Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-20, 20:55   #4261
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
czesc
Gdzie tak długo byłas?
bylam.....w sumie w domu haha no nie wiem jak to sie stalo ze mnie zycie wsyslo...(mielismy gosci z Anglii i co weekend jakies imieniny czy urodziny) nagle sie okazalo ze czas na kompa mam od 21:30-22 ale teraz zrobilo sie juz chlodniej, Maja idzie do przedszkola i licze ze wszystko bedzie po staremu
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 20:57   #4262
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Grożę. Ale Kotka długo nie było!
Ciebie tez nie!

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
jestem jestem i postaram sie zeby mnie juz nie wcielo
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
bylam.....w sumie w domu haha no nie wiem jak to sie stalo ze mnie zycie wsyslo...(mielismy gosci z Anglii i co weekend jakies imieniny czy urodziny) nagle sie okazalo ze czas na kompa mam od 21:30-22 ale teraz zrobilo sie juz chlodniej, Maja idzie do przedszkola i licze ze wszystko bedzie po staremu
no to super
Najwazniejsze, ze masz sie dobrze
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 21:29   #4263
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Madzia, w sumie to chyba jestem nawet 2 na liscie oczekujących na poród bo tp wg OM mam taki jak Kaska, ale mi z każdego USG wychodzi ciąza o tydzien starsza z tp na 28-29.08, czyli już w przyszłym tygodniu

Mala, z plasterkiem bywa bardzo zabawnie, zwłaszcza jak sie okazuje że się skończył, o 21

Butter, wróciłaś i Kotek też

a ja nadal nie rodze... a nawet okna dziś pomyłam
zobaczymy, czego się dowiem na jutrzejszej wizycie

Aaa, Mala, na ktg chodzę co 2-3 dni od zeszłego tygodnia, ze względu na to dojrzałe łożysko. tak to bym pewnie zaczęła w tym tygodniu i to tylko raz na tydzień
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 22:19   #4264
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej beczki: ma któraś PLay? Zadowolone jesteście?
My z tż obecnie mamy Mix Plusa i zamierzamy zmienić na jakiegoś innego operatora. Może abonament w Play?
Ja mam umowę z internetem 1gb i sobie bardzo chwalę.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Tiaaa, jak sobie kupię to będę miała !

Na odpowiednie słowa czekałam do późnego wieczora.... Facetom brakuje piątej klepki !



Gdzie tam Wojowniczy nastrój miałam



Myślałam, że przez te nasze 9 lat wystarczająco Go poznałam

Super, że lumpki udane!
Mam nadzieję, że niedługo brzusio odpuści i będziesz chodziła wyspana



Mam kiepską wyobraźnię przestrzenną, ale mi się podoba



A ja tam w Niego wierzyłam




Sama bym się tak pobawiła



Wszystko to razem mieszasz? I jeszcze syrena do tego ? Nadaje się do pękających naczynek ?

Właśnie opracowuję plan upiększania/chudnięcia i peeling kawowy jest na mojej liście



Idzie jak burza!




My własnie w piątek przedłużaliśmy umowę w Mixie

Moja siostra ze szwagrem i synem mają Playa i do tej pory miałam do nich pieruńsko drogo

Cześć!

Byłam dziś u taty zrobić im ogórki kiszone na zimę- part 1

Wracając tak się upociłam i stwierdziłam, że koniec tego dobrego ! MUSZĘ coś zrobić ze swoim ciałem, bo czuję się paskudnie. Tak bardzo brakuje mi systematyczności, ale jak sobie myślę, że mam wciąż tyć, przez to siedzenie w domu, to wariuję. Nie chcę być modelką, tylko szczupłą dziewczyną, która w miare dobrze czuje się w swoim ciele. Ciekawe co z tego wyjdzie

Dziś dostałam ten nowy tusz z avonu Ale gadżet
Nie mam pękających naczynek więc nie wiem - ale tak, żel pod prysznic sól alco cukier mieszam z kawą mieloną i wcieram w siebie gąbką.

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Cześć

Jaki tu ruch się zrobił
Witam wszystkie nasze kochane zguby

Stokrotko współczuję tych ciężkich nocy. A to kiedy się Łukasz budzi? Ma już jakieś stałe pory?

Onyks napisałaś, że Nataszka Wam spała praktycznie całą noc już od 1,5 m-ca a jak w dzień wtedy spała?

U nas jest tak, że jak brzuszek małą nie boli to jest super. Cudownie się "bawi" na macie, uśmiecha się nieustannie i śpi dobrze. Dziś w nocy spała od 21 do 7 rano. I praktycznie cały dzień też spała więc nie wiem czy nie jest to efekt poprzednich nocy, kiedy ją brzuszek bolał. Wcześniejsza noc to był jakiś koszmar. Mała się budziła o 23, 2, 4, 5 i od 6 już nie spała. No ale to wszystko przez brzuszek. Najgorsze jest to, że nie wiem z czego to jest. Na razie spowrotem wprowadziłam nabiał (ale w małych ilościach) i raczej z tego ją brzuszek nie boli ale pewności nie mam. Przynajmniej wysypki już nie ma. Także raczej uczulona nie jest.

Próbuję ją nakręcić jak się wydurniamy ale co włączę kamerę to ona jest w nią wpatrzona.. i zabawa się kończy
Dobrze, że u was lepiej z tym spaniem jednak, przynajmniej czasem odeśpisz


Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Ej nie pisz o czekoladzie!! Uduszę
Czekolada jest obecnie na 3 miejscu na mojej liście rzeczy, które planuję zjeść/wypić jak przestanę karmić

Metko jak się czujesz? Jak wyprawka?
Jeśli się okaże że jednak nie ma nietolerancji to spróbuj za jakiś czas powoli dietę rozszerzać, ja pocieszę, że jem już ZUPEŁNIE NORMALNIE (od 3mca) i wszystko w porządku!

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Dziewczyny, która to M. W?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 22:29   #4265
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Aaby, widzę że remont pełną parą. Pokażesz potem efekty?

Blonde, ja dostałam bluzeczkę z H&M

Cytat:
Ja w sumie od poczatku kupuje tu Sebie buty nike itp. to sa jedyne porzadne buty tutaj
ja niekoniecznie. Też kupuję ale znalazłam też parę tańszych a również porządnych.

Cytat:
A Seba juz chyba całkowicie załapałAle ekstra, no nie spodziewałam sie
zdolniach

Stokrotka, zamiast odpocząć to do sh brawa raz dwa się ogarniecie z małym kiedy jakieś chrzciny?

Żabcia, Kamil od dłuższego czasu chodzi dokładnie w TAKICH! i Sobie chwalę, biega jak szalony. A w tych nike jeszcze nie chodził bo to na ślub i narazie nie chce mu ich zakładać, tym bardziej że ma pięć par butów i nie ma musu używać tych szóstych

Mamy też Takie sandały, wygodne bardzo się wydają. Ale kamil mi jeszcze nigdy źle w butach nie chodził więc nie wiem. Może Domino musi się przyzwyczaić?


Gucia6, Rita chodzi? świetnie brawa dla niej

Gocha, nie masz lekko z tą dwójką ale wesoło

Asiuk ale bajery wymyśliłaś dla córki wpadnę się też rozwinąć plastycznie.

Debrah, mała z marchewą jest urocza

Madzia, ja wczoraj poćwiczyłam ale dziś już nie, uznałam że skoro tyle zeżarłam to i tak nie spalę ani jednej setnej tego co zjadłam

Mała, uwielbiam czytać Twoje posty, te komentarze masz boooskie

Dodaja,od nowa ale ze zdwojoną siłą uda się

Przymiarki? To już szyjesz sukienkę? Nie mówiłaś że coś znalazłaś

Zaproszenia już wybrane? Lista gości zamknięta?

Tomalinko, widzę że dużo radości Wam mała sprawia a problemy też miną

Butter, długo już biegasz?. codziennie?

Metka, to Ci nie ładna koleżanka dobrze że masz dużo po Szymku.

Madzia, ja sprzedałam rzeczy które kupiłam używane matę, leżaczek, i wózek głęboki. A rzeczy typu spacerówka, łóżeczko, przewijak i ciuszki co sama kupiłam albo dostalismy w prezencie zostawiłam. Wszystkie ciuszki co dostałam już oddałam bo to były małe rozmiarówki a teraz garderobę Kamil ma już swoją całkiem. Ja tam dzieci zamierzam jeszcze mieć więc to w co dużo inwestowałam niech leży i czeka a jak będzie za długo czekać to komuś dam

A używane rzeczy chciałam sprzedać bo nie chciałam coś po dwójce dzieci zostawiać dla trzeciego które może być z x lat.

Nie wiem czy to dobra teoria, ale np. za kasę z tych używek co sprzedałam pokupowałam zabawki np. pchacz dla Kamila które też zostaną dla drugiego bejbika.

Tym tokiem idąc dla drugiego kupię nowe rzeczy typu własnie głęboki, mata i leżaczek ale z nów po bracie będzie miał zabawki spacerówki i ciuszki które będą jak nówki Będzie sprawiedliwie

pogadałam sobie.

Nikita, Kotek hejooo

Debrah jaaaa osioł jestem że Ci od razu nie napisałam
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Małżeński staż.
strongwomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 06:28   #4266
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
yyyyyyyyyyy dobry wieczor
no witamy zgube

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Nie znikaj tak więcej
i kto to mówi
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 06:45   #4267
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z biegania, porozciągałam się też na ogródku. Ledwo zipię. Co więcej, wczoraj podczas biegania coś mi się stało z palcem u nogi i boli mnie to i obciera Nie wiem, czy jutro dam radę iść biegać
za bieganie

a to obtarcie to moze kwestia butow



Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
yyyyyyyyyyy dobry wieczor
hellou

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Gucia6, Rita chodzi? świetnie brawa dla niej
no chodzi... i juz byla pora najwyzsza


Dzien dobry
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 07:09   #4268
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
Madzia, w sumie to chyba jestem nawet 2 na liscie oczekujących na poród bo tp wg OM mam taki jak Kaska, ale mi z każdego USG wychodzi ciąza o tydzien starsza z tp na 28-29.08, czyli już w przyszłym tygodniu

Mala, z plasterkiem bywa bardzo zabawnie, zwłaszcza jak sie okazuje że się skończył, o 21

Butter, wróciłaś i Kotek też

a ja nadal nie rodze... a nawet okna dziś pomyłam
zobaczymy, czego się dowiem na jutrzejszej wizycie

Aaa, Mala, na ktg chodzę co 2-3 dni od zeszłego tygodnia, ze względu na to dojrzałe łożysko. tak to bym pewnie zaczęła w tym tygodniu i to tylko raz na tydzień
To dobry lekarz, że tak często robi Ci ktg. Mi lekarz nie sprawdzał a okazało się, że łożysko było już rozwalone przy porodzie.

No to już niedługo! Trzymam kciuki za wizytę.

Okna pomyłaś? To jaką Ty masz pogodę? Bo u mnie pada od dwóch dni



Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Jeśli się okaże że jednak nie ma nietolerancji to spróbuj za jakiś czas powoli dietę rozszerzać, ja pocieszę, że jem już ZUPEŁNIE NORMALNIE (od 3mca) i wszystko w porządku!
Próbuję cały czas nowe produkty. Tylko ciężko mi stwierdzić czy jej szkodzą. Bo to czasem wygląda jakby nie miało związku.

Na pewno jest poprawa po zmniejszeniu jednego leku na wątrobę.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Tomalinko, widzę że dużo radości Wam mała sprawia a problemy też miną
No masz rację. Mała jest taka kochana. Najlepsza jest w nocy jak tak się męczy i marudzi i ja też już mam dość i jestem rozdrażniona. A wtedy ona strzela mi swój uśmiech od ucha do ucha i od razu się robi mi cieplej na serduchu. Cudo I tylko cały czas mężowi mówię, że mogłaby taka mała zostać. Taka kochana i słodziutka

Kotek wróciłaś

To teraz jeszcze Agnusek i Amani I urządzamy imprezkę

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Madzia, ja sprzedałam rzeczy które kupiłam używane matę, leżaczek, i wózek głęboki. A rzeczy typu spacerówka, łóżeczko, przewijak i ciuszki co sama kupiłam albo dostalismy w prezencie zostawiłam. Wszystkie ciuszki co dostałam już oddałam bo to były małe rozmiarówki a teraz garderobę Kamil ma już swoją całkiem. Ja tam dzieci zamierzam jeszcze mieć więc to w co dużo inwestowałam niech leży i czeka a jak będzie za długo czekać to komuś dam

A używane rzeczy chciałam sprzedać bo nie chciałam coś po dwójce dzieci zostawiać dla trzeciego które może być z x lat.

Nie wiem czy to dobra teoria, ale np. za kasę z tych używek co sprzedałam pokupowałam zabawki np. pchacz dla Kamila które też zostaną dla drugiego bejbika.

Tym tokiem idąc dla drugiego kupię nowe rzeczy typu własnie głęboki, mata i leżaczek ale z nów po bracie będzie miał zabawki spacerówki i ciuszki które będą jak nówki Będzie sprawiedliwie
Moim zdaniem dobrze to przemyślałaś.

My mamy bardzo dużo rzeczy pożyczonych od brata i to wszystko będę powoli oddawać. A resztę rzeczy mam nowe to większość będę chować. Ale takie rzeczy jak wanienkę, rogala raczej się pozbędę.
__________________
Hania
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 07:27   #4269
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Ciebie tez nie!
Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
i kto to mówi
Zaraz sobie znowu pójdę, jak będziecie mnie tak szkalować

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Butter, długo już biegasz?. codziennie?
Strong, z przerwami już dość trochę. Ale tych przerw było więcej niż biegania
Teraz chciałabym codziennie.

W ogóle miałam Ci i tak pisać, dziś mi się śniło, że miałam gości, naszych przyjaciół i Ty przyszłaś w nocy, upiłyśmy się jak świnie...i nagle się obudziłam (w tym śnie) i mąż mi mówi, że Ci przyjaciele są obrażeni na mnie, bo o 5:30 nad ranem taka nawalona poszłam biegać z Tobą i nie było nas 2,5 godziny. A ja miałam dziurę w głowie, nie wiedziałam, co się działo, gdzie biegałyśmy. I dzwoniłam do Ciebie i Ty też nie pamiętałaś, a Twój TŻ też się gdzieś tam w tle pieklił

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
za bieganie

a to obtarcie to moze kwestia butow
Nie, nie.
Problem polega na tym, że ja mam bardzo szeroką stopę. I buty wszystkie są mi wąskie. I ściskają mi palce 'do siebie' i tak się stało, że w jednej nodze od tego ściskania czasem mi jakby taka kostka wyskakuje z małego palca. Tak, że ten paliczek od stopy jest prosty, a ten drugi się zagina w stawie i w tym stawie mi taka kulka wyskoczyła i to boli...Hmm..jak to opisuje, to brzmi dziwnie, chyba czas na ortopedę
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 07:31   #4270
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4 098
GG do strongwomen
Odp: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Za miesiąc będę już prawie żonką

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Małżeński staż.
strongwomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 07:37   #4271
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Strong, z przerwami już dość trochę. Ale tych przerw było więcej niż biegania
Teraz chciałabym codziennie.

W ogóle miałam Ci i tak pisać, dziś mi się śniło, że miałam gości, naszych przyjaciół i Ty przyszłaś w nocy, upiłyśmy się jak świnie...i nagle się obudziłam (w tym śnie) i mąż mi mówi, że Ci przyjaciele są obrażeni na mnie, bo o 5:30 nad ranem taka nawalona poszłam biegać z Tobą i nie było nas 2,5 godziny. A ja miałam dziurę w głowie, nie wiedziałam, co się działo, gdzie biegałyśmy. I dzwoniłam do Ciebie i Ty też nie pamiętałaś, a Twój TŻ też się gdzieś tam w tle pieklił


Nie, nie.
Problem polega na tym, że ja mam bardzo szeroką stopę. I buty wszystkie są mi wąskie. I ściskają mi palce 'do siebie' i tak się stało, że w jednej nodze od tego ściskania czasem mi jakby taka kostka wyskakuje z małego palca. Tak, że ten paliczek od stopy jest prosty, a ten drugi się zagina w stawie i w tym stawie mi taka kulka wyskoczyła i to boli...Hmm..jak to opisuje, to brzmi dziwnie, chyba czas na ortopedę
ale mozna przeciez dostac buty na szersza noge... zreszta moze i ortopeda by cos doradzil

sen boski
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 07:39   #4272
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
ale mozna przeciez dostac buty na szersza noge... zreszta moze i ortopeda by cos doradzil

sen boski
Chyba jedynie kalosze
Buty do biegania mam super wygodne. Ale to się dzieje od innych butów i czasem wyskakuje, a czasem jest ok
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 07:40   #4273
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Hej.

No Kotek!

Wiem jestem monotematyczna... ale mam zapierdziel w pracy
Do tego pogoda fatalna leje, wieje i jest okropnie zimno....

Postaram się zajrzeć pozniej
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 07:43   #4274
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Chyba jedynie kalosze
Buty do biegania mam super wygodne. Ale to się dzieje od innych butów i czasem wyskakuje, a czasem jest ok
to moze powinnas chodzic w butach do biegania na codzien

zartuje sobie oczywiscie

nie wiem, nie ptrafie niestety nic w tym kierunku doradzic



dziewczyny, nudze sie ... ale ciesze sie tez, ze juz to cholerne zastepstwo minelo
moze zabiore sie powoli za sklecanie dobrego cv

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej.

No Kotek!

Wiem jestem monotematyczna... ale mam zapierdziel w pracy
Do tego pogoda fatalna leje, wieje i jest okropnie zimno....

Postaram się zajrzeć pozniej
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 08:17   #4275
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

cześć

o widzę, że ostatnio zguba się znalazła, dlatego wątek się tak rozhulał

ja już odliczam ostatnie 3 dni- mam nadzieję, że moje dziecko nie zrobi niespodzianki na ostatniej prostej bo w sobotę małż już wraca ze szkolenia więc niech jeszcze posiedzi
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 08:30   #4276
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
to moze powinnas chodzic w butach do biegania na codzien

zartuje sobie oczywiscie
No słuchaj, to jest jakiś pomysł.
Z resztą, czasem widuję na ulicy kobiety np w eleganckich spodniach, marynarkach i butach jak do biegania! Niezły stajl
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 08:36   #4277
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Witam, witam Gadułki

Właśnie pomyłam podłogi dziecko śpi, to jedyna okazja, teraz mam czas dla siebie ale i tak nic mi się nie chce....
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 08:41   #4278
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Dzień dobry!

Od rana w pracy mm młyn... ja nie wiem.. wczoraj w zasadzie był luz... a dzisiaj? Wściekli się czy co??

Kotku super że jesteś!

Butter to ja mam na odwrót bo mam bardzo wąską stopę i nigdy nie mogę kupić butów na siebie. Do tego jest dość długa, więc tym samym wszystkie buty albo mnie piją w palce, bo mniejsze = węższe, albo mi skaczą. Buty do biegania też mam idealne
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 09:03   #4279
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
Mala, z plasterkiem bywa bardzo zabawnie, zwłaszcza jak sie okazuje że się skończył, o 21

[


Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość

Blonde, ja dostałam bluzeczkę z H&M

ja niekoniecznie. Też kupuję ale znalazłam też parę tańszych a również porządnych.

zdolniach


Żabcia, Kamil od dłuższego czasu chodzi dokładnie w TAKICH! i Sobie chwalę, biega jak szalony. A w tych nike jeszcze nie chodził bo to na ślub i narazie nie chce mu ich zakładać, tym bardziej że ma pięć par butów i nie ma musu używać tych szóstych

Mamy też Takie sandały, wygodne bardzo się wydają. Ale kamil mi jeszcze nigdy źle w butach nie chodził więc nie wiem. Może Domino musi się przyzwyczaić?



Przymiarki? To już szyjesz sukienkę? Nie mówiłaś że coś znalazłaś
super

Ja kupuje bo to jedyne porzadne buty tutaj (tyle,z e i tak szukam promocji, wiec nie jest drogo), oprócz clarksa, ale te sa bardzo drogie!Jak jestem w Pl to obowiazkowo zaliczam deichamann i tam własnie kupuje cos Sebie, ostatnio byly to sandalki elefantem, bo sa bardzo dobre.Kilka innych butów pełnych tez mam własnie stamtad.

Przymiarki Dodaji to pewnie szukanie TEJ sukienki po salonach



Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Zaraz sobie znowu pójdę, jak będziecie mnie tak szkalować



[:


Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Za miesiąc będę już prawie żonką

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
super
A my mamy 6 rocznice

Dzien dobry

Normalnie rozpusta dzisSpalismy do 8.30
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 09:06   #4280
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Butter to ja mam na odwrót bo mam bardzo wąską stopę i nigdy nie mogę kupić butów na siebie. Do tego jest dość długa, więc tym samym wszystkie buty albo mnie piją w palce, bo mniejsze = węższe, albo mi skaczą. Buty do biegania też mam idealne
No widzisz, tak źle i tak niedobrze
Ale prawda jest taka, że kupienie dla mnie butów skórzanych, żeby były wygodne to koszmar.
Najczęściej więc noszę szmaciane balerinki
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 09:09   #4281
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No słuchaj, to jest jakiś pomysł.
Z resztą, czasem widuję na ulicy kobiety np w eleganckich spodniach, marynarkach i butach jak do biegania! Niezły stajl
a to ja widuje tez facetow w garniaku i do tego trampki


ehhh... humor mi podupadl...
Rita od zeszlego tygodnia chodzi do zlobka, w zeszlym tygodniu bylo wszystko super, w tym tygodniu jest jedna wielka d.u.p.a. ... takze od piatku do srody biore wolne i mam nadzieje, ze do tego czasu bedzie lepiej
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 09:25   #4282
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cześć

Wpadłam się tylko przywitać i dziś mam ambitny plan pisać mój plan rozwoju zawodowego Mąż ma na noc do pracy, więc się Mają zajmie a ja mam czas Tak... gdyby mi się jeszcze choć troszkę chciało.

Butter
Strong ja też chcę jeszcze dziecko,ale to po moim awansie zawodowym czyli starania najwcześniej za 3 lata... jakoś tak.

Kasia, Mała, Natalka to która dziś rodzi?

Ja obstawiam tak:

Mała, Natalka, Kasia Może być?
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 09:34   #4283
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Dodaja,od nowa ale ze zdwojoną siłą uda się

Przymiarki? To już szyjesz sukienkę? Nie mówiłaś że coś znalazłaś

Zaproszenia już wybrane? Lista gości zamknięta?
Zobaczymy czy taka zdwojona siła

Planuję przymiarki jakichkolwiek kiecek- bo jeszcze nic nie mierzyłam, więc nawet nie wiem w czym byłoby mi dobrze Może w przyszłym tygodniu pojadę do Rybnika.

Zaproszenia nie wybrane- coś tam mi się podoba, ale nic konkretnie. Lista gości pewnie będzie zamknięta w dniu przesłania zaproszeń do druku

W tej kwestii nie mogę się porozumieć z tż

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Za miesiąc będę już prawie żonką

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Czad

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No słuchaj, to jest jakiś pomysł.
Z resztą, czasem widuję na ulicy kobiety np w eleganckich spodniach, marynarkach i butach jak do biegania! Niezły stajl
Ostatnio gdzieś czytałam, że teraz jest taka moda

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Przymiarki Dodaji to pewnie szukanie TEJ sukienki po salonach

A my mamy 6 rocznice
Dokładnie tak

Wszystkiego dobrego !

Cześć!

Nie wiem co jest, ale w nocy potrafię oglądać sufit do 2 w nocy, a rano nie mogę się zwlec. Nie piję popołudniowej kawy- staram się ewentualnie inkę- to też w ramach zdrowszego życia.

Biorę się za pisanie, choć nie powiem żeby mi się chciało
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 09:42   #4284
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Biorę się za pisanie, choć nie powiem żeby mi się chciało
Ja też Miłego pisania.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:05   #4285
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Madzia ja najchętniej to się zgłaszam na poród we wrześniu bo lubię ten miesiąc a jak już ma być sierpień to najwcześniej od niedzieli, bo małż na szkoleniu, a wraca w sobotę wieczorem/w nocy
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:05   #4286
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Madziu, Dodaja -miłego pisania! I efektywnego

A ja już kuchnię umyłam, pranie wstawione. Teraz kurze i podłogi no i.. spacerek
__________________
Hania
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:09   #4287
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Odp: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Za miesiąc będę już prawie żonką

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Czekam na ten dzień z niecierpliwością i pilnie śledzę twoje przygotowania

blonde_hair Wszystkiego naj naj naj!!! Dużo miłości przede wszystkim!

Ja mnie dzisiaj naszła ochota na zupę pomidorową. Ale nie chce mi się bawić i chyba walnę taką z kostek rosołowych. Nigdy jeszcze tak zupy nie gotowałam. Ciekawe co z tego będzie. A mąż mi rano podpadł. poprosiłam żeby wyjął "coś" z zamrażarki. Są tam różne mięska, ryby. I oczywiście specjalnie mi chyba na złość napisał w smsie że wyjął dorsza. Do tej pory nie lubiłam zapachu ryb. W sumie - nie lubiłam- to łagodne określenie. Ale teraz to już przesada. Po godzinie się przyznał że wyjął jednak pierś z kurczaka i że żartował. Ale co się nazłościłam to moje.

Za to wczoraj dostałam wielookazyjny prezent. Kupił mi bransoletkę pandory na urodziny, jedną zawieszkę- na znak swojej miłości, i drugą wózeczek =) Zaznaczył że jak poznamy płeć to dokupi jeszcze kolejną, oznaczającą chłopca albo dziewczynkę =)
Teraz muszę ją ukrywać bo jak ktoś zobaczy ten wózeczek to zaraz będzie-oooooo a co to??? a nikt ma jeszcze nie wiedzieć.
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:13   #4288
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
a to ja widuje tez facetow w garniaku i do tego trampki


ehhh... humor mi podupadl...
Rita od zeszlego tygodnia chodzi do zlobka, w zeszlym tygodniu bylo wszystko super, w tym tygodniu jest jedna wielka d.u.p.a. ... takze od piatku do srody biore wolne i mam nadzieje, ze do tego czasu bedzie lepiej
ja tez

A co jej jest?Zle jej tam?

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Czekam na ten dzień z niecierpliwością i pilnie śledzę twoje przygotowania

blonde_hair Wszystkiego naj naj naj!!! Dużo miłości przede wszystkim!


Za to wczoraj dostałam wielookazyjny prezent. Kupił mi bransoletkę pandory na urodziny, jedną zawieszkę- na znak swojej miłości, i drugą wózeczek =) Zaznaczył że jak poznamy płeć to dokupi jeszcze kolejną, oznaczającą chłopca albo dziewczynkę =)
Teraz muszę ją ukrywać bo jak ktoś zobaczy ten wózeczek to zaraz będzie-oooooo a co to??? a nikt ma jeszcze nie wiedzieć.
Dziekuje, ale to dopiero za miesiac, w tym czasie co Strong bedzie slubowała

za prezent
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:14   #4289
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
a to ja widuje tez facetow w garniaku i do tego trampki

ehhh... humor mi podupadl...
Rita od zeszlego tygodnia chodzi do zlobka, w zeszlym tygodniu bylo wszystko super, w tym tygodniu jest jedna wielka d.u.p.a. ... takze od piatku do srody biore wolne i mam nadzieje, ze do tego czasu bedzie lepiej
A co z Ritą się dzieje?
No tak, to też wygląda świetnie
Mam też alergię na męski ubiór typu: bluza, dżinsy i buty do garnituru...

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ostatnio gdzieś czytałam, że teraz jest taka moda
No może, co nie znaczy, że wygląda to fajnie
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:15   #4290
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Odp: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część

Tomalinko jesteś potwierdzeniem reguły.
Kobiety dzieciate są jednak mega zorganizowane!!

PODZIWIAM WAS!


Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Czekam na ten dzień z niecierpliwością i pilnie śledzę twoje przygotowania

blonde_hair Wszystkiego naj naj naj!!! Dużo miłości przede wszystkim!

Ja mnie dzisiaj naszła ochota na zupę pomidorową. Ale nie chce mi się bawić i chyba walnę taką z kostek rosołowych. Nigdy jeszcze tak zupy nie gotowałam. Ciekawe co z tego będzie. A mąż mi rano podpadł. poprosiłam żeby wyjął "coś" z zamrażarki. Są tam różne mięska, ryby. I oczywiście specjalnie mi chyba na złość napisał w smsie że wyjął dorsza. Do tej pory nie lubiłam zapachu ryb. W sumie - nie lubiłam- to łagodne określenie. Ale teraz to już przesada. Po godzinie się przyznał że wyjął jednak pierś z kurczaka i że żartował. Ale co się nazłościłam to moje.

Za to wczoraj dostałam wielookazyjny prezent. Kupił mi bransoletkę pandory na urodziny, jedną zawieszkę- na znak swojej miłości, i drugą wózeczek =) Zaznaczył że jak poznamy płeć to dokupi jeszcze kolejną, oznaczającą chłopca albo dziewczynkę =)
Teraz muszę ją ukrywać bo jak ktoś zobaczy ten wózeczek to zaraz będzie-oooooo a co to??? a nikt ma jeszcze nie wiedzieć.
Brawa dla męża! Superowo!
Poka bransoletkę

A co do zupy pomidorowej, to ja zawsze na skrzydełku gotuję i zawsze dodaję kostkę rosołową. No i zawsze z przecieru Taką lubię najbardziej
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.