Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-12, 10:08   #4561
ani1982
Raczkowanie
 
Avatar ani1982
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
ja tak samo

pokazują takie fotki, a potem jak zwykle płacz i zgrzytanie zębów
chodzi tylko o to by był "ruch" na blogu ale jest pewna różnica pomiędzy pokazywaniem pościeli a pisaniem jak dobrać pościel (taki przykład mi teraz przyszedł do głowy). Jak dla mnie każdy może pokazywać wszystko tak jak robić wszystko w życiu ale jednocześnie za to wszystko będziemy rozliczeni....
ani1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 10:11   #4562
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Mam jeszcze siostrzeńca lat 10 On lubi oglądać bajki i fakt u nas ogląda dużo bo siostra w domu u siebie mu nie pozwala więc my go troszkę rozpieszczamy ale w porównaniu do tamtego to wyjdzie ze mną na staw wykarmić kaczki, pójdzie ze mną się przejść po zakupy, pójdzie pojeżdzić rowerem, pójdzie na dwór się pohuśtać... a tamtego to jak ma kąpiel naszykowaną to nie chce bo ogląda bajki
brat mojej dobrej koleżanki z dzieciństwa był identyczny z tymi bajkami.. konsolą itp. teraz to już facet po 20tce i na dobre mu to nie wyszło..
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 10:32   #4563
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
od paru lat tak jest nie ma żadnej dzieciarni powyżej 5 roku życia na dworze jak ja zaczynałam podstawówkę to się cały czas na dworze siedziało, a w wakacje to już całkiem jakby nie było, wszystko jest winą rodziców, jeśli chodzi o takie małe dzieciaki - no i potem wyrastaja z tkaich dzieci takie ludziki jak te tu wklejane
Nie wiem od czego to zależy, ale u mnie na osiedlu jest chyba pierdyliard dzieciaków. Teraz są wakacje i od rana do późnego wieczora słyszę piski, krzyki i zabawy
Więc może nie jest jeszcze tak źle Miejmy nadzieję!
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 10:56   #4564
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Wycinek z tygodnia u Księżniczek:

http://4.bp.blogspot.com/-3B8H0qXhGD...811_193444.jpg

Powiedzcie mi po co takie zdjęcie wrzucać do sieci?
Umieram ze śmiechu
Już zawsze na tego kolesia będę patrzeć jak na rozmemłanego amanta w pościeli w kwiaty ze strużką śliny na brodzie
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 11:01   #4565
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

a Wawrzyńca nie było ?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 11:03   #4566
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;42221684]
http://www.youtube.com/watch?v=SMWVlGo3-DU
oglądam 30sec i sobie tak tylko my WTF!![/QUOTE]

Do 30 sekundy myślałam, że dostanę zawału.
Ale po 30 koleś wyjaśnia o co chodzi z ask.fm
Czuję się mądrzejsza, nie powiem Chociaż jest to wiedza bezużyteczna...
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 11:05   #4567
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Dać dzieciom internet ... a zaczyna się od laptopa na komunie i już dziecko dostaje świra. Przez ten cały tydzień miałam bratanka na 'wakacjach' tylko jego wakacje polegały na 'spaniu, jedzeniu (je więcej ode mnie, 8 latek ...), oglądaniu bajek, graniu na ps (przywiózł własne bo ja nie mam takiego sprzętu w domu :P), spaniu'. Moja mama ani ja nie mogłyśmy go wygonić na dwór nawet na minute by sobie pobiegał czy pohuśtał ... tak są uczeni dzisiejsi dzieci, że mają siedzieć w domu i się faszerować gównami. Boje się co z nim będzie za 5 lat ...
Ja miałam też taką sytuację z dzieciakiem mojej chrzestnej jak chcieliśmy iść na lody. Pogoda piękna a jej syn 8 lat przed kompem cały dzień. Jak go chciałyśmy wyciągnąć to dostał szału zaczął pokój demolować, krzyczeć itd... a moja chrzestna zamiast mu ten komputer odłączyć i dać karę rzuciła tekstem "No już go zostawmy niech sobie gra" I później się takie matki dziwią, że mają nastoletniego darmozjada w domu, który widzi w życiu tylko komputer.
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 11:08   #4568
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Karolina na trashmetalowym koncercie http://www.terazrock.pl/koncerty/czy...-_Krakow_.html :
https://www.facebook.com/photo.php?f...7&l=d162a23c74
...

Ta to ma życie Ciągłe hamburgery, koncerty, paczki, kartki, prezenty, imprezy, piwa i kasa leci
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...

Edytowane przez mantas
Czas edycji: 2013-08-12 o 11:15
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 11:10   #4569
lovically
Zadomowienie
 
Avatar lovically
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Okolice niczego.
Wiadomości: 1 278
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Ja przez Woodem byłam na wsi z znajomymi. Było tam też troje dzieci. Mieli chyba z 8 lat. Przynajmniej brat koleżanki tyle miał I te dzieci właściwie cały dzień grały w coś na tabletach. No może nie cały bo zdążyli też prawie rozwalić bramę. Jeden z nich to dosłownie spał z tym tabletem.
__________________
I was a heavy heart to carry
But he never let me down
When he had me in his arms
My feet never touched the ground

I'm so heavy, heavy in your arms.
lovically jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 11:17   #4570
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 11:24   #4571
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Odp: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
O też lubię Antka Nie wiem czy tylko ja miałam tę "przyjemność", ale w gimnazjum na Przygotowaniu do życia w rodzinie wyświetlane były filmiki takie wiecie o życiu, o nastoletnich problemach I w nich grał właśnie Antek Pawlicki, takie włosy miał długiee wtedy
haha pamietam to ale wole go jednak teraz na jesieni ma wejsc do kin 'Papusza', w ktorej bedziej gral jedna z dwoch rol pierwszoplanowych, takze juz siedze jak na szpilkach, bo wszytsko z nim obejrzalam co wgl bylo mozliwe i czuje powoli, ze brakuje mi antka

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
a nie wiesz dlaczego? bo rodzice zamiast wychowywać mają wtedy święty spokój

dokladnie! jest nawet taka popularna reklama, ktora mi sie kojarzy z twoja wypowiedzia - jakos '2 tablety w cenie jednego', nie pamietam jaka siec. w kazdym razie dzieci bawia sie z tylu w samochodzie i rodzice kupuja im tablety, zeby byly cicho no soryyyy!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 11:37   #4572
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty



Adbuste- konfrontacja chipsów



strój urodzinowy u nieesi25



strój dnia u Lulu


Organique - Savon Noir - recenzja
u Haneczki od avonu

Magazyny o makijażu: Make-up Trendy vs E-Makijaż u RLM


3d motyle u szavi


Ewelaa1988
Moje skraby z szafki nocnej-wieczorna pielegnacja



co warto zobaczyć w londynie u boogiesilver

letnie zakupy u niuni z japonii


Inspiracje i gadżety - lipiec 2013 u oleski


Cukier i jego zamienniki u 92Anulki

OWSIANE PĄCZUSIE DROŻDŻOWE BEZ MĄKI, MASŁA I CUKRU*, 100% NATURALNE SKŁADNIKI
u Nesja89


\ipad 2 recenzja u panny joanny

HAUL ZAKUPOWY-CZERWIEC/LIPIEC CZ.II / worldofsandra


Co jest w moim kuferku? kolekcja kosmetykow xbebe



kretka wiąże pareo na 6 sposobow

Zakupy z IMATS LONDON 2013
thecostachic




pomysł na paznokcie u haneczki
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 12:20   #4573
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Dać dzieciom internet ... a zaczyna się od laptopa na komunie i już dziecko dostaje świra. Przez ten cały tydzień miałam bratanka na 'wakacjach' tylko jego wakacje polegały na 'spaniu, jedzeniu (je więcej ode mnie, 8 latek ...), oglądaniu bajek, graniu na ps (przywiózł własne bo ja nie mam takiego sprzętu w domu :P), spaniu'. Moja mama ani ja nie mogłyśmy go wygonić na dwór nawet na minute by sobie pobiegał czy pohuśtał ... tak są uczeni dzisiejsi dzieci, że mają siedzieć w domu i się faszerować gównami. Boje się co z nim będzie za 5 lat ...
kiedyś dzieci dostawały rower, łańcuszek i ewentualnie zegarek na komunie, teraz w dupie się poprzewracało i dają quady, laptopy, a później się dziwią, że rośnie takie rozbestwione dziecko, które nigdy nie miało kontaktu z naturą...a nie daj Boże się skaleczy gdzieś przypadkiem, to wrzask pisk i nie wiadomo co jeszcze

ja całymi dniami latałam po dworze, bawiłam się w chowanego, skakałam po drzewach, jeździłam rowerem, miałam porozbijane kolana, łokcie, ale byłam najszczęśliwszym dzieckiem i nie trzeba było mnie wyganiać na dwór, wręcz nie chciałam stamtąd wracać do domu
świat zmierza w złą stronę...
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 12:30   #4574
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
kiedyś dzieci dostawały rower, łańcuszek i ewentualnie zegarek na komunie, teraz w dupie się poprzewracało i dają quady, laptopy, a później się dziwią, że rośnie takie rozbestwione dziecko, które nigdy nie miało kontaktu z naturą...a nie daj Boże się skaleczy gdzieś przypadkiem, to wrzask pisk i nie wiadomo co jeszcze

ja całymi dniami latałam po dworze, bawiłam się w chowanego, skakałam po drzewach, jeździłam rowerem, miałam porozbijane kolana, łokcie, ale byłam najszczęśliwszym dzieckiem i nie trzeba było mnie wyganiać na dwór, wręcz nie chciałam stamtąd wracać do domu
świat zmierza w złą stronę...
Dokładnie

Moja kumpela skarży sie, że ma problem z wygonieniem swojego syna na dwór....bo ten woli TV ogladącać czy w coś grać...dla niego wyjście to jak kara

A kiedyś...człowiek wpadał po szkole do domu, lekcje odrabiał coś tam ponagał i potem modlił się żeby mama z domu wypuściła
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 12:31   #4575
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
kiedyś dzieci dostawały rower, łańcuszek i ewentualnie zegarek na komunie, teraz w dupie się poprzewracało i dają quady, laptopy, a później się dziwią, że rośnie takie rozbestwione dziecko, które nigdy nie miało kontaktu z naturą...a nie daj Boże się skaleczy gdzieś przypadkiem, to wrzask pisk i nie wiadomo co jeszcze

ja całymi dniami latałam po dworze, bawiłam się w chowanego, skakałam po drzewach, jeździłam rowerem, miałam porozbijane kolana, łokcie, ale byłam najszczęśliwszym dzieckiem i nie trzeba było mnie wyganiać na dwór, wręcz nie chciałam stamtąd wracać do domu
świat zmierza w złą stronę...

To kiedy to się popsuło wszystko..? Bo ja myślałam, że "Twoje pokolenie" w stosunku do "mojego" (7 lat rożnicy) to już jest to złe, siedzące w domu, chowające małych trolli internetowych...
Ja to też zawsze biegałam caly dzień po dworze, a wieczorem "Jeszcze pół godziny... Jeszcze 15 minut... Jeszcze 5! Proszę!"

Zagłosowałam wczoraj na Ciebie. Prowadzisz? Wygra osoba z najlepszą średnią? Największą ilośćią głosów? Czy nivea sama wybierze biorąc pod uwagę inne kryteria?
Znalazłam też tam zdjęcie swojej koleżanki.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2013-08-12 o 12:37
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 12:43   #4576
Julie_
Rozeznanie
 
Avatar Julie_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 645
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
To kiedy to się popsuło wszystko..? Bo ja myślałam, że "Twoje pokolenie" w stosunku do "mojego" (7 lat rożnicy) to już jest to złe, siedzące w domu, chowające małych trolli internetowych...
Ja to też zawsze biegałam caly dzień po dworzu, a wieczorem "Jeszcze pół godziny... Jeszcze 15 minut... Jeszcze 5! Proszę!"


Ja zawsze myślałam, że rocznik ~95 to już to pokolenie
Ale mamy rok 2013 i urodzeni w 2000 to już hot trzynastki. Nie wiem kiedy ten czas zaczął tak szybko lecieć. Do tego mnóstwo osób ogromną wagę przywiązuje do internetów - wszelkie fb, swojego czasu nk - chociaż to wydaje się już wieki temu, teraz ten jakiś ask. Nie wyobrażam sobie mieć w wieku nastu lat problemy - ile dostanę lajków, czy ktoś mnie oznaczy w statusie... Nawet w liceum się nie malowałam i nie przywiązywałam uwagi do bycia feszyn. Nie chce nawet wiedzieć co się teraz dzieje w tych szkołach a o czasach, które spędzało się poza domem i mamo jeszcze 10 minut! to już nie ma co pisać, bo byśmy wątek w jeden dzień skończyły
Julie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 12:45   #4577
ani1982
Raczkowanie
 
Avatar ani1982
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
kiedyś dzieci dostawały rower, łańcuszek i ewentualnie zegarek na komunie, teraz w dupie się poprzewracało i dają quady, laptopy, a później się dziwią, że rośnie takie rozbestwione dziecko, które nigdy nie miało kontaktu z naturą...a nie daj Boże się skaleczy gdzieś przypadkiem, to wrzask pisk i nie wiadomo co jeszcze

ja całymi dniami latałam po dworze, bawiłam się w chowanego, skakałam po drzewach, jeździłam rowerem, miałam porozbijane kolana, łokcie, ale byłam najszczęśliwszym dzieckiem i nie trzeba było mnie wyganiać na dwór, wręcz nie chciałam stamtąd wracać do domu
świat zmierza w złą stronę...
ja teeeż do pierwszej komunii szłam ze zdartymi kolanami wracałam ze szkoły, odrabiałam lekcje i na podwórko dopóki mnie mama nie musiała siłą z niego ściągać w wakacje to samo: całe dnie na rowerze, gdzieś w lesie czy na łące, telewizor dla mnie nie istniał a pierwszy komputer kupiłam gdy miałam 21 lat; wcale nie jest mi szkoda, że w wieku 8 lat nie miałam komórki itd
ani1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:03   #4578
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Odp: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Tesknie za tymi latami spedzonymi na podworku. Ech, lezka sie kreci w oku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:04   #4579
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
To kiedy to się popsuło wszystko..? Bo ja myślałam, że "Twoje pokolenie" w stosunku do "mojego" (7 lat rożnicy) to już jest to złe, siedzące w domu, chowające małych trolli internetowych...
Ja to też zawsze biegałam caly dzień po dworze, a wieczorem "Jeszcze pół godziny... Jeszcze 15 minut... Jeszcze 5! Proszę!"

Zagłosowałam wczoraj na Ciebie. Prowadzisz? Wygra osoba z najlepszą średnią? Największą ilośćią głosów? Czy nivea sama wybierze biorąc pod uwagę inne kryteria?
Znalazłam też tam zdjęcie swojej koleżanki.
nie, nie, rocznik '95 to jeszcze nie ten zepsuty to się stało parę lat później, może ze 3-4...
a dziękuję!
a nie wiem czy prowadzę, nie widzę rankingu i to nie konkurs Nivea tylko Garniera
kilka osób wygrywa z najwyższą średnią i Garnier wybiera 30 osób do castingu i z tych osób wybiorą 5 ambasadorek
ja jednak wolałabym wygrać za pomocą średniej...


ja miałam komórkę w wieku 10 lat może, ale taką powiedzmy do zabawy
nie musiałam wtedy jeszcze dzwonić po koleżanki, bo zawsze wiedziałam, gdzie będą
__________________

Edytowane przez Patalus
Czas edycji: 2013-08-12 o 13:06
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 13:06   #4580
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość

a nie wiem czy prowadzę, nie widzę rankingu i to nie konkurs Nivea tylko Garniera
kilka osób wygrywa z najwyższą średnią i Garnier wybiera 30 osób do castingu i z tych osób wybiorą 5 ambasadorek
ja jednak wolałabym wygrać za pomocą średniej...
No tak, tak, Garnier oczywiście. Matko, wszędzie ta Niweja, już mi się w głowie pomieszało.

Oglądałam po prostu inne zdjęcia i dziewczyny mają średnie koło 3 raczej (konkurencja działa czy co?!) i dużo mniej głosów niż Ty.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:17   #4581
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

thecostachic hmm jakoś nie umiem jej strawić. Mam wrażenie, ze ona udaje taką PANIĄ.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:17   #4582
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Chciałam się zgłosić do Ambasadorki Garnier ale Lopez mi zrobiła konkurencje i się nie zgłaszam

XDDDDDDDDDDDD
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:19   #4583
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
nie, nie, rocznik '95 to jeszcze nie ten zepsuty to się stało parę lat później, może ze 3-4...
a dziękuję!
a nie wiem czy prowadzę, nie widzę rankingu i to nie konkurs Nivea tylko Garniera
kilka osób wygrywa z najwyższą średnią i Garnier wybiera 30 osób do castingu i z tych osób wybiorą 5 ambasadorek
ja jednak wolałabym wygrać za pomocą średniej...


ja miałam komórkę w wieku 10 lat może, ale taką powiedzmy do zabawy
nie musiałam wtedy jeszcze dzwonić po koleżanki, bo zawsze wiedziałam, gdzie będą
I ja na Ciebie zagłosowałam Przyznam, że jestem szczerze zdziwiona, że taka młodziutka jesteś.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:21   #4584
Julie_
Rozeznanie
 
Avatar Julie_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 645
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
a dziękuję!
a nie wiem czy prowadzę, nie widzę rankingu i to nie konkurs Nivea tylko Garniera
kilka osób wygrywa z najwyższą średnią i Garnier wybiera 30 osób do castingu i z tych osób wybiorą 5 ambasadorek
ja jednak wolałabym wygrać za pomocą średniej...

Głos poszedł!
Julie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:25   #4585
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Co do tej reklamy "tablet uspokajacz" to byłam w szoku... kiedyś jechało się i czytało książkę (teraz to zanika u młodzieży, oczywiście ludzie nadal czytają - ale kiedyś gdzieś czytałam, ze chcą biblioteki zamknąć bo jest spadek czytelników), śpiewało a nie tablety uspokajacze miało

Ja w wieku 10 lat to siedziałam na swoim placu zabaw ew. szło się za blok a teraz takie "dzieci" jeżdżą do miasta o.O
Miałam 20 lat i staliśmy ze znajomymi pod pubem wieczorem ok 23h i szły takie młode pindy... wymalowane... czego one tam szukały. Od razu ze znajomymi zaczęliśmy wspominać nasze czasy dzieciństwa

Powiem Wam, ze to wina systemu. Rodzice muszą zapieprzać do pracy by było co jeść. Brak czasu dla dzieci. Zero kontroli i za duża ufność do maluchów. Moim zdaniem takie 13-letnie dzieci powinny mieć jeszcze opiekunkę. I rodzice powinni kontrolować swoje dzieci co robią w sieci. Bo o nieszczęście w tych czasach nie trudno.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:27   #4586
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;42225917]Co do tej reklamy "tablet uspokajacz" to byłam w szoku... kiedyś jechało się i czytało książkę (teraz to zanika u młodzieży, oczywiście ludzie nadal czytają - ale kiedyś gdzieś czytałam, ze chcą biblioteki zamknąć bo jest spadek czytelników), śpiewało a nie tablety uspokajacze miało

Ja w wieku 10 lat to siedziałam na swoim placu zabaw ew. szło się za blok a teraz takie "dzieci" jeżdżą do miasta o.O
Miałam 20 lat i staliśmy ze znajomymi pod pubem wieczorem ok 23h i szły takie młode pindy... wymalowane... czego one tam szukały. Od razu ze znajomymi zaczęliśmy wspominać nasze czasy dzieciństwa

Powiem Wam, ze to wina systemu. Rodzice muszą zapieprzać do pracy by było co jeść. Brak czasu dla dzieci. Zero kontroli i za duża ufność do maluchów. Moim zdaniem takie 13-letnie dzieci powinny mieć jeszcze opiekunkę. I rodzice powinni kontrolować swoje dzieci co robią w sieci. Bo o nieszczęście w tych czasach nie trudno.[/QUOTE]

Powinny ... tylko kogo jest stać płacić za dodatkową opieke nad dziećmi 1200-1500zł...niewielu
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:33   #4587
fokensik
Raczkowanie
 
Avatar fokensik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 291
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

ok ok. myślalam, że jestem zaznajomiona z internetami, a tu dupa! co to jest ASK?? <panikuje>
__________________
любовь не картошка
fokensik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:33   #4588
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
No tak, tak, Garnier oczywiście. Matko, wszędzie ta Niweja, już mi się w głowie pomieszało.

Oglądałam po prostu inne zdjęcia i dziewczyny mają średnie koło 3 raczej (konkurencja działa czy co?!) i dużo mniej głosów niż Ty.
w niweji nawet nie biorę udziału, bo pewnie bonu bym nie zgarnęła, a na balsamie mi nie zależy no i jeszcze ten avek, wole swój

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Chciałam się zgłosić do Ambasadorki Garnier ale Lopez mi zrobiła konkurencje i się nie zgłaszam

XDDDDDDDDDDDD
ja tam wcale nie chcę być ambasadorką Ty byś się bardzie nadawała

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
I ja na Ciebie zagłosowałam Przyznam, że jestem szczerze zdziwiona, że taka młodziutka jesteś.
dziękuję
a no zawsze wyglądałam na ciut starszą

Cytat:
Napisane przez Julie_ Pokaż wiadomość
Głos poszedł!
dziękuję

edit: tak w ogóle, to wydaje mi się, że ta średnia i oceny, to dzięki Wam w innych konkursach, gdy się jeszcze tu tak nie udzielałam zawsze miałam średnią ok. 3...także dziękuję!
__________________

Edytowane przez Patalus
Czas edycji: 2013-08-12 o 13:34
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:36   #4589
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Powinny ... tylko kogo jest stać płacić za dodatkową opieke nad dziećmi 1200-1500zł...niewielu
No wiem - dlatego czasem to nie jest wina rodziców tylko tego chorego systemu

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

głos poszedł
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:42   #4590
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;42226089]No wiem - dlatego czasem to nie jest wina rodziców tylko tego chorego systemu

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

głos poszedł [/QUOTE]
dziękuję

mi się wydaje, że jeśli dziecko zostanie dobrze wychowane, to w wieku 13 lat nie będzie potrzebowało niańki ani kontroli w internecie...
tylko czasy się zmieniają...teraz 13latkom pozwala się na pełny makijaż, miniówki i szpileczki

pamiętam, jak u mnie dyrektor się zmieniła w szkole i był totalny zakaz makijażu w nawet przez osoby już dorosłe, czyli te które miały po 18 -19 lat i były w liceum też nie mogły, 2 dziewczyny wolały się przenieść, niż z tego zrezygnować
ale dyrektorka i tak pokręcona była i przesadzała w wielu sprawach
kazała sobie na baczność mówić dzień dobry, zabraniała chodzić w kolorowych bluzkach, pamiętam, jak wylądowałam u niej na dywaniku za bluzkę na ramiączkach, bo miałam odkryte ramiona, a na dworze było 28 stopni....
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.