gdzie znajdę w Krakowie? - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-06, 19:27   #1681
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Gdzie na podgorzu?
Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ja je bardzo lubiłam [najbardziej kawowe], ale mój TŻet ma awersję do wszelkiego rodzaju kolejek. Dla niego dwie osoby to już tłok i go diabli biorą, więc kiedyś, kiedy kategorycznie odmówił stania w tej kilometrowej kolejce, zaczęliśmy się włóczyć i szukać jakiejś innej lodziarni. Akurat był deficyt i czystym przypadkiem trafiliśmy na cokolwiek dopiero na Podgórzu, jak się zejdzie z kładki Bernatka i idzie w stronę Rynku Podgórskiego. Miejsce nazywa się Delikatesowo. Mały sklepik, z pysznymi lodami [TŻet twierdzi, ze lepszymi niż na Starowiślnej] - ja ubóstwiam porterowe - i wyborem piw z małych browarów. Jak spróbowałam w tym roku ich nowych mlecznych lodów z maszyny [jak włoskie] to odpadłam. Cudne

No. To teraz proszę mi tam nie robić kilometrowych kolejek, bo ja tam dalej chcę chodzić
Pisałam wyżej
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 19:56   #1682
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Drogie Wizażanki

Pewnie to pytanie było już poruszane, za co z góry proszę o wybaczenie.
Czy mogłybyście mi polecić jakieś fajne butiki z ubraniami (głównie chodzi mi o sukienki)? Przedział cenowy tak do 200-250 zł za sukienkę. Im mniej tym lepiej.
Chodzi mi o takie nietypowe, a jednocześnie modne ubrania.
Już mam dość tych wszystkich ubrań z sieciówek. Pracuję na weselach i potrzebuję sporo eleganckich kreacji. Sukienek ze znanych firm mam aż za dużo, jednak wszystkie już mi się znudziły, a nowe kolekcje niestety mnie nie zadowalają. Trudno mi kupić cokolwiek, ponieważ jestem osobą i niskim wzroście, a rzeczy są szyte w 90% na osoby, które mają 170 cm wzrostu.

Proszę o odpowiedź.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 20:20   #1683
kasia2d16
Raczkowanie
 
Avatar kasia2d16
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 201
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
co tzn. "z historią"? ja na Kozłówek mam niedaleko, więc chętnie się dowiem
są tam od kiedy pamiętam tj, grubo ponad 20 lat i to była jedna z pierwszych tego typu maszyn w Krakowie - kiedy lody włoskie to był "powiew Zachodu" ustawiały się tam dzikie kolejki, schodziły się całe osiedla, maszyna furczała a ludzie się śmiali i czekali, cudne czasy... a lody były fajne, teraz to kto wie (aczkolwiek rok temu były wciąż pyszne). Smaki były zawsze dwa - waniliowe oraz jakiś drugi smak . Do wyboru 3 opcje: smak 1, smak 2 lub miks 1 i 2. To taka niepozorna budka, idąc od przystanku Wlotowa wychodzi się obok budek z owocami, potem kilka sklepów i skrzyżowanie (tam, gdzie nie ma pasów a każdy przechodzi) - po skosie z naszego kierunku stoi ta budka. Wiem, że nie brzmi to szczególnie zachęcająco ale dużo moich znajomych zawsze wspomina te lody - ponoć w tym roku były orzechowe... Myślę, że z tego typu sentymentów na swój sposób odbieramy smaki - pozytywnie, bo mamy jakieś fajne skojarzenia. Np. odnośnie lodów ze Starowiślnej to ja pamiętam p. Sargę (właściciela) jeszcze z końcówki lat 80., potem na początku 90. chodziłam po te lody z chłodziarko-termosem (cud PRLu ) a on je zawsze tak samo robił... Dalej robi, czasem wyjrzy zza drzwi zaplecza... I daje prawdziwe składniki co niektórym nie smakuje bo mają podniebienia przyzwyczajone do innego typu składników w lodach. No i mleko dziś to nie to samo mleko co kiedyś, to każdy wie. Ech, wspomnienia
kasia2d16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 20:42   #1684
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez Delli Pokaż wiadomość
Ja polecam lody na ul. św. Jana!!! Na wage. Jezuuu chodzę tam z Tż-tem jak tylko jesteśmy na rynku! Myślałam, że może na Starowiślnej są jakieś rewelacyjne ale w takim razie zastanowię się jeszcze czy tam pójdę
Moje ulubione! Ich lody bananowe są najlepsze na świecie
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 20:49   #1685
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki

Pewnie to pytanie było już poruszane, za co z góry proszę o wybaczenie.
Czy mogłybyście mi polecić jakieś fajne butiki z ubraniami (głównie chodzi mi o sukienki)? Przedział cenowy tak do 200-250 zł za sukienkę. Im mniej tym lepiej.
Chodzi mi o takie nietypowe, a jednocześnie modne ubrania.
Już mam dość tych wszystkich ubrań z sieciówek. Pracuję na weselach i potrzebuję sporo eleganckich kreacji. Sukienek ze znanych firm mam aż za dużo, jednak wszystkie już mi się znudziły, a nowe kolekcje niestety mnie nie zadowalają. Trudno mi kupić cokolwiek, ponieważ jestem osobą i niskim wzroście, a rzeczy są szyte w 90% na osoby, które mają 170 cm wzrostu.

Proszę o odpowiedź.
Aggi? chyba że to też podchodzi pod popularną sieciówkę
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 21:14   #1686
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez kasia2d16 Pokaż wiadomość
są tam od kiedy pamiętam tj, grubo ponad 20 lat i to była jedna z pierwszych tego typu maszyn w Krakowie - kiedy lody włoskie to był "powiew Zachodu" ustawiały się tam dzikie kolejki, schodziły się całe osiedla, maszyna furczała a ludzie się śmiali i czekali, cudne czasy... a lody były fajne, teraz to kto wie (aczkolwiek rok temu były wciąż pyszne). Smaki były zawsze dwa - waniliowe oraz jakiś drugi smak . Do wyboru 3 opcje: smak 1, smak 2 lub miks 1 i 2. To taka niepozorna budka, idąc od przystanku Wlotowa wychodzi się obok budek z owocami, potem kilka sklepów i skrzyżowanie (tam, gdzie nie ma pasów a każdy przechodzi) - po skosie z naszego kierunku stoi ta budka. Wiem, że nie brzmi to szczególnie zachęcająco ale dużo moich znajomych zawsze wspomina te lody - ponoć w tym roku były orzechowe... Myślę, że z tego typu sentymentów na swój sposób odbieramy smaki - pozytywnie, bo mamy jakieś fajne skojarzenia. Np. odnośnie lodów ze Starowiślnej to ja pamiętam p. Sargę (właściciela) jeszcze z końcówki lat 80., potem na początku 90. chodziłam po te lody z chłodziarko-termosem (cud PRLu ) a on je zawsze tak samo robił... Dalej robi, czasem wyjrzy zza drzwi zaplecza... I daje prawdziwe składniki co niektórym nie smakuje bo mają podniebienia przyzwyczajone do innego typu składników w lodach. No i mleko dziś to nie to samo mleko co kiedyś, to każdy wie. Ech, wspomnienia
Tak to opisałaś, że na pewno kupię sobie takiego loda jak będę w okolicy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 21:51   #1687
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

poszukiwane: http://www.stylowebuty.pl/products/S...-Nude-su-.html.

Proszę o pomoc bo już kota dostaje :P
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 22:17   #1688
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
poszukiwane: http://www.stylowebuty.pl/products/S...-Nude-su-.html.

Proszę o pomoc bo już kota dostaje :P
Eee, no najłatwiej to kliknąć w "sklepy partnerskie" i po prostu iść do tego w Krakowie

KRAKóW www.StyloweButy.pl - Obuwie damskie, sklep partnerski
ul. Starowiślna 10
31-035 Kraków
pon-pt: 11:00 - 18:00
sob: 10:00 - 14:00
Stylowe Buty w Krakowie - sklep partnerski. Znajdziecie tutaj wszystkie nasze nowości obuwnicze a profesjonalna obsługa pomoże w dobraniu fasonu i koloru oraz udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. Najnowsze modele w pełnej gamie kolorów. Teraz buty gwiazd sa dla Ciebie w zasięgu ręki. Zapraszamy!
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 08:24   #1689
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki

Pewnie to pytanie było już poruszane, za co z góry proszę o wybaczenie.
Czy mogłybyście mi polecić jakieś fajne butiki z ubraniami (głównie chodzi mi o sukienki)? Przedział cenowy tak do 200-250 zł za sukienkę. Im mniej tym lepiej.
Chodzi mi o takie nietypowe, a jednocześnie modne ubrania.
Już mam dość tych wszystkich ubrań z sieciówek. Pracuję na weselach i potrzebuję sporo eleganckich kreacji. Sukienek ze znanych firm mam aż za dużo, jednak wszystkie już mi się znudziły, a nowe kolekcje niestety mnie nie zadowalają. Trudno mi kupić cokolwiek, ponieważ jestem osobą i niskim wzroście, a rzeczy są szyte w 90% na osoby, które mają 170 cm wzrostu.

Proszę o odpowiedź.
Po pierwsze tandeta - stoiska z sukienkami małych polskich producentów, widać które, bo się odróżniają od chińskiego badziewia. Po drugie ja bym zjarzała do Asti Ferre na Długiej lub w Plazie, do takiego małego sklepiku na ul. św. Jana na rogu św. Tomasza i do Yoshe w Krakowskiej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 12:00   #1690
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Dziewczyny, nie jestem z Krakowa, ale potrzebuję pomocy. Jak nazywa się to miejsce, gdzie są te słynne zapiekanki? Mam straszną ochotę, a w weekend będę w Krk
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 12:07   #1691
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Plac Nowy na Kazimierzu, "U Endziora".
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 12:19   #1692
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Ostatnio Endzior otworzył też swoją filię przy Galerii Kazimierz
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 12:22   #1693
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Oooo, nie wiedzialam. W którym miejscu?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 12:27   #1694
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Oooo, nie wiedzialam. W którym miejscu?
Na zewnątrz, przy Euro i Pure.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 12:32   #1695
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Dzięki za info
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 13:28   #1696
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie jestem z Krakowa, ale potrzebuję pomocy. Jak nazywa się to miejsce, gdzie są te słynne zapiekanki? Mam straszną ochotę, a w weekend będę w Krk
Jak nie będzie Ci się chciało stać w kolejce, to polecam Zapiekanki Na Maxa tuż obok.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 08:34   #1697
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Plac Nowy na Kazimierzu, "U Endziora".
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jak nie będzie Ci się chciało stać w kolejce, to polecam Zapiekanki Na Maxa tuż obok.
Czyli macie kilka takich miejsc? Podajcie proszę jeszcze jakieś inne, jeżeli znacie, to pójdę tam, gdzie będzie mi najbardziej po drodze.

I jeszcze jedno pytanie na temat tych zapiekanek: co w nich takiego jest, że w Warszawie o nich usłyszałam? I czy warto oczywiście? Ciekawe
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 09:09   #1698
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie na temat tych zapiekanek: co w nich takiego jest, że w Warszawie o nich usłyszałam? I czy warto oczywiście? Ciekawe
Dobry PR.

A czy warto? No fakt, smaczne są, ale ja nie jestem fanką stania w kolejkach za jedzeniem, zwłaszcza do fast foodu i nie należę do ludzi dla których nie ma wyjścia na Kazimierz bez zapiekanki. Z 3 lata już ich nie jadłam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 09:09   #1699
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Chciałam powiedzieć coś jeszcze w temacie lodów.
Byłam ostatnio w Cupcake Corner - nie tyle zaintrygowana, co po prostu godzinę czekałam na TŻeta na rynku i było gorąco I potwierdzam, lody bardzo dobre, ale: pierońsko słodkie i na bank kaloryczne, bo z kawałkami ciasta. Odradzam osobom na diecie
A ja nadal wolę jednak Podgórze
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 09:31   #1700
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dobry PR.

A czy warto? No fakt, smaczne są, ale ja nie jestem fanką stania w kolejkach za jedzeniem, zwłaszcza do fast foodu i nie należę do ludzi dla których nie ma wyjścia na Kazimierz bez zapiekanki. Z 3 lata już ich nie jadłam.
No fakt, PR i na mnie zadziałał, że muszę spróbować.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 09:32   #1701
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Mnie odstrasza zawsze ta kolejka.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 09:38   #1702
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Czyli macie kilka takich miejsc? Podajcie proszę jeszcze jakieś inne, jeżeli znacie, to pójdę tam, gdzie będzie mi najbardziej po drodze.

I jeszcze jedno pytanie na temat tych zapiekanek: co w nich takiego jest, że w Warszawie o nich usłyszałam? I czy warto oczywiście? Ciekawe
Nie wiem, czy gdzieś Ci będzie najbardziej po drodze, bo wszystkie zapiekanki są w jednym miejscu: na Placu Nowym na Kazimierzu, w tzw. okrąglaku.

Zapiekanki jak zapiekanki, dobre są, choć zdarza mi się trafić na niesmaczne, lub spieczone.



W temacie lodów, to byliśmy z TŻtem u Argasińskich - pyszne lody! Bardziej zmrożone niż na Starowiślnej. Mało słodkie (dużo mniej słodsze niż na Starowiślnej), ale dla mnie to plus, bo czuć było smak.
Testowaliśmy: cytrynowe, kiwi, jagodowe i czekoladowe. Wszystkie smaczne
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:04   #1703
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Czyli macie kilka takich miejsc? Podajcie proszę jeszcze jakieś inne, jeżeli znacie, to pójdę tam, gdzie będzie mi najbardziej po drodze.

I jeszcze jedno pytanie na temat tych zapiekanek: co w nich takiego jest, że w Warszawie o nich usłyszałam? I czy warto oczywiście? Ciekawe
Ja np. nie lubię tych słynnych zapiekanek, zupełnie mi nie smakują (ale wiadomo gust to indywidualna sprawa itd.) Może też dlatego, że w moim rodzinnym mieście są inne "słynne" zapiekanki, które dla mnie są pyszne.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:19   #1704
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Czyli macie kilka takich miejsc? Podajcie proszę jeszcze jakieś inne, jeżeli znacie, to pójdę tam, gdzie będzie mi najbardziej po drodze.

I jeszcze jedno pytanie na temat tych zapiekanek: co w nich takiego jest, że w Warszawie o nich usłyszałam? I czy warto oczywiście? Ciekawe
Na moich znajomych z warszawy zapiekanki niestety nie zrobiły wielkiego wrażenia

Owszem, są smaczne (jestem fanką baru Oko, małe kolejki a fajne połączenia smakowe), ale ten efekt ach i och to zasługa wygłodzenia poimprezowego
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:50   #1705
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: gdzie znajde w Krakowie?

Też tak myślę. Mnie najbardziej smakują po dużej ilości tańca i kilku piwach

Dobre zapiekanki są też w Hucie na placu Bienczyckim.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:52   #1706
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Odp: gdzie znajde w Krakowie?

Kiedyś bardzo dobre zapiekanki były na ul. Siennej, ale nie wiem czy wciąz są bo tych to już z 5 lat nie jadłam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 14:51   #1707
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

ja lubiłam zapiekanki pod przejściem z rynku na dworzec; ale to było za czasów dawnych, jeszcze przed remontem.. ciekawe czy nadal tam są!
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 17:33   #1708
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Czyli macie kilka takich miejsc? Podajcie proszę jeszcze jakieś inne, jeżeli znacie, to pójdę tam, gdzie będzie mi najbardziej po drodze.

I jeszcze jedno pytanie na temat tych zapiekanek: co w nich takiego jest, że w Warszawie o nich usłyszałam? I czy warto oczywiście? Ciekawe
wszystkie te zapiekanki są w jednym okrągłym budynku ja polecam zapiekanki u WIKI, mają tam chyba największy wybór + zapiekanki wegańskie a dodatków zawsze dużo.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 19:05   #1709
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Dziewczyny, wiecie może, czy gdzieś w hipermarketach dostanę buty do wody? wiem, że w sklepach sportowych są, ale albo ceny z kosmosu, albo poprzebierane. Nie wiem już,gdzie szukać
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 20:06   #1710
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: gdzie znajde w Krakowie?

Jak dla mnie najlepsze lody w Krakowie są na Karmelickiej - Marysi z Krościenka

Jeśli byłybyście w Nowym Targu to polecam lody "Żarnecka Karolina, Rynek 26". Genialne Najlepsze jakie jadłam. W rankingu tradycyjnych lodów są na pierwszym miejscu Ceny też są genialne! Ceny 1-9 zł. Jeśli dobrze kojarzę to 267 g za 8 zł, a 300 g za 9 zł. Jadłam czekoladowe, śmietankowe, jogurtowe z owocami i jagodowe. Zero chemii, czuć naturalny smak, nie są bardzo słodkie (dla mnie to +). Opłaca się stać w kolejce (jak byłam to ok. 50 osób w kolejce, a na Rynku są 3 lodziarnie).

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Byłam tam ze 2/3 tyg. temu i się rozczarowałam. Mimo, że w Krk mieszkam już 10 lat, to nigdy wcześniej jakoś tam nie byłam.
Nie dość, że dano mi nie ten smak co trzeba, to jeszcze lody były prawie półpłynne ( a to był akurat jeden z chłodniejszych dni, padał deszcz). Wybór smaków też nie za wielki.
Naprawdę, bez złośliwości, ale jadłam lepsze, nie rozumiem fenomenu
Też byłam tam jakiś miesiąc temu, po raz pierwszy i również się rozczarowałam. Kupiliśmy po 4 gałki, miałam ochotę wyrzucić je do kosza. Zupełnie nie rozumiem tych kolejek i zachwytów.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Konsystencja półpłynna to fakt, mnie akurat też to denerwuje. Może to wynika właśnie z braku jakichś ulepszaczy?
Niekoniecznie. Jadam tylko tradycyjne lody i tylko te ze Starowiślnej tak miały.


Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ja myślę, ze lody na Starowiślnej zawsze będą rewelacyjne dla osób, które jedzą tylko te sklepowe, pełne chemii. Bo jak ktoś zacznie jeździć na te prawdziwe lody, to już będzie miał większe wymagania i może się okazać, że Starowiślna już tak nie powala na łopatki


Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Dobre zapiekanki są też w Hucie na placu Bienczyckim.

Tapnięte z mojego HTC ONE V


Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może, czy gdzieś w hipermarketach dostanę buty do wody? wiem, że w sklepach sportowych są, ale albo ceny z kosmosu, albo poprzebierane. Nie wiem już,gdzie szukać
Też szukam i nie mogę znaleźć
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-20 20:00:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.