Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14 cz.19 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-15, 11:25   #1651
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez ig88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co powiecie na tą suknie? xD
Mnie się podoba
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 11:46   #1652
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Odp: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Isusia, say_hello, dziękuję za życzenia
Co do plakatów - ja jestem na nie. Dla mnie to staromodne. U nas na drzwiach nic nie będzie (mieszkamy w bloku).


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 11:46   #1653
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez kasia1201 Pokaż wiadomość
Oczekujemy fotek

Nie bój nic (ja kościół, salę, zespół i fotografa załatwiłam w tydzień) Tak naprawdę jak już się zepniesz to wychodzi trochę dzwonienia ale w sumie szybko idzie Służymy pomocą

Moje drogie czy wieszacie nad wejściami do swoich domów coś w stylu takiego plakatu jak w załączniku??
Absolutnie nie!
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ach, zapomniałam jeszcze o wódce Wczoraj był Bols i o dziwo bardzo ładnie mi wchodził, wypiłam dość dużo (co prawda dużo też tańczyłam i jadłam), a dziś nie mam za dużego kaca Jakoś Bols mi się źle kojarzył dotychczas, a to całkiem smaczna wódka, chyba go rozważę na własne wesele.
Pisałam właśnie wczoraj ze my po degustacji i porównaniu zdecydowaliśmy się na nią
Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
witaj

takie życie,ja też zaraz pewnie ni będę miała czasu.. będziemy na ciebie czekać, trzymaj się

witaj noo niestety, jak chcecie mieć fotografa, kamerzyste to radzę się pospieszyć.. i to mocno

mi to się kojarzy ze ślubem mojej cioci w 97roku.. dla mnie nie.

dziewczyny, zważyliśmy nasze złoto na obrączki.. 21g
Super, to wam wystarczy na obrączki, robocizne i jeszcze zostanie
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 11:57   #1654
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
dziewczyny a nie sądzicie, ze grawer imienia na obrączce jest troche...hmm.... banalny? przeciez wiemy doksonale jak mają na imie nasze drugie połówki. Ja chciałabym cos oryginalnego i jednoczesnie niebanalnego. Może "16.08.2014. " na jednej połowie, a na drugiej " Dziś nadal wybrałabym Ciebie" co sądzicie?
Wg mnie imiona nie są zbyt banalne (ale wiadomo, nie musimy się na to decydować, bo tak każe tradycja). Dla mnie imiona na obrączce są lepsze to niż niekóre humorystyczne przykłady z tej strony .

Twój cytat jest piękny i pasuje na obrączkę.

Velika Super, że macie możliwość na wspólne mieszkanie Potem będzie dużo frajdy z urządzaniem Waszego gniazdka

Namisek, z tego co widziałam zdjęcia na aukcjach, to ta kokarda wygląda ciekawie (jak w tych załącznikach). Ale w Fleure też masz piękną kokardę, sukienka bardzo kobieca. To już Twoja sukienka, czy top 1 z upatrzonych ?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Do imię+data nic nie mam, ale mi się marzy łacinie "gdzie Gajus tam ja Gaja" czylicudna w swej prostocie przysięga rzymska. Ale mój TZ twierdzi,ze to niepotrzebne udziwnianie:'(
Do mnie też najbardziej przemawia ta przysięga, piękna i bardzo głęboka. Mam nadzieję, że Twój TŻ się przekona do tego Z moim też może będzie trochę pertraktacji, bo jemu się marzy coś w kodzie dwójkowym

Atomoowka Jak spotkanie z panią fotograf ?

Grace O Malley Witaj Napiszesz coś o Was ?

Poznanianka Dołączam się do życzeń - spełnienia marzeń i dużo szczęścia

Alloffkowa Dl to dobry pomysł. Możecie też zrobić zaproszenia w wersji pionowej? Wtedy kokardę można by dać jak tutaj . Kuzynka miała takie rozwiązanie i świetnie wyglądało

Tinyheart zdrowia zatem i odpoczynku

Dotka90 Super,że Ci się udało upolować kolczyki. Z tego, co piszesz, muszą wyglądać obłędnie

fascinata Witaj w wątku Macie dobry plan - trzymam kciuki, zeby poszło bezproblemowo

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Hmm właśnie znajoma się do mnie odezwała i proponuje mi makijaż ślubny. Póbny 60zł, ślubny 80zł. W tym kępki rzęs... Używa kosmetyków: YSL , artdeco , Chanel , Clarins. Myśllicie że warto? Ja się na tym zupełnie nie znam ;/
To są dobre marki, ale zdecydowanie lepiej umów się na próbny - cena atrakcyjna, mam nadzieję, że umiejętności wizażystki są świetne

Anesthesia Szkoda, że wrażenia średnie po tym weselu, najważniejsze żeby u Was nie było takich wpadek

A propos podobnych sytuacji - ostatnie wesele znajomych też było z takimi wpadkami, kelner omijał nas przy posiłku. Nie obwiniam znajomej za taką sytuację, ale aż mi głupio kiedy pyta, jak się bawiłam na weselu. A ona wręcz nachalnie reklamuje "ich" lokal i bardzo kręci nosem na nasze wybory.

Cytat:
Napisane przez kasia1201 Pokaż wiadomość
Moje drogie czy wieszacie nad wejściami do swoich domów coś w stylu takiego plakatu jak w załączniku??
Ja nie wieszam (ale jeszcze nie wiem, czy pan młody przyjedzie po mnie do mieszkania, czy do hotelu). Gipsówka albo papierowe pompony wystarczą.

say-hello Trzymam kciuki

Mam pytanie do Was - czy koniecznie pan młody musi przyjechać po pannę młodą do domu rodzinnego? Czy któraś z Was ma błogosławieństwo w innym miejscu niż rodzinny dom?
Mam trochę dylemat (a ważny, bo chcę wizażystkę umówić na malowanie większej ilości osób i pewne opcje to wykluczą)

U nas opcje są trzy:
  • przygotowania i błogosławieństwo u mnie w mieszkaniu ( wolałabym nie, rodzice w takich uroczystych dniach są mega podenerwowani i mnie się taka atmosfera udziela, mieszkanie też jest dość małe i bardzo daleko od kościoła i sali; będzie duży problem z umówieniem wymarzonej wizażystki, bo nie wiem, jak dograć malowanie osób z rodziny TŻ-ta)
  • przygotowanie w apartamencie hotelowym i błogosławieństwo w tym apartamencie ( apartament duży, piękny; będę spokojniejsza od nerówki rodziców, jest duuużo bliżej do kościoła; na miejscu będzie dobry i tani fryzjer, do tego wizażystka obmaluje moją rodzinę i rodzinę TŻ-ta; na minusy - niezadowolenie rodziców - bo tradycja)
  • przygotowanie w apartamencie, błogosławieństwo u rodziców TŻ-ta (plusy i minusy jak wyżej)

A teraz zmykam, za chwilę mamy zmówiny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3528013175_4.jpg (24,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l0t59h.jpg (82,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mlb615.jpg (102,1 KB, 26 załadowań)
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 11:59   #1655
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Poznanianka spełnienia marzeń!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:11   #1656
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Poznanianka STO LAT!!!

Witam się po dłuższej nieobecności, miałam szalony, zabiegany tydzień, na szczęście od jutra będzie trochę lżej.

Gratuluję tym które kupiły swoje suknie i witam wszystkie nowe PMki

Verunka, opisywałaś na forum wrażenia z warsztatów? Chętnie bym przeczytała, a nie nadrabiałam wątku. Jeśli nie to może skrobniesz mi coś na PW?

Alloffkowa - ja bym odchudziła kokardkę o jedno "oczko" z tasiemki

Czy hymn do Ducha Świętego śpiewany na ślubie to musi być koniecznie "O stworzycielu Duchu przyjdź..."? Bo ja znam jeszcze ten "Przybądź duchu święty", oba mi się podobają, ale podobno tylko i wyłącznie ten pierwszy się śpiewa na ślubie. Nie wiece jak to jest?
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:15   #1657
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Poznianianko Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Przede wszystkim jednego z najlepszych slubow roku! Bo nasze sluby wlasnie takie beda.

Bede do Was zagladac to obiecuje Ale duzo sie u mnie dzieje.. Z slubnych rzeczy mam makijazystke, Powoli zaczynamy tez ogladac obraczki a w piatek TZ pomiezyl garniaki Wiec idzie do przodu ...
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 12:17   #1658
Grace O Malley
Raczkowanie
 
Avatar Grace O Malley
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 290
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Grace O Malley witaj
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Witaj
Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Grace o Malley, hej
Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
witaj


Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Grace o Malley, witaj Opowiedz coś więcej o Was.
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Grace O Malley Witaj Napiszesz coś o Was ?
Jesteśmy ze sobą już prawie 7 lat, a mieszkamy razem od ok 4. Zaręczyn jako takich nie było ja na początku nie chciałam ślubu, ale umówiliśmy się, że ślub jednak będzie, bo TŻ bardzo chciał. I w sumie teraz żałuję, że nie miałam tego fajnego przeżycia jakim są oświadczyny...
Teraz mi się w móżdżku poprzewracało i strasznie wpadłam w to przedślubne szaleństwo Jutro mamy rozmowę z DJ, fotograf też już prawie załatwiony, sala również już klepnięta.
Wiem też, że będę miała ogromny problem z kupnem sukienki, bo mi się ślubne nie podobają, a jeśli już jakaś wpadająca w moje gusta się znajdzie to kosztuje 10-30 tys dolców więc odpada Na razie oglądam tylko obrazki w necie, na szturm na salony sukien ślubnych wybiorę się może w tym bądź następnym tygodniu więc może na żywo mi się jakaś spodoba

Ah, a ślubować będziemy w maju
__________________
Ślubne szaleństwo

Edytowane przez Grace O Malley
Czas edycji: 2013-09-15 o 12:20
Grace O Malley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:22   #1659
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Dotka90 czekamy na foty!

Grace i fascinata
witajcie

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Hmm właśnie znajoma się do mnie odezwała i proponuje mi makijaż ślubny. Póbny 60zł, ślubny 80zł. W tym kępki rzęs... Używa kosmetyków: YSL , artdeco , Chanel , Clarins. Myśllicie że warto? Ja się na tym zupełnie nie znam ;/
Ceny i kosmetyki super, tylko kwestia jaki ona umie z nich zrobić użytek

Cytat:
Napisane przez kasia1201 Pokaż wiadomość

Moje drogie czy wieszacie nad wejściami do swoich domów coś w stylu takiego plakatu jak w załączniku??
Mi takie coś się zupełnie nie podoba...

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
Ah, a ślubować będziemy w maju
A którego? Ja też ślubuję w maju!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:24   #1660
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Odp: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

mała_czarna, Exist, cornflower_girl, tinyheart, dziękuję bardzo

Kiedy macie zamiar zamawiać zaproszenia? Dziewczyny z poznańskiego forum ślubnego (PM2014) już powoli zamawiają. Mi sie,wydaje, że jest za wcześnie, ale może mi sie tylko wydaje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:28   #1661
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Odp: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki!

Poznanianka Ja chcialam zamawiac w styczniu. Wydaje mi sie, ze wtedy bedzie to rozsadne bo zdazymy obmyslic liste gosci itp.
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 12:30   #1662
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Poznanianka STO LAT!!!

Witam się po dłuższej nieobecności, miałam szalony, zabiegany tydzień, na szczęście od jutra będzie trochę lżej.

Gratuluję tym które kupiły swoje suknie i witam wszystkie nowe PMki

Verunka, opisywałaś na forum wrażenia z warsztatów? Chętnie bym przeczytała, a nie nadrabiałam wątku. Jeśli nie to może skrobniesz mi coś na PW?

Alloffkowa - ja bym odchudziła kokardkę o jedno "oczko" z tasiemki

Czy hymn do Ducha Świętego śpiewany na ślubie to musi być koniecznie "O stworzycielu Duchu przyjdź..."? Bo ja znam jeszcze ten "Przybądź duchu święty", oba mi się podobają, ale podobno tylko i wyłącznie ten pierwszy się śpiewa na ślubie. Nie wiece jak to jest?
nie podobają mi się takie odchudzone


Mój P czasami śpiewa po łacinie na ślubach, wersję O stworzycielu. nie słyszałam żeby się spiewało na ślubach przybądź duchu święty
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:35   #1663
Grace O Malley
Raczkowanie
 
Avatar Grace O Malley
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 290
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
A którego? Ja też ślubuję w maju!
24go

Zastanawiam się z czym powinnam się spieszyć jeżeli chodzi o załatwianie, co na ile czasu "przed" się zamawia - nie wiem o tym zupełnie nic, a nie chciałabym się obudzić z ręką w nocniku...
__________________
Ślubne szaleństwo
Grace O Malley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:36   #1664
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Dziewczyny, a jak u was wygląda sprawa fotografa i kamerzysty? Będziecie miały obie opcje?

Ja zastanawiam się czy nie zamówić fotografa tylko na sesję zdjęciową + przygotowania + ślub w kościele oraz kamerzystę na całość.

Ale przyznam że to takie pierwsze plany - nie wiem nawet jak kształtują się ceny we Wrocławiu
__________________
razem od 10.06.2002
ślub 02.08.2014
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:38   #1665
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Odp: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość

Kiedy macie zamiar zamawiać zaproszenia? Dziewczyny z poznańskiego forum ślubnego (PM2014) już powoli zamawiają. Mi sie,wydaje, że jest za wcześnie, ale może mi sie tylko wydaje?
Ja zamawiam na poczatku pażdziernika, moze wczesnie ale wole mieć juz to z głowy, bo jak juz wspominałam liste gosci tzn, z noclegiem musze podac do polowy stycznia, wiec koniec listopada, poczatek grudnia musze je wyslac badz rozdac
a ze mam taka prace a nie inna, listopad i grudzien to masakra , wiec nie bede miala wtedy czasu nawet myslec o zaproszeniach
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:40   #1666
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Witam się Nie nadrobię was niestety, odniosę się tylko do kilku wątków i uciekam Mam nadzieję że uda mi się nadrobić was po powrocie.

Cytat:
Napisane przez ig88 Pokaż wiadomość
Ja też planuje buty w kolorze

Mam pytanie jeszcze odnośnie koloru przewodniego... z racji takiej że mieszkam nad morzem i większość gości będzie przyjezdnych czy to dobry pomysł żeby zrobić wesele w stylu morskim? Myślę o polączeniu koloru morskiego ale takiego dośc mocnego z piwonią taki róż jak myślicie, może być?
Jasne że tak
Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
ja nie planuje rajstop, mam buty z odkrytymi palcami, ogólnie nie wyobrażam sobie wystapic w rajstopach w środku lata
buty mam srebrne, przewijały sie tu na forum
Miałam te buty ale okazały się za wysokie i musiałam sprzedać, nie dalam rady w nich chodzic śliczne są

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Nam zostało niecałe 4 MIESIĄCE do ślubu, więc wszystko już dzieje się w przyśpieszonym tępie
Wow! To przecież juz zaraz
Co co ceny: my mamy 135 zł/os bez owoców i ciast, a dzieci od 3 do 12 lat - 50%
Gratuluję wszystkim kolejnych załatwionych spraw - butów, biżu i welonów
cornflower_girl gratki za suknię!! slicznie wyglądasz!
iLoNuS_ktl będziemy miały podobną suknię - ja mam 3712 no i cena extra!

Buziaki!!!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:46   #1667
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
24go

Zastanawiam się z czym powinnam się spieszyć jeżeli chodzi o załatwianie, co na ile czasu "przed" się zamawia - nie wiem o tym zupełnie nic, a nie chciałabym się obudzić z ręką w nocniku...
Ja też!!

Uważam że teraz trzeba zaklepać salę, DJ/zespół oraz fotografa i kamerzystę. A resztę powoli z czasem A no i za suknią trzeba się zacząć rozglądać

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak u was wygląda sprawa fotografa i kamerzysty? Będziecie miały obie opcje?

Ja zastanawiam się czy nie zamówić fotografa tylko na sesję zdjęciową + przygotowania + ślub w kościele oraz kamerzystę na całość.

Ale przyznam że to takie pierwsze plany - nie wiem nawet jak kształtują się ceny we Wrocławiu
My się zastanawamy nad kamerzystą. Ale pewnie ostatecznie go weźmiemy, żeby za 20 lat nie żałować że nie mamy filmu z wesela. A jeśli chodzi o fotografa, ja chcę zdjęcia od przygotowań do oczepin i krojenia tortu. No i sesję plenerową w inny dzień niż ślub.

Poznanianko dołączam się do życzeń urodzinowych! Sto lat!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą

Edytowane przez cashmere
Czas edycji: 2013-09-15 o 12:47
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:48   #1668
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Co do obrączek ,mamy w planie kupić zywkłe gładkie, z zóltego złota, jedynie z grawerem w srodku z datą slubu o coś takiego http://www.sklepjubilerski.com/d/S40...-proba-585-040
maja fajnie, nie drogie pierscionki, odrazu daja certyfikat TZ kupił mi własie tam zaręczynowy
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:51   #1669
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
Ah, a ślubować będziemy w maju
Maj piękny miesiąc

kasia1201 ja nie wieszam
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 12:57   #1670
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

cashmere, dziękuję

Ja myślałam, żeby zająć się zaproszeniami na początku przyszłego roku. A rozdawać chciałabym na przełomie kwietnia/maja.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:58   #1671
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Hej Czytałam kilka stron wcześniej, że któraś z Was zamawiała zaproszenia próbne z amelia-wedding ale nie pamiętam kto to był, bo tyle nas tutaj się udziela, że już się gubię Mogę wiedzieć który zestaw zamawiałaś i jak z wykonaniem tych zaproszeń? Bo sama się zastanawiam nad nimi. Może mogłabyś mi podesłać zdjęcia? Będę wdzięczna
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 13:01   #1672
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

witam dziewczęta

wczoraj byliśmy na weselu, może coś później o nim napiszę (na razie witam się na chwilę bo jadę w miasto na poszukiwania sukienki na chrzest)

poznanianka żyj nam 100 lat ! spełnienia wszystkich ślubnych i nie tylko ślubnych marzeń

my będziemy zaproszenia zamawiać po nowym roku, w styczniu zapewne, myślę, że wystarczy tyle wcześniej bo mamy zamiar rozdawać od 1 marca

poradzę się Was co do prezentu na chrzciny, w przyszłą sobotę mamy chrzest bratanicy TŻ, malutka będzie miała dopiero miesiąc i tu pojawia się pytanie co jej kupić
medaliki czy coś w tym stylu zachowujemy dla chrzestnych, kasy nie chcę dawać (rodzice Laurki wolą prezenty rzeczowe)

pomyślałam o takim szlafroczku z wyszytym imieniem Laura, widziałam je na żywo (w jednej z galerii w warszawie są więc z zamówieniem nie miałabym problemu)
i są cudne, tylko to już na większe dziecko, więc miałaby na później, co myślicie?
http://www.molletpolska.com/szlafroki/dzieciece/

do tego byśmy coś dokupili jeszcze tak żeby sumarycznie 100-150 zł wyszło, jakieś ubranka, buteleczkę...nie wiem doradźcie

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Co do obrączek ,mamy w planie kupić zywkłe gładkie, z zóltego złota, jedynie z grawerem w srodku z datą slubu o coś takiego http://www.sklepjubilerski.com/d/S40...-proba-585-040
maja fajnie, nie drogie pierscionki, odrazu daja certyfikat TZ kupił mi własie tam zaręczynowy

wszyscy dookoła polecają nam tego jubilera
__________________


7.06.2014
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 13:11   #1673
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Hej Czytałam kilka stron wcześniej, że któraś z Was zamawiała zaproszenia próbne z amelia-wedding ale nie pamiętam kto to był, bo tyle nas tutaj się udziela, że już się gubię Mogę wiedzieć który zestaw zamawiałaś i jak z wykonaniem tych zaproszeń? Bo sama się zastanawiam nad nimi. Może mogłabyś mi podesłać zdjęcia? Będę wdzięczna
Ja zamawiałam z ameli zamawiałam zestaw nr 2, wykonanie bardzo ładne, staranne, jednak z tych 5 zaproszen az 3 maja srodek gładki biały, a mi sie takie środki zdecydowanie nie podobaja :0
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 13:11   #1674
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Kasia_k, dziękuję za życzenia.

A co do prezentu dla małej - szlafroczek to bardzo dobry pomysł
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 13:13   #1675
ig88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 120
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Mnie się podoba
ig88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 13:40   #1676
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam z ameli zamawiałam zestaw nr 2, wykonanie bardzo ładne, staranne, jednak z tych 5 zaproszen az 3 maja srodek gładki biały, a mi sie takie środki zdecydowanie nie podobaja :0
Ale to chyba przy każdym zaproszeniu jest informacja jaki jest środek. Te które wybrałaś akurat są tak wykonane, że środek jest biały Ja myślę nad tymi: http://www.amelia-wedding.pl/belisa (kokardka ecru, albo niebieska) albo tymi: http://www.amelia-wedding.pl/ornato/...ge/87?sef=hcfp (błękit i róż) Więc zamówiłam próbki nr 6 i 8 :P Jak przyjdą to pokażę TŻ-towi na żywo i wybierzemy coś Może jeszcze inne z tych zestawów nam się spodobają
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 13:50   #1677
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Własnie nie ma informacji, jest jedynie info dotyczace wyboru koloru papieru Ja wybralam lotaro, wiec srodek i tak bedzie gładki ale lepiej wyglada ecru niz bialy moim zdaniem
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 13:52   #1678
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Dziś wieczorem mój tata, mój TZ i teść testowali wódki padło na Bolsa platinium wyborowa była piekaca, po stocku ostatnio mieli mega kaca więc został Bols i w poniedziałek zamawiamy
a gdzie bedziesz kupować i jaka cena?

gratuluje wszystkim PM zakupu sukien ślubnych
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 14:05   #1679
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

zapytam tak w ramach off-topu, jakie buty na zimę polecacie (w sensie marek), żeby nie kosztowały majątku, a żeby wytrzymał dłużej, niż sezon?
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 14:15   #1680
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Jesień tuż tuż, teraz już z górki, za rok o tej porze będą z nas Żonulki! PM'14

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak u was wygląda sprawa fotografa i kamerzysty? Będziecie miały obie opcje?

Ja zastanawiam się czy nie zamówić fotografa tylko na sesję zdjęciową + przygotowania + ślub w kościele oraz kamerzystę na całość.

Ale przyznam że to takie pierwsze plany - nie wiem nawet jak kształtują się ceny we Wrocławiu
Będziemy mieli tylko fotografa. Nie lubimy oglądać siebie na filmach dlatego zrezygnowaliśmy z kamerzysty. Foto będzie na weselu do godziny 1-2. Plener w inny dzień.

Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
24go

Zastanawiam się z czym powinnam się spieszyć jeżeli chodzi o załatwianie, co na ile czasu "przed" się zamawia - nie wiem o tym zupełnie nic, a nie chciałabym się obudzić z ręką w nocniku...
Sale rezerwowaliśmy w styczniu (wesele koniec czerwca) zaraz później fotograf, zespół - ze znalezieniem odpowiedniego zajęło nam dużo czasu, większość miała terminy zajęte. Im wcześniej zacznie tym większe szanse, że usługodawcy odpowiadający Wam będą mieli wolne terminy.

Zrobiłam placek na poprawę humoru - sernik złota rosa - ciekawe czy się udał
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.