Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal cz.12 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-05, 16:13   #4111
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Like, to dawaj i ze Słowacji a z Tajlandii nie masz?


Mam na kompie który padł,ale doszliśmy z mężem do wniosku,ze nie wydamy pięciu stówek na naprawę grata.TŻ ma kilka fotek na telefonie,ale nie mam na razie kabla żeby wrzucić na komp.Z Słowacji mam takie tam przy ognisku i zachmurzone góry widać bo pogoda była dupiata
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 16:29   #4112
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Paula ja napewno polecam grecka z feta, zawsze wyglada na taka lekka i swieża, do tego ładnie sie prezentuje na talerzu, no i ten klimat srodziemnomorski

Mozna tez zrobic rozne szaszłyki owocowe (zreszta tu mozliwosci jest mnostwo) no i roladki z lososiem tez sa super, z dowolnymi skladnikami

Za przepis dziekuje, zerkne zaraz jak to sie przedstawia

Kurcze skoro mowisz ze taki wysyp skorzanych rzeczy to musze sie wybrac jakos, ostatnio w tamtym tyg jak bylam to strasznie slabo bylo

Ja w tym roku to powinnam powymieniac znaczna czesc garderoby, ale chyba poczekam az schudne

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
ale mnie kuszą węgleee jakieś paluszki czy coś dzisiaj prawie kupiłam te nowe laysy
Jak tam nauka idzie?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 19:07   #4113
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość

Jak tam nauka idzie?
Jakoś idzie, siedze i wkuwam, już mi mózgownica paruje
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 19:16   #4114
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Hej laseczki, pisze z telefonu bo jeszcze na koniec net mi padl mam nadzieje, ejutro juz bedzie dzialal i popisze z Wami
My juz polowe ciuchow spakowalismy jutro zakupy spozywcze i ciag dalszy pakowania.. wyjezdzamy w sobotr rano, bede za Wami tesknic

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Hej laseczki, pisze z telefonu bo jeszcze na koniec net mi padl mam nadzieje, ejutro juz bedzie dzialal i popisze z Wami
My juz polowe ciuchow spakowalismy jutro zakupy spozywcze i ciag dalszy pakowania.. wyjezdzamy w sobotr rano, bede za Wami tesknic
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 20:38   #4115
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki, pisze z telefonu bo jeszcze na koniec net mi padl mam nadzieje, ejutro juz bedzie dzialal i popisze z Wami
My juz polowe ciuchow spakowalismy jutro zakupy spozywcze i ciag dalszy pakowania.. wyjezdzamy w sobotr rano, bede za Wami tesknic

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Hej laseczki, pisze z telefonu bo jeszcze na koniec net mi padl mam nadzieje, ejutro juz bedzie dzialal i popisze z Wami
My juz polowe ciuchow spakowalismy jutro zakupy spozywcze i ciag dalszy pakowania.. wyjezdzamy w sobotr rano, bede za Wami tesknic
Madziulka powodzenia w pracy Jak to szybko zleciało.... jej ... te 2 miesiące też na pewno szybko zlecą i przywieziesz kupę kasy
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 22:46   #4116
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość


Hej laseczki, pisze z telefonu bo jeszcze na koniec net mi padl mam nadzieje, ejutro juz bedzie dzialal i popisze z Wami
My juz polowe ciuchow spakowalismy jutro zakupy spozywcze i ciag dalszy pakowania.. wyjezdzamy w sobotr rano, bede za Wami tesknic

Powodzenia tam kochana, będziemy tęsknic

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Milenka, kochana, a co u Ciebie? Jak dietka?

A gdzie nam kisiej wcięło?

Melduję stary skalpel Chodakowskiej (poprawnie wykonany, to i całkiem efektywny się wydaje, czasem paliły mięśnie ), 200 ścisków agrafką i 20 min HH

Póżniej się kawowo wypilinguję :paznokcie: No i wrzesień, to czas na wielki powrót mojego balsamu rozgrzewającego z Ziaji

A, no i Margot gdzie wcięlo??
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 22:48   #4117
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Nie sądziłam, że aż taki syf się w mieszkaniu zrobi...nawet rzeczy z szafy są do prania...taki pył drobny, że wlazł wszędzie ale ciepła woda już jest, piecyk zdemontowany i spalam kalorie sprzątając wszystko..łącznie z sufitami i ścianami, nawet jem ładnie

meeedzik czas leci jak oszalały, pamiętam jak czekałyśmy jak wrócisz a tu na dniach znowu jedziesz

bialaczekoladka ja swojej kosmetyczce też zawsze mówię, że chce mieć taką piękną cerę jak ona człowiek się sam nakręca i szuka wad...
a ta historia z tą dziewczyną z kijkami, eh

pipson wkuwaj, wkuwaj - pamiętam, że nie umiałam się w domu uczyć - na stancji zawsze , w domu tryb "bezmózgiego glona" mi się włączał
A co to za nowe Lays? Bo ja nie w temacie:brzydal :

ewelcia herbata o smaku czekolady rozpusta w grzecznej formie a ta herbata w biedrze istnieje czy gdzie jej szukać?

heroine mamusia wymiata ale lepiej w tą stronę niż by Ci miała serniczek na siłe w usta pchać
A moja mama2 to owszem nauczycielka w klasach 1-3 i od kilku dni cisza na linii
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 23:01   #4118
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość


pipson wkuwaj, wkuwaj - pamiętam, że nie umiałam się w domu uczyć - na stancji zawsze , w domu tryb "bezmózgiego glona" mi się włączał
A co to za nowe Lays? Bo ja nie w temacie:brzydal :

No ja mam tak samo! Tzn tutaj teraz też się muszę zmuszać, bo moja prokrastynacja przez wakacje się nieźle rozszalała ale motywacja ( jak nie zdam, to rok w dupke, bo to przedmiot obowiązkowy do zaliczenia roku ) jest całkiem porządna, to pracuje jak mrówa
Są na pewno o smaku pomidorków cherry, tajskiego czegośtam i chyba jakieś trzecie, ale staram się uciekać od tej półki w sklepie, bo by ślinianki oszalały i bym piane z pyska toczyła, także wiesz
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 23:12   #4119
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
No ja mam tak samo! Tzn tutaj teraz też się muszę zmuszać, bo moja prokrastynacja przez wakacje się nieźle rozszalała ale motywacja ( jak nie zdam, to rok w dupke, bo to przedmiot obowiązkowy do zaliczenia roku ) jest całkiem porządna, to pracuje jak mrówa
Są na pewno o smaku pomidorków cherry, tajskiego czegośtam i chyba jakieś trzecie, ale staram się uciekać od tej półki w sklepie, bo by ślinianki oszalały i bym piane z pyska toczyła, także wiesz
pipson to masz niezłą motywacje
Uff...akurat takie smaki mnie nie kuszą ale półki z przekąskami będę omijać tak na wszelki wypadek Tż dobrze mnie pilnuje...aż za dobrze ale czuję po spodniach, że to pomaga
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 01:10   #4120
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
pipson to masz niezłą motywacje
Uff...akurat takie smaki mnie nie kuszą ale półki z przekąskami będę omijać tak na wszelki wypadek Tż dobrze mnie pilnuje...aż za dobrze ale czuję po spodniach, że to pomaga

Ja w niedzielę będę w domu, to założę kontrolnie jasne spodnie, zobaczymy


co sądzicie o tej http://sklep.aggi.pl/images/719d641f...99d9da0818.jpg sukience? I tej: http://sklep.aggi.pl/images/5b488031...199ab09d37.jpg - ta sama tylko miętowa
Nada się któraś na wesele do szarych szpilek zamszowych? Bo na nowe buty mnie nie stać, a oprócz szarych mam tylko niewygodne czerwone i same czarne, a moim zdaniem czarne buty nie pasują do kolorowej sukienki i stąd wyszło mi szukanie sukienki pod szare buty
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 06:03   #4121
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cześć Kochaniutkie Jeju, znowu mnie coś dopada, bo czegokolwiek nie zjem to mi jakoś źle na żołądku. Nie mam takich nudności jak wcześniej, ale np. po wczorajszym bigosie było mi strasznie. I wtedy już do wieczora na nic nie mam ochoty. Dziś postaram się jeść już trochę lżej - może pomoże...Na razie wypiłam cappuccino i przegryzłam jednego wafelka Na śniadanie pewnie owsianka albo kasza manna.
Wczoraj z TŻ zmęczyliśmy ostatnie odcinki Zemsty. O Boszzz, o Boszzz, jakie emocje były! Dziś robimy małą imprezkę u nas w domu, a jutro uciekamy do mamuśki
A no i dorwałam już pierwsze korki Mam w czwartek zajęcia więc już dziś chcę co nieco zaplanować.


Dziewczyny, wydawało mi się że Wam odpisałam z tym przepisem na murzynka, bo jeszcze pamiętam że wklejałam link ale na wszelki wypadek wrzucę raz jeszcze klik.


Tinek, a keksówkę mam teflonową, 26x10x8, czyli w sumie taka standardowa chyba I z połowy porcji z tego przepisu wychodzi murzynek na calutką keksówkę wzwyż


Ewelcia, no z tą czernią może masz rację, chociaż ja ostatnio często chodzę na czarno, tzn. czarny dół (spódnica,leggi,spodnie, buty), biała bluzka, czarna góra (żakiet). Z resztą jak byłam ostatnio w galerii to w H&M stały manekiny całe na czarno ubrane to może taka moda
W ogóle jak tam poszłam (bo poszłam do Empiku, a wystawy sklepów przy okazji widziałam) to mi się wyć chciało. Tyle rzeczy bym chciała, ale nie mam sumienia sobie kupić Już prędzej na targu coś wyłapię, no ale to już takie konieczne rzeczy muszę wziąć: buty na jesień bo nie mam, legginsy z 2 pary, bo mi brzuch się rozrasta i wszystko mnie zaczyna gnieść...także tak Jakiegoś szala potrzebuję żeby stary płaszcz trochę "ożywić". O torebce nawet nie mówię Wiem...jojka ze mnie...tylko marudzę, no ale..


Heroine, aaa mamuśka np. chciała farbę do tkanin Otwieracz do konserw na przykład A no i jeszcze żel w spreju. To nic że i u niej na wsi w najmniejszym sklepie można go dostać I lakier ńjud jeszcze O i takie zakupy, ale inną drogą wtedy musiałam iść i nie kupiłam henny. Teraz mamuśka obkupiona a ja biedny żuczek bez henny się ostałam Będę musiała kupić taką Venity w kremie. Ponoć "żyje" na włosach tylko 3 tygodnie, ale już nic innego mi nie pozostało, bo dziś nie mam już kiedy iść po tradycyjną.
Taaak krew mi pobierali i kobita nie mogła żyły znaleźć. Straszne rzeczy
A ja za bigosem też tak średnio - już właśnie wolę gołąbki. Ale ten TŻa to masterpis! Ale już zjedzony...
Sernik Moja mamuśka coś przebąkiwała o serniku bo znowu dostała kilo sera od znajomej, tylko to taki wiejski/swojski. I mi on nie do końca pasi bo...jakiś taki kwaskowaty jest. Ale w sumie sernik bym zjadła tak czy siak
Twoja mama jest szalona Jeeny, mojej by się taki wzór przydał Ona nie dość że bierze kanapkę to jeszcze ma znajome na stołówce i czasem na obiad do nich zachodzi. Później ofc podjada jeszcze w domu. Ajajajjjj


Cocktail, dzięki za cynk! Wyglądają bardzo apetycznie Wczoraj jescze na Stylowych widziałam jakieś zawijaski z boczku i takie rurki nadziane a potem krojone i pieczone. 2 z tych 3 rzeczy zrobię na pewno, tylko nie chcę też żeby samo pieczone było bo będzie za ciężko....Coś "surowego" jeszcze by mi pasowało. Myślę o jakiejś sałatce. Może zrobię jedną typowo sałatkową w misce i położę jeszcze caprese - wiem że ludzie ją lubią dziobać.


Czekoladko, kolejne pomysły - dziękuję Myślałam właśnie o greckiej z grzankami, żeby jakieś pieczywko było, bo tak to ja ją jako dodatek lubię. Szaszłyczki ogólnie jakieś też mogę zrobić - niekoniecznie owocowe (będą ciasta więc starczy może słodkiego) ale warzywno-wędlinowe Z doświadczenia wiem że za łososiem u nas (oprócz nas) nikt nie przepada, a i ja nie mogę jeść wędzonych ryb. Jeszcze myślałam o takich nadziewanych kieszonkach z kuraka i jakimś sosie do tego. Myślę że i na mały i na większy głód by były, a jakby nie poszły to zawsze można zamrozić


Pipson, Margot, miałam tak samo z nauką u mamy. To co przyswajałam u siebie w godzinę to u mamy wchodziło mi przez pół dnia. I niby nic mnie nie rozpraszało...ale jakoś tak...
W ogóle to ja najlepiej się w nocy uczę, tzn. w godzinach gdy jest już ciemno (w zimie to i 17 jest ok) a w dzień wszystko mnie rozprasza


Pipson, tak myślałam że o tej kiecce piszesz Aaaa prześliczne! Nie wiedziałabym jednak którą wybrać. Obie pasują do szarych butów Do tego srebrna biżu, np. kolczyki, bransoletka. O kolorze musisz zdecydować sama - mierzyłaś już któryś z tych kolorów? Ja mam tylko sweterek miętowy i lubię siebie w tym kolorze, więc pewnie na ten kolor bym się zdecydowala. Ale cytrynka też jest piękna
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2013-09-06 o 06:48
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 06:33   #4122
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Jejku dziewczyny cala noc nie moglam spac ja to zawsze wszystko tak przezywam, martwie sie zebysmy szczesliwie dojechali i tak ogolnie cala noc rozmyslalam. W sumie to z 2 godz moze spalam.

Pipson Margot Milena o tak, czas leci jak szalaly. Pamietam jak w zeszlym roku sie z Wami zegnalam, a tu juz rok trzasnal i zas trzeba jechac, mam nadzieje, ze i tam czas mi szybko zleci
Kurcze neta dalrj nie mam
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:52   #4123
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Hej

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Cindy uciekaj jak najszynciej to faktycznie jakiś skończony ... wariat!
Jak już się wyprowadzisz szybko staniesz na nogi kochana trzymaj się
Wczoraj przeprowadziłam całą akcję przeprowadzkową. Moja koleżanka i jej chłopak mi pomogli. Poprzednią noc spałam u nich i następną też będę, a w sobotę wprowadzam się do nowego pokoju. Wszystkie rzeczy już są w domu do którego się przeprowadzam, zostawiłam sobie tylko dwie torebki na laptopa itd.
On dzwonił do mnie jak wrócił z pracy od około 6 rano chyba z 10 razy. Weszłam na fb a on usunął, że ze mną w związku Śmieszny koleś. Ciekawe czy się zabije tak jak mi mówił

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Cindy w takim razie powodzenia w szukaniu pokoju i ogarnięciu
Dziękuję jestem już w połowie. Jeszcze tylko jutro się rozpakować, uregulować sprawy wynajmowe związane z poprzednim mieszkaniem, pooddawać rzeczy które kupiłam do sklepów i posprzedawać te które mogę sprzedać.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
O matko, ale to teraz tak nagle wyszło szydło z worka czy jak? Bo wcześniej nic nie wspominałaś o jakiś akcjach. W każdym razie uciekaj bez zastanowienia
To się działo od ponad dwóch miesięcy, ale ja miałam klapki na oczach dopiero po jakimś czasie a dokładniej w zeszły piątek zdałam sobie sprawę z tego co on wyrabia, jak mnie traktuje i że no.. nie jest dobrze. Uciekłam na szczęście już.
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:53   #4124
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Paula tak czytam, że źle się czułaś po bigosie może on był za ciężki ? Jezu ja sie ostatnio tak męczyłam po makaronie ze szpinakiem zapieczonym z serem jadłam na mieście wiec to nie mojej roboty i myślałam że wieczorem z koleżanką umrzemy taki wzdęty i bolący brzuch miałyśmy Jeszcze zjadłam tylko połowe małej porcji, bo tak mnie zapchał. Jak zrobie sama to on jest taki lekki do jedzenia.

Medzik będziemy tęsknić a ja zostaje z Tobą w kontakcie smsowym

Pipson ładne te sukieneczki ja bym brała cytrynową dlatego, że sama mam już miętową

A ja już na nogach niemożliwe Byłam w sklepie, bo mam jabłka i zrobie z nich szarlotke Popołudniu jedziemy do domu to akurat teściowej dam połowe i mamie połowe
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:56   #4125
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Jakoś idzie, siedze i wkuwam, już mi mózgownica paruje
Ale juz chyba blizej niz dalej

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość

A gdzie nam kisiej wcięło?

Melduję stary skalpel Chodakowskiej (poprawnie wykonany, to i całkiem efektywny się wydaje, czasem paliły mięśnie ), 200 ścisków agrafką i 20 min HH

Póżniej się kawowo wypilinguję :paznokcie: No i wrzesień, to czas na wielki powrót mojego balsamu rozgrzewającego z Ziaji
No własnie gdzie nam wcieło kisiej?

za cwiczenia!! Ja sie nie moge ostatnio zmobilizowac

Ktory to balsam? Bo ja mam własnie same chłodzace, ktore mnie poprostu juz wykanczaja, bo i bez nich jest mi nieustannie zimnoooo
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:58   #4126
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Cindy, no co Ty gadasz???!!! Jak to tak? z dnia na dzień wyszło szydło z worka? Nie czaję przecież nic nie wskazywało na to, że coś jest nie tak jejku, biedactwo... szukaj czegoś szybko i uciekaj gdzie pieprz rośnie... trzymaj się
Hej Tak jak pisałam wyżej miałam klapki na oczach, ale w sumie szybko je otworzyłam. Czemu ja mam takiego pecha do mężczyzn? Gdzie tkwi mój błąd?
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:01   #4127
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Ale juz chyba blizej niz dalej



No własnie gdzie nam wcieło kisiej?

za cwiczenia!! Ja sie nie moge ostatnio zmobilizowac

Ktory to balsam? Bo ja mam własnie same chłodzace, ktore mnie poprostu juz wykanczaja, bo i bez nich jest mi nieustannie zimnoooo
Ja mam rozgrzewający z Eveline żel termoaktywny taki czerwony Na zime super tak rozgrzwa du.pke

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Hej



Wczoraj przeprowadziłam całą akcję przeprowadzkową. Moja koleżanka i jej chłopak mi pomogli. Poprzednią noc spałam u nich i następną też będę, a w sobotę wprowadzam się do nowego pokoju. Wszystkie rzeczy już są w domu do którego się przeprowadzam, zostawiłam sobie tylko dwie torebki na laptopa itd.
On dzwonił do mnie jak wrócił z pracy od około 6 rano chyba z 10 razy. Weszłam na fb a on usunął, że ze mną w związku Śmieszny koleś. Ciekawe czy się zabije tak jak mi mówił

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------


Dziękuję jestem już w połowie. Jeszcze tylko jutro się rozpakować, uregulować sprawy wynajmowe związane z poprzednim mieszkaniem, pooddawać rzeczy które kupiłam do sklepów i posprzedawać te które mogę sprzedać.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------


To się działo od ponad dwóch miesięcy, ale ja miałam klapki na oczach dopiero po jakimś czasie a dokładniej w zeszły piątek zdałam sobie sprawę z tego co on wyrabia, jak mnie traktuje i że no.. nie jest dobrze. Uciekłam na szczęście już.
A ja myślałam, że w końcu bedziesz szczęśliwa Dobrze, że już sie wyprowadziłaś. A ten koleś pierwsze co zmienia statusy na fb ? Nawet tego nie skomentuje. Jedynie co to chyba że podjęłaś najlepszą decyzje
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:11   #4128
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ja mam rozgrzewający z Eveline żel termoaktywny taki czerwony Na zime super tak rozgrzwa du.pke

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------


A ja myślałam, że w końcu bedziesz szczęśliwa Dobrze, że już sie wyprowadziłaś. A ten koleś pierwsze co zmienia statusy na fb ? Nawet tego nie skomentuje. Jedynie co to chyba że podjęłaś najlepszą decyzje
Ja też mam ten czerwony termoaktywny rozgrzewający z Eveline, ja tam go sobie chwalę.

Noo nie wyszło znów. Na szczęście to już koniec tej męczarni.
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:23   #4129
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że aż taki syf się w mieszkaniu zrobi...nawet rzeczy z szafy są do prania...taki pył drobny, że wlazł wszędzie ale ciepła woda już jest, piecyk zdemontowany i spalam kalorie sprzątając wszystko..łącznie z sufitami i ścianami, nawet jem ładnie

bialaczekoladka ja swojej kosmetyczce też zawsze mówię, że chce mieć taką piękną cerę jak ona człowiek się sam nakręca i szuka wad...
a ta historia z tą dziewczyną z kijkami, eh
Jezuuuu wspolczuje Ci, ten kurz leci wszedzie. Ja tak samo wszytsko musialam prac, odkurzac sofy itp trzeba pozniej zajrzec w kazdy kąt

Nooo ja wiecznie to słyszę i wszytsko byłoby dobrze gdybym faktycznie wygladała jak milion dolarów i miala najpiekniejsza cere na swiecie
Prawda jednak jest okrutna

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Czekoladko, kolejne pomysły - dziękuję Myślałam właśnie o greckiej z grzankami, żeby jakieś pieczywko było, bo tak to ja ją jako dodatek lubię. Szaszłyczki ogólnie jakieś też mogę zrobić - niekoniecznie owocowe (będą ciasta więc starczy może słodkiego) ale warzywno-wędlinowe Z doświadczenia wiem że za łososiem u nas (oprócz nas) nikt nie przepada, a i ja nie mogę jeść wędzonych ryb. Jeszcze myślałam o takich nadziewanych kieszonkach z kuraka i jakimś sosie do tego. Myślę że i na mały i na większy głód by były, a jakby nie poszły to zawsze można zamrozić
OOo pewnie grzaneczki do greckiej z czosnkiem bajka normalnie, no i szaszłyki z warzywno wedlinowe tez niebo w gebie, uwielbiam takie przekaski


Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ja mam rozgrzewający z Eveline żel termoaktywny taki czerwony Na zime super tak rozgrzwa du.pke
Rozgrzewa mowisz, ale nie piecze, swedzi i tak jakby wypalał skore?

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten czerwony termoaktywny rozgrzewający z Eveline, ja tam go sobie chwalę.

Noo nie wyszło znów. Na szczęście to już koniec tej męczarni.
Najwazniejsze ze podjełas dobra decyzje Teraz głowa do gory i do przodu kochana, skup sie na sobie i nie ogladaj sie za siebie
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 09:29   #4130
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Co do samooceny - Kochana, dziękuję. W ogóle się ze wstydu aż poryczałam Wiem że nie powinnam narzekać i w sumie tego nie robię. Ale naprawdę nie umiem uwierzyć w siebie, w swoją atrakcyjność, styl, urodę, itp. Tak jak pisałam - to na pewno takie pojedyncze sytuacje z lat nastoletnich mnie tak ukształtowały. Próbuję z tym walczyć, czasem idzie mi lepiej ale czasem (częściej ) gorzej i sypię potem na forum smętami Może jak już będę mogła poświęcić się rodzinie to mi się trochę odmieni. Teraz siedzę taki morus w domu to łapię deprechy,
To pomyślcie dziewczyny jaką ja mam teraz niską samoocenę. O moim poprzednim byłym chyba pamiętacie, podobny typ to tego byłego. No ale ten poprzedni jednak był niebo lepszy dla mnie niż ten ostatni. Nie będę wam pisać co teraz myślę... napiszę tylko że najchętniej wcinałabym masę jedzenia i słodyczy i patrzyła w ścianę cały dzień. Płakać mi się nie chce bo nie mam za czym... tylko za tymi tysiącami euro które straciłam przez to wszystko... po przeprowadzce zostanie mi bardzo mało pieniążków... bardzo...
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:31   #4131
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość



Rozgrzewa mowisz, ale nie piecze, swedzi i tak jakby wypalał skore?

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Jak sie kiedyś owinęłam folią to i piekło i swędziało Ale tak normalnie to spoko takie ciepełko
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:34   #4132
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A co do ubrań to łączę się w bólu, też nigdy nie mam co ubrać i wiecznie przez to łapię doła i jestem zła przed wyjściem, bo jedno mi nie pasuje do drugiego no i swoją drogą, że chciałabym mieć jakiś taki styl fajny ( właśnie np jak nasza Paula ) a ja wiecznie latam w tym samym przeważnie rurki i bokserka, bo w tym się najlepiej czuję, a jak nieraz coś skompletuję to jak pajac się czuję chciałabym, żeby ktoś mi skompletował parę takich fajnych zestawów i nie musiałabym się martwić w co się ubrać
Dokładnie tak samo jest u mnie. Ja mam masę rzeczy, ale jakoś nie potrafię się ładnie ubrać. Zawsze się czuję jak pajac... a żeby się tak nie czuć ubieram się na sportowo to już w ogóle się czuję zaniedbana jak ch...ra
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:48   #4133
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość


Cena kosmiczna, nie pamiętam kiedy tyle dałam za ciuch i to jeszcze przejściowy, bo wiadomo zima lada moment nas zastanie

Właśnie chyba wiem o jakiej parce mówisz Sama się zbieralam długo żeby ją kupić, a pózniej już nie było A one piekne są!
Gdzie swoją kupiłaś?

A taka na zimę byłaby idealna, tylko weź taką znajdź
Ja mam miej więcej taką. Kupiona w sh za grosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg new-lady-womens-military-parka-button-trench.jpg (62,2 KB, 26 załadowań)
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 09:49   #4134
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
A taką ocieplaną znalazłam w Bershce w zeszłym roku, kosztowała ponad 300zł ale zanim siee zdecydowałam na zakup to już nie było. A byłaby super ciepła, bo miała takie futerko w środku mam nawet fotke
O ja ta to musi być mega ciepła
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:02   #4135
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
O ja ta to musi być mega ciepła
W tym roku musze jakąś upolować, a powiedz mi nie widziałaś takich parek ocieplanych w Primarku ? Bo koleżanka będzie w Anglii i ma mi kupić
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:24   #4136
megi_margot
Raczkowanie
 
Avatar megi_margot
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 71
Dot.: 1500 kalorii dziennie

Każdy jest inny, ale ja jestem wyznawca tego kalkulatora: http://www.herk.pl/programy/zapotrzebowanie-kalorie.php .

Jak jem zgodnie z tym, co mi wylicza dla w miarę zdrowego chudnięcia (1kg na tydzień) to i czuję się dobrze i chudnę.
Jak sobie sama obciełam kalorie do 1200 zamiast wyliczonych 1600, to wyszło na gorsze, więc szybko wróciłam do tego, co kalkulator powiedział
__________________
Chudnę (a przynajmniej się staram )
Wszelkie wsparcie psychiczne mile widziane

http://megisbeforeafter.blogspot.com/

104 ... 97,4 (18.09.13) ... 96,3 (25.08.13) .... cel -> 68
megi_margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:39   #4137
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Jak sie kiedyś owinęłam folią to i piekło i swędziało Ale tak normalnie to spoko takie ciepełko

No wlasnie to swedzenie mnie wkurza w takich balsamach. Mialam jakis kiedys taki co mnie tak urzadził Ale z Eveline mam tylko ten chlodzacy.
A efekty sa?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:59   #4138
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
No wlasnie to swedzenie mnie wkurza w takich balsamach. Mialam jakis kiedys taki co mnie tak urzadził Ale z Eveline mam tylko ten chlodzacy.
A efekty sa?
Teraz w lecie go nie używam
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:32   #4139
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Ale juz chyba blizej niz dalej



No własnie gdzie nam wcieło kisiej?

za cwiczenia!! Ja sie nie moge ostatnio zmobilizowac

Ktory to balsam? Bo ja mam własnie same chłodzace, ktore mnie poprostu juz wykanczaja, bo i bez nich jest mi nieustannie zimnoooo
Ziaja rozgrzewający taki w czerwone butelce z pompką bardzo fajny i mnie nie piekł
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 14:20   #4140
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Jestem jestem żyję !

Ok. to takie małe podsumowanie.
Od 1 września zrobiłam:

5x 30DS level I
2x ABS z Mel B
2x Ramiona z Mel B
211min HH
40min Basen

Z dietą trzymam w miarę ok. Chociaż ciągle wychodzi mi za mało kalorii.
Ale wczoraj mimo zbyt małej ilości kalorii, miałam odpowiednią ilość w gramach BWT.
Także jest dobrze. Jakoś idzie
Dzisiaj za mną już:
I. 4 wafle ryżowe z twarogiem i dżemem truskawkowych, grapefruit
II. Jabłko, bułka lniana z pół łyżeczki oleju kokosowego (2 łyżki siemienia, 2 jajka, 50g twarogu, łyżeczka musztardy)
III. Sałata z pomidorem, pieczarkami, oliwkami, żurawiną, pestkami dyni, papryką. pieczarkami z sosem włoskim.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Zjadłabym babcinnne pierogi Jak pojade do domku to poprosze babcie żeby mi zrobiła z moją pomocą oczywiście
Ja to bym zjadła barszczyk domowej roboty z uszkami z mięsem, również domowymi

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Nie no bez paniki, czesto przekraczam 1200 ale maksymalnie zjadlam cos podnad 1300, a tak staram sie jednak jesc 1200 bo mam malo ruchu ostanioooo
A ja ćwiczę codziennie i bardzo ciężko mi dobić chociażby do tych 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
ale mnie kuszą węgleee jakieś paluszki czy coś dzisiaj prawie kupiłam te nowe laysy
Nadal LowCarb ?
Ja trzymam się tego, żeby nie przekraczać 150 g węgli i do tej pory mi się udaje
A paluszki, laysy :baty: sobie z głowy wybij. Nie dlatego, że węgle. Dlatego że śmieci :baty:
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.