~ Miranda Kerr + OT ~ Część III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 22:31   #361
karoltoja
Rozeznanie
 
Avatar karoltoja
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 577
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

jedni lubią to inni tamto jednak prace trzeba wlożyć niesamowitą by dookonać takich przemiań. Ale się da. Wszystko się da, tylko trzeba wiedzieć jak tego dokonać i nie oszukiwać samego siebie jak już się zacznie.

Ja tego chłopaka szanuje , bo ćwicze tyle co on, a mam 30 % słaszbe efekty niż on , i wiem, że to nie jest dlatego bo on ma lepszą genetyke tylko wiem, że dlatego bo on był dokładniejszy w tym co robił , a ja czasem waliłem w chu...
sory za brzydkie słowo , ale nie mogłem tego inaczej napsisać

A co do portali to i ja używam, myślę już od jakiegoś czasu by usunać konto z facebooka ale jakoś się nie mogę zmotywować by to zrobić a tak z 24 godzin to z 2 h mi urywa jak nic..... wiem żałosne to jest :p
karoltoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 22:39   #362
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Miranda, Flynn i zabawa na dworze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gcgcygcgc.jpg (72,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mrsrrbZJYs1s9dcnmo1_1280.jpg (66,7 KB, 9 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 08:02   #363
Agata_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domu :]
Wiadomości: 109
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Kojarzycie teledysk Avicii "Wake me up" ? Za każdym razem jak go widzę, nie mogę napatrzeć się na tę dziewczynę Bardzo przypomina Mirandę, swoją drogą ciekawe czy Randzia kiedyś jeszcze wystąpi w jakimś klipie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg avicii-wake-me-up-pack-your-things.jpg (56,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg url.jpg (37,3 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crewHome_Avicii_Wake_Me_Up.jpg (11,8 KB, 43 załadowań)
Agata_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 08:10   #364
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Ja widziałam, śliczna ta dziewczyna, rzeczywiście nie można oderwać oczu
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 08:57   #365
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Śliczna, to prawda. Jak nasza Randzia. Ech w tym internecie tyle pięknych dziewczyn Czas się wziąć za siebie. Dzisiaj nałożyłam maseczkę jogurtową na włosy, potem na oczyszczanie twarzy idę. No i wróciłam do nauki angielskiego. W końcu zrozumiałam, że trzeba siebie ostrzej traktować, mniej pobłażliwie, nie usprawiedliwiać niewykonanych zadań. Wtedy można do czegoś dojść...

Popiłam kawkę i natknęłam się na ten blog http://jamowie.to/ Znacie? konkretny. Dzięki niemu postanowiłam sobie, że w tym roku akademickim zapisze się do jakiejś organizacji studenckiej. Walczę z nieśmiałością, więc tak się zahartuje no i może pozbędę niektórych ograniczeń, które przecież siedzą w głowie.
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 09:08   #366
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Ta dziewczyna to moje najnowsze odkrycie jeśli chodzi o modeling . Jest Rosjanką, nazywa się Kristina Romanova, jestem wręcz zauroczona jedną z jej ostatnich sesji - suknie ślubne dla JML COUTURE ( załącznik ). Już wcześniej nosiłam się z zamiarem napisania o niej ponieważ uważam, że polskie modelki odniosły w świecie oszałamiający sukces ale Rosjanki mają o wiele piękniejsze i delikatniejsze rysy twarzy. Ale myślę sobie że jak znowu zacznę jeździć po Rubik czy Struss to będzie nieładnie

Krycha ma 21 lat i 177 centymetrów wzrostu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg post-22656-0-89064600-1376425633.jpg (79,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-22656-0-70720200-1376426064.jpg (151,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-22656-0-96831800-1376426113.jpg (128,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-22656-0-51704300-1376426164.jpg (70,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-22656-0-96620800-1376424761.jpg (94,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30362_449294441822316_885679151_n.jpg (45,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mrt2snAYFj1szt532o1_500.jpg (57,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000000312297-kristina_romanova-fullsize.jpg (36,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d3cdc62da9dffa82da1dcc3be2f3decc.jpg (31,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38b140f0691fcb8a728efea44c45368f.jpg (45,7 KB, 29 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 09:29   #367
Ringeril
Raczkowanie
 
Avatar Ringeril
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 85
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez karoltoja Pokaż wiadomość
jedni lubią to inni tamto jednak prace trzeba wlożyć niesamowitą by dookonać takich przemiań. Ale się da. Wszystko się da, tylko trzeba wiedzieć jak tego dokonać i nie oszukiwać samego siebie jak już się zacznie.

Ja tego chłopaka szanuje , bo ćwicze tyle co on, a mam 30 % słaszbe efekty niż on , i wiem, że to nie jest dlatego bo on ma lepszą genetyke tylko wiem, że dlatego bo on był dokładniejszy w tym co robił , a ja czasem waliłem w chu...
sory za brzydkie słowo , ale nie mogłem tego inaczej napsisać
Właśnie wcześniej zapomniałam ci pogratulować wytrwałości i samodyscypliny Niby wiem że można wszystko tylko trzeba chcieć. Ale mój problem jest taki że ja chcę i to bardzo, ale czasami mam takiego lenia że głowa mała
Ringeril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 09:38   #368
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cerę ma dość ładną ale niestety pali papierosy Podoba mi się w ciemniejszych włosach no i usta też ma boskie Im starsza tym bardziej kojarzy mi się z Włoszką Biancą Balti. Ciekawe jak się dalej rozwinie jej kariera. Ech .... patrząc na nią znowu nabiłam sobie głowę aparatem ortodontycznym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c1b6b4875088bd4aa51710d887386d45.jpg (93,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 699a400afe072bda69624417e277f1ca.jpg (47,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ea3ff9529d6211e2a1ff22000a1fcee4_7.jpg (79,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kristina_romanova_by_landy801-d4p74rx.jpg (28,7 KB, 19 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:38   #369
Lara 4
Raczkowanie
 
Avatar Lara 4
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 393
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna to moje najnowsze odkrycie jeśli chodzi o modeling . Jest Rosjanką, nazywa się Kristina Romanova, jestem wręcz zauroczona jedną z jej ostatnich sesji - suknie ślubne dla JML COUTURE ( załącznik ). Już wcześniej nosiłam się z zamiarem napisania o niej ponieważ uważam, że polskie modelki odniosły w świecie oszałamiający sukces ale Rosjanki mają o wiele piękniejsze i delikatniejsze rysy twarzy. Ale myślę sobie że jak znowu zacznę jeździć po Rubik czy Struss to będzie nieładnie

Krycha ma 21 lat i 177 centymetrów wzrostu.
Sliczna a Rosjanki to piękne kobiety, pierwsza modelka która mnie zachwyciła to też Rosjanka Natalia Vodianova ale to było bardzo dawno temu
Lara 4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 13:50   #370
Ringeril
Raczkowanie
 
Avatar Ringeril
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 85
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Szkoda że u nas nie można kupić takich przekąsek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (49,8 KB, 35 załadowań)
Ringeril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 14:19   #371
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Wrześniowe wydanie ELLE Wietnam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg elle-thang-9-cover.jpg (86,7 KB, 12 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 14:24   #372
Ringeril
Raczkowanie
 
Avatar Ringeril
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 85
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Cerę ma dość ładną ale niestety pali papierosy Podoba mi się w ciemniejszych włosach no i usta też ma boskie Im starsza tym bardziej kojarzy mi się z Włoszką Biancą Balti. Ciekawe jak się dalej rozwinie jej kariera. Ech .... patrząc na nią znowu nabiłam sobie głowę aparatem ortodontycznym.
Jest bardzo ładna
Co do aparatu jeżeli ktoś się waha czy w niego zainwestować - POLECAM
Sama miałam założony, bo zęby były bardzo krzywe. Teraz jest o wiele lepiej. Przede wszystkim nie wstydzę się uśmiechać
Dla niektórych osób przeszkodą jest też wiek - moja dentystka (ok. 34 lat) też niedawno założyła i mówi że żałuje że tak długo z tym zwlekała
Ringeril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 15:03   #373
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Jeśli o mnie chodzi to na szczęście wiekiem się nie przejmuję bo wiele osób po trzydziestce zakłada aparat , nawet na kilku forach przeczytałam, że jest to już swego rodzaju " moda " i kobiety w tym przedziale wiekowym nie wstydzą się tego aż tak bardzo jak np. uczennice, które boją się krytyki rówieśników. Nawet makijażystka Mirandy założyła sobie aparat a wydaje mi się że jest grubo po czterdziestce.

Ja się boję wszystkiego co się wiąże ze stroną techniczną Po pierwsze usunięcie dwóch ósemek. Po drugie mam bardzo przykre doświadczenia z dentystami. Zaczęło się już w podstawówce kiedy pani stomatolog mimo próśb nie chciała usunąć mi zęba tylko leczyła go na chama przez kilka tygodni co wiązało się z ogromnym bólem ( wkońcu i tak go potem wyrwała ). " Nic się nie bój , teraz Franio przejedzie Ci traktorkiem ....... ". Pamiętam to jak dziś. Dlatego bardzo chętnie przepuszczałam inne dzieci w kolejce ( wtedy dentyści urzędowali w szkołach obowiązkowo ). Potem pojawił się problem wierteł, które bardzo często wkręcały mi się w zęby. Pamiętam, że w jednej z przychodni co piątek wiertełko lądowało w moim zębie i dentystka musiała je wyciągać szczypcami, patrząc na mnie jak na jakiś pomiot szatański . Dla mnie dentysta = ból i cierpienie, dlatego obsesyjnie szorowałam zęby żeby tylko nie mieć dziur i nie musieć się stawiać w tym przybytku tortur

Opinie znajomych są różne. Jedni mówią, że założenie aparatu i wszystko co się z tym wiąże odczuli bez problemu, inni opowiadają historie mrożące krew w żyłach. Wiadomo, że dużo zależy od stanu uzębienia.
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 16:01   #374
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Therese i John ( jak to mają w zwyczaju ) wybrali się na kemping. Przy okazji odwiedzili " stare śmieci " , zobaczcie na co natknęli się po drodze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6b7a832407db11e3adac22000a1fbe03_7.jpg (88,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg df1c8670092911e3b51f22000a9f4da7_7.jpg (46,1 KB, 22 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 16:10   #375
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Dla przypomnienia - Gunnedah czyli światowa stolica misiów koala oraz rodzinne miasto Mirandy wita gości tablicą, na której widnieje uśmiechnięta Kerr i jej futrzasty przyjaciel.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Miranda-Kerr-Gunnedah-Tourism-642-380.jpg (47,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-50167-0-33343800-1340568302.jpg (65,3 KB, 17 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 16:36   #376
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Ewciak Bólem nie ma co się przejmować. Same zakładanie w ogóle mnie nie bolało. Potem przez jakieś 4-5 dni jadłam jogurty, zupy, ryż czy makaron. Chleb też od biedy, ale musiałam go sobie pokroić. Najgorsze jest naciąganie ludzi. Ja z początku byłam swoją ortodontką zachwycona. Wiele ludzi początkowo mi ją polecało. Rzekomo najlepsza w mieście. Zaproponowała mi dwa aparaty. Zwykły i bezligaturowy. Ten drugi miał być droższy. Sama cena za wizytę miała wynosić 100zł, a nie 60 tak jak w przypadku aparatu zwykłego. W tym, że przy aparacie zwykłym wizyta miała się odbywać co miesiąc. A przy aparacie bezligaturowym - c0 3miesiące. Miał być również szybszy. Zapewniała, że taki aparat nosi się maksymalnie 7-8 miesięcy, a u mnie będzie to nawet krócej. Zdecydowałam się założyć aparat na górę. Ku zdziwieniu przy żadnej wizycie kontrolnej, zakładaniu jakiś gumek między zęby przed zakładaniem aparatu, wyciągi - nie płaciłam ani grosza. Pani ciągle powtarzała, że mogłaby mi za to trochę pociągnąć pieniędzy,ale dla niej to nieludzkie itd. Przecież trwa to zaledwie parę minut, a niektórzy zażyczyliby sobie stówkę.

Przy pierwszej wizycie, już po założeniu aparatu okazało się, że wizyta kosztuje nie 100zł. A 200-250. Nagle zauważyła też,ze w sumie to należałoby też założyć aparat na dół. Wcześniej mówiła,ze nie będzie mi on potrzebny. Podpisywałam jakieś papiery, że w przypadku wykrzywienia się zębów - ja zostałam o tym wszystkim poinformowana. Wizyty odbywały się co miesiąc, a nie co trzy jak obiecywała. Aparat nosiłam ponad rok - miało być 6 miesięcy Ale to nic. Przy zdjęciu aparatu powinna zdjąć mi cały gips i klej z zębów. Tymczasem albo nie został on do końca zdjęty, albo po prostu mam doszczętnie zjechane szkliwo. Zęby są szorstkie jakby kompletnie straciły połysk. A od tylnej strony do tej pory mam gips... Zadzwoniłam do niej zaniepokojona i odpowiedziała,ze mam przyjechać za 3 miesiące. A póki co porządnie szczotkować... Nie wiem co mam teraz zrobić Już nie wspomnę, że zęby wcale nie są do końca proste...

Naprawdę trzeba uważać i zapewniam, że to większy problem niż ból. Sam koszt też okazał się znacznie wyższy niż to sobie zaplanowałam.

Edytowane przez pixie088
Czas edycji: 2013-08-20 o 16:38
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 17:04   #377
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Ewciak ja mam już 1,5 roku, a kończę studia, więc taka młoda już nie jestem;p Najpierw był wstyd i "chowanie uśmiechu", kilka dni pobolało, a teraz prawie wcale. Miałam dwie ósemki usuwane i czwórkę. Było to konieczne. Warto sprawdzić, czy osoba, której powierzamy swoje zęby ma SPECJALIZACJĘ z ortodoncji, a nie stomatologię + kurs. Ci, po kursach nie radzą sobie z trudniejszymi przypadkami.
Po nałożeniu trzeba się przyzwyczaić. Warto zaopatrzyć się w woski( małe pudełeczko i kilka pasków w środku). Na początku obciera. Ja chcąc zmniejszyć cierpienie zamówiłam zapachowe: czekoladowe, pomarańczowe, jagodowe ) Na allegro stoją po ok. 3 zł. Z takich jedzeniowych spraw: kroję orzechy, marchewkę ucieram. Zawsze w torebce mam szczoteczkę do czyszenia przestrzeni międzyzębowych. Przydaje się, gdy jemy coś na mieście
Teraz...na co dzień nic mnie nie boli, nie czuje aparatu. Z każdym dniem coraz bliżej do ściągnięcia;p (jeszcze z rok)
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 18:45   #378
Ringeril
Raczkowanie
 
Avatar Ringeril
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 85
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Ewciak Bólem nie ma co się przejmować. Same zakładanie w ogóle mnie nie bolało. Potem przez jakieś 4-5 dni jadłam jogurty, zupy, ryż czy makaron. Chleb też od biedy, ale musiałam go sobie pokroić. Najgorsze jest naciąganie ludzi. Ja z początku byłam swoją ortodontką zachwycona. Wiele ludzi początkowo mi ją polecało. Rzekomo najlepsza w mieście. Zaproponowała mi dwa aparaty. Zwykły i bezligaturowy. Ten drugi miał być droższy. Sama cena za wizytę miała wynosić 100zł, a nie 60 tak jak w przypadku aparatu zwykłego. W tym, że przy aparacie zwykłym wizyta miała się odbywać co miesiąc. A przy aparacie bezligaturowym - c0 3miesiące. Miał być również szybszy. Zapewniała, że taki aparat nosi się maksymalnie 7-8 miesięcy, a u mnie będzie to nawet krócej. Zdecydowałam się założyć aparat na górę. Ku zdziwieniu przy żadnej wizycie kontrolnej, zakładaniu jakiś gumek między zęby przed zakładaniem aparatu, wyciągi - nie płaciłam ani grosza. Pani ciągle powtarzała, że mogłaby mi za to trochę pociągnąć pieniędzy,ale dla niej to nieludzkie itd. Przecież trwa to zaledwie parę minut, a niektórzy zażyczyliby sobie stówkę.

Przy pierwszej wizycie, już po założeniu aparatu okazało się, że wizyta kosztuje nie 100zł. A 200-250. Nagle zauważyła też,ze w sumie to należałoby też założyć aparat na dół. Wcześniej mówiła,ze nie będzie mi on potrzebny. Podpisywałam jakieś papiery, że w przypadku wykrzywienia się zębów - ja zostałam o tym wszystkim poinformowana. Wizyty odbywały się co miesiąc, a nie co trzy jak obiecywała. Aparat nosiłam ponad rok - miało być 6 miesięcy Ale to nic. Przy zdjęciu aparatu powinna zdjąć mi cały gips i klej z zębów. Tymczasem albo nie został on do końca zdjęty, albo po prostu mam doszczętnie zjechane szkliwo. Zęby są szorstkie jakby kompletnie straciły połysk. A od tylnej strony do tej pory mam gips... Zadzwoniłam do niej zaniepokojona i odpowiedziała,ze mam przyjechać za 3 miesiące. A póki co porządnie szczotkować... Nie wiem co mam teraz zrobić Już nie wspomnę, że zęby wcale nie są do końca proste...

Naprawdę trzeba uważać i zapewniam, że to większy problem niż ból. Sam koszt też okazał się znacznie wyższy niż to sobie zaplanowałam.
To rzeczywiście trafiła ci się, delikatnie mówiąc, nie najlepsza ortodontka. Ja mogę określić siebie wielką szczęściarą, bo trafiłam na spoko babkę Moje siostry i ja jeździmy do niej już od paru ładnych lat. Czasami za wizyty kontrolne, trwające góra 2 minuty, nie bierze żadnych pieniędzy. Poza tym kiedyś, dwa dni po wizycie, jeden z zamków mi się odkleił i przekręcił w taki sposób, że rysował mi szkliwo. Oczywiście zadzwoniłam kiedy mogę przyjechać i to poprawić. Gdy byłam na miejscu okazało się że kilka innych zamków też jest słabo przytwierdzonych (było ich chyba 2 lub 3). Za tę wizytę nie wzięła ani grosza, bo powiedziała że to w ramach reklamacji Dodatkowo ze 4 lata temu mojej siostrze, która już w gimnazjum nosiła stały aparat, zęby znów zaczęły się krzywić i to bardzo. I też w ramach reklamacji założyła jej na górę stały zupełnie za darmo. Oczywiście za następne wizyty już płaciła, ale jakby nie patrzeć jest lekarzem bardzo w porządku. Też nie zdzierała pieniędzy jakoś bardzo - jedna wizyta, w której skład wchodziła zmiana ligaturek, kosztowała 50 zł. Gdy zmieniała łuk czy zamki to wiadomo cena rosła.


Dodatkowo jeżeli chodzi o ból po założeniu aparatu (wiadomo - zęby muszą zaakceptować nowego gościa ) to się na to przygotowałam. Posprzątałam pokój aby po powrocie położyć się, bo pewnie głowa będzie boleć. Dodatkowo miałam aparat hass na rozszerzenie szczęki więc przygotowywałam się na jeszcze większy ból. Do dziś mam przed oczami obraz mojej siostry, bladej i cierpiącej, właśnie po takiej wizycie.
Ale tu niespodzianka - po powrocie wcinałam już Big Milka (był to jedyny lód którego mogłam jeść, bo najpierw musiałam nauczyć się gryźć i mówić, bo sepleniłam jak dziecko). O jakimkolwiek bólu nie było mowy!
Po pół roku miałam ściągniętego hassa i założony stały. I też jak gdyby nigdy nic. Siostra mi mówi, że to dlatego, bo zęby się do aparatu przyzwyczaiły i to nie była dla nich nowość Ale ja tam swoje wiem i jej nie wierzę

Dodatkowo pamiętam, jak nienawidziłam zmiany ligaturek. To było chyba najgorsze! Zawsze się przed tą wizytą denerwowałam. Wielokrotnie zastanawiałam się czy to ma sens, czy nie lepiej mieć krzywe zęby i nie cierpieć. Ten cały stres (i bezsensowne przemyślenia) wynagrodził szereg równiutkich zębów! Przez całą drogę powrotną się uśmiechałam, a ludzie przechodzący koło mnie patrzyli się jak na wariatkę

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Jenny Lila Pokaż wiadomość
Ewciak ja mam już 1,5 roku, a kończę studia, więc taka młoda już nie jestem;p Najpierw był wstyd i "chowanie uśmiechu", kilka dni pobolało, a teraz prawie wcale. Miałam dwie ósemki usuwane i czwórkę. Było to konieczne. Warto sprawdzić, czy osoba, której powierzamy swoje zęby ma SPECJALIZACJĘ z ortodoncji, a nie stomatologię + kurs. Ci, po kursach nie radzą sobie z trudniejszymi przypadkami.
Po nałożeniu trzeba się przyzwyczaić. Warto zaopatrzyć się w woski( małe pudełeczko i kilka pasków w środku). Na początku obciera. Ja chcąc zmniejszyć cierpienie zamówiłam zapachowe: czekoladowe, pomarańczowe, jagodowe ) Na allegro stoją po ok. 3 zł. Z takich jedzeniowych spraw: kroję orzechy, marchewkę ucieram. Zawsze w torebce mam szczoteczkę do czyszenia przestrzeni międzyzębowych. Przydaje się, gdy jemy coś na mieście
Teraz...na co dzień nic mnie nie boli, nie czuje aparatu. Z każdym dniem coraz bliżej do ściągnięcia;p (jeszcze z rok)
Oj, nawet nie masz pojęcia jak ten rok szybko minie Do dziś pamiętam pierwszą wizytę i myśl '' Rany aż 2-3 lata będę chodzić z tym żelastwem na zębach"
Ringeril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:20   #379
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Dziewczyny dziękuję Wam za informacje

Może to głupio zabrzmi ale czy taki aparat może spowodować, że niektóre zęby w nowym miejscu będą się po jakimś czasie ruszać ? Boje się ponieważ na dole w kilku miejscach ( jedynki i dwójki ) dość niebezpiecznie obniżyło mi się dziąsło. Myślę sobie - jak mi założą aparat to przecież je pogubie

Ja też żałuję, że nie poszłam do ortodonty wcześniej, niektórzy zalecają zakładanie aparatu w okresie ciąży bo podobno lepiej zęby się przesuwają. Może połączę przyjemne z pożytecznym
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 19:20   #380
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Ringeril dzięki za słowa otuchy. Zleci szybciutko
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:43   #381
Ringeril
Raczkowanie
 
Avatar Ringeril
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 85
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość

Ja się boję wszystkiego co się wiąże ze stroną techniczną Po pierwsze usunięcie dwóch ósemek. Po drugie mam bardzo przykre doświadczenia z dentystami. Zaczęło się już w podstawówce kiedy pani stomatolog mimo próśb nie chciała usunąć mi zęba tylko leczyła go na chama przez kilka tygodni co wiązało się z ogromnym bólem ( wkońcu i tak go potem wyrwała ). " Nic się nie bój , teraz Franio przejedzie Ci traktorkiem ....... ". Pamiętam to jak dziś. Dlatego bardzo chętnie przepuszczałam inne dzieci w kolejce ( wtedy dentyści urzędowali w szkołach obowiązkowo ). Potem pojawił się problem wierteł, które bardzo często wkręcały mi się w zęby. Pamiętam, że w jednej z przychodni co piątek wiertełko lądowało w moim zębie i dentystka musiała je wyciągać szczypcami, patrząc na mnie jak na jakiś pomiot szatański . Dla mnie dentysta = ból i cierpienie, dlatego obsesyjnie szorowałam zęby żeby tylko nie mieć dziur i nie musieć się stawiać w tym przybytku tortur
Ważne jest wybranie dobrego dentysty i to najlepiej prywatnie. Niestety takie teraz czasy, że jeśli chcesz być zadowolony z diagnozy bądź zabiegu to trzeba iść prywatnie Ja do mojej pani doktor jeżdżę od dłuższego czasu i nie siedzę jak na szpilkach przed wejściem na fotel (a wcześniej się to zdarzało). Zawsze robi dokładnie i starannie. Do tej pory mam boję się igły. Zawsze gdy wyciąga strzykawkę mam zamknięte mocno oczy. Ona widzi że się boję i czuję tylko niewielkie ukłucie.
Dodatkowo moja siostra miała ostatnio usuwane dwie ósemki chirurgicznie. Też się bała, bo nasłuchała się niestworzonych opowieści. Dostała znieczulenie, nic nie czuła. Wróciła do domu, dodatkowo wzięla Apap i poszła spać. Rano obudziła się bez jakiegoś obrzęku czy większego bólu. W tym samym czasie córka mojej Mamy z pracy też miała usuwane ósemki, ale na ubezpieczenie. Wynikiem tego było 8 szwów, obrzęk, zakażenie, antybiotyk, ból taki że nawet Ketonal czy inny mocny lek nie pomagał

Co do tych niestworzonych czy okropnych historii to mogą mieć coś wspólnego z prawdą ale wiele ludzi koloryzuje, żeby stać się w oczach innych bohaterami i pokazać jak to oni nie cierpieli więc w takie opowiadania nie można wierzyć w 100%

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję Wam za informacje

Może to głupio zabrzmi ale czy taki aparat może spowodować, że niektóre zęby w nowym miejscu będą się po jakimś czasie ruszać ? Boje się ponieważ na dole w kilku miejscach ( jedynki i dwójki ) dość niebezpiecznie obniżyło mi się dziąsło. Myślę sobie - jak mi założą aparat to przecież je pogubie
Myślę, że najlepiej będzie jeśli zapytasz się o to doświadczonego ortodonty. Ja nie jestem specjalistką w tej dziedzinie i nie chcę nagadać ci głupot.



Cytat:
Ja też żałuję, że nie poszłam do ortodonty wcześniej, niektórzy zalecają zakładanie aparatu w okresie ciąży bo podobno lepiej zęby się przesuwają. Może połączę przyjemne z pożytecznym
Czyżby to co myślę ???
Ringeril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:58   #382
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

He he na razie jeszcze nie Ale wiadomo, że aparat zakłada się na kilkanaście miesięcy, kto wie co w tym czasie może się wydarzyć. Warto zatem się wcześniej przygotować " teoretycznie ", przyszłe mamy na rzęsach stają żeby nie brać nawet leku na bóle głowy a co dopiero mówić o jakimś hardcorze związanym z usuwaniem ósemek
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 20:29   #383
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

W najnowszym wydaniu australijskiego magazynu plotkarskiego Famous znalazł się artykuł o tym jakoby Leonardo " Titanic " Di Caprio żyć nie mógł bez Mirandy i posyłał jej aż 15 wiadomości tekstowych dziennie ale ona dzielnie odpiera jego zaloty i pozostaje wierna Legolasowi


Zauważyłam, że wiele osób zabolał fakt iż Forbes umieścił Mirandę na drugim miejscu wśród najlepiej zarabiających modelek. Gisele, która jest na pierwszym miejscu ma np. własną kolekcję butów, własne kosmetyki a nawet hotel. Więc nie tylko sesje, kampanie i okładki były brane pod uwagę. Hejterzy zarzucają Mirandzie że straciła dwóch pracodawców a oprócz Mango nie ma żadnego dużego kontraktu, także z okładkami u niej krucho więc na bank musiała się z kimś przespać żeby znaleźć się na liście. Wiadomo , że Vogue nie płaci modelkom milionów, już samo pojawienie się na okładce to wyróżnienie ale kto wie na ile opiewa kontrakt z Samantha Thavasa lub Qantas i Clear ? Może płacą jej więcej niż VS przez trzy lata. Skądś te pieniądze musiały się wziąć, chyba takie czasopismo nie ośmieszyłoby się fałszowaniem notowań.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ffam1.jpg (149,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ffam2.jpg (185,6 KB, 21 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 22:05   #384
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
W najnowszym wydaniu australijskiego magazynu plotkarskiego Famous znalazł się artykuł o tym jakoby Leonardo " Titanic " Di Caprio żyć nie mógł bez Mirandy i posyłał jej aż 15 wiadomości tekstowych dziennie ale ona dzielnie odpiera jego zaloty i pozostaje wierna Legolasowi

Uprzejmie proszę o nie wciskanie tego Titanica. Leo prowadzi dosyć kontrowersyjny tryb życia i można go nie lubić. Ale w swoim rzemiośle jest naprawdę wielki, a część ludzi nadal ocenia go pod względem "łodzi". Zresztą już przed Titaniciem udowodnił to przyćmiewając Johnnego Deppa, czy grając u boku Roberta De Niro.Nie bez powodu stał się nowym pupilkiem Scorsese. Wiem, że zapewne nie miałaś niczego złego na myśli Ale musiałam to wtrącić ahaha

Co do romansu z Mirandą - nie wierze i to nie może być prawda. Jego gust jest niezmienny. Długonoga blondynka o jasnych oczach i twarzy niekoniecznie wpisującej się w dzisiejsze kanony piękna. Ktoś kiedyś powiedział, że to klony Gisele

Dodatkowo Leo ma obsesje na punkcie prywatności. Gdy prasa dowie się chociażby o najmniejszym fakcie z jego życia związek można uznać za nieaktualny. Podczas kilkuletniego związku z Bar światło dzienne ujrzało zaledwie parę ich wspólnych zdjęć. A jedyną kobietą, z którą wystąpił publicznie była właśnie wspomniana już Gisele. Więc myślę, że niekoniecznie współgrałoby to z interesami zarówno Mirandy jak i samego Leo. Panienki, z którymi zabawił nieco dłużej faktycznie były dosyć dyskretne.

Edytowane przez pixie088
Czas edycji: 2013-08-20 o 22:44
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:46   #385
Agata_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domu :]
Wiadomości: 109
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Mi tam się w Titanicu podobał, cała podstawówka się w nim kochała
Teraz oglądam Incepcję (niestety wieczorami mam siły tylko na obejrzenie połowy filmu ) no i w kolejce czeka jeszcze Wielki Gatsby z jego udziałem.

I faktycznie, Leo jakoś nie pasuje mi do Mirandy - zresztą, takimi zdjęciami to każdego można połączyć "gorącym, smsowym romansem". Ehh te brukowce, wysilać im się nie chce nawet.
Agata_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 15:30   #386
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 888
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna to moje najnowsze odkrycie jeśli chodzi o modeling . Jest Rosjanką, nazywa się Kristina Romanova, jestem wręcz zauroczona jedną z jej ostatnich sesji - suknie ślubne dla JML COUTURE ( załącznik ). Już wcześniej nosiłam się z zamiarem napisania o niej ponieważ uważam, że polskie modelki odniosły w świecie oszałamiający sukces ale Rosjanki mają o wiele piękniejsze i delikatniejsze rysy twarzy. Ale myślę sobie że jak znowu zacznę jeździć po Rubik czy Struss to będzie nieładnie

Krycha ma 21 lat i 177 centymetrów wzrostu.
No ciekawe co z nią będzie. Dla mnie Kristina Romanova to nie jest nowa twarz. Dziewczyna ma super włosy i ładną buzię. Romanova miała jeden dobry sezon pokazów, spring-summer 2012, jeśli mnie pamięć nie myli. Szła w takich pokazach jak m.in. Dolce&Gabbana, DKNY. Poza tym zrobiła reklamy dla Ralpha Laurena i na tym właściwie koniec. Zniknęła. Teraz wypłynęła w teledysku Avicii. Zobaczymy czy jej kariera się rozwinie...

Z polskich modelek ja najbardziej lubię Magdę Frąckowiak (która zresztą najwięcej z Polek) współpracuje z VS i komercyjnymi markami. Zachwyciła mnie jej sesja dla polskiego ELLE, wreszcie edytorial i okładka (zwłaszcza wersja dla subskrybentów) na światowym poziomie. Zresztą Magda jest śliczna i bardzo fotogeniczna. Sesja dla ELLE PL:
http://www.fashiongonerogue.com/magd...ptember-issue/

Ostatnio także Kasia Struss zrobiła zdjęcia do katalogu VS.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 19:12   #387
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Ostatnio także Kasia Struss zrobiła zdjęcia do katalogu VS.

Początkowo gdy przeczytałam twój wpis nie mogłam w to uwierzyć. Od razu włączyłam the fashion spot i faktycznie masz racje. Kolejne nieporozumienie... Mam nadzieje, że skończy się na paru ciuszkach, a nie chęci zrobienia z niej seksbomby jak w przypadku Karlie.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 14:01   #388
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 888
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

^ Faktycznie Kasia Struss nie jest może ucieleśnieniem modelki bielizny, ale z drugiej strony polityka VS od dawna jest taka, że zatrudnia dziewczyny również z mniejszym biustem, a na pewno od zawsze bardzo szczupłe. Na ich corocznych pokazach królują modelki z high fashion, także Kasia aż tak bardzo mnie nie zaskoczyła. Na razie zrobiła tylko ciuchy, ale nie wykluczyłabym że może pojawić się i w pokazie. Chociaż ja wolałabym Monikę JAC Jagaciak w sekcji PINK niż Kasię, ale zobaczymy.
Moim zdaniem kontrakt aniołka dla Karlie to jest pomyłka, ale to amerykańska dziewczyna więc VS jako amerykańska marka musi mieć w swojej drużynie Amerykanki. Szkoda, że tak łatwo pozbyli się ślicznej Marisy Miller (jej profil na models.com: http://models.com/models/Marisa-Miller). Po cichu liczę (choć to mało prawdopodobne), że może, choć na krótki czas, kontrakt dostałaby Magda Frąckowiak, ona jest taka mocno w stylu VS.

Zmieniając temat dziewczyny co polecacie na wzmocnienie włosów - w sensie, że zaczęły mi mocno wypadać, jak nigdy wcześniej i jestem przerażona, bo włosy były zawsze moją dumą (gęste, długie włosy, zawsze mi ich zazdroszczono), a teraz wypadają garściami. Próbowałam szampon z apteki Annaphase Ducray, ale poprawa była krótkotrwała. Liczę na jakieś wasze rady...

A drugie pytanie, dobry krem na noc, co używacie, co polecacie?
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2013-08-22 o 14:02
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 14:07   #389
Inal
Rozeznanie
 
Avatar Inal
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 549
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Witam. Czy mogłabym się przyłączyć do wątku ?
Podczytuję was od dawna,aż postanowiłam się ujawnić.Miranda to bardzo ładna kobieta,uwielbiam jej delikatną urodę.

Ja na noc używam kremu Humektan,zamawiam go w aptece. Dobrze współgra z moją twarzą,która bywa wysuszona po maściach od dermatologa.
__________________
You can not describe the passion. You can only live it! #F1
Inal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 15:20   #390
Sara00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 67
Dot.: ~ Miranda Kerr ~ Część III

Mam taki pomysł dziewczyny, może trochę głupi i wiem, że nie wszystkim się spodoba więc mnie nie zlinczujcie.
Dużo z was ćwiczy,chce doskonalić swoje ciało więc co wy na to, aby każda wstawiła zdjęcie sylwetki w ciasnym ubranku(dodatkowo może napisać nad czym pracuje) i wszyscy razem ocenimy(obiektywnie) czy jest problem czy tylko wyolbrzymiamy.
Co wy na to?
Sara00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 13:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.