Jak się pozbyć blizn potrądzikowych? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-24, 09:42   #601
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Ja orzechy zajadam prawie codziennie i nie wydaje mi się, by przez nie moja cera była w takim a nie innym stanie. W końcu orzechy są zdrowe (oczywiście nie mówię o tych, które występują w jakichś smakowych skorupkach).
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:42   #602
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 358
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez pat89n Pokaż wiadomość
Orzechy też? Zawsze byłam przekonana, że orzechy to samo zdrowie, mają dużo witaminy E, nienasycone kwasy tłuszczowe, minerały (magnez, potas), wpływają na pamięć, koncentracje. Wiem, że na orzechy ziemne trzeba uważać, bo często uczulają. Ale naprawdę szkodzą na cerę? hmmm jestem zaskoczona tym stwierdzeniem
Nie sprecyzowałam dokładnie, chodzi o orzechy ziemne, które niestety nam szkodzą. Pozostałe możemy spożywać, ale z umiarem, jak wszystko.
Choć wiele zależy od organizmu. Mnie szkodzą wszelkie orzechy.

TO tak samo, jak z kremami. Pewien krem (nie będę robić reklamy i antyreklamy) mnie okropnie zapycha, a moim koleżankom odpowiada w 100%.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:43   #603
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co polecacie do jedzenia? Szczególnie rano na śniadanie? Dajcie znać, zaczniemy stosować.
Ja uwielbiam na śniadanie zjadać jogurt naturalny, z wybranym owocem (dziś brzoskwinie) i dawka rodzynek. Czasem polewam to wszystko naturalnym miodzikiem moje osobiste cudo!
Dla odmiany czasem zjem bułkę ziarnistą albo sojową z serkiem wiejskim i ziołami prowansalskimi. Dla mnie to idealne śniadania

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Jeszcze maseczki z kurkumy! Bardzo dobre na przebarwienia i ogółem na problemy skórne

No i maseczka sodowa, z tym ze to jest naprawdę hardcore ale ja się dzięki niej pozbyłam 3 małych pieprzykow na twarzy
chyba by mi skórę wypaliło! chociaż słyszałam, że taka maseczka sodowa bardzo dobrze działa na wągry, które mamy na nosie ... niemniej jednak nie odważyłam się sprawdzić

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a poranną kawę pijecie z cukrem, czy bez?
bez bez! zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
A czy wiecie może, jaki cukier może mieć wpływ na cerę?
Mi osobiście nadmiar cukru szkodzi - kiedy zjem więcej niż kilka kostek czekolady to mogę spodziewać się niemiłych niespodzianek o poranku ....

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja również używam raz lub dwa razy w tygodniu. Nigdy więcej, by po prostu sobie nie zaszkodzić. Jednak nie mogłabym zrezygnować z peelingu. Po nim moja skóra jest gładziutka i bardzo odświeżona.
Peeling dwa razy w tygodniu jest okej, chociaż ja staram się nawet wtedy omijać te 'szczególne' miejsca np. kiedy walczę z jakimś wypryskiem. Masowanie całej twarzy po prostu tylko rozniesie bakterie, a tego wolę unikać
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:43   #604
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Ważne, żeby organizmu nie zapychać konserwantami które mają chińskie zupki, napoje gazowane, wysoko przetworzone produkty. Im krótsza lista składników, tym zdrowiej. Polecam dużo surowych warzyw. Gdy zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, stan cery bardzo się u mnie poprawił. Słyszałam też, żeby unikać ostrego jedzenia, ale akurat u mnie cera na ostre nie reaguje. Cieszę się, bo uwielbiam chilli
Tak masz racje: najczęściej nasza cera źle toleruje ostre potrawy i słodycze (ja nie mogę jeść czekolady...)

Uwielbiam za to marchewki jestem okropnie blada, bo moja mama jak była ze mną w ciąży to zajadała się surową pietruszką zawsze jej wypominam, że nie mogła marchewki wcinać, bym przynajmniej ładniejszy kolor cery miała
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:44   #605
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Jak tak czytam co piszecie to zastanawiam się co osoby z trądzikiem mogą jeść. Przecież produkowana masowo żywność nie jest najlepsza a zdrowa żywność jest bardzo droga i nie każdy może sobie na nią pozwolić.
Dokładnie, bardzo ograniczone możliwości... Ale jednak coś jest na rzeczy z tą dietą. W mojej rodzinie jest chłopak, który korzystał z usług jakiejś niekonwencjonalnej medycyny na trądzik i po kilku miesiącach picia ziółek wszystko mu zeszło! A wyglądał naprawdę źle, ropne pryszcze, czerwona skóra + zalecenia dermatologa, który przepisywał same wysuszające maści i nie wspomniał o nawilżaniu Aktualnie ten chłopak nie stosuje żadnej pielęgnacji, tylko te ziółka, nadziwić się nie mogę nad jego twarzą...
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:45   #606
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Nie sprecyzowałam dokładnie, chodzi o orzechy ziemne, które niestety nam szkodzą. Pozostałe możemy spożywać, ale z umiarem, jak wszystko.
Choć wiele zależy od organizmu. Mnie szkodzą wszelkie orzechy.

TO tak samo, jak z kremami. Pewien krem (nie będę robić reklamy i antyreklamy) mnie okropnie zapycha, a moim koleżankom odpowiada w 100%.
Ciekawe jest to, co piszesz. Ja jem orzechy arachidowe i nic złego mi się po nich nie dzieje.
Z kremami jest różnie. Nie można powiedzieć, że jakiś krem jest zły, ponieważ dla nas jest nieodpowiedni. Dla innych może się sprawdzać genialnie.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:46   #607
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Ważne, żeby organizmu nie zapychać konserwantami które mają chińskie zupki, napoje gazowane, wysoko przetworzone produkty. Im krótsza lista składników, tym zdrowiej. Polecam dużo surowych warzyw. Gdy zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, stan cery bardzo się u mnie poprawił. Słyszałam też, żeby unikać ostrego jedzenia, ale akurat u mnie cera na ostre nie reaguje. Cieszę się, bo uwielbiam chilli
U mnie za to nie ma wysypu po słodyczach, ale jak zjem coś ostrego zaraz na następny dzień mam wysyp :/
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 09:50   #608
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Bardzo ciężko jest nie wyciskać pryszczy :P Czasem jednak wyciskam i wszystko ładnie się goi. Raz chciałam się przekonać, co będzie, gdy poczekam do zniknięcia stanu zapalnego i wtedy go wycisnę - mam największą bliznę na twarzy ever!!
zgadzam sie z Toba ja tak czekam z krostami, ktore znajduja sie w mniej widocznych miejscach i nie tyle zostaje wielka blizna co brzydkie, czerwone, dlugo-nie-znikajace przebarwienie

o mamo... przez te 20 stron poruszylyscie tyle waznych tematow, ze ciezko wszystko spamietac i sie odniesc do tego, o czym myslalam podczas czytania a tu zaraz musze leciec po syna do szkoly i znowu bedzie nadrabiania

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
O jakiej miętowej maseczce piszesz?
Queen Helene https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ep-masque.html
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:51   #609
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Moim zdaniem wszystko zależy od organizmu i nie można mówić dosłownie, że wszystkim szkodzi to i to a coś innego nie szkodzi. Najważniejsze w tym wszystkim jest wybranie się do dermatologa lub jakiegoś specjalisty który odpowiednio dla każdego dobierze kosmetyki lub dietę.
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:51   #610
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Jogurt naturalny do tego owoce. Brzmi smakowicie, a co z warzywami? Może tak serek wiejski z pomidorkiem i cebulką na śniadanie. Co o tym myślicie?
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:52   #611
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 570
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez pat89n Pokaż wiadomość
Maseczką pozbyłaś się pieprzyków? To naprawdę musiała być moc... chyba bałabym się nałożyć na twarz. A w jakich proporcjach robiłaś?
lyzeczkka sody na lyzeczke wody 2 razy w tygodniu na max 10 minut, ale proces wybielania trwal prawie (albo moze ponad?) 6 miesiecy
Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Powiedz, że to żart?
Pozbywanie się wszelkich znamion domowymi sposobami to nie jest zbyt mądry sposób....
ale to nie byly takie... wystajace pieprzyki i mega czarne, tylko... ym... cos jak to albo... moze takie cos, ale bardziej ten pierwszy
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 09:55   #612
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Dokładnie, bardzo ograniczone możliwości... Ale jednak coś jest na rzeczy z tą dietą. W mojej rodzinie jest chłopak, który korzystał z usług jakiejś niekonwencjonalnej medycyny na trądzik i po kilku miesiącach picia ziółek wszystko mu zeszło! A wyglądał naprawdę źle, ropne pryszcze, czerwona skóra + zalecenia dermatologa, który przepisywał same wysuszające maści i nie wspomniał o nawilżaniu Aktualnie ten chłopak nie stosuje żadnej pielęgnacji, tylko te ziółka, nadziwić się nie mogę nad jego twarzą...
Głównie dlatego, że zioła odtruwają i przyspieszają przemianę materii, czyszczą krew - a głównie z toksyn i szkodliwych złogów przemiany materii powstają zmiany trądzikowe. Polecam skrzypokrzywę i fiołka trójbarwnego oraz ostropest plamisty na wątrobę.

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Jak tak czytam co piszecie to zastanawiam się co osoby z trądzikiem mogą jeść. Przecież produkowana masowo żywność nie jest najlepsza a zdrowa żywność jest bardzo droga i nie każdy może sobie na nią pozwolić.
Jeśli masz własną działkę i kupujesz półprodukty (np.soję, mąkę) - produkcja domowego mleka sojowego czy pieczenie zdrowego, razowego chleba nie wychodzi tak drogo. Poza tym zdrowej żywności, bogatej w błonnik zawsze zjesz mniej - nie musisz dokładać na suplementy i inne wydatki. Sama nie szastam pieniędzmi, a wystarcza mi na zdrowe, porządne jedzenie.

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Nie sprecyzowałam dokładnie, chodzi o orzechy ziemne, które niestety nam szkodzą. Pozostałe możemy spożywać, ale z umiarem, jak wszystko.
Choć wiele zależy od organizmu. Mnie szkodzą wszelkie orzechy.

TO tak samo, jak z kremami. Pewien krem (nie będę robić reklamy i antyreklamy) mnie okropnie zapycha, a moim koleżankom odpowiada w 100%.
Nie siej takich wiadomości, orzechy ziemne szkodzą i powodują wypryski, ale głównie osobom na nie uczulonym i z dużą podatnością na alergię. Sama jem z umiarem i nic mi się nie dzieje.

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2013-09-24 o 09:58
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:56   #613
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Jogurt naturalny do tego owoce. Brzmi smakowicie, a co z warzywami? Może tak serek wiejski z pomidorkiem i cebulką na śniadanie. Co o tym myślicie?
Bardzo dobre połączenie jak dla mnie
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:57   #614
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Każde leczenie powinno być dostosowane indywidualnie do danego człowieka. Przede wszystkim jak poszłam do dermatologa kazał zrobić badania krwi, zaleczyć wszystkie zęby! Nie specjalnie mówił o diecie, kazał co wieczór łykać cynk, a co 7 dni antybiotyk. Każda z Was, która ma naprawdę trądzik i pważne zmiany, powinna sobie zafundowć taką wizytę, dzięki czemu zyskacie większe prawdopodobieństwo na pozbycie się kłopotu. A swoją drogą uczulenia pokarmowe i nietolerancja produktów. Pijcie też zieloną herbatę, oczyszcza organizm z toksyn.

Pozdrawiam


[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:58   #615
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Chciałam się dowiedzieć czy macie jakieś dermokosmetyki po których wasza skóra na twarzy wyglądała lepiej?

Edytowane przez mskrzypulec
Czas edycji: 2013-09-24 o 10:00
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:01   #616
pat89n
Raczkowanie
 
Avatar pat89n
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystko zależy od organizmu i nie można mówić dosłownie, że wszystkim szkodzi to i to a coś innego nie szkodzi. Najważniejsze w tym wszystkim jest wybranie się do dermatologa lub jakiegoś specjalisty który odpowiednio dla każdego dobierze kosmetyki lub dietę.
Ważne jest też obserwowanie jak nasz organizm reaguje na dane produkty. Ja wiem, że muszę uważać na słodycze, ale ostre potrawy mi nie szkodzą, inni natomiast mają odwrotnie. Co do jedzenia typu fast food to nie jadam, bo nie lubię, puste kalorie i nic więcej. Staram się czytać etykiety, uważać na wszelkie "E" w składzie, ale wiadomo, że w dzisiejszych czasach nie da się przed tym ustrzec. Najzdrowiej byłoby mieć własne składniki z naturalnej uprawy, własne jaja od kur, mięso nie nafaszerowane hormonami... Ale nie popadajmy też w paranoję, ważne jest samopoczucie, a jakie byśmy miały jak wszystkiego byśmy sobie odmawiały?
pat89n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:03   #617
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 358
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie siej takich wiadomości, orzechy ziemne szkodzą i powodują wypryski, ale głównie osobom na nie uczulonym i z dużą podatnością na alergię. Sama jem z umiarem i nic mi się nie dzieje.
Spokojnie, już edytowałam swoją wypowiedź, by nie wprowadzać w błąd. Niemniej jednak znalazłam potwierdzenie swoich słów:

Cytat:
Przy każdym rodzaju trądziku należy wyłączyć z diety:
  • pokarmy sporządzone na tłuszczach zwierzęcych (w tym smażone na tłuszczach wykorzystywanych wielokrotnie, najlepiej więc unikać publicznych smażalni oraz restauracji typu fast - food),
  • pokarmy drażniące (z dużą zawartością pieprzu, ostrej papryki i octu spirytusowego),
  • produkty zawierające w swoim składzie syntetyczne aromaty („identyczne z naturalnymi”), barwniki, benzoesany, glutaminian sodu, saletrę. Są to między innymi słodycze, napoje, „sztuczne” soki,
  • kawę, czekoladę, alkohol (koniaki, likiery, wódki), kakao i chałwę,
  • orzechy ziemne, importowane owoce i warzywa (szczególnie gdy są źle przechowywane) - zwierają mikotoksyny, które nasilają trądzik.
źródło: http://www.sante.pl/m97/zdrowe-zycie...eta-a-tradzik/
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:03   #618
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Co najmniej okropne a nasi mężczyźnie to chyba by zwariowali bo pewnie byśmy cały czas narzekały i marudziły bo nic nam nie wolno zjeść
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:19   #619
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Chciałam się dowiedzieć czy macie jakieś dermokosmetyki po których wasza skóra na twarzy wyglądała lepiej?
Tak, używam i używałam kilku, co prawda jeszce nie miałam okazji używać produktów Eucerin- Używam na noc co drugi dzień naprzemiennie Avene triacneal, oraz Bioderma sebium globl. Dodatkowo,żeby nawilżyć skórę twarzy używam cetapil MD dermoprotektor. Do oczyszczania używam żelu Avene cleanceane, na dzień iwostin acne 30 faktor. Po kilku tyg stosowania regularnego widzę poprawę.

[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 10:20   #620
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Co najmniej okropne a nasi mężczyźnie to chyba by zwariowali bo pewnie byśmy cały czas narzekały i marudziły bo nic nam nie wolno zjeść
Nie oszukujmy się, każdemu pasuje co innego
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:22   #621
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Nie oszukujmy się, każdemu pasuje co innego
Dokładnie


A znacie może kosmetyki Floslek? Co o nich sądzicie?
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:23   #622
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lula84 Pokaż wiadomość
Tak, używam i używałam kilku, co prawda jeszce nie miałam okazji używać produktów Eucerin- Używam na noc co drugi dzień naprzemiennie Avene triacneal, oraz Bioderma sebium globl. Dodatkowo,żeby nawilżyć skórę twarzy używam cetapil MD dermoprotektor. Do oczyszczania używam żelu Avene cleanceane, na dzień iwostin acne 30 faktor. Po kilku tyg stosowania regularnego widzę poprawę.

[eucerin][/eucerin]
Właśnie się zastanawiam, czy faktycznie przy takiej kuracji osuszającej warto używać kremy nawilżające. Pamiętam, że jak brałam Izotek, to zalecało się nie smarować twarzy po to, by skóra się szybciej złuszczała. Po Avene łuszczenie jest minimalne, ale krem sam w sobie daje efekt ładnie rozjaśnionej cery.
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:27   #623
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 358
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Mnie ostatnio zachwyciło działanie kremu Siarkowa Moc, choć miałam tylko próbki. Ale już po jednym użyciu na noc, rano zauważyłam efekty.
Bardzo chwalę sobie również serie: Sebio i Strefa T od Tołpy.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:32   #624
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam, czy faktycznie przy takiej kuracji osuszającej warto używać kremy nawilżające. Pamiętam, że jak brałam Izotek, to zalecało się nie smarować twarzy po to, by skóra się szybciej złuszczała. Po Avene łuszczenie jest minimalne, ale krem sam w sobie daje efekt ładnie rozjaśnionej cery.

Tak moja Droga, powinniśmy nawilżać zawsze i przy każdym problemie skórnym. Cetapil jak na razie się sprawdza, ale najlepiej n noc łącznie z szyją i dekoltem. A prawdą jest, że dla każdego co innego. Warto próbować dobrych sermokosmetyków, zmiejsza to prawdopodobieństwo uczulenia i podrażnienia przez parabeny i substancje zapachowe w tańszych kosmetykach.
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez lula84
Czas edycji: 2013-09-24 o 10:42
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:41   #625
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Masz może porównanie do serum z wit. C z ZSK? Używałam i nie polubiliśmy się Nienawidzę uczucia lepkości na skórze, a to serum właśnie coś takiego zostawiało. W dodatku nie robiło niczego dobrego.
Najbardziej lubię swoją skórę po ocm i olejach
Nie mam porównania niestety... Flavo C dość szybko się wchłania. Mnie pomogło na zaskórniki, zmniejszyła się ich liczba.

U mnie wysyp nie ma żadnego związku z jedzeniem - ani ostrym, ani słodkim. Mnie szkodzą tylko kremy i przed miesiączką jakieś niespodzianki mi wyskakiwały. Teraz biore tabletki i mam chociaż z tym spokój.
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:42   #626
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Dokładnie


A znacie może kosmetyki Floslek? Co o nich sądzicie?
Ja stosowałam Floslek, jednak mnie nie zachwycił... Stosowałam krem nawilżający, hipoalergiczny, jednak nie widziałam praktycznie żadnego jego działania.

Stosowałam jeszcze kilka innych kremów tej firmy, jednak bez szału

Polecam za to ziaję - stosunkowo nie droga (oczywiście oprócz serii pro za którą zapłacimy znacznie więcej), a jakościowo bardzo dobra

Dziewczyny wczoraj wieczorem polecały krem z serii 25+ matujący mam zamiar go wypróbować jak tylko dorwę jakiś sklep zastanawiam się tylko czy warto kupować w drogeriach, czy lepiej poszukać sklepu firmowego? Jak myślicie?
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:43   #627
__Marta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Czyli olejek migdałowy "zapycha"? Kupiłam w Anglii olej kokosowo-migdałowy, najpierw spróbowałam na rozstępy i skóra jest przyjemna, jeszcze nie wiem czy pomaga, ale użyłam dziś rano na twarz i już się boję, bo mam mieszaną cerę z zaskórnikami, czyli kolejne krosty zawitają, dobrze, że tu o tym ostrzegacie, dziękuję
__________________
[eucerin][/eucerin]
__Marta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:54   #628
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Marta wszystko zależy od cery, jednych zapycha innych nie... jest w jakimś stopniu komedogenny, ale musisz spróbować na sobie po prostu
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:54   #629
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Przebarwienia są okropne. Mam ich kilka na policzkach i doprowadzają mnie do szewskiej pasji... Próbowałam kremu z kwasem migdałowym (5%) i niestety niewiele się zmieniło, mimo, że stosowałam go regularnie, używałam filtrów itd. Nic się nawet nie rozjaśniło niestety. Boję się używać mocniejszych środków, bo mam mega wrażliwą skórę i nawet na owy kwas potrafiła zareagować niekiedy mocnym zaczerwieniem i swędzącymi plamami... Masakra, serio. Sama nie wiem co mogłoby mi pomóc, ale wiele dałabym, żeby mieć jednolicie bladą, nieskazitelną buzię bez makijażu...

A co sądzicie o maseczce aspirynowej? Albo tej z kurkumy? (niesamowicie brudząca, ale ponoć skuteczna - tak czytałam. Ja osobiście odważyłam spróbować się tylko raz i całyyyy dzień byłam żółtkiem, mimo, że w mojej cerze dominują różowe odcienie).
Chętnie wypróbowałabym czegoś, co naprawdę działa.

Edytowane przez xmdln
Czas edycji: 2013-09-24 o 10:56
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:54   #630
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Ja do nawilzania uzywam Cetaphilu, a do demakijazu nie uzywam wody, tylko zmywam Cetaphilem do mycia. Bardzo sobie chwale, na buzi zostaje delikatna warstwa ochronna, nie za tlusta, skora nie jest napieta a przyjemnie nawilzona.
Od czasu do czasu myje mydelkiem naturalnym do skory tradzikowej.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.