Chory a zachowuje się jak dziecko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 19:18   #1
marina_diamond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 132

Chory a zachowuje się jak dziecko


Mojego chłopaka dopadło chorubsko - grypa żołądkowa i jest nie do zniesienia. Rozumiem że źle się czuje ale jego zachowanie to masakra... Nie jest obłożnie chory a ciągle gada - przynieś mi książkę, gazetę, zrób mi herbatkę, zrób mi coś do jedzenia i oczywiście nie byle co. Co chwilę coś mu przeszkadza za głośne sprzątanie itp. Jak sobie z takim czymś poradzić?
marina_diamond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:26   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez marina_diamond Pokaż wiadomość
Mojego chłopaka dopadło chorubsko - grypa żołądkowa i jest nie do zniesienia. Rozumiem że źle się czuje ale jego zachowanie to masakra... Nie jest obłożnie chory a ciągle gada - przynieś mi książkę, gazetę, zrób mi herbatkę, zrób mi coś do jedzenia i oczywiście nie byle co. Co chwilę coś mu przeszkadza za głośne sprzątanie itp. Jak sobie z takim czymś poradzić?
Nieusługiwać mu to nie jest rak ani nie urwało mu wszystkich konczyń żeby nie mógł się ruszyć, jak ma srakę i wstanie a popuści... trudno zmieni majtki i tyle.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:27   #3
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez marina_diamond Pokaż wiadomość
Mojego chłopaka dopadło chorubsko - grypa żołądkowa i jest nie do zniesienia. Rozumiem że źle się czuje ale jego zachowanie to masakra... Nie jest obłożnie chory a ciągle gada - przynieś mi książkę, gazetę, zrób mi herbatkę, zrób mi coś do jedzenia i oczywiście nie byle co. Co chwilę coś mu przeszkadza za głośne sprzątanie itp. Jak sobie z takim czymś poradzić?
Jak złapałam grypę żołądkową, to przez bite dwa dni misją niewykonalną było dla mnie przekręcenie się na bok, bo powodowało automatyczną falę wymiotów. Dopiero trzeciego dnia mogłam udać się do toalety na siusiu nie niosąc ze sobą miski na wymiociny, które zaczynały się już w drodze.
Tak, mając grypę żołądkową JEST się obłożnie chorym
Kwestia tylko czy to taka grypa jak moja, bo ja nie byłam w stanie przyjąć bez zwracania nawet wody, Twój chłopak jak widać ma się nieźle.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:29   #4
marina_diamond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 132
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Jak złapałam grypę żołądkową, to przez bite dwa dni misją niewykonalną było dla mnie przekręcenie się na bok, bo powodowało automatyczną falę wymiotów. Dopiero trzeciego dnia mogłam udać się do toalety na siusiu nie niosąc ze sobą miski na wymiociny, które zaczynały się już w drodze.
Tak, mając grypę żołądkową JEST się obłożnie chorym
Kwestia tylko czy to taka grypa jak moja, bo ja nie byłam w stanie przyjąć bez zwracania nawet wody, Twój chłopak jak widać ma się nieźle.
Jak ja nie zrobię to zrobi to jego siostra albo mama - usługiwanie mu
marina_diamond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:31   #5
raiiX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 206
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Jak złapałam grypę żołądkową, to przez bite dwa dni misją niewykonalną było dla mnie przekręcenie się na bok, bo powodowało automatyczną falę wymiotów. Dopiero trzeciego dnia mogłam udać się do toalety na siusiu nie niosąc ze sobą miski na wymiociny, które zaczynały się już w drodze.
Tak, mając grypę żołądkową JEST się obłożnie chorym
Kwestia tylko czy to taka grypa jak moja, bo ja nie byłam w stanie przyjąć bez zwracania nawet wody, Twój chłopak jak widać ma się nieźle.
popieram w 100%.
ja też nie byłam w stanie nawet iść do łazienki a wymiotowałam nawet łykiem wody.
kwestia też że NIE MA czegoś takiego jak "GRYPA żołądkowa", zawsze jest top cięzkie zatrucie wywołane jakimiś mikrobami, w zależniości od tego czym, tak to przechodzimy.
Albo Twoj Tz zwyczajnie coś ściemnia (chce jedzenie przy "grypie żołądkowej" :/?) albo ma bardzo delikatne zatrucie, na tyle że może normalnie funkcjonować..
raiiX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:41   #6
marina_diamond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 132
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez raiiX Pokaż wiadomość
popieram w 100%.
ja też nie byłam w stanie nawet iść do łazienki a wymiotowałam nawet łykiem wody.
kwestia też że NIE MA czegoś takiego jak "GRYPA żołądkowa", zawsze jest top cięzkie zatrucie wywołane jakimiś mikrobami, w zależniości od tego czym, tak to przechodzimy.
Albo Twoj Tz zwyczajnie coś ściemnia (chce jedzenie przy "grypie żołądkowej" :/?) albo ma bardzo delikatne zatrucie, na tyle że może normalnie funkcjonować..
Faza ciągłego żygania mu minęła... więc już ma chęć na jedzenie a to jakąś sałateczkę, a to jakiś koktajl owocowy
marina_diamond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:45   #7
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez marina_diamond Pokaż wiadomość
Faza ciągłego żygania mu minęła... więc już ma chęć na jedzenie a to jakąś sałateczkę, a to jakiś koktajl owocowy
No to jak masz czas to mu zrób, podogadzaj.
Pewnie zaraz mnie zjedzą feministki, ale po kilku dniach ciągłego odwadniania się, praktycznie nie przyjmowania posiłków i leżenia byłam wykończona i dziękowałam Bogu za mamusię, która robiła mi lekkostrawne frykasy.
Uznasz, że to głupie, ale dla mnie fajne jest podejście, że na co dzień jesteśmy samodzielni, ale jak złapie choroba to możemy liczyć na opiekę i trochę pomarudzić. Za to uwielbiałam dom rodzinny i zamierzam to zapewnić mężowi.

Póki facet nie przegina to go trochę porozpieszczaj.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 19:58   #8
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Uznasz, że to głupie, ale dla mnie fajne jest podejście, że na co dzień jesteśmy samodzielni, ale jak złapie choroba to możemy liczyć na opiekę i trochę pomarudzić. Za to uwielbiałam dom rodzinny i zamierzam to zapewnić mężowi.

Zgadzam się. Dla mnie to normalna rzecz - jak TŻ chory, to i herbatę mu zrobię i do łóżka zaniosę, i kanapkę, i co tam chce - nie widzę w tym problemu. Normalna rzecz, kocham go, to dlaczego miałabym tego nie zrobic, gdy jemu jest ciężko bo się źle czuje?
Ja mogę od niego oczekiwać dokładnie tego samego i wg mnie to jest normalne...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:02   #9
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Jezu, Ty naprawdę bijesz rekord w ilosci zakładanych wątków... A już się przestał gniewać za to, że zrobił Ci ciasto, a Ty nie chciałaś go zjeść?

Mnie nawet facet czasem myje jak mam gorączkę i nie robi z tego problemu. Źle się czuję, jest mi słabo, to czemu by nie pomóc drugiej osobie? Ja też skaczę zawsze przy TŻ jak choruje. Normalne.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:02   #10
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Jak mam grypę żołądkową to mam tak wysoką temperaturę, bóle brzucha i inne atrakcje zwrotne, że z wdzięcznością patrzę na każdego, kto mi szklankę wody poda, toteż rozumiem Twojego faceta
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:05   #11
Kamilla22
Raczkowanie
 
Avatar Kamilla22
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 207
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Jak to mówią:

,,Chory chłop w chałupie, to jak wrzód na dooopie,, U mnie zgadza się w 100%

Zaopiekuj się nim, a w przypadku Twojej choroby to zaowocuje.

Wytrwałości
Kamilla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 20:20   #12
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Ee tam, niech się trochę pocieszy kobiecą troską Dopiero jak wyzdrowieje i dalej będzie sobie za dużo wyobrażać, to wtedy bym ostro ukróciła mu tych usług

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

A tak w ogóle, to spostrzegawcze jesteście, że zauważacie, kto ile wątków zakłada. Ja już o cieście zapomniałam. No, ale żadnego limitu chyba tu nie ma, prawda?
Od tego jest forum, chociaż czasem stwierdzam, że z takimi rzeczami to bardziej na plotkowy, bo średnio to intymne.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:28   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

ekhm no cóż, grypa grypie nierówna, raz trafiłam pod kropolówkę z powodu odwodnienia a innym razem następnego dnia śmigałam na uczelnie.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:31   #14
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Jak złapałam grypę żołądkową, to przez bite dwa dni misją niewykonalną było dla mnie przekręcenie się na bok, bo powodowało automatyczną falę wymiotów. Dopiero trzeciego dnia mogłam udać się do toalety na siusiu nie niosąc ze sobą miski na wymiociny, które zaczynały się już w drodze.
Tak, mając grypę żołądkową JEST się obłożnie chorym
Kwestia tylko czy to taka grypa jak moja, bo ja nie byłam w stanie przyjąć bez zwracania nawet wody, Twój chłopak jak widać ma się nieźle.
Dokładnie Ja dodatkowo się odwodniłam. Zresztą ja jak miałam grypę żołądkową to prawie udusiłam się kiślem (tata musiał mi brzuch uciskać bo wymiociny stanęły mi w gardle) więc dziwię się, że on w ogóle jeść nie może.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:37   #15
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

lady audrey dziękujemy za tę historię, ale teraz napisz ją na biało.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:51   #16
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

to potrwa najwyżej kilka dni przecież, a poza tym ja tam nie chcę go bronić, ale w grypie żołądkowej to czasem tak bywa, że człowiek praktycznie nie da rady do kibla wstać..
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:55   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

E tam nawet jakby mój chłop trochę przesadzał to bym to robiła. Uważam, że w czasie choroby wszystkie chwyty dozwolone on robiłby dla mnie tak samo. Co z tego, ze może skoro np sprawia mu to jakiś ból lub dyskomfort. A niech leży :d
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 21:05   #18
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No to jak masz czas to mu zrób, podogadzaj.
Pewnie zaraz mnie zjedzą feministki, ale po kilku dniach ciągłego odwadniania się, praktycznie nie przyjmowania posiłków i leżenia byłam wykończona i dziękowałam Bogu za mamusię, która robiła mi lekkostrawne frykasy.
Uznasz, że to głupie, ale dla mnie fajne jest podejście, że na co dzień jesteśmy samodzielni, ale jak złapie choroba to możemy liczyć na opiekę i trochę pomarudzić. Za to uwielbiałam dom rodzinny i zamierzam to zapewnić mężowi.

Póki facet nie przegina to go trochę porozpieszczaj.


tak, bo feministki mają zamiast serca węgielek i jak ich życiowy partner czy partnerka chorują, to jedyne na co nas stać, to złośliwy uśmieszek i zaserwowanie zupki z paczki.

geez.


na Twoim miejscu, autorko, trochę bym powyręczała. ma prawo czuć się wykończony.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 21:26   #19
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez marina_diamond Pokaż wiadomość
Mojego chłopaka dopadło chorubsko - grypa żołądkowa i jest nie do zniesienia. Rozumiem że źle się czuje ale jego zachowanie to masakra... Nie jest obłożnie chory a ciągle gada - przynieś mi książkę, gazetę, zrób mi herbatkę, zrób mi coś do jedzenia i oczywiście nie byle co. Co chwilę coś mu przeszkadza za głośne sprzątanie itp. Jak sobie z takim czymś poradzić?
Myślę, że większość chorujących jest trochę denerwująca i upierdliwa nie tylko facetów, ale i kobiet. Wiadomo, jak człowiek źle się czuje, to jest marudny, nadwrażliwy (jak na to sprzątania), jak nie ma sił sam wstać i czegoś zrobić, to musi poprosić tę drugą osobę (i dopiero wtedy sobie uświadamiamy, jak często potrzebujemy po coś sięgnąć, coś zrobić ). Bywa.

Ja bym pielęgnowała, w końcu rekonwalescent mój partner zawsze pielęgnuje mnie w chorobie (a ja chorowitek-wypadkowiec, to ma pole do popisu ), kiedy on się źle czuje to dla mnie sama przyjemność odwdzięczyć się tym samym
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 21:55   #20
jingsaw
Raczkowanie
 
Avatar jingsaw
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa/ Sykkylven
Wiadomości: 139
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez marina_diamond Pokaż wiadomość
Mojego chłopaka dopadło chorubsko - grypa żołądkowa i jest nie do zniesienia. Rozumiem że źle się czuje ale jego zachowanie to masakra... Nie jest obłożnie chory a ciągle gada - przynieś mi książkę, gazetę, zrób mi herbatkę, zrób mi coś do jedzenia i oczywiście nie byle co. Co chwilę coś mu przeszkadza za głośne sprzątanie itp. Jak sobie z takim czymś poradzić?
hahaha ja Cie rozumiem chory facet to potrafi być koszmar ale rzeczywiście, zwykle się przy nim skacze z miłości i liczy na wzajemność w razie potrzeby powodzenia
jingsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 00:33   #21
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Grypa żołądkowa daje w kość - mając ją oglądałam nawet debaty polityczne w tv bo nie miałam sił się przekręcić po pilota. Ale różnie to z tymi chłopami w końcu jest no nie Przy grypie pamiętam, że mój były prawie by najchętniej pożegnał się ze mną i rzekł że "zobaczymy się po drugiej stronie" - faaakt, trochę to bardziej przeżywają;p
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 06:53   #22
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Chory a zachowuje się jak dziecko

Ale apetyt dopisuje jak na jelitowke? :P jak ja sie zarazilam tym g. to spalam 20h/dobe i nie bylam w stanie nic jesc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 07:08   #23
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Serio, to taki problem, kiedy nasz UKOCHANY mężczyzna jest chory, zrobić mu herbatę, kanapkę, podać książkę?

Na co dzień nie usługuję TŻtowi, bo sam ma rączki do roboty, zresztą nie wysługuje się mną, ale jak się źle czuje, to sama chcę mu ulżyć i ot, zrobić herbatkę, kanapkę, przykryć kocem etc.

Zresztą to działa w drugą stronę, jak jestem przeziębiona, czy konkretnie chora, to lubię jak się mną ktoś zajmie, to jest szalenie miłe.
I nie muszę być umierająca, żeby ktoś mi zrobił głupią herbatę.

ba, jak wracam po 12h pracy to czeka na mnie TŻ z ciepłą herbatą.

Zawsze myślałam, że jak się kogoś kocha, to człowiek po prostu CHCE się nim opiekować, pomagać, być przy nim również w złych chwilach.

A tu proszę, wielki problem, bo herbatę trzeba zrobić. Czego to się człowiek nie dowie na wizazu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 08:35   #24
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

wszystko w granicach normy.
można pousługiwać troszkę,ale jesli widzisz przesadę to odpuść,korona z głowy mu nie spadnie.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Ale apetyt dopisuje jak na jelitowke?
no właśnie.od razu widać,że kombinator,
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 08:38   #25
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
no właśnie.od razu widać,że kombinator,

A może po prostu jelitówka mu przeszła... tylko wiecie - po wymiotowaniu i biegunce nadal można być osłabionym mimo ustąpienia objawów i tak, wtedy jeść się chce, a nawet trzeba - żeby wrócić do sił.

W każdym razie - powodzenia. Życzę by (gdyby trafiła Ci się jelitówka) druga połówka, jak już względnie Ci przejdzie uznała, że skoro już nie wymiotujesz i nie masz biegunki to heja do roboty i obowiazków. Bo jak człowiek osłabiony i głodny, to niemożliwe - na pewno kombinator.



EDIT: Serio dziewczyny, macie tak, że gdy tylko ustąpią objawy (czyli przestaniecie latać do kibla na potęgę) - od razu jesteście na chodzie, świeżutkie i gotowe do wszelkich działań? Bo moim zdaniem raczej działa to tak, że po chorobie potrzebny jest (w zależności od tego, jak chorobę przeszliśmy, ale jelitówka najczęściej wycieńcza organizm) okres rekonwalescencji
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy



Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2013-09-17 o 08:44
klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 08:51   #26
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Kurde, to chyba normalne, że jak partner/ka są chorzy, to się nad nimi skacze. Ludzie to nie roboty i czasem rzeczywiście potrzebują pomocy czy opieki, a korona z głowy nie spadnie podczas podawania herbaty czy zrobienia kanapki. Mój TZ skacze nade mną aż za bardzo (choćby z okazji głupiego przeziębienia) ale mam porównanie z sytuacją, gdy zachorowałam dość ostro, a mieszkałam wówczas sama - czołganie się w kierunku kuchni, by zrobić głupią herbatę nie należało do przyjemności.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:07   #27
RenataR23
Raczkowanie
 
Avatar RenataR23
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 222
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Grypa żołądkowa to nic przyjemnego. Przechodziłam już to i dwa razy trafiłam na pogotowie. Dwa lub trzy dni człowiek jest wyłączony ze świata (zależy jak kto przechodzi) i jest się tak słabym i odwodnionym, że ciężko wstać z łóżka także miło jak ktoś się zajmie i porozpieszcza w te dni
RenataR23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:40   #28
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

A może po prostu jelitówka mu przeszła... tylko wiecie - po wymiotowaniu i biegunce nadal można być osłabionym mimo ustąpienia objawów i tak, wtedy jeść się chce, a nawet trzeba - żeby wrócić do sił.

W każdym razie - powodzenia. Życzę by (gdyby trafiła Ci się jelitówka) druga połówka, jak już względnie Ci przejdzie uznała, że skoro już nie wymiotujesz i nie masz biegunki to heja do roboty i obowiazków. Bo jak człowiek osłabiony i głodny, to niemożliwe - na pewno kombinator.



EDIT: Serio dziewczyny, macie tak, że gdy tylko ustąpią objawy (czyli przestaniecie latać do kibla na potęgę) - od razu jesteście na chodzie, świeżutkie i gotowe do wszelkich działań? Bo moim zdaniem raczej działa to tak, że po chorobie potrzebny jest (w zależności od tego, jak chorobę przeszliśmy, ale jelitówka najczęściej wycieńcza organizm) okres rekonwalescencji
Nie, nie mamy. Jak już pisałam - nawet kiedy opanowałam już odruchy wydalania z każdej strony to byłam nie do życia jeszcze jakiś czas z powodu odwodnienia i osłabienia (apetyt wtedy już miałam, wręcz wilczy)
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:48   #29
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

A może po prostu jelitówka mu przeszła... tylko wiecie - po wymiotowaniu i biegunce nadal można być osłabionym mimo ustąpienia objawów i tak, wtedy jeść się chce, a nawet trzeba - żeby wrócić do sił.

W każdym razie - powodzenia. Życzę by (gdyby trafiła Ci się jelitówka) druga połówka, jak już względnie Ci przejdzie uznała, że skoro już nie wymiotujesz i nie masz biegunki to heja do roboty i obowiazków. Bo jak człowiek osłabiony i głodny, to niemożliwe - na pewno kombinator.



EDIT: Serio dziewczyny, macie tak, że gdy tylko ustąpią objawy (czyli przestaniecie latać do kibla na potęgę) - od razu jesteście na chodzie, świeżutkie i gotowe do wszelkich działań? Bo moim zdaniem raczej działa to tak, że po chorobie potrzebny jest (w zależności od tego, jak chorobę przeszliśmy, ale jelitówka najczęściej wycieńcza organizm) okres rekonwalescencji
Ja tam sie nie czepiam, ze mu apetyt dopisuje jak mnie dopadla jelitowka to panowala akurat cala epidemia na wydziale, bo wiadomo, ze nawet jak ktos sie zle czuje to przylezc (i zarazac) na zajecia musi. Wtedy akurat mieszkalam sama, wiec sama musialam se radzic. I w zasadzie jedyne co bylam w stanie wcisnac po kilku dniach to kisiel.
Rozumiem dbanie o partnera, serio. Autorka chyba jednak moze miec powod do marudzenia, jezeli to dziewczyna od ciasta :P no i nie powiem, koles sie dobrze ustawil, skoro 3(!) osoby sa na jego uslugach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Zeby bylo zabawniej- po ciezkich 3 dniach musialam isc na kolokwium. Mieszkalam rzut beretem od uczelni, ale ledwo sie doczolgalam. Trase z mieszkania zrobilam w 3x dluzszym czasie + myslalam,ze zemdleje po drodze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:51   #30
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Chory a zachowuje się jak dziecko

Gdyby facet przesadzał, tzn czuł się już dobrze ale chciał jeszcze korzystać z "obsługi" to bym się mogła zirytować lekko (choć też rozumiem, że to miłe ), ale jeśli dopiero co mu przeszły wymioty, to chyba czuje się słabo i można jeszcze trochę wokół niego "poskakać"
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.