Jak nie być bluszczem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-20, 00:21   #31
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jak nie być bluszczem?

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Wiele osób mi tak powtarza. Dziękuję za ciepłe słowa i zaangażowanie.

Wiem, przeszkadza mi to strasznie. Ale już chłopcu zapowiedziałam, że w tym tygodniu ma dla mnie wygospodarować czas na rozmowę, bo mamy sobie kilka rzeczy do wyjaśnienia. Albo rybki albo akwarium.

To raczej wygląda w ten sposób: "Dziewczyno, ogarnij się i nie pisz, bo uzna, że go osaczasz, nie masz życia poza nim i... ucieknie." "Nie rób awantur o tę niedzielę w samotności, bo uzna, że jesteś męcząca i chcesz go zamknąć w złotej klatce." "Nie bądź za ostra." Wiem, wiem - albo mnie bierze z dobrodziejstwem inwentarza, albo to nie jest TEN. Czasami jednak potrzeba czasu, żeby przegadać emocje.

Kurczę, założyłam ten wątek z zupełnie innego powodu (z powodu mojego niezdrowego podejścia do związków), a rozwinął się temat poboczny. Chociaż wyszło mi to i na dobre, bo zrozumiałam kilka spraw.

Dziękuję, dziewczyny.
Bo pewnie problem jest z obu stron i z Twojej i z jego ale ważniejsze że póki co to absolutnie nie jest taki typ relacji, w którym możesz spokojnie zmieniać swoje natręctwa. Do tego potrzeba czuć się bezpiecznie i naturalnie w związku-tu mi się wydaje, że tego brakuje. Facet przez parę zachowań odbiera Ci to bezpieczeństwo.

Zresztą jest tak jak myślałam, Ty się boisz okazywać swoje potrzeby, które wcale niczym dziwnym nie są. Boisz się że uzna Cię za wariatkę. W normalnym, zdrowym związku nie ma miejsca na takie strachy. Musisz z nim pogadać, długo i szczerze, nie owijając w bawełnę powiedzieć mu wszystko co Cię męczy czy irytuje. Powodzenia
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 22:46   #32
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Jak nie być bluszczem?

Cześć, dziewczyny!

Nie pisałam nic, bo musiałam parę spraw sobie przemyśleć, uporządkować i rozegrać tak, żeby było dobrze. Przez pewien czas było kiepsko, aż coś we mnie pękło i kiedy kolejny raz (dwa dni z rzędu zresztą) zrobił coś, co mnie zabolało - urządziłam mu awanturę. Powiedziałam mu wszystko: co mi przeszkadza, co chciałabym zmienić, że jeśli będzie tak dalej to ja pasuje, że ja też nie jestem idealna i zdaję sobie sprawę z tego, co robię źle itp.

Od tamtej pory minęło półtora tygodnia. Nie jest to wiele czasu, także chyba za szybko, żeby mówić cokolwiek o długoterminowej poprawie i nie chcę zapeszać, ale póki co jest dobrze. Mam nadzieję, że nie jest to radość przedwczesna. Zobaczymy, co będzie dalej...

Martwi mnie tylko jedno - mój brak zaufania do niego...

Dziękuję Wam ślicznie za wszelkie rady i pomoc.

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2013-09-04 o 22:49
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.