Miłośniczki Zary-cz. XXV - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-28, 22:15   #361
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Ja tam ciepła może nie ubóstwiam, ale przeżyję, ale dziś nie jest ciepło tylko okropnie duszno i parno- przynajmniej u mnie ;/
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:15   #362
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Czy któraś z Was pamięta lub wie, bo ma jaki w końcu jest dekolt na plecach w tej sukience, bo zdjęcia są różne?
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/os...6p1230058.html
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:19   #363
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez fantastic Pokaż wiadomość
ja na szczęście byłam nad jeziorkiem, a tak w domu polecam klimę lub coś podobnego a na zewnątrz nie da rady wytrzymać ( o tramwajach i autobusach nie wspomnę )
Ja nawet nie miałam siły nad jeziorko jechac
Problem w tym, ze nie kazdy klimę w domu ma A wiatrak chodiz na full obrotach ale niewiele to daje
Wyszłam dzisiaj koło 16 na balkon i miałam wrażenie, ze wlazłam na rożno, jak kurczak

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja się cała kleje, byliśmy dziś z TŻ na grillu to dopóki nie zaczęłam jeść było ok, a potem krew mi zaczęła żywiej krążyć i myślałam, że padnę

Kliknęłam sobie na alle baleriny z łańcuszkiem za 149 zł, chyba nawet ok cena zważając, że aktualna cena to i tak 129 zł.
O jedzeniu nie mów, nic mi nie smakuje w taki upał, tylko bym piła i lody ewentualnie jadła

Ja włąsnie za tyle te baleriny kupowałam przed %. A ostatnio nawet sie zastanawiałam, czy nie sprzedac, ale jak włozyłam na noge, to się pacnęłam w czoło, ze mi chyba upał na głowę poszedł

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja tam ciepła może nie ubóstwiam, ale przeżyję, ale dziś nie jest ciepło tylko okropnie duszno i parno- przynajmniej u mnie ;/
U nas egiptowo, wypisz wymaluj, tylko kupy kamoli brak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:19   #364
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

A jutro ma być jeszcze gorzej Przeglądałam dzis pogodę długoterminową i niby upały mają potrwać do połowy sierpnia, zobaczymy czy się sprawdzi
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:21   #365
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nawet nie miałam siły nad jeziorko jechac
Problem w tym, ze nie kazdy klimę w domu ma A wiatrak chodiz na full obrotach ale niewiele to daje
Wyszłam dzisiaj koło 16 na balkon i miałam wrażenie, ze wlazłam na rożno, jak kurczak

wiem wiem trochę roboty jest przy zakładaniu, ale są też takie przenośne klimatyzatory gdzie rurę wystawia się po prostu za okno tez dają radę (teściowie mają)
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:23   #366
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
A jutro ma być jeszcze gorzej Przeglądałam dzis pogodę długoterminową i niby upały mają potrwać do połowy sierpnia, zobaczymy czy się sprawdzi
Owszem, z małym wyjatkiem na wtorek
Jesli tak bedzie, to ja będe miała cały seirpien upały, bo w połowie miesiaca jade na południe europy, gdzie srednio 33 w dzien ale przynajmniej morze będzie pod nosem

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez fantastic Pokaż wiadomość
wiem wiem trochę roboty jest przy zakładaniu, ale są też takie przenośne klimatyzatory gdzie rurę wystawia się po prostu za okno tez dają radę (teściowie mają)
Co roku w upały letnie małz mówi, ze kupi klimę i na tym się kończy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:30   #367
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Ach, no właśnie ja je chciałam za te 149 zł, ale już u mnie nie było, na necie chyba też już nie (albo zaspałam trochę), więc teraz dla mnie ok cena- nie narzekam, chociaż sprzedający to moim zdaniem jeden z podczytujących. Ale tak jak mówiłam- jeśli sprzedają za znośną cenę to mnie to nie razi.

Co do klimy to ja bym sobie w domu nie założyła, bo uważam to za zbędne- na te kilka, kilkanaście dni upałów jakoś przeżyję z wiatrakiem. Ale ja ogólnie fanką klimatyzacji nie jestem. A tak to w domu mam raczej chłodno, za to w zimie cieplutko- raz włączałam kaloryfer w tym roku, bo byłam chora. Liczniki ani drgnęły- już się cieszę na rozliczenie kosztów
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 22:33   #368
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ach, no właśnie ja je chciałam za te 149 zł, ale już u mnie nie było, na necie chyba też już nie (albo zaspałam trochę), więc teraz dla mnie ok cena- nie narzekam, chociaż sprzedający to moim zdaniem jeden z podczytujących. Ale tak jak mówiłam- jeśli sprzedają za znośną cenę to mnie to nie razi.

Co do klimy to ja bym sobie w domu nie założyła, bo uważam to za zbędne- na te kilka, kilkanaście dni upałów jakoś przeżyję z wiatrakiem. Ale ja ogólnie fanką klimatyzacji nie jestem. A tak to w domu mam raczej chłodno, za to w zimie cieplutko- raz włączałam kaloryfer w tym roku, bo byłam chora. Liczniki ani drgnęły- już się cieszę na rozliczenie kosztów
U mnie odwrotnie - w lecie gorąco bo się dach nagrzewa, a w zimie się trzęsę
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:38   #369
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nawet nie miałam siły nad jeziorko jechac
Problem w tym, ze nie kazdy klimę w domu ma A wiatrak chodiz na full obrotach ale niewiele to daje
Wyszłam dzisiaj koło 16 na balkon i miałam wrażenie, ze wlazłam na rożno, jak kurczak


O jedzeniu nie mów, nic mi nie smakuje w taki upał, tylko bym piła i lody ewentualnie jadła

Ja włąsnie za tyle te baleriny kupowałam przed %. A ostatnio nawet sie zastanawiałam, czy nie sprzedac, ale jak włozyłam na noge, to się pacnęłam w czoło, ze mi chyba upał na głowę poszedł

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------



U nas egiptowo, wypisz wymaluj, tylko kupy kamoli brak

Haha Egiptowo- u mnie jutro 36 zapowiadane, ale widzę że w sumie w dużej części Polski to samo Ja jutro będę jak wielbłądek, zamagazynowałam chyba z 15 butelek wody- mogę w domu spędzić czas przez kilka dni ;p

A w piątek widzę znowu prawie 30 st. Akurat na moje urodziny

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
U mnie odwrotnie - w lecie gorąco bo się dach nagrzewa, a w zimie się trzęsę
Bo Cię sąsiedzi nie grzeją tak jak mnie ;p Chyba podkręcają na potęgę i dzięki temu przez całą zimę spałam przy otwartym oknie i ciągle miałam ok. 24 stopnie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:40   #370
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Haha Egiptowo- u mnie jutro 36 zapowiadane, ale widzę że w sumie w dużej części Polski to samo Ja jutro będę jak wielbłądek, zamagazynowałam chyba z 15 butelek wody- mogę w domu spędzić czas przez kilka dni ;p

A w piątek widzę znowu prawie 30 st. Akurat na moje urodziny
Ja jutro wybieram sie do Z ze zwrotami i po dwie paczki, ale nie wiem, czy jak otworze auto, to sie nie wrócę
Pocieszam sie, ze w galerii fajnie chłodno z klima, to trochę odetchnę

To masz urodziny miesiac przede mną
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:41   #371
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ach, no właśnie ja je chciałam za te 149 zł, ale już u mnie nie było, na necie chyba też już nie (albo zaspałam trochę), więc teraz dla mnie ok cena- nie narzekam, chociaż sprzedający to moim zdaniem jeden z podczytujących. Ale tak jak mówiłam- jeśli sprzedają za znośną cenę to mnie to nie razi.

Co do klimy to ja bym sobie w domu nie założyła, bo uważam to za zbędne- na te kilka, kilkanaście dni upałów jakoś przeżyję z wiatrakiem. Ale ja ogólnie fanką klimatyzacji nie jestem. A tak to w domu mam raczej chłodno, za to w zimie cieplutko- raz włączałam kaloryfer w tym roku, bo byłam chora. Liczniki ani drgnęły- już się cieszę na rozliczenie kosztów
no to super ja póki co mieszkam w bloku i mam pokoje od południa, tu się tak nagrzewa, że nie da rady wytrzymać nawet kilkunastu minut, na szczęście niedługo się przeprowadzamy i będzie lepiej
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 22:42   #372
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Haha Egiptowo- u mnie jutro 36 zapowiadane, ale widzę że w sumie w dużej części Polski to samo Ja jutro będę jak wielbłądek, zamagazynowałam chyba z 15 butelek wody- mogę w domu spędzić czas przez kilka dni ;p

A w piątek widzę znowu prawie 30 st. Akurat na moje urodziny

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



Bo Cię sąsiedzi nie grzeją tak jak mnie ;p Chyba podkręcają na potęgę i dzięki temu przez całą zimę spałam przy otwartym oknie i ciągle miałam ok. 24 stopnie.
No, bo na ostatnim piętrze . Ja miałam w porywach 15 st
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:42   #373
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
U mnie odwrotnie - w lecie gorąco bo się dach nagrzewa, a w zimie się trzęsę
no to podobnie jak u nas

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
No, bo na ostatnim piętrze . Ja miałam w porywach 15 st
No ja własnie tez na ostatnim, to masakra jakaś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:43   #374
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak znosicie te egipskie upały? Bo ja zdycham normalnie, spac do piwnicy chyba pójde, bo tak się nie da
ja własnie nadrobiłam watek pijąc ciepłą herbatkę i zaraz idę zrobić sobie drugą. Czy jestem jedyną osobą która dziś zmarzła? jechałam w autobusie i pierwsza godz była ok, ale ostatnie 40 minut to juz mnie telepało z zimna, brrrr

przed wyjzadem wstąpiłam do Gkrk, ale pusto było, zero ludu, no sama radość, brak kolejek, wszyscy byli nad wodą jak to babeczki skomentowały, mówiły, że nie wiedzą co ze sobą robić bo taki luz od rana
była marynarka ze zlotymi guzikami xs
zielone sandałki 37
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:47   #375
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

dziewczyny sorki za off top ale chodzą za mną spodenki z simple
co myślicie? mierzyłam je jakośc super i leżały fajnie mój małż mówi kup takie pin-up kurcze sama nie wiem????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg simple.jpg (65,3 KB, 43 załadowań)
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:52   #376
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

dziewczyny, a tę koszulę któraś z Was posiada?

http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/ko...6p1117032.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (41,9 KB, 5 załadowań)
gosica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:52   #377
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
no to podobnie jak u nas

No ja własnie tez na ostatnim, to masakra jakaś
ja też;/ w lecie od dachu gorąco, a w zimie żaden sąsiad z góry nie ogrzewa i zimno
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:56   #378
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak znosicie te egipskie upały? Bo ja zdycham normalnie, spac do piwnicy chyba pójde, bo tak się nie da
Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
A jutro ma być jeszcze gorzej Przeglądałam dzis pogodę długoterminową i niby upały mają potrwać do połowy sierpnia, zobaczymy czy się sprawdzi
ok fakt jest niby ciężkie powietrze, duszno ale ja wolę to miliard razy niż zimno i zanieczyszczone powietrze przez ogrzewanie wtedy to nie mogę oddychać taki syf
wolę żeby się ze mnie lało niż mam się trząść z zimna.. chyba się ktoś pomylił powinnam mieszkać gdzieś w rejonach równika...
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:56   #379
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
ja też;/ w lecie od dachu gorąco, a w zimie żaden sąsiad z góry nie ogrzewa i zimno
No własnie, na dodatek u nas tylko 4 pietra bez windy i trza sie jeszcze męczyć po schodach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 22:57   #380
kobaltowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 221
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was pamięta lub wie, bo ma jaki w końcu jest dekolt na plecach w tej sukience, bo zdjęcia są różne?
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/os...6p1230058.html
ten mniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-07-14 18.19.16.jpg (64,6 KB, 109 załadowań)
kobaltowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:59   #381
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
ok fakt jest niby ciężkie powietrze, duszno ale ja wolę to miliard razy niż zimno i zanieczyszczone powietrze przez ogrzewanie wtedy to nie mogę oddychać taki syf
wolę żeby się ze mnie lało niż mam się trząść z zimna.. chyba się ktoś pomylił powinnam mieszkać gdzieś w rejonach równika...
Masz rację Ewcik też tego nie cierpię ale bez ogrzewania to nawet w futrze renifera bym zamarzła w zimę w domu

Ja w sumie nie dalej jak wczoraj mówiłam małzowi, ze wolę zdychac z upału niz marznąć, ale dzisiaj to już przesadzona temperatura -albo siedze niczym poderżniety zombie, albo drzemię, bo tak jestem zdechnięta tym upałem.
W tym roku coś wyjtkowo źle znosze gorąc, cos mi widac serducho nie słuzy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:03   #382
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez fantastic Pokaż wiadomość
link nie działa
ale zajrzałam na mango outlet i jeśli chodzi ci o te:
http://mangooutlet.com/PL/p0/outlet/...=1375042613937
to mam bardzo podobne ale nie te same, chyba moje były kolekcję wcześniej, mają nieco inny obcas ale są bardzo wygodne
Oki super dziękuję za odp dokładnie o te mi chodziło. Poczeksm może jeszcze aż się wyprzedaże skończą i wtedy kupię. Mam tylko nadzieje że na mangooutlet nadal będą bo tak jak pisałam szaraczki są mega wygodne jak na taki wysoki obcas.

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Aukcja jednorazowa Niestety nie podpowiem, co bylo w tytule, bo kupowalam ze 2 lub 3 miesiace temu (ja kupuje maaase rzeczy na ebayu, nie chce mi sie tyle stron przegladac). Pamietam tylko, ze foto bylo beznadziejne i opis w stylu "jeansy Zara", czyli zero szczegolow. Akurat krecilam sie kolo tych spodni w sklepie (mialam juz wtedy granatowe), wiec od razu je rozpoznalam Najlepsze, ze calkiem zapomnialam o tej aukcji i na drugi dzien bylam wsciekla, ze gatki przegapilam. Weszlam na ebay, a tam info - aukcja wygrana, zaplac £2 + wysylka
To Ci się naprawdę udało a już myślałam, że z tą ceną to sie pomyliłaś Jak często kupujesz na eBay'u to podziel się czasami linkiem jeżeli coś polecasz na wątku zakupowym z eBay
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:05   #383
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez kobaltowa Pokaż wiadomość
ten mniejszy
Dziękuję bardzo za zdjęcie z tym większym też byłaby fajna tylko to już chyba bez stanika
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:07   #384
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie, na dodatek u nas tylko 4 pietra bez windy i trza sie jeszcze męczyć po schodach
ja na 5 bez windy
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:08   #385
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
ok fakt jest niby ciężkie powietrze, duszno ale ja wolę to miliard razy niż zimno i zanieczyszczone powietrze przez ogrzewanie wtedy to nie mogę oddychać taki syf
wolę żeby się ze mnie lało niż mam się trząść z zimna.. chyba się ktoś pomylił powinnam mieszkać gdzieś w rejonach równika...
Mam dokładnie tak samo. Nienawidzę zimy!!!
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:10   #386
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez fantastic Pokaż wiadomość
no to super ja póki co mieszkam w bloku i mam pokoje od południa, tu się tak nagrzewa, że nie da rady wytrzymać nawet kilkunastu minut, na szczęście niedługo się przeprowadzamy i będzie lepiej
U mnie było to samo, ale sprawę załatwiły rolety ale te całkiem odbijające światło. Miałam z tym problem, bo nic nie mogło być "na wierzchu" czy to żarcie czy kosmetyki, bo wszystko zaraz gorące

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jutro wybieram sie do Z ze zwrotami i po dwie paczki, ale nie wiem, czy jak otworze auto, to sie nie wrócę
Pocieszam sie, ze w galerii fajnie chłodno z klima, to trochę odetchnę

To masz urodziny miesiac przede mną
Będziemy świętować! Chociaż nie wiem, czy jest co, bo od 2 tygodni dołuję się, bo znalazłam parę siwych włosów i liczę zmarszczki pod oczami...

Co do galerii to się zgodzę, tylko najpierw trzeba dotrzeć do niej, a że TŻ popsuł nam samochód to na transport nie mogę liczyć ;p Po ostatnich przebojach z autobusem na pewno się na niego nie pokuszę, już bym wolała iść na nogach

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
No, bo na ostatnim piętrze . Ja miałam w porywach 15 st
No u teściów, którzy mieszkają na ostatnim- 10 piętrze to samo. W lecie (aktualnie) tragedia, w zimie może nie aż tak źle, ale bez szału ;p


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Masz rację Ewcik też tego nie cierpię ale bez ogrzewania to nawet w futrze renifera bym zamarzła w zimę w domu

Ja w sumie nie dalej jak wczoraj mówiłam małzowi, ze wolę zdychac z upału niz marznąć, ale dzisiaj to już przesadzona temperatura -albo siedze niczym poderżniety zombie, albo drzemię, bo tak jestem zdechnięta tym upałem.
W tym roku coś wyjtkowo źle znosze gorąc, cos mi widac serducho nie słuzy
Nie przejmuj się- nie tylko Ty, starość nie radość ;p
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:13   #387
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
ja na 5 bez windy
Opps, u nas bez windy tylko do czwartego pietra są bloki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:14   #388
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Masz rację Ewcik też tego nie cierpię ale bez ogrzewania to nawet w futrze renifera bym zamarzła w zimę w domu

Ja w sumie nie dalej jak wczoraj mówiłam małzowi, ze wolę zdychac z upału niz marznąć, ale dzisiaj to już przesadzona temperatura -albo siedze niczym poderżniety zombie, albo drzemię, bo tak jestem zdechnięta tym upałem.
W tym roku coś wyjtkowo źle znosze gorąc, cos mi widac serducho nie słuzy
Nie no ja tam nie narzekam(chyba jestem wyjątkiem), choć dziś głowa mnie bolała ale to chyba ciśnienie, bo gdzieś nie daleko była burza i przeszło mi jak ręką odjął ale fakt u nas nie ma takiego klimatu i takie upału raczej większość osób męczą...

ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:16   #389
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Będziemy świętować! Chociaż nie wiem, czy jest co, bo od 2 tygodni dołuję się, bo znalazłam parę siwych włosów i liczę zmarszczki pod oczami...

Co do galerii to się zgodzę, tylko najpierw trzeba dotrzeć do niej, a że TŻ popsuł nam samochód to na transport nie mogę liczyć ;p Po ostatnich przebojach z autobusem na pewno się na niego nie pokuszę, już bym wolała iść na nogach


Nie przejmuj się- nie tylko Ty, starość nie radość ;p
Olej to, na siwe włosy jest na szczęscie coś takiego, jak farba, a na zmarszczki kremy Wiec poświętujemy, a co !
Co sobie kupisz na urodziny sama od siebie?

Przytułkiem miejskim w takie upały absolutnie Lepiej poczekaj, az będziesz miała auto znowu do dyspozycji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:19   #390
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
U mnie było to samo, ale sprawę załatwiły rolety ale te całkiem odbijające światło. Miałam z tym problem, bo nic nie mogło być "na wierzchu" czy to żarcie czy kosmetyki, bo wszystko zaraz gorące

p
mam rolety i zasłaniam ale to nic nie daje (ale chyba nie mam tych całkiem odbijających) właśnie padły moje kwiatki bo zostawiłam je na parapecie
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.