Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal cz.12 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 21:51   #2221
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Paula, daj znać jutro co i jak po wizycie u gina
No i za rowerek dzisiejszy
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 21:52   #2222
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Hej
Przyjmiecie ponownie ?
Heeeej

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Jeszcze mam płaskodu.pie, że bolą mnie kości jak siedzę (no i oczywiście to body mi odstaje na du.pie )

Haha Mel B daje w kość też ją lubię
Mogę Ci oddać trochę z mojej zawsze się śmieje, że z wstrzyknę sobie trochę tłuszczyku do cycków i będzie git

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
A jeszcze zapomniałam że pytała mnie o znak zodiaku
A mój TŻ to czasem jest bezcenny
W ogóle na Wizażu jest taki fajny wątek - śmieszne teksty mojego TŻ czy coś takiego. Ja jak tam raz weszłam to że tak powiem do posiku - co tam laski cytowały - jako odmóżdżacz - meeega
Muszę obczaic wątek, bo lubie takie do pośmiania
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 21:52   #2223
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
No ja tez probowalam crepes dzis, ale tylko troszke, bo tak jak pisalam Pauli- czekalam na tarte ktora swoja droga byla pyyyszna ja za to tak "z ulicy" sie rozlubowalam w ... Uwaga, zaskocze Cie- bagietkach bo na szybko bralismy z jakims kurakiem czy czyms, prosilismy o przekrojenie na pol i dalej choduu takie chrupiace, ze prawie podniebienie poranilam kto by pomyslal, ze bede sie chlebem zachwycac
Jesuuu, aż się głooodna zrobiłam te bagietki uliczne też pamiętam
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 21:57   #2224
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam okazji takich spróbować na pewno są obłędne a te z podsmazonym pomidorem, mozarella i chuda szynka chyba jutro zrobię na obiad, bo akurat mam wszystko i pewnie, że naleśniki można przygotowywać na zdrowy i dietetyczny w miarę sposób z mąki razowej itp
No to daj znac, czy smakowaly z takim poleczeniem, ale dosc klasyczne jest, wiec Ameryki nim nie odkrylam ja jak wyprobuje jakis przepis w domu, to dam Wam znac, czy mi wyszly chociaz troche "francuskie"

DOBRA, ide spac, bo sie glodna robie , a jutro od rana na walizach bede
Dobranoc dietowiczki i ciezarowki dwie kochane
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:00   #2225
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Heroine wątek śledziłam cały czas więc jestem na bieżąco co u której słychać Na początku pochłonęła mnie sesja i miałam wrócić na wątek ale, że na wakacje jestem w domu na wsi i całe dnie pomagam rodzicom to nie chciałam pisać bo wiedziałam że nie dam rady codziennie się udzielać. Dopiero teraz minął najgorętszy okres i mam więcej czasu więc postanowiłam się odezwać Co do diety nie jest źle tydzień temu waga wskazała 56 Jeszcze bym chciała ze 3 kg chociaż A 24 ruszam z Tż i jego bratem i narzeczoną na Chorwację więc teraz muszę szczególnie spiąć tyłek coby się godnie prezentować
A w ogóle to gratulację dla Pauli i Basi Cieszę się razem z wami
I Coctail najlepsze życzenia dla Ciebie
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:00   #2226
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Jesuuu, aż się głooodna zrobiłam te bagietki uliczne też pamiętam
No mi w brzuchu burczy, wiec ide spac bo Paryż Paryżem, ale juz zaczynałam rozmyślać "co sobie polskiego jutro wszamie na kolacje " wiec najlepsza recepta- zabic głoda snem zreszta, to by byl grzech jeszcze cos dzis zjesc
Dobranoc
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:01   #2227
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Mogę Ci oddać trochę z mojej zawsze się śmieje, że z wstrzyknę sobie trochę tłuszczyku do cycków i będzie git
Wiesz, ja tłuszczyk też mam, ale kość ogonowa chyba mi tak dziwnie wystaje, bo zawsze ją czuję no i jak siedzę na twardym krześle to muszę podkładać jakąś poduszkę pod du.pę, bo wiercę się i kręcę jakbym owsiki miała
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 22:03   #2228
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
No to daj znac, czy smakowaly z takim poleczeniem, ale dosc klasyczne jest, wiec Ameryki nim nie odkrylam ja jak wyprobuje jakis przepis w domu, to dam Wam znac, czy mi wyszly chociaz troche "francuskie"

DOBRA, ide spac, bo sie glodna robie , a jutro od rana na walizach bede
Dobranoc dietowiczki i ciezarowki dwie kochane
Dam znać dam jeszcze naleśników w takim połączeniu nie jadłam, a zapowiadają się przepysznie ja się uczepiłam naleśników ze szpinakiem i tylko takie bym jadła

Ja też już się kładę, poczytam jeszcze Jeźdzca, bo mnie wciągnęła ta książka i też już się robię głodna zawsze jak zasypiam to myśle co by dobrego zjeść na śniadanko
do juuutraaa

Heroine hahaha śmieje się sama do siebie
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3

Edytowane przez ewelciaa144
Czas edycji: 2013-08-05 o 22:05
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:09   #2229
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Sandera, dobrze, że jesteś
Mówisz, że będziesz grzać du.pkę w Chorwacji? zazdroszczę

pipson, też zabijam głoda snem dobrej nocy i wracaj jutro bezpiecznie do nas

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Heroine hahaha śmieje się sama do siebie


Jeździec wciągnął? cieszę się dobranoc
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:43   #2230
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Hejo
Dziewczyny jak ja ostatnio przeginam z jedzeniem ciągle coś nie zdrowego jem, a to mała paczka chipsów, a to czekolada, a to lód. Dziś pizza (robiliśmy z moim TŻtem) i piwo Nie wiem co mi się stało. Wcześniej, zanim wróciłam na wątek jakoś tak nie jadłam

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja własnie dochodzę do siebie po nocce.Jestem wykończona-czuje się jakbym miała grype10 godzin non-stop na nogach i praca praca praca.dobra koniec zalenia sie-czytam Wasze posty
Biedna, współczuję Ci
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:45   #2231
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Heroine tak już się doczekać nie mogę Na początku nie byłam przekonana bo ja wolę aktywny wypoczynek a góry kocham Ale Tż powiedział że rok temu były góry to teraz on chce plażing No więc powiedziałam że ok ale nie polski morze gdzie nie ma pewnej pogody i będzie Chorwacja
Dobra idę i ja zabijać głoda snem Dobranoc
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 22:57   #2232
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
CINDY pracujesz w Macu? to z Ciebie tez taki pracuś jak jaja zapier...w Biedronie
Ja tam kochana na szczęście już nie pracuję teraz będę bawiła bejbiki

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Po weselichu fajnie wybawiłam się, że aż jestem kontuzjowana hahaha no i najadłam ale chyba duużo wytańczyłam, bo na wadze 48,7 kg także looz
o Ty szczęściaro, Ty na prawdę zaklinasz tą wagę

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cocktailraspberry,
To ja będę inna i Ci zaśpiewam

sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj żyje nam!
niech żyje nam (niech żyje)
niech żyje nam (niech żyje)
w zdrowiu, szczęściu, pomyślności, niechaj żyje nam!
aaaa kto? Coctail

spełnienia marzeń!!!!
a to gwiazdka z nieba ode mnie

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ojeju, padam Głowa mnie tak boli że zaraz mi ją rozsadzi. Wzięłabym Ibuprom ale wg ulotki nie mogę. Ta rozmowa to masakra jakaś była. Owszem kobieta była bardzo miła, ale prowadziła tą rozmowę tak jakbym to ja miała tylko mówić, jakby nie wiedziała sama o co pytać. Jednym z pierwszych pytanio-twierdzeń było: Nie ma pani dzieci prawda? ;>
Ale jakieś dziwne warunku proponowała - 1 miesiąc na zlecenie, a potem umowa o pracę tylko gdy założę własną działalność i tak naprawdę nie wiem o co jej chodziło Praca ofc zmianowa po 12h - od 7 do 19 i od 19 do 7.
Zaproszenia odebrałam i wpadłam do domu głodna jak wilk. Gałka ryżu, parówka i tona sałatki pożarte
Odpisałam, chyba się trochę kimnę a potem z zapro się zabiorę...

Cindy, dziękuję A z hotelem - jak wyżej. Nawet gdybym poszła na pierwszy miesiąc to potem i tak bym musiała o ciąży powiedzieć i wiesz...wtedy na bank out Pewnie szukanie pracy muszę odłożyć. Popracuję do lutego w szkole a potem dopiero jak dzidzię odchowam to wrócę do gry.
Tej babie chodziło pewnie o podatki, żeby nie musiała za Ciebie płacić tylko Ty byś sama za siebie płaciła. Tak czy siak oszukaństwo olej tą robotę. Z korków też wyżyjesz i ze szkoły

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine a no widzisz tak balowałam, że aż orła wywinęłam a tak serio to braliśmy udział w zabawie, w której musiałam zaśpiewać ( heloooł w szkole zawsze na dwóję czytałam ) z 5 par wygrały 2 i te dwie pary ścigały się w wyścigu po pół litra wódki tyle, że faceci musieli zrobić taczkę a dziewczyny prowadziły te taczki, a że Tż taki ciężki i tak za.pier.da.lał że nie nadążyłam za nim i się wyglebałam tak mnie pociągnął na szczęście ta druga para też się przewróciła, a my wygraliśmy
Haha ale jazda gratulacje wygranej

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Paulowania u nas takie zachowanie pracodawcy to norma. Opowiem może na przykładzie historii mojej przyjaciółki. Umowa o prace na czas nieokreslny, jakoś czas nawet była p.o. prezesa. Zaszła w ciąże. Pracowała do końca bo jak bez niej w firmie, nie poradzą sobie. W 8 mies lekarz już wrecz wymógł na niej chorobowe. Nie odpoczęła za dużo. Szpital i urodziła w 8 miesiącu. Później macierzyński , wraca do pracy i 2 dnia po powrocie dostaje wypowiedzenie.. Z przyczyn ekonomicznych, hahah!! Postanowiła do Sadu Pracy pozwać. Poszła po poradę do PIP ale przemiła prawniczka odradziła, bo po co, nie ma szans, że z jej kwalifikacjami nowa pracę znajdzie. Ale nie dała za wygraną i założyła sprawę. O dziwo wygrała. Nie wnioskowała o przywrócenie do pracy ale odszkodowanie. Przysadzili 10tys zł. Wiec tu widać jaka prorodzinna politykę w Polce mamy

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

A ja dziś przymulona jak chol...era. Nic mi się nie chce. Leże i tv albo komp. A dziś gofry zrobiłam ale pyszniutkie mi wyszły. A jak dawno nie jadłam
jeja, biedna ta kolezanka
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 23:27   #2233
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Cindy dziękuje - jak na wiekową pannę młodą z nadwagą to powiem szczerze, że i ja sama byłam zadowolona:hahaha :
hm..zdania są widzę co do tego mixu...ale ja sama muszę się przekonać masło ma kcal trochę...trochę dużo nawet ale jedna łyżeczka do śniadania to bioder nie poszerzy(mam nadzieje) a zawsze jakieś urozmaicenie śniadania

A jak TY się czujesz?


A szczotka jest cudowna jestem zakochana i nie żałuje wydanej kasy...jak będzie trwała to za jakiś czas się zwróci jej cena (zwykłe szczotki za 5zł raz na 2 miesiące zmieniałam bo albo ząbki wypadły albo coś innego) a włosów teraz 2 na szczotce albo i żaden, cudownie masuje skórę głowy i nawet na mokro elegancko bez szarpania idzie...a mam włosy dosyć długie - nie jakieś mega ale i nie krótkie siostra moja spróbowała i już zamówiła sobie własną.
Wbrew moim obawom dobrze leży w dłoni, nie ucieka - a ja leworęczna jestem więc miałam większe obawy o ten kształt dziwny i ,że bez trzonka a jest ok mam tą wersje bez osłonki, elite coś ciut większą niż ta kompaktowa z pokrywką.


Dziś kalorycznie jest ok choć nadal ciut grzesznie bo lód mały był i owoce na kolacje ale w rozsądnej ilości
I zero zbędnych rzeczy przyniosłam z rosmana a kusiło bo wypłata wpłynęła właśnie
Wiekową pannę młodą? Ja Ci dam i jeszcze z nadwagą? dostaniesz zaraz baciki za takie gadanie. Wyglądałaś prześlicznie!! Na prawdę dalej jestem pod wrażeniem Twojego wyglądu. Śliczne włoski, makijaż, sukienka... a już nie wspomnę o tym szczęściu bijącym z waszych twarzy cu-do-wnie moja Ty moja

Nie no jasne, trzeba kombinować, przecież nie można jeść ciągle tego samego

Ja się już dobrze czuję, kręgosłup już wcale nie boli

Co to za cudowna szczotka?

Jak tam walka z kilogramami idzie? U mnie tak jak pisałam... coś nie idzie

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
, bo dziś już mnie nosił na rękach. Wrócił do domu z 2 prac i był cały w skowronkach Więc jest ok
Jak miło to slyszeć

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Także ten idę coś słodkiego jeszcze wszamać bo mi mało na dziś a jutro będę płakać, żem gruba
Nie no serio od jutra już się za siebie biorę, od jutra odwyk z niezdrowym jedzeniem
Będę zapisywać co jem, ile ćwiczę itd. Jutro na basen idziemy z TŻtem to może coś spalę

Mam pytanie. Chciałabym ograniczyć węglowodany do minimum i tak, jeśli chodzi o obiady to zrozumiałe- zero makaronów, ziemniaków, ryżu itd. Więc przykładowo pierś z kurczaka z warzywami. Natomiast co ja mam zrobić ze śniadaniami kiedy ja np. jogurtów na pusty żołądek to tak nie za bardzo mogę jeść (problemy z żołądkiem) i czasem się przyjmie a czasem mnie cały dzień muli. Więc przyjmijmy że nie jem chleba- co mi pozostaje, jogurt z owocami, jajecznica, jajko na miękko, pomidor z jog nat i co jeszcze? Pomysłów brak tak samo z kolacją, łolaboga pomocy

Branoc
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle

Edytowane przez Cindy90
Czas edycji: 2013-08-05 o 23:46
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 05:46   #2234
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Dzień dobry

Witam znad kubka mocnej kawusi TŻ-ta odprawiłam do pracy, dzisiaj ma dyżur, więc znów siedzę sama muszę sobie jakoś dzień zaplanować. O 17 mam dentystę. Nie lubię tak późno

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Hejo
Dziewczyny jak ja ostatnio przeginam z jedzeniem ciągle coś nie zdrowego jem, a to mała paczka chipsów, a to czekolada, a to lód. Dziś pizza (robiliśmy z moim TŻtem) i piwo Nie wiem co mi się stało. Wcześniej, zanim wróciłam na wątek jakoś tak nie jadłam
Ja Ci dam chipsy! czekoladki! pizzunie to Ci się odechce! ćwiczyć nie możesz to przynajmniej ładnie jedz!`

Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Heroine tak już się doczekać nie mogę Na początku nie byłam przekonana bo ja wolę aktywny wypoczynek a góry kocham Ale Tż powiedział że rok temu były góry to teraz on chce plażing No więc powiedziałam że ok ale nie polski morze gdzie nie ma pewnej pogody i będzie Chorwacja
Dobra idę i ja zabijać głoda snem Dobranoc
Suuuper ja jeszcze nie byłam na wczasach zagranicznych... na plażingu właśnie w tą sobotę wyjeżdżamy w Beskidy czeskie i też się doczekać nie mogę tylko teraz muszę ogarnąć co ze sobą biorę ciężka przeprawa będzie

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
idę coś słodkiego jeszcze wszamać bo mi mało na dziś a jutro będę płakać, żem gruba
no trzymajcie mnie bo nie wytrzymam! o tej porze?!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 05:55   #2235
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Hej chudziny
ja właśnie wypiłam śniadanko zrobiłam sobie koktajl z mlekiem, nektarynką, połową banana, 2 łyżki płatków owsianych, gałka lodów waniliowych i to wszystko do blendera wystarczy takie śniadane czy dodać cos jeszcze? bo opiłam się bardzo i jestem syta, robiłam w kubku, który ma prawie pół litra

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Jeździec wciągnął? cieszę się dobranoc
Baaardzo cudna książka czytam ją w każdej wolnej chwili

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Chciałabym ograniczyć węglowodany do minimum i tak, jeśli chodzi o obiady to zrozumiałe- zero makaronów, ziemniaków, ryżu itd. Więc przykładowo pierś z kurczaka z warzywami. Natomiast co ja mam zrobić ze śniadaniami kiedy ja np. jogurtów na pusty żołądek to tak nie za bardzo mogę jeść (problemy z żołądkiem) i czasem się przyjmie a czasem mnie cały dzień muli. Więc przyjmijmy że nie jem chleba- co mi pozostaje, jogurt z owocami, jajecznica, jajko na miękko, pomidor z jog nat i co jeszcze? Pomysłów brak tak samo z kolacją, łolaboga pomocy
Hmm a może jakieś koktajle ze świeżymi owocami, warzywne, sałatki ze świeżych owoców jajka pod każdą postacią, twarożek, serek wiejski, a na kolacje sałatki, rybka

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Witam znad kubka mocnej kawusi TŻ-ta odprawiłam do pracy, dzisiaj ma dyżur, więc znów siedzę sama muszę sobie jakoś dzień zaplanować. O 17 mam dentystę. Nie lubię tak późno
O szybko dziś wstałaś fajnie, że gdzieś jedziesz, wypoczniesz sobie będzie przerwa od wizażu a będziesz się tam okazja do ubrania stroju ? i współczuje dentysty no, ale co zrobić ja byłam w tamtym tygodniu i za plombe zapłaciłam 70 zł a jeszcze ostatnio było 50
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:07   #2236
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cindy, możesz też zrobić sobie owsiankę (jest masa przepisów ), może jakieś placuszki? Z otrębów/pełnoziarniste panacakes'y/placuszki twarogowe/omlet na słodko czy słono?
Na kolację różne serki wiejskie, rybki, sałatki, też jajka


Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Hej chudziny
ja właśnie wypiłam śniadanko zrobiłam sobie koktajl z mlekiem, nektarynką, połową banana, 2 łyżki płatków owsianych, gałka lodów waniliowych i to wszystko do blendera wystarczy takie śniadane czy dodać cos jeszcze? bo opiłam się bardzo i jestem syta, robiłam w kubku, który ma prawie pół litra
Nie ma to jak lody na śniadanie chyba bym nie zjadła ale koktajl brzmi smakowicie jak jesteś pełna to nie musisz nic jeść, najwyżej zgłodniejesz po 2 godzinach i coś wsuniesz
U mnie póki co kawusia i nawet nie chce mi się myśleć o śniadaniu

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
O szybko dziś wstałaś fajnie, że gdzieś jedziesz, wypoczniesz sobie będzie przerwa od wizażu a będziesz się tam okazja do ubrania stroju ? i współczuje dentysty no, ale co zrobić ja byłam w tamtym tygodniu i za plombe zapłaciłam 70 zł a jeszcze ostatnio było 50
Ja ostatnio tak wstaję a dzisiaj to w ogóle wstałam przed 6 bo robiłam TŻ-towi wagon kanapek do pracy trochę jestem jeszcze nieprzytomna ale powoli dochodzę do siebie
przerwa od wizażu już wczoraj podrzuciłam TŻ-towi pomysł wzięcia laptopa na początku popatrzył na mnie z politowaniem ale potem stwierdził, że możemy wziąć w końcu jedziemy autem to nie przeszkadza
Będzie tam sauna, baseny, jacuzzi, ale ja stroju nie mam zresztą w ogóle wstyd eh...
Daj spokój, ciesz się, że masz takie tanie plomby ja to majątek wydam ale już miałam takie plomby za 50 zł babka robiła zęba 10 min i do widzenia teraz wszystkie zęby muszę poprawiać i płacić podwójnie tak o to pięknie wyszłam na "tanim leczeniu na NFZ" teraz inwestuję w zęby, bo one są jedne na całe życie. A młoda jestem i już kilku nie mam przykre to...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:17   #2237
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak lody na śniadanie chyba bym nie zjadła ale koktajl brzmi smakowicie jak jesteś pełna to nie musisz nic jeść, najwyżej zgłodniejesz po 2 godzinach i coś wsuniesz
U mnie póki co kawusia i nawet nie chce mi się myśleć o śniadaniu



Ja ostatnio tak wstaję a dzisiaj to w ogóle wstałam przed 6 bo robiłam TŻ-towi wagon kanapek do pracy trochę jestem jeszcze nieprzytomna ale powoli dochodzę do siebie
przerwa od wizażu już wczoraj podrzuciłam TŻ-towi pomysł wzięcia laptopa na początku popatrzył na mnie z politowaniem ale potem stwierdził, że możemy wziąć w końcu jedziemy autem to nie przeszkadza
Będzie tam sauna, baseny, jacuzzi, ale ja stroju nie mam zresztą w ogóle wstyd eh...
Daj spokój, ciesz się, że masz takie tanie plomby ja to majątek wydam ale już miałam takie plomby za 50 zł babka robiła zęba 10 min i do widzenia teraz wszystkie zęby muszę poprawiać i płacić podwójnie tak o to pięknie wyszłam na "tanim leczeniu na NFZ" teraz inwestuję w zęby, bo one są jedne na całe życie. A młoda jestem i już kilku nie mam przykre to...
Mi lody na śniadanie nie przeszkadzają mogłabym zjeść nawet litr ja rano jestem takim żarłokiem, że mogłabym zjeść to, co mam na obiad

Ale wypas baseny, sauna, jacuzzi łooo matko a tam wstyd co Ty czas kupić strój nikt Cię tam nie zna więc nie masz się co wstydzić, a i tak pewnie super będziesz wyglądać To super, że bierzecie laptopa będziesz mogła w wolnej chwili zerknąć co się dzieje na wizażu

Masz rację, co do zębów trzeba o nie dbać, bo nam nie odrosną czytałam ile wydajesz na dentystę, ale co zrobić na przyszłość będziesz miała już spokój
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:24   #2238
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Bry! Witam U nas znów chyba parnota. Spałam pod kocem a i tak było mi gorąco strasznie.

Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Hej
Przyjmiecie ponownie ?
Jasneeee! Wbijaj

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Takie tez byly dzis, ale ja tylko sprobowalam, bo jeszcze chcialam sprobowac troche tarty, bo mnie kusila u mnie sie generalnie nalesniory je na slodko, a to moj M. mi jakos kiedys podsunal, ze zjadlby z szyna i serem- no i robilam, ale ze zwyklego przepisu- no i musze teraz przyznac, ze te na mace gryczanej (sprawdzilam- gryczana, moj franc nie jest taki zly, jak takie rzeczy kojarze ) po prostu mnie zabily
A Ty kochana jakie kakao preferujesz? Takie "prawdziwe" czy jakis nesquik slodzony?
Pipsonku, ja na razie żeruję na kakao TŻ On kupuje sobie w Biedronce albo w Lidlu to słodzone a'la Nesquik. Smaczne, ale dla mnie za mało kakaowe i za bardzo słodkie, więc jak je wykończymy to kupię zwykłe, pewnie też albo w Lidlu albo w Biedrze.
I jak tarta? Ja miałam u mamy piec ale wiadomo - ona od nowych smaków na km się trzyma więc jak potem z babką miały nic nie jeść to odpuściłam. Zrobię w domu
A naleśniki na słono też pyszne Nam kiedyś zostało parę placków po słodkich naleśnikach i mieliśmy parówki, jakiś sos czosnkowy. Zapiekliśmy to z serem i warzywami -

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Tobie nie trzeba żadnego body, bo talię masz o taką oooo

Jeszcze mam płaskodu.pie, że bolą mnie kości jak siedzę (no i oczywiście to body mi odstaje na du.pie )
Jeszcze parę miechów i będę miała co najwyżej talię bąka
O płasko.upie mnie TŻ posądzał ale chyba po rowerku zaszły jakieś zmiany bo mówi w sumie że dalej mam jak naleśnik ale już nie tak. A ja osobiście uważam żemi sie w ogóle tyłek po rwr pojawił, chociaż chyba ćwiczonka i tak najlepsze. Jak robilam 8min buns to dopiero miałam tyłek!
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:26   #2239
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Mi lody na śniadanie nie przeszkadzają mogłabym zjeść nawet litr ja rano jestem takim żarłokiem, że mogłabym zjeść to, co mam na obiad

Ale wypas baseny, sauna, jacuzzi łooo matko a tam wstyd co Ty czas kupić strój nikt Cię tam nie zna więc nie masz się co wstydzić, a i tak pewnie super będziesz wyglądać To super, że bierzecie laptopa będziesz mogła w wolnej chwili zerknąć co się dzieje na wizażu

Masz rację, co do zębów trzeba o nie dbać, bo nam nie odrosną czytałam ile wydajesz na dentystę, ale co zrobić na przyszłość będziesz miała już spokój
nawet ja, miłośniczka lodów (ale dobrych ) podziękowałabym za lody na śniadanie także podziwiam, bo ja po przebudzeniu to tylko na kawę mogę patrzeć dopiero po jakimś czasie szukam szczęścia w lodówce no ale wtedy coś normalnego jem tylko raz po imprezie u kolegi zdarzyło mi się jeść bigos, bo to jedyne co miał w lodówce

No wypas wypas, TŻ już się cieszy a ja mniej... ale mam codziennie 1h wejścia na fitness lub siłownię z tego to ja się cieszę
Wiesz w sumie kupiłam wczoraj to body i stwierdziłam, że ono do sauny to w sam raz jest więc ewentualnie... no ale pomyślę jeszcze

No, czas najwyższy zadbać o zęby... wydam kupę kasy, ale przynajmniej będę miała spokój
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 06:28   #2240
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy teraz w ciąży bądą jakieś zachcianki a tak poza tym chciałam zapytać czy macie z TŻem wybrane imię dla dzieciaczka? czy jeszcze za wcześnie i dopiero będziecie o tym myśleć?
Wiesz, kiedyś jeszcze jak rozmawialiśmy to wybraliśmy już niby na stówę Oliwkę i Kacperka. Ale naprawdę nie wiem czy tak zostanie. Jestem z kolei przeciwna tym hipernowoczesnym, zangielszczonym imionom. Nie chcę nikogo urazić - co kto lubi. Ale mamy tyle ładnych imion, że nie trzeba tworzyć jakichś cudów wianków. Np. Victoria - co jest cholerka złego w Wiktorii
A z zachciankami to nie wiem. Obecnie to ja mam zachciankę na cokolwiek gotowanego w domu Oby szybciej ta kuchnia dotarła Koleś sobie trochę olewa - już 4 tydzień czekamy. W ciążę zdążyłam zajść

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ty po ciąży raz dwa wrócisz do formy

babka jakaś nawiedzona a jaki masz znak zodiaku? Rak?
Widziałam ten wątek rzeczywiście, boki zrywać można
Tia - raczek Ale dla mnie to tylko jakiś umowny symbol, nigdy nie czytałam horoskopów, w ogóle nie jestem przesądna, za to moja teściowa i bratowa TŻ to już do przesady

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
ja za to tak "z ulicy" sie rozlubowalam w ... Uwaga, zaskocze Cie- bagietkach bo na szybko bralismy z jakims kurakiem czy czyms, prosilismy o przekrojenie na pol i dalej choduu takie chrupiace, ze prawie podniebienie poranilam kto by pomyslal, ze bede sie chlebem zachwycac
Tylko osoba kochająca chleb to zrozumie Jeju, z tego wszystkiego chyba ruszę i pójdę po śniadanie chlebowe. Jakiś placek czy cuś

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Paula, daj znać jutro co i jak po wizycie u gina
No i za rowerek dzisiejszy

No na pewno napiszę

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Dobranoc dietowiczki i ciezarowki dwie kochane
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:31   #2241
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Bry! Witam U nas znów chyba parnota. Spałam pod kocem a i tak było mi gorąco strasznie.

Jeszcze parę miechów i będę miała co najwyżej talię bąka
O płasko.upie mnie TŻ posądzał ale chyba po rowerku zaszły jakieś zmiany bo mówi w sumie że dalej mam jak naleśnik ale już nie tak. A ja osobiście uważam żemi sie w ogóle tyłek po rwr pojawił, chociaż chyba ćwiczonka i tak najlepsze. Jak robilam 8min buns to dopiero miałam tyłek!
Bry bry
No paaarnota też spałam pod kocem i co rusz się budziłam bo oddychać nie mogłam

mamusie z brzuszkiem słodko wyglądają a po ciąży szybko Ci spadnie szczególnie jak będziesz karmić piersią
mnie ostatnio TŻ klapnął w tyłek to powiedział, że mało sobie ręki nie złamał
Ja po Mel B miałam super tyłeczek muszę ją częściej ćwiczyć
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:36   #2242
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez sanderaM;42124263 A 24 ruszam z Tż i jego bratem i narzeczoną na Chorwację więc teraz muszę szczególnie spiąć tyłek coby się godnie prezentować :brzydal:
A w ogóle to gratulację dla [B
Pauli[/B] i Basi Cieszę się razem z wami
Dziękuję
Zazdroszczę wyjazdu My jednak chyba nigdzie nie pojedziemy, ewentualnie gdzieś w Polskę - mądry ten kto mówi że szacowany koszt remontu trzeba mnożyć przez 2

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Tej babie chodziło pewnie o podatki, żeby nie musiała za Ciebie płacić tylko Ty byś sama za siebie płaciła. Tak czy siak oszukaństwo olej tą robotę. Z korków też wyżyjesz i ze szkoły
Chyba na pewno bo wprost powiedziała jakie są wady i zalety takiej współpracy. Więc ogólnie czy na zlecenie czy na własny rachunek na jedno by mi wyszło. Olewam to - już wolę uczyć przez semestr.

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Chciałabym ograniczyć węglowodany do minimum i tak, jeśli chodzi o obiady to zrozumiałe- zero makaronów, ziemniaków, ryżu itd. Więc przykładowo pierś z kurczaka z warzywami. Natomiast co ja mam zrobić ze śniadaniami kiedy ja np. jogurtów na pusty żołądek to tak nie za bardzo mogę jeść (problemy z żołądkiem) i czasem się przyjmie a czasem mnie cały dzień muli. Więc przyjmijmy że nie jem chleba- co mi pozostaje, jogurt z owocami, jajecznica, jajko na miękko, pomidor z jog nat i co jeszcze? Pomysłów brak tak samo z kolacją, łolaboga pomocy
Moim zdaniem zaczynanie ograniczenia węgli od nie-jem-w-ogóle-węgli to duży błąd. Nie wiem dokładnie jak do tej pory jadłaś, ale jeśli na obiad codziennie miałaś wymienione "zapychacze" to gdy je odstawisz będziesz wiecznie głodna Ograniczenie to nie rezygnacja. Podam Ci moje menu np.
Ś: owsianka (tylko np. daj mniej płatków a więcej jogurtu albo kawałek twarogu, łyżeczka dżemu niskosłodzonego lub miodu) / omlet z 2 jaj z masą warzyw
IIŚ: wieśniak, pół grahamki z twarogiem, banan wkrojony do jogurtu
O: jedna zasada: o połowę mniej zapychacza, o połowę więcej warzyw - kiedyś jadłam 2 gałki ryżu/ziemniaków, teraz jem 1 małą ale jem, za to pcham pół talerza sałatki.
K: u mnie podobnie jak II śniadanie
Mam nadzieję że trochę pomogłam.
Wypisywanie wszystkiego i skrupulatne liczenie tylko sprawi że to zadziała na niekorzyść. Sama piszesz że przed wejściem na wątek jadłaś mniej - im więcej myślisz o diecie tym bardziej jesteś głodna i masz ochotę na nie wiadomo co.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:38   #2243
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Wiesz, kiedyś jeszcze jak rozmawialiśmy to wybraliśmy już niby na stówę Oliwkę i Kacperka. Ale naprawdę nie wiem czy tak zostanie. Jestem z kolei przeciwna tym hipernowoczesnym, zangielszczonym imionom. Nie chcę nikogo urazić - co kto lubi. Ale mamy tyle ładnych imion, że nie trzeba tworzyć jakichś cudów wianków. Np. Victoria - co jest cholerka złego w Wiktorii
A z zachciankami to nie wiem. Obecnie to ja mam zachciankę na cokolwiek gotowanego w domu Oby szybciej ta kuchnia dotarła Koleś sobie trochę olewa - już 4 tydzień czekamy. W ciążę zdążyłam zajść
Mam takie samo podejście jak Ty! uważam, że jest tyle pięknych polskich imion, że nie trzeba wymyślać Bóg wie czego Vivienne, Xavier (przecież jest Ksawery ). No ale okej, komuś się może podobać. Nie krytykuję, tylko wyrażam swoje zdanie



Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Tia - raczek Ale dla mnie to tylko jakiś umowny symbol, nigdy nie czytałam horoskopów, w ogóle nie jestem przesądna, za to moja teściowa i bratowa TŻ to już do przesady
To ja Ci powiem, że nie wiedziałam jaki masz znak zodiaku ale po Twoich wypowiedziach wywnioskowałam, że musisz być Rakiem
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:41   #2244
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
mamusie z brzuszkiem słodko wyglądają a po ciąży szybko Ci spadnie szczególnie jak będziesz karmić piersią
mnie ostatnio TŻ klapnął w tyłek to powiedział, że mało sobie ręki nie złamał
Ja po Mel B miałam super tyłeczek muszę ją częściej ćwiczyć
A wiesz że ja z nią nigdy nie ćwiczyłam Pamiętam że raz jakieś ćwiczenia na brzuch włączyłam i tak jęczała jak na jakimś porniaku Aż TŻ zapytał: Co Ty oglądasz?!
Ooooooo A mój w naleśnik klepie niestety


Ogarniam się i idę po szamkę jakąś pewnie. Niby mam resztę sałatki, ale mi się chlebowego coś jakoś chce
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:44   #2245
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
A wiesz że ja z nią nigdy nie ćwiczyłam Pamiętam że raz jakieś ćwiczenia na brzuch włączyłam i tak jęczała jak na jakimś porniaku Aż TŻ zapytał: Co Ty oglądasz?!
Ooooooo A mój w naleśnik klepie niestety


Ogarniam się i idę po szamkę jakąś pewnie. Niby mam resztę sałatki, ale mi się chlebowego coś jakoś chce
ona jest taka energetyczna! "Heloł! Ar ju redy?!" polecam
Mój też mimo to klepie dalej

Idź idź, nie możesz teraz siedzieć na głodniaka zjedz coś porządnego
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:52   #2246
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
nawet ja, miłośniczka lodów (ale dobrych ) podziękowałabym za lody na śniadanie także podziwiam, bo ja po przebudzeniu to tylko na kawę mogę patrzeć dopiero po jakimś czasie szukam szczęścia w lodówce no ale wtedy coś normalnego jem tylko raz po imprezie u kolegi zdarzyło mi się jeść bigos, bo to jedyne co miał w lodówce

No wypas wypas, TŻ już się cieszy a ja mniej... ale mam codziennie 1h wejścia na fitness lub siłownię z tego to ja się cieszę
Wiesz w sumie kupiłam wczoraj to body i stwierdziłam, że ono do sauny to w sam raz jest więc ewentualnie... no ale pomyślę jeszcze

No, czas najwyższy zadbać o zęby... wydam kupę kasy, ale przynajmniej będę miała spokój
Zazdroszczę Ci i jeszcze ta siłownia lub fitness ja nigdy nawet nie byłam w saunie i chyba bałabym się wejść to na tych wczasach schudniesz pewnie

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Wiesz, kiedyś jeszcze jak rozmawialiśmy to wybraliśmy już niby na stówę Oliwkę i Kacperka. Ale naprawdę nie wiem czy tak zostanie. Jestem z kolei przeciwna tym hipernowoczesnym, zangielszczonym imionom. Nie chcę nikogo urazić - co kto lubi. Ale mamy tyle ładnych imion, że nie trzeba tworzyć jakichś cudów wianków. Np. Victoria - co jest cholerka złego w Wiktorii
A z zachciankami to nie wiem. Obecnie to ja mam zachciankę na cokolwiek gotowanego w domu Oby szybciej ta kuchnia dotarła Koleś sobie trochę olewa - już 4 tydzień czekamy. W ciążę zdążyłam zajść
Też zawsze chciałam Oliwkę, a teraz podoba mi się Zuzia też jestem przeciwna takim imionom zgadzam się z Tobą jak najbardziej

Oby się z tą kuchnią jak najszybciej uwinęli, żebys mogła gotować zdrowe obiadki
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 07:34   #2247
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Booooże, zrobiłam 25 min skalpela Ewy Chodakowskiej więcej nie dam rady dostałam jakiejś tachykardii umieram
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 08:13   #2248
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Booooże, zrobiłam 25 min skalpela Ewy Chodakowskiej więcej nie dam rady dostałam jakiejś tachykardii umieram
Brawo za 25 minut poranny trening zaliczony
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3

Edytowane przez ewelciaa144
Czas edycji: 2013-08-06 o 08:23
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 08:36   #2249
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Pipsonku, ja na razie żeruję na kakao TŻ On kupuje sobie w Biedronce albo w Lidlu to słodzone a'la Nesquik. Smaczne, ale dla mnie za mało kakaowe i za bardzo słodkie, więc jak je wykończymy to kupię zwykłe, pewnie też albo w Lidlu albo w Biedrze.
Takie do gotowania?Też muszę kupić i nie wiem jakie

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Booooże, zrobiłam 25 min skalpela Ewy Chodakowskiej więcej nie dam rady dostałam jakiejś tachykardii umieram
podziwiam,ja ledwo żyję idę wyłowić flyje z basenu i siedzę tam cały dzień
Tak w ogóle to dzisiaj i jutro mam post!Waga-wagą skoczyła do góry bo mam @,ale żeby cm.też?Dość wymówek,cza się ogarnąć Dżaga Daj znać jak tam po wizycie u gina.
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 08:41   #2250
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
Brawo za 25 minut poranny trening zaliczony
ale myślałam, że życie kończę, serio mam mega słabą kondycję

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Takie do gotowania?Też muszę kupić i nie wiem jakie
Ja uwielbiam Deco Moreno (to z wiatrakiem) ale to z Biedronki jest równie dobre i tańsze z Wedla też jest w miarę przystępnej cenie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.