Moja twarz wiotczeje! Tracę ją! Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-13, 20:56   #1
canivoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 57

Moja twarz wiotczeje! Tracę ją! Pomocy!


Witajcie.
Dostrzegam dramatyczną utratę jędrności twarzy. Skóra się z niej zsuwa. Grawitacja niszczy mi twarz! I oprócz tego moja buzia wchłania się gdzieś do środka - powstały dziury pod oczami. W niektórych miejscach pojawiają się doły, a w niektórych - uwypuklenia ( też pod oczami, brudzy nosowo-wargowe). Tracę owal, kontur twarzy! Zaczynam przypominać buldoga...I pojawiają się te przeklęte chomiki, doliny łez, mina marionetki, gruszkowaty kształt twarzy i te wszystkie brzydkie rzeczy! Mozna na mnie pisać podręcznik starzenia się...


I wiecie co jest najgorsze? Nie skończyłam jeszcze 25 lat...
I wiecie co jeszcze? Nie chwaląc się, odżywiam się naprawdę zdrowo. Nie piję, nie palę, wysypiam się, ruszam się, żyję w stosunkowo czystym środowisku. Pielęgnuję twarz. Staram się ją ćwiczyć i masować. Od - mam takie zsuwające się predyspozycje, taki a nie inny układ twarzy. Rozumiem. Ale pragnę temu, jak się da, jakkolwiek, zapobiegać choć troszkę!
Proszę was o pomoc!
Co pomogło...waszym mamą?... Bo moja twarz wymaga pielęgnacji dla osób zdecydowanie dojrzalszych niż wskazywałby na to mój wiek. Potrzebuję jakiś tkanek podporowych w skórze...Cała twarz jest jakaś taka rozmemłana, wiotka, brak w niej elastyczności i jędrności. W ogóle nie mam rysów ani owalu twarzy.

Czy znacie może jakieś kremy, które możecie polecić na "odbudowę" twarzy? Może jakieś inne, specyficzne sposoby? Jakieś ćwiczenia? Masaże? Błagam o pomoc...Ja już nie mam pomysłów, walczę z tym od ponad dwóch lat i JEST CORAZ GORZEJ.
Nie przesadzam... Dlaczego tak sądzę? Ludzie się pytają czy np. nie jestem zmęczona, że źle wyglądam...


Bardzo Was przepraszam, wybaczcie. Wiem, że takich tematów było mnóstwo mnóstwo. Doprawdy, całe dnie siedzę przed komputerem i wyszukuję informacji na temat mojego problemu. I mam taki mętlik w głowie...
Dlatego proszę Was o radę w osobnym wątku...wybaczcie...

p.s. nie jestem chora. Wyniki mam śliczne

Pozdrawiam serdecznie

tu jest mój poprzedni wątek i w sumie dotyczy tego samego:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=698516
canivoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 13:13   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Moja twarz wiotczeje! Tracę ją! Pomocy!

Wstaw zdjecie. Latwiej pomoc widzac problem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 20:30   #3
canivoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 57
Dot.: Moja twarz wiotczeje! Tracę ją! Pomocy!

Przepraszam, ale znów posłużę się zdjęciem znalezionym w internecie, bo ono DOSKONALE oddaje to co mam sama:
http://pralinkidlablondynki.pl/wp-co...12/01/face.jpg

Wyglądam podobnie...naprawdę tak strasznie podobnie...
canivoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 15:38   #4
Valdia
Przyczajenie
 
Avatar Valdia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Moja twarz wiotczeje! Tracę ją! Pomocy!

Może przechodzisz ostatnie sytuacje stresowe,a może warto pomyśleć o badaniach,dermatologu i kontroli lekarskiej...skoro nie masz jeszcze 25 lat to mało możliwe żeby Twoja twarz tak nagle zaczęła tracić jędrność...nie sidż tyle przed kompem i się nie zamartwiaj,bo wpadniesz w depresję :-(
Valdia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 21:50   #5
canivoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 57
Dot.: Moja twarz wiotczeje! Tracę ją! Pomocy!

Dziękuję.
Jednakże obawiam się, że nie ma żadnej konkretnej przyczyny...Po prostu mam takie predyspozycje. Żyję naprawdę zdrowo i jestem odstresowana.
Najgorsze jest to, że moja twarz nie zaczęła tak nagle tracić jędrności - to dzieje się stopniowo...
DLATEGO CHCĘ TEMU ZAPOBIEC!
Ale to prawda - zaczynam się zamartwiać, bo nie wiem co tu począć.
canivoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 07:59   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Moja twarz wiotczeje! Tracę ją! Pomocy!

Cytat:
Napisane przez canivoria Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale znów posłużę się zdjęciem znalezionym w internecie, bo ono DOSKONALE oddaje to co mam sama:
http://pralinkidlablondynki.pl/wp-co...12/01/face.jpg

Wyglądam podobnie...naprawdę tak strasznie podobnie...
Bez Twojego zdjecia nikt Ci nie pomoze. Nie uwierze, ze wygladasz w wieku 25 lat jak kobieta z linku, ktora ma ponad lat 40. Sadze, ze nie jestem jedyna. To wrecz niemozliwe, abys miala takie oznaki starzenia. Tym bardziej, ze piszesz, ze o siebie dbasz.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-16 o 08:00
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 22:27   #7
canivoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 57
Dot.: Moja twarz wiotczeje! Tracę ją! Pomocy!

Ależ oczywiście, że nie wyglądam tak samo jak kobieta ze zdjęcia, ale mam zaczątki tych, tak to brzydko nazwę, "obwisłości". Chcę temu już etraz zapobiec...
canivoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.