Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-28, 09:38   #421
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Agata, bedzie ok!




Ja wiem, ze to 6 kg go nie tragedia, bardziej chodziło mi o tempo przybierania kg. Jak dalej tak pójdzie, a z tyg przeciez moze jeszcze nabrać przyspieszenia, to sie nie zatrzymam przed 20 kg na plusie a to ani fajne ani zdrowe.



W ramach diety wlasnie wyciągnęłam z piekarnika muffiny z borowkami i porzeczka czerwona. Komu?
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 10:05   #422
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
W ramach diety wlasnie wyciągnęłam z piekarnika muffiny z borowkami i porzeczka czerwona. Komu?
mi odwdzięczę się jakąś dobrą kawą lub cappuccino bo właśnie idę robić.
wstałam dzisiaj cała połamana, ledwo chodzę.
dzwoniła teściowa żebym jechała z nimi na urodziny dziadka, ale bez tż mi się to nie uśmiecha, zaraz będzie 100 pytań, których by przy tż nie zadali
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 15:09   #423
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
u mnie w pracy bez zmian, ale miałam 2 rozmowy przez telefon do innych prac i dałam sobie czas do września tzn zaczęłam to wszystko olewać (staram się), bo wierze, że w październiku będę już mieć nową pracę;
Mleb, życzę Ci tego z całego serca!

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Kochana w ten wtorek mam histero i już jestem posrana....
Wierzę, że się boisz. Ale wierzę również w to, że będzie wszystko dobrze!
Już zaciskam kciuki!

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
W ramach diety wlasnie wyciągnęłam z piekarnika muffiny z borowkami i porzeczka czerwona. Komu?

Będę za godzinę!

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
wstałam dzisiaj cała połamana, ledwo chodzę.
Uuu... Przepracowana czy chora?


Chwalę się, że kupiłam sobie dzisiaj sandałki
Zaraz będę sprawdzać kolejny rozdział małża magisterki, a potem jadę szukać walizki. Pewnie się rozpłynę po drodze kilka razy
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 15:33   #424
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Medeah, zapraszam
Do tego mam kompocik wisniowo porzeczkowy!


Jakie sandalki?
Tez by mi sie przydały



Berbie, nie dziwie sie zes padnięta
Narobilas sie przeciez strasznie..
Swoją droga uwielbiam takie remontowe akcje.

Edytowane przez Kubek29
Czas edycji: 2013-07-28 o 15:34
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 19:15   #425
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
D

Chwalę się, że kupiłam sobie dzisiaj sandałki
Pokaż
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 19:37   #426
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Reniu, bardzo mi przykro
Nakręciłyśmy Ciebie, a przy okazji i siebie...
A ja na listę staraczek wskoczę we wrześniu- najpierw Japonia i badania
a nie szkodzi - ważne, że już się wyjaśniło...

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Kochana w ten wtorek mam histero i już jestem posrana....
Rena przykro mi że ta franca przyszła i jeszcze tak w kość Ci dała
spokojnie i tak nie będziesz nic czuła a wynik pewnie będzie ok
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 20:32   #427
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
a ja sie waham nad wyjazdem ok 900km w jedna strone ...
Każde dziecko jest inne, niektórym przejechanie nawet 10km sprawia trudności. Super, ze Measia ma taką córeczkę, ale ja np z Olkiem pewnie bym się wykończyła w takiej trasie

Berbie podziwiam
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 07:41   #428
kunegunda.bis
Wtajemniczenie
 
Avatar kunegunda.bis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 440
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

witam sie po weekendowo, u mnie straszny skwar pzez weekend dzis chyba nie bedzie wiele lepiej, jak bedzie powyzej 30st to nie wychodzimy z Tosia na spacer...
...wczoraj weszlam na wage - od porodu -20kg weszlam w sukienke sprzed 6 laty tylko jeszcze mam brzuszek...

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Berbie super sa te nalepki na lodowke, nad ktora myslisz?

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

znajomi maja na drzwiach wejsciowych od strony mieszkania bardzo fajnie to wyglada
__________________
02.11.2011r.[*] 7/8 tydz. Kubuś

Tosielka
ok. 120cm
ok. 20,5kg

...cel osiągnięty 64,5kg
kunegunda.bis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 08:03   #429
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Witam
Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
witam sie po weekendowo, u mnie straszny skwar pzez weekend dzis chyba nie bedzie wiele lepiej, jak bedzie powyzej 30st to nie wychodzimy z Tosia na spacer...
...wczoraj weszlam na wage - od porodu -20kg weszlam w sukienke sprzed 6 laty tylko jeszcze mam brzuszek...[COLOR="Silver"]
Wow gratuluje
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 08:16   #430
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Dzień dobry
Staram się być z Wami na bieżąco, ale jakoś nie mogę się ostatnio zabrać do pisania. Jakoś ten czas letni średnio mi służy - ciągle coś jest do zrobienia i nie mam na nic czasu.. ale może to i lepiej bo mniej czasu na durne rozmyślania A ostatni mam np. fazę na zamęczanie się pytanie: dlaczego tak długo odkładałam starania i dlaczego teraz nam jakoś nie wychodzi.. Ale cóż czasu nie cofnę, pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Dzięki zabieganiu schudłam 2,5 kg- więc są też plusy.

Agatko trzymam kciki za jutrzejszy zabieg. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze kochana

Barbi Ty szalona kobieto!!! Ale szczerze to doskonale Cię rozumiem, że chcesz wszystko ogarnąć przed staraniami - miałam identycznie. Ściskam

Izka czyli Ciebie też dopadła cukrzyca ciążowa Będzie ciężko, ale jak pokazały dziewczyny z czasem się oswoisz i opanujesz zasady diety. Będzie dobrzeI gratuluje wyboru imienia - bardzo mi się podoba

Rena czyli jednak@ przylazła.. szkoda. Ale skoro przed Wami urlop to kto wiem jakie pamiątki z niego przywieziecie

Perse cieszę się że oczka Arturka działają bez problemuWspółczuję przeżyć u okulisty.. Jak się z Tż dogadujecie? lepiej już?

Mlebidakin obyś jak najszybciej zmieniła pracę A jak Twoje samopoczucie, tak ogólnie?

Wedera nie porównuj obecnej ciąży do poprzedniej, bo każda może być inna. Trzymam kciuki za przyszłotygodniową wizytę. I podziwiam Twoją cierpliwość - ja to bym pobiegła do gina pewnie tego samego dnia kiedy dowiedziałabym się o ciąży. Ale tak jak pisałaś skoro nie masz potrzeby włączać leków to oszczędzisz sobie trochę steru czekają na upragnione serduszko. Dbaj o siebie


Kurcze ale upał Biedne Wasze dzieciaczki - muszą się męczyć maleństwa. I przyszłe mamusie pewnie też nie najlepiej się czują, więc zamiast kawy stawiam dla chętnych pyszną schłodzoną wodę z mięta z własnego ogródka i cytrynką Miłego dnia laseczki!!!!
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 08:34   #431
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Hej!

Ja mam -3kg do wagi sprzed ciąży już..

Anitka dziękuję, że pytasz Różnie bywało między nami, każdy ma o coś pretensje do siebie - ja, że TŻ niewiele robi, on - że stara się ile może, a ja i tak mam to gdzieś. Dziś poszedł do pracy i zobaczymy, jak dalej będzie nam się układać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 08:50   #432
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Medeah, zapraszam
Do tego mam kompocik wisniowo porzeczkowy!
Kubek, mam do Ciebie pytanie w sprawie bilirubiny - wiesz coś może na jej temat? Nie chcę szukać w internecie, bo już się trochę naczytałam o nowotworach i marskości wątroby. Czy poziom 1,5 przy normie do 1 to jakaś tragedia, czy może być taka uroda? Dodam, ze wszystkie pozostałe próby wątrobowe są ok
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 09:22   #433
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Witam...

Anitka dzięki Kochana!

Kundzia za wagę!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 09:24   #434
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Czesc!


U mnie 23 tydzien!
Cieszę sie i boje sie...


Wika, ja juz średnio pamietam jak to z dorosłymi jest. U dzieci to ja tak niskiej nie widziałam
Ale jesli enzymy wątrobowe nie sa podwyższone to powinno byc ok. Wazne sa tez frakcje tej bilirubiny (sprzezona, niesprzezona).
Przy innych paranetrach dobrych, podwyższona niesprzezona czesto jest w zespole gilberta, ale to nic takiego tylko wlasnie taka "uroda" ze okresowo szczegolnie po błędach dietecznyvh, stresie jest jej poziom podwyższony.



Kundzia, a ile w ciąży przytylas?
Gratluluje taaakiego spadku wagi!

U mnie dzie kolejny kg na plusie.

Edytowane przez Kubek29
Czas edycji: 2013-07-29 o 09:26
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 09:34   #435
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Witam przepraszam, że nie będę się odnosiła indywidualnie do każdej z osoba, nie chcę żadnej pominąć. Zaglądam tu na chwilę, bardzo się spieszę. Pakuję torbę i wyjeżdżam. Jadę w końcu do rodziców. Niestety nie będę miała tam dostępu do internetu. Pozdrawiam
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 10:20   #436
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
...wczoraj weszlam na wage - od porodu -20kg weszlam w sukienke sprzed 6 laty
wow.
heh... dlaczego ja nie uprawiam diety matki karmiącej....

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
stawiam dla chętnych pyszną schłodzoną wodę z mięta z własnego ogródka i cytrynką
dzięki Kochana. biorę hektolitry

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
U mnie 23 tydzien!


Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Pakuję torbę i wyjeżdżam. Jadę w końcu do rodziców.
Udanego pobytu!!!!


Umieram. Gorąc mnie dobija... Synek - jak nigdy - pada jak odłączony od prądu. Dziś już go kąpałam... 28 stopni w mieszkaniu... a południa jeszcze nie ma...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 10:33   #437
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

U mnie tez skwar. Mam pozaslaniane okna, włączony na maksa wentylator, popijam wodę z lodem a i tak padaaaam.
Pies tez leży i sie nie rusza...czasem oko podniesie.


Mam męża wariata (po ostqtmich zaupach mial sie juz powstrzymac); jego kolega z pracy sluzbowo poleciał na dwa tygodnie do stanów i ten mu zlecił zakupy: kocyk i kombinezon i "cos co mu w oko wpadnie". Kocyki kolega kupił trzy- "bo nie mógł sie oprzeć". Faceci sa dziwni

Edytowane przez Kubek29
Czas edycji: 2013-07-29 o 10:39
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 10:39   #438
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Kocyki kolega kupił trzy- "bo nie mógł sie oprzeć". Faceci sa dziwni
eee kochani! i jeden i drugi

rajuuu, dziecko znów śpi. nie jestem do tego przyzwyczajona...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 10:50   #439
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

EDYTA - miłego wypoczynku!!

AGATKA - trzemam kciuki za zabieg

ANITA - u mnie jakoś leci tzn mam bóle żołądka z nerwów, ale liczę na to, że w tym lub następnym miesiącu złożę już wymówienie; w czwartek idę do psychiatry - zobaczę czy dalej mam brac tabletki, bo wydaje mi się, że nie pomagają

PERSE - to chyba taki okres kiedy musicie się dostosowac do nowej sytuacji i być może dlatego są konfikty

KUBEK - gratki
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 10:55   #440
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Kubek gratuluję tygodni! Będzie dobrze!!

Medi heh ja już od 2ch dni chyba ze stresu mam biegunkę....albo coś w powietrzu wisi bo mój bratanek i brat też mają....
Poza tym mam jakiś taki niepokój w sobie że będzie coś nie tak.....nie wiem dlaczego...
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 11:48   #441
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Czesc!


U mnie 23 tydzien!
Cieszę sie i boje sie...


Wika, ja juz średnio pamietam jak to z dorosłymi jest. U dzieci to ja tak niskiej nie widziałam
Ale jesli enzymy wątrobowe nie sa podwyższone to powinno byc ok. Wazne sa tez frakcje tej bilirubiny (sprzezona, niesprzezona).
Przy innych paranetrach dobrych, podwyższona niesprzezona czesto jest w zespole gilberta, ale to nic takiego tylko wlasnie taka "uroda" ze okresowo szczegolnie po błędach dietecznyvh, stresie jest jej poziom podwyższony.



Kundzia, a ile w ciąży przytylas?
Gratluluje taaakiego spadku wagi!

U mnie dzie kolejny kg na plusie.
Kubek, dzięki Tak myślałam, że to moja uroda, podkreślona stresem, a do lekarza nie chce mi się iść w ten upał
Gratuluję 23. tygodnia a kilogramami się nie przejmuj, po porodzie zrzucisz
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:24   #442
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

witam dziewczynki u nas po nocnej burzy a raczej kilku strasznych dziś na dworze 26 stopni, ale w domu pomimo otwartych wszędzie okien dalej duszno...dziś jedziemy do Berlina na kilka dni więc nie zaglądnę tu przez jakiś czas - mam nadzieję, że się później połapię
Buziaki
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:48   #443
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
dlaczego teraz nam jakoś nie wychodzi.. Ale cóż czasu nie cofnę, pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Dzięki zabieganiu schudłam 2,5 kg- więc są też plusy.
Spokjnie jeszcze krótko się staracie
Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość

U mnie 23 tydzien!
Cieszę sie i boje sie...
bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Witam przepraszam, że nie będę się odnosiła indywidualnie do każdej z osoba, nie chcę żadnej pominąć. Zaglądam tu na chwilę, bardzo się spieszę. Pakuję torbę i wyjeżdżam. Jadę w końcu do rodziców. Niestety nie będę miała tam dostępu do internetu. Pozdrawiam
Odpoczywaj
Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość

Mam męża wariata (po ostqtmich zaupach mial sie juz powstrzymac); jego kolega z pracy sluzbowo poleciał na dwa tygodnie do stanów i ten mu zlecił zakupy: kocyk i kombinezon i "cos co mu w oko wpadnie". Kocyki kolega kupił trzy- "bo nie mógł sie oprzeć". Faceci sa dziwni
Kochany
Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
witam dziewczynki u nas po nocnej burzy a raczej kilku strasznych dziś na dworze 26 stopni, ale w domu pomimo otwartych wszędzie okien dalej duszno...dziś jedziemy do Berlina na kilka dni więc nie zaglądnę tu przez jakiś czas - mam nadzieję, że się później połapię
Buziaki
Bawcie się dobrze
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 14:01   #444
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Witajcie
Teraz dopiero mam czas nadrobić. Niedawno wróciliśmy z ćwiczeń i Stasio w końcu zasnął.
Spędziliśmy weekend nad Jeziorem Białym Takie spontaniczne wypady są najlepsze. Chcę tam wrócić
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 15:04   #445
kunegunda.bis
Wtajemniczenie
 
Avatar kunegunda.bis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 440
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Czesc!

Kundzia, a ile w ciąży przytylas?
Gratluluje taaakiego spadku wagi!

U mnie dzie kolejny kg na plusie.
bodajze 13-14kg takze o 7kg mniej niz przed ciaza

Paniczka u mnie tez skwar dzis siedzimy w domu, moze wieczorkiem na spacer...wprowadzilas juz gluten?? moze uda mi sie dostac dzis do Pani dr to spytam o ten gluten, a kiedy miesko/ryba?
__________________
02.11.2011r.[*] 7/8 tydz. Kubuś

Tosielka
ok. 120cm
ok. 20,5kg

...cel osiągnięty 64,5kg
kunegunda.bis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 15:21   #446
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Spędziliśmy weekend nad Jeziorem Białym Takie spontaniczne wypady są najlepsze.
tym koło Włodawy?
jak sie Stasiowi podobalo?

Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
..wprowadzilas juz gluten??
, naczytalam sie, zdecydowalam a tata Torresa veto walnal... on jest zdania ze nasza lekarka prowadzaca ma o tym zdecydoewac. wizyta dopiero 23 VIII, wiec jak skoncza sie upaly to pojde na szybka konsultacje bo mi glupio zadzwonic
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:19   #447
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
A ostatni mam np. fazę na zamęczanie się pytanie: dlaczego tak długo odkładałam starania i dlaczego teraz nam jakoś nie wychodzi.. Ale cóż czasu nie cofnę, pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Dzięki zabieganiu schudłam 2,5 kg- więc są też plusy.
spokojnie, przecież dopiero zaczęliście się starać. ile cyków minęło? 2? poprzednim razem od razu się udawało, prawda?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:09   #448
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

U nas też skwar :/ a my wczoraj w tą największą gorączkę robiliśmy chrzciny. Ale Oliś jakoś dał radę w kościele na szczęście
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 05:07   #449
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
tym koło Włodawy?
jak sie Stasiowi podobalo?
Tak koło Włodawy. Udało się nam załatwić nocleg w samej Okunince. Jak tam jechaliśmy to Stasio prawie całą drogę spał, za to w drodze powrotnej zaczął dokazywać. Następnym razem podbijamy Bałtyk
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 07:12   #450
kunegunda.bis
Wtajemniczenie
 
Avatar kunegunda.bis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 440
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIX

Paniczka nam sie udalo wczoraj dostac do lekarki powiedziala ze zdecydowanie jest za tym aby gluten wprowadzic po 10mcu zycia, jest to bardzo silny alergen mocniejszy od mleka krowiego, gdyby byl bezpieczny to mozna by juz podawac noworodkom. Jedynie mamy wprowadzic zoltko (plan na weekend) co drugi dzien, potem miesko (tylko indyk, krolik, jegniecina) i bardzo ostroznie rybe raz na 2 tyg.

Madzia to super ze udalo sie chrzsciny zorganizowac, a jak przyjecie w domu/w lokalu? Mamy ambitny plan aby chrzsciny zrobic we wrzesniu, ale nie ma u nas normlanego lokalu w poblizu
__________________
02.11.2011r.[*] 7/8 tydz. Kubuś

Tosielka
ok. 120cm
ok. 20,5kg

...cel osiągnięty 64,5kg
kunegunda.bis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.