie jadłam pizzę w pracy, przynajmniej po 2 kawałki. Chyba trzeba trochę spasować, bo to się źle może skończyć.
Mam nadzieję, że mi to nie grozi Ostatnio u gienka siedziała dziewczyna i opowiadała, że w pierwszej ciąży przytyła 35 kg, kosmos

Nie pogardziłabym Raz na jakiś czas pozwalam sobie na małe lub większe grzeszki Ostatnio byliśmy na kebabie w Habiby. Zjadłam dużego w picie i myślałam, że eksploduję
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:31   #1397
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Czytam "Grę o tron". Książka mi się podoba, ale jestem załamana, zdegustowana, zszokowana i nie wiem co jeszcze, błędami jakie są w książce
Jak ludzie mają dobrze mówić, jak już nawet książki są napisane gwarą, czy cholera wie czym to nazwać.
Imiona odmieniane są według z palca wyssanych zasad, co druga strona to "X ubrał rękawiczki", "Y ubrała sukienkę", "Z ubrał pelerynę" To w co oni to poubierali? Złożyli rękawiczkom buciki i szaliczek?
Ja zdzierżę literówki, no bo to jest łatwe do przeoczenia, ale takie kwiatki są dla mnie nie do zniesienia. Będę smarować mejla do wydawnictwa. Wstyd coś takiego wydać. Ciekawa jestem czy wszystkie wydania tak mają, czy tylko to moje.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:42   #1398
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mi to nie grozi Ostatnio u gienka siedziała dziewczyna i opowiadała, że w pierwszej ciąży przytyła 35 kg, kosmos

Nie pogardziłabym Raz na jakiś czas pozwalam sobie na małe lub większe grzeszki Ostatnio byliśmy na kebabie w Habiby. Zjadłam dużego w picie i myślałam, że eksploduję
Jak jadła za dwoje a nie dla dwojga...

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Czytam "Grę o tron". Książka mi się podoba, ale jestem załamana, zdegustowana, zszokowana i nie wiem co jeszcze, błędami jakie są w książce
Jak ludzie mają dobrze mówić, jak już nawet książki są napisane gwarą, czy cholera wie czym to nazwać.
Imiona odmieniane są według z palca wyssanych zasad, co druga strona to "X ubrał rękawiczki", "Y ubrała sukienkę", "Z ubrał pelerynę" To w co oni to poubierali? Złożyli rękawiczkom buciki i szaliczek?
Ja zdzierżę literówki, no bo to jest łatwe do przeoczenia, ale takie kwiatki są dla mnie nie do zniesienia. Będę smarować mejla do wydawnictwa. Wstyd coś takiego wydać. Ciekawa jestem czy wszystkie wydania tak mają, czy tylko to moje.
Zapytam kumpla, który ostatnio czytał "Grę o tron" czy w jego wydaniu też tak jest.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 11:46   #1399
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ładnie zrobi, bo jakoś podejrzanie tanio wyszło za wszystko.



Fajne zamówienie Wszystko oprócz kremu na dzień miałam Krem mam w wersji na noc i uwielbiam Tonik, balsam i maska genialne Szampon niestety podrażniał mi skalp, myślałam że się po nim zadrapię



Spora kolekcja

Ja wczoraj obfociłam swoją i też wyszło sporo tego, a to tylko kosmetyki których używam. Nie robiłam zdjęć tych, co gdzieś zalegają na półkach.

I świeżutkie zdjęcie włosów sprzed paru dni. Ostatnio bardziej mi wypadają, muszę kupić ten tonik Agafii
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Lepiej dla portfela, że wcześniej ich nie próbowałaś Ja już nie wyobrażam sobie z powrotem przestawić się na drogeryjne wynalazki. Rosyjskie bardzo mi służą i te do włosów i do twarzy

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------





Ostatnio mam fazę na owoce Naciągnęłam trochę rodziców i tym sposobem w lodówce mam nektarynki, arbuza, czereśnie, porzeczki i jabłka Jem jak opętana, wczoraj waga pod wieczór pokazała 45 kg Do końca ciąży na bank przekroczę 50.

Na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-brzozowy.html i blogach ma świetne recenzje. Muszę go mieć

Nie wiem kiedy to wszystko zużyje . Ale marzą mi się rosyjskie kosmetyki. Pewnie jak tak dalej pójdzie to kupię za pół roku :hahaha.

Twoje włosy ułożyły się idealnie do cięcia w trójkąt na tym zdjęciu. Ale dosyć szybko Ci rosną. .

Najadłam się dzisiaj tortillą na śniadanie. Zrobiłam tortillę z dużą ilością warzyw, serem topionym i szynką. .
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 12:29   #1400
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

moja mama wysportowana- nieco poważniej sport uprawiała, odżywiała się w miarę zdrowo,a też ponad dwadzieścia kilo przytyła że mną.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:32   #1401
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cześć

Głowa mnie boli... chyba walnę sobie kawę.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 13:37   #1402
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Zapytam kumpla, który ostatnio czytał "Grę o tron" czy w jego wydaniu też tak jest.
Moja jest z wydawnictwa Zysk I S-ka.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Prawidłowo w ciąży powinno się przytyć tylko o dziecko. Po porodzie powinno się wrócić do normy. Ale bardzo często kobiety w ciąży przestają się ruszać, zaczynają jeść "za dwoje" i tyją.
Chyba że występują podczas ciąży jakieś zaburzenia. Tarczyca, cukrzyca itp. A jak jest wszystko prawidłowo ze zdrowiem to z powietrza się nie tyje. Cudów nie ma.

Moja koleżanka dużo przytyłą w ciąży. Przed porodem lekarz ją zapytał, czy wie dlaczego mogła tak przytyć. A ona - żarłam to przytyłam. A lekarz - niemożliwe! Od jedzenia pani przytyła? A wszystkie inne moje pacjentki tyją z powietrza

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Moi sąsiedzi robią właśnie grilla. Palą plastikiem. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć im zdrowia oraz smacznego
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 14:58   #1403
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Nie wiem kiedy to wszystko zużyje . Ale marzą mi się rosyjskie kosmetyki. Pewnie jak tak dalej pójdzie to kupię za pół roku :hahaha.

Twoje włosy ułożyły się idealnie do cięcia w trójkąt na tym zdjęciu. Ale dosyć szybko Ci rosną. .

Najadłam się dzisiaj tortillą na śniadanie. Zrobiłam tortillę z dużą ilością warzyw, serem topionym i szynką. .
Ja wczoraj wywaliłam sporo przeterminowanych kosmetyków. Nie pasowały mi, nie używałam ich już dłuższy czas więc nie było mi szkoda Teraz już rzadko kiedy robię nieprzemyślane zakupy.

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
moja mama wysportowana- nieco poważniej sport uprawiała, odżywiała się w miarę zdrowo,a też ponad dwadzieścia kilo przytyła że mną.
Moja mama też sporo przytyła w ciąży, a siostra w pierwszej i drugiej niewiele. W pierwszej chyba 10 kg, w drugiej 7 kg. Bardzo szybko wracała do wagi sprzed ciąży, w sumie to kilka dni po porodzie. Brzuch ma płaski, a kompletnie nic z nim nie robiła, mało ruchu, zero ćwiczeń. Też bym tak chciała.

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Cześć

Głowa mnie boli... chyba walnę sobie kawę.
Mnie też od rana ciśnie Pogoda fatalna to pewnie dlatego.


Ale mnie kopie Cały brzuch faluje Rano aż mnie obudziło, bo dostałam centralnie w pęcherz, nie powiem zabolało mnie

Dzisiaj śniły mi się erotyki i Tż też Śmieje się, że musimy coś z tym zrobić wieczorem
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 14:58   #1404
daria_z
Raczkowanie
 
Avatar daria_z
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kaer Morhen
Wiadomości: 224
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Jak jadła za dwoje a nie dla dwojga...

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------



Zapytam kumpla, który ostatnio czytał "Grę o tron" czy w jego wydaniu też tak jest.
Wbrew pozorom spotkałam sporo książek z błędami. O zgrozo, czasem widzę, że ludzie w tłumaczący/poprawiający mylą np. "ukarze" i "ukaże". Spotkałam się z książką, w której autorka stwierdziła, że nie będzie dodawac znaków interpunkcyjnych, bo ich za dużo i stwierdziła, że są niepotrzebne. Bardzo mi to utrudniało odbiór książki i jej nie przebrnęłam.
__________________
Plotkara - It's all over, but Blair &Chuck forever
PLL
Pamiętniki Wampirów <3 Delena
The Lying Game
Lindsey Stirling
daria_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 15:07   #1405
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Niestety większość nowych książek ma błędy. Ortograficzne , interpunkcyjne, proste literówki. Razi mnie to, ale jakoś to przełknę. Ale jeśli cale zdania są budowane nie po polsku, to mnie szlag trafia.

To są konsekwencje tego, ze każdy byle kto, może skończyć studia, nic nie potrafiąc, dostać pracę. I taki są kwiatki. Bo pewnie ten co to pisał, był dyslektykiem i musimy mu wybaczyć
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:12   #1406
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Powiem Wam, że ostatnio skusiłam się na balsam o w miarę krótkim a ciekawym składzie - http://77dakota.blogspot.com/2013/05...wabbalsam.html Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Włosy są po nim na prawdę pięknie błyszczące i lejące się, a także mają ładny skręt
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 22:31   #1407
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Wróciłam z poprawin, dzisiaj na szczeście było krótko. Nie wiem, czy jutro jechać do babci pomóc jej... Nie mam nastroju do niczego, dzisiaj miałam zryty humor i cały dzień mi świeczki stawały w oczach.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 08:49   #1408
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Moi rodzice są niemożliwi Ojciec ma urlop, od 6 są na nogach, gadają sobie w najlepsze i w d.. mają że ktoś jeszcze śpi Czy tylko ja jestem w tym domu normalna i przejmuje się, że ktoś śpi i staram się zachowywać jak najciszej?
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 09:09   #1409
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Dzień dobry

Miki najwyraźniej Twoi rodzice uważają że skoro są w swoim domu to mogą sobie gadać głośno jak chcą, bez względu czy ktoś jest obok

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Jak maleństwo? Czy płeć jest już pewna ?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 09:31   #1410
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIX - sezon wiosna/lato 2013

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Czytam "Grę o tron". Książka mi się podoba, ale jestem załamana, zdegustowana, zszokowana i nie wiem co jeszcze, błędami jakie są w książce
Jak ludzie mają dobrze mówić, jak już nawet książki są napisane gwarą, czy cholera wie czym to nazwać.
Imiona odmieniane są według z palca wyssanych zasad, co druga strona to "X ubrał rękawiczki", "Y ubrała sukienkę", "Z ubrał pelerynę" To w co oni to poubierali? Złożyli rękawiczkom buciki i szaliczek?
Ja zdzierżę literówki, no bo to jest łatwe do przeoczenia, ale takie kwiatki są dla mnie nie do zniesienia. Będę smarować mejla do wydawnictwa. Wstyd coś takiego wydać. Ciekawa jestem czy wszystkie wydania tak mają, czy tylko to moje.

Wszystkie. Książka jest FATALNIE wydana. Przeczytałam już chyba 6 i wszystkie są dramatem wydawniczym. Nie wiem jak można coś takiego przepuścić. Wstyd i hańba. To najnowsze wydawnictwo jest trochę lepsze, ale ja czytałam te z 2002 czy coś takiego i są OKROPNE . A poza tym grę o tron uwielbiam

No, to wróciłam. Cała i zadowolona. Może nadejdzie ta godzina że nadrobię
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-18 15:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.