Mając 19 lat wychodzę za mąż... - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-06, 12:37   #1891
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Przepisy się zmieniają, już weszły lub wchodzą (wejdą na pewno) konkretne ustawy (poprawki) i w urzędach np. trzeba mieć wyższe; nawet ci co są zatrudnieni a nie mają studiów czy matury, dostają chyba 8 czy 10 lat na zrobienie przynajmniej licencjata.

Nie wiem, gdzie do okienek przyjmują bez magistra, bo ja wiem, że w państwowych mają (mieli, nie wiem, cały naród już wyjechał ?) tylu chętnych na etaty, że na kupkę z teczkami tych bez mgr-a, to w kadrach nawet nie spoglądają (-ali).
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 12:42   #1892
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

8 lat
wg mnie na CV takich z ulicy w panstwowych instytucjach(glownie urzedach) to wcale nie patrza.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 12:46   #1893
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
uwazam, ze w zyciu nalezy liczyc na siebie, nie na "plecy".


Z tym,co napisalaś-to się zgadzam.
Szkoda tylko,że najczęściej jest właśnie na odwrót i to znajomości (w pierwszej kolejności) decydują o przyjęciu do pracy.

Wiadomo,że gdy o jedną posadę starają się 2 osoby z identycznym wykształceniem,z czego pani A jest znajomą/spowinowaconą kierowniczki ,to właśnie ona dostanie tą posadę -a nie pani B,ktora żywej duszy w tym urzędzie nie zna.

Dla mnie to przykre.
Że młodzi ludzie tak często idą na latwiznę .
Zamiast osiągnąć coś własnymi siłami,korzystają z tego,co im się po znajomości nawinie.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 13:11   #1894
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Przepisy się zmieniają, już weszły lub wchodzą (wejdą na pewno) konkretne ustawy (poprawki) i w urzędach np. trzeba mieć wyższe; nawet ci co są zatrudnieni a nie mają studiów czy matury, dostają chyba 8 czy 10 lat na zrobienie przynajmniej licencjata.

Nie wiem, gdzie do okienek przyjmują bez magistra, bo ja wiem, że w państwowych mają (mieli, nie wiem, cały naród już wyjechał ?) tylu chętnych na etaty, że na kupkę z teczkami tych bez mgr-a, to w kadrach nawet nie spoglądają (-ali).
Tak jest. Moja mama pracowała w Banku-PKO BP i wśród pań były takie bez wyższego wykształcenia,noi musiały pójśc na studia aby zdobyć chociażby właśnie tego licencjata.

Jedynie na kasjerke mozna iśc bez wyższego wykształcenia. Trzeba mieć minimum średnie/ekonomiczne.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 14:16   #1895
Pauline007
Raczkowanie
 
Avatar Pauline007
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 207
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Przepisy się zmieniają, już weszły lub wchodzą (wejdą na pewno) konkretne ustawy (poprawki) i w urzędach np. trzeba mieć wyższe; nawet ci co są zatrudnieni a nie mają studiów czy matury, dostają chyba 8 czy 10 lat na zrobienie przynajmniej licencjata.

Nie wiem, gdzie do okienek przyjmują bez magistra, bo ja wiem, że w państwowych mają (mieli, nie wiem, cały naród już wyjechał ?) tylu chętnych na etaty, że na kupkę z teczkami tych bez mgr-a, to w kadrach nawet nie spoglądają (-ali).
Powiem Ci, że może moi znajomi i ja jesteśmy jakimis snobami, ale w zyciu nie chcielibysmy pracować w US czy tymże innym. Powód- panuje przekonanie wśród pracodawców, że te instytuje przyjmuja własnie za plecy, a nie za wiedze i zbyt "wykształconych" osób tak nie przyjmują, więc po co sobie zepsuc CV. Nawet praktyka lepiej wygląda w banku niz w instytucji państwowej.


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Z tym,co napisalaś-to się zgadzam.
Szkoda tylko,że najczęściej jest właśnie na odwrót i to znajomości (w pierwszej kolejności) decydują o przyjęciu do pracy.

Wiadomo,że gdy o jedną posadę starają się 2 osoby z identycznym wykształceniem,z czego pani A jest znajomą/spowinowaconą kierowniczki ,to właśnie ona dostanie tą posadę -a nie pani B,ktora żywej duszy w tym urzędzie nie zna.

Dla mnie to przykre.
Że młodzi ludzie tak często idą na latwiznę .
Zamiast osiągnąć coś własnymi siłami,korzystają z tego,co im się po znajomości nawinie.
Dla mnie to nie jest przykre, dla mnie w pewien sposób jest to zabawne. Przychodzi taka "mądrala" z plecami wielkości sahary i co ona nie umie czego nie wie, a tak jest z reguły. A potem rodzina ją kryje, kierowniczke intytucji szlag trafia jak beneficjenci przychodza i otwieraja paszcze ze skargami. A zwolnić "urzędniczki" nie moze, po poł urzędu by ją ukamieniowało
__________________
Pozdrawiam
P.



Pauline007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 14:38   #1896
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Hm, no owszem, ale db, że co do firm prywatnych i tego typu godnych pozazdroszczenia (różnie) instytucji (banków np.) nie panuje pogląd, że: bez znajomości i bez pleców.
Poza tym, ''skarbówka'', o zgrozo, nie daje luksusowych zarobków, ale i też rzadziej traktuje zatrudnionych tam ludzi jako jedynie własnych niewolników --- 7.30 - 15.30 i nie ma, że codziennie: 8 - 20, a oficjalnie do 17, jak to bywa w super hiper odlotowych korporacjach.

Osobiście nie znam zbyt wielu ''prywaciarzy'' (mam na mysli tych ''wypasionych'', z większymi firmami), a znam ich trochę, którzy braliby ludzi li i jedynie z ulicy.
Inna rzecz, że płacą takiemu pracownikowi z własnej kieszeni i bardzo szybko dają mu kopa w dupę jesli mogą pozbyć się nierozwojowego (wg nich i) trutnia - nie tracąc jakiejś tam cennej przyjaźni czy układu.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 15:52   #1897
Pauline007
Raczkowanie
 
Avatar Pauline007
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 207
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Prawda

Mnie przyjęli z ulicy, przesżłam rozmowy kwalifikacyjne, testy i tymze podobne. I niestety oprocz studiów stale sie musze uczyć w pracy, bo przeciez jakbym palneła gafe, to chyba wylali by mnie ze skutkiem natychmiastowym. Zreszta tak jest w kazdej firmie.

Prawda, czasami musze dużej zostać w pracy lub biore prace do domu i siedze przed kompe, co własnie w tej chwili czynie, trudno takie zycie, za darmo wypłaty nie dostaje
__________________
Pozdrawiam
P.



Pauline007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 16:41   #1898
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Aha, jako, że wątek wypchany jest stereotypami jak grudniowa skarpeta , nie wypada, by cos uległo w nim zmianie.


Uwaga, mhoczne.
http://www.wrzuta.pl/film/1vxKcbB5TK/kickthedog :P
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 20:35   #1899
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Ja uwazam, ze wyksztalcenie srednie to nie koniec moich ambicji. Wczesniej nie moglam isc do szkoly bo dzidzius, ale od pazdziernika zaczynam licencjat, wiem, ze bez dyplomu ciezko by bylo pracowac w urzedzie lub na jakims wyzszym stanowisku. Co do plecow sa plusy i minusy, ktos moze pomyslec, ze woli zatrudnic kogos bliskiego, zaufanego niz obcego, logiczne.
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 20:54   #1900
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez awystepek Pokaż wiadomość
Co do plecow sa plusy i minusy, ktos moze pomyslec, ze woli zatrudnic kogos bliskiego, zaufanego niz obcego, logiczne.
-> jeśli o państwowe stanowiska chodzi.

Jeśli mówisz o firmie prywatnej to się zgadzam .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 20:59   #1901
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

ekstra: to teraz pogadamy o nepotyzmie?
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 21:18   #1902
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
ekstra: to teraz pogadamy o nepotyzmie?


Ja jestem przeciwniczką .
Zawsze to mówiłam i zdania nie zmienię.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:23   #1903
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Nikt dla nikogo specjalnych stanowisk w urzedach nie wymysli, proste dzialanie ktos idzie na emeryture, a ktos inny zastepuje go, nie jest wcale napisane, ze czekaja tam na mnie z otwartymi rekami. Szczerze to wolalabym pracowac fizycznie za conajmniej 1200 niz siedziec i uzerac sie z wiecznie niezadowolonymi ludzmi za 800zl (chociaz moja siostra ma bdb znajomosci dzieki pracy w urzedzie z prezesami, kierownikami itd. roznych firm). Czas pokaze.
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:25   #1904
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Pauline007 Pokaż wiadomość
Prawda

Mnie przyjęli z ulicy, przesżłam rozmowy kwalifikacyjne, testy i tymze podobne. I niestety oprocz studiów stale sie musze uczyć w pracy, bo przeciez jakbym palneła gafe, to chyba wylali by mnie ze skutkiem natychmiastowym. Zreszta tak jest w kazdej firmie.

Prawda, czasami musze dużej zostać w pracy lub biore prace do domu i siedze przed kompe, co własnie w tej chwili czynie, trudno takie zycie, za darmo wypłaty nie dostaje
Zgadzam sie nikt nikogo za nic nie robienie nie bedzie trzymal w pracy.
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:28   #1905
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
-> jeśli o państwowe stanowiska chodzi.

Jeśli mówisz o firmie prywatnej to się zgadzam .
Mojej kolezanki ojciec jest wspolwlascicielem pewnej firmy i umowil sie tam ze nikogo nie przyjmuja z rodzin. Teraz ona jedzie jako operka do angli, jej siostra tam juz siedzi choc byla swietna uczennica, nie dostala sie na jagiellonski i wyjechala podcierac pupy dzieciom.
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:33   #1906
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez awystepek Pokaż wiadomość
Nikt dla nikogo specjalnych stanowisk w urzedach nie wymysli, proste dzialanie ktos idzie na emeryture, a ktos inny zastepuje go, nie jest wcale napisane, ze czekaja tam na mnie z otwartymi rekami. Szczerze to wolalabym pracowac fizycznie za conajmniej 1200 niz siedziec i uzerac sie z wiecznie niezadowolonymi ludzmi za 800zl (chociaz moja siostra ma bdb znajomosci dzieki pracy w urzedzie z prezesami, kierownikami itd. roznych firm). Czas pokaze.
A co stoi na przeszkodzie?
Przecież możesz iść do tej pracy fizycznej.


Cytat:
Napisane przez awystepek Pokaż wiadomość
Mojej kolezanki ojciec jest wspolwlascicielem pewnej firmy i umowil sie tam ze nikogo nie przyjmuja z rodzin. Teraz ona jedzie jako operka do angli, jej siostra tam juz siedzi choc byla swietna uczennica, nie dostala sie na jagiellonski i wyjechala podcierac pupy dzieciom.
No i brawa dla tego pana.
Niech każdy sam dochodzi do czegoś w życiu .


A co to znaczy,że jedzie jako operka ?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:36   #1907
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A co to znaczy,że jedzie jako operka ?
fille au pair.
pracowalam tak trzy miesiace w liceum.
nie dosc, ze nikomu nie podcieralam dupska, to jeszcze bez problemu dostalam sie na studia.

poza tym...to nie jest robota, w ktorej sie zarabia. dostaje sie raczej kieszonkowe dobre wlasnie dla licealistki.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:38   #1908
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Aaaa,dzieki Cocci .

Własnie au-pair to praca dobra na wakacje-podszkolić język i zarobic na drobne wydatki.
Ale nie jako praca na dłuższą metę .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:42   #1909
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Aaaa,dzieki Cocci .

Własnie au-pair to praca dobra na wakacje-podszkolić język i zarobic na drobne wydatki.
Ale nie jako praca na dłuższą metę .
i to raczej dla mlodszych wiekowo, ktorzy sa na utrzymaniu rodzicow.
bo zupelnie nie opyla sie jechac, jesli ktos chce wrocic z forsa np na nastepne pol roku studiowania.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 09:24   #1910
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Ja nie wiem czy ambicja dla znakomitej uczennicy, uczacej sie w najlepszej szkole w miescie powinno byc bawienie obcych dzieci. Chciala byc lekarzem, prawda skonczy tam szkole jezykowa no ale UJ a jakas tam angielska szkola jezykowa?
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 09:26   #1911
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
fille au pair.
pracowalam tak trzy miesiace w liceum.
nie dosc, ze nikomu nie podcieralam dupska, to jeszcze bez problemu dostalam sie na studia.

poza tym...to nie jest robota, w ktorej sie zarabia. dostaje sie raczej kieszonkowe dobre wlasnie dla licealistki.
Jasne, ze to cos chwilowego, ale puki co to juz dwa lata siedzi tam i bawi dzieci.
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 09:34   #1912
Pauline007
Raczkowanie
 
Avatar Pauline007
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 207
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez awystepek Pokaż wiadomość
Jasne, ze to cos chwilowego, ale puki co to juz dwa lata siedzi tam i bawi dzieci.
hej

O ile sie nie myel podpsisujesz z biurem, które wysyła CIe jako au pair umowe na cza sokreslony, a nie siedzisz ile chcesz

Odnośnie nepotyzmu- dla mnie to jest karygodnei jak już mówiłam zabawne O ile się nie myle Coccinnelle ma w rodzinie właściciela firmy, a jednak wzieła zycie w swoje ręce Moja mama równiez prowadzi własna dzialalnośc, jednak nie wyobrazam sobie roboty razem z mama, poza tym po co maja na mnie pracownicy patrzec krzywymi oczami i mam robic, to na czym SIE NIE ZNAM i co mnie nie interesuje. Ojciec tez pracuje w budzetówce jako nauczyciel akademicki i tym tokiem powinnam zostać pania profesorową
__________________
Pozdrawiam
P.



Pauline007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 09:35   #1913
Pauline007
Raczkowanie
 
Avatar Pauline007
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 207
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Wracam do pracy Miłego dnia
__________________
Pozdrawiam
P.



Pauline007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 09:45   #1914
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

ten wlasciciel firmy to nie "ktos w rodzinie". to moj ojciec.
i jak myslisz, pauline, komu te ffirme zostawi?

zulowi z ulicy, zeby nepotyzmu nie bylo?

chyba nie do konca rozumiesz definicje tego slowa.
nikt nikomu nie zalatwia stanowiska. po prostu nastepuju normalna kolej rzeczy skoro firma ma pozostaj rodzinna.

to jest zupelnie cos innego niz urzad czy wciaganie kogos na sile po grabince stanowisk w jakiejs korporacji. to jest NASZA firma. w 100%. i taka pozostanie.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 09:50   #1915
Pauline007
Raczkowanie
 
Avatar Pauline007
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 207
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
ten wlasciciel firmy to nie "ktos w rodzinie". to moj ojciec.
i jak myslisz, pauline, komu te ffirme zostawi?

zulowi z ulicy, zeby nepotyzmu nie bylo?

chyba nie do konca rozumiesz definicje tego slowa.
nikt nikomu nie zalatwia stanowiska. po prostu nastepuju normalna kolej rzeczy skoro firma ma pozostaj rodzinna.

to jest zupelnie cos innego niz urzad czy wciaganie kogos na sile po grabince stanowisk w jakiejs korporacji. to jest NASZA firma. w 100%. i taka pozostanie.
Wybacz, nie pamietałam o kim piszesz . Poza tym zamiast od razu do firmy ojca postanowiłas studiowac ,to co Cie interesuje, a nie liczyłaś, ze mam firme, po co mam się uczyc w innym kierunku. Nie byłas wygodna

Tez się licze z tym, że obie z siostra przejmiemy pałeczke nad firma, ale jakoś nam się nie spieszy.

Nepotyzm jak dla mnie byłby jakbym z pomoca tatusia dostała się na uczelnie, której sama nazwa mnie odstrasza, a potem załatwił by mi posadke w swojej katedrze.
__________________
Pozdrawiam
P.



Pauline007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 10:17   #1916
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

mimo wszystko wolalabym, zebys w dyskusji podawala przyklady z wlasnego zycia. nie z mojego, ok? to tak na przyszlosc
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 10:30   #1917
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez awystepek Pokaż wiadomość
Jasne, ze to cos chwilowego, ale puki co to juz dwa lata siedzi tam i bawi dzieci.
A ja czytam Twoje wypowiedzi i zastanawiam sie kogo jeszcze nie obrobiłaś

Poza tym wszyscy maja lepiej od Ciebie, nawet robotnik fizyczny...

Oj, biednaś Ty
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 13:11   #1918
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Smile Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Droga Beatko,to normalne że wychodząc za mąż w tym wieku jesteś zakłopotana ale pamiętaj-NIEWAŻNE KIEDY ALE ZA KOGO SIE WYCHODZI!!jeśli jesteś pewna swego wybranka to będzie wszystko ok!TRZYMAM KCIUKI I POZDRAWIAM
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 17:14   #1919
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A ja czytam Twoje wypowiedzi i zastanawiam sie kogo jeszcze nie obrobiłaś

Poza tym wszyscy maja lepiej od Ciebie, nawet robotnik fizyczny...

Oj, biednaś Ty
Moze i obrazam pewne osoby, ale jestem zdania, ze jak rodzice sie staraja by dziecko mialo dobre wyksztalcenie, to nie jest dla nich powodem do dumy, to ze ich corka zamiast dalej sie ksztalcic woli pracowac jako opiekunka. Zreszto jej rodzicow stac na to, zeby ich corka mogla uczyc sie na dobrym uniwersytecie. Rozumiem mlodych ludzi ktorzy na szkole musza zarabiac. Mi jest tylko szkoda jej''talentu''do czego ona dojdzie w anglii. Co innego jest jak ktos skonczyl zwykla szkole z srednim wynikiem. Niewazne to jej sprawa.
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 17:15   #1920
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
ten wlasciciel firmy to nie "ktos w rodzinie". to moj ojciec.
i jak myslisz, pauline, komu te ffirme zostawi?

zulowi z ulicy, zeby nepotyzmu nie bylo?

chyba nie do konca rozumiesz definicje tego slowa.
nikt nikomu nie zalatwia stanowiska. po prostu nastepuju normalna kolej rzeczy skoro firma ma pozostaj rodzinna.

to jest zupelnie cos innego niz urzad czy wciaganie kogos na sile po grabince stanowisk w jakiejs korporacji. to jest NASZA firma. w 100%. i taka pozostanie.
Zgadzam sie
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-03 16:39:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.