Gala- Zasta- Wasze opinie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 07:16   #151
geos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 22
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Hej, sprawdziłam halkę, miałam z tiulem który zaczynał się pod kolanami i miało to około 30 cm. Z tym że to jednak była jedna warstwa, tylko było tego sporo. W salonie sobie pomierz różne wersje i na pewno znajdziesz tą najlepszą dla siebie ja też nie chciałam koła. Pozdrowionka

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Madzialenka30 trzymam kciuki, opisz wrażenia po przymiarce
geos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 16:45   #152
Madzialenka30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Suknia jest super. Trochę za długa, ale skrócą. Tak myślę, że ze dwa - trzy cm nad ziemią, bo dłuższa pewnie będzie przeszkadzac
Madzialenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 21:29   #153
takamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

geos
Suknia super układała się na tej halce Teraz już jestem na 100% pewna, że chcę takie rozwiązanie Dzięki za dokładny opis halki - wiem co mówić w salonie
Co do podpinania trenu to widzę, że u Ciebie było jakieś inne rozwiązanie, w większości zdjęć Zasty na jakie trafiłam w necie tren był podpinany na 1 guzik i czasem wyglądało to ładnie, a czasem kompletnie deformowało to fason sukni... a u Ciebie po podpięciu trenu suknia bardzo ładnie się prezentuje, w ogóle nie straciła fasonu, nie widać ani trenu, ani podpięcia - pierwszy raz widzę zdjęcie Zasty z tak ładnie podpiętym trenem

Madzialenka30
Zazdroszczę, ze jesteś już po przymiarce Ja dzwoniłam do salonu i moja suknia będzie najprawdopodobniej dopiero po "długim weekendzie", a ślub mam tydzień wcześniej.
Dzisiaj ćwiczyliśmy naszego walca
Żeby nie podeptać sukni w tańcu to nie może być do samej ziemi - chociaż taka wygląda najładniej... ehhhh trzeba będzie znaleźć jakiś kompromis
Madzialenka, a jaki i z jakich kwiatów będziesz miała bukiet? Nie wiem jakie kwiaty są dostępnie we wrześniu... myślałam o bukiecie z eustomy z tego co pamiętam, to we wrześniu są w kwiaciarniach.
__________________


14.09.2013
takamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 07:33   #154
geos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 22
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Takamonka dziękuję, czyli znaczy się że warto było się chwilę pomęczyć z sznureczkami skoro podpięcie dobrze wygląda
Madzialenka30 fajnie, że wrażenia po przymiarce bardzo pozytywne.

Jak szukałam sukni ślubnej i mierzyłam wiele, ale gdy zamierzyłam zastę to chciało mi się płakać i nie chciałam jej zdjąć i już wiedziałam że to to a Wy jak, długo myślałyście czy to jest właściwa suknia?
geos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 10:47   #155
Madzialenka30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Na mojej halece (sam tiul od kolan) też bardzo dobrze leży. pani w salonie powiedział, że koło by się odznaczało. Na przymiarkę ubrałam białe bezszwowe majtki, i było je widac przez suknię i halkę !!
My też tańczymy walca. Więc jak mi Pani podłożyła suknię o dwa cm, to po zrobieniu kroka, leżała prawie na ziemi i pewnie podczas tańca bym się o nią zabiła więc ma skrócić jeszcze troszkę. Martwię się, żeby nie wyglądało to źle, ale komfort chyba wazniejszy. Po pracy postaram się wrzucić fotkę z przymiarki.
Jeśli idzie o kwiaty, to początkowo miały być białe kantadeski, ale teraz mysle na bukietem z pomarańcowych i bordowych róż, albo mieszanym ze słonecznikami. Np co takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imageso.jpg (12,8 KB, 7 załadowań)
Madzialenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 10:50   #156
Madzialenka30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Uff, przepraszam za literówki, ale jestem w pracy i ciągle ktoś przychodzi
Madzialenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 08:12   #157
takamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Madzialenka30 czekam z niecierpliwością na zdjęcia z przymiarki

Obawiałam się, ze w zaście bielizna może odznaczać się na sukni i dlatego też planuję ubrać raczej rajstopy zamiast pończoch bo boję się, że pończochy mogą dodatkowo odznaczać się na sukni.

Madzalenka30 widzę, że decydujesz się na bardziej wyrazisty bukiet, ja jestem teraz na etapie czegoś bardziej bladego
Myślę o czymś w takiej kolorystyce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiazanka_slubna_0053.jpg (54,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1112101826385099310.jpg (19,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiazanka_slubna_0063.jpg (69,8 KB, 9 załadowań)
__________________


14.09.2013
takamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 12:45   #158
Madzialenka30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Na początku myślałam o białym, ale potem stwierdziłam , że może lepiej żeby się odznaczał, żebym nie wyglądała za blado wrzucam fotkę, trochę się zamazałam, bo kiepsko wyszłam Druga fotka to mój bukiet faworyt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0079.jpg (58,8 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukietzr3ap7.jpg (32,5 KB, 25 załadowań)
Madzialenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 06:28   #159
mmadga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez geos Pokaż wiadomość
Jak szukałam sukni ślubnej i mierzyłam wiele, ale gdy zamierzyłam zastę to chciało mi się płakać i nie chciałam jej zdjąć i już wiedziałam że to to a Wy jak, długo myślałyście czy to jest właściwa suknia?
Ja w swojej zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Później jeszcze mierzyłam kilka modeli, ale nic nie przebiło Zasty!
mmadga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 20:34   #160
takamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Madzialenka30
Bardzo ładnie leży Ci sukienka, z halką dół sukienki łagodnie się rozszerza w kształcie tulipana.
Na zdjęciu widzę, ze sznurowanie gorsetu kończy Ci się w pasie - czy to jest jakaś modyfikacja?
Jesteś brunetką więc taki bardziej wyrazisty bukiet będzie Ci pasować

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Ten drugi bukiet dużo bardziej mi się podoba bo jakoś nie przepadam za słonecznikami w bukietach ślubnych
__________________


14.09.2013
takamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 07:10   #161
Madzialenka30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

takamonka suknia ma zamek do pasa, sznurowanie zaczyna się wyżej
Madzialenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 09:08   #162
geos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 22
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Coś w tym jest.. pozdrowienia

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mmadga Pokaż wiadomość
Ja w swojej zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Później jeszcze mierzyłam kilka modeli, ale nic nie przebiło Zasty!
Coś w tym jest.. pozdrowienia
geos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 09:32   #163
geos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 22
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Madzialenka30 Pokaż wiadomość
Na początku myślałam o białym, ale potem stwierdziłam , że może lepiej żeby się odznaczał, żebym nie wyglądała za blado wrzucam fotkę, trochę się zamazałam, bo kiepsko wyszłam Druga fotka to mój bukiet faworyt
Bardzo fajnie wyglądasz, wybrałas już sobie welon? Co do bukietu to tez jestem za drugim To nie są moje kolory, więc nie czuję się w tym najlepiej, ale poszukałam trochę nie wiem czy się na coś moje poszukiwania zdadzą bo masz przecież faworyta ale może skorzystasz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (13,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (11,8 KB, 7 załadowań)
geos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 07:07   #164
Madzialenka30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Pierwszy jest sliczny
Madzialenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 11:56   #165
geos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 22
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

geos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 20:44   #166
takamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Dzisiaj zamówiłam bukiet
Moje ulubione kwiaty - eustoma
W kolorze ecru i w kolorze pudrowego różu (suknię mam śmietankową) + ewentualnie dodatek małych storczyków, przewiązane wstążką w kolorze ecru - w dniu ślubu okaże się co z tego wyszło

Nie mam za to pomysłu na biżuterię do śmietankowej sukni ...może bezbarwne kryształy szwarovskiego? boję się tylko trochę srebrnej oprawy kryształów do śmietankowej sukni.
Szukam ładnych kolczyków długości ok 7cm + ewentualnie bransoletka.
__________________


14.09.2013
takamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 21:57   #167
l3ni
Raczkowanie
 
Avatar l3ni
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 335
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez mmadga Pokaż wiadomość
Ja w swojej zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Później jeszcze mierzyłam kilka modeli, ale nic nie przebiło Zasty!
Zasta była drugą sukienką, którą mierzyłam i szczerze mówiąc po niej już mi się nie chciało specjalnie niczego szukać.

Moje ostateczne zestawienie Zastowe :
1) zielone buty,
2) bukiet coś na kształt poniższych,
3) welon - jednowarstwowy cięty o długości 230 cm + kwiaty we włosach,
4) etsowe kolczyki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty-1.jpg (45,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc1708y.jpg (50,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1150153.jpg (40,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiett.jpg (51,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hhh.jpg (32,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fe.jpg (9,8 KB, 30 załadowań)
l3ni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 08:18   #168
geos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 22
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez l3ni Pokaż wiadomość
Zasta była drugą sukienką, którą mierzyłam i szczerze mówiąc po niej już mi się nie chciało specjalnie niczego szukać.

Moje ostateczne zestawienie Zastowe :
1) zielone buty,
2) bukiet coś na kształt poniższych,
3) welon - jednowarstwowy cięty o długości 230 cm + kwiaty we włosach,
4) etsowe kolczyki.
Śliczne buciki i kolczyki, i bukiety

Takamonka, z opisu bukiet będzie super, z tego co zauważyłam to chciałaś coś delikatnego, więc myślę że strzał w dziesiątkę A o biżuterii pomyślę, jakbym miała jakiś pomysł będę pisać.
Pozdrawiam
geos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 08:32   #169
geos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 22
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Znalazłam coś takiego.. Kolczyki krótkie, ale czy w ogóle dopuszczasz coś takiego Takamonka, bo może jeszcze biżuterią nawiązać do tego pudrowego różu co bedziesz miała w bukiecie. Obrączki będziecie mieli z żółtego czy z białego złota?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylizacja-turner.jpg (96,7 KB, 36 załadowań)
geos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 21:50   #170
takamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

geos dziękuję za propozycje


Wczoraj byłam na przymiarce

Tren mam podpinany na 1 guziczek (gdybym miała taka możliwość, to pewnie wybrałabym podpięcie takie jak miała geos ).

Zgodnie z moją prośbą, krawcowa wszyła mi warstwę tiulu od kolan w dół ...jak na mój gust ta warstwa mogłaby być tylko trochę grubsza , ale i tak lepiej tyle niż wcale ...aha i nie mam osobnej halki tylko doszyła mi ten tiul do podszewki w zaście

Zmieniłam wczoraj zdanie i będę mieć 90cm welon obszyty koronką - zdecydowałam się jednak na obszycie koronką, bo okazało się, że mają w salonie do welonu praktycznie identyczną koronkę jak w bolerku

...aaa i jeszcze jedno pozytywne zaskoczenie - odcień moich butów idealnie pasuje do odcienia sukni


Nie będę mieć naszyjnika więc zdecydowałam się na długie kolczyki, udało mi się znaleźć takie całe z przeźroczystych kryształków, bez srebrnych elementów (jedynie mały srebrny sztyft) więc nie powinny się "gryźć" z śmietankowym kolorem sukni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja biżuteria.jpg (32,9 KB, 23 załadowań)
__________________


14.09.2013
takamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 16:41   #171
Madzialenka30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

geos przypomnij Ty kiedy? takamonka pojawił sie już stres?
Madzialenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 20:37   #172
takamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

...nooo przyznam, że już się stresuję
Czasem mi się wydaje, że tak dużo spraw zostało nam na koniec do załatwienia.
...ostatnią przymiarkę i odbiór sukni i welonu mam w poniedziałek - ale to jest mała kropla w tym co jeszcze zostało do załatwienia
__________________


14.09.2013
takamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 13:22   #173
geos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 22
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

hej, ja 8 czerwca 2013 r. ostatnio mieliśmy 3 miesiące teraz urządzamy mieszkano, także wybory płytek, armatury sanitarnej i takie tam Ten ostatni tydzień jest zawsze pracowity, w środę przed ślubem moje nerwy osiągnęły zenit. W życiu taka nie byłam zdenerwowana, byłam chodzącym kłębkiem nerwów. Zaczęłam sobie w głowie powtarzać, że to jeden z piękniejszych okresów w życiu i nie mogę być chodzącą bombą zegarową tylko mam to przeżywać pozytywnie cieszyć się i radować. Nie na wszystko mamy wpływ, więc czasami warto sobie odpuścić i mówiąc brzydko olać.. nie wszystkim się dogodzi.. (np. usadzanie gości, albo wybór menu) Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie odpowiadało, ale to Wy jesteście w tym dniu najwaźniejsi i to wy macie się dobrze czuć. I ma być tak jak Wy chcecie Dziewczyny trzymam za Was kciuki, cieszcie się tym dniem, bo jest jedyny w swym rodzaju.
ps. Takamonka kolczyki fajne, takie delikatne i subtelne.
geos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 09:22   #174
l3ni
Raczkowanie
 
Avatar l3ni
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 335
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cześć dziewczyny, załączam zdjęcia naszego looku ślubnego. Mimo, że przerabiałam pas to ostatecznie z niego zrezygnowałam i wydaje mi się, że nie wyglądało to wcale jakoś specjalnie łyso . Trzymam kciuki za wszystkie zastowiczki, które jeszcze nie miały ślubu (naprawdę nie ma się czym stresować, bo to piękny dzień ), a tym które są już żonami - gratuluję !.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gala.jpg (63,9 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gala2.jpg (108,5 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gala-3.jpg (54,0 KB, 105 załadowań)
l3ni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 07:12   #175
geos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 22
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Gratulacje!! Fajnie wyglądaliście i piękny tort mieliście. Najlepszego!
geos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 18:00   #176
takamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

l3ni super
Ja już też jestem po ...i muszę powiedzieć, że suknia wzbudzała prawdziwy zachwyt
__________________


14.09.2013
takamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 09:14   #177
takamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Wklejam kilka zdjęć z myślą o byłych Zastowiczkach, bo sama z wielką ciekawością oglądam Wasze stylizacje
i z myślą o przyszłych Zastowiczkach bo pamiętam jak sama dokładnie przeszukiwałam internet w poszukiwaniu jakichkolwiek zdjęć sukni i zastowych stylizacji
Po zdjęciu bolerka nie założyłam pasa, tylko przypięłam sobie kwiat przy dekolcie.


Ja jestem bardzo szczęśliwa to był cudowny i bardzo radosny dzień, wszystko się udało
Gratuluję wszystkim Tym "po" i trzymam kciuki za Te "przed" - zobaczycie, że wszystko będzie piękne!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia 1.jpg (164,8 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 2.jpg (85,0 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 3.jpg (74,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 4.jpg (57,6 KB, 79 załadowań)
__________________


14.09.2013
takamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 14:28   #178
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 2 926
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez takamonka Pokaż wiadomość
Wklejam kilka zdjęć z myślą o byłych Zastowiczkach, bo sama z wielką ciekawością oglądam Wasze stylizacje
i z myślą o przyszłych Zastowiczkach bo pamiętam jak sama dokładnie przeszukiwałam internet w poszukiwaniu jakichkolwiek zdjęć sukni i zastowych stylizacji
Po zdjęciu bolerka nie założyłam pasa, tylko przypięłam sobie kwiat przy dekolcie.


Ja jestem bardzo szczęśliwa to był cudowny i bardzo radosny dzień, wszystko się udało
Gratuluję wszystkim Tym "po" i trzymam kciuki za Te "przed" - zobaczycie, że wszystko będzie piękne!
Hej! Suknia leżała pięnknie, gratuluję Zakładałaś halkę, koło czy coś w ten deseń?
Wychodzę za mąż w maju przyszłego roku i tydzień temu zamowiłam zastę. Mam jeszcze masę czasu na przygotowania, więc zajrzalam sobie na Wasze forum, żeby "podkraść" jakieś ciekawe rozwiązania
Czy macie jakiś pomysł, czym zastąpić bolerko?

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Pokaż wiadomość
Hej! Suknia leżała pięnknie, gratuluję Zakładałaś halkę, koło czy coś w ten deseń?
Wychodzę za mąż w maju przyszłego roku i tydzień temu zamowiłam zastę. Mam jeszcze masę czasu na przygotowania, więc zajrzalam sobie na Wasze forum, żeby "podkraść" jakieś ciekawe rozwiązania
Czy macie jakiś pomysł, czym zastąpić bolerko?
PIĘKNIE oczywiście :P
aleksandramaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 20:16   #179
takamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Pokaż wiadomość
Hej! Suknia leżała pięnknie, gratuluję Zakładałaś halkę, koło czy coś w ten deseń?
Wychodzę za mąż w maju przyszłego roku i tydzień temu zamowiłam zastę. Mam jeszcze masę czasu na przygotowania, więc zajrzalam sobie na Wasze forum, żeby "podkraść" jakieś ciekawe rozwiązania
Czy macie jakiś pomysł, czym zastąpić bolerko?
Dziękuję ...i gratuluję wyboru sukni

Miałam wszytą jedną warstwę tiulu od wysokości kolan w dół. Tiul był doszyty do podszewki w sukni i nie musiałam mieć dodatkowej halki. To rozwiązanie sprawdziło się bardzo dobrze. Tiul wszyła mi krawcowa z salonu w którym kupowałam suknię.

Bolerko trudno jest czymś zastąpić bo jest piękne
Ja po zdjęciu bolerka doczepiłam sobie przy dekolcie 2 ozdobne kwiaty, które były wykonane z materiału z którego uszyta była suknia.
__________________


14.09.2013
takamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 12:30   #180
Madzialenka30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 83
Dot.: Gala- Zasta- Wasze opinie

Dziewczyny ja też już po
Było super, a suknia wzbudziła zachwyt, była również mega wygodna, nawet bolerko za bardzo mi nie przeszkadało
Madzialenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.