Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :)) - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-04, 12:18   #1591
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

cholera.... Ewa.... po co mówiłaś o kopytkach !!?? teraz mnie skręca !

ps będziesz w lasku ?
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:23   #1592
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
......................
Ślę buziolce!!!! Nie tylko Jolce!!

Ja też ślę wszystkim
Zwłaszcza tym co się tak zaperzyli z rana Nie warto. A każdy ma prawo do i do swoich poglądów i do lubienia bądź nie. Więc proszę o buziaka na zgodę

Ewunia przestań fruwać po tym świecie. W domu trzeba trochę pomieszkać, z Nami pogadać więcej

Muszę ogarnąć w pracy tą stertę papierów i zdjęć. A w domu skończyć moją śliczną torbę podróżną.BŁĘKITNĄ!!!
Byle do niedzieli...a potem fruuuu w świat! Już nie mogę się doczekać.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe

Edytowane przez jambolaja
Czas edycji: 2013-09-04 o 12:25
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:28   #1593
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Ewa, boskie!
ja sobie z mężem czasem tak po żydowsku prawię, jak z Ziemi obiecanej>

Panie Drogi, ja jestem uczciwy Żyd. Pan mnie daj moje pienionze....panie Borowieski Uwielbiam
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:29   #1594
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Dziewczyny !
Mam apel do zlotowiczek i prośbę....
Moja mama chce dwie butelki na nalewki, żeby jej pomalować (ma TE po nalewce Babuni), ale tylko do 1/3 wysokości (zakończyć np. konturówką), żeby było widać nalewkę
Jedna będzie malinowa, druga cytrynowa.... a ja z butelkami mam na bakier. No nie lubię ich malować no....
Czy któraś z Was podczas zlotu byłaby w stanie się nimi zająć ?
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:37   #1595
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez sioodemka Pokaż wiadomość
cholera.... Ewa.... po co mówiłaś o kopytkach !!?? teraz mnie skręca !

ps będziesz w lasku ?
Jeszcze Madziu nie wiem, więc siedzę cichoooooooo
Do końca nie wiem, kiedy mi się uda firmowe sprawy załatwić

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
Panie Drogi, ja jestem uczciwy Żyd. Pan mnie daj moje pienionze....panie Borowieski Uwielbiam
Oj Madziu święta racja, ja to sobie puszczam raz w tygodniu i za każdym razem i Brusikiewicz i Kobuszewski doprowadzają mnie do łez.

Dla nieznających skeczu link do YT http://www.youtube.com/watch?v=lKLiIocg-C0 Miłego słuchania
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 13:06   #1596
kicia0940
Zadomowienie
 
Avatar kicia0940
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 571
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Ach kopytka!
Kurka chyba zachowam się jak wege frustrat, ponieważ nie jem glutenu.
!! Nie jedzcie kopytek, są niezdrowe, nawet o nich nie mówcie bo już od tego pryszcze urosną
Zjadła by też
__________________
Dłubanki moje i mojej mamy:
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=8680

Mój Decoupage - tu oglądaj prace sprzed grudnia 2010
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404567
kicia0940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 13:08   #1597
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

ja to chrzanię, robię kopytka dziś.... mam kilka grzybków z lasu, mam cebulkę.... zrobię w sosie grzybowym ha !
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 15:37   #1598
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Oj Madziu ale kusisz tymi kopytkami chyba też sobie zrobię tylko grzybków ni mam
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 16:16   #1599
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Ewuniu
Fajny ten wiersz w gwarze.

Opowiem wam moje przeboje w przychodni.
Wiosną zrobiłam sobie mammografie i wyszły jakieś zmiany, dali mi skierowanie na USG. Poszłam do wskazanej przychodni(pięknej, nowej). Tam zapisali mnie na wrzesień. Mówię do tej pani, że w takim razie zrobię sobie prywatnie bo szybciej. Na to ona: ale wie pani, że jak u nas nie zrobi pani tego USG to już wypada pani z darmowego programu Mammografii? Ja na to : ale jeżeli mi się coś w tej piersi tworzy i za pół roku mi podczas badania powiecie, że jest za późno i trzeba np. pierś amputować? Ona: A to już pani sprawa.
Wkurzyłam się bardzo. Poszłam za dwa dni zrobiłam USG prywatnie a dzisiaj poszłam na to ichne (dla formalności).
No i znowu się wkurzyłam.
Siedzi pełno ludzi na korytarzu (do róznych lekarzy).Weszła pacjentka na USG. Po jakimś czasie pani z recepcji podchodzi i zamkiem cyfrowym (klik klik) otwiera na szeroko drzwi do gabinetu; Pani doktor zrobić pani kawkę? A jaką? z mleczkiem czy bez, z cukrem czy bez? Oczywiście drzwi szeroko otwarte. Widzę, że panowie którzy siedzieli na przeciwko wyciągają szyje i zagladają do gabinetu.
Po jakimś czasie pacjentka wyszła i wchodzę ja. Patrzę a kozetka dla pacjentek na wprost drzwi stoi bez parawanu, więc widok z korytarza dla czekajacych ciekawy.
Rozebrałam się i położyłam, lekarka zaczęła badać mi piersi. Nagle słyszę - klik,klik - otwieraja się na szeroko dzrzwi. Pani doktor przyniosłam kawusię. Podniosłam głowę a panowie z poczekalni gały "na wierzchu". No nic myślę sobie, przetrzymam. Za chwile słyszę - klik,klik - wchodzi sobie jakiś facet w cywilnym ubraniu z papierami. Pani doktor ja tu mam pewne niejasności które musimy wyjaśnić. Dobrze po badaniu przyjde do pana. Facet cały czas patrzy na mnie leżącą z gołymi cyckami. Poszedł.
Za chwilę słyszę - klik,klik - wpada jakas baba. Pani doktor przepraszam ale cos mi się komputer zawiesił i muszę skorzystać z tego tutaj. Siadła do komputera i cos tam robi. Mnie juz trafił szlag no ale jestem w trakcie badania to nic nie mówię. Badanie się skończyło. Wstałam i zaczynam się ubierać. Nagle słyszę - klik,klik - Wpada jakaś nastepna kobieta i mówi( ja oczywiście z gołymi cyckami) Oj pani doktor ja mam taka sprawę do pani, koniecznie musimy porozmawiać i siada na kozetce. Ubrałam się odwróciłam do nich, no i się zaczęło. Ja jestem cierpliwa, powiem że nawet bardzo cierpliwa ale tak mnie jeszcze nikt z równowagi nie wytrącił. Nie krzyczałam ale mówiłam takim tonem, ze wszystkie panie prawie na baczność postawiło. Normalnie je zatkało. Między innymi zażądałam parawan i to jeszcze zanim wyjdę bo inaczej one wszystkie będą dzisiaj ostatni dzień w pracy.
Pani doktormnie przepraszała , przyznała mi rację za chwilę przyniosły parawan i zmyły sie cichcem.
No przynajmniej następne pacjentki będą miały chociaż troszeczkę komfortu za tym parawanem.

Ale się rozpisałam ale powiem Wam, że jak sobie o tym pomyślę to jeszcze teraz mnie trzęsie.

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2013-09-04 o 16:18
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 16:20   #1600
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Dzisiaj w moim małym mieście objawiła się awaria operatora komórkowego. Nie mam zasięgu...mam zasięg...nie mam zasięgu...jestem poza zasięgiem...i tak cały Boży dzionek, nic załatwić przez telefon nie mogłam. I dodzwonić się do biura obsługi również. I przypomniał mi się skecz Macieja Stuhra z Opola...i już mi lepiej. Nie jestem sama na tym świecie z miłością do automatycznego przekierowywania w biurach obsługi wszelakiej, posłuchajcie
http://www.youtube.com/watch?v=3nrdq9eHApI

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

OMG Bożenko, nic tylko lać A w instrukcji jest wyraźnie napisane, że pacjent ma prawo do intymności Jak widać nie ma
To posłuchaj sobie na poprawę humoru ten skecz co zamieściłam z Kobuszewskim i Brusikiewiczem, może wywoła uśmiech na Twojej twarzy
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 16:21   #1601
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Widziałam Sztura z tym skeczem kiedyś w telewizji. Uśmiałam się bardzo.

Tego drugiego nie słyszałam - zaraz sobie włączę.

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2013-09-04 o 16:22
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 16:55   #1602
anula3333
Wtajemniczenie
 
Avatar anula3333
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 843
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Biernasiu Co by nie mówić - przegięli i ci "wpadający" i pani doktor.I z takimi "atrakcjami" chcą, by u nich badanie robić - ehhh.

Ja mam jak Ty: jestem spokojna i sporo trzeba, by mnie zdenerwować, ale jak się zdenerwuję.... W domu jak mnie wkurzą to im mówię, że niech sięcieszą, że nie słyszę, bo było by gorzej
__________________
"Życie jest melodią" Franz Heferd
Mój decoupage

Edytowane przez anula3333
Czas edycji: 2013-09-04 o 16:56
anula3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 17:19   #1603
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Anulko
Bardzo Ciebie podziwiam, z takimi problemami jak Ty przechodzisz ja już pewnie dawno bym się nerwowo wykończyła.
Dużo wytrwałości Ci życzę no i tego zdrowia, którego nam ciągle brak.
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 18:03   #1604
dzianga
Zadomowienie
 
Avatar dzianga
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 898
GG do dzianga
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

No hej dziewczynki
Poczytałam i sobie wyobraziłam biedna Bożenkę, ot służba zdrowia....zero szacunku...bywa tak tylko nikt nie ma odwagi o tym mówić..dobrze że to zrobiłaś..
A ja w papierach jak wszyscy nauczyciele i jeszcze goście dziś..
na razie dziewuszki
__________________
Pozdrawiam Aldona
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=455643mó j zapraszam
takie sobie różne twory https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=484442"
dzianga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 18:11   #1605
anula3333
Wtajemniczenie
 
Avatar anula3333
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 843
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Dzięki Biernasiu Ponoć ja silna jestem, wiem, że mogę dużo znieść, ale uwierz co się udenerwuję to moje. Najlepsze jest to, że denerwuje mnie to jak mnie traktują po operacji i powtarzam, że usunęli guz a nie mózg
__________________
"Życie jest melodią" Franz Heferd
Mój decoupage
anula3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 20:10   #1606
Terenia18
Zakorzenienie
 
Avatar Terenia18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole i Warszawa
Wiadomości: 4 082
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Anulko nasza jesteś Wielka, uświadamiaj to ludziom na każdym kroku.
Wrócisz jeszcze do sprawności - a aparat do słuchu czy to dla Ciebie?

Bożenko brawa wielkie za Twoje zachowanie. Bo my po przeżytym komunizmie jesteśmy za delikatni i zbyt milczący na w/w sytuacje.

Ale dziwne z tym wypadnięciem z systemu w badaniach mammograficznych
Przeszło 10 lat tu nie mieszkałam a wciąż dostaję zaproszenia na badania
w tym mieście
Siódemusiu mamę uspokój butle zrobimy, ja zostawiam pasek nie malowany
na całej butelce i doskonale widać ile jest w niej trunku.
__________________

Biżuteria sutaszowa


Decoupage
Terenia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 07:54   #1607
lexor
Zakorzenienie
 
Avatar lexor
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 463
GG do lexor
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Lubię jak dużo piszecie bo wtedy przez całą poranną kawusię mam co czytać

Anula też uważam, że jesteś dzielna i tak trzymaj. Chętnie poznałabym Cię osobiście i dlatego czekam dnia kiedy zjawisz się na zlociku.

Bożenko na temat służby zdrowia nie wypowiem się bo mama zdanie takie samo jak wszyscy, a najbardziej boli fakt, że całe dorosłe życie pracuję, potrącają mi niemałe składki a jak jestem naprawdę chora to idę do lekarza prywatnie i dodatkowo płacę ale wówczas przyjęta jestem w jakimiś godnym i bezpiecznym dla zdrowia czasie

Miłego dnia dziewczynki
__________________
Pozdrawiam Alina
http://lenkanapoddaszu.blogspot.com/
Zapraszam do odwiedzania moich wątków
Papierowe różności
Rodzinne dłubanki
Decoupage
lexor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 08:31   #1608
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Bożenko! Twoja historia mnie z jednej strony rozśmieszyła- wybacz, ale tak sympatycznie ją opowiedziałaś, że pojawił się na mojej twarzy lekki uśmieszek na wyobrażenie twojego obnażenia i tych Panów wyciągających szyję, żeby sobie popatrzeć na Twoje cycki No z jednej strony jawi się dość komiczny obraz tego wydarzenia.... jednak z drugiej strony to po prostu skandal i znam takie osoby, które powędrowałyby z tym do kierownika przychodni i zrobiły awanturę na całe miasto i otarłoby się o prasę i TV, bo zdaje się, że lekarze boją się tylko tego.

A teraz dla porównania...
Byłam wczoraj w klinice małym zwierząt przy wydziale weterynarii SGGW, ponieważ psowata moja od tygodnia kuleje i chcieliśmy z nią pójść do chirurga, żeby zobaczył co się dzieje. Pan chirurg w sile wieku, szpakowaty, zbadał ją dokładnie- za zamkniętymi drzwiami. Słowa, których używał do opisu to - nóżka, paluszek. Zrobili jej rtg na miejscu. Pan doktor od RTG przemawiał do niej ciepłym głosem, żeby się nie bała i smyrał za uchem. Potem lekarze we trzech debatowali nad zdjęciem ( 2 chirurgów i radiolog- ie jestem pewna czy to taka nazwa tej specjalizacji) jakie leczenie zastosować, żeby zwierzęcia nie unieszczęśliwić i zrezygnowali z gipsu, bo cytuję " pies jest wtedy tak okropnie nieszczęśliwy, że to jest ostateczność, nie będziemy jej tego jeszcze robić, chyba że naprawdę nie będzie wyjścia jeśli inne rzeczy nie pomogą".

No i teraz dla porównania sytuacja Bożenki w przychodni.

Szacunek wobec ludzi w mojej opinii przekłada się na szacunek wobec całości Boskiego stworzenia, ale ... zawsze trzeba zacząć od siebie i wymagać tego szacunku wobec siebie, tak jak zrobiła to na koniec Bożenka.

Buziam i ściskam wszystkie
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 08:58   #1609
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
Szacunek wobec ludzi w mojej opinii przekłada się na szacunek wobec całości Boskiego stworzenia, ale ... zawsze trzeba zacząć od siebie i wymagać tego szacunku wobec siebie, tak jak zrobiła to na koniec Bożenka.

Buziam i ściskam wszystkie
Pięknie powiedziane nic dodać, nic ująć

Miłego dnia babeczki
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 09:11   #1610
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Witam, witam!!!

Madziu
Dobrze odebrałaś moją relację, ona miała Was rozbawic. Mi tez to wydawało się w pewnym stopniou humorystyczne. Jeszcze trochę poczucia humoru we mnie zostało. Inaczej ciężko byłoby nam życ.
Jak ja chodzę do weterynaża z moimi kotami to też są bardzo miło przyjmowane. Jednak weterynarię wybierają miłośnicy zwierząt , z lekarzami jednak najczęściej tak nie jest. Większoś (nie mówię że wszyscy) młodych ludzi wybiera medycynę dla "kasy" a nie z powołania.
Jak idzie się prywatnie do lekarza to nadskakuje bo mu się za to płaci. W przychodniach robią łaskę pacjentom bo to pewnie dla lekarza strata czasu i pieniędzy.

U nas słonecznie. Mam bardzo dużo pracy dzisiaj. Miłego dzionka życzę.

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2013-09-05 o 09:16
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 09:52   #1611
kicia0940
Zadomowienie
 
Avatar kicia0940
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 571
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Musze przyznać, że mam też sporo lepsze doświadczenia z weterynarzami niż z lekarzami ludzkimi. Chciała bym żeby mnie ktoś tak obsługiwał jak mojego kota.
Ostatnio byłam u ginekologa, aż mi się żyć odechciało, jak do mnie walnęła hasło -pani sobie wytnie macice całą, tak jak amerykanki i będzie mieć pani święty spokój. No tak i do końca życia mam zażywać hormony i być niestabilna emocjonalnie. A co z bzykaniem? Tak mogą powiedzieć tylko stare panny koło 60-tki co się nie bzykają.
To tak jak by Ci Ewciu powiedziała: nie będę panią badać proszę sobie od razu amputować cycki

ps. ja byłam prywatnie, wydarło mi z kieszeni 250 zł!
__________________
Dłubanki moje i mojej mamy:
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=8680

Mój Decoupage - tu oglądaj prace sprzed grudnia 2010
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404567

Edytowane przez kicia0940
Czas edycji: 2013-09-05 o 09:53
kicia0940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 10:23   #1612
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Hhahaha Bożenko, jak Ty to wytrzymałaś !?
Ja bym pewnie wstała z tej kozetki i zaczęła trząść cyckami przed tymi z poczekalni, żeby uzmysłowić personelowi absurd i niestosowność tej sytuacji. To by dopiero mieli zdziwko hahahaha !

Zwierzaczki zawsze traktują lepiej, ale ja jakoś też często wolę towarzystwo zwierząt niż ludzi, bo Ci drudzy często są mniej ludzcy niestety

Och kochane moje.... lecę dziś na targ po papryczkę. Będę słoikowała
Mam fajny przepis na zalewę mrrrrr
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 12:14   #1613
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Bożenko święta jesteś.Ja bym nie wytrzymała przy pierwszym uchyleniu drzwi.
Słoiczki bym też sobie porobiła ale nikt nie chce ich jeść u mnie
Buziolki od Jolki

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Coś życiowego dla bab:
http://www.youtube.com/watch?v=48EJeOncLwg
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 12:53   #1614
Figamaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Figamaga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 994
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez sioodemka Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie wstała z tej kozetki i zaczęła trząść cyckami przed tymi z poczekalni, żeby uzmysłowić personelowi absurd i niestosowność tej sytuacji. To by dopiero mieli zdziwko hahahaha !
Przepraszam, ale właśnie sobie to wyobraziłam. Tym bardziej, ze Siódemka ma czym trząść

Ja raz miałam taką głupią sytuację na usg ginekologicznym. Mam badanie, nagle wchodzi pielęgniarka, drzwi zostawia otwarte, na korytarzu tłum ludzi, a ja nogi rozkraczone Początkowo mnie zamurowało, ale jak puściłam wiązankę słowną... A że ja w nerwach nie panuję nad językiem, to potem sama się sobie dziwię skąd znam takie wyszukane wulgaryzmy

Mnie to poranne wstawanie zabije.

Miłego dnia Wam życzę!
__________________
Pomagamy!!! www.otoz-tarnow.pl
Podaruj nam 1% KRS 0 0 0 0 0 6 9 7 3 0

Figamaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 13:00   #1615
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Figa - mnie to mówisz ?
Ja odkąd jeżdżę z sąsiadem wstaję o 5:45 ehhh
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 14:03   #1616
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez sioodemka Pokaż wiadomość
Figa - mnie to mówisz ?
Ja odkąd jeżdżę z sąsiadem wstaję o 5:45 ehhh
asertywność! Ja bym sobie nie dała wydrzeć nawet 5 minut rano na rzecz obcego człowieka
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 15:00   #1617
kaj07
Zadomowienie
 
Avatar kaj07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 737
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

A ja Was pozdrawiam z godziny wolnej w pracolce.
Bozenki sytuacja i brak szacunku do pacjenta chyba u nas codzienność.
Mój ślubny u urologa:
pan doktor przy biurku,obok pielęgniarka i mój mężuś jako pacjent
-pan się przygotuje do badania
-tutaj?
-tak,proszę za parawanem się rozebrać i podejść
Pielęgniarka siedzi
-a ta pani to podziwiać mnie będzie?-pyta mój chop
-a może tak dyskretniej,nie żebym miał kompleksy.
Pani pielęgniarka spojrzała spod oka i demonstracyjnie odwróciła głowe.
Po powrocie ślubny stwierdził,na następnej wizycie zapytam po co parawan
Jak w "Dniu świra".

-
__________________
Moje decu : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=554572

Z miłości do niteczek;
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=654039

Milej jest dawać niż brać.
kaj07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 15:13   #1618
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Dobre Elu sytuacja podobna do Bożenki

A mówią, że koty nie lubią wody
http://www.interia.tv/wideo-koty-kon...my,vId,1185864
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 17:20   #1619
Figamaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Figamaga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 994
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

A tak mi się jeszcze przypomniało

Mojemu bratu w Zusie w dokumentach pozmieniali imię i zrobili z niego Renatę Jak przyszło do wyjasnień, to brat usłyszał od pani, że "musi udowodnić, że jest mężczyzną" Więc mój brat ładnie poprosił jeszcze inne panie i zaczął się rozbierać. Panie zaskoczone - "co Pan robi?????" "No jak to co? Udowadniam, że jestem mężczyzną"
__________________
Pomagamy!!! www.otoz-tarnow.pl
Podaruj nam 1% KRS 0 0 0 0 0 6 9 7 3 0

Figamaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 18:12   #1620
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Figuniu
Super brat, z poczuciem humoru.

Ewuniu
Filmik świetny aż się popłakałam ze śmiechu.

Elu
Mąż tez ma dobry humorek.

No i same widzicie, że gdyby nie ten humor to byłoby strasznie.

Madziu7
Chwal się zaprawami i dawaj ten przepis na zalewę, może się przyda.

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2013-09-05 o 18:14
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 13:24:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.